Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-06-15 17:00:00 Liniers - Real Pilar
2019-06-15 20:00:00 Liniers - Real Pilar
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2019-06-15 18:00:00 Villa San Carlos - Excursionistas
Argentina Torneo B
2019-06-15 19:30:00 Estudiantes de Huaico Hondo - Independiente de Villa Obrera
Australia Brisbane Premier League
2019-06-15 08:00:00 Bayside United FC 1 - 2 Albany Creek
2019-06-15 08:00:00 Brisbane Knights 2 - 2 University of Queensland
2019-06-15 08:05:00 Caboolture FC - Taringa Rovers
2019-06-15 09:00:00 North Pine United 1 - 3 Acacia Ridge
Australia Brisbane Premier League Reserves
2019-06-15 05:45:00 Bayside United FC Reserve 3 - 3 Albany Creek Reserve
2019-06-15 05:45:00 Caboolture FC Reserves 4 - 1 Taringa Rovers Reserve
2019-06-15 06:00:00 Brisbane Knights Reserves 1 - 3 University of Queensland FC Reserve
2019-06-15 07:15:00 North Pine United Reserve 1 - 2 Acacia Ridge Reserves
Australia Brisbane Woman Cup
2019-06-15 08:15:00 Robina City FC Women 6 - 2 Annerley Women
2019-06-15 09:20:00 Peninsula Power BPL (w) 4 - 2 Coomera FC Women
Australia FFA Cup
2019-06-15 07:00:00 Floreat Athena 1 - 1 Sorrento F.C.
2019-06-15 09:00:00 Cooma Tigers 0 - 0 Canberra FC
Australia Gold Coast Premier League
2019-06-15 05:00:00 Mudgeeraba 4 - 0 Tweed United
2019-06-15 05:00:00 Surfers Paradise 3 - 4 Broadbeach United
2019-06-15 05:55:00 Robina City Blue 0 - 0 Broadbeach United Blue
2019-06-15 07:00:00 Pacific Pines Green 0 - 4 Kingscliff FC
2019-06-15 07:30:00 Burleigh Heads 3 - 0 Coomera
Australia Gold Coast Reserves
2019-06-15 02:45:00 Surfers Paradise Reserves 2 - 1 Broadbeach United Reserves
2019-06-15 02:50:00 Mudgeeraba SC Reserves 3 - 1 Tweed United Reserves
2019-06-15 03:40:00 Robina City Reserves 4 - 2 Broadbeach United B Reserves
2019-06-15 04:45:00 Pacific Pines Reserves - Kingscliff Reserves
2019-06-15 05:15:00 Burleigh Heads Reserves 1 - 2 Coomera Reserves
Australia New South Wales League 2
2019-06-15 09:00:00 Blacktown Spartans 2 - 1 Western Sydney Wanderers AM
2019-06-15 09:00:00 Canterbury Bankstown FC 3 - 2 St George Saints
2019-06-15 09:00:00 Mounties Wanderers 1 - 2 Bonnyrigg White Eagles
2019-06-15 09:00:00 Rydalmere Lions FC 0 - 3 Spirit FC
2019-06-15 09:15:00 Hills Brumbies 1 - 0 Northern Tigers
Australia Northern NSW Premier League
2019-06-15 06:40:00 New Lambton FC 5 - 1 West Wallsend SC
Australia Queensland State Women's Premier League
2019-06-15 07:00:00 Gold Coast city (w) 5 - 0 Sunshine Coast (w)
2019-06-15 08:00:00 Queensland Lions Women 5 - 2 Eastern Suburbs SC Women
2019-06-15 09:00:00 The Gap NPL (w) 5 - 1 Souths United SC (w)
Australia U20
2019-06-15 06:30:00 Sutherland Sharks U20 1 - 1 Blacktown City FC U20
2019-06-15 07:00:00 Mt Druitt Town Rangers U20 5 - 7 Rockdale City Suns U20
Australia Victoria State League
2019-06-15 05:00:00 Doveton 2 - 3 Beaumaris
Australia Victorian Premier League U20
2019-06-15 03:30:00 South Melbourne U20 3 - 0 Avondale FC U20
2019-06-15 05:00:00 Bentleigh greens U20 2 - 3 Melbourne Knights U20
2019-06-15 06:00:00 Port Melbourne Sharks SC U20 2 - 2 Pascoe Vale SC U20
2019-06-15 06:00:00 Heidelberg United U20 - Hume City U20
2019-06-15 06:00:00 Altona Magic U20 2 - 1 Dandenong Thunder U20
Australian cloth
2019-06-15 06:00:00 New Farm 1 - 2 St George Willawong FC
2019-06-15 08:00:00 Western Spirit - Ipswich City
2019-06-15 08:00:00 Mount Gravatt Hawks 1 - 2 AC Carina
2019-06-15 08:00:00 North Star 6 - 3 Moggill FC
2019-06-15 08:25:00 Samford Ranges 2 - 4 Virginia United
Austria Landesliga
2019-06-15 12:30:00 SV Donau Klagenfurt - SV Ludmannsdorf
2019-06-15 14:00:00 FC 1980 Wien 3 - 1 SC Ostbahn XI
2019-06-15 14:00:00 Post SV Wien - FV Austria XIII
2019-06-15 14:00:00 Wiener Viktoria 1 - 6 SC Mannsworth
2019-06-15 14:00:00 SV Wienerberger 6 - 3 SR Donaufeld Wien
2019-06-15 14:50:00 DSG Ledenitzen 3 - 1 SV Dellach Gail
2019-06-15 15:00:00 SC Landskron - Rapid Lienz
2019-06-15 15:59:00 Annabichler SV 2 - 1 SV Penk
2019-06-15 15:59:00 Gurnitz 3 - 1 SC Globasnitz
2019-06-15 15:59:00 St Margarethen 1 - 3 SV Ruden
2019-06-15 15:59:00 ASK Elektra 6 - 1 Sportunion Mauer
2019-06-15 15:59:00 Favoritner AC 2 - 2 FV Wien Floridsdorf
2019-06-15 15:59:00 St Michael Lav - DSG Sele Zell
2019-06-15 16:10:00 TSV Grafenstein 2 - 0 SV Eberstein
Bangladesh Premier League
2019-06-15 10:00:00 Abahani Limited 5 - 2 Rahmatgonj MFS
2019-06-15 13:00:00 Sheikh Jamal 1 - 2 Team BJMC
Belarus Division 2
2019-06-15 10:15:00 SMI Autotrans 3 - 2 Zabudova-2007
Belarus Pershaya Liga
2019-06-15 13:00:00 FC Belshina Babruisk - Volna Pinsk
2019-06-15 13:00:00 Zhitkovichi? - FK Lokomotiv Gomel
2019-06-15 14:00:00 FK Orsha - Granit Mikashevichi
2019-06-15 14:00:00 Smorgon FC - FC Baranovichi
2019-06-15 15:00:00 Naftan Novopolock - Sputnik
2019-06-15 15:00:00 FK Lida - FK Vigvam Smolevichy
2019-06-15 15:00:00 Krumkachy - Kommunalnik Slonim
2019-06-15 15:30:00 FC Rukh Brest - Khimik Svetlogorsk
Belarusian Premier League
2019-06-15 14:00:00 Dnepr Mogilev 3 - 0 FK Isloch Minsk
2019-06-15 15:59:00 Slavia Mozyr 1 - 1 Slutsksakhar Slutsk
2019-06-15 17:45:00 FC Torpedo Zhodino 1 - 0 FK Vitebsk
Brasileiro Aspirantes Sub 23
2019-06-15 18:00:00 Sport Recife U23 2 - 1 Santa Cruz PE U23
Brasileiro, Serie C
2019-06-15 19:00:00 Ferroviario CE - Imperatriz(MA)
2019-06-15 20:00:00 SC Paysandu Para - Luverdense
2019-06-15 22:15:00 Sampaio Correa - ABC RN
Brazil Campeonato Mineiro U20
2019-06-15 13:00:00 Pouso Alegrense U20 0 - 2 America TO MG U20
2019-06-15 13:00:00 Villa Nova-MG (Youth) 0 - 1 CA Serranense U20
2019-06-15 17:00:00 Betis FC U20 1 - 1 America MG Youth
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-06-15 13:00:00 Nova Iguacu U20 1 - 1 America-RJ U20
2019-06-15 13:00:00 Portuguesa RJ U20 1 - 2 Madureira Youth
2019-06-15 13:00:00 Fluminense U20 4 - 0 Boavista (RJ) Youth
2019-06-15 15:45:00 AD Itaborai U20 1 - 2 Tigres Brasil U20
2019-06-15 15:45:00 Artsul U20 4 - 2 Goncalense FC U20
2019-06-15 15:45:00 Nova Cidade U20 1 - 4 Sampaio Correa RJ U20
2019-06-15 15:45:00 Olaria RJ U20 2 - 1 Sao Goncalo U20
2019-06-15 16:15:00 Estacao FC U20 - Pacajus EC U20
2019-06-15 18:00:00 Santo Andre (Youth) 0 - 1 Sao Caetano (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Sao Bernardo (Youth) 5 - 0 CA Taboao da Serra (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Audax Rio RJ U20 - Sao Bento SP (Youth)
2019-06-15 18:00:00 OSTO youth team 1 - 1 Palmeiras (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Sao Paulo U20 1 - 2 Desportivo Brasil Youth
2019-06-15 18:00:00 Taubate (Youth) 1 - 4 Nacional AC Sao Paulo (Youth)
2019-06-15 18:00:00 CA Juventus U19 1 - 1 Primavera (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Capivariano FC SP Youth - Botafogo-SP (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Rio Claro (Youth) - Sao Carlos (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Brasilis FC U20 1 - 0 Linense SP (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Comercial FC U20 0 - 5 Gremio Novorizontin (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Portuguesa (Youth) 0 - 3 Red Bull Brasil SP (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Mirassol FC (Youth) 0 - 0 Votuporanguense (Youth)
2019-06-15 18:00:00 Agua Santa SP Youth 1 - 1 Sao Bernardo/SPU20
2019-06-15 18:00:00 Chapecoense (Youth) 1 - 1 CA Metropolitano U20
2019-06-15 18:00:00 Criciuma SC (Youth) 1 - 1 Brusque U20
2019-06-15 18:30:00 Floresta CE Youth - AE Tiradentes U20
2019-06-15 18:30:00 Fortaleza (Youth) - Maranguape U20
Brazil Campeonato U19
2019-06-15 18:00:00 CA Cambe U19 2 - 2 Londrina (PR) U19
2019-06-15 18:00:00 Cascavel PR U19 - AA Batel U19
2019-06-15 18:00:00 Nacional AC U19 2 - 1 Portuguesa Londrinense U19
2019-06-15 18:00:00 Rio Branco AC U19 1 - 1 Sao Joseense U19
Brazil Catarinense Division 2
2019-06-15 13:00:00 Barra FC 0 - 1 Almte Barosso SC
Brazil L
2019-06-15 18:00:00 Itaborai RJ 0 - 3 Tigres Brasil
2019-06-15 18:00:00 Olaria - Sao Goncalo
2019-06-15 18:00:00 Bonsucesso 1 - 0 Friburguense RJ
2019-06-15 18:00:00 Artsul RJ 2 - 3 Goncalense
2019-06-15 18:00:00 Goytacaz RJ 4 - 0 Audax Rio RJ
2019-06-15 18:00:00 Nova Cidade 2 - 1 Sampaio Correa (RJ)
Brazil Paulista Serie B
2019-06-15 18:00:00 Anpaao 2 - 0 Paulista(SP)
2019-06-15 18:00:00 Atletico Mogi SP - Uniao Mogi
2019-06-15 18:00:00 Independente FC Limeira 4 - 1 Uniao Barbarense
2019-06-15 18:00:00 Jabaquara SP - Flamengo (AA)
2019-06-15 18:00:00 Mauaense SP 3 - 0 Maua FC
2019-06-15 18:00:00 Rio Branco(SP) - Itapirense/SP
2019-06-15 18:20:00 SPU23 - Itapirense SP U23
2019-06-15 22:00:00 tupa SP - Jose Bonifacio EC
Brazil Paulista Women's League
2019-06-15 14:00:00 Taubate(w) 0 - 1 Sao Jose (w)
Brazil Serie D
2019-06-15 18:00:00 Vitoria ES 0 - 0 Brasiliense
2019-06-15 19:00:00 Central SC - EC Jacuipense
2019-06-15 19:00:00 Juazeirense - CA Patrocinense
2019-06-15 20:00:00 Ferroviaria SP - Cianorte PR
2019-06-15 23:00:00 Salgueiros AC - Fluminense de Feira BA
Brazil women's League
2019-06-15 14:00:00 Audax SP (w) 2 - 2 Sao Paulo/SP (w)
2019-06-15 14:00:00 Santos SP Women 8 - 1 Portuguesa(w)
2019-06-15 14:00:00 SC Corinthians Paulista (w) 4 - 0 CA Juventus Women
BSWCP
2019-06-15 07:15:00 Genoa Beach 5 - 3 Atletico Licata Beach
2019-06-15 08:30:00 Cagliari Beach 5 - 2 Bari Beach
2019-06-15 09:00:00 Poland Beach Soccer - Greece Beach Soccer
2019-06-15 09:45:00 Sicilia Beach - Virtus Entella Beach
2019-06-15 11:30:00 Palazzolo Beach 4 - 3 Sambenedettese Beach Soccer
2019-06-15 13:00:00 Milano Beach 4 - 5 Vastese Beach
2019-06-15 13:40:00 GLS Due Mari Beach 2 - 4 Terracina BS Beach Soccer
2019-06-15 14:45:00 Napoli Beach - Catania BS Beach Soccer
2019-06-15 16:15:00 Viareggio Beach Soccer 10 - 3 Catanzaro Beach
2019-06-15 17:15:00 Pisa Beach - Canalicchio Beach
2019-06-15 19:00:00 Noname Nettuno Beach 7 - 2 Romagna Beach
Canadian Premier League
2019-06-15 15:59:00 York 9 FC 1 - 0 Pacific FC
2019-06-15 18:30:00 FC Edmonton - Cavalry FC
2019-06-15 21:00:00 Forge FC - Valour
Canadian Premier Soccer League
2019-06-15 01:00:00 Serbian White Eagles - SC Waterloo
2019-06-15 22:30:00 London City - Brantford Galaxy SC
2019-06-15 23:00:00 FC Vorkuta - FC Ukraine United
Chile Primera D
2019-06-15 19:00:00 AC Colina - Independiente de Cauquenes
2019-06-15 19:00:00 Deportes Recoleta - General VelAsquez
2019-06-15 20:00:00 San Antonio Unido - San Marcos de Arica
Chile Tercera
2019-06-15 00:15:00 Deportes Union Companias 0 - 1 Municipal Santiago
2019-06-15 19:00:00 ProvincialTalagante - CD Trasandino de Los Andes
2019-06-15 19:00:00 Real Juventud San Joaquin - Osorno
2019-06-15 20:00:00 CD Municipal Mejillones - Club Deportivo Pilmahue
2019-06-15 22:00:00 D. Concepcion - Deportes Rengo
China Reserves League
2019-06-15 07:30:00 Beijing GuoAn (R) 3 - 1 Shanghai Shenhua Reserves
2019-06-15 07:30:00 Shanghai SIPG Reserves 4 - 1 Guangzhou Evergrande Taobao FC (R)
Chinese Football Association Jia League
2019-06-15 07:30:00 Heilongjiang Lava Spring 2 - 1 Meizhou Hakka
2019-06-15 08:00:00 Xinjiang Tianshan Leopard 3 - 0 Sichuan Longfor
2019-06-15 11:30:00 Beijing BeiKong 3 - 1 Qingdao Huanghai F.C.
2019-06-15 11:30:00 Guizhou Hengfeng Zhicheng 2 - 1 Shijiazhuang YongChang FC
2019-06-15 11:30:00 Shanghai Shenxin 0 - 1 Inner Mongolia Zhongyou
2019-06-15 11:35:00 Nantong Zhiyun 0 - 0 Zhejiang Greentown
Chinese Football Association Yi League
2019-06-15 07:30:00 Jiangsu Yancheng 0 - 0 Baoding Rongda FC
2019-06-15 07:30:00 Dalian Chanjoy 4 - 0 Inner Mongolia Caoshangfei F.C
2019-06-15 07:30:00 Yanbian Beiguo 5 - 0 ShanXi xingdu
2019-06-15 07:30:00 Qingdao Red Lions 1 - 2 Bei Li Gong
2019-06-15 08:00:00 Lhasa Chengtou 0 - 0 Hubei Chufengheli FC
2019-06-15 08:00:00 Guangxi Baoyun FC - Sichuan Jiuniu
2019-06-15 08:00:00 Hebei Jingying 2 - 2 Taizhou Yuanda
2019-06-15 08:00:00 Xi An Daxing Chongde - Jinlin Baijia FC
2019-06-15 11:00:00 Nanjing sand leaves 1 - 0 Hunan Billows
2019-06-15 11:00:00 Zhejiang Yiwu 0 - 3 Suzhou Dongwu
2019-06-15 11:00:00 Shenyang City Public 1 - 1 Qingdao Zhongneng
2019-06-15 11:30:00 Fujian Tianxin 1 - 0 Jiangxi Liansheng
2019-06-15 11:30:00 Kunshan FC 1 - 0 Zhejiang Yiteng FC
2019-06-15 11:30:00 Wuhan three town 1 - 0 Shenzhen Pengcheng
2019-06-15 11:30:00 Chengdu Xingcheng 1 - 0 Yunnan Kunlu
2019-06-15 11:30:00 Zibo Sunday 0 - 1 Yinchuan Helanshan
Chinese Super League
2019-06-15 11:35:00 Hebei HX Xingfu 1 - 0 Dalian Aerbin
2019-06-15 11:35:00 Guangzhou Fuli FC 3 - 4 Wuhan ZALL
Colombia U20 League
2019-06-15 17:00:00 Once Caldas U20 - Barcelona Bogota U20
2019-06-15 19:00:00 CD Real Santander U20 - Alianza Petrolera U20
2019-06-15 20:00:00 Maracaneiros U20 - Plata Vino Tinto Oro U20
Concacaf Gold Cup
2019-06-15 23:30:00 Canada - Martinique
Copa America
2019-06-15 00:30:00 Brazil 3 - 0 Bolivia
2019-06-15 19:00:00 Venezuela - Peru
2019-06-15 22:00:00 Argentina - Colombia
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2019-06-15 08:15:00 Benesov 2 - 3 SK Prevysov
2019-06-15 08:15:00 Radotin 1 - 1 Vysehrad
2019-06-15 08:15:00 Loko Vltavin - Stechovice
2019-06-15 11:00:00 Slovan Velvary 1 - 3 Dobrovice
2019-06-15 15:00:00 Dolni Benesov - Rymarov
2019-06-15 15:00:00 Hlucin - Frydek-Mistek
2019-06-15 15:00:00 Sardice - Lisen
2019-06-15 15:00:00 Slavia Kromeriz - Vrchovina
2019-06-15 15:00:00 Odra Petrkovice - Spartak Hulin
Denmark - 2.Liga
2019-06-15 12:00:00 Aarhus Fremad 1 - 2 Vanlose
2019-06-15 12:00:00 Jammerbugt 2 - 1 Kolding FC
2019-06-15 12:00:00 Middelfart G og 4 - 1 Skive IK
2019-06-15 12:00:00 Ringkobing 1 - 2 B93 Copenhagen
2019-06-15 12:00:00 Dalum 1 - 2 Vegar
2019-06-15 12:00:00 Kjellerup 1 - 2 Hillerod Fodbold
2019-06-15 12:00:00 Odder IGF 2 - 0 Marienlyst
2019-06-15 12:00:00 FC Sydvest 1 - 2 BK Frem
2019-06-15 12:00:00 Skovshoved - B 73 Slagelse
2019-06-15 12:00:00 Tarup Paarup IF 2 - 3 BK Avarta
2019-06-15 13:45:00 Bronshoj 2 - 3 AB Copenhagen
2019-06-15 13:50:00 HIK Hellerup 1 - 4 Brabrand
Denmark - 4.Liga
2019-06-15 13:30:00 AB Tarnby - Taastrup FC
2019-06-15 13:30:00 Holbaek - Karlslunde IF
2019-06-15 13:30:00 IF Skjold Birkerod - BSF
2019-06-15 13:30:00 Ledoje-Smorum Fodbold - Allerod
2019-06-15 13:30:00 Naesby - Varde
2019-06-15 13:30:00 Otterup - Kolding BK
2019-06-15 13:30:00 Oure Skolernes - Silkeborg KFUM
2019-06-15 13:30:00 Holstebro BK - Vinder Vatanspor-VRI
2019-06-15 13:30:00 IF Lyseng - Nørresundby 2
2019-06-15 13:30:00 VSK Arhus - FC Djursland
2019-06-15 13:30:00 Hedensted - B 1913 Odense
2019-06-15 13:30:00 Aalborg young 1 - 6 Viby IF
2019-06-15 13:30:00 Union - Rishoj
2019-06-15 13:30:00 TFC Odsherred - B1908
2019-06-15 13:45:00 Herlev IF 5 - 0 Greve Fodbold
2019-06-15 13:45:00 FA 2000 7 - 1 Kastrup
2019-06-15 13:45:00 BK Fremad Valby 1 - 1 KFUM Roskilde
2019-06-15 14:00:00 GVI 0 - 2 Avedore IF
Denmark Fynsserien
2019-06-15 13:00:00 Flemlose Haarby - Arslev BK
Denmark Jyllandsserien P1
2019-06-15 11:00:00 Helsted Fremad IF - Morso FC
2019-06-15 11:00:00 Vorup FB - Aalborg Chang
2019-06-15 11:00:00 Agerbaek/Starup - Fuglebakken
2019-06-15 11:30:00 IF Skjold Sæby - Randers FC (Youth)
2019-06-15 11:30:00 Aarhus 1900 - FC Horsens
2019-06-15 11:30:00 Soften GF - IF Lyseng 2
2019-06-15 12:00:00 Herning KFUM - Tjorring IF
2019-06-15 12:00:00 Bramming B - FC Skanderborg
2019-06-15 14:00:00 Frederikshavn - AGF Aarhus (Youth)
Denmark Woman League Divison 2
2019-06-15 08:30:00 ASA Aarhus (w) - IF Lyseng (w)
2019-06-15 10:00:00 Fortuna Hjorring B (w) - Varde (w)
2019-06-15 13:00:00 Vejle (w) - Aarhus 1900 (w)
2019-06-15 13:00:00 Herlufsholm GF (w) - Sundby BK (w)
2019-06-15 13:00:00 Skovlunde IF B (w) - Osterbro IF (w)
Denmark Womans League
2019-06-15 13:00:00 Odense BK (w) - Boldklubben AF 1893 (w)
2019-06-15 13:00:00 Farum (w) - Naesby BK (w)
2019-06-15 13:00:00 Vildbjerg SF (w) - Aalborg (w)
Dominican Republic Liga
2019-06-15 20:00:00 Barcelona Atletico - UniversidadO M
2019-06-15 22:00:00 Cibao FC - Atletico San Cristobal
Ecuador Campeonato Serie B
2019-06-15 20:00:00 CDS Santa Rita - Orense SC
2019-06-15 20:00:00 CD Clan Juvenil - Liga de Loja
2019-06-15 21:00:00 Manta FC - Gualaceo SC
Estonia Champions League
2019-06-15 10:00:00 FC Maardu 3 - 8 FC Flora Tallinn
2019-06-15 13:00:00 Nomme JK Kalju 3 - 2 Trans Narva
2019-06-15 15:59:00 FC Kuressaare 1 - 1 Tartu JK Maag Tammeka
Estonia Esi Liiga
2019-06-15 10:00:00 Tallinna FC Levadia B 1 - 2 Elva
2019-06-15 10:00:00 JK Tallinna Kalev II 4 - 2 Vaprus Parnu
Estonia II Liiga
2019-06-15 10:00:00 Tartu FC Santos - Lootus Kohtla-Jarve II
Estonia Teine Liiga
2019-06-15 10:00:00 FC Nomme United 5 - 1 Paide Linnameeskond B
2019-06-15 15:59:00 Voru JK - Pohja-Tallinna JK Volta
2019-06-15 15:59:00 Tabasalu Charma 1 - 3 Vandra JK Vaprus
Faroe Islands Formuladeildin
2019-06-15 17:00:00 EB Streymur - Vikingur Gotu
2019-06-15 18:00:00 NSI Runavik - AB Argir
FFSA PL
2019-06-15 05:30:00 White City Woodville 2 - 2 Sturt Lions
2019-06-15 05:30:00 Salisbury United - Playford City Patriots
2019-06-15 05:30:00 Fulham United FC 2 - 4 Adelaide Victory
2019-06-15 05:30:00 Noarlunga United 0 - 4 Western Strikers SC
2019-06-15 08:30:00 Seaford Rangers 0 - 3 Modbury Jets
2019-06-15 09:30:00 Cumberland United FC 2 - 0 West Bay
FFSA Premier League
2019-06-15 05:30:00 West Adelaide SC 1 - 1 Adelaide Blue Eagles
2019-06-15 05:30:00 Metrostars SC 3 - 3 Adelaide Panthers
2019-06-15 05:30:00 Croydon Kings 0 - 0 Para Hills Knlghts SC
2019-06-15 05:30:00 Adelaide United FC (Youth) 2 - 2 Adelaide City FC
2019-06-15 05:30:00 Adelaide Raiders SC 2 - 5 Campbelltown City SC
FFSA SLR
2019-06-15 03:15:00 Adelaide United Reserves 0 - 1 Adelaide City Reserve
2019-06-15 03:15:00 North Eastern MetroStars Reserve 2 - 0 South Adelaide Panthers Reserve
2019-06-15 03:15:00 Croydon Kings Reserve 2 - 1 Para Hills Reserves
2019-06-15 03:15:00 Adelaide Raiders SC Reserve 4 - 2 Campbelltown City Reserve
2019-06-15 03:25:00 West Adelaide Reserve 1 - 1 Adelaide Blue Eagles Reserve
2019-06-15 03:25:00 Fulham United FC Reserves 5 - 2 Adelaide Victory Reserves
2019-06-15 03:25:00 Noarlunga Utd Reserves 1 - 1 Western Strikers Reserves
2019-06-15 03:25:00 White City Woodville Reserve 1 - 4 Sturt Lions Reserves
2019-06-15 07:40:00 Adelaide Comets Reserve 1 - 0 Adelaide Olympic Reserve
FIFA U-20 World Cup
2019-06-15 15:59:00 UkraineU20 3 - 1 Korea Republic U20
FIFA Women
2019-06-15 13:00:00 Netherland (w) 3 - 1 Cameroon (w)
2019-06-15 19:00:00 Canada (w) - New Zealand (w)
Fiji National League
2019-06-15 03:00:00 Ba - Suva FC
Finland Championship U20
2019-06-15 08:00:00 NJS Nur Miers dimension U20 4 - 0 TPVTampereU20
2019-06-15 11:00:00 Ilves U20 6 - 1 KaaPo U20
2019-06-15 11:15:00 FC Espoo U20 3 - 2 FC Lahti Academy U20
2019-06-15 11:15:00 TPS Turku U20 2 - 0 Atlantis U20
2019-06-15 12:00:00 HJK Helsinki U20 0 - 1 SJK Akatemia U20
2019-06-15 15:59:00 FC Honka U20 2 - 0 GrIFK U20
Finland Kolmonen
2019-06-15 10:00:00 ToVe Pori 1 - 0 PIF Parainen
2019-06-15 11:00:00 AC Oulu Akatemia 5 - 1 RoPo
2019-06-15 11:00:00 Esse IK 1 - 3 Narpes Kraft
2019-06-15 11:00:00 PS Kemi Academy 0 - 0 Roi United
2019-06-15 11:00:00 Saaksjarven Loiske 3 - 3 TP-T
2019-06-15 12:00:00 HaPK 0 - 2 Ri Pa
2019-06-15 12:00:00 KaIK TePa - Sporting Kristina
2019-06-15 12:00:00 NOPS 4 - 1 PS-44 Valkeakoski
Finland Kolmonen Cup
2019-06-15 11:00:00 Gnistan Helsinki 1 - 0 JS Hercules
Finland Suomen Cup
2019-06-15 13:00:00 IFK Mariehamn 0 - 2 Ilves Tampere
Finland Women Premier League
2019-06-15 15:00:00 Honka Espoo (w) - TiPS Vantaa (w)
2019-06-15 15:00:00 Y Ilves (W) - Jyvaskylan Pallokerho (w)
2019-06-15 15:00:00 Merane (w) - HJK Helsinki (w)
2019-06-15 15:00:00 KuPs ?W? - TPS Turku (w)
2019-06-15 15:00:00 Aland United (w) - ONS (w)
Finland Ykkonen Women
2019-06-15 11:00:00 PK Keski Uusimaa (w) 7 - 1 GBK Kokkola (W)
2019-06-15 12:00:00 PK-35 RY (W) 4 - 1 HPS (w)
Futsal Spain Division De Honor
2019-06-15 11:15:00 EiPozo Murcia Turistica Futsal 3 - 3 F.C.Barcelona Futsal
Georgia Division
2019-06-15 14:00:00 FC Gagra 1 - 0 FC Telavi
Georgia Primera Division
2019-06-15 14:00:00 Torpedo Kutaisi 5 - 3 Chikhura Sachkhere
2019-06-15 17:00:00 Lokomotiv Tbilisi 1 - 0 Dinamo Batumi
Iceland 3 Deild
2019-06-15 14:00:00 Augnablik Kopavogur 1 - 4 Kordrengir
Iceland 4 Deild
2019-06-15 15:59:00 Samherjar 1 - 1 Skautafelag Reykjavikur
Iceland Division 1
2019-06-15 15:59:00 Leiknir Reykjavik 0 - 3 Thor Akureyri
Iceland Division 2
2019-06-15 14:00:00 IR Reykjavik 2 - 0 KF Fjardabyggd
2019-06-15 14:00:00 KF Gardabaer 2 - 3 Volsungur husavik
2019-06-15 14:00:00 Leiknir F - UMF Selfoss
2019-06-15 14:00:00 Tindastoll Sauda - Throttur Vogum
2019-06-15 14:00:00 UMF Vidir 0 - 1 Vestri
Iceland Premier Division
2019-06-15 15:59:00 Valur Reykjavik 5 - 1 IBV Vestmannaeyjar
2019-06-15 15:59:00 Akranes 1 - 3 KR Reykjavik
2019-06-15 17:00:00 KA Akureyri 2 - 1 Grindavik
Iceland U19 League
2019-06-15 14:00:00 Fylkir/Ellidi U19 2 - 3 Fjolnir U19
2019-06-15 14:00:00 Haukar U19 3 - 1 FH Hafnarfjordur U19
Indonesia Super League
2019-06-15 08:30:00 PSM Makassar - Persipura Jayapura
2019-06-15 08:30:00 Bhayangkara Surabaya United - Persela Lamongan
2019-06-15 11:30:00 Persebaya Surabaya - Barito Putera
2019-06-15 13:00:00 Persija Jakarta - Pusamania Borneo FC
International Club Friendly
2019-06-15 01:00:00 Chivas Guadalajara - Pioneros de Cancun
2019-06-15 01:00:00 Pioneros de Cancun 0 - 2 Chivas Guadalajara
2019-06-15 08:00:00 Persatu Tuban - Madura United
2019-06-15 08:30:00 Cherno More Varna - Chernomorets Balchik
2019-06-15 08:30:00 FC Viktoria Plzen - Domazlice
2019-06-15 09:00:00 Dynamo Ceske Budejovice - CLU Beroun
2019-06-15 10:00:00 Wisla Plock - Elana Torun
2019-06-15 10:00:00 FK Spartak Zlatibor Voda - FK Backa Topola
2019-06-15 11:00:00 SV Pullach - FC Memmingen
2019-06-15 12:30:00 KFC Komarno - Slovan Sahy
2019-06-15 12:30:00 Slovan Sahy - KFC Komarno
2019-06-15 13:00:00 Buildcon FC - ZESCO United Ndola
2019-06-15 14:00:00 Luch Energiya - Saturn Moscow
2019-06-15 14:00:00 Qarabag - Sabail FC
2019-06-15 14:30:00 Tescoma Zlin 2 - 1 Spartak Trnava
2019-06-15 15:00:00 SV Turkgucu Ataspor - SE Freising
2019-06-15 15:30:00 NK Publikum Celje 0 - 2 Ferencvarosi TC
2019-06-15 15:30:00 NK Kutjevo - HNK Gorica
2019-06-15 17:00:00 NK Duplek - NK Mura 05
2019-06-15 22:00:00 Sinop FC U19 - Gremio Sorriso U19
2019-06-15 22:00:00 Luverdense U19 - CE Dom Bosco U19
International Friendly
2019-06-15 11:00:00 Estonia (w) 0 - 2 Lithuania (w)
2019-06-15 11:30:00 Indonesia 6 - 0 Vanuatu
2019-06-15 12:30:00 Cote D Ivoire 0 - 1 Uganda
2019-06-15 13:40:00 Ghana 0 - 0 South Africa
2019-06-15 17:00:00 Kenya 1 - 1 Democratic Rep Congo
Iraqi Premier League
2019-06-15 14:00:00 Al Quwa Al Jawiya 1 - 1 AL Minaa
2019-06-15 14:00:00 AI Kahrabaa 1 - 0 Al Bahri
2019-06-15 17:30:00 Al Zawraa 2 - 1 Naft Al Junoob
Italy C1
2019-06-15 18:30:00 Trapani - Piacenza
Italy Futsal
2019-06-15 19:00:00 Acqua e Sapone C5 Futsal - Pessah Lo Fano
J-League Division 1
2019-06-15 09:00:00 Shimizu S-Pulse 3 - 2 Yokohama Marinos
2019-06-15 10:00:00 Oita Trinita 1 - 1 Nagoya Grampus
2019-06-15 10:00:00 Jubilo Iwata 0 - 0 Gamba Osaka
2019-06-15 10:00:00 FC Tokyo 0 - 1 Vissel Kobe
2019-06-15 10:00:00 Matsumoto Yamaga FC 0 - 1 Vegalta Sendai
2019-06-15 10:00:00 Urawa Red Diamonds 2 - 1 Sagan Tosu
J-League Division 2
2019-06-15 09:00:00 Omiya Ardija 2 - 1 FC Gifu
2019-06-15 09:00:00 Ventforet Kofu 0 - 2 Tokyo Verdy
2019-06-15 09:00:00 JEF United Ichihara Chiba 2 - 1 Kagoshima United
2019-06-15 09:00:00 Zweigen Kanazawa FC 0 - 0 Ehime FC
2019-06-15 09:00:00 Yokohama FC 1 - 2 Tokushima Vortis
2019-06-15 10:00:00 Montedio Yamagata 1 - 0 Mito Hollyhock
2019-06-15 10:00:00 Albirex Niigata 2 - 0 Tochigi SC
2019-06-15 10:00:00 Fagiano Okayama 1 - 1 Renofa Yamaguchi
2019-06-15 10:00:00 Kyoto Sanga 2 - 2 FC Ryukyu
J-League Division 3
2019-06-15 08:00:00 SC Sagamihara 1 - 0 Gamba Osaka U23
2019-06-15 08:00:00 Fujieda MYFC 1 - 2 Kataller Toyama
2019-06-15 09:00:00 Kamatamare Sanuki 3 - 0 Yokohama SCC
2019-06-15 09:00:00 Roasso Kumamoto 1 - 2 FC Tokyo U23
Japan Challenge League Women
2019-06-15 04:00:00 Kibi International University (W) 1 - 1 Cerezo Osaka Acadamy (w)
Japan Football League
2019-06-15 04:00:00 Sony Sendai 1 - 4 Honda FC
2019-06-15 04:00:00 Mio Biwako Shiga 2 - 1 Osaka FC
Japan Futsal League
2019-06-15 03:00:00 Nagano Futsal - Vasagey oita Futsal
2019-06-15 04:00:00 Shriker osaka Futsal - Fuchu Athletic FC Futsal
2019-06-15 06:00:00 voscuore sendai Futsal - Espo Lada Hokkaido Futsal
Japan Women League Cup
2019-06-15 08:00:00 Nagano Parceiro (W) 1 - 5 NTV Beleza (w)
K League Challenge League
2019-06-15 10:00:00 Daejeon Citizen 1 - 3 Ansan Greeners FC
2019-06-15 10:00:00 Suwon City 2 - 0 Ansan Mugunghwa FC
Kazakhstan Division 1
2019-06-15 11:00:00 Bulat Temirtau 1 - 1 Tarlan
2019-06-15 12:00:00 Zhetysu II 1 - 0 Ekibastuzets
Kazakhstan Premier League
2019-06-15 14:00:00 FK Aktobe Lento 0 - 1 Tobol Kostanai
Kenya Super League
2019-06-15 12:00:00 Nairobi Stima 1 - 2 Posta Rangers
Korea Challengers League
2019-06-15 07:00:00 Jungnang Chorus Mustang FC - Ulsan Citizens
2019-06-15 07:00:00 Pyeongchang FC - Seoul United
2019-06-15 07:00:00 Gimpo FC - Pocheon FC
2019-06-15 08:00:00 Goyang FC - Yangju Citizen
2019-06-15 08:00:00 Yeoju Sejong - Jeonju Citizen FC
2019-06-15 08:00:00 Chuncheon Citizen - Pyeongtaek Citizen
2019-06-15 08:00:00 Gyeongju Citizen - Yangpyeong
2019-06-15 08:00:00 Hwaseong FC - Icheon Citizen
2019-06-15 08:00:00 Siheung City - Paju Citizen FC
2019-06-15 10:00:00 Cheongju Jikji - Chungju Citizen
Korea League
2019-06-15 10:00:00 Seongnam FC 1 - 1 Gyeongnam FC
2019-06-15 10:00:00 Ulsan Hyundai FC 1 - 0 Pohang Steelers
2019-06-15 10:00:00 Incheon United 0 - 1 Jeonbuk Hyundai Motors
2019-06-15 10:30:00 Daegu FC 2 - 2 Gangwon FC
Laos Division 1
2019-06-15 09:00:00 Lao Army FC 2 - Trinity FC
2019-06-15 09:00:00 Lao Police FC 2 - Master 7 FC 2
2019-06-15 09:00:00 Bears Lao FC 4 - 3 KPS FC
Latvia Cup
2019-06-15 12:30:00 FK Auda Riga - Tukums-2000
2019-06-15 15:00:00 Salaspils - Jaunba / Upesciems
2019-06-15 15:00:00 Kalupe - New Project
Latvian Higher League
2019-06-15 12:00:00 Jelgava 0 - 1 FK Valmiera
2019-06-15 13:10:00 Rigas Futbola skola 4 - 1 FK Ventspils
2019-06-15 15:59:00 FK Liepaja 1 - 2 Fk Riga
Liga Super Malaysia
2019-06-15 13:00:00 Selangor 2 - 1 Kuala Lumpur
2019-06-15 13:00:00 Melaka 3 - 3 Terengganu
Lithuania - 1.Division
2019-06-15 14:00:00 Stumbras - FK Palanga
2019-06-15 15:59:00 Suduva 2 - 1 Baltija Panevezys
Lithuania - 2.Division
2019-06-15 10:00:00 Nevezis Kedainiai 0 - 0 Banga Gargzdai
2019-06-15 11:00:00 Siauliai 1 - 0 Dziugas Telsiai
2019-06-15 14:00:00 FK Minija 3 - 4 kupiskis
Malawi Premier League
2019-06-15 12:30:00 Blue Eagles 2 - 1 Big Bullets FC
2019-06-15 12:30:00 Ntopwa United FC 0 - 1 Kamuzu Barracks
2019-06-15 12:35:00 Mlatho Mponela FC 2 - 0 Chitipa United
Malaysia Premier League
2019-06-15 08:45:00 Selangor United 1 - 3 Pulau Pinang
2019-06-15 12:15:00 Sabah 1 - 0 Negeri Sembilan
2019-06-15 13:00:00 UKM FC 2 - 3 PDRM
Maldives Premier League
2019-06-15 11:00:00 TC Sports Club - VICTORY SC
2019-06-15 15:59:00 Foakaidhoo FC - United Victory
Moldova Division 2
2019-06-15 15:30:00 FC Tighina - Victoria Bardar
2019-06-15 15:30:00 Dacia-Buiucani - Iskra Stal Ribnita
2019-06-15 15:30:00 Real Succes - FC Singerei
2019-06-15 15:30:00 FC Cahul-2005 - Glodeni
Moldova Divizia Nationala
2019-06-15 15:00:00 Codru Lozova 0 - 2 Sheriff Tiraspol
2019-06-15 17:00:00 CS Petrocub 4 - 1 Speranta Nisporeni
Myanmar Professional League
2019-06-15 09:00:00 Hantharwady United 0 - 0 Yadanabon FC
2019-06-15 09:00:00 Southern Myanmar 0 - 4 Ayeyawady united
2019-06-15 09:00:00 Shan United 1 - 1 Chinland
2019-06-15 09:30:00 Zwekapin United 2 - 2 Mahar United
National Primera Division Western Australia
2019-06-15 07:00:00 Joondalup United 1 - 4 Mandurah City
2019-06-15 07:00:00 Morley Windmills 1 - 2 FC Ashfield
2019-06-15 07:00:00 Olympic Kingsway SC 1 - 1 Forrestfield United
2019-06-15 07:00:00 Subiaco AFC 1 - 3 Willip
2019-06-15 07:00:00 Western Knights 4 - 1 UWA-Nedlands FC
New Zealand Canterbury Championship League
2019-06-15 02:30:00 University of Canterbury 2 - 1 Waimakariri United
2019-06-15 02:30:00 St. Albans Shirley FC 0 - 5 Burwood AFC
New Zealand Cup
2019-06-15 02:00:00 Cashmere Technical 1 - 1 Christchurch United
2019-06-15 02:00:00 North Wellington AFC - Western Suburbs
2019-06-15 02:00:00 Otago University 0 - 3 caversham
2019-06-15 02:00:00 Stop Out 1 - 3 Wellington Olympic
2019-06-15 06:00:00 Lower Hutt City 2 - 2 Miramar Rangers
New Zealand Mainland Premier League
2019-06-15 02:45:00 Nomads 6 - 1 FC Twenty 11
New Zealand Mainland Premier Reserves
2019-06-15 00:30:00 FC Twenty 11 Reserves 0 - 5 Ferrymead Bays Reserves
2019-06-15 00:30:00 Western AFC Reserves 4 - 2 Coastal Spirit Reserves
New Zealand NRFL Premier Division Women
2019-06-15 02:30:00 Halswell United (w) - Universities AFC (w)
2019-06-15 06:00:00 Otago University AFC (W) - Mosgiel AFC Women
New Zealand South Premier League
2019-06-15 02:45:00 Northern AFC 2 - 5 Queenstown Rovers
2019-06-15 02:45:00 Roslyn Wakari - Southland United
Northern NSW U20 League
2019-06-15 02:40:00 Lambton Jaffas U20 0 - 3 Hamilton Olympic U20
2019-06-15 05:10:00 Broadmeadow Magic U20 2 - 2 Lake Macquarie City FC U20
2019-06-15 07:00:00 Canterbury Bankstown U20 0 - 4 St.George Saints U20
2019-06-15 07:10:00 Hills Brumbies U20 3 - 2 Northern Tigers U20
Norway 2.Liga
2019-06-15 10:00:00 Egersunds IK 5 - 1 Hodd
2019-06-15 12:30:00 Fram Larvik 3 - 0 Asane Fotball
2019-06-15 14:00:00 Levanger FK 0 - 2 Fredrikstad
2019-06-15 14:00:00 Nardo FK 0 - 0 Stjordals Blink
2019-06-15 14:00:00 Oppsal 1 - 3 Asker
2019-06-15 14:00:00 Sotra 2 - 0 Kjelsas
Norway Adeccoligaen
2019-06-15 13:30:00 Kongsvinger 4 - 2 Start Kristiansand
Norway Division 4
2019-06-15 11:00:00 Valdres FK - Djerv 1919
2019-06-15 11:00:00 Viking B 3 - 1 Storms BK
2019-06-15 12:00:00 Lokomotiv Oslo 1 - 2 Orn-Horten
2019-06-15 12:00:00 Flint 2 - 1 Pors Grenland
2019-06-15 13:00:00 SK Herd - Sunndal
2019-06-15 13:00:00 Vindbjart 4 - 2 Madla IL
2019-06-15 13:00:00 Bergen Nord - Vard Haugesund
2019-06-15 13:00:00 Fyllingsdalen - Lysekloster
2019-06-15 13:00:00 Brumunddal 2 - 3 Gjøvik-Lyn
2019-06-15 14:00:00 Eidsvold IF - Lorenskog
2019-06-15 14:00:00 Spjelkavik - Arvoll
2019-06-15 14:00:00 FK Tonsberg 2 - 0 Drobak-Frogn IL
2019-06-15 14:00:00 Grei - Lyn Oslo
2019-06-15 14:00:00 Halsen - Follo
2019-06-15 14:00:00 Mandalskameratene - Staal Jorpeland
2019-06-15 14:00:00 Orkla 1 - 1 Kolstad
2019-06-15 14:00:00 Honefoss BK 2 - 0 Skjetten Fotball
2019-06-15 15:59:00 Ullern FC 4 - 0 Norild
2019-06-15 15:59:00 Verdal 2 - 2 Steinkjer FK
2019-06-15 15:59:00 Traff 3 - 0 Molde B
2019-06-15 17:30:00 Finnsnes - Junkeren
Norwegian Junior U19
2019-06-15 11:00:00 Sandnes UlfU19 4 - 3 Sandefjord U19
Norwegian Tippeligaen
2019-06-15 15:59:00 Haugesund 1 - 1 Brann
NSW Premier League
2019-06-15 08:30:00 Sutherland Sharks 2 - 1 Blacktown City Demons
2019-06-15 09:00:00 Ted Reiter Mountain City Rovers 2 - 0 Rockdale City Suns
NSW-N Premier League
2019-06-15 04:30:00 Lambton Jarvis 2 - 0 Hamilton Olympic
2019-06-15 07:00:00 Broadmeadow Magic 2 - 0 Lake Macquarie
Paraguayan Division 2
2019-06-15 14:00:00 resistencia SC - Club Fernando de la Mora
Philippines UFL
2019-06-15 07:30:00 Stallions FC - Mendiola FC
2019-06-15 08:00:00 Kaya FC - Global FC
Poland Division 4
2019-06-15 12:00:00 KS Legionovia Legionowo 6 - 0 Sokol Ostroda
2019-06-15 13:00:00 Unia Skierniewice - Legia Warszawa B
2019-06-15 14:00:00 Ursus Warszawa 4 - 4 Lechia Tomaszow Mazowiecki
2019-06-15 15:00:00 Baltyk Gdynia 3 - 1 Lech II Poznan
2019-06-15 15:00:00 Baltyk Koszalin 1 - 0 KP Calisia Kalisz
2019-06-15 15:00:00 Jarota Jarocin 2 - 4 KP Starogard Gdanski
2019-06-15 15:00:00 KS Wierzyca Pelplin 1 - 3 Gornik Konin
2019-06-15 15:00:00 Swit Skolwin 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
2019-06-15 15:00:00 Radunia Stezyca 4 - 1 KS Polonia Sroda Wlkp
2019-06-15 15:00:00 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 MKS Elk
2019-06-15 15:00:00 Sokol Aleksandrow Lodzki 3 - 0 Victoria Sulejowek
Professional Tunisian League 1
2019-06-15 15:00:00 AS Gabes 3 - 3 J.S. Kairouanaise
2019-06-15 15:00:00 U.S.Monastir 0 - 2 Stade Gabesien
2019-06-15 15:00:00 Sifakesi 2 - 0 US Ben Guerdane
2019-06-15 15:00:00 CS.Hammam-Lif 3 - 1 Stade tunisien
2019-06-15 15:00:00 Esperance Sportive de Tunis 1 - 2 C.A.Bizertin
2019-06-15 15:00:00 ES du Sahel 2 - 0 Club Africain
2019-06-15 15:10:00 Etoile Metlaoui 3 - 1 US Tataouine
QLD Division 1
2019-06-15 07:15:00 Rochedale Rovers 2 - 0 Ipswich knights SC
2019-06-15 08:05:00 Holland Park Hawks FC 1 - 6 Sunshine Coast Wanderers FC
2019-06-15 08:05:00 Souths United 2 - 1 Capalaba Bulldogs
2019-06-15 08:10:00 Mitchelton FC 2 - 2 Brisbane Wolves
2019-06-15 08:15:00 Logan Lightning 1 - 2 Southside Eagles
QLD Premier League
2019-06-15 07:00:00 Peninsula Power 3 - 2 Brisbane Roar (Youth)
2019-06-15 08:45:00 Brisbane City 2 - 2 Moreton Bay United
2019-06-15 09:00:00 Gold Coast United 1 - 4 Brisbane Strikers
2019-06-15 09:00:00 Magpies Crusaders 2 - 2 SWQ Thunder
Queensland U20 League
2019-06-15 05:00:00 Gold Coast United U20 1 - 3 Brisbane Strikers (U20)
2019-06-15 05:00:00 Redlands United U20 0 - 1 Brisbane Olympic United FC U20
2019-06-15 06:30:00 Brisbane City U20 1 - 2 Moreton Bay Jets U20
Republic of Ireland National League Women
2019-06-15 13:00:00 Shelbourne (w) - Cork City Women
Russia Division 3
2019-06-15 08:50:00 Kotelniki-M 2 - 3 Lytkarino
2019-06-15 08:50:00 Meteor Peresvet 2 - 1 Sinkovo Novosinkovo
2019-06-15 08:50:00 Lobnya 2 5 - 1 FC Antey Taldomsky
2019-06-15 09:00:00 Olimp Fryazino 1 - 5 Olimpik Mytischi
2019-06-15 09:00:00 Tonar Gubino 2 - 4 FCSH Vostok-Elektrostal
2019-06-15 09:00:00 Vybor Odintsovo 2 - 6 Nara-ShBFR Naro-Fominsk
2019-06-15 09:00:00 Chayka Korolev 1 - 0 Fiztekh Dolgoprudny
2019-06-15 09:00:00 FC Schelkovo 1 - 3 Kotelniki
2019-06-15 09:00:00 FK Kampina Stupino 2 - 0 SK Khimik Voskresensk
2019-06-15 09:00:00 FC Lukhovitsy 3 - 2 Kristall Zarechye
2019-06-15 09:00:00 Komprag Avsnunino 1 - 0 FK Energiya Elektrogorsk
2019-06-15 09:15:00 Argent Alliance Star Zvenigorod 3 - 1 Dussh Krasnoznamensk
2019-06-15 09:20:00 Gorki 2 Odintsovo 4 - 0 FC AO Morp Mozhaisk
2019-06-15 10:00:00 FC Zenit Izhevsk-M 1 - 1 Syzran 2003-M
2019-06-15 11:00:00 FC Yelets 6 - 0 FC Kosmonavt Kaluga
2019-06-15 11:00:00 Konoplev Football Academy 0 - 1 Krilya Sovetov Cpf
2019-06-15 11:00:00 Baltavto 6 - 1 Samson St Petersburg
2019-06-15 11:35:00 Sdusshor-Volga-M 0 - 3 Dorozhnik Kamenka
2019-06-15 11:55:00 FC Peresvet-2 Domodedovo 5 - 3 Zorkiy-2 Krasnogorsk
2019-06-15 12:00:00 FC Lokomotiv Nizhny Novgorod 5 - 0 Lada Dimitrovgrad
2019-06-15 12:55:00 FC Olimp Odintsovo 2 - 8 Smerch Zvenigorod
2019-06-15 12:55:00 Shinnik Nizhnekamsk 3 - 3 FC Energetic
2019-06-15 13:00:00 FC Neftegrad Almetyevsk 1 - 1 Rubin Kazan B
2019-06-15 14:00:00 Druzhba-MCC Krasnoje Selo 1 - 3 FK KF
2019-06-15 14:00:00 Khimik Dzerzhinsk 2 - 2 Mordoviya Saransk II
2019-06-15 14:00:00 Metallurg-M Lipetsk 3 - 2 FK Tambov-M
2019-06-15 14:10:00 Sudostroitel-Rdyussh 2 - 3 FC Khasavyurt
2019-06-15 15:00:00 A multi GARP reserve 3 - 0 Lobnya
2019-06-15 15:00:00 FC Sergiev Posad 1 - 3 Keramik Balashika
2019-06-15 15:00:00 GNS Spartak 2 - 1 PSK Pervorechenskoye
2019-06-15 15:00:00 Znamya Noginsk 4 - 0 FK Istra
2019-06-15 15:00:00 Saturn-M Ramenskoye 1 - 3 Lyubertsy
2019-06-15 15:00:00 FC Vidnoe 0 - 4 US Mozhaysk
2019-06-15 15:00:00 Oka Stupino 1 - 4 FC Vityaz Noginsk
2019-06-15 15:00:00 Orbita-Junior Dzerzhinskiy 3 - 2 Balashikha
2019-06-15 15:00:00 Sdyusshor Bronnitsy 8 - 0 FK Konev Bor
2019-06-15 15:00:00 Zenit Penza 7 - 0 Druzhba Yoshkar-Ola
2019-06-15 15:00:00 FK Znamya Truda 2 0 - 3 Kraskovo Moskovskaya Oblast
2019-06-15 15:00:00 Metallist Korolev 3 - 0 FC Olimp-2 Moscow
2019-06-15 15:00:00 Universport-Progress Krasnodar 0 - 2 Urozhay-2 Krasnodar
2019-06-15 15:00:00 Prialit Reutov 2 - 1 Vityaz Podolsk
2019-06-15 15:35:00 SS-2 VO Zvezda St. Petersburg 2 - 2 FC Sertolovo
2019-06-15 15:59:00 Legion Ivanteevka 2 - 1 UOR-5 Egoryevsk
2019-06-15 15:59:00 Lokomotiv Liski 4 - 2 Avangard-2 Kursk
2019-06-15 15:59:00 Neva Legirus D 8 - 1 Fortuna
2019-06-15 16:30:00 Algorithm St. Petersburg 3 - 1 Market Sveta
2019-06-15 17:00:00 Kolomyagi 47 4 - 2 SPbPU St Petersburg
Russian Matches
2019-06-15 07:00:00 Ural S Oblast Reserves 4 - 4 Luch Energiya Vladivostok (R)
2019-06-15 10:00:00 Ural-Povolzhie U21 1 - 5 Center U21
2019-06-15 13:00:00 Zapad U21 2 - 1 Russia U20
Rwanda cup
2019-06-15 13:00:00 Espoir FC 1 - 1 Gicumbi FC
2019-06-15 13:00:00 Bugesera 1 - 2 Intare FC
2019-06-15 13:00:00 Police FC Kibungo 1 - 1 Etoile de LEst
2019-06-15 13:00:00 Kiyovu FC 0 - 1 Mukura
Serbia Srpska Liga
2019-06-15 15:30:00 FK Sremcica 1 - 0 Stepojevac Vaga
Singapore League
2019-06-15 09:30:00 Home United FC 4 - 4 Singapore Warriors
2019-06-15 09:30:00 Albirex Niigata FC 3 - 1 Tampines Rovers FC
Singapore National Football League
2019-06-15 09:00:00 Balestier United RC 2 - 7 Sporting Westlake
2019-06-15 09:00:00 Singapore Khalsa Association 1 - 2 Singapore Armed Forces SA
2019-06-15 09:00:00 Tiong Bahru 3 - 0 Police SA
2019-06-15 12:00:00 Eunos Crescent FC 1 - 7 Yishun Sentek Mariners
Southern Sweden
2019-06-15 10:00:00 Angered BK - Dalen/Krokslatt
2019-06-15 12:00:00 Garda BK - Vastra Frolunda
2019-06-15 12:00:00 Jonsereds IF - Hisingsbacka FC
2019-06-15 13:00:00 IK Kongahalla - Lerkils IF
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-06-15 17:00:00 U.M. Escobedo 0 - 1 Alaves B
2019-06-15 17:00:00 Sestao 3 - 1 UD Poblense
2019-06-15 17:30:00 G. Segoviana 0 - 1 CP Villarrobledo
Spanish Segunda Division
2019-06-15 19:00:00 Malaga - Deportivo La Coruna
Spanish Segunda Division B
2019-06-15 16:30:00 UD Logrones 0 - 0 Hercules
2019-06-15 18:30:00 Ponferradina - FC Cartagena
SVK U19 A
2019-06-15 09:00:00 DAC Dunajska Streda U19 1 - 2 Slovan Bratislava U19
2019-06-15 09:00:00 FC Nitra U19 3 - 1 FK Zeleziarne Podbrezova U19
2019-06-15 09:00:00 Spartak Trnava U19 1 - 2 SCP RuzomberokU19
Swden Women Division 2
2019-06-15 12:00:00 IFK Kalmar (w) - Sundsvalls DFF (w)
2019-06-15 13:00:00 Mallbackens IF (w) - IK Uppsala (w)
Sweden 3.div Mellersta Norrland
2019-06-15 09:00:00 IFK Uppsala - IFK Osterakers Fk
2019-06-15 10:00:00 Nybro If - Saxemara IF
2019-06-15 11:00:00 Frammestads IK - Skoftebyns IF
2019-06-15 11:00:00 Tranas FF - IK Sleipner
2019-06-15 11:00:00 Trosa Vagnharad SK 3 - 5 Hanvikens SK
2019-06-15 11:00:00 Brottby - BKV Norrtalje
2019-06-15 11:00:00 FBK Balkan - IF Limhamn Bunkeflo
2019-06-15 11:00:00 FBK Karlstad - IFK Olme
2019-06-15 11:00:00 Kungsor BK - IFK Sunne
2019-06-15 11:30:00 Vaxjo Norra IF - Solvesborgs GoIF
2019-06-15 12:00:00 Alingsas IF - Trollhattans BoIS
2019-06-15 12:00:00 Hogsby IK - Lindo FF
2019-06-15 12:00:00 Eneby BK - Smedby AIS
2019-06-15 12:00:00 Pukebergs BK - IFK Grimslov
2019-06-15 12:00:00 Amby IF - IFK Eskilstuna
2019-06-15 12:00:00 Tullinge TP FK - Vasterhaninge IF
2019-06-15 12:00:00 Skene IF - Hogaborgs BK
2019-06-15 12:00:00 Gnosjo IF - IFK Fjaras
2019-06-15 12:00:00 Anderstorps IF - Hoganas BK
2019-06-15 12:00:00 Alsens IF - IF Algarna
2019-06-15 12:00:00 Iggesunds IK - Frösö IF
2019-06-15 12:00:00 Soderhamns FF - Solleftea GIF FF
2019-06-15 12:00:00 Kiruna FF - Harads IF
2019-06-15 12:00:00 Vallentuna BK - Marsta IK
2019-06-15 12:00:00 Kulladal - FC Trelleborg
2019-06-15 12:00:00 Torsakers IF - Slätta SK
2019-06-15 12:00:00 BK Nora - Adolfsbergs IK
2019-06-15 13:00:00 Mjolby AI FF - Tenhults IF
2019-06-15 13:00:00 Raa IF - Varbergs GIF FK
2019-06-15 13:00:00 Markaryds IF - Almhults IF
2019-06-15 13:00:00 Gimonäs Umeå IF - Ohtana/Aapua FF
2019-06-15 13:00:00 Fanna BK - Vartans IK
2019-06-15 13:00:00 GIF Nike - Malmo City FC
2019-06-15 13:00:00 IF Lodde U19 - Sodra Sandby IF
2019-06-15 13:00:00 Bollnas GIF FF - Forssa BK
2019-06-15 13:00:00 Fagersta Sodra IK - Rengsjo SK
2019-06-15 13:00:00 FK Karlshamn United - Horvikens IF
2019-06-15 13:00:00 IFK Karlshamn - Lindsdals IF
2019-06-15 14:00:00 Vimmerby IF - Torstorps IF
2019-06-15 14:00:00 IFK Harnosand - Svartviks IF
Sweden Div 3 Mellersta
2019-06-15 10:30:00 Qviding FIF 5 - 0 IS Halmia
2019-06-15 11:00:00 Newroz FC 1 - 3 Assyriska IF i Norrkoping
2019-06-15 11:30:00 Vinbergs IF 0 - 1 Eslovs BK
2019-06-15 12:00:00 Kramfors-Alliansen 1 - 2 IFK Lulea
2019-06-15 12:00:00 Gottne IF 3 - 2 Sandviks IK
2019-06-15 12:00:00 IFK Umea 1 - 1 IFK Timra
2019-06-15 12:00:00 FK Almeboda/Linneryd 1 - 1 Nassjo FF
2019-06-15 12:00:00 IFK Berga 5 - 0 Raslatt SK
2019-06-15 12:00:00 IFK Hassleholm 1 - 3 IFO Bromolla IF
2019-06-15 12:00:00 FC Stockholm Internazionale 3 - 0 Enskede IK
2019-06-15 12:00:00 Karlbergs BK 1 - 2 IFK Mora FK
2019-06-15 12:00:00 Enkoping 0 - 2 Hudiksvalls ABK
2019-06-15 12:00:00 Vargarda IK 2 - 3 Grebbestads IF
2019-06-15 12:00:00 BK Olympic - Assyriska BK
2019-06-15 12:00:00 Onsala BK 2 - 1 FC Rosengard
2019-06-15 12:15:00 Anundsjo IF - Taftea IK
2019-06-15 12:15:00 Osterlen FF - Asarums IF FK
2019-06-15 13:00:00 Dalstorps IF - Karlskrona AIF
2019-06-15 13:00:00 Rappe GOIF - Husqvarna FF
2019-06-15 13:00:00 Nordvarmland FF - Savedalens IF
2019-06-15 14:00:00 Umea FC Academy 2 - 0 Skelleftea FF
2019-06-15 14:00:00 Ytterhogdal IK 3 - 1 IFK Ostersund
2019-06-15 14:00:00 Kungsangens IF 2 - 2 Sundbybergs
2019-06-15 14:00:00 Gamla Upsala SK 2 - 0 IFK Lidingo FK
2019-06-15 14:00:00 Taby 3 - 1 IFK Stocksund
2019-06-15 14:00:00 Vanersborgs IF 0 - 4 Orebro Syrianska IF
2019-06-15 14:00:00 Stenungsunds IF 3 - 2 Torslanda IK
2019-06-15 14:00:00 IFK Amal 3 - 4 Vanersborg FK
2019-06-15 14:00:00 IFK Uddevalla 1 - 4 IK Gauthiod
2019-06-15 14:00:00 Angelholms FF 8 - 0 Stafsinge IF
2019-06-15 14:30:00 Tyreso FF 3 - 0 Huddinge IF
2019-06-15 14:30:00 KSF Prespa Birlik 1 - 2 Ullared
Sweden Division 1
2019-06-15 12:00:00 Lunds BK 1 - 1 Lindome GIF
2019-06-15 12:00:00 Rynninge IK 6 - 4 Nykopings BIS
2019-06-15 13:15:00 Landskrona BoIS 0 - 0 Skovde AIK
2019-06-15 14:00:00 Assyriska Turab IK JKP 0 - 0 Kristianstads FF
2019-06-15 14:00:00 Atvidabergs 3 - 1 IK Oddevold
2019-06-15 14:00:00 FC Trollhattan 3 - 2 Eskilsminne IF
2019-06-15 14:00:00 Tvaakers IF 1 - 1 Oskarshamns AIK
2019-06-15 14:00:00 Carlstad United BK 1 - 1 Tegs SK
2019-06-15 14:00:00 Karlslunds IF HFK 2 - 1 Sollentuna United
2019-06-15 15:00:00 Torns IF 1 - 3 Ljungskile
2019-06-15 15:00:00 Gefle IF 0 - 1 Sandvikens IF
Sweden Superettan
2019-06-15 14:00:00 IK Frej Taby 1 - 3 Dalkurd FF
2019-06-15 14:00:00 IK Brage 2 - 0 Trelleborgs FF
2019-06-15 14:00:00 Varbergs BoIS FC 3 - 2 Norrby IF
2019-06-15 14:00:00 Osters IF 2 - 2 Brommapojkarna
2019-06-15 15:59:00 Degerfors IF 3 - 2 Vasteras SK FK
Sweden U19
2019-06-15 14:00:00 IFK Norrkoping U19 2 - 1 Vasalunds IF U19
Syrian League
2019-06-15 14:00:00 Al-Taleiah - Teshrin SC
2019-06-15 17:30:00 Al Wathbah - Al Nawair
TAS Premier Championship
2019-06-15 04:30:00 Launceston United 8 - 0 Launceston City B
TAS Premier League
2019-06-15 05:15:00 Glenn Nochi Knight 2 - 5 Devonport City
2019-06-15 06:30:00 Clarence United 1 - 6 South Hobart
Thai Division 1 League
2019-06-15 10:45:00 Khonkaen FC 1 - 0 Kasetsart FC
2019-06-15 11:00:00 Udon Thani 3 - 2 Samut Sakhon
2019-06-15 12:00:00 Ayoubi Taya 1 - 1 Thailand Honda FC
2019-06-15 12:00:00 Army United F.C. 2 - 2 Bangkok Glass
2019-06-15 13:00:00 Ubon UMT United 0 - 0 BEC Tero Sasana
Thai Premier League
2019-06-15 10:45:00 Suphanburi FC 0 - 1 Samut Prakan City
2019-06-15 11:00:00 Trat FC 2 - 0 Sukhothai
2019-06-15 12:00:00 Prachuap Khiri Khan 0 - 0 Chiangrai United
2019-06-15 13:00:00 Nakhon Ratchasima 2 - 1 Chainat FC
Toulon Tournament
2019-06-15 11:30:00 Mexico U22 0 - 0 Ireland U21
2019-06-15 14:00:00 Japan U22 1 - 1 Brazil U22
Ukraine Regional League
2019-06-15 09:00:00 Agrolife Popilnyanskiy Region 8 - 2 Keramik Baranivka
2019-06-15 14:00:00 FC Ra-Dent Chernivtsi 0 - 1 FC Nyzhni Stanivtsi
2019-06-15 14:05:00 Desna Pogreby 1 - 1 Meliorator Bucha
2019-06-15 14:05:00 Kudrivka Irpin 5 - 0 Sokol Mikhailivka-Rubezhivka
2019-06-15 14:55:00 Sapfir Kramatorsk 5 - 0 Slavkhleb Slavyansk
2019-06-15 15:00:00 FC Zorya 0 - 3 Khadzhibey Usatovo
2019-06-15 15:00:00 SC Poltava 2 - 2 FC Kobelyaky
2019-06-15 15:00:00 FC Lyubomyr Stavyshe 1 - 1 Juniors Shpitki
2019-06-15 15:00:00 Avangard Bziv 3 - 1 Berkut Legion
2019-06-15 15:00:00 FC Petrikovka 3 - 2 FC Dnepragro Sinelnikovo
2019-06-15 15:00:00 FC Legionary Dnipro 0 - 2 Avanhard Ordzhonikidze
Uruguay Segunda
2019-06-15 14:00:00 Deportivo Maldonado - Rentistas
2019-06-15 18:00:00 Albion FC - Villa Teresa
2019-06-15 18:00:00 CA Bella Vista - CS Cerrito
2019-06-15 18:00:00 Central Espanol - Tacuarembo
2019-06-15 18:00:00 Torque - Villa Espanola
2019-06-15 19:00:00 CA Atenas - IA Sud America
USA National Premier Soccer League
2019-06-15 00:05:00 MississippiBrilla 3 - 1 Houston FC
2019-06-15 00:05:00 Corpus Christi FC 0 - 1 Brazos Valley Cavalry
2019-06-15 01:30:00 Park City Red Wolves 0 - 2 C Lola Pred U23
2019-06-15 02:00:00 TSS 1 - 1 Nani Lian
2019-06-15 02:00:00 Santa Cruz Breakers 2 - 2 Hippocampus of southern California
2019-06-15 02:05:00 FC Arizona 7 - 0 High Desert FC
2019-06-15 02:30:00 Seattle Sounders U23 0 - 0 Portland Timbers U23
2019-06-15 17:30:00 LC Aris - Minneapolis City SC
2019-06-15 19:00:00 El Farolito SC - East Bay FC Stompers
2019-06-15 22:00:00 FC Monmouth - Buxmont Torch FC
2019-06-15 22:00:00 Boston - Manhattan SC
2019-06-15 22:00:00 Dayton Dutch Lions - Chicago Fire Premier
2019-06-15 22:00:00 Electric City Shock - Atlantic City FC
2019-06-15 23:00:00 Greenville Triumph - Lansing Ignite FC
2019-06-15 23:00:00 Richmond Kickers - Chattanooga Red Wolves
2019-06-15 23:00:00 Evergreen - Cedar Stars Rush
2019-06-15 23:00:00 Lakeland Tropics - Weston
2019-06-15 23:00:00 Treasure Coast Tritons - The Villages
2019-06-15 23:00:00 Tri Cities FC - Wake FC
2019-06-15 23:00:00 Hartford City FC - Kingston Stockade FC
2019-06-15 23:00:00 Bostong - New York universe B team
2019-06-15 23:30:00 Atlanta SC - Greenville FC
USA Women
2019-06-15 23:45:00 North Carolina (w) - Portland Thorns FC (w)
USA Women Premier League
2019-06-15 01:00:00 Los Angeles Sol (w) 3 - 2 San Diego Parceiro (w)
2019-06-15 01:05:00 Calgary Foothills (w) 1 - 0 Santa Clarita Football Team (w)
2019-06-15 01:10:00 Indios Denver (w) 1 - 2 Utah Arrows SC Women
2019-06-15 02:35:00 San Francisco Nighthawks (w) 0 - 2 MVLA Wolves (w)
2019-06-15 15:59:00 FC Tulsa Spirit (w) 4 - 0 SouthStar Women
2019-06-15 17:00:00 Florida Sol FC (w) 3 - 0 Florida Tropics (W)
2019-06-15 18:00:00 Beach (w) 4 - 0 LA Salsa (w)
2019-06-15 19:00:00 Dayton Dutch Lions (w) - Cincinnati Sirens (w)
2019-06-15 19:00:00 St. Louis Lions Women - Elite Girls Academy Women
2019-06-15 20:00:00 Old Dominion Cesena (w) - Philly Fever (w)
2019-06-15 20:00:00 New Jersey Wildcats (w) - Susa FC Women
2019-06-15 20:00:00 PSA Wildcats Women - Shimane Susanoo Magic BA Women
2019-06-15 21:00:00 FC Pride (W) - Chicago City SC (w)
2019-06-15 21:00:00 Orlando Kicks (w) - Team Boca Blast (w)
2019-06-15 21:15:00 Lady Demizes (w) - KC Courage (w)
2019-06-15 22:00:00 Gael Winslow Perth (w) - Alabama (w)
2019-06-15 22:00:00 Mississippi Blues (w) - Pensacola (w)
2019-06-15 23:00:00 Cleveland Ambassadors Women - Motor City FC (w)
2019-06-15 23:30:00 Golden State Villa (w) - Legends(w)
USL First Division
2019-06-15 20:00:00 Austin Bold - Seattle Sounders B
2019-06-15 21:00:00 North Carolina - Swope Park Rangers
2019-06-15 22:30:00 Tampa Bay Rowdies - Charleston Battery
2019-06-15 23:00:00 Charlotte Independence - Birmingham Legion
2019-06-15 23:00:00 Ottawa Fury - Memphis 901
2019-06-15 23:30:00 Atlanta United FC II - Pittsburgh Riverhounds
2019-06-15 23:30:00 Bethlehem Steel - St Louis Lions
2019-06-15 23:30:00 Loudoun United - Indy Eleven
Uzbek League
2019-06-15 13:00:00 Kuruvchi Kokand Qoqon 2 - 2 Dinamo Samarqand
2019-06-15 14:30:00 Lokomotiv Tashkent 5 - 1 Termez Surkhon
2019-06-15 15:00:00 Qizilqum Zarafshon 1 - 1 Sogdiana Jizak
Venezuela U20 League
2019-06-15 15:59:00 Portuguesa FC Reserves - CD Lara Reserves
2019-06-15 19:30:00 Academia Puerto Cabello Reserves - Llaneros De Guanare Reserves
VIC Premier League
2019-06-15 07:00:00 Bentleigh greens 4 - 0 Melbourne Knights
2019-06-15 08:00:00 Altona Magic 3 - 2 Dandenong Thunder
2019-06-15 08:00:00 Port Melbourne 4 - 0 Pascoe Vale SC
2019-06-15 08:00:00 Heidelberg United 1 - 2 Hume City
VIC Women’s Premier League
2019-06-15 09:30:00 Geelong Galaxy (w) 2 - 4 Alamein (w)
Victorian State League Division 1
2019-06-15 05:00:00 Eastern Lions SC 3 - 1 Murray United FC
2019-06-15 05:05:00 Brunswick City 1 - 3 North Geelong Warriors
2019-06-15 05:15:00 Northcote City 3 - 1 Box Hill United SC
2019-06-15 06:00:00 Ballarat Red Devils 0 - 0 Melbourne Victory FC (Youth)
2019-06-15 06:00:00 Manningham United Blues 1 - 0 FC Bulleen Lions
2019-06-15 07:30:00 Geelong Sc 2 - 2 Werribee City
2019-06-15 09:00:00 Goulburn Valley Suns - Springvale White Eagles
2019-06-15 10:30:00 Melbourne Heart (Youth) 1 - 1 Langwarrin
Vietnamese First Division
2019-06-15 09:00:00 Pho Hien - Dong Tam Long An
Vietnamese professional league
2019-06-15 10:00:00 Nam Dinh FC 2 - 1 SHB Da Nang
2019-06-15 12:00:00 CLB TPHCM 0 - 0 Thanh Hoa
Zimbabwe Premier
2019-06-15 13:00:00 Black Rhinos FC 0 - 0 ZPC Kariba
2019-06-15 13:00:00 Bulawayo Chiefs 0 - 3 FC Platinum
2019-06-15 13:00:00 Chapungu FC 1 - 2 Yadah FC
2019-06-15 13:00:00 Harare City 1 - 2 Herentals FC