- ALL MATCH
- Albania
- Andorra
- Austria
- Iran
- Belarus
- Brazil
- Bulgaria
- Croatia
- Czech Republic
- Denmark
- England
- Estonia
- Faroe
- Australia
- Fiji
- Finland
- Georgia
- Greece
- Iceland
- International
- Italy
- Japan
- South Korea
- Cambodia
- Kosovo
- Latvia
- Lithuania
- Mexico
- Moldova
- Norway
- United States
- Poland
- Romania
- Russia
- Slovenia
- Spain
- Sweden
- Switzerland
- Tajikistan
- Turkey
- Ukraine
- Uzbekistan
- Vietnam
Albania Division 2 | |||
2020-07-12 15:30:00 | KS Elbasani | 2 - 1 | KS Iliria Fushe |
Andorra Super league | |||
2020-07-12 09:00:00 | UE Santa Coloma | 0 - 1 | CE Carroi |
2020-07-12 09:00:00 | Atletic Club D Escaldes | 4 - 0 | FC Ordino |
2020-07-12 17:30:00 | Sant Julia | 1 - 1 | FC Santa Coloma |
2020-07-12 17:30:00 | UE Engordany | 2 - 3 | Inter Club Escaldes |
Australia New South Wales NPL Women | |||
2020-07-12 04:15:00 | Metro United FC Reserves (w) | 1 - 4 | West Adelaide Reserve (w) |
2020-07-12 05:50:00 | Adelaide University Reserve (w) | 3 - 2 | Adelaide Comets Reserve (w) |
2020-07-12 05:50:00 | Fulham United Reserves ?w? | 4 - 0 | Salisbury Inter Reserves ?w? |
Australia Northern NSW Reserves League | |||
2020-07-12 01:30:00 | Lake Macquarie Reserves | 0 - 5 | Lambton Jaffas Reserves |
2020-07-12 02:15:00 | Edgeworth Eagles Reserves | 5 - 1 | Maitland FC Reserves |
2020-07-12 02:15:00 | Weston Workers Reserves | 0 - 1 | Newcastle Olympic FC Reserves |
Austria Erste Division | |||
2020-07-12 08:30:00 | SV Ried | 2 - 2 | FC Liefering |
Azadegan League | |||
2020-07-12 14:40:00 | Arman Gohar Sirjan | 0 - 0 | Niroye Zamini |
2020-07-12 14:40:00 | Mes krman | 0 - 0 | Navad Urmia |
2020-07-12 15:00:00 | Qashqai Shiraz | 2 - 0 | Shahrdari Tabriz |
2020-07-12 15:15:00 | Khouneh Be Khouneh | 0 - 0 | Esteghlal Khozestan |
2020-07-12 15:20:00 | Oxin Alborz | 1 - 0 | Sepidrood Rasht |
2020-07-12 15:20:00 | Khooshe Talaee Sana Saveh | 2 - 3 | Shams Azar Qazvin |
2020-07-12 15:20:00 | Persepolis Pakdasht | 2 - 1 | Aluminium Arak |
2020-07-12 15:30:00 | Malavan | 1 - 0 | Mes Rafsanjan |
Belarus Pershaya Liga | |||
2020-07-12 11:00:00 | Arsenal Dzyarzhynsk | 4 - 1 | Kommunalnik Slonim |
2020-07-12 11:30:00 | Krumkachy Minsk | 2 - 1 | Smorgon FC |
2020-07-12 15:00:00 | Lokomotiv Gomel | 2 - 0 | Oshmyany FK |
Belarus Womens Premier League | |||
2020-07-12 12:00:00 | Dnepr Mogilev (w) | 0 - 0 | Bobruichanka Bobruisk (w) |
2020-07-12 15:00:00 | Energetik-BGU Minsk (w) | 1 - 6 | FK Minsk (w) |
2020-07-12 15:59:00 | Fk BOTSOR Brest (w) | 0 - 6 | Dinamo-BGUFK Minsk (w) |
Belarusian Premier League | |||
2020-07-12 13:30:00 | Energetik-BGU Minsk | 1 - 8 | FC Rukh Brest |
2020-07-12 15:30:00 | Dinamo Minsk | 1 - 0 | FC Minsk |
2020-07-12 17:30:00 | FK Vitebsk | 0 - 0 | Neman Grodno |
Brazil Campeonato Carioca | |||
2020-07-12 19:00:00 | Fluminense RJ | 1 - 2 | Flamengo |
Bulgaria Premier League | |||
2020-07-12 18:00:00 | Slavia Sofia | 3 - 1 | Ludogorets Razgrad |
2020-07-12 18:00:00 | Levski Sofia | 1 - 2 | Lokomotiv Plovdiv |
2020-07-12 18:00:00 | CSKA Sofia | 5 - 0 | Beroe Stara Zagora |
Central Premier League | |||
2020-07-12 02:30:00 | Western Suburbs | 1 - 0 | Stop Out |
Croatia 1.Division | |||
2020-07-12 16:55:00 | Slaven Koprivnica | 1 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb |
2020-07-12 19:05:00 | Dinamo Zagreb | 2 - 3 | Hajduk Split |
Croatia 3.Division | |||
2020-07-12 15:59:00 | NK Mladost Petrinja | 0 - 0 | NK Opatija |
Czech Republic Gambrinus Liga | |||
2020-07-12 15:00:00 | Slovan Liberec | 2 - 0 | Mlada Boleslav |
Danish 1st Division | |||
2020-07-12 12:30:00 | Roskilde | 2 - 2 | Skive IK |
Denmark Superligaen | |||
2020-07-12 12:00:00 | Nordsjaelland | 0 - 0 | Aalborg |
2020-07-12 15:59:00 | FC Copenhagen | 0 - 0 | Brondby IF |
2020-07-12 18:00:00 | Aarhus AGF | 3 - 0 | Midtjylland |
England Championship | |||
2020-07-12 12:30:00 | Swansea City | 0 - 1 | Leeds United |
2020-07-12 12:30:00 | Stoke City | 2 - 0 | Birmingham City |
English Premier League | |||
2020-07-12 11:00:00 | Wolves | 3 - 0 | Everton |
2020-07-12 13:15:00 | Aston Villa | 2 - 0 | Crystal Palace |
2020-07-12 15:30:00 | Tottenham Hotspur | 2 - 1 | Arsenal |
2020-07-12 18:00:00 | Bournemouth AFC | 4 - 1 | Leicester City |
Estonia Champions League | |||
2020-07-12 13:00:00 | Nomme JK Kalju | 2 - 0 | JK Tallinna Kalev |
2020-07-12 15:59:00 | Levadia Tallinn | 4 - 0 | Tallinna JK Legion |
Estonia II Liiga | |||
2020-07-12 10:00:00 | Parnu JK Vaprus | 1 - 2 | Harju JK Laagri |
2020-07-12 12:00:00 | Tallinna FC Pocarr | 2 - 6 | FC Kuressaare II |
Estonia Small Cup | |||
2020-07-12 16:30:00 | Eston Villa II | 0 - 2 | Viimsi Lovid |
Faroe Islands Division 1 | |||
2020-07-12 14:00:00 | 07 Vestur Sorvagur | 0 - 3 | B71 Sandur |
Faroe Islands Formuladeildin | |||
2020-07-12 14:00:00 | TB/FCS/Royn | 0 - 1 | NSI Runavik |
2020-07-12 14:00:00 | B36 Torshavn | 6 - 2 | KI Klaksvik |
2020-07-12 14:00:00 | Vikingur Gotu | 2 - 1 | AB Argir |
2020-07-12 14:00:00 | IF Fuglafjordur | 3 - 0 | Skala Itrottarfelag |
2020-07-12 18:00:00 | EB Streymur | 0 - 2 | HB Torshavn |
Faroe Islands Women Premier League | |||
2020-07-12 11:15:00 | HB Torshavn (w) | 5 - 1 | EBS/Skala (w) |
2020-07-12 11:30:00 | KI Klaksvikar (w) | 3 - 2 | B36 Torshavn (w) |
FFSA PL | |||
2020-07-12 08:00:00 | Adelaide Vipers | 4 - 2 | Seaford Rangers |
FFSA SLR | |||
2020-07-12 05:45:00 | Adelaide Vipers Reserve | 2 - 3 | Seaford Rangers Reserves |
Fiji National League | |||
2020-07-12 02:00:00 | Northland Tailevu | 0 - 0 | Tailevu Naitasiri |
Finland - Kakkonen Lohko | |||
2020-07-12 13:00:00 | VIFK | 0 - 2 | JIPPO |
2020-07-12 14:00:00 | Jazz Pori | 2 - 2 | SalPa |
2020-07-12 14:00:00 | Ilves Tampere II | 3 - 2 | FC Espoo |
2020-07-12 15:30:00 | MiPK Mikkeli | 0 - 4 | PK-35 Vantaa |
2020-07-12 15:30:00 | GrIFK Kauniainen | 2 - 8 | Klubi 04 Helsinki |
Finland Kolmonen | |||
2020-07-12 11:00:00 | Puiu | 1 - 3 | FC Kontu |
2020-07-12 11:00:00 | Roi United | 2 - 2 | KajHa |
2020-07-12 12:00:00 | AC Barca | 1 - 3 | JPS |
2020-07-12 13:00:00 | Atlantis II | 5 - 1 | EIF Academy |
2020-07-12 13:00:00 | FC Finnkurd | 2 - 3 | NuPS |
2020-07-12 13:00:00 | ToTe | 0 - 4 | KaPa |
2020-07-12 13:00:00 | SAPA | 2 - 1 | Vantaa |
2020-07-12 13:00:00 | NJS II | 1 - 1 | Ponnistajat |
2020-07-12 14:00:00 | TP47 Tornio | 5 - 0 | AC Oulu Akatemia |
2020-07-12 14:00:00 | LehPa Kontiolahti | 1 - 3 | Warkaus |
Finland Veikkausliga | |||
2020-07-12 15:30:00 | Honka Espoo | 1 - 1 | KuPs |
Finland Ykkonen | |||
2020-07-12 15:30:00 | Jaro | 3 - 0 | MP MIKELI |
Finland Ykkonen Women | |||
2020-07-12 14:00:00 | ONS (w) | 4 - 3 | RoPS (w) |
Georgia Primera Division | |||
2020-07-12 17:00:00 | Torpedo Kutaisi | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi |
Greece Super League A | |||
2020-07-12 17:00:00 | Panathinaikos | 1 - 3 | AEK Athens |
2020-07-12 18:45:00 | Olympiakos Piraeus | 0 - 1 | PAOK Saloniki |
Iceland 3 Deild | |||
2020-07-12 14:00:00 | Tindastoll Sauda | 4 - 3 | Sindri |
2020-07-12 14:00:00 | Einherji | 1 - 2 | Vaengir Jupiters |
2020-07-12 14:00:00 | KFR Aegir | 1 - 3 | Ellidi |
2020-07-12 14:00:00 | KV Reykjavik | 2 - 1 | Alftanes |
2020-07-12 14:00:00 | Reynir Sandgerdi | 3 - 1 | HotturHuginn |
2020-07-12 20:00:00 | Augnablik Kopavogur | 2 - 3 | KF Gardabaer |
Iceland 4 Deild | |||
2020-07-12 15:59:00 | Afrika Reykjavik | 1 - 7 | IH Hafnarfjordur |
Iceland Division 1 | |||
2020-07-12 12:15:00 | Afturelding | 4 - 0 | Leiknir F |
2020-07-12 14:00:00 | Vestri | 1 - 0 | Throttur Reykjavik |
2020-07-12 15:59:00 | IBV Vestmannaeyjar | 1 - 1 | Grindavik |
2020-07-12 15:59:00 | Keflavik | 2 - 1 | Thor Akureyri |
Iceland Premier Division | |||
2020-07-12 17:00:00 | Grotta Seltjarnarnes | 0 - 4 | Akranes |
2020-07-12 19:15:00 | HK Kopavogs | 0 - 2 | Vikingur Reykjavik |
Iceland U19 League | |||
2020-07-12 15:00:00 | Thor Akureyri U19 | 4 - 0 | Selfordshack U19 |
International Club Friendly | |||
2020-07-12 11:00:00 | SV Petershagen | 2 - 5 | FC Blaus Weiss 90 Berlin |
2020-07-12 13:00:00 | FC Kray | 1 - 2 | Rather SV |
2020-07-12 13:00:00 | Ratingen SV | 4 - 0 | Holzheimer SG |
2020-07-12 13:00:00 | SV Genc Osman Duisburg | 0 - 9 | VFB Homberg |
2020-07-12 13:00:00 | Volga Nizhny Novgorod | 1 - 1 | Tekstilshchik Ivanovo |
2020-07-12 15:00:00 | Slovan Velvary | 2 - 2 | Admira Praha |
2020-07-12 17:00:00 | Le Havre | 0 - 9 | Paris Saint Germain (PSG) |
Italian Serie A | |||
2020-07-12 15:15:00 | Genoa | 2 - 0 | Spal |
2020-07-12 17:30:00 | Parma | 2 - 2 | Bologna |
2020-07-12 17:30:00 | Fiorentina | 1 - 1 | Verona |
2020-07-12 17:30:00 | Udinese | 1 - 3 | Sampdoria |
2020-07-12 17:30:00 | Cagliari | 0 - 0 | Lecce |
2020-07-12 19:45:00 | Napoli | 2 - 2 | AC Milan |
J-League Division 1 | |||
2020-07-12 09:00:00 | Shimizu S-Pulse | 1 - 2 | Gamba Osaka |
2020-07-12 09:00:00 | Yokohama FC | 1 - 1 | Vegalta Sendai |
2020-07-12 09:00:00 | Sagan Tosu | 0 - 0 | Hiroshima Sanfrecce |
2020-07-12 10:00:00 | Cerezo Osaka | 0 - 2 | Nagoya Grampus |
2020-07-12 10:00:00 | Urawa Red Diamonds | 1 - 0 | Kashima Antlers |
2020-07-12 10:00:00 | Shonan Bellmare | 0 - 0 | Consadole Sapporo |
2020-07-12 10:30:00 | Yokohama Marinos | 1 - 3 | FC Tokyo |
J-League Division 3 | |||
2020-07-12 09:00:00 | Gamba Osaka U23 | 1 - 3 | Gainare Tottori |
Japan Regional League | |||
2020-07-12 04:00:00 | Kawasoe Club | 1 - 2 | Okinawa SV |
2020-07-12 05:00:00 | Sendai University | 2 - 2 | Cobar Torre Onagawa |
K League Challenge League | |||
2020-07-12 10:00:00 | Ansan Greeners FC | 0 - 2 | Daejeon Citizen |
2020-07-12 10:00:00 | FC Anyang | 0 - 0 | Jeonnam Dragons |
Kampuchea Super League | |||
2020-07-12 08:30:00 | Kirivong Sok Sen Chey | 1 - 4 | Boeung Ket Rubber Field |
2020-07-12 11:00:00 | Nagaworld FC | 1 - 1 | Phnom Penh FC |
2020-07-12 11:00:00 | Visakha FC | 4 - 0 | Electricite du Cambodge |
Korea League | |||
2020-07-12 10:00:00 | Gangwon FC | 4 - 1 | Gwangju Football Club |
2020-07-12 10:00:00 | Daegu FC | 1 - 3 | Ulsan Hyundai FC |
Kosovo Superliga | |||
2020-07-12 15:00:00 | Gjilani | 2 - 0 | KF Drenica Skenderaj |
2020-07-12 15:59:00 | Prishtina | 1 - 1 | KF Drita Gjilan |
Latvia Division 2 | |||
2020-07-12 15:59:00 | Super Nova | 4 - 1 | Rezekne/BJSS |
Latvian Higher League | |||
2020-07-12 13:00:00 | Tukums-2000 | 1 - 5 | Riga FC |
2020-07-12 15:00:00 | Metta/LU Riga | 0 - 1 | Rigas Futbola skola |
Lithuania - 1.Division | |||
2020-07-12 14:00:00 | FK Zalgiris Vilnius | 4 - 0 | Suduva |
Lithuania - 2.Division | |||
2020-07-12 14:30:00 | FK Trakai II | 4 - 1 | FK Kauno Zalgiris II |
Lithuania A Lyga Women | |||
2020-07-12 10:00:00 | Utenis Utena (w) | 8 - 0 | Ssg FA Siauliai (w) |
2020-07-12 15:45:00 | MFA Zalgiris (w) | 0 - 0 | FK Kauno Zalgiris (w) |
Lithuania II Lyga | |||
2020-07-12 09:00:00 | FK Dziugas Telsiai II | 1 - 7 | Banga Gargzdai Reserves |
2020-07-12 09:00:00 | VMFD Zalgiris III | 1 - 0 | Kazlu Ruda FK Silas |
2020-07-12 09:00:00 | BFA Vilnius II | 2 - 2 | DFK Dainava Alytus B |
2020-07-12 11:00:00 | Nevezis II | 1 - 6 | FK Viltis Vilnius |
Mexico GNP | |||
2020-07-12 02:00:00 | Club America | 1 - 4 | CDSyC Cruz Azul |
2020-07-12 23:00:00 | Atlas | 2 - 2 | Tigres UANL |
Moldova Divizia Nationala | |||
2020-07-12 15:00:00 | Dinamo-Auto | 1 - 0 | Dacia-Buiucani |
2020-07-12 17:30:00 | Zimbru Chisinau | 1 - 3 | FC Sfintul Gheorghe |
Norway 2.Liga | |||
2020-07-12 11:00:00 | Skeid Oslo | 2 - 1 | Brattvag |
2020-07-12 11:00:00 | Senja | 1 - 2 | Kjelsas |
2020-07-12 11:30:00 | Nardo FK | 0 - 1 | FK Arendal |
2020-07-12 13:00:00 | Floro | 3 - 4 | Fredrikstad |
2020-07-12 13:00:00 | Vard Haugesund | 4 - 1 | Egersunds IK |
2020-07-12 13:00:00 | Levanger FK | 1 - 1 | Rosenborg B |
2020-07-12 14:30:00 | Asker | 1 - 1 | Bryne |
Norway Division 1 Women | |||
2020-07-12 08:45:00 | Aasane (w) | 0 - 1 | Medkila (w) |
2020-07-12 11:00:00 | Ovrevoll Hosle(w) | 5 - 0 | Floya (w) |
2020-07-12 12:00:00 | KIL/Hemne (w) | 1 - 2 | Stabaek (w) |
Norwegian Tippeligaen | |||
2020-07-12 15:59:00 | Viking | 1 - 2 | Odd Grenland |
2020-07-12 15:59:00 | Kristiansund BK | 1 - 2 | Stabaek |
2020-07-12 15:59:00 | Sarpsborg 08 | 1 - 0 | Start Kristiansand |
2020-07-12 15:59:00 | Aalesund FK | 1 - 6 | Bodo Glimt |
2020-07-12 15:59:00 | Mjondalen IF | 0 - 1 | Valerenga |
2020-07-12 18:30:00 | Brann | 3 - 1 | Sandefjord |
NSW-N Premier League | |||
2020-07-12 03:45:00 | Lake Macquarie | 0 - 1 | Lambton Jarvis |
2020-07-12 04:30:00 | Edgeworth Eagles FC | 4 - 1 | Maitland |
2020-07-12 04:30:00 | Valentine | 0 - 5 | Broadmeadow Magic |
2020-07-12 04:30:00 | Weston Workers FC | 1 - 2 | Hamilton Olympic |
2020-07-12 04:30:00 | Charleston City Blues | 0 - 1 | Adamstown Rosebuds FC |
NWSL Challenge Cup | |||
2020-07-12 16:30:00 | Washington Spirit (w) | 1 - 0 | Houston Dash (w) |
Poland Division 2 | |||
2020-07-12 11:05:00 | GKS Katowice | 1 - 1 | Widzew lodz |
Poland Division 4 | |||
2020-07-12 15:00:00 | Cracovia II | 4 - 0 | Unia Tarnow |
Poland Ekstraklasa | |||
2020-07-12 10:30:00 | Slask Wroclaw | 2 - 2 | Pogon Szczecin |
2020-07-12 13:00:00 | Piast Gliwice | 2 - 0 | Jagiellonia Bialystok |
2020-07-12 15:30:00 | Lech Poznan | 3 - 2 | Lechia Gdansk |
Poland Liga 1 | |||
2020-07-12 10:40:00 | Radomiak Radom | 2 - 0 | Olimpia Grudziadz |
2020-07-12 13:10:00 | GKS Belchatow | 0 - 2 | LKS Nieciecza |
Romania Liga I | |||
2020-07-12 15:00:00 | Dinamo Bucuresti | 1 - 1 | CSM Politehnica Iasi |
2020-07-12 18:00:00 | CS Universitatea Craiova | 2 - 1 | FC Steaua Bucuresti |
Russia Premier League | |||
2020-07-12 13:30:00 | Lokomotiv Moscow | 1 - 1 | FC Ufa |
2020-07-12 15:30:00 | CSKA Moscow | 1 - 1 | Rubin Kazan |
2020-07-12 15:30:00 | Gazovik Orenburg | 0 - 0 | Rostov FK |
2020-07-12 15:30:00 | Dynamo Moscow | 2 - 0 | Krylya Sovetov |
2020-07-12 17:30:00 | FC Krasnodar | 3 - 0 | Ural Sverdlovsk Oblast |
Slovenia 1.Liga | |||
2020-07-12 15:59:00 | Triglav Gorenjska | 1 - 2 | Tabor Sezana |
2020-07-12 18:15:00 | Maribor | 1 - 2 | NK Publikum Celje |
2020-07-12 18:30:00 | NK Olimpija Ljubljana | 0 - 1 | NK Aluminij |
Spanish La Liga | |||
2020-07-12 12:00:00 | RCD Espanyol | 0 - 2 | Eibar |
2020-07-12 15:00:00 | Levante | 1 - 2 | Athletic Bilbao |
2020-07-12 17:30:00 | Leganes | 1 - 0 | Valencia |
2020-07-12 20:00:00 | Sevilla | 2 - 0 | Mallorca |
Spanish Segunda Division | |||
2020-07-12 15:00:00 | Deportivo La Coruna | 2 - 3 | Extremadura |
2020-07-12 17:30:00 | CD Lugo | 2 - 2 | Girona |
2020-07-12 17:30:00 | Numancia | 1 - 0 | Ponferradina |
2020-07-12 19:45:00 | Real Zaragoza | 2 - 4 | Real Oviedo |
Swden Women Divi.1 | |||
2020-07-12 10:00:00 | Mallbackens IF (w) | 1 - 1 | Moron BK (w) |
Sweden Superettan | |||
2020-07-12 12:30:00 | Umea FC | 0 - 1 | Halmstads |
2020-07-12 15:30:00 | AFC Eskilstuna | 1 - 2 | IK Brage |
2020-07-12 15:30:00 | Vasteras SK FK | 2 - 1 | Ljungskile |
Swedish Allsvenskan | |||
2020-07-12 12:30:00 | Orebro | 1 - 0 | Varbergs BoIS FC |
2020-07-12 12:30:00 | Helsingborg | 2 - 0 | AIK Solna |
2020-07-12 15:30:00 | IFK Goteborg | 1 - 2 | Djurgardens |
2020-07-12 15:30:00 | Mjallby AIF | 3 - 1 | Hacken |
Swiss Super League | |||
2020-07-12 14:00:00 | Thun | 3 - 0 | Neuchatel Xamax |
2020-07-12 14:00:00 | Luzern | 3 - 3 | Lugano |
2020-07-12 14:00:00 | Servette | 1 - 1 | St. Gallen |
Tajikistan First League | |||
2020-07-12 12:30:00 | FC Panjshir | 2 - 2 | FK Ravshan Zafarabad |
2020-07-12 12:30:00 | Khosilot Parkhar | 3 - 1 | Shohmansur |
Tajikistan Vysshaya Liga | |||
2020-07-12 12:30:00 | Khujand | 1 - 0 | Dushanbe-83 |
2020-07-12 13:30:00 | FC Istiklol Dushanbe | 1 - 0 | Lokomotiv Pamir |
Turkey 1. Lig | |||
2020-07-12 14:30:00 | Adanaspor | 1 - 2 | Hatayspor |
2020-07-12 14:30:00 | Altay Spor Kulubu | 0 - 1 | Erzurum BB |
2020-07-12 14:30:00 | Altinordu | 3 - 1 | Giresunspor |
2020-07-12 14:30:00 | Boluspor | 0 - 1 | Akhisar Bld.Geng |
2020-07-12 14:30:00 | Bursaspor | 2 - 2 | Menemen Belediye Spor |
2020-07-12 14:30:00 | Istanbulspor | 1 - 0 | Ankaraspor FK |
2020-07-12 14:30:00 | Keciorengucu | 3 - 0 | Karagumruk |
2020-07-12 14:30:00 | Umraniyespor | 2 - 3 | Adana Demirspor |
Turkey Super Lig | |||
2020-07-12 15:30:00 | Ankaragucu | 1 - 0 | Galatasaray |
2020-07-12 18:00:00 | Fenerbahce | 1 - 2 | Sivasspor |
2020-07-12 18:00:00 | Antalyaspor | 1 - 0 | Alanyaspor |
Ukrainian Premier League | |||
2020-07-12 14:00:00 | FC Mariupol | 1 - 4 | Olimpic Donetsk |
2020-07-12 16:30:00 | PFC Oleksandria | 2 - 2 | Dynamo Kyiv |
2020-07-12 16:30:00 | Desna Chernihiv | 2 - 4 | FC Shakhtar Donetsk |
USA Major League Soccer | |||
2020-07-12 00:45:00 | Atlanta United | 0 - 1 | New York Red Bulls |
2020-07-12 03:20:00 | FC Cincinnati | 0 - 4 | Columbus Crew |
USA National Premier Soccer League | |||
2020-07-12 01:30:00 | Foro SC | 2 - 1 | Arlington FC |
2020-07-12 23:10:00 | North Texas | 2 - 0 | Real Irving CD |
2020-07-12 23:30:00 | The Mix Sports Club | 2 - 0 | Celta Gunners |
USA NISA Independent Cup | |||
2020-07-12 00:05:00 | Chattanooga | 3 - 1 | Georgia Revolution |
2020-07-12 00:05:00 | Savannah Clovers | 1 - 2 | Soda City FC |
USL Championship | |||
2020-07-12 00:05:00 | Colorado Springs Switchbacks FC | 1 - 2 | New Mexico United |
2020-07-12 01:35:00 | El Paso Locomotive FC | 1 - 0 | Rio Grande Valley |
2020-07-12 02:05:00 | Phoenix Rising FC | 4 - 0 | Los Angeles Galaxy II |
2020-07-12 21:00:00 | Louisville City FC | 1 - 3 | Pittsburgh Riverhounds |
Uzbek League | |||
2020-07-12 14:00:00 | FK Andijon | 0 - 1 | Termez Surkhon |
2020-07-12 15:00:00 | Metallurg Bekobod | 2 - 0 | Sogdiana Jizak |
Vietnam Cup Women | |||
2020-07-12 10:00:00 | Ha Noi (w) | 7 - 0 | Son La (w) |
2020-07-12 10:00:00 | CLB TPHCM (w) | 3 - 2 | Than KSVN (w) |
Vietnamese First Division | |||
2020-07-12 08:30:00 | Dak Lak | 0 - 1 | Pho Hien |
Vietnamese professional league | |||
2020-07-12 10:00:00 | SHB Da Nang | 1 - 1 | T T Hanoi |
2020-07-12 10:00:00 | Song Lam Nghe An | 1 - 1 | Hong Linh Ha Tinh |
2020-07-12 11:00:00 | Nam Dinh FC | 1 - 0 | Quang Nam |
2020-07-12 12:15:00 | Sai Gon FC | 3 - 0 | Thanh Hoa |
WAUS WD1 | |||
2020-07-12 07:00:00 | Balcatta (w) | 1 - 2 | Perth SC (w) |
2020-07-12 07:00:00 | Subiaco AFC (w) | 0 - 6 | Murdoch University Melville FC (w) |
2020-07-12 07:00:00 | Fremantle City FC (w) | 5 - 0 | Curtin University FC (w) |
Women Norwegian Toppserien | |||
2020-07-12 13:30:00 | LSK Kvinner (w) | 1 - 0 | Sandviken (w) |