International Club Friendly | |||
2019-02-19 02:30:00 | West Torrens Birkalla | - | Croydon Kings |
2019-02-19 05:00:00 | Tochigi SC | - | Verspah Oita |
2019-02-19 08:00:00 | Dynamo Moscow | 2 - 0 | Irtysh Pavlodar |
2019-02-19 08:00:00 | Krylya Sovetov | 2 - 1 | Kolding FC |
2019-02-19 08:25:00 | Nam Dinh FC | 3 - 2 | Hong Linh Ha Tinh |
2019-02-19 09:50:00 | Ararat Yerevan | 0 - 2 | FC Krasny Smolensk |
2019-02-19 11:00:00 | Trakai FK | 2 - 1 | Nevezis Kedainiai |
2019-02-19 11:00:00 | Ayutthaya United | 0 - 2 | Changchun Yatai |
2019-02-19 11:00:00 | Partizan Bardejov | 2 - 1 | Humenne |
2019-02-19 11:10:00 | FC Pskov 747 | - | FC Iskra Smolensk |
2019-02-19 11:30:00 | FC Bukovyna chernivtsi | 0 - 1 | Prykarpattya Ivano Frankivsk |
2019-02-19 12:00:00 | KuPs | 1 - 0 | Nest Sotra |
2019-02-19 12:00:00 | SKA Khabarovsk | 1 - 2 | Thisted FC |
2019-02-19 12:50:00 | FK Vozdovac Beograd | 1 - 1 | Red Star Novi Sad |
2019-02-19 12:50:00 | Radnik Surdulica | 1 - 0 | Car Konstantin |
2019-02-19 13:00:00 | Lou Gansike Sol | 2 - 1 | Dinamo Tbilisi |
2019-02-19 13:30:00 | Sint-Truidense | 3 - 1 | Malawi U23 |
2019-02-19 13:30:00 | Inter Zapresic | 1 - 2 | NK Varteks Varazdin |
2019-02-19 13:40:00 | Nika Ivano-Frankivsk U19 | 0 - 4 | Veres |
2019-02-19 14:00:00 | FK MAS Taborsko | - | Stechovice |
2019-02-19 14:00:00 | NK Olimpija Ljubljana | 3 - 2 | Borac Banja Luka |
2019-02-19 14:00:00 | Dynamo Moscow | 2 - 1 | Ordabasy |
2019-02-19 14:00:00 | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 2 | Okzhetpes |
2019-02-19 14:00:00 | Gazovik Orenburg | 1 - 1 | Spartak Moscow |
2019-02-19 14:00:00 | Bytovia Bytow | 1 - 3 | FC Karpaty Lviv |
2019-02-19 14:00:00 | HNK Sibenik | 1 - 2 | NK Medimurje Cakovec |
2019-02-19 14:25:00 | FC Olympia Savyntsi | 2 - 1 | Zorya Reserves |
2019-02-19 14:30:00 | Rubin Kazan | 0 - 1 | Tobol Kostanai |
2019-02-19 14:30:00 | FC Ufa | 0 - 1 | Lokomotiv Tbilisi |
2019-02-19 15:00:00 | Valerenga | 3 - 0 | JK Nomme Kalju |
2019-02-19 15:59:00 | SV Mattersburg Amateure | 2 - 3 | Inter Bratislava |
2019-02-19 16:45:00 | Wolfsberger AC Amateure | 1 - 2 | ATSV Wolfsberg |
2019-02-19 17:00:00 | FC Cartagena | 1 - 3 | CSKA Moscow |
2019-02-19 17:00:00 | Osters IF | 4 - 0 | Karlskrona AIF |
2019-02-19 17:00:00 | FC Bad Radkersburg | 2 - 1 | SU Straden |
2019-02-19 17:00:00 | Galanta | 1 - 2 | Vydrany |
2019-02-19 17:00:00 | Team Wiener Linien | 0 - 2 | ASV Spratzern |
2019-02-19 17:15:00 | Skiljebo SK | 0 - 0 | Vasteras IK |
2019-02-19 17:30:00 | SV Stegersbach | 7 - 0 | Luders Dov |
2019-02-19 17:30:00 | SC Ostbahn XI | - | ASV Vosendorf |
2019-02-19 17:30:00 | SV Heimstetten | 3 - 1 | VFB Hallbergmoos |
2019-02-19 18:00:00 | Tvaakers IF | 1 - 4 | Ljungskile |
2019-02-19 18:00:00 | FC Ismaning | 3 - 3 | TSV Buchbach |
2019-02-19 18:00:00 | Degerfors IF | 0 - 1 | FC Linkoping City |
2019-02-19 18:00:00 | WSC Hertha Wels | 0 - 0 | Union Edelweiss |
2019-02-19 18:00:00 | SV Aspern | 4 - 1 | FC Angern |
2019-02-19 18:00:00 | ASV St. Martin an der Raab | 2 - 0 | UFC Fehring |
2019-02-19 18:30:00 | BSF | - | BK Avarta |
2019-02-19 18:30:00 | VfR Garching | 1 - 3 | SV Turkgucu Ataspor |
International Friendly | |||
2019-02-19 13:30:00 | Tunisia U23 | 1 - 0 | Algeria U23 |