- ALL MATCH
- International
- Albania
- Algeria
- Angola
- Argentina
- Australia
- Austria
- Iran
- Azerbaijan
- Bahrain
- Belgium
- Bolivia
- Morocco
- Brazil
- Bulgaria
- Chile
- Colombia
- Americas
- United States
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Egypt
- England
- Estonia
- Finland
- France
- Spain
- Germany
- Ghana
- Greece
- Netherlands
- China
- Hungary
- Iceland
- India
- Ireland
- Israel
- Italy
- Jordan
- Cambodia
- Kosovo
- Kuwait
- Guatemala
- North Macedonia
- Malta
- Mexico
- Myanmar
- New Zealand
- Nicaragua
- Northern Ireland
- Oceania
- Oman
- Panama
- Peru
- Poland
- Portugal
- Ecuador
- El Salvador
- Paraguay
- Venezuela
- Tunisia
- Qatar
- Romania
- Russia
- San Marino
- Saudi Arabia
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- South Africa
- Sudan
- Sweden
- Switzerland
- Syria
- Tanzania
- Thailand
- Republic of Trinidad
- Turkey
- UAE
- Asia
- Uruguay
- Wales
Al Kass International Cup | |||
2020-02-15 13:45:00 | Glasgow RangersU17 | 3 - 2 | Suwon Samsung BluewingsU17 |
2020-02-15 15:59:00 | Barcelona U17 | 1 - 2 | Kashiwa Reysol(U17) |
BSWCP | |||
2020-02-15 13:30:00 | Levante UD Beach Soccer | 7 - 2 | Grasshopper Club Zurich Beach |
2020-02-15 14:45:00 | Flamengo Beach Soccer | - | Alanya Beledyie Spor Beach |
2020-02-15 16:15:00 | Spartak Moscow Beach | 6 - 4 | Sporting Braga Beach Soccer |
International Club Friendly | |||
2020-02-15 03:00:00 | Keilor Wolves | 1 - 0 | Epsom FC |
2020-02-15 03:30:00 | Sutherland Sharks U20 | 1 - 1 | Sydney Olympic U20 |
2020-02-15 04:30:00 | Adelaide City FC | 1 - 1 | Para Hills Knlghts SC |
2020-02-15 04:30:00 | Metrostars SC | 3 - 2 | Fulham United FC |
2020-02-15 04:30:00 | Poet Adelarde Pirates | 2 - 0 | Northern Demons |
2020-02-15 04:30:00 | White City Woodville Reserve | 2 - 1 | Adelaide Cobras Reserves |
2020-02-15 04:30:00 | Playford City Patriots | 2 - 1 | Eastern United |
2020-02-15 05:30:00 | Sutherland Sharks | 1 - 2 | Sydney Olympic |
2020-02-15 06:30:00 | White City Woodville | 3 - 1 | Adelaide Cobras FC |
2020-02-15 07:00:00 | FK Andijon | 2 - 2 | Buxoro FK |
2020-02-15 07:55:00 | FK Zvezdara | 8 - 0 | FK Velika Mostanica |
2020-02-15 08:00:00 | Mounties Wanderers | 1 - 1 | North Shore Marin |
2020-02-15 08:00:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biala | 0 - 2 | Kolos Kovalyovka |
2020-02-15 08:00:00 | Blacktown City Demons | 2 - 0 | Central Coast Mariners |
2020-02-15 08:15:00 | Red Spade United FC | 1 - 6 | Sarawak |
2020-02-15 08:15:00 | Pandan United FC | 0 - 1 | Langkawi City FC |
2020-02-15 08:15:00 | Quang Nam | 0 - 2 | SHB Da Nang |
2020-02-15 08:30:00 | Persela Lamongan | 2 - 2 | Sabah |
2020-02-15 08:30:00 | Huda Hue | 1 - 2 | Hong Linh Ha Tinh |
2020-02-15 09:00:00 | Trinec | 1 - 4 | Banik Ostrava B |
2020-02-15 09:00:00 | Usti nad Labem | - | Sokol Brozany |
2020-02-15 09:00:00 | Energetik-BGU Minsk | 3 - 3 | Krumkachy Minsk |
2020-02-15 09:00:00 | Veles | 2 - 1 | Saturn Moscow |
2020-02-15 09:00:00 | Ripensia Timisoara | 2 - 1 | ACS Dumbravita |
2020-02-15 09:00:00 | IFK Lulea | 0 - 3 | Bodens BK |
2020-02-15 09:00:00 | FC Timisoara | 2 - 1 | CS Soimii Lipova |
2020-02-15 09:00:00 | Hradec Kralove B | 5 - 1 | Trutnov |
2020-02-15 09:00:00 | Ruzomberok B | 5 - 1 | SKM Liptovsky Hradok |
2020-02-15 09:00:00 | Slavicin | 1 - 5 | Zlin B |
2020-02-15 09:00:00 | Universitaea Cluj | 3 - 2 | Metalurgistul Cugir |
2020-02-15 09:00:00 | Mitchelton FC | 4 - 1 | St George Willawong FC |
2020-02-15 09:05:00 | Gwarek Ornontowice | 3 - 1 | Drzewiarz Jasienica |
2020-02-15 09:05:00 | CS Aerostar Bacau | 0 - 0 | ACS Olimpic Cetate Rasnov |
2020-02-15 09:15:00 | Pardubice | 4 - 0 | Jiskra Usti nad Orlici |
2020-02-15 09:15:00 | FK Graffin Vlasim | 0 - 1 | Benesov |
2020-02-15 09:15:00 | Dnepr Mogilev | 3 - 0 | FK Orsha |
2020-02-15 09:30:00 | FC Dornbirn 1913 | 2 - 0 | USV Eschen Mauren |
2020-02-15 09:30:00 | Brno | 6 - 3 | Sport Podbrezova |
2020-02-15 10:00:00 | GKS Jastrzebie | - | Gornik II Zabrze |
2020-02-15 10:00:00 | MFK Dubnica nad Vahom | 1 - 4 | Vitkovice |
2020-02-15 10:00:00 | Hvidovre IF | 4 - 2 | FA 2000 |
2020-02-15 10:00:00 | SpVgg Hankofen-Hailing | 3 - 0 | TSV Buchbach |
2020-02-15 10:00:00 | SV Heimstetten | 5 - 1 | FC Deisenhofen |
2020-02-15 10:00:00 | Strommen | 2 - 3 | Skeid Oslo |
2020-02-15 10:00:00 | Vyskov | 2 - 3 | Vysocina jihlava |
2020-02-15 10:00:00 | Viktoria Zizkov | 2 - 0 | Slovan Velvary |
2020-02-15 10:00:00 | SK Slovan Varnsdorf | 4 - 2 | Slovan Liberec II |
2020-02-15 10:00:00 | Krsko Posavlje | 1 - 2 | NK Lucko |
2020-02-15 10:00:00 | FC Belshina Babruisk | 1 - 1 | Slutsksakhar Slutsk |
2020-02-15 10:00:00 | FK Khimik Novomoskovsk | 3 - 0 | FK Ryazan |
2020-02-15 10:00:00 | Jablonec B | 2 - 3 | Sparta Praha B |
2020-02-15 10:00:00 | OKS Stomil Olsztyn | 0 - 1 | Znicz Pruszkow |
2020-02-15 10:00:00 | FC Steaua Bucuresti | 2 - 2 | CSM Focsani |
2020-02-15 10:00:00 | NK Publikum Celje | 3 - 0 | NK Olimpija Ljubljana |
2020-02-15 10:00:00 | Merani Martvili | 2 - 1 | FC Bakhmaro Chokhatauri |
2020-02-15 10:00:00 | Radomiak Radom | - | Gornik Leczna |
2020-02-15 10:00:00 | Lokomotiv Gomel | 1 - 0 | Sputnik Rechitsa |
2020-02-15 10:00:00 | GKS Jastrzebie | 1 - 0 | Garbarnia Krakow |
2020-02-15 10:30:00 | Volna Pinsk | 1 - 0 | Smolevichy-STI |
2020-02-15 10:30:00 | Usti nad Labem | 2 - 5 | Slavoj Vysehrad |
2020-02-15 10:30:00 | Tyreso FF | 4 - 3 | IFK Lidingo |
2020-02-15 11:00:00 | IK Uppsala (w) | 3 - 1 | Bollstanas Sk (w) |
2020-02-15 11:00:00 | Bronshoj | 1 - 1 | BK Frem |
2020-02-15 11:00:00 | Fart (w) | 6 - 2 | Kolbotn (w) |
2020-02-15 11:00:00 | Hradec Kralove | 1 - 3 | Loko Vltavin |
2020-02-15 11:00:00 | Holbaek | 0 - 1 | Skovshoved |
2020-02-15 11:00:00 | Lafnitz | 3 - 2 | TUS Bad Gleichenberg |
2020-02-15 11:00:00 | Skive IK | 3 - 0 | Holstebro BK |
2020-02-15 11:00:00 | Chrudim | 3 - 1 | FK Prepere |
2020-02-15 11:00:00 | Odra Opole | 1 - 0 | Polonia Bytom |
2020-02-15 11:00:00 | Bytovia Bytow | 0 - 2 | Kotwica Kolobrzeg |
2020-02-15 11:00:00 | Bokelj Kotor | 1 - 4 | Metalac Gornji Milanovac |
2020-02-15 11:00:00 | Dziugas Telsiai | 2 - 1 | Nevezis Kedainiai |
2020-02-15 11:00:00 | KS Legionovia Legionowo | 0 - 4 | Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
2020-02-15 11:00:00 | Ruch Radzionkow | 0 - 1 | GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
2020-02-15 11:00:00 | FC Maritsa 1921 | - | Spartak Plovdiv |
2020-02-15 11:00:00 | CSKA Moscow | 5 - 0 | Delemont |
2020-02-15 11:00:00 | Gjelleraasen IL | 2 - 1 | Honefoss BK |
2020-02-15 11:00:00 | FC Stockholm Internazionale | 5 - 4 | Sundbybergs |
2020-02-15 11:00:00 | Torpedo Kutaisi | 1 - 2 | Merani Martvili |
2020-02-15 11:10:00 | St. Stefan Im Rosental | 3 - 3 | Jennersdorf |
2020-02-15 11:15:00 | B1908 | 1 - 4 | Hillerod Fodbold |
2020-02-15 11:15:00 | Gjellerasen IF | 2 - 1 | Honefoss BK |
2020-02-15 11:30:00 | Lisen | 1 - 2 | Slavia Kromeriz |
2020-02-15 12:00:00 | Roskilde | 1 - 4 | Helsingor |
2020-02-15 12:00:00 | VSK Arhus | 6 - 0 | Ringkobing |
2020-02-15 12:00:00 | Goppinger SV | 0 - 3 | SSV Ulm 1846 |
2020-02-15 12:00:00 | Hammarby (w) | 0 - 1 | Orebro (w) |
2020-02-15 12:00:00 | TSV Kottern | 0 - 1 | FC Memmingen |
2020-02-15 12:00:00 | Te Cu Kukuh Atta Seip | 6 - 0 | FC Ismaning |
2020-02-15 12:00:00 | Tvaakers IF | 2 - 1 | Orgryte |
2020-02-15 12:00:00 | Halmstads | 2 - 0 | Falkenberg |
2020-02-15 12:00:00 | GKS Tychy | 1 - 1 | KP Calisia Kalisz |
2020-02-15 12:00:00 | FSV Optik Rathenow | 2 - 1 | Brandenburger SC Sud 05 |
2020-02-15 12:00:00 | Arema Malang | 1 - 1 | Persija Jakarta |
2020-02-15 12:00:00 | Chrobry Glogow | 1 - 2 | Stargard Szczecinski |
2020-02-15 12:00:00 | Elana Torun | 3 - 5 | Olimpia Grudziadz |
2020-02-15 12:00:00 | Lunds BK | 5 - 0 | Eslovs BK |
2020-02-15 12:00:00 | Balkany Zorya | 3 - 0 | Krystal |
2020-02-15 12:00:00 | Hutnik Krakow | 2 - 2 | Poprad |
2020-02-15 12:00:00 | Minyor Pernik | 0 - 1 | Slivnishki Geroy |
2020-02-15 12:00:00 | Puszcza Niepolomice | - | GKS Katowice |
2020-02-15 12:00:00 | HNK Cibalia | 2 - 1 | Bijelo Brdo |
2020-02-15 12:00:00 | Parndorf | 3 - 1 | SC Kittsee |
2020-02-15 12:00:00 | GKS Belchatow | 0 - 0 | Skra Czestochowa |
2020-02-15 12:00:00 | NK Jarun | 1 - 1 | Mladost Zdralovi |
2020-02-15 12:00:00 | Dinamo Minsk | 1 - 1 | Levadia Tallinn |
2020-02-15 12:00:00 | FK Banik Sokolov | - | FK MAS Taborsko |
2020-02-15 12:00:00 | Ceahlaul Piatra Neamt | 5 - 2 | Husana Husi |
2020-02-15 12:15:00 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Warta Poznan |
2020-02-15 13:00:00 | Orebro | 1 - 1 | Degerfors IF |
2020-02-15 13:00:00 | VfB Eichstatt | 5 - 1 | SSV Jahn Regensburg II |
2020-02-15 13:00:00 | FC Augsburg II | 4 - 1 | Stuttgarter Kickers |
2020-02-15 13:00:00 | Bayern Hof | 2 - 3 | SpVgg Bayreuth |
2020-02-15 13:00:00 | SC Freiburg (Youth) | 0 - 0 | SV Elversberg |
2020-02-15 13:00:00 | FV Illertissen | 2 - 1 | Sportfreunde Dorfmerkingen |
2020-02-15 13:00:00 | SV Linx | 2 - 3 | Bahlinger |
2020-02-15 13:00:00 | FSV Mainz 05 (Youth) | 3 - 2 | Swift Hesperange |
2020-02-15 13:00:00 | Progres Niedercorn | 1 - 1 | Saarbrucken |
2020-02-15 13:00:00 | Norrby IF | 1 - 4 | Varbergs BoIS FC |
2020-02-15 13:00:00 | Stabaek | 3 - 1 | Ham-Kam |
2020-02-15 13:00:00 | SV Schalding Heining | 1 - 4 | SK Vorwarts Steyr |
2020-02-15 13:00:00 | Eintracht Trier | 2 - 1 | FK Pirmasens |
2020-02-15 13:00:00 | Sandefjord | 1 - 0 | FK Arendal |
2020-02-15 13:00:00 | SKU Amstetten | 2 - 0 | FC Magna Wiener Neustadt |
2020-02-15 13:00:00 | SVG Reichenau | 0 - 7 | FC Wacker Innsbruck |
2020-02-15 13:00:00 | Lillestrom | 5 - 1 | Mjondalen IF |
2020-02-15 13:00:00 | Neman Grodno | 2 - 0 | FK Zalgiris Vilnius |
2020-02-15 13:00:00 | Hessen Kassel | 1 - 1 | Eintracht Stadtallendorf |
2020-02-15 13:00:00 | Kampala City Council FC | 2 - 0 | Bukedea TC FC |
2020-02-15 13:00:00 | Airtel Kitara FC | 2 - 1 | Luweero United |
2020-02-15 13:00:00 | Light SS FC | 3 - 1 | Bugamba FC |
2020-02-15 13:00:00 | KS Energetyk ROW | 6 - 2 | Frydek-Mistek |
2020-02-15 13:00:00 | HNK Sibenik | 0 - 1 | Hajduk Split II |
2020-02-15 13:00:00 | Red Star-Penzing | 3 - 1 | SV Sieghartskirchen |
2020-02-15 13:00:00 | NK Siroki Brijeg | 3 - 2 | FK Tuzla City |
2020-02-15 13:00:00 | Aalesund FK | - | Kristiansund BK |
2020-02-15 13:00:00 | ND Beltinci | 0 - 2 | NK Aluminij |
2020-02-15 13:00:00 | TuS Koblenz | 1 - 3 | Rot-Weiss Hadamar |
2020-02-15 13:00:00 | FC Rukh Brest | 1 - 0 | FK Ventspils |
2020-02-15 13:00:00 | Uhersky Brod | 2 - 1 | Dunajska Luzna |
2020-02-15 13:00:00 | Oskarshamns AIK | 1 - 0 | IFK Berga |
2020-02-15 13:00:00 | SR Donaufeld Wien | 3 - 1 | SC Mannsdorf |
2020-02-15 13:00:00 | Vindbjart | 2 - 3 | Start Kristiansand |
2020-02-15 13:00:00 | Perak | 3 - 1 | Kedah |
2020-02-15 13:05:00 | NK Mladost Petrinja | 2 - 3 | NK Maksimir |
2020-02-15 13:30:00 | TSG Hoffenheim (Youth) | 3 - 0 | VfR Wormatia Worms |
2020-02-15 13:30:00 | Domzale | 3 - 1 | ND Gorica |
2020-02-15 13:30:00 | NK Orijent Rijeka | 1 - 0 | ASK Bravo Publikum |
2020-02-15 14:00:00 | ETSV Weiche Flensburg | 1 - 2 | Vendsyssel |
2020-02-15 14:00:00 | Ostersunds FK | 1 - 2 | Levanger FK |
2020-02-15 14:00:00 | GKS Belchatow | 0 - 2 | Sokol Aleksandrow Lodzki |
2020-02-15 14:00:00 | Fola Esch | 0 - 5 | FC 08 Hombrug |
2020-02-15 14:00:00 | Dynamo Kyiv | 2 - 0 | Dinamo Tbilisi |
2020-02-15 14:00:00 | GAIS | 1 - 0 | Osters IF |
2020-02-15 14:00:00 | Kopparbergs Goteborg (w) | 5 - 0 | Fortuna Hjorring (w) |
2020-02-15 14:00:00 | FC Linkoping City | 2 - 1 | Dalkurd FF |
2020-02-15 14:00:00 | Trelleborgs FF | 2 - 0 | Nykobing FC |
2020-02-15 14:00:00 | Djurgardens | 1 - 4 | Brann |
2020-02-15 14:00:00 | DJK TEUTONIA SCHALKE | 1 - 1 | Wacker Burghausen |
2020-02-15 14:00:00 | Tobol Kostanai | 0 - 0 | FK Isloch Minsk |
2020-02-15 14:00:00 | Miedz Legnica | 2 - 1 | FK Graficar Beograd |
2020-02-15 14:00:00 | Zarica Kranj | 2 - 1 | NK Osijek II |
2020-02-15 14:00:00 | FK BSK 1926 | 0 - 3 | FK Vinca |
2020-02-15 14:00:00 | FSV Fernwald | 11 - 2 | SV Bauerbach |
2020-02-15 14:00:00 | Torpedo Armavir | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar |
2020-02-15 14:00:00 | FC Jazz | 0 - 1 | TPV Tampere |
2020-02-15 14:00:00 | GAIS | 1 - 0 | Qviding FIF |
2020-02-15 14:00:00 | FC Flora Tallinn (w) | 0 - 2 | PK-35 Vantaa (w) |
2020-02-15 14:30:00 | Dnipro-1 | 2 - 4 | FC Kairat Almaty |
2020-02-15 15:00:00 | SV Frisia 03 | - | Heider SV |
2020-02-15 15:00:00 | Kvik Halden | 2 - 1 | Fram Larvik |
2020-02-15 15:00:00 | CSKA Moscow | 2 - 0 | IK Sirius FK |
2020-02-15 15:00:00 | Vard Haugesund | 4 - 0 | Os Turn Fotball |
2020-02-15 15:00:00 | HNK Segesta Sisak | 2 - 3 | NK Vrbovec |
2020-02-15 15:05:00 | AIK Solna | 1 - 1 | Rostov FK |
2020-02-15 15:30:00 | Notodden FK | 1 - 2 | KFUM Oslo |
2020-02-15 15:59:00 | Maribor | 1 - 0 | NK Rudar Velenje |
2020-02-15 16:30:00 | Stal Mielec | 3 - 3 | Avangard |
2020-02-15 17:00:00 | Djurgardens (w) | 1 - 3 | Linkopings (w) |
2020-02-15 17:00:00 | Bryne | 3 - 0 | Sotra |
2020-02-15 18:00:00 | Nova Andradina | 1 - 3 | Operario FC MS |
2020-02-15 19:00:00 | North Carolina | 1 - 1 | Charlotte Independence |
2020-02-15 19:00:00 | Spartak Moscow | - | FC Avan Academy |
2020-02-15 19:00:00 | Malmo FF | 3 - 2 | Jonkopings Sodra IF |
2020-02-15 20:00:00 | Chicago Fire | 2 - 4 | Colorado Rapids |
2020-02-15 20:00:00 | Greenville Triumph | 1 - 0 | Charleston Battery |
2020-02-15 20:00:00 | Sporting Kansas City(R) | 1 - 1 | OKC Energy FC |
2020-02-15 20:00:00 | Coruripe Al | 1 - 0 | ASA AL |
2020-02-15 21:00:00 | Club Internacional de Futbol Miami | 1 - 2 | Philadelphia Union |
2020-02-15 21:00:00 | Philadelphia Union | - | Club Internacional de Futbol Miami |
2020-02-15 22:00:00 | DC United | 1 - 0 | Orlando City |
2020-02-15 22:00:00 | Deportes Valdivia | 1 - 0 | Deportes Temuco |
2020-02-15 22:00:00 | Deportes Vallenar | - | Deportes Temuco |
2020-02-15 22:10:00 | Seaview Gardens FC | 3 - 3 | Real Mona |
2020-02-15 23:00:00 | LA Galaxy | 1 - 2 | Toronto FC |
2020-02-15 23:00:00 | Deportes Santa Cruz | 4 - 0 | Colchagua CD |
International Friendly | |||
2020-02-15 11:00:00 | Czech Republic (w) U17 | 0 - 2 | Sweden (w) U17 |
2020-02-15 11:00:00 | Hungary (w) U17 | 2 - 0 | Scotland (w) U17 |