Algerian Ligue Professionnelle 1
2020-04-04 14:00:00 ASO Chlef - AS Ain Mlila
2020-04-04 14:00:00 MC Magra - MC Oran
2020-04-04 14:00:00 CR Belouizdad - CS Constantine
2020-04-04 14:00:00 NA Hussein Dey - USM Alger
2020-04-04 14:00:00 Biskra - JS Saoura
2020-04-04 14:00:00 USM Bel Abbes - ES Setif
2020-04-04 14:00:00 Paradou AC - CA Bordj Bou Arreridj
2020-04-04 14:00:00 JS kabylie - MC Alger
Algerian Ligue Professionnelle 2
2020-04-04 14:00:00 RC Arba - OM Arzew
2020-04-04 14:00:00 DRB Tadjenant - A Bou Saada
2020-04-04 14:00:00 AS Khroub - ASM Oran
2020-04-04 14:00:00 MO Bejaia - MC Saida
2020-04-04 14:00:00 USM Annaba - JSM Skikda
2020-04-04 14:00:00 RC Relizane - MC El Eulma
2020-04-04 14:00:00 USM EL HARRACH - WA Tlemcen
2020-04-04 14:00:00 OM Medea - JSM Bejaia
Angola Girabola League
2020-04-04 14:00:00 Recreativo Caala - Progresso
2020-04-04 14:00:00 Casa Militar - Benfica Lubango
2020-04-04 14:00:00 Ferroviario Do Huambo - Sagrada Esperanca
2020-04-04 14:00:00 Interclube Luanda - Sporting Cabinda
2020-04-04 14:00:00 Bravos do Maquis - Academica Lobito
2020-04-04 14:00:00 Primeiro de Agosto - CRD Libolo
2020-04-04 14:00:00 Estrela Clube 1 de Maio - Petro Atletico de Luanda
2020-04-04 14:00:00 Santa Rita FC - Desportivo Huila
Argentina Super League Cup
2020-04-04 22:00:00 Union Santa Fe - San Lorenzo
2020-04-04 22:00:00 Central Cordoba SDE - Arsenal de Sarandi
2020-04-04 22:00:00 Gimnasia La Plata - Newells Old Boys
2020-04-04 22:00:00 Patronato Parana - Velez Sarsfield
2020-04-04 22:00:00 Godoy Cruz Antonio Tomba - Banfield
2020-04-04 22:00:00 Independiente - Boca Juniors
2020-04-04 22:00:00 Rosario Central - Defensa Y Justicia
2020-04-04 22:00:00 Aldosivi Mar del Plata - Estudiantes La Plata
2020-04-04 22:00:00 CA Huracan - Racing Club
2020-04-04 22:00:00 River Plate - Argentinos juniors
2020-04-04 22:00:00 Lanus - Talleres Cordoba
2020-04-04 22:00:00 Atletico Tucuman - Colon de Santa Fe
Argentine Division 2
2020-04-04 20:00:00 Almagro - Defensores de Belgrano
2020-04-04 20:00:00 Atletico Atlanta - Estudiantes de Caseros
2020-04-04 20:00:00 Deportivo Riestra - Chacarita juniors
2020-04-04 20:00:00 Deportivo Moron - Atletico Mitre de Santiago del Estero
2020-04-04 20:00:00 Estudiantes Rio Cuarto - Alvarado Mar del Plata
2020-04-04 20:00:00 Ferro Carril Oeste Gral Pico - Belgrano
2020-04-04 20:00:00 Gimnasia Jujuy - Gimnasia Mendoza
2020-04-04 20:00:00 Independiente Rivadavia - San Martin San Juan
2020-04-04 20:00:00 Instituto - Atletico Rafaela
2020-04-04 20:00:00 Nueva Chicago - Guillermo Brown
2020-04-04 20:00:00 CA Platense - Agropecuario de Carlos Casares
2020-04-04 20:00:00 San Martin Tucuman - Quilmes
2020-04-04 20:00:00 Deportivo Santamarina - All Boys
2020-04-04 20:00:00 Sarmiento Junin - CA Brown Adrogue
2020-04-04 20:00:00 Temperley - Barracas Central
2020-04-04 20:00:00 Villa Dalmine - Club Atletico Tigre
2020-04-04 20:00:00 Atletico Atlanta - Estudiantes de Caseros
2020-04-04 20:00:00 Deportivo Moron - Atletico Mitre de Santiago del Estero
2020-04-04 20:00:00 Estudiantes Rio Cuarto - Alvarado Mar del Plata
2020-04-04 20:00:00 Ferrol Carril Oeste - Belgrano
2020-04-04 20:00:00 Independiente Rivadavia - San Martin San Juan
2020-04-04 20:00:00 Nueva Chicago - Guillermo Brown
2020-04-04 20:00:00 CA Platense - Agropecuario de Carlos Casares
2020-04-04 20:00:00 Temperley - Barracas Central
2020-04-04 20:00:00 Almagro - Defensores de Belgrano
2020-04-04 20:00:00 Deportivo Riestra - Chacarita juniors
2020-04-04 20:00:00 Gimnasia Jujuy - Gimnasia Mendoza
2020-04-04 20:00:00 Instituto - Atletico Rafaela
2020-04-04 20:00:00 San Martin Tucuman - Quilmes
2020-04-04 20:00:00 Santa Marina Tandil - All Boys
2020-04-04 20:00:00 Sarmiento Junin - CA Brown Adrogue
2020-04-04 20:00:00 Villa Dalmine - Club Atletico Tigre
Australia A-League
2020-04-04 06:15:00 Melbourne Victory - Central Coast Mariners
2020-04-04 08:30:00 Western Sydney - Perth Glory
Australia U20
2020-04-04 05:00:00 Armadale SC U20 - Inglewood United U20
2020-04-04 05:00:00 Cockburn City U20 - Pires U20
2020-04-04 05:00:00 Bayswater U20 - ECU Joondalup U20
2020-04-04 05:00:00 Balcatta U20 - FloreatAthena U20
2020-04-04 05:00:00 Sorrento F.C. U20 - Gwelup Croatia U20
2020-04-04 05:00:00 Rockingham City FC U20 - Perth Glory FC U20
Azerbaijan Premier League
2020-04-04 12:00:00 Qarabag - Zira FK
2020-04-04 12:00:00 Sabah FK Baku - Standard Sumgayit
2020-04-04 12:00:00 FK Gilan Gabala - Sabail
2020-04-04 12:00:00 Keshla FK - FC Neftci Baku
Belgian First Amateur Division
2020-04-04 17:30:00 Dessel Sport - FCV Dender EH
2020-04-04 17:30:00 Thes Sport - LaLouviere
2020-04-04 18:00:00 KSK Heist - RFC de Liege
2020-04-04 18:00:00 Olympic Charleroi - Seraing
2020-04-04 18:00:00 Jeunesse Molenbeek - Lierse Kempenzonen
2020-04-04 18:00:00 Tubize - KMSK Deinze
Belgium Women 1st National
2020-04-04 13:00:00 Eendracht Aalst (W) - Moldavo (w)
2020-04-04 13:00:00 KVK Tienen (w) - KSKV Zwevezele (w)
2020-04-04 13:00:00 White Star Bruxelles ?w? - SG-Tertre-Hautrage (w)
2020-04-04 13:00:00 Kontich FC ?w? - KV Mechelen ?w?
2020-04-04 13:00:00 Oud Heverlee Leuven II (w) - Ladies Genk B ?w?
2020-04-04 13:00:00 Zulte Waregem VV ?w? - Famkes Merkem (w)
2020-04-04 13:00:00 Gent B (w) - Standard Liege B (W)
Botola Pro 1
2020-04-04 15:00:00 Renaissance Sportive de Berkane - MCO Mouloudia Oujda
2020-04-04 15:00:00 OCK Olympique de Khouribga - IRT Itihad de Tanger
2020-04-04 15:00:00 FAR Forces Armee Royales - Wydad Casablanca
2020-04-04 15:00:00 Raja de Beni Mellal - DHJ Difaa Hassani Jadidi
2020-04-04 15:00:00 Renaissance Zmamra - Union Touarga Sport Rabat
2020-04-04 15:00:00 Raja Casablanca Atlhletic - RCOZ Oued Zem
2020-04-04 15:00:00 Maghrib Association Tetouan - Hassania Agadir
2020-04-04 15:00:00 Olympique de Safi - CAYB Club Athletic Youssoufia
Chile Primera B
2020-04-04 21:00:00 Deportes Temuco - Huadiwei sub
2020-04-04 21:00:00 San Luis Quillota - San Marcos de Arica
2020-04-04 21:00:00 Melipilla - Union San Felipe
2020-04-04 21:00:00 Cobreloa - Deportes Santa Cruz
2020-04-04 21:00:00 Nublense - Santiago Morning
2020-04-04 21:00:00 Puerto Montt - Rangers Talca
2020-04-04 21:00:00 Barnechea - CD Copiapo S.A.
Chinese Super League
2020-04-04 07:30:00 Wuhan ZALL - Dalian Pro
2020-04-04 11:35:00 Tianjin Tianhai - Tianjin Teda
Croatia 1.Division
2020-04-04 14:00:00 ZNK Osijek - HNK Gorica
2020-04-04 14:00:00 Hajduk Split - NK Varteks Varazdin
2020-04-04 14:00:00 Rijeka - NK Lokomotiva Zagreb
2020-04-04 14:00:00 Istra 1961 Pula - Inter Zapresic
2020-04-04 14:00:00 Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica
Cyprus 1 Division
2020-04-04 14:00:00 Apollon Limassol FC - Anorthosis Famagusta FC
2020-04-04 15:00:00 AEP Paphos - Ethnikos Achnas FC
2020-04-04 15:00:00 E.N.Paralimniou - Nea Salamis
2020-04-04 15:00:00 Doxa Katokopias - Olympiakos Nicosia FC
Czech Republic 2.Liga
2020-04-04 15:00:00 Lisen - Vysocina jihlava
2020-04-04 15:00:00 Usti nad Labem - FK Graffin Vlasim
2020-04-04 15:00:00 SK Slovan Varnsdorf - Viktoria Zizkov
2020-04-04 15:00:00 Vitkovice - Brno
2020-04-04 15:00:00 FK Banik Sokolov - Pardubice
2020-04-04 15:00:00 Dukla Prague - Vysehrad
2020-04-04 15:00:00 Chrudim - Hradec Kralove
2020-04-04 15:00:00 Trinec - SK Prostejov
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-04-04 15:00:00 Dynamo Ceske Budejovice - Sigma Olomouc
2020-04-04 15:00:00 Baumit Jablonec - Slovan Liberec
2020-04-04 15:00:00 Mlada Boleslav - Tescoma Zlin
2020-04-04 15:00:00 Opava - Bohemians 1905
2020-04-04 15:00:00 Banik Ostrava - FC Viktoria Plzen
2020-04-04 15:00:00 Marila Pribram - Slavia Praha
2020-04-04 15:00:00 Synot Slovacko - MFK Karvina
2020-04-04 15:00:00 Sparta Praha - Teplice
Danish U17
2020-04-04 11:00:00 Midtjylland U17 - FC Kobenhavn U17
2020-04-04 11:00:00 Randers FC U17 - LYNGBY FODBOLD CLUB U17
2020-04-04 11:00:00 Odense BK U17 - Nordsjaelland U17
2020-04-04 11:00:00 VejleU17 - Esbjerg FB U17
2020-04-04 11:00:00 AalborgU17 - Sonderjyske U17
2020-04-04 11:00:00 Silkeborg IF U17 - Brondby IFU17
Denmark - 2.Liga
2020-04-04 11:00:00 BK Avarta - HIK Hellerup
2020-04-04 11:00:00 Bronshoj - B 73 Slagelse
2020-04-04 11:00:00 FA 2000 - Holbaek
2020-04-04 11:00:00 Helsingor - Hillerod Fodbold
2020-04-04 11:00:00 Skovshoved - B93 Copenhagen
2020-04-04 11:00:00 Vanlose - BK Frem
2020-04-04 11:00:00 AB Copenhagen - Vegar
2020-04-04 11:00:00 Brabrand - Naesby
2020-04-04 11:00:00 Jammerbugt - Ringkobing
2020-04-04 11:00:00 Middelfart G og - Aarhus Fremad
2020-04-04 11:00:00 FC Sydvest - Thisted FC
2020-04-04 11:00:00 VSK Arhus - Dalum
Denmark Youth U19
2020-04-04 11:00:00 Randers Freja U19 - Lyngby Fodbold Club U19
2020-04-04 11:00:00 Vejle U19 - Esbjerg U19
2020-04-04 11:00:00 Odense BK U19 - Nordsjaelland U19
2020-04-04 11:00:00 Silkeborg U19 - BrondbyU19
2020-04-04 11:00:00 Aalborg BK U19 - Sonderjyske U19
2020-04-04 11:00:00 Midtjylland U19 - FC Kobenhavn U19
England Championship
2020-04-04 14:00:00 Blackburn Rovers - Leeds United
2020-04-04 14:00:00 Swansea City - Sheffield Wednesday
2020-04-04 14:00:00 Fulham - Birmingham City
2020-04-04 14:00:00 Huddersfield Town - Preston North End
2020-04-04 14:00:00 Derby County - Nottingham Forest
2020-04-04 14:00:00 West Bromwich(WBA) - Hull City
2020-04-04 14:00:00 Middlesbrough - Queens Park Rangers (QPR)
2020-04-04 14:00:00 Charlton Athletic - Millwall
2020-04-04 14:00:00 Bristol City - Cardiff City
2020-04-04 14:00:00 Luton Town - Reading
2020-04-04 14:00:00 Brentford - Wigan Athletic
2020-04-04 14:00:00 Stoke City - Barnsley
England Conference
2020-04-04 14:00:00 Aldershot Town - Solihull Moors
2020-04-04 14:00:00 Barnet - Notts County
2020-04-04 14:00:00 Chesterfield - Boreham Wood
2020-04-04 14:00:00 Chorley FC - Sutton United
2020-04-04 14:00:00 Dagenham Redbridge - Halifax Town
2020-04-04 14:00:00 Eastleigh - Barrow
2020-04-04 14:00:00 Ebbsfleet United - AFC Fylde
2020-04-04 14:00:00 Harrogate Town - Woking
2020-04-04 14:00:00 Hartlepool United - Maidenhead United
2020-04-04 14:00:00 Stockport County - Yeovil Town
2020-04-04 14:00:00 Torquay United - Bromley
2020-04-04 14:00:00 Wrexham - Dover Athletic
England Conference North Division
2020-04-04 14:00:00 Altrincham - Gloucester City
2020-04-04 14:00:00 Blyth Spartans - Alfreton Town
2020-04-04 14:00:00 Boston United - Spennymoor Town
2020-04-04 14:00:00 Brackley Town - York City
2020-04-04 14:00:00 Curzon Ashton FC - Leamington
2020-04-04 14:00:00 Farsley Celtic - Chester FC
2020-04-04 14:00:00 Gateshead - AFC Telford United
2020-04-04 14:00:00 Guiseley - Southport FC
2020-04-04 14:00:00 Hereford United - Kings Lynn
2020-04-04 14:00:00 Kettering Town - Darlington
2020-04-04 14:00:00 Kidderminster Harriers - Bradford Park Avenue
England Conference South Division
2020-04-04 14:00:00 Bath City - Havant Waterlooville
2020-04-04 14:00:00 Billericay Town - Dulwich Hamlet
2020-04-04 14:00:00 Braintree Town - Welling United
2020-04-04 14:00:00 Dorking - Concord Rangers
2020-04-04 14:00:00 Eastbourne Borough - Hungerford Town
2020-04-04 14:00:00 Maidstone United - Dartford
2020-04-04 14:00:00 Oxford City - Chelmsford City
2020-04-04 14:00:00 Slough Town - Chippenham Town
2020-04-04 14:00:00 St Albans City - Tonbridge Angels
2020-04-04 14:00:00 Wealdstone FC - Hampton Richmond Borough
2020-04-04 14:00:00 Weymouth - Hemel Hempstead Town
England League 1
2020-04-04 14:00:00 Wycombe Wanderers - Rotherham United
2020-04-04 14:00:00 Ipswich Town - Southend United
2020-04-04 14:00:00 Portsmouth - Bristol Rovers
2020-04-04 14:00:00 Sunderland A.F.C - Shrewsbury Town
2020-04-04 14:00:00 Doncaster Rovers - Tranmere Rovers
2020-04-04 14:00:00 Milton Keynes Dons - Fleetwood Town
2020-04-04 14:00:00 Bolton Wanderers - Lincoln City
2020-04-04 14:00:00 Coventry City - Peterborough United
2020-04-04 14:00:00 Rochdale - Oxford United
2020-04-04 14:00:00 Gillingham - Accrington Stanley
2020-04-04 14:00:00 Blackpool - Burton Albion
2020-04-04 14:00:00 AFC Wimbledon - Bury
England League 2
2020-04-04 14:00:00 Newport County - Grimsby Town
2020-04-04 14:00:00 Cambridge United - Walsall
2020-04-04 14:00:00 Scunthorpe United - Leyton Orient
2020-04-04 14:00:00 Bradford City - Colchester United
2020-04-04 14:00:00 Carlisle United - Port Vale
2020-04-04 14:00:00 Swindon Town - Salford City
2020-04-04 14:00:00 Crewe Alexandra - Northampton Town
2020-04-04 14:00:00 Cheltenham Town - Exeter City
2020-04-04 14:00:00 Oldham Athletic - Stevenage Borough
2020-04-04 14:00:00 Plymouth Argyle - Forest Green Rovers
2020-04-04 14:00:00 Morecambe - Crawley Town
2020-04-04 14:00:00 Mansfield Town - Macclesfield Town
England Northern Premier League
2020-04-04 14:00:00 Atherton Collieries - Scarborough
2020-04-04 14:00:00 Bamber Bridge - Whitby Town
2020-04-04 14:00:00 Basford Utd - Warrington Town AFC
2020-04-04 14:00:00 Buxton FC - Radcliffe Borough
2020-04-04 14:00:00 Gainsborough Trinity - Hyde F.C.
2020-04-04 14:00:00 Morpeth Town - Grantham Town
2020-04-04 14:00:00 Stafford Rangers - Ashton United
2020-04-04 14:00:00 Stalybridge Celtic - Lancaster City
2020-04-04 14:00:00 FC United of Manchester - Nantwich Town
2020-04-04 14:00:00 Witton Albion - Matlock Town
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2020-04-04 15:00:00 Bishop's Stortford - Folkestone
2020-04-04 15:00:00 Bognor Regis Town - East Thurrock United
2020-04-04 15:00:00 Bowers Pitsea - Kingstonian
2020-04-04 15:00:00 Corinthian Casuals - Enfield Town
2020-04-04 15:00:00 Haringey Borough - Cray Wanderers
2020-04-04 15:00:00 Hornchurch - Carshalton Athletic FC
2020-04-04 15:00:00 Horsham - Brightlingsea Regent
2020-04-04 15:00:00 Leatherhead - Worthing
2020-04-04 15:00:00 Margate - Cheshunt
2020-04-04 15:00:00 Merstham - Wingate Finchley
2020-04-04 15:00:00 Potters Bar Town - lewes
England Southern League Central Division
2020-04-04 14:00:00 Rushden Diamonds - Alvechurch
2020-04-04 14:00:00 Banbury United - Leiston FC
2020-04-04 14:00:00 Bromsgrove Sporting FC - Peterborough Sports
2020-04-04 14:00:00 Coalville - Lowestoft Town
2020-04-04 14:00:00 Hednesford Town - St Ives Town
2020-04-04 14:00:00 Hitchin Town - Redditch United
2020-04-04 14:00:00 Kings Langley - Tamworth
2020-04-04 14:00:00 Royston Town - Barwell
2020-04-04 14:00:00 Rushall Olympic - Needham Market
2020-04-04 14:00:00 Stourbridge - Biggleswade Town
2020-04-04 14:00:00 Stratford Town - Nuneaton Borough
England Southern Premier League
2020-04-04 14:00:00 Blackfield Langley - Taunton Town
2020-04-04 14:00:00 Chesham United - Weston Super Mare
2020-04-04 14:00:00 Gosport Borough - Wimborne Town
2020-04-04 14:00:00 Harrow Borough - Farnborough Town
2020-04-04 14:00:00 Hartley Wintney - Truro City
2020-04-04 14:00:00 Hendon - Swindon Supermarine
2020-04-04 14:00:00 Merthyr Town - Poole Town
2020-04-04 14:00:00 Metropolitan Police - Tiverton Town
2020-04-04 14:00:00 Salisbury FC - Hayes Yeading United
2020-04-04 14:00:00 Walton Casuals - Dorchester Town
2020-04-04 14:00:00 Yate Town - Beaconsfield SYCOB
England U23 1.Liga
2020-04-04 12:00:00 Hull City U23 - Charlton U23
2020-04-04 12:00:00 Nottingham Forest U23 - Coventry City U23
English Premier League
2020-04-04 11:30:00 Aston Villa - Wolves
2020-04-04 14:00:00 Arsenal - Norwich City
2020-04-04 14:00:00 Bournemouth AFC - Newcastle United
2020-04-04 14:00:00 Brighton Hove Albion - Manchester United
2020-04-04 14:00:00 Crystal Palace - Burnley
2020-04-04 14:00:00 Watford - Southampton
2020-04-04 16:30:00 Sheffield United - Tottenham Hotspur
Estonia Champions League
2020-04-04 10:00:00 Viljandi Tulevik - FC Flora Tallinn
2020-04-04 10:00:00 Flora Paide - FC Kuressaare
2020-04-04 13:00:00 Levadia Tallinn - Tallinna JK Legion
Estonia Esi Liiga
2020-04-04 17:00:00 Vandra JK Vaprus - Parnu JK
2020-04-04 17:00:00 Tartu JK Maag Tammeka B - Flora Tallinn II
2020-04-04 17:00:00 Vaprus Parnu - Tallinna FC Levadia B
2020-04-04 17:00:00 Kohtla Jarve JK Jarve - FC Nomme United
2020-04-04 17:00:00 Elva - FC Maardu
Estonia Teine Liiga
2020-04-04 11:00:00 Keila JK - Nomme JK Kalju II
2020-04-04 11:00:00 Voru JK - JK Tallinna Kalev II
2020-04-04 11:00:00 Laanemaa Haapsalu - Rakvere FC Flora
2020-04-04 11:00:00 Tabasalu Charma - JK Welco Elekter
2020-04-04 11:00:00 Paide Linnameeskond B - Viimsi MRJK
FFSA PL
2020-04-04 09:00:00 Adelaide Victory - Western Strikers SC
2020-04-04 09:00:00 Seaford Rangers - Adelaide Vipers
2020-04-04 09:00:00 Sturt Lions - West Adelaide SC
2020-04-04 09:00:00 White City Woodville - Adelaide Panthers
2020-04-04 09:00:00 Adelaide Hills - Fulham United FC
2020-04-04 09:00:00 West Bay - Playford City Patriots
French Championnat Amateur
2020-04-04 18:00:00 Bobigny A.C. - ASM Belfortaine
2020-04-04 18:00:00 Epinal - Bastia
2020-04-04 18:00:00 Iris Club de Croix - Mulhouse
2020-04-04 18:00:00 Lens B - Haguenau
2020-04-04 18:00:00 St. Maur Lusi - Sainte Genevieve Sports
2020-04-04 18:00:00 Stade Reims II - Drancy
2020-04-04 18:00:00 Schiltigheim - Sedan
2020-04-04 18:00:00 Saint Quentin - Lille B
2020-04-04 18:00:00 Angers II - Poissy As
2020-04-04 18:00:00 Fleury Merogis U.S. - Vitre
2020-04-04 18:00:00 Gobelins - Lorient B
2020-04-04 18:00:00 Granville - Stade Briochin
2020-04-04 18:00:00 Mantes-la-Ville - Entente Sannois
2020-04-04 18:00:00 FC Rouen - Guingamp B
2020-04-04 18:00:00 Saint Malo - Chartres FC
2020-04-04 18:00:00 Vannes - Oissel
French Feminines D1
2020-04-04 12:30:00 Lyon (w) - ASJ Soyaux (w)
2020-04-04 12:30:00 Bordeaux (w) - Paris FC (w)
2020-04-04 12:30:00 Paris Saint Germain (w) - Reims (w)
2020-04-04 12:30:00 Guingamp (w) - Montpellier (w)
2020-04-04 12:30:00 Marseille ?w? - Dijon w
2020-04-04 12:30:00 Fleury 91 ?w? - FC Metz (w)
French League Cup
2020-04-04 19:10:00 Paris Saint Germain (PSG) - Lyon
Futsal Spain Division De Honor
2020-04-04 15:59:00 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal - Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
2020-04-04 15:59:00 Peinsa F.S. Cartagena Futsal - EiPozo Murcia Turistica Futsal
2020-04-04 15:59:00 Catgas Energia Futsal - Jaen Paraiso Interior Futsal
2020-04-04 15:59:00 Cordoba Futsal - Palma Futsal
2020-04-04 15:59:00 Vaidepenas Futsal - Peniscola Futsal
2020-04-04 15:59:00 Levante Futsal - DKV Seguros Zaragoza Indoor So
2020-04-04 15:59:00 Inter Movistar Futsal - F.C.Barcelona Futsal
2020-04-04 15:59:00 Xota Navarra Futsal - Paruro five foot
Georgia Primera Division
2020-04-04 13:00:00 Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi
2020-04-04 13:00:00 Dinamo Tbilisi - Dila Gori
2020-04-04 13:00:00 FC Saburtalo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
2020-04-04 13:00:00 FC Telavi - Chikhura Sachkhere
2020-04-04 13:00:00 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi - Samtredia
German 3.Liga
2020-04-04 13:00:00 Eintracht Braunschweig - SG Sonnenhof Grossaspach
2020-04-04 13:00:00 MSV Duisburg - Wurzburger Kickers
2020-04-04 13:00:00 Carl Zeiss Jena - Uerdingen KFC 05
2020-04-04 13:00:00 Kaiserslautern - Chemnitzer
2020-04-04 13:00:00 Magdeburg - Viktoria koln
2020-04-04 13:00:00 SV Waldhof Mannheim - Bayern Munchen (Youth)
2020-04-04 13:00:00 SV Meppen - Hallescher FC
2020-04-04 13:00:00 TSV 1860 Munchen - Hansa Rostock
2020-04-04 13:00:00 Preuben Munster - Ingolstadt
2020-04-04 13:00:00 Zwickau - Unterhaching
German Bundesliga
2020-04-04 13:30:00 RB Leipzig - Hertha Berlin
2020-04-04 13:30:00 Augsburg - SC Paderborn 07
2020-04-04 13:30:00 TSG Hoffenheim - FC Koln
2020-04-04 13:30:00 Union Berlin - FSV Mainz 05
2020-04-04 13:30:00 Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg
2020-04-04 16:30:00 Borussia Dortmund - Bayern Munchen
Germany Regionalliga
2020-04-04 12:00:00 Monchengladbach AM. - Sportfreunde Lotte
2020-04-04 12:00:00 Bergisch Gladbach 09 - Fortuna Dusseldorf (Youth)
2020-04-04 12:00:00 Bonner - TuS Haltern
2020-04-04 12:00:00 Fortuna Koln - Rot-Weiss Essen
2020-04-04 12:00:00 SV Lippstadt - Borussia Dortmund (Youth)
2020-04-04 12:00:00 Rot-Weiss Oberhausen - Koln (Youth)
2020-04-04 12:00:00 Schalke 04 (Youth) - Alemannia Aachen
2020-04-04 12:00:00 SC Verl - Wuppertaler SV Borussia
2020-04-04 12:00:00 Wattenscheid 09 - SV Rodinghausen
2020-04-04 12:00:00 FK Pirmasens - TSG Hoffenheim (Youth)
2020-04-04 12:00:00 SV Elversberg - Rot-Weiss Koblenz
2020-04-04 12:00:00 FC 08 Hombrug - TSV Steinbach
2020-04-04 12:00:00 FC Giessen - Bayern Alzenau
2020-04-04 12:00:00 SSV Ulm 1846 - Saarbrucken
2020-04-04 12:00:00 SC Freiburg (Youth) - FSV Mainz 05 (Youth)
2020-04-04 12:00:00 Vfr Aalen - Astoria Walldorf
2020-04-04 12:00:00 Bahlinger - TSG Balingen
2020-04-04 12:00:00 Kickers Offenbach - FSV Frankfurt
2020-04-04 12:00:00 SV Drochtersen/Assel - BSV Rehden
2020-04-04 12:00:00 Hannover 96 Am - Oldenburg
2020-04-04 12:00:00 Heider SV - Holstein Kiel II
2020-04-04 12:00:00 VFB Lubeck - Hamburger SV (Youth)
2020-04-04 12:00:00 SSV Jeddeloh - ETSV Weiche Flensburg
2020-04-04 12:00:00 Altona 93 - HSC Hannover
2020-04-04 12:00:00 Eintracht Norderstedt - Werder Bremen (Youth)
2020-04-04 12:00:00 Havelse - St Pauli II
2020-04-04 12:00:00 FC Hansa Luneburg - VfL Wolfsburg (Youth)
Holland Eredivisie
2020-04-04 16:30:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen
2020-04-04 16:30:00 VVV Venlo - Willem II
2020-04-04 17:45:00 PSV Eindhoven - Heracles Almelo
2020-04-04 18:45:00 FC Utrecht - Groningen
2020-04-04 18:45:00 AZ Alkmaar - Vitesse Arnhem
Hong Kong Premier League
2020-04-04 06:30:00 Wofoo Tai Po - Eastern A.A Football Team
2020-04-04 09:30:00 Yuen Long FC - Southern District
Hungary Borsodi Liga
2020-04-04 15:00:00 Debrecin VSC - Kaposvar
2020-04-04 15:00:00 Ferencvarosi TC - Diosgyor VTK
2020-04-04 15:00:00 Mezokovesd Zsory - Paksi SE Honlapja
2020-04-04 15:00:00 Fehervar Videoton - Varda SE
2020-04-04 15:00:00 Ujpesti - Budapest Honved
2020-04-04 15:00:00 ZalaegerzsegTE - Videoton Puskas Akademia
Hungary U19 A League
2020-04-04 11:00:00 Vasas U19 - Illes Akademia Haladas U19
2020-04-04 11:00:00 Budapest Honved U19 - MTK Budapest U19
2020-04-04 11:00:00 Ferencvarosi U19 - Debrecin VSC U19
2020-04-04 11:00:00 Gyori ETO U19 - Puskas Akademia FehervarU19
Hungary Womens Division 1 League
2020-04-04 14:00:00 Taksony (w) - Viktoria FC Szombathely (w)
2020-04-04 14:00:00 Ferencvarosi TC (w) - Gyori Dozsa (w)
2020-04-04 14:00:00 Kelen SC (w) - MTK Hungaria FC (w)
2020-04-04 14:00:00 Szetomeharry ?w? - Diosgyori VTK ?w?
Iceland Women's League Cup
2020-04-04 13:00:00 Hafnarfjordur (w) - IBV Vestmannaeyjar (w)
2020-04-04 13:00:00 Leiknir Reykjavik Women's - Haukar (w)
2020-04-04 13:00:00 Hamar Hveragerdi (W) - Alftanes (w)
2020-04-04 13:00:00 UMF Sindri Hofn (w) - Volsungur Husavik (w)
2020-04-04 14:15:00 Fjolnir (w) - HK Vikingur (w)
Indonesia Super League
2020-04-04 11:30:00 Madura United - PSM Makassar
2020-04-04 11:30:00 Persita Tangerang - Persib Bandung
2020-04-04 12:00:00 Barito Putera - Pstni
2020-04-04 13:30:00 Persiraja Aceh - Bali United
Ireland First Division
2020-04-04 18:00:00 Cobh Ramblers - Wexford (Youth)
2020-04-04 18:30:00 Longford Town - Cabinteely FC
Ireland Premier Division
2020-04-04 18:45:00 Sligo Rovers - Dundalk
Israel Premier League
2020-04-04 14:00:00 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
2020-04-04 14:00:00 Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
2020-04-04 14:00:00 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv
2020-04-04 14:00:00 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana
2020-04-04 14:00:00 Hapoel Kiryat Shmona - Ashdod MS
2020-04-04 14:00:00 Sectzya Nes Ziona - Maccabi Netanya
2020-04-04 14:00:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Hadera
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-04-04 13:00:00 AS Roma U20 - Lazio U20
2020-04-04 13:00:00 Bologna U20 - Cagliari U19
2020-04-04 13:00:00 Chievo U20 - Juventus U20
2020-04-04 13:00:00 Fiorentina U20 - Empoli U20
2020-04-04 13:00:00 Napoli U20 - Atalanta U20
2020-04-04 13:00:00 Pescara U20 - Genoa U20
2020-04-04 13:00:00 Sampdoria U20 - Sassuolo U20
2020-04-04 13:00:00 Torino U20 - Inter Milan U20
2020-04-04 13:00:00 Pordenone Youth - Brescia U20
2020-04-04 13:00:00 US Cremonese U20 - Cittadella U20
2020-04-04 13:00:00 Spezia U20 - Parma U20
2020-04-04 13:00:00 AC Milan U20 - Udinese U20
2020-04-04 13:00:00 Verona U20 - Venezia F.C. Youth
2020-04-04 13:00:00 Spal U19 - Virtus Entella U20
2020-04-04 13:00:00 Cosenza Calcio Youth - Ascoli U20
2020-04-04 13:00:00 Sha LAN U19 - Benevento (Youth)
2020-04-04 13:00:00 Pisa U19 - Frosinone U20
2020-04-04 13:00:00 Trapani Youth - Juve Stabia U20
2020-04-04 13:00:00 Livorno Youth - Lecce U20
2020-04-04 13:00:00 Crotone U20 - Perugia U20
Italian Serie A
2020-04-04 13:00:00 Cagliari - Atalanta
2020-04-04 15:59:00 Napoli - AS Roma
2020-04-04 18:45:00 Juventus - Torino
Italian Serie B
2020-04-04 13:00:00 Cittadella - Perugia
2020-04-04 13:00:00 Livorno - Venezia
2020-04-04 13:00:00 Pescara - Empoli
2020-04-04 13:00:00 Ascoli - Crotone
2020-04-04 13:00:00 Pordenone Calcio SSD - ACD Virtus Entella
2020-04-04 13:00:00 Spezia - Pisa
2020-04-04 13:00:00 Chievo - Frosinone
2020-04-04 13:00:00 Benevento - Juve Stabia
2020-04-04 13:00:00 Cosenza Calcio 1914 - Trapani
2020-04-04 13:00:00 Salernitana - Cremonese
J-League Division 1
2020-04-04 05:00:00 Oita Trinita - Consadole Sapporo
2020-04-04 05:00:00 Yokohama Marinos - Nagoya Grampus
2020-04-04 05:00:00 Sagan Tosu - Shimizu S-Pulse
2020-04-04 06:00:00 Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
2020-04-04 06:00:00 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai
2020-04-04 08:00:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
2020-04-04 10:00:00 Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
J-League Division 2
2020-04-04 05:00:00 Albirex Niigata - Ventforet Kofu
2020-04-04 05:00:00 Omiya Ardija - Kyoto Sanga
2020-04-04 05:00:00 JEF United Ichihara Chiba - Ehime FC
2020-04-04 06:00:00 Jubilo Iwata - Tokushima Vortis
2020-04-04 09:00:00 FC Ryukyu - Matsumoto Yamaga FC
J-League Division 3
2020-04-04 04:00:00 Blaublitz Akita - FC Gifu
K League Challenge League
2020-04-04 04:00:00 FC Anyang - Jeju United
2020-04-04 06:00:00 Bucheon FC 1995 - Suwon City
Kazakhstan Premier League
2020-04-04 10:00:00 Okzhetpes - Irtysh Pavlodar
2020-04-04 10:00:00 FK Kaspyi Aktau - FC Kairat Almaty
2020-04-04 10:00:00 Tobol Kostanai - Lokomotiv Astana
2020-04-04 10:00:00 FC Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy
2020-04-04 10:00:00 FK Taraz - Kyzylzhar Petropavlovsk
2020-04-04 10:00:00 FC Shakhtyor Karagandy - Kaisar Kyzylorda
Kenya Super League
2020-04-04 12:00:00 Bandari - Weston Shitima
2020-04-04 12:00:00 Kisumu All Stars - Chemelil Sugar
2020-04-04 12:00:00 AFC Leopards SC - Posta Rangers
2020-04-04 12:00:00 Nzoia United - Mathare United
2020-04-04 12:00:00 SoNy Sugar - Wazito FC
2020-04-04 12:00:00 Kariobangi Sharks - Sofapaka FC
2020-04-04 12:00:00 KCB SC - Gor Mahia
2020-04-04 12:00:00 Tusker - Kakamega Homeboyz
2020-04-04 12:00:00 Kericho - Ulinzi Stars Nakuru
Korea League
2020-04-04 04:00:00 Ulsan Hyundai FC - Pohang Steelers
2020-04-04 04:00:00 Suwon Samsung Bluewings - Gwangju Football Club
2020-04-04 06:00:00 Daegu FC - Jeonbuk Hyundai Motors
2020-04-04 06:00:00 FC Seoul - Sangju Sangmu Phoenix
Latvian Higher League
2020-04-04 11:00:00 Riga FC - FK Liepaja
2020-04-04 13:00:00 Tukums-2000 - BFC Daugavpils
2020-04-04 15:00:00 Metta/LU Riga - Jelgava
Liga Super Malaysia
2020-04-04 13:00:00 Perak - Melaka
2020-04-04 13:00:00 PDRM - Kedah
2020-04-04 13:00:00 Selangor - MISC-MIFA
2020-04-04 13:00:00 Felda United - Pahang UiTM FC
Malta First Division League
2020-04-04 14:00:00 Qormi F.C - Pembroke Athleta
2020-04-04 14:00:00 Zejtun Corinthians - Fgura United
2020-04-04 14:00:00 Pieta Hotspurs - Qrendi
2020-04-04 14:00:00 St. Andrews - Mqabba FC
2020-04-04 14:00:00 Naxxar Lions - Vittoriosa Stars
2020-04-04 14:00:00 Zebbug Rangers - Lija Athletic
2020-04-04 14:00:00 Swieqi United - St Georges
Montenegro Prva Crnogorska Liga
2020-04-04 13:00:00 OFK Titograd - FK Zeta
2020-04-04 13:00:00 FK Sutjeska Niksic - FK Grbalj Radanovici
2020-04-04 13:00:00 FK Iskra Danilovgrad - FK Buducnost Podgorica
2020-04-04 13:00:00 FK Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
2020-04-04 13:00:00 FK Podgorica - KOM Podgorica
Myanmar Professional League
2020-04-04 09:00:00 Mahar United - Ayeyawady united
2020-04-04 09:00:00 YANGON UNITED - Hantharwady United
2020-04-04 09:00:00 Chin United - Zwekapin United
2020-04-04 09:00:00 Shan United - Laconi Lian
2020-04-04 09:00:00 Southern Myanmar - Ispe FC
2020-04-04 09:00:00 Yadanabon FC - Magway
Norway Adeccoligaen
2020-04-04 12:30:00 Sandnes Ulf - Tromso IL
Norwegian Tippeligaen
2020-04-04 14:00:00 Stromsgodset - Viking
2020-04-04 15:59:00 Valerenga - Molde
2020-04-04 15:59:00 Bodo Glimt - Mjondalen IF
NSW Premier League
2020-04-04 05:00:00 A.P.I.A. Leichhardt Tigers - Blacktown City Demons
2020-04-04 05:00:00 Marconi Stallions - Ted Reiter Mountain City Rovers
NSW-N Premier League
2020-04-04 15:00:00 Weston Workers FC - Broadmeadow Magic
2020-04-04 15:00:00 Adamstown Rosebuds FC - Valentine
2020-04-04 15:00:00 Hamilton Olympic - Edgeworth Eagles FC
2020-04-04 15:00:00 Charleston City Blues - Lambton Jarvis
2020-04-04 15:00:00 Lake Macquarie - Maitland
Poland Division 2
2020-04-04 15:59:00 Stargard Szczecinski - Bytovia Bytow
2020-04-04 15:59:00 Olimpia Elblag - Gryf Wejherowo
2020-04-04 15:59:00 Garbarnia Krakow - Widzew lodz
2020-04-04 15:59:00 Lech II Poznan - Elana Torun
2020-04-04 15:59:00 Gornik Leczna - Znicz Pruszkow
2020-04-04 15:59:00 KS Legionovia Legionowo - GKS Katowice
2020-04-04 15:59:00 Pogon Siedlce - Gornik Polkowice
2020-04-04 15:59:00 Skra Czestochowa - Resovia Rzeszow
Poland Ekstraklasa
2020-04-04 15:00:00 Wisla Krakow - Rakow Czestochowa
2020-04-04 15:00:00 Wisla Plock - Slask Wroclaw
2020-04-04 15:00:00 LKS Lodz - Jagiellonia Bialystok
2020-04-04 15:00:00 Zaglebie Lubin - Korona Kielce
2020-04-04 15:00:00 Lechia Gdansk - Cracovia Krakow
2020-04-04 15:00:00 Lech Poznan - Pogon Szczecin
2020-04-04 15:00:00 Piast Gliwice - Gornik Zabrze
2020-04-04 15:00:00 Legia Warszawa - Arka Gdynia
Poland Liga 1
2020-04-04 17:00:00 GKS Belchatow - Chojniczanka Chojnice
2020-04-04 17:00:00 Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie
2020-04-04 17:00:00 Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica
2020-04-04 17:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala - Puszcza Niepolomice
2020-04-04 17:00:00 Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole
2020-04-04 17:00:00 Stal Mielec - OKS Stomil Olsztyn
2020-04-04 17:00:00 Wigry Suwalki - GKS Tychy
2020-04-04 17:00:00 Warta Poznan - LKS Nieciecza
2020-04-04 17:00:00 Zaglebie Sosnowiec - Radomiak Radom
Poland Mloda Ekstraklasa
2020-04-04 15:00:00 Arka Gdynia (Youth) - Wisla Krakow (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Cracovia Krakow (Youth) - Pogon Szczecin(Youth)
2020-04-04 15:00:00 Escola Varsovia Warszawa Youth - Lech Poznan (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Gornik Zabrze (Youth) - Legia Warszawa (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Nowy Hutnik Youth - Lechia Gdansk (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Korona Kielce (Youth) - Jagiellonia Bialystok (Youth)
2020-04-04 15:00:00 SMS Lodz Youth - Zha Buse U19
2020-04-04 15:00:00 Zaglebie Lubin (Youth) - Slask Wroclaw U21
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1
2020-04-04 15:00:00 FC Porto U19 - Sporting Lisbon U19
2020-04-04 15:00:00 GD Estoril-Praia U19 - Alverca U19
2020-04-04 15:00:00 Rio Ave U19 - FC Famalicao U19
2020-04-04 15:00:00 Benfica U19 - Braga U19
2020-04-04 15:00:00 Amora FC U19 - Tondela U19
2020-04-04 15:00:00 Belenenses U19 - Vitoria FC Setubal U19
2020-04-04 15:00:00 Sacavenense U19 - Vilafranquense U19
2020-04-04 15:00:00 Uniao Leiria U19 - Academica Coimbra U19
2020-04-04 15:00:00 Feirense U19 - Gil Vicente U19
2020-04-04 15:00:00 Pacos Ferreira U19 - Vitoria SC Guimaraes U19
2020-04-04 15:00:00 Vizela U19 - Aves U19
2020-04-04 15:00:00 Leixoes U19 - Nacional U19
Portugal U23
2020-04-04 10:00:00 Estoril U23 - Braga U23
2020-04-04 10:00:00 Rio Ave U23 - Benfica U23
2020-04-04 10:00:00 Sporting Lisbon Sad U23 - Aves U23
2020-04-04 10:00:00 Belenenses U23 - Vitoria Setubal U23
2020-04-04 10:00:00 Maritimo U23 - Portimonense U23
2020-04-04 15:00:00 Feirense U23 - Leixoes U23
2020-04-04 15:00:00 Famalicao U23 - Coimbra EC U23
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-04-04 22:00:00 Atletico Junior Barranquilla - America de Cali
2020-04-04 22:00:00 Aguilas Doradas - Atletico Nacional Medellin
2020-04-04 22:00:00 Envigado FC - Millonarios
2020-04-04 22:00:00 Patriotas FC - Deportivo Pasto
2020-04-04 22:00:00 Dep.Independiente Medellin - Jaguares de Cordoba
2020-04-04 22:00:00 Deportivo Cali - Boyaca Chico
2020-04-04 22:00:00 Independiente Santa Fe - La Equidad
2020-04-04 22:00:00 Atletico Bucaramanga - Deportivo Pereira
2020-04-04 22:00:00 Deportes Tolima - Alianza Petrolera
2020-04-04 22:00:00 Deportiva Once Caldas - Cucuta
Primera Division de Honduras
2020-04-04 20:00:00 Marathon - CD Motagua
Primera Division de Paraguay
2020-04-04 22:00:00 General Diaz - Olimpia Asuncion
2020-04-04 22:00:00 Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
2020-04-04 22:00:00 Sol de America - River Plate (PAR)
2020-04-04 22:00:00 Sportivo San Lorenzo - Guarani CA
2020-04-04 22:00:00 Guay Leena - FC Nacional Asuncion
2020-04-04 22:00:00 Libertad - 12 de Octubre
QLD Premier League
2020-04-04 06:00:00 Moreton Bay United - Redlands United FC
2020-04-04 06:00:00 Brisbane City - Gold Coast United
2020-04-04 06:00:00 Peninsula Power - Eastern Suburbs Brisbane
2020-04-04 06:00:00 Gold Coast Knights - Queensland Lions SC
2020-04-04 06:00:00 Brisbane Roar (Youth) - Magpies Crusaders
2020-04-04 06:00:00 Sunshine Coast Wanderers FC - Brisbane Strikers
2020-04-04 06:00:00 Brisbane Olympic United FC - Capalaba Bulldogs
Romania - Liga 2 Seria
2020-04-04 08:00:00 Concordia Chiajna - Gloria Buzau
2020-04-04 08:00:00 Juventus Bucuresti - FC UT Arad
2020-04-04 08:00:00 Farul Constanta - Scolar Resita
2020-04-04 08:00:00 Rapid Bucuresti - Metaloglobus
2020-04-04 08:00:00 CS Mioveni - Petrolul Ploiesti
2020-04-04 08:00:00 Pandurii Targu-Jiu - Dunarea Calarasi
2020-04-04 08:00:00 FC Timisoara - Luceafarul Oradea
2020-04-04 08:00:00 Sportul Snagov - Ripensia Timisoara
2020-04-04 08:00:00 Voin Tate Numa Glenn - SCM Argesul Pitesti
2020-04-04 08:00:00 Universitaea Cluj - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Russia Division 2
2020-04-04 13:00:00 Stavropolye-2009 - Spartak Nalchik
2020-04-04 13:00:00 FK Makhachkala - Alania Vladikavkaz
2020-04-04 13:00:00 Mashuk-KMV - Chernomorets Novorossiysk
2020-04-04 13:00:00 Volgar Astrakhan - Krasnodar III
2020-04-04 13:00:00 Druzhba Maykop - FK Biolog
2020-04-04 13:00:00 Spartak Vladikavkaz - SKA Rostov
2020-04-04 13:00:00 Inter Cherkessk - Legion Dynamo
2020-04-04 13:00:00 Urozhay Krasnodar - Anzhi Makhachkala
Russia Youth Championship League
2020-04-04 10:00:00 FK Orenburg Youth - FK Krasnodar Youth
2020-04-04 10:00:00 FK Ural Youth - FC Tambov Youth
2020-04-04 10:00:00 Rubin Kazan (R) - Lokomotiv Moscow Youth
2020-04-04 10:00:00 FC Terek Groznyi Youth - PFC Sochi Youth
2020-04-04 10:00:00 Dinamo Moscow Youth - CSKA Moscow (R)
2020-04-04 10:00:00 FK Rostov Youth - Arsenal Tula Youth
2020-04-04 10:00:00 Spartak Moscow Youth - Ufa Youth
2020-04-04 10:00:00 Zenit St.Petersburg Youth - Krylya Sovetov Samara Youth
Russian National Football League
2020-04-04 12:00:00 Torpedo Armavir - FK Nizhny Novgorod
2020-04-04 12:00:00 Baltika Kaliningrad - Tekstilshchik Ivanovo
2020-04-04 12:00:00 Khimki - Torpedo moskva
2020-04-04 12:00:00 FK Krasnodar II - Spartak Moscow II
2020-04-04 12:00:00 Avangard - SKA Khabarovsk
2020-04-04 12:00:00 Luch Energiya - Mordovya Saransk
2020-04-04 12:00:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Chertanovo Moscow
2020-04-04 12:00:00 Rotor Volgograd - FK Chayka K-SR
2020-04-04 12:00:00 Tom Tomsk - Shinnik Yaroslavl
2020-04-04 12:00:00 Yenisey Krasnoyarsk - Fakel
San Marino League
2020-04-04 13:00:00 SP Domagnano - SP Cosmos
2020-04-04 13:00:00 Fiorentino - Faetano
2020-04-04 13:00:00 S.S Pennarossa - AC Juvenes
Saudi Arabia Youth League
2020-04-04 15:00:00 Al-Qadasiya (Youth) - Al-Fath (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Al-Ettifaq (Youth) - Al-Taawon Youths
2020-04-04 15:00:00 Al-Shabab (Youth) - Al-Faisaly Harmah Youth
2020-04-04 15:00:00 Abha U20 - Al-Tai (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Al Ahli Jeddah (Youth) - Al-Nasr (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Al-Ittihad (Youth) - Al-Hilal (Youth)
2020-04-04 15:00:00 Al Wehda (Youth) - Ohud Medina Youths
Scottish Championship
2020-04-04 14:00:00 Alloa Athletic - Dundee
2020-04-04 14:00:00 Ayr United - Dunfermline Athletic
2020-04-04 14:00:00 Dundee United - Queen of South
2020-04-04 14:00:00 Greenock Morton - Inverness
2020-04-04 14:00:00 Partick Thistle - Arbroath
Scottish Division One
2020-04-04 14:00:00 Clyde - Forfar Athletic
2020-04-04 14:00:00 Dumbarton - Peterhead
2020-04-04 14:00:00 Falkirk - Airdrie United
2020-04-04 14:00:00 Montrose - Raith Rovers
2020-04-04 14:00:00 Stranraer - East Fife
Scottish Division Two
2020-04-04 15:00:00 Albion Rovers - Annan Athletic
2020-04-04 15:00:00 Brechin City - Stenhousemuir
2020-04-04 15:00:00 Cove Rangers - Elgin City
2020-04-04 15:00:00 Queen's Park - Edinburgh City
2020-04-04 15:00:00 Stirling Albion - Cowdenbeath
Scottish Highland Football League
2020-04-04 14:00:00 Brora Rangers - Clachnacuddin
2020-04-04 14:00:00 Buckie Thistle FC - Rothes
2020-04-04 14:00:00 Deveronvale - Lossiemouth
2020-04-04 14:00:00 Forres Mechanics - Nairn County
2020-04-04 14:00:00 Inverurie Loco Works - Formartine United
2020-04-04 14:00:00 Keith - fraserburgh
2020-04-04 14:00:00 Strathspey Thistle - Wick Academy
2020-04-04 14:00:00 Turriff United - Huntly
Scottish Premier League
2020-04-04 14:00:00 Aberdeen - Heart of Midlothian
2020-04-04 14:00:00 Hibernian - Celtic FC
2020-04-04 14:00:00 Kilmarnock - Livingston
2020-04-04 14:00:00 Glasgow Rangers - Motherwell
2020-04-04 14:00:00 Ross County - Saint Mirren
2020-04-04 14:00:00 Saint Johnstone - Hamilton Academical
Serbian Superliga
2020-04-04 14:00:00 Backa Topola - Crvena Zvezda
2020-04-04 14:00:00 Indjija - Vojvodina Novi Sad
2020-04-04 14:00:00 Partizan Belgrade - Cukaricki Stankom
2020-04-04 14:00:00 Radnik Surdulica - Radnicki Nis
2020-04-04 14:00:00 Proleter - Habitpharm Javor
2020-04-04 14:00:00 FK Rad Beograd - FK Vozdovac Beograd
2020-04-04 14:00:00 Macva Sabac - FK Spartak Zlatibor Voda
2020-04-04 14:00:00 FK Napredak Krusevac - Mladost Lucani
Singapore League
2020-04-04 09:30:00 Geylang United FC - Balestier Khalsa FC
2020-04-04 09:30:00 Albirex Niigata FC - Home United FC
Slovakia 2. Liga
2020-04-04 15:00:00 FK Kosice - Tatran LM
2020-04-04 15:00:00 Sport Podbrezova - MFK Dubnica nad Vahom
2020-04-04 15:00:00 Poprad - Dukla Banska Bystrica
2020-04-04 15:00:00 SKM Puchov - Slavoj Trebisov
2020-04-04 15:00:00 MFK Skalica - KFC Komarno
2020-04-04 15:00:00 Ruzomberok B - Partizan Bardejov
2020-04-04 15:00:00 FC STK 1914 Samorin - MSK Zilina B
2020-04-04 15:00:00 Slovan Bratislava B - FC Artmedia Petrzalka
Slovenia 1.Liga
2020-04-04 17:00:00 NK Aluminij - Tabor Sezana
2020-04-04 17:00:00 NK Mura 05 - NK Publikum Celje
2020-04-04 17:00:00 NK Olimpija Ljubljana - ASK Bravo Publikum
2020-04-04 17:00:00 NK Rudar Velenje - Domzale
2020-04-04 17:00:00 Triglav Gorenjska - Maribor
South Africa First League
2020-04-04 13:00:00 Jomo Cosmos - Uthongathi FC
2020-04-04 13:00:00 Royal Eagles - TS Galaxy
2020-04-04 13:00:00 Steenberg United - Pretoria Univ
2020-04-04 13:00:00 Tshakhuma TM - Ajax Cape Town
2020-04-04 13:00:00 Cape Umoya United - Free State Stars
2020-04-04 13:00:00 JDR Stars - TS Sporting
2020-04-04 13:00:00 Moroka Swallows - Real Kings
2020-04-04 13:00:00 Richards Bay - Mbombela United
South Africa Premier Soccer League
2020-04-04 13:30:00 Chippa United - Highlands Park
2020-04-04 13:30:00 Orlando Pirates - Baroka FC
2020-04-04 13:30:00 Stellenbosch FC - Cape Town City
2020-04-04 18:15:00 Supersport United - Polokwane City FC
2020-04-04 18:15:00 Bidvest Wits - AmaZulu
2020-04-04 18:15:00 Maritzburg United - Mamelodi Sundowns
Spanish Ladies Premier League
2020-04-04 15:59:00 Madrid CFF (w) - Sporting De Huelva (w)
2020-04-04 15:59:00 Deportivo La Coruna W - Barcelona (w)
2020-04-04 15:59:00 RCD Espanyol (w) - Atletico de Madrid ?w?
2020-04-04 15:59:00 Athletic Club Bibao (w) - Rayo Vallecano (w)
2020-04-04 15:59:00 Real Sociedad (w) - CD Tacon (w)
2020-04-04 15:59:00 Colegio Aleman Valencia (w) - Sevilla FC (w)
2020-04-04 15:59:00 Levante UD (w) - CDEF Logrono (w)
2020-04-04 15:59:00 Real Betis (W) - UD Granadilla Tenerife Sur (W)
Sweden Superettan
2020-04-04 11:00:00 Osters IF - IK Brage
2020-04-04 13:00:00 AFC Eskilstuna - Jonkopings Sodra IF
2020-04-04 13:00:00 Akropolis IF - Degerfors IF
2020-04-04 15:30:00 Ljungskile - Norrby IF
2020-04-04 15:30:00 GAIS - Halmstads
Swedish Allsvenskan
2020-04-04 11:00:00 Orebro - Djurgardens
Swiss Super League
2020-04-04 15:00:00 FC Zurich - Servette
2020-04-04 15:00:00 Basel - Neuchatel Xamax
2020-04-04 15:00:00 St. Gallen - FC Sion
2020-04-04 15:00:00 Young Boys - Lugano
2020-04-04 15:00:00 Luzern - Thun
Switzerland - 2.Liga
2020-04-04 15:00:00 Chenois - FC Martigny Sports
2020-04-04 15:00:00 Echallens - Meyrin
2020-04-04 15:00:00 Olympique de Geneve FC - La Chaux-de-Fonds
2020-04-04 15:00:00 Young Boys U21 - Vevey Sports
2020-04-04 15:00:00 FC Naters - Lausanne SportsU21
2020-04-04 15:00:00 US Terre Sainte - Grand-Lancy
2020-04-04 15:00:00 Bulle - Azzurri 90
2020-04-04 15:00:00 solothurn - Zug 94
2020-04-04 15:00:00 FC Schotz - Delemont
2020-04-04 15:00:00 SV Muttenz - Wohlen
2020-04-04 15:00:00 Bassecourt - Baden
2020-04-04 15:00:00 SC Goldau - Langenthal
2020-04-04 15:00:00 Biel Bienne - Grasshoppers U21
2020-04-04 15:00:00 SC Buochs - FC Luzern U21
2020-04-04 15:00:00 FC Wettswil Bonstetten - SV Hongg
2020-04-04 15:00:00 FC Balzers - FC Linth 04
2020-04-04 15:00:00 FC Paradiso - FC Kosova Zurich
2020-04-04 15:00:00 Thalwil - FC St.Gallen U21
2020-04-04 15:00:00 FC Dietikon - FC Winterthur U21
2020-04-04 15:00:00 FC Red Star Zurich - FC Gossau
2020-04-04 15:00:00 FC Tuggen - USV Eschen Mauren
TAS Premier League
2020-04-04 15:00:00 South Hobart - Kingborough Lions
2020-04-04 15:00:00 Devonport City - Hobart Zebras
2020-04-04 15:00:00 Riverside Olympic - Glenn Nochi Knight
2020-04-04 15:00:00 Olympia Warriors - Launceston City
Thai Division 1 League
2020-04-04 10:45:00 Lampang FC - Khonkaen FC
2020-04-04 11:00:00 Samut Sakhon - Nong Bua Lamphu
2020-04-04 12:00:00 Khonkaen United - Customs Department FC
2020-04-04 12:00:00 Uthai Thani Forest - Chiangmai United
2020-04-04 13:00:00 Kasetsart FC - Navy FC
Thai Premier League
2020-04-04 10:45:00 Bangkok Glass - Rayong FC
2020-04-04 11:00:00 Port FC - Muang Thong United
2020-04-04 12:00:00 Sukhothai - BEC Tero Sasana
2020-04-04 13:00:00 Suphanburi FC - Trat FC
Ukraine Division 2
2020-04-04 15:00:00 Balkany Zorya - FC Mynai
2020-04-04 15:00:00 Metalist 1925 Kharkiv - Hirnyk-Sport
2020-04-04 15:00:00 Ahrobiznes TSK Romny - Cherkashchyna-Akademiya
2020-04-04 15:00:00 Chernomorets Odessa - MFK Mikolaiv
2020-04-04 15:00:00 Obolon Kiev - Prykarpattya Ivano Frankivsk
2020-04-04 15:00:00 Kremin Kremenchuk - Volyn
2020-04-04 15:00:00 FC Inhulets Petrove - FK Avanhard Kramatorsk
2020-04-04 15:00:00 Rukh Vynnyky - Metalurh Zaporizhya
Ukrainian Premier League
2020-04-04 15:00:00 Desna Chernihiv - FC Shakhtar Donetsk
2020-04-04 15:00:00 Dynamo Kyiv - PFC Oleksandria
2020-04-04 15:00:00 Zorya - Kolos Kovalyovka
2020-04-04 15:00:00 FC Karpaty Lviv - FC Vorskla Poltava
2020-04-04 15:00:00 FC Lviv - Dnipro-1
2020-04-04 15:00:00 Olimpic Donetsk - FC Mariupol
USA Major League Soccer
2020-04-04 01:00:00 Nashville - Seattle Sounders
2020-04-04 18:00:00 Chicago Fire - New York Red Bulls
2020-04-04 19:00:00 Orlando City - Montreal Impact
2020-04-04 19:30:00 FC Dallas - Los Angeles FC
2020-04-04 20:00:00 Columbus Crew - Toronto FC
2020-04-04 22:00:00 Houston Dynamo - Portland Timbers
2020-04-04 23:30:00 New England Revolution - Colorado Rapids
USL First Division
2020-04-04 01:00:00 North Carolina - Charlotte Independence
2020-04-04 01:00:00 Bethlehem Steel - Atlanta United FC II
Victorian State League Division 1
2020-04-04 04:00:00 Pascoe Vale SC - Goulburn Valley Suns
2020-04-04 04:00:00 Brunswick City - Moreland City
2020-04-04 04:00:00 Northcote City - Manningham United Blues
2020-04-04 04:00:00 Langwarrin - Moreland Zebras
2020-04-04 06:00:00 North Geelong Warriors - Werribee City
Wales FAW Championship
2020-04-04 13:30:00 Cwmamman United - Haverfordwest County
2020-04-04 13:30:00 Taffs Well - STM Sports
2020-04-04 13:30:00 Cwmbran Celtic - Briton Ferry Athletic
2020-04-04 13:30:00 Ammanford - Cambrian Clydach
2020-04-04 13:30:00 Swansea University - Afan Lido
2020-04-04 13:30:00 Llantwit Major - Llanelli
2020-04-04 13:30:00 Undy Athletic - Goytre Utd
2020-04-04 13:30:00 Caerau Ely - Pontypridd