- CSKA Sofia vs Cherno More Varna- 2024-05-23 17:15:00
- Rot-Weiss Frankfurt vs FFV Sportfreunde 04- 2024-05-23 17:15:00
- HooGee vs FC Espoo- 2024-05-23 17:15:00
- Atlantis FC/Akatemia vs Gnistan Ogeli- 2024-05-23 17:15:00
- PPJ/Ruoholahti vs EsPa- 2024-05-23 17:20:00
- Austria U17 vs Wales U17- 2024-05-23 17:30:00
- Cyprus U17 vs Srbija C.Gora U17- 2024-05-23 17:30:00
- Ahlafors IF vs IK Gauthiod- 2024-05-23 17:30:00
- SC Preussen Munster II vs SV Westfalia Rhynern- 2024-05-23 17:30:00
- Werder Bremen III vs TuS Schwachhausen- 2024-05-23 17:30:00
- SVGO Bremen vs SC Borgfeld- 2024-05-23 17:30:00
- Canuelas FC Reserves vs CS Dock Sud Reserves- 2024-05-23 17:30:00
- Bnei Sakhnin U19 vs Ashdod MS U19- 2024-05-23 17:40:00
- Besiktas JK vs Trabzonspor- 2024-05-23 17:45:00
- Fjolnir vs Throttur Reykjavik- 2024-05-23 18:00:00
- Al-Ittihad vs Dhamk- 2024-05-23 18:00:00
- Abha vs Al-Khaleej- 2024-05-23 18:00:00
- Al Raed vs Al-Ahli SFC- 2024-05-23 18:00:00
- Al-Ettifaq vs Al-Shabab- 2024-05-23 18:00:00
- Al-Akhdoud vs Al-Wehda- 2024-05-23 18:00:00
- Al Hilal vs Al-Tai- 2024-05-23 18:00:00
- Al-Fateh vs Al-Hazm- 2024-05-23 18:00:00
- Al-Feiha vs Al-Taawon- 2024-05-23 18:00:00
- Al-Riyadh vs Al-Nassr- 2024-05-23 18:00:00
- Palmeiras SP (W) vs Ferroviaria SP (W)- 2024-05-23 18:00:00
- IBV Vestmannaeyjar (W) vs Grotta (W)- 2024-05-23 18:00:00
- Gimnasia LP Reserves vs Racing Club Reserves- 2024-05-23 18:00:00
- Deportivo Riestra Reserves vs Atletico Tucuman Reserve- 2024-05-23 18:00:00
- Cercle Brugge II vs Sporting Hasselt- 2024-05-23 18:00:00
- Instituto AC Cordoba II vs Argentinos Jrs Reserves- 2024-05-23 18:00:00
- Platense Reserves vs Godoy Cruz Reserves- 2024-05-23 18:00:00
- Union Santa Fe Reserves vs Lanus Reserves- 2024-05-23 18:00:00
- Stade d Abidjan vs Racing d'Abidjan- 2024-05-23 18:00:00
- All Boys Reserves vs CA San Telmo Reserves- 2024-05-23 18:00:00
- America MG U20 (W) vs Atletico Mineiro U20 (W)- 2024-05-23 18:00:00
- Sport Recife U20 (W) vs Fluminense RJ U20 (W)- 2024-05-23 18:00:00
- Santos FC U20 (W) vs Sao Paulo U20 (W)- 2024-05-23 18:00:00
- AA Carapebus U20 vs 7 de Abril U20- 2024-05-23 18:00:00
- Bonsucesso U20 vs Campo Grande AC U20- 2024-05-23 18:00:00
- Merelbeke vs Lyra-Lierse Berlaar- 2024-05-23 18:00:00
Byaroza 2010 vs Slavia Mozyr 1 - 2 Nov 01 2014
via: Matches
Slavia Mozyr vs Byaroza 2010 2 - 2 Jun 28 2014
via: Matches
FK Gorodeya vs Byaroza 2010 2 - 1 Feb 20 2013
via: Matches
Byaroza 2010 vs Gomelzheldortrans 0 - 2 May 24 2015
via: Matches
Byaroza 2010 vs FK Gorodeya 0 - 1 Jun 21 2014
via: Matches
FK Vitebsk vs Byaroza 2010 May 07 2014
via: Matches
FK Minsk B vs Byaroza 2010 Sep 20 2014
via: Matches
Byaroza 2010 vs FK Lida 2 - 4 Jul 05 2014
via: Matches