Armenia Premier League | |||
2020-05-24 13:15:00 | Alashkert | 0 - 1 | FC Noah |
Belarus Amateur League | |||
2020-05-24 10:00:00 | Young Boys Baranovichi | 1 - 7 | Voskhod Baranovichi |
2020-05-24 12:30:00 | FK Orion Mirniy | 2 - 0 | Depo Baranovichi |
2020-05-24 14:00:00 | Metrostroi | 0 - 7 | MZKT Minsk |
2020-05-24 14:00:00 | Horyn Minsk | 0 - 6 | FC Gazgolder |
2020-05-24 15:15:00 | BY Torpedo | 3 - 0 | AFC Dublin Minsk |
2020-05-24 15:25:00 | FC Alpha | 3 - 3 | Uni Minsk |
2020-05-24 15:25:00 | Instat | 2 - 1 | Urozhaynaya |
2020-05-24 16:30:00 | Black Label | 1 - 2 | AFC Orel Minsk |
2020-05-24 16:45:00 | Zhodino Uzhnoe | 4 - 1 | Volat Capital |
2020-05-24 16:45:00 | Racing FC Minsk | 0 - 2 | Tractor |
2020-05-24 17:45:00 | Zvezda VVS | 3 - 4 | Standard |
2020-05-24 18:00:00 | Arena 2010 | 2 - 2 | Santos Belarus |
Belarus Cup | |||
2020-05-24 14:00:00 | Dinamo Brest | 0 - 0 | BATE Borisov |
Belarus Pershaya Liga | |||
2020-05-24 10:00:00 | Krumkachy Minsk | 2 - 0 | Arsenal Dzyarzhynsk |
2020-05-24 11:00:00 | Naftan Novopolock | 0 - 1 | Smorgon FC |
2020-05-24 11:30:00 | Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | Sputnik Rechitsa |
Belarus Womens Premier League | |||
2020-05-24 09:00:00 | FK Minsk (w) | 1 - 2 | Dinamo-BGUFK Minsk (w) |
2020-05-24 11:00:00 | Dnepr Mogilev (w) | 0 - 1 | Neman Grodno (w) |
Burundi National League B | |||
2020-05-24 11:30:00 | Volontaires FC | 3 - 1 | Top Junior |
2020-05-24 14:00:00 | Telaviv FC | 0 - 1 | New Oil |
Chinese Taipei Intercity League | |||
2020-05-24 08:00:00 | Ming Chuan University | 0 - 1 | Taichung Futuro |
2020-05-24 08:00:00 | NTUPES | 1 - 0 | Taicheng Lions |
Costa Rica 2.Liga | |||
2020-05-24 17:00:00 | AD Carmelita | 0 - 0 | Sporting San Jose |
2020-05-24 20:00:00 | CD Barrio Mexico | 0 - 1 | AD Escazucena |
2020-05-24 21:00:00 | CS Uruguay De Coronado | 1 - 4 | AD Guanacasteca |
Costa Rica Primera Division | |||
2020-05-24 01:00:00 | Alajuelense | 3 - 0 | AD San Carlos |
2020-05-24 02:00:00 | Santos De Guapiles | 2 - 4 | Deportivo Saprissa |
2020-05-24 21:00:00 | Limon FC | 3 - 3 | Universidad de Costa Rica |
Estonia Champions League | |||
2020-05-24 10:00:00 | Tartu JK Maag Tammeka | 0 - 2 | JK Tallinna Kalev |
2020-05-24 10:00:00 | Trans Narva | 2 - 3 | FC Flora Tallinn |
2020-05-24 12:00:00 | Viljandi Tulevik | 1 - 3 | Levadia Tallinn |
Estonia Esi Liiga | |||
2020-05-24 15:59:00 | FC Nomme United | 5 - 0 | FC Maardu |
Estonia II Liiga | |||
2020-05-24 13:00:00 | Viimsi MRJK B | 1 - 2 | FC Kuressaare II |
2020-05-24 15:00:00 | Harju JK Laagri | 3 - 2 | Flora Tallinn III |
2020-05-24 15:59:00 | JK Tammeka Tartu III | 1 - 6 | Tallinna JK Legion B |
Faroe Islands Division 1 | |||
2020-05-24 11:30:00 | FC Hoyvik | 0 - 3 | Toftir B68 |
2020-05-24 15:00:00 | B36 Torshavn II | 2 - 1 | KI Klaksvik II |
Faroe Islands Formuladeildin | |||
2020-05-24 14:00:00 | AB Argir | 0 - 5 | HB Torshavn |
German Bundesliga | |||
2020-05-24 11:30:00 | Schalke 04 | 0 - 3 | Augsburg |
2020-05-24 13:30:00 | FSV Mainz 05 | 0 - 5 | RB Leipzig |
2020-05-24 15:59:00 | FC Koln | 2 - 2 | Fortuna Dusseldorf |
German Bundesliga 2 | |||
2020-05-24 11:30:00 | Hamburger SV | 0 - 0 | Arminia Bielefeld |
2020-05-24 11:30:00 | Holstein Kiel | 3 - 2 | VfB Stuttgart |
2020-05-24 11:30:00 | Karlsruher SC | 0 - 0 | VfL Bochum |
International Club Friendly | |||
2020-05-24 07:00:00 | BKMA | 2 - 0 | Ararat Yerevan II |
2020-05-24 08:00:00 | FC Shakhtar Donetsk | 4 - 1 | Rukh Vynnyky |
2020-05-24 09:00:00 | NK Publikum Celje | 2 - 1 | Radomlje |
2020-05-24 11:15:00 | B36 Torshavn (w) | 4 - 1 | ÍF/Víkingur/B68 (w) |
2020-05-24 14:00:00 | KI Klaksvikar (w) | 3 - 2 | HB Torshavn (w) |
2020-05-24 14:00:00 | NSI Runavik (w) | 4 - 0 | EBS/Skala (w) |
2020-05-24 14:00:00 | Desna Chernihiv | 4 - 1 | Obolon Kiev |
2020-05-24 15:59:00 | Beitar Tel Aviv Ramla | 0 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
2020-05-24 15:59:00 | Elva | 1 - 1 | Voru JK |
2020-05-24 15:59:00 | Landvetter IF (w) | 6 - 2 | Molnlycke IF (w) |
2020-05-24 17:00:00 | Rijeka | 5 - 1 | Istra 1961 Pula |
K League Challenge League | |||
2020-05-24 07:00:00 | FC Anyang | 2 - 3 | Gyeongnam FC |
2020-05-24 09:30:00 | Chungnam Asan | 0 - 5 | Suwon City |
2020-05-24 09:30:00 | Seoul E-Land FC | 0 - 0 | Jeonnam Dragons |
Korea League | |||
2020-05-24 07:30:00 | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 - 0 | Daegu FC |
2020-05-24 10:00:00 | Ulsan Hyundai FC | 1 - 1 | Busan I Park |
Vietnamese National Cup | |||
2020-05-24 08:30:00 | An Giang | 2 - 2 | Dong Tam Long An |
2020-05-24 09:00:00 | Huda Hue | 0 - 1 | SHB Da Nang |
2020-05-24 10:00:00 | Ba Ria Vung Tau FC | 2 - 1 | Sai Gon FC |
2020-05-24 10:00:00 | Song Lam Nghe An | 1 - 0 | Binh Dinh |