AFC Champions League
2024-05-25 15:59:00 Al Ain - Yokohama Marinos
Algeria Womens League
2024-05-25 12:00:00 ASE Alger Centre (W) - JF Khroub(W)
Algerian Ligue Professionnelle 1
2024-05-25 15:00:00 ES Ben Aknoun - CS Constantine
2024-05-25 15:00:00 USM Khenchela - MC Magra
2024-05-25 15:00:00 Biskra - MC Alger
2024-05-25 15:00:00 JS kabylie - JS Saoura
2024-05-25 15:00:00 MC Oran - El Bayadh
2024-05-25 15:00:00 ES Setif - Paradou AC
2024-05-25 17:00:00 USM Alger - ASO Chlef
Andorra Super league
2024-05-25 18:30:00 Ranger's FC - CE Carroi
Angola Girabola League
2024-05-25 14:00:00 Bravos do Maquis - CR Uniao Malanje
2024-05-25 14:00:00 Sporting Cabinda - Interclube Luanda
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2024-05-25 18:30:00 Claypole - General Lamadrid
2024-05-25 18:30:00 Puerto Nuevo - Central Cordoba De Rosario
2024-05-25 18:30:00 Victoriano Arenas - Club Lujan
Argentina Prim C Metropolitana
2024-05-25 00:10:00 Excursionistas - Ferrocarril Midland
2024-05-25 18:30:00 Club Atletico Acassuso - CA Fenix Pilar
2024-05-25 18:30:00 UAI Urquiza - Deportivo Armenio
2024-05-25 18:30:00 Deportivo Merlo - Canuelas FC
2024-05-25 18:30:00 Deportivo Laferrere - Villa Dalmine
2024-05-25 18:30:00 Flandria - Argentino de Merlo
2024-05-25 18:30:00 Villa San Carlos - Sportivo Italiano
2024-05-25 18:30:00 San Martin Burzaco - Argentino de Quilmes
Argentina Regional League
2024-05-25 00:30:00 CA Trinidad - Independiente de Villa Obrera
2024-05-25 18:45:00 CD Policiales - Defensores Puerto Vilelas
Argentina Youth League
2024-05-25 12:00:00 Defensa y Justicia U20 - Godoy Cruz U20
2024-05-25 12:00:00 Banfield U20 - Belgrano U20
2024-05-25 12:00:00 Central Cordoba SdE U20 - Rosario Central U20
2024-05-25 12:00:00 Boca Juniors U20 - Velez Sarsfield U20
2024-05-25 12:00:00 Independiente Rivadavia U20 - CA Platense U20
2024-05-25 12:00:00 Newells U20 - Gimnasia LP U20
2024-05-25 12:00:00 CA Huracan U20 - River Plate U20
2024-05-25 12:00:00 Estudiantes La Plata U20 - Racing Club U20
2024-05-25 12:00:00 Club Atlético Independiente U20 - Barracas Central U20
2024-05-25 12:00:00 Sarmiento U20 - Union Santa Fe U20
2024-05-25 12:00:00 Argentinos Jrs U20 - San Lorenzo U20
2024-05-25 12:00:00 Instituto AC Cordoba U20 - Deportivo Riestra U20
2024-05-25 12:00:00 CA Tigre U20 - Atletico Tucuman U20
2024-05-25 12:00:00 CA Talleres de Cordoba U20 - Lanus U20
Argentine Division 1
2024-05-25 00:15:00 Lanus - Estudiantes La Plata
2024-05-25 00:15:00 Belgrano - Central Cordoba SDE
2024-05-25 18:00:00 Argentinos Juniors - River Plate
2024-05-25 20:30:00 Godoy Cruz Antonio Tomba - San Lorenzo
2024-05-25 20:30:00 Newells Old Boys - Defensa Y Justicia
2024-05-25 23:00:00 Boca Juniors - Talleres Cordoba
Argentine Division 2
2024-05-25 15:45:00 San Telmo - Colon de Santa Fe
2024-05-25 16:30:00 Tristan Suarez - San Martin San Juan
2024-05-25 18:00:00 Agropecuario de Carlos Casares - Defensores Unidos
2024-05-25 21:00:00 Atletico Rafaela - Almirante Brown
Armenia Division 2
2024-05-25 11:00:00 FC Noah B - MIKA Ashtarak
Armenia Premier League
2024-05-25 13:30:00 FC Noah - FC West Armenia
2024-05-25 13:30:00 Shirak - FC Pyunik
Australia A-League
2024-05-25 09:45:00 Central Coast Mariners - Melbourne Victory
Australia Brisbane Capital League 2
2024-05-25 04:15:00 Wagga City Wanderers - West Canberra Wanderers
2024-05-25 05:00:00 Canberra Juventus - Queanbeyan City
2024-05-25 05:00:00 Brindabella Blues FC - Belconnen United
2024-05-25 05:15:00 Anu FC - Canberra White Eagles
Australia Capital Gatorade Premier League
2024-05-25 05:00:00 Canberra Olympic - Monaro Panthers
2024-05-25 05:15:00 Cooma Tigers - OConnor Knights
Australia Capital Territory Premier League Women
2024-05-25 04:30:00 Canberra FC (W) - Tuggeranong Utd(W)
Australia Capital Territory U23 League
2024-05-25 02:30:00 Canberra Olympic U23 - Monaro Panthers U23
2024-05-25 03:00:00 Cooma Tigers U23 - OConnor Knights U23
Australia Darwin Premier League
2024-05-25 06:30:00 Hellenic AC - Mindil Aces
2024-05-25 10:30:00 University Azzurri FC - Garuda FC
Australia New South Wales League 2
2024-05-25 07:00:00 Gladesville Ryde Magic - South Coast Flame FC
2024-05-25 07:30:00 Hawkesbury City SC - Sydney University
2024-05-25 09:00:00 Fraser Park FC - PCYC Parramatta Eagles
2024-05-25 09:00:00 Bankstown United FC - Prospect United Soccer Club
Australia New South Wales Super League
2024-05-25 06:30:00 Hake Ya Dong in Sydney City - Dunbar Rovers FC
2024-05-25 07:00:00 Dulwich Hill SC - Blacktown Spartans
2024-05-25 07:00:00 University NSW - Nepean Football Club
2024-05-25 07:00:00 Rydalmere Lions FC - Northern Tigers
2024-05-25 09:00:00 Canterbury Bankstown FC - SD Raiders FC
2024-05-25 09:00:00 Inter Lions - Bankstown City Lions
2024-05-25 09:00:00 Macarthur Rams - Bulls Academy
2024-05-25 09:00:00 Bonnyrigg White Eagles - Mt Druitt Town Rangers FC
Australia Northern NSW Premier League
2024-05-25 04:30:00 Maitland - Weston Workers FC
2024-05-25 04:30:00 Edgeworth Eagles FC - Newcastle Olympic
2024-05-25 06:30:00 Cooks Hill United - Lambton Jaffas FC
2024-05-25 07:30:00 Valentine - New Lambton FC
Australia Northern NSW Reserves League
2024-05-25 02:30:00 Edgeworth Eagles Reserves - Newcastle Olympic FC Reserves
2024-05-25 02:30:00 Cooks Hill United Reserves - Lambton Jaffas Reserves
2024-05-25 02:30:00 Maitland FC Reserves - Weston Workers Reserves
2024-05-25 05:30:00 Valentine Phoenix Reserves - New Lambton FC Reserves
Australia Northern NSW Women’s Premier League
2024-05-25 06:00:00 Charlestown Azzuri (W) - Newcastle Olympic FC (W)
2024-05-25 06:00:00 New Lambton FC (W) - Adamstown Rosebud (W)
Australia NPL Queensland U23
2024-05-25 05:45:00 Caboolture FC U23 - Moreton City Excelsior B U23
2024-05-25 05:45:00 Southside Eagles U23 - Logan Lightning U23
2024-05-25 06:00:00 WDSC Wolves U23 - Gold Coast Knights U23
2024-05-25 06:45:00 Lions FC U23 - Peninsula Power U23
2024-05-25 06:45:00 Eastern Suburbs U23(AUS) - Capalaba Bulldogs U23
2024-05-25 07:00:00 Broadbeach United U23 - Mitchelton U23
2024-05-25 08:30:00 SWQ Thunder U23 - Brisbane Strikers U23
2024-05-25 09:30:00 Moreton Bay United U23 - Brisbane Olympic FC U23
Australia NPL Victoria U23
2024-05-25 02:00:00 Avondale U23 - St Albans Saints U23
2024-05-25 04:00:00 South Melbourne U23 - Moreland City U23
2024-05-25 05:30:00 Green Gully U23 - Hume City U23
2024-05-25 05:30:00 Dandenong Thunder U23 - Manningham United Blues U23
2024-05-25 06:00:00 Altona Magic U23 - Dandenong City U23
2024-05-25 09:00:00 Port Melbourne U23 - Melbourne Knights U23
Australia NPL Victoria U23 A
2024-05-25 02:15:00 Eastern Lions U23 - Langwarrin U23
2024-05-25 02:30:00 Brunswick City U23 - North Geelong Warriors U23
2024-05-25 02:45:00 Melbourne City U23 - Kingston City U23
Australia Queensland Premier League 2
2024-05-25 07:00:00 Bayside United FC - Taringa Rovers
2024-05-25 08:00:00 Souths United - Grange Thistle SC
2024-05-25 09:00:00 Holland Park Hawks FC - Magic United TFA
Australia Queensland State Leagues
2024-05-25 06:30:00 SWQ Thunder - Brisbane Strikers
2024-05-25 08:00:00 Caboolture FC - Moreton City II
2024-05-25 08:00:00 Southside Eagles - Logan Lightning
2024-05-25 09:00:00 Eastern Suburbs Brisbane - Capalaba Bulldogs
2024-05-25 09:15:00 Broadbeach United - Mitchelton FC
Australia Queensland State Women's Premier League
2024-05-25 04:15:00 Dare southwest Queensland (W) - Logan Lightning (W)
2024-05-25 08:15:00 Capalaba (W) - Virginia United SC (W)
2024-05-25 09:00:00 Queensland Lions(W) - Souths United SC (W)
Australia Tasmania NPL U21 League
2024-05-25 01:45:00 South Hobart U21 - Kingborough Lions U21
2024-05-25 04:30:00 Glenorchy Knights FC U21 - Launceston United U21
Australia Tasmania Super League Women
2024-05-25 02:15:00 Glenorchy Knights (W) - Launceston United (W)
Australia U20
2024-05-25 05:00:00 FloreatAthena U20 - Olympic Kingsway U20
2024-05-25 05:00:00 Perth Glory FC U20 - Stirling Macedonia U20
2024-05-25 05:00:00 Perth RedStar FC U20 - Western Knights U20
2024-05-25 05:00:00 Inglewood United U20 - Bayswater U20
2024-05-25 05:00:00 Fremantle City U20 - Pires U20
2024-05-25 05:00:00 Balcatta U20 - Armadale SC U20
Australia Victoria State League
2024-05-25 05:00:00 Beaumaris - Box Hill United SC
2024-05-25 05:00:00 Doveton - Pascoe Vale SC
2024-05-25 05:00:00 North Sunshine Eagles - Goulburn Valley Suns
Australia WA State League 1 Reserves
2024-05-25 05:00:00 Subiaco AFC Reserves - Gosnells City Reserves
2024-05-25 05:00:00 Murdoch University Melville FC Reserves - Joondalup Utd Reserves
2024-05-25 05:00:00 Gwelup Croatia SC Reserves - Rockingham City FC Reserves
2024-05-25 05:00:00 Cockburn City Reserves - Sorrento FC Reserves
2024-05-25 05:00:00 UWA-Nedlands FC Reserves - Mandurah City FC Reserves
2024-05-25 08:00:00 Kingsley Westside Reserves - Dianella White Eagles Reserves
Australian cloth
2024-05-25 08:00:00 Newmarket SFC - Virginia United
2024-05-25 08:00:00 Springfield United - North Pine United
2024-05-25 08:00:00 Mount Gravatt Hawks - Western Spirit
2024-05-25 08:00:00 Centenary Stormers - University of Queensland
Austria Erste Division
2024-05-25 15:30:00 First Wien 1894 - SKU Amstetten
2024-05-25 15:30:00 SV Horn - St.Polten
2024-05-25 15:30:00 FC Liefering - Lafnitz
2024-05-25 15:30:00 Leoben - Sturm Graz (Youth)
2024-05-25 15:30:00 SV Ried - FC Dornbirn 1913
2024-05-25 15:30:00 SC Bregenz - Trenkwalder Admira Wacker
2024-05-25 15:30:00 Grazer AK - Kapfenberg
2024-05-25 15:30:00 SV Stripfing Weiden - Floridsdorfer AC
Austria Landesliga
2024-05-25 12:00:00 Sportunion Mauer - FC 1980 Wien
2024-05-25 12:00:00 SV Dellach Gail - TSU Matrei
2024-05-25 13:00:00 UFV Thalgau - SC Golling
2024-05-25 15:00:00 WSPG Wels II - Union Weisskirchen
2024-05-25 15:59:00 SC Pinkafeld - Parndorf
Austrian 3.Liga
2024-05-25 14:00:00 Rapid Vienna (Youth) - Favoritner AC
2024-05-25 14:00:00 Wiener Viktoria - SR Donaufeld Wien
2024-05-25 14:00:00 Mauerwerk - Team Wiener Linien
2024-05-25 15:00:00 SV Austria Salzburg - SC Imst
2024-05-25 15:00:00 VfB Hohenems - FC Wolfurt
2024-05-25 15:00:00 St. Johann - Rheindorf Altach B
2024-05-25 15:30:00 SV Leobendorf - SV Oberwart
Austrian Matches
2024-05-25 12:00:00 SV Edelstauden - USV Vasoldsberg
Azerbaijan Premier League
2024-05-25 15:00:00 Zira FK - Sabail
2024-05-25 15:00:00 FC Neftci Baku - Sabah FK Baku
2024-05-25 15:00:00 Standard Sumgayit - Qabala
Bangladesh Premier League
2024-05-25 10:00:00 Brothers Union - Sheikh Russel KC
2024-05-25 10:00:00 Chittagong Abahani - Abahani Limited
2024-05-25 10:00:00 Sheikh Jamal - Mohammedan Dhaka
Belarus Cup
2024-05-25 15:59:00 Neman Grodno - FK Isloch Minsk
Belarus Pershaya Liga
2024-05-25 10:00:00 Ostrowitz - Kommunalnik Slonim
2024-05-25 12:00:00 FC Baranovichi - FK Bumprom
2024-05-25 13:00:00 Shakhter Soligorsk II - FK Orsha
2024-05-25 15:00:00 Energetik-BGU Minsk - Volna Pinsk
Belarus Womens Premier League
2024-05-25 10:00:00 FC Gomel (W) - Bobruichanka Bobruisk (W)
Belgian Pro League
2024-05-25 18:30:00 Oud Heverlee - Westerlo
2024-05-25 18:30:00 Mechelen - Standard Liege
2024-05-25 18:30:00 KAA Gent - Sint-Truidense
Belgium Women's Premier League
2024-05-25 11:30:00 Anderlecht (W) - Racing Genk (W)
2024-05-25 11:30:00 Oud Heverlee Leuven (W) - KAA Gent Ladies (W)
2024-05-25 11:30:00 Standard Liege (W) - Club Brugge (W)
Bhutan Thimphu League
2024-05-25 12:00:00 Thimphu City - BFF Academy U19
Bolivia Primera Division
2024-05-25 19:00:00 Universitario De Vinto - Aurora
2024-05-25 21:30:00 Bolivar - Real Santa Cruz
Bolivia Regional Cup
2024-05-25 14:00:00 CD Torre Fuerte - Ciudad Nueva Santa Cruz
2024-05-25 15:00:00 Virgen de Chijipata - Sporting Coroico
2024-05-25 15:59:00 Pasion Celeste - Tiquipaya
2024-05-25 19:00:00 Nacional Sucre - Real Monteagudo
2024-05-25 19:30:00 El Tejar - Deportivo FATIC
2024-05-25 19:30:00 Pumas Chapacos - CD Municipal Tarija
Bosnia erzegovina 1st League
2024-05-25 15:30:00 Leotar - FK Sloboda Mrkonjic Grad
2024-05-25 15:30:00 FK Modrica - FK Omarska
2024-05-25 15:30:00 Villeznevesigne - Ljubic Prnjavor
2024-05-25 15:30:00 Drina Zvornik - Laktasi
2024-05-25 15:30:00 Rudar Prijedor - Zeljeznicar Banja Luka
2024-05-25 15:30:00 Slavija Sarajevo - Sutjeska Foca
Botswana Premier League
2024-05-25 13:00:00 Masitaoka FC - Morupule Wanderers FC
Brasileiro, Serie C
2024-05-25 20:00:00 Confianca SE - ABC RN
2024-05-25 20:00:00 Nautico (PE) - Remo Belem (PA)
2024-05-25 22:30:00 Sampaio Correa - Botafogo PB
2024-05-25 22:30:00 Aparecidense GO - Ypiranga(RS)
Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
2024-05-25 18:00:00 Acao (W) - Vila Nova (W)
Brazil Campeonato Carioca Serie A2
2024-05-25 18:00:00 Americano RJ - CFRJ Marica RJ
2024-05-25 18:00:00 Artsul RJ - CEAC/Araruama
2024-05-25 18:00:00 GE Petropolis - Resende-RJ
2024-05-25 18:00:00 Duque de Caxias RJ - Serrano BA
Brazil Campeonato Gaucho 2
2024-05-25 20:00:00 EC Passo Fundo - Veranopolis RS
2024-05-25 20:00:00 CE Lajeadense - EC Pelotas(RS)
2024-05-25 20:00:00 Monsoon FC - Aimore RS
2024-05-25 20:00:00 Sao Gabriel RS - Inter Santa Maria(RS)
2024-05-25 20:00:00 Cruzeiro RS - Uniao Frederiquense RS
2024-05-25 20:00:00 Gloria RS - Gaucho/RS
2024-05-25 20:00:00 GA Farroupilha/RS - Esportivo RS
2024-05-25 20:00:00 CF Com Vida SAF - GE Bage
Brazil Campeonato Goiano 2
2024-05-25 18:30:00 Abecat Ouvirdorense - ASEEV
Brazil Campeonato Maranhense
2024-05-25 18:00:00 Real Noroeste - Vitoria ES
Brazil Campeonato Mineiro U20
2024-05-25 18:00:00 Boston City FC Brasil U20 - Betim FC U20
2024-05-25 18:00:00 America MG (Youth) - Santarritense U20
2024-05-25 18:00:00 Cruzeiro (Youth) - Athletic Club MG U20
Brazil Campeonato Paranaense 2
2024-05-25 19:00:00 Paranavai - Foz do Iguacu PR
2024-05-25 21:30:00 Parana PR - EC Laranja Mecanica
Brazil Campeonato Paulista Youth
2024-05-25 18:00:00 Capivariano FC SP Youth - RB Bragantino Youth
2024-05-25 18:00:00 Sao Caetano (Youth) - Corinthians Paulista (Youth)
2024-05-25 18:00:00 Audax Sao Paulo Youth - Sao Paulo (Youth)
2024-05-25 18:00:00 Ibrachina Youth - Palmeiras (Youth)
2024-05-25 18:00:00 Gremio Osasco Audax Youth - Sao Paulo U20
Brazil Catarinense Division 2
2024-05-25 21:00:00 Camboriu SC - Guarani de Palhoca
Brazil Mineiluo group B League
2024-05-25 18:30:00 Nacional AC MG - Tupi Juiz de Fora MG
2024-05-25 19:00:00 Caldense MG - Varginha EC
2024-05-25 20:30:00 Democrata SL/MG - Betim FC
Brazil national youth (U20) Football Championship
2024-05-25 13:00:00 Vitoria Salvador (Youth) - Conquista U20
2024-05-25 13:00:00 bis SC U20 - Santa Cruz PE U20
2024-05-25 18:00:00 Sport Club Recife Youth - Ipojuca AC U20
2024-05-25 18:00:00 AE Guarani de Paripueira U20 - Grota do Facao U20
2024-05-25 18:00:00 Juazeirense U20 - Estrela de Marco U20
2024-05-25 18:00:00 Itabuna U20 - Bahia (Youth)
2024-05-25 18:00:00 Atletico Goianiense U20 - Guanabara City U20
2024-05-25 18:00:00 Atletico Torres PE U20 - America PE Youth
2024-05-25 18:00:00 Central PE U20 - Belo Jardim PE U20
2024-05-25 18:00:00 Goias (Youth) - Aparecida EC U20
2024-05-25 18:00:00 Santa Fe PE U20 - Sete de Setembro PE Youth
2024-05-25 18:00:00 Barra SC U20 - Nacao Esportes U20
2024-05-25 20:30:00 Joinville SC Youth - Avai (Youth)
Brazil Paulista Serie B
2024-05-25 18:00:00 Uniao Mogi U23 - Mauaense SP U23
2024-05-25 18:00:00 Colorado Caieiras SP Youth - Barcelona EC SP Youth
2024-05-25 18:00:00 Tanabi U23 - Fernandopolis/SP U23
2024-05-25 18:00:00 Paulista SP U23 - Sao Carlos U23
2024-05-25 18:00:00 Atletico Aracatuba U23 - tupa SP U23
2024-05-25 18:00:00 Tanabi SP - Fernandopolis
2024-05-25 18:00:00 Atletico Aracatuba - tupa SP
2024-05-25 18:00:00 Uniao Suzano U23 - Mauaense SP
Brazil Paulista Women's League
2024-05-25 00:30:00 Bragantino (W) - SC Corinthians Paulista (W)
2024-05-25 18:00:00 Realidade Jovem/SP (W) - Pinda SC (W)
2024-05-25 19:00:00 Santos (W) - Marilia (W)
Brazil Serie A
2024-05-25 19:00:00 Botafogo RJ - Fluminense RJ
2024-05-25 20:00:00 Flamengo - Gremio (RS)
2024-05-25 21:30:00 Atletico Clube Goianiense - Corinthians Paulista (SP)
Brazil Serie B
2024-05-25 00:30:00 America MG - Santos
2024-05-25 20:00:00 CRB AL - Sport Club do Recife
Brazil Serie D
2024-05-25 18:30:00 Audax Rio RJ - Portuguesa RJ
2024-05-25 19:00:00 Juazeirense - ASA AL
2024-05-25 19:00:00 Itabuna BA - Nova Iguacu
2024-05-25 19:00:00 CA Patrocinense - Costa Rica MS
2024-05-25 19:00:00 Uniclinic Atletico Cearense CE - Treze Campina Grande PB
2024-05-25 19:00:00 Petrolina PE - Retro/PE
2024-05-25 19:00:00 Inter de Limeira - Santo Andre
2024-05-25 19:00:00 Altos/PI - Fluminense PI
2024-05-25 19:00:00 Anapolis FC - Ipora EC
2024-05-25 20:00:00 Humaita AC - Sao Raimundo/RR
2024-05-25 20:00:00 Princesa AM - Porto Velho
2024-05-25 20:00:00 CS Esportivo AL - EC Jacuipense
2024-05-25 21:00:00 Ah so Santa SP - Esporte Clube Sao Jose SP
2024-05-25 21:00:00 Cianorte PR - Novo Hamburgo RS
2024-05-25 21:00:00 Mixto EC - Real FC
Bulgaria Premier League
2024-05-25 17:30:00 Lokomotiv Sofia - Pirin Blagoevgrad
2024-05-25 17:30:00 FC Hebar Pazardzhik - Etar
2024-05-25 17:30:00 Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora
Burundi Cup
2024-05-25 13:00:00 Rukinzo FC - Le Messager Ngozi
CAF Champions League
2024-05-25 17:00:00 Al Ahly SC - Esperance Sportive de Tunis
CAF U-17 Championship
2024-05-25 17:00:00 GhanaU17 - Burkina Faso U17
2024-05-25 20:00:00 Nigeria U17 - Ivory Coast U17
Canadian Premier League
2024-05-25 19:00:00 Atletico Ottawa - Forge FC
2024-05-25 22:00:00 Vancouver FC - Pacific FC
Central Premier League
2024-05-25 01:00:00 Island Bay United - Wellington Phoenix Reserve
2024-05-25 02:30:00 Stop Out - Miramar Rangers
2024-05-25 02:30:00 Waterside Karori - Petone FC
2024-05-25 03:45:00 Wellington Olympic - North Wellington AFC
Chile Primera B
2024-05-25 15:59:00 Deportes La Serena - Rangers Talca
2024-05-25 19:00:00 CD Magallanes - Union San Felipe
Chile Primera D
2024-05-25 15:59:00 Deportes Quillon - Imperial Unido
2024-05-25 16:30:00 Melipilla - Lautaro de Buin
2024-05-25 19:00:00 Deportes Rengo - Provincial Ovalle
2024-05-25 20:00:00 CD Constitucion Unido - Chimbarongo FC
2024-05-25 20:00:00 Deportes Valdivia - AC Colina
2024-05-25 21:30:00 Linares Unido - CD Trasandino de Los Andes
Chile Primera Division
2024-05-25 16:30:00 Huachipato - Everton CD
2024-05-25 19:00:00 Municipal Iquique - Colo Colo
2024-05-25 21:30:00 Univ Catolica - Cobreloa
Chile Primera Division Women
2024-05-25 15:00:00 Universidad de Concepcion (W) - Universidad de Chile (W)
2024-05-25 15:59:00 Everton de Vina (W) - Santiago Morning (W)
Chinese Champions League
2024-05-25 05:30:00 Shanghai Mitsubishi Heavy Industries Fly - Shanghai Second
2024-05-25 08:30:00 Jiangsu Landhouse Dong Victory - Shanxi TYUT Yida
Chinese Football Association Jia League
2024-05-25 07:00:00 Yanbian Longding - Jiangxi Liansheng FC
2024-05-25 07:00:00 Liaoning Tieren - Wuxi Wugou
2024-05-25 07:30:00 Shanghai Jiading Huilong - Yunnan Yukun
2024-05-25 11:30:00 Guangxi Pingguo Haliao - Guangzhou FC
2024-05-25 11:30:00 Shijiazhuang Kungfu - Nanjing City
Chinese Football Association Yi League
2024-05-25 07:00:00 Taian Tiankuang - Yan An Ronghai
2024-05-25 08:00:00 Shanghai Port B - Hainan Star
2024-05-25 08:00:00 Shenzhen Youth - Hunan Billows
2024-05-25 09:00:00 ShaanXi Union - Dalian Kun City
2024-05-25 11:30:00 Haimen Codion - Bei Li Gong
Chinese Super League
2024-05-25 11:35:00 Shandong Taishan - Zhejiang Greentown
2024-05-25 12:00:00 Wuhan Three Towns - Meizhou Hakka
Colombia Copa Premier
2024-05-25 01:10:00 Real Cartagena - Tigres Zipaquira
Colombia Regional League
2024-05-25 00:45:00 Politecnico J.I.C. - Sol de Oriente
Columbia women's League
2024-05-25 19:00:00 Atletico Nacional Medellin (W) - Llaneros (W)
2024-05-25 20:00:00 Deportivo Pasto (W) - Independiente Medellin (W)
2024-05-25 20:30:00 Cucuta Deportivo (W) - America de Cali (W)
2024-05-25 20:30:00 CD Real Santander (W) - Millonarios (W)
Costa Rica Primera Division Women
2024-05-25 02:00:00 Alajuelense (W) - Saprissa (W)
2024-05-25 21:00:00 Municipal Perez Zeledon (W) - Sporting San Jose (W)
Croatia 1.Division
2024-05-25 15:00:00 NK Varteks Varazdin - ZNK Osijek
2024-05-25 17:00:00 NK Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split
Croatia 2.HNL
2024-05-25 15:30:00 HNK Sibenik - NK Dubrava Zagreb
2024-05-25 15:30:00 NK Dugopolje - NK Orijent Rijeka
2024-05-25 15:30:00 NK Jarun - NK Croatia Zmijavci
Croatia 3.Division
2024-05-25 15:30:00 Trnje - NK Krk
2024-05-25 15:30:00 Radnik Krizevci - Hrvace
2024-05-25 15:30:00 Jadran Porec - NK Opatija
2024-05-25 15:30:00 Mladost Zdralovi - NK Grobnican
2024-05-25 15:30:00 NK Uljanik - Rovinj
Croatia U19 League
2024-05-25 12:00:00 Dinamo Zagreb U19 - ZNK Osijek U19
2024-05-25 13:00:00 HNK Gorica U19 - Mladost Zdralovi U19
2024-05-25 15:00:00 HNK Cibalia U19 - Slaven Belupo U19
Czech Group D League
2024-05-25 08:15:00 Slavoj Cesky Krumlov - FC Tachov
2024-05-25 15:00:00 SK Batov - FC Kostelec Na Hane
Czech Republic 2.Liga
2024-05-25 15:00:00 Sigma Olomouc B - SK Slovan Varnsdorf
2024-05-25 15:00:00 Slavia Kromeriz - FK MAS Taborsko
2024-05-25 15:00:00 Viktoria Zizkov - SK Prostejov
2024-05-25 15:00:00 Marila Pribram - Vyskov
2024-05-25 15:00:00 Lisen - Chrudim
2024-05-25 15:00:00 Opava - Vysocina jihlava
2024-05-25 15:00:00 FK Graffin Vlasim - Brno
2024-05-25 15:00:00 Dukla Prague - Sparta Praha B
Czech Republic 5. Ligy
2024-05-25 11:30:00 Malse Roudne - TJ Hluboka nad Vltavou
Czech Republic Cambrinus Liga Women's
2024-05-25 11:15:00 FC Viktoria Plzen (W) - Banik Ostrava (W)
2024-05-25 11:15:00 Pardubice (W) - Horni Herspice (W)
2024-05-25 12:00:00 Slavia Praha (W) - Slovacko (W)
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2024-05-25 08:15:00 Loko Vltavin - SK Motorlet Praha
2024-05-25 08:15:00 Trinec - SC Znojmo
2024-05-25 08:15:00 Jablonec B - Slovan Velvary
2024-05-25 08:30:00 Ceske Budejovice B - Viktoria Plzen B
2024-05-25 08:30:00 FK Kolin - Chlumec nad Cidlinou
2024-05-25 12:30:00 Preddie J - Karlovy Vary Dvory
2024-05-25 13:00:00 Banik Most-Sous - FK Prepere
2024-05-25 15:00:00 Hodonin Sardice - TJ Tatran Bohunice
2024-05-25 15:00:00 Slovan Rosice - Zlinsko
2024-05-25 15:00:00 Frydlant - Blansko
2024-05-25 15:00:00 Zivanice - SK Zapy
Czech Republic Division 2 Women
2024-05-25 11:00:00 Sparta Praha II (W) - FC Prague (W)
Czech Republic Gambrinus Liga
2024-05-25 15:59:00 Baumit Jablonec - Tescoma Zlin
2024-05-25 15:59:00 Hradec Kralove - Teplice
2024-05-25 15:59:00 MFK Karvina - Dynamo Ceske Budejovice
2024-05-25 15:59:00 Bohemians 1905 - Pardubice
Czech Republic U19 League
2024-05-25 09:00:00 Viktoria Plzen U19 - Vysocina Jihlava U19
2024-05-25 09:00:00 Sparta Praha U19 - Pardubice U19
2024-05-25 09:00:00 Sigma Olomouc U19 - Tescoma Zlin U19
2024-05-25 09:00:00 Frydek-Mistek U19 - Slovan Liberec U19
2024-05-25 11:00:00 Slovacko U19 - Dynamo Ceske Budejovice U19
2024-05-25 11:00:00 MFK Karvina U19 - Dukla Praha U19
2024-05-25 11:15:00 Banik Ostrava U19 - Mlada Boleslav U19
Danish U17
2024-05-25 11:00:00 AGF Viby U17 - LYNGBY FODBOLD CLUB U17
Denmark - 2.Liga
2024-05-25 12:00:00 HIK Hellerup - Brabrand
2024-05-25 12:00:00 Skive IK - FA 2000
2024-05-25 12:00:00 Fremad Amager - Thisted FC
Denmark - 4.Liga
2024-05-25 10:00:00 Glostrup FK - Gorslev IF
2024-05-25 11:00:00 B 1913 Odense - Varde
2024-05-25 11:00:00 Odder IGF - B 1909 Odense
2024-05-25 11:00:00 Tarup Paarup IF - AaB 2
2024-05-25 11:00:00 Frederikssund IK - Allerod
2024-05-25 11:00:00 Karlslunde IF - Bronshoj
2024-05-25 11:30:00 Norresundby - OKS
2024-05-25 11:30:00 Viby IF - Aarhus Fremad 2
2024-05-25 11:30:00 Kjellerup - Marienlyst
2024-05-25 11:30:00 KFUM Roskilde - B1908
2024-05-25 12:00:00 AB Tarnby - Ringsted
2024-05-25 12:00:00 Greve Fodbold - Ledoje-Smorum Fodbold
2024-05-25 12:00:00 Fjordager IF - Vinder Vatanspor-VRI
2024-05-25 12:00:00 Herlev IF - Slagelse BI
2024-05-25 12:45:00 Dalum - Hobro IK 2
2024-05-25 14:00:00 Skjold - Tarnby FF
2024-05-25 14:00:00 Hedensted - Ringkobing
Denmark Division 3
2024-05-25 11:00:00 Vegar - SfB Oure
2024-05-25 11:00:00 Vanlose - IF Lyseng
2024-05-25 11:30:00 VSK Arhus - Ishoj IF
2024-05-25 12:00:00 Naesby - BK Avarta
Denmark Superligaen
2024-05-25 13:00:00 Hvidovre IF - Lyngby
2024-05-25 13:00:00 Randers FC - Vejle
2024-05-25 13:00:00 Viborg - Odense BK
Denmark Woman League Divison 2
2024-05-25 11:30:00 Vildbjerg SF (W) - Skovlunde IF (W)
2024-05-25 12:30:00 Solrod (W) - Sundby BK (W)
Denmark Womans League
2024-05-25 11:00:00 Kolding BK (W) - HB Koge (W)
2024-05-25 13:30:00 Nordsjaelland (W) - Fortuna Hjorring (W)
2024-05-25 14:00:00 Odense BK (W) - Naestved HG (W)
Denmark Youth U19
2024-05-25 10:30:00 BrondbyU19 - Randers Freja U19
2024-05-25 11:00:00 Sonderjyske U19 - FC Kobenhavn U19
2024-05-25 11:00:00 Aalborg BK U19 - Silkeborg U19
2024-05-25 11:00:00 Horsens U19 - Aarhus AGF U19
2024-05-25 11:00:00 Vejle U19 - Lyngby Fodbold Club U19
2024-05-25 11:00:00 Esbjerg U19 - Midtjylland U19
2024-05-25 11:00:00 Odense BK U19 - Nordsjaelland U19
Dominican Republic Liga
2024-05-25 20:00:00 Atletico Pantoja - UniversidadO M
2024-05-25 20:00:00 Moca FC - Delfines Del Este
2024-05-25 20:00:00 Cibao FC - Atletico San Cristobal
Ecuador Primera Women
2024-05-25 15:00:00 Macara (W) - EL Nacional (W)
2024-05-25 19:00:00 Leones del Norte (W) - Barcelona Guayaquil (W)
Egyptian Premier League
2024-05-25 15:00:00 El Daklyeh - El Mokawloon El Arab
England FA Cup
2024-05-25 14:00:00 Manchester City - Manchester United
Estonia Cup
2024-05-25 15:59:00 Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond
Estonia cup (w)
2024-05-25 10:00:00 FC Flora Tallinn (W) - JK Tabasalu (W)
Ethiopia Premier League
2024-05-25 12:00:00 Ethiopia Nigd Bank - Fasil Kenema
2024-05-25 15:00:00 Sidama Bunna - Kedus Giorgis
Ethiopia Premier League Women
2024-05-25 11:00:00 Ethio Electric FC (W) - Hambericho Durame (W)
2024-05-25 13:00:00 Ethiopia Nigd Bank (W) - Hawassa City Fc (W)
Faroe Islands Division 1
2024-05-25 13:00:00 KI Klaksvik II - TB/FCS/Royn
Faroe Islands Formuladeildin
2024-05-25 15:59:00 NSI Runavik - B36 Torshavn
2024-05-25 15:59:00 HB Torshavn - IF Fuglafjordur
2024-05-25 18:00:00 Vikingur Gotu - 07 Vestur Sorvagur
FFSA Premier League
2024-05-25 05:00:00 Croydon Kings - Adelaide Raiders SC
2024-05-25 05:30:00 Campbelltown City SC - Adelaide United FC (Youth)
2024-05-25 05:30:00 Para Hills Knlghts SC - Modbury Jets
2024-05-25 07:30:00 Metrostars SC - White City Woodville
2024-05-25 08:30:00 Adelaide Olympic - Adelaide Comets FC
FFSA SLR
2024-05-25 02:45:00 Croydon Kings Reserve - Adelaide Raiders SC Reserve
2024-05-25 03:00:00 Adelaide Victory Reserves - Adelaide Blue Eagles Reserve
2024-05-25 03:00:00 Sturt Lions Reserves - Cumberland United Reserves
2024-05-25 03:15:00 Para Hills Reserves - Modbury Jets Reserves
2024-05-25 03:15:00 Playford Reserves - Adelaide Cobras Reserves
2024-05-25 03:15:00 South Adelaide Reserves - Adelaide City Reserve
2024-05-25 03:15:00 Fulham United FC Reserves - Western Strikers Reserves
2024-05-25 03:45:00 Adelaide Vipers Reserve - Salisbury Utd Reserves
2024-05-25 05:15:00 West Adelaide Reserve - West Torrens Birkalla B
2024-05-25 05:15:00 North Eastern MetroStars Reserve - White City FK Beograd Reserves
2024-05-25 06:15:00 Adelaide Olympic Reserve - Adelaide Comets Reserve
Finland - Kakkonen Lohko
2024-05-25 13:00:00 Honka Espoo - TPV Tampere
2024-05-25 13:00:00 SJK Akatemia B - Kuopion Elo
2024-05-25 13:00:00 Jakobstads Bollklubb - OTP
2024-05-25 13:00:00 Futura Porvoo - Lahden Reipas
2024-05-25 14:00:00 PEPO Lappeenranta - PPJ Akatemia
2024-05-25 14:00:00 EBK - HJS Akatemia
2024-05-25 14:00:00 TP47 Tornio - GBK Kokkola
Finland Championship U20
2024-05-25 10:00:00 HJK Helsinki U20 - KoPSe U20
Finland Kolmonen
2024-05-25 12:00:00 LPS Helsinki - Toolon Taisto
2024-05-25 12:00:00 TP-49 - PP-70
2024-05-25 12:30:00 Ponnistajat - MPS Helsinki
2024-05-25 14:00:00 EPS Reservi - GrIFK Reservi
Finland Veikkausliga
2024-05-25 14:00:00 HJK Helsinki - Ilves Tampere
Finland Women League 1
2024-05-25 10:00:00 TPS Turku (W) - VIFK Vaasa (W)
2024-05-25 11:00:00 EBK Espoo (W) - VJS Vantaa (W)
2024-05-25 11:30:00 Helsinki B (W) - ONS (W)
2024-05-25 12:00:00 KTP Kotka (W) - Lahti s (W)
2024-05-25 15:59:00 Ilves II (W) - Ilott (W)
Finland Women Premier League
2024-05-25 13:00:00 HPS (W) - PK Keski Uusimaa (W)
2024-05-25 13:00:00 Ilves Tampere (W) - KuPs (W)
2024-05-25 14:00:00 Aland United (W) - PK-35 RY (W)
France U19 League Cup
2024-05-25 15:15:00 Marseille U19 - Nancy U19
French Cup
2024-05-25 19:00:00 Lyon - Paris Saint Germain (PSG)
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
2024-05-25 15:00:00 Pobeda Prilep - FK Kumanovo
2024-05-25 15:00:00 Vlazrimi Kicevo - Borec Veles
2024-05-25 15:00:00 Vardarski - Korab Debar
Germany Cup
2024-05-25 18:00:00 Kaiserslautern - Bayer Leverkusen
Germany Landespokal
2024-05-25 09:45:00 FC Muhlhausen 1927 - SV Sandhausen
2024-05-25 09:45:00 Hallescher FC - Germania Halberstadt
2024-05-25 09:45:00 SV Hemelingen - Bremer SV
2024-05-25 09:45:00 BFC Viktoria 1889 - TuS Makkabi Berlin
2024-05-25 09:45:00 FC Teutonia 05 - USC Paloma
2024-05-25 09:45:00 ZFC Meuselwitz - Carl Zeiss Jena
2024-05-25 09:45:00 TSV Schott Mainz - Gonsenheim
2024-05-25 11:45:00 TuS Koblenz - SG Schneifel
2024-05-25 11:45:00 Villingen - SC Lahr
2024-05-25 11:45:00 Alemannia Aachen - Bonner
2024-05-25 11:45:00 Greifswalder FC - TSG Neustrelitz
2024-05-25 13:45:00 Energie Cottbus - SV Babelsberg 03
2024-05-25 13:45:00 Rot-Weiss Essen - Rot-Weiss Oberhausen
2024-05-25 13:45:00 Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue
2024-05-25 13:45:00 SG Sonnenhof Grossaspach - Vfr Aalen
2024-05-25 14:45:00 Wurzburger Kickers - Ingolstadt
2024-05-25 14:45:00 Turk Gucu Friedberg - Kickers Offenbach
2024-05-25 14:45:00 Arminia Bielefeld - SC Verl
Germany Oberliga NOFV
2024-05-25 12:00:00 TSV Dachau 1865 - Gundelfingen
2024-05-25 12:00:00 Wurzburger FV - TSV Nurnberg Buch
2024-05-25 13:00:00 Waldgirmes - FC Giessen
2024-05-25 13:00:00 FC 1906 Erlensee - FC Hanau 93
2024-05-25 13:00:00 Bayern Alzenau - TuS Dietkirchen
2024-05-25 14:00:00 TuS Harsefeld - FC Worpswede
2024-05-25 14:00:00 VfR Garching - TSV Seebach
Ghana Division 1
2024-05-25 15:00:00 Young Redbull FC - Cape Coast Ebusua Dwarfs
Ghana Premier League
2024-05-25 15:00:00 Karela United FC - Nsoatreman FC
2024-05-25 15:00:00 Accra Lions - Bechem United
2024-05-25 15:00:00 Aduana Stars - Nations FC
Greece Cup
2024-05-25 17:30:00 Panathinaikos - Aris Thessaloniki
Greece National B
2024-05-25 13:30:00 Kallithea - Kalamata AO
Greece U19
2024-05-25 09:00:00 Panaitolikos U19 - Olympiakos Piraeus U19
2024-05-25 09:00:00 PAOK Saloniki U19 - Panserraikos U19
2024-05-25 10:00:00 Asteras Tripolis U19 - AE Kifisias U19
2024-05-25 11:00:00 Atromitos U19 - PAS Lamia U19
2024-05-25 11:30:00 AEK Athens U19 - PAS Giannina U19
Holland Derde Divisie
2024-05-25 13:30:00 Harkemase Boys - VV Sint Bavo
2024-05-25 15:59:00 UNA - SteDoCo
2024-05-25 15:59:00 RKSV Groene Ster - Gemert
2024-05-25 15:59:00 GVV Unitas - SV Oss 20
2024-05-25 15:59:00 AWC Wijchen - Meerssen
Holland Eerste Divisie
2024-05-25 14:30:00 Emmen - NAC Breda
2024-05-25 18:00:00 Excelsior SBV - ADO Den Haag
Holland Ligue 3
2024-05-25 13:30:00 ADO '20 - Quick Boys
2024-05-25 13:30:00 Katwijk - HHC Hardenberg
2024-05-25 13:30:00 AFC - FC Lisse
2024-05-25 13:30:00 Koninklijke HFC - Almere City Youth
2024-05-25 13:30:00 Rijnsburgse Boys - Noordwijk
2024-05-25 13:30:00 GVVV Veenendaal - Jong Sparta Rotterdam (Youth)
2024-05-25 13:30:00 Excelsior Maassluis - ACV Assen
2024-05-25 13:30:00 De Treffers - Spakenburg
2024-05-25 13:30:00 Scheveningen - Kozakken Boys
Hungary NB ?
2024-05-25 15:00:00 Kozarmisleny SE - Nyiregyhaza
Hungary U19 A League
2024-05-25 08:00:00 Puskas Akademia Fehervar U19 - Gyori ETO U19
2024-05-25 12:00:00 Kisvarda FC U19 - Ferencvarosi U19
Iceland 3 Deild
2024-05-25 14:00:00 Ellidi - UMF Sindri Hofn
2024-05-25 15:59:00 IH Hafnarfjordur - Magni
Iceland Division 1
2024-05-25 13:00:00 Afturelding - Grindavik
2024-05-25 14:00:00 Thor Akureyri - Keflavik
2024-05-25 14:00:00 Grotta Seltjarnarnes - Leiknir Reykjavik
2024-05-25 15:00:00 IR Reykjavik - Dalvik Reynir
2024-05-25 15:59:00 UMF Njardvik - IBV Vestmannaeyjar
Iceland Division 2
2024-05-25 14:00:00 Fjardabyggd Leiknir - Reynir Sandgerdi
2024-05-25 15:00:00 Vikingur Olafsvik - UMF Selfoss
2024-05-25 15:30:00 KFR Aegir - HotturHuginn
2024-05-25 17:00:00 Kormakur - Haukar Hafnarfjordur
Iceland Premier Division
2024-05-25 15:59:00 KR Reykjavik - Vestri
2024-05-25 17:00:00 Akranes - Vikingur Reykjavik
2024-05-25 19:15:00 Valur Reykjavik - Hafnarfjordur
Iceland Women's Division 1
2024-05-25 12:30:00 HK Kopavogur (W) - Fjardab Hottur Leiknir (W)
Iceland Women's Premier League
2024-05-25 14:00:00 Keflavik (W) - Trottur Reykjavik (W)
2024-05-25 14:00:00 Tindastoll Neisti (W) - Thor KA Akureyri (W)
Indonesia Liga 1
2024-05-25 12:00:00 Bali United - Borneo FC
International Club Friendly
2024-05-25 12:00:00 NEC FC Bugolobi - Airtel Kitara FC
2024-05-25 17:00:00 Berliner FC Dynamo - Monaco
International Friendly
2024-05-25 08:00:00 Poland U16 - Czech Republic U16
2024-05-25 08:00:00 Wales U16 - Turkey U16
2024-05-25 17:00:00 Liberia U20(W) - Mauritania U20 (W)
2024-05-25 17:00:00 Guinea U20 (W) - Sierra Leone (W) U20
2024-05-25 17:00:00 Morocco U20 - Democratic of Congo U20
Iraq First Division
2024-05-25 12:45:00 Al Sinaah - Al Gharafa
Iraqi Premier League
2024-05-25 15:00:00 Duhok - Naft Al Junoob
2024-05-25 15:00:00 Al Shorta - Al Qasim Sport Club
2024-05-25 17:30:00 Naft Alwasat - Al Karkh
2024-05-25 17:30:00 AI Kahrabaa - AL Minaa
Ireland First Division
2024-05-25 18:30:00 Longford Town - Cobh Ramblers
Israel Premier League
2024-05-25 15:30:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC - Hapoel Beer Sheva
2024-05-25 15:30:00 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
2024-05-25 15:30:00 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Bnei Raina
Italian Campionato Nazionale Primavera
2024-05-25 16:30:00 Lazio U20 - AC Milan U20
Italian Serie A
2024-05-25 15:59:00 Juventus - Monza
2024-05-25 18:45:00 AC Milan - Salernitana
Italian Serie B
2024-05-25 18:30:00 Cremonese - Catanzaro
Italian Youth League B
2024-05-25 08:30:00 Crotone U19 - Alessandria Youth
2024-05-25 09:00:00 Benevento (Youth) - Venezia F.C. Youth
2024-05-25 12:30:00 Ascoli Youth - Udinese U20
2024-05-25 12:30:00 Udinese U20 - Ascoli Youth
Italy C1
2024-05-25 18:30:00 Sassari Torres - Benevento
2024-05-25 18:30:00 Padova - Vicenza
2024-05-25 18:30:00 Carrarese - JuventusU23
2024-05-25 18:30:00 Avellino - Catania
Italy Campionato Primavera 4
2024-05-25 13:00:00 Modena U19 - Pro Vercelli U19
2024-05-25 13:00:00 Virtus Verona U19 - Mantova U19
Italy Serie D Cup
2024-05-25 15:59:00 Trapani - Gavorrano
Ivory Coast Premier Division
2024-05-25 15:30:00 AS Denguele - Zoman FC
2024-05-25 15:30:00 CO Korhogo - Societe Omnisports De L'Armee
2024-05-25 17:45:00 ASEC MIMOSAS - SOL FC Abobo
J1 League
2024-05-25 05:00:00 Jubilo Iwata - Shonan Bellmare
2024-05-25 05:00:00 Consadole Sapporo - Kashima Antlers
2024-05-25 07:00:00 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
2024-05-25 07:00:00 Albirex Niigata - Avispa Fukuoka
J2 League
2024-05-25 04:55:00 Ehime FC - Tochigi SC
2024-05-25 05:00:00 Fujieda MYFC - Kagoshima United
2024-05-25 05:00:00 V-Varen Nagasaki - JEF United Ichihara Chiba
2024-05-25 07:00:00 Ventforet Kofu - Yokohama FC
Japan Emperor's Cup
2024-05-25 04:00:00 SC Sagamihara - Yamanashi Gakuin University Pegasus
2024-05-25 04:00:00 Tochigi City - Yokogawa Musashino
2024-05-25 04:00:00 Miyazaki - Chuan Vice Club
2024-05-25 04:00:00 Tokai University Kumamoto - Mitsubishi Nagasaki
2024-05-25 04:00:00 FC Gifu - Azul Claro Numazu
2024-05-25 04:00:00 Sony Sendai - Tonan Maebashi
2024-05-25 04:00:00 Nara Club - Kyoto Sangyo University
2024-05-25 04:00:00 Zweigen Kanazawa FC - Konan University
Japan Women's Football League 1
2024-05-25 04:00:00 Gunma FC White Star (W) - Ehime FC (W)
Japan Women's Football League 2
2024-05-25 04:00:00 Yamato Sylphid (W) - Fujizakura Yamanashi (W)
2024-05-25 04:00:00 Fukuoka AN (W) - Tsukuba FC (W)
2024-05-25 04:00:00 JFA Academy Fukushima (W) - FC Imabari (W)
2024-05-25 04:00:00 Okayama Yunogo Belle (W) - Kibi International University (W)
2024-05-25 04:00:00 SEISA OSA Rheia (W) - Diavorosso Hiroshima (W)
2024-05-25 04:00:00 Veertien Mie (W) - Diosa Izumo (W)
Japanese WE League
2024-05-25 05:00:00 Hiroshima Sanfrecce (W) - Cerezo Osaka Sakai (W)
2024-05-25 05:00:00 Nagano Parceiro (W) - Nojima Stella (W)
2024-05-25 05:00:00 Vegalta Sendai (W) - Albirex Niigata (W)
2024-05-25 05:00:00 JEF United Ichihara Chiba (W) - AS Elfen Sayama (W)
2024-05-25 05:00:00 Urawa Red Diamonds (W) - NTV Beleza (W)
2024-05-25 05:00:00 Omiya Ardija (W) - INAC (W)
Jordan Premier League
2024-05-25 17:00:00 Sahab SC - Al Hussein Irbid
2024-05-25 17:00:00 Al Faisaly Amman - Shabab AlOrdon
2024-05-25 17:00:00 Al-Ahly - Maan
2024-05-25 17:00:00 Moghayer Al Sarhan - AL Salt
K League 1
2024-05-25 05:00:00 Jeonbuk Hyundai Motors - Gimcheon Sangmu FC
2024-05-25 07:30:00 Ulsan Hyundai FC - Daejeon Citizen
2024-05-25 10:00:00 Pohang Steelers - FC Seoul
2024-05-25 10:00:00 Incheon United - Gwangju Football Club
K League 2
2024-05-25 10:00:00 Suwon Samsung Bluewings - Seoul E-Land FC
Kazakhstan LC
2024-05-25 12:00:00 Zhenis - Tobol Kostanai
2024-05-25 13:00:00 FK Atyrau - Ordabasy
2024-05-25 15:00:00 FK Aktobe Lento - Kaisar Kyzylorda
2024-05-25 15:00:00 FK Yelimay Semey - Turan Turkistan
Kenya Super League
2024-05-25 10:00:00 Gusii FC - Mara Sugar FC
2024-05-25 11:00:00 Naivas FC - Kajiado
Korea Challengers League
2024-05-25 06:00:00 Gyeongju KHNP - Gangneung City
2024-05-25 07:00:00 Daegu FC II - Pocheon FC
2024-05-25 08:00:00 Chuncheon Citizen - Changwon City
2024-05-25 10:00:00 Paju Citizen FC - Yeoju Sejong
Korea League 4
2024-05-25 05:00:00 Geoje Citizen - Chungju Citizen
2024-05-25 05:00:00 Sejong Vanesse FC - Seoul United
2024-05-25 08:00:00 Dangjin Citizen - Jinju Citizen
Kyrgyzstan Top Liga
2024-05-25 11:30:00 FC Talant - Muras United FC
Latvia Division 2
2024-05-25 10:00:00 Marupe - Olaine
2024-05-25 12:00:00 Rezekne/BJSS - FK Smiltene BJSS
2024-05-25 14:00:00 JDFS Alberts - Saldus SS/Leevon
Latvian Higher League
2024-05-25 13:00:00 Metta/LU Riga - Grobina
2024-05-25 15:00:00 Tukums-2000 - Rigas Futbola skola
Liga Portugal 2
2024-05-25 18:45:00 Portimonense - AVS Futebol SAD
Liga Super Malaysia
2024-05-25 09:30:00 Kuala Lumpur City F.C. - Johor Darul Takzim
2024-05-25 12:15:00 Sabah - Kuching FA
2024-05-25 13:00:00 PDRM - Penang
Lithuania - 1.Division
2024-05-25 13:00:00 Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
2024-05-25 15:59:00 FK Panevezys - Kauno Zalgiris
Lithuania - 2.Division
2024-05-25 11:00:00 Banga Gargzdai B - Ekranas Panevezys
2024-05-25 12:00:00 Atomsfera Mazeikiai - Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
2024-05-25 13:00:00 FK Riteriai - FK Minija
Lithuania II Lyga
2024-05-25 08:00:00 Lietava Jonava - FM Fortuna
2024-05-25 10:00:00 FK Neptunas Klaipeda II - FK Viltis Vilnius
Malawi Premier League
2024-05-25 12:30:00 Silver Strikers - Karonga United
Mexico Liga MX Femenil
2024-05-25 02:00:00 Club America (W) - Monterrey (W)
Mexico Liga TDP
2024-05-25 18:30:00 Tigres de Alica FC - Acatlan
Moldova CUP
2024-05-25 17:00:00 CS Petrocub - Zimbru Chisinau
Mongolia Premier League
2024-05-25 08:15:00 Bayanzurkh Sporting Ilch - Khovd
2024-05-25 11:15:00 Khangarid Klub - Erchim
Montenegro Division 2
2024-05-25 15:30:00 Bokelj Kotor - Internacional Podgorica
2024-05-25 15:30:00 OSK Igalo - Otrant
2024-05-25 15:30:00 KOM Podgorica - FK Grbalj Radanovici
2024-05-25 15:30:00 FK Iskra Danilovgrad - Lovcen Cetinje
2024-05-25 15:30:00 FK Berane - FK Podgorica
Montenegro Prva Crnogorska Liga
2024-05-25 17:00:00 FK Rudar Pljevlja - FK Sutjeska Niksic
2024-05-25 17:00:00 FK Mladost DG - Jedinstvo Bijelo Polje
2024-05-25 17:00:00 Decic Tuzi - Arsenal Tivat
2024-05-25 17:00:00 Mornar - Jezero Plav
2024-05-25 17:00:00 OFK Petrovac - FK Buducnost Podgorica
Mozambique Championship
2024-05-25 13:00:00 Black Bulls - Brera Tchumene
Myanmar Cup
2024-05-25 09:30:00 YANGON UNITED - Yadanabon FC
National Premier Leagues Western Australia
2024-05-25 07:00:00 Fremantle City - Perth SC
2024-05-25 07:00:00 Floreat Athena - Olympic Kingsway SC
2024-05-25 07:00:00 Perth Glory (Youth) - Stirling Macedonia
2024-05-25 07:00:00 Balcatta FC - Armadale SC
2024-05-25 07:00:00 Inglewood United - Bayswater City
2024-05-25 07:00:00 Perth RedStar - Western Knights
National Primera Division Western Australia
2024-05-25 07:00:00 Cockburn City - Sorrento F.C.
2024-05-25 07:00:00 Subiaco AFC - Gosnells City
2024-05-25 07:00:00 Murdoch Uni Melville - Joondalup United
2024-05-25 07:00:00 Willip - Rocking ham City
2024-05-25 07:00:00 UWA-Nedlands FC - Mandurah City
2024-05-25 10:00:00 Kingsley Westside - Dianella White Eagles
New Zealand South Premier League
2024-05-25 02:00:00 Christchurch United - Nelson Suburbs
2024-05-25 02:45:00 University of Canterbury - Nomads
2024-05-25 02:45:00 FC Twenty 11 - Coastal Spirit
2024-05-25 02:45:00 Ferrymead Bays - Cashmere Technical
Northern German state premier league - bayern
2024-05-25 11:00:00 SV Empor Berlin - Berlin Turkspor
Northern New Zealand League
2024-05-25 03:00:00 East Coast Bays - Melville United
2024-05-25 03:00:00 Birkenhead United - Tauranga City United
2024-05-25 03:00:00 Eastern Suburbs Auckland - Hamilton Wanderers
2024-05-25 05:30:00 Western Springs AFC - West Coast Rangers
2024-05-25 05:30:00 Bay Olympic - Auckland United
Northern NSW U20 League
2024-05-25 04:30:00 APIA Leichhardt Tigers U20 - Blacktown City FC U20
2024-05-25 05:00:00 UNSW FC U20 - Nepean FC U20
2024-05-25 07:00:00 St.George Saints U20 - Manly United U20
2024-05-25 07:00:00 Hills Brumbies U20 - Sydney Olympic U20
2024-05-25 07:00:00 Inter Lions U20 - Bankstown City Lions U20
2024-05-25 07:00:00 Bonnyrigg White Eagles U20 - Mt Druitt Town Rangers U20
2024-05-25 07:00:00 Canterbury Bankstown U20 - SD Raiders U20
2024-05-25 08:30:00 Hakoah Sydney City East U20 - Dunbar Rovers FC U20
2024-05-25 09:00:00 Rydalmere Lions FCU20 - Northern Tigers U20
2024-05-25 09:00:00 Dulwich Hill U20 - Blacktown Spartans U20
Norway 2.Liga
2024-05-25 11:00:00 Eik-Tonsberg - Brattvag
2024-05-25 12:00:00 Grorud - Gjovik Lyn
2024-05-25 12:00:00 Ullensaker/Kisa IL - Kjelsas
2024-05-25 13:00:00 Strindheim IL - Alta
2024-05-25 14:00:00 Notodden FK - Orn-Horten
2024-05-25 14:00:00 Hodd - Kvik Halden
2024-05-25 15:59:00 Jerv - Flekkeroy IL
Norway Division 1 Women
2024-05-25 10:00:00 Tromso (W) - Odd BK (W)
Norway Division 4
2024-05-25 11:00:00 Ardal - Djerv 1919
2024-05-25 11:00:00 Hou Ge Xinte B team - Floro
2024-05-25 11:00:00 Gamle Oslo - Assiden
2024-05-25 12:00:00 Bjarg - Asane Fotball B
2024-05-25 12:00:00 Nordstrand - Baerum SK
2024-05-25 12:00:00 Oppsal - Ullern FC
2024-05-25 12:00:00 Start Kristiansand B - Pors Grenland
2024-05-25 12:00:00 Sandvikens - froya
2024-05-25 12:00:00 Stord IL - Fana
2024-05-25 12:00:00 Odd Grenland 2 - Madla IL
2024-05-25 13:00:00 Sandefjord B - Vigor
2024-05-25 13:00:00 Aalesund FK B - Funnefoss/Vormsund
2024-05-25 13:00:00 Forde - Loddefjord
2024-05-25 13:00:00 Sandnes B - Mandalskameratene
2024-05-25 13:00:00 Byasen Toppfot - Tiller
2024-05-25 13:00:00 Askollen - Flint
2024-05-25 13:00:00 Ready - Lokomotiv Oslo
2024-05-25 13:00:00 Askoy FK - Os Turn Fotball
2024-05-25 13:00:00 Verdal - Rana FK
2024-05-25 13:00:00 Elverum - Sprint-Jeloy
2024-05-25 13:00:00 Brodd - Vindbjart
2024-05-25 13:00:00 Gjelleraasen IL - Spjelkavik
2024-05-25 14:00:00 Staal Jorpeland - Fram Larvik
2024-05-25 14:00:00 IF Floya - Honefoss BK
2024-05-25 15:00:00 HamKam B - Fyllingsdalen
Norwegian Tippeligaen
2024-05-25 15:59:00 Fredrikstad - Tromso IL
NSW Premier League
2024-05-25 06:30:00 Sutherland Sharks - Western Sydney Wanderers AM
2024-05-25 07:30:00 A.P.I.A. Leichhardt Tigers - Blacktown City Demons
2024-05-25 09:00:00 Hills Brumbies - Sydney Olympic
2024-05-25 09:00:00 St George Saints - Manly United
NSW Premier W-League
2024-05-25 08:30:00 Northern Tigers FC (W) - University of Sydney (W)
OFC Champions League