African Nations Cup
2018-10-12 14:30:00 Cameroon 1 - 0 Malawi
2018-10-12 15:00:00 Gabon 3 - 0 South Sudan
2018-10-12 15:00:00 Angola 4 - 1 Mauritania
2018-10-12 15:59:00 Togo 1 - 1 Gambia
2018-10-12 16:30:00 Guinea 2 - 0 Rwanda
2018-10-12 17:00:00 Cote D Ivoire 4 - 0 Central African Republic
2018-10-12 17:00:00 Egypt 4 - 1 Swaziland
2018-10-12 17:00:00 Cape Verde 3 - 0 Tanzania
2018-10-12 19:00:00 Mali 0 - 0 Burundi
2018-10-12 19:45:00 Algeria 2 - 0 Benin
Austria Landesliga
2018-10-12 15:59:00 SV Donau 1 - 2 Favoritner AC
2018-10-12 16:30:00 Wallern 5 - 2 Donau Linz
2018-10-12 16:45:00 FC Buch 4 - 0 FC Kufstein (A)
2018-10-12 16:45:00 SAK Klagenfurt 5 - 2 OTSU Hallein
2018-10-12 16:45:00 SV Lebring 3 - 2 FC Bad Radkersburg
2018-10-12 16:55:00 USC Eugendorf 0 - 3 SV Austria Salzburg
Austrian 3.Liga
2018-10-12 16:45:00 Traiskirchen 1 - 2 ASV Bruck
2018-10-12 16:45:00 Neusiedl 1 - 2 ASK Ebreichsdorf
2018-10-12 16:45:00 Trenkwalder Admira (Youth) 2 - 3 Parndorf
2018-10-12 16:45:00 SC Kalsdorf 2 - 1 VST Volkermarkt
2018-10-12 16:45:00 SC Gleisdorf 4 - 0 FC Wels
2018-10-12 16:45:00 Deutschlandsberger SC 4 - 4 Vocklamarkt
2018-10-12 16:45:00 SV Schwechat 0 - 3 Karabakh Vienna
2018-10-12 17:05:00 TUS Bad Gleichenberg 4 - 4 WSC Hertha Wels
Belgium Women's Premier League
2018-10-12 17:30:00 Standard Liege (w) 8 - 0 KSK Heist (w)
BRA SPC
2018-10-12 22:00:00 Ferroviaria SP 0 - 1 Olimpia SP
Brazil Campeonato Paulista Youth
2018-10-12 18:00:00 Botafogo-SP (Youth) 2 - 1 Guarani SP (Youth)
2018-10-12 18:00:00 Corinthians Paulista (Youth) 4 - 1 XV de Piracicaba (Youth)
2018-10-12 18:00:00 Desportivo Brasil Youth 2 - 0 Sao Caetano (Youth)
2018-10-12 18:00:00 Gremio Novorizontin (Youth) 1 - 2 Portuguesa Desportos U20
2018-10-12 18:00:00 Ituano (Youth) 2 - 2 Red Bull Brasil SP (Youth)
2018-10-12 18:00:00 Palmeiras (Youth) 6 - 0 Matonense SP Youth
2018-10-12 18:00:00 Ponte Preta (Youth) 0 - 2 Santo Andre (Youth)
2018-10-12 18:00:00 Sao Paulo U20 1 - 2 Agua Santa SP Youth
Brazil Copa Gaucho
2018-10-12 14:00:00 CE Lajeadense 1 - 1 Nova Prata RS
2018-10-12 18:00:00 Sao Jose PA 1 - 0 EC Pelotas(RS)
Brazil Serie B
2018-10-12 22:15:00 Juventude 3 - 5 Goias
2018-10-12 23:30:00 Atletico Clube Goianiense 1 - 2 Sampaio Correa
Brazil Serie D
2018-10-12 00:10:00 Mixto EC 6 - 0 Araguaia
2018-10-12 18:30:00 Imperial FC Women 1 - 4 Toledo EC Women
Chile Cup
2018-10-12 23:00:00 Barnechea 0 - 1 Audax Italiano
Colombia Copa Cup
2018-10-12 00:45:00 Atletico Nacional Medellin 3 - 1 Deportivo Rionegro
Colombia U20 League
2018-10-12 15:59:00 Atletico Cali FC U20 4 - 0 Club River Soccer U20
2018-10-12 15:59:00 Boyaca Chico U20 2 - 1 Maracaneiros U20
CONCACAF Nations League
2018-10-12 20:00:00 US Virgin Islands 0 - 5 Curacao
2018-10-12 22:00:00 Bahamas 0 - 6 Antigua Barbuda
2018-10-12 22:30:00 Bermuda 12 - 0 Sint Maarten
Czech Republic Cup
2018-10-12 15:00:00 Opava 1 - 0 Vysocina jihlava
2018-10-12 15:59:00 Viktoria Zizkov 0 - 1 Dukla Prague
Czech Republic U21 League
2018-10-12 09:00:00 TepliceU21 2 - 3 Slovan LiberecU21
Denmark - 2.Liga
2018-10-12 17:00:00 Skive IK 3 - 0 Tarup Paarup IF
Denmark - 4.Liga
2018-10-12 16:30:00 Herlev 1 - 1 GVI
Denmark Womans League
2018-10-12 16:30:00 Boldklubben AF 1893 Women 1 - 2 Skovlunde IF (w)
Ecuador Reserve League
2018-10-12 15:00:00 Macara Reserves 7 - 1 Delfin SC Reserves
2018-10-12 15:59:00 Deportivo Cuenca Reserves 1 - 0 Tecnico Universitario Reserves
2018-10-12 17:00:00 Universidad Catolica del Ecuador Reserves 2 - 2 LDU Quito Reserves
England League 2
2018-10-12 18:45:00 Tranmere Rovers 1 - 0 Macclesfield Town
England U23 1.Liga
2018-10-12 12:00:00 Sheffield Wed U23 1 - 0 Crewe Alexandra U23
2018-10-12 12:00:00 Leeds United U23 2 - 2 Burnley U23
2018-10-12 12:30:00 Millwall U23 2 - 0 Watford U23
2018-10-12 13:00:00 Queens Park Rangers U23 2 - 2 Ipswich U23
French Cup
2018-10-12 18:00:00 Libourne Saint Seurin 1 - 0 Stade Bordelais
Futsal Russia Division De Honor
2018-10-12 13:00:00 Ukhta Tyumen Futsal 2 - 6 MFK CPRF Futsal
Futsal Spain Division De Honor
2018-10-12 15:59:00 F.C.Barcelona Futsal 1 - 2 Peniscola Futsal
2018-10-12 16:30:00 Caja Segovia Indoor Soccer 2 - 4 Levante Futsal
2018-10-12 18:30:00 Xota Navarra Futsal 4 - 0 Palma Futsal
Germany Landespokal
2018-10-12 17:30:00 SV Frankonia Wernsdorf 1 - 1 Ludwigsfelder FC
Germany Oberliga NOFV
2018-10-12 17:00:00 SV Seligenporten 2 - 1 DJK Gebenbach
2018-10-12 17:00:00 SC Concordia Hamburg 2 - 4 Tus Dassendorf
Germany Regionalliga
2018-10-12 17:00:00 SC Verl 1 - 1 Alemannia Aachen
2018-10-12 17:00:00 FC 08 Hombrug 0 - 2 TSV Steinbach
2018-10-12 17:00:00 SV Drochtersen/Assel 2 - 1 VFB Lubeck
Greece Cup
2018-10-12 15:00:00 AEK Athens 2 - 1 Lamia
Holland Eredivisie Women's
2018-10-12 17:30:00 RKSV Achilles 29 (w) 1 - 9 ADO Den Haag (w)
2018-10-12 17:30:00 Excelsior Barendrecht (w) 2 - 3 Zwolle (w)
2018-10-12 17:30:00 SC Heerenveen (w) 1 - 1 Ajax Amsterdam (w)
2018-10-12 17:30:00 VV Alkmaar (w) 0 - 5 FC Twente Enschede (w)
Holland Jupiler League
2018-10-12 18:00:00 Volendam 2 - 2 Almere City FC
2018-10-12 18:00:00 RKC Waalwijk 0 - 0 FC Oss
2018-10-12 18:00:00 Helmond Sport 1 - 2 SC Telstar
2018-10-12 18:00:00 AZ Alkmaar (Youth) 2 - 2 FC Utrecht (Youth)
2018-10-12 18:00:00 NEC Nijmegen 0 - 1 FC Eindhoven
2018-10-12 18:00:00 Den Bosch 1 - 0 Dordrecht
India Goa Professional League
2018-10-12 10:30:00 Salgaocar Sports Club 4 - 0 Corps of Signals
India Mizoram Premier League
2018-10-12 08:50:00 Mizoram Police FC 2 - 0 Chawnpui
Indonesia Super League
2018-10-12 08:30:00 Bhayangkara Surabaya United 2 - 0 Sriwijaya FC
International Club Friendly
2018-10-12 08:00:00 Botev Plovdiv 2 - 0 Botev Galabovo
2018-10-12 08:00:00 Olympiakos Nicosia FC 2 - 5 Doxa Katokopias
2018-10-12 08:30:00 Macarthur South West United 0 - 4 Central Coast Mariners
2018-10-12 09:00:00 Guingamp 2 - 3 Lorient
2018-10-12 09:00:00 Kazincbarcika 2 - 2 Diosgyor VTK
2018-10-12 09:00:00 Mlada Boleslav 2 - 6 Hradec Kralove
2018-10-12 09:00:00 Banik Ostrava 1 - 0 SC Znojmo
2018-10-12 09:00:00 Slovan Liberec 2 - 1 SK Slovan Varnsdorf
2018-10-12 09:30:00 Ingolstadt 1 - 0 Wurzburger Kickers
2018-10-12 11:30:00 CSKA 1948 Sofia 1 - 1 Botev Vratsa
2018-10-12 11:50:00 Chikhura Sachkhere 0 - 1 Merani Tbilisi
2018-10-12 12:00:00 Monori SE 0 - 2 Ujpesti
2018-10-12 12:00:00 Union Berlin 9 - 1 SV Babelsberg 03
2018-10-12 12:00:00 FC Maritsa Plovdiv 2 - 0 Svilengrad 1921
2018-10-12 12:30:00 Afjet Afyonspor 4 - 4 Eskisehirspor
2018-10-12 12:30:00 Sliven U19 0 - 8 Cherno More U19
2018-10-12 13:00:00 SV Horn 0 - 1 Rapid Wien
2018-10-12 13:00:00 Rudes 2 - 1 Domzale
2018-10-12 13:00:00 Asteras Tripolis 3 - 1 Panahaiki-2005
2018-10-12 13:00:00 Udinese 2 - 1 ASK Bravo Publikum
2018-10-12 13:00:00 St.Polten 2 - 0 MTK Hungaria
2018-10-12 13:00:00 LASK Linz 4 - 0 SKU Amstetten
2018-10-12 13:00:00 Ermis Aradippou 2 - 3 Omonia Nicosia FC
2018-10-12 13:30:00 FC Astra Giurgiu 2 - 0 FC Dunav Ruse
2018-10-12 13:30:00 Onisilos Sotiras 0 - 5 Alki Oroklini
2018-10-12 13:30:00 Karmiotissa Polemidion 0 - 5 AEL Limassol
2018-10-12 13:30:00 AEL Larisa 1 - 3 Trikala
2018-10-12 13:30:00 TSV Hartberg 2 - 2 FC Magna Wiener Neustadt
2018-10-12 13:30:00 Bochenski Klub Sportowy 2 - 5 Wisla Krakow
2018-10-12 13:30:00 Sepahan 0 - 0 Peykan
2018-10-12 13:45:00 SKF Sered 1 - 2 Budafoki MTE
2018-10-12 14:00:00 Reims 2 - 1 Valenciennes
2018-10-12 14:00:00 Wolfsberger AC 1 - 1 Triglav Gorenjska
2018-10-12 14:00:00 Al Wihdat Amman 3 - 0 Shabab AlOrdon
2018-10-12 14:00:00 FC Blau Weiss Linz 0 - 2 Jahn Regensburg
2018-10-12 14:00:00 Korona Kielce 1 - 0 GKS Katowice
2018-10-12 14:00:00 Lugano 1 - 1 ACD Virtus Entella
2018-10-12 14:00:00 Bayern Munchen (Youth) 1 - 2 Viktoria Plzen U23
2018-10-12 14:30:00 Sturm Graz 3 - 0 NK Publikum Celje
2018-10-12 15:00:00 Radnicki Nis 1 - 0 Radnik Surdulica
2018-10-12 15:59:00 Neuchatel Xamax 1 - 3 Strasbourg
2018-10-12 15:59:00 Krsko Posavlje 1 - 0 Inter Zapresic
2018-10-12 16:30:00 VfL Osnabruck 1 - 2 Werder Bremen
2018-10-12 16:30:00 FC Eddersheim 0 - 4 FSV Mainz 05
2018-10-12 16:45:00 Wiener SC 0 - 6 Borussia Monchengladbach
2018-10-12 17:00:00 SG Sonnenhof Grossaspach 1 - 5 Dynamo Dresden
International Friendly
2018-10-12 01:30:00 Mexico 3 - 2 Costa Rica
2018-10-12 10:00:00 Latvia U19 2 - 0 Greece U19
2018-10-12 10:35:00 Japan 3 - 0 Panama
2018-10-12 11:00:00 Korea Republic 2 - 1 Uruguay
2018-10-12 11:30:00 Cambodia 2 - 2 Timor Leste
2018-10-12 11:30:00 Tajikistan 0 - 0 Palestine
2018-10-12 12:00:00 Singapore 2 - 0 Mongolia
2018-10-12 12:00:00 Romania U19 2 - 1 Sweden U19
2018-10-12 12:00:00 Bulgaria U19 1 - 0 Cyprus U19
2018-10-12 13:00:00 Sri Lanka 1 - 4 Malaysia
2018-10-12 14:30:00 United Arab Emirates U23 0 - 0 EgyptU23
2018-10-12 15:00:00 Czech Republic U19 6 - 0 Montenegro U19
2018-10-12 15:30:00 Germany U20 1 - 1 Holland U20
2018-10-12 15:30:00 Qatar 4 - 3 Ecuador
2018-10-12 15:59:00 Morocco U23 0 - 0 Algeria U23
2018-10-12 15:59:00 Saudi Arabia U23 2 - 0 Bahrain U23
2018-10-12 17:00:00 France U18 1 - 0 Scotland U18
2018-10-12 18:00:00 Saudi Arabia 0 - 2 Brazil
2018-10-12 18:45:00 Basque 4 - 2 Venezuela
2018-10-12 18:45:00 France U21 1 - 0 Turkey U21
Ireland First Division
2018-10-12 18:45:00 Drogheda United 1 - 1 Finn Harps
Ireland Leinster Senior League
2018-10-12 18:30:00 Liffeys Pearse 2 - 2 Cherry Orchard
2018-10-12 18:45:00 Carrigaline United 4 - 1 Blarney United
2018-10-12 18:45:00 Bangor Celtic 1 - 2 St Patricks CY
Ireland Premier Division
2018-10-12 18:45:00 Cork City 3 - 0 Limerick FC
2018-10-12 18:45:00 St. Patricks Athletic 0 - 1 Shamrock Rovers
2018-10-12 18:45:00 Waterford United 1 - 2 Dundalk
Israel Leumit League
2018-10-12 13:00:00 Hapoel Acco 0 - 0 Hapoel Natzrat Illit
2018-10-12 13:00:00 Hapoel Bnei Lod 0 - 2 Hapoel Ramat Gan
2018-10-12 13:00:00 Hapoel Kfar Saba 2 - 2 Hapoel Iksal
2018-10-12 13:00:00 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1 Hapoel Rishon Lezion
Israel Youth League
2018-10-12 12:00:00 Maccabi Tzur ShalomU19 1 - 3 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Italy Futsal
2018-10-12 18:30:00 Phil diae Bolley 5 - 2 Kiwi Tara indoor football team
2018-10-12 18:45:00 Pessah Lo Fano 9 - 4 Catania Futsal
2018-10-12 18:45:00 Real Rieti Futsal 7 - 1 Latina C5 Futsal
Japan Futsal League
2018-10-12 05:00:00 Shonan Bellmare Futsal 1 - 0 F-League selection Futsal
2018-10-12 07:30:00 Espo Lada Hokkaido Futsal 2 - 5 voscuore sendai Futsal
2018-10-12 10:00:00 Bardral Urayasu Futsal 3 - 4 Fuchu Athletic FC Futsal
Mexico Liga MX Femenil
2018-10-12 21:00:00 Cruz Azul Women 0 - 3 Toluca Women
2018-10-12 21:00:00 Queretaro Women 0 - 1 Atlas Women
Mexico Segunda Division
2018-10-12 21:00:00 Ciervos FC 2 - 1 CD Nuevo Chimalhuacan
2018-10-12 21:00:00 Necaxa II 1 - 0 UA de Chihuahua
2018-10-12 23:00:00 Ocelotes de la UNACH 0 - 0 CD Cuautla
Oman Professional League
2018-10-12 15:00:00 Muscat 2 - 0 Al Shabab(OMA)
Panama Cup
2018-10-12 01:40:00 Santiago Apostol 1 - 4 SD Panama Oeste
Portugal U23
2018-10-12 15:59:00 Belenenses U23 2 - 0 Coimbra EC U23
Primera Division de Colombiano-Apertura
2018-10-12 21:00:00 Patriotas FC 0 - 1 Aguilas Doradas
Primera Division de Paraguay
2018-10-12 21:00:00 Sportivo Luqueno 1 - 1 3 De Febrero
2018-10-12 23:15:00 Independiente Luque 1 - 0 Guarani CA
Romania - Liga 3 Seria
2018-10-12 11:00:00 AFC Harman 4 - 0 CS Iernut
2018-10-12 12:00:00 ACS Dumbravita 2 - 1 Crisul Chisineu Cris
2018-10-12 12:00:00 FC Ariesu Turda 3 - 1 MSE Targu Mures
2018-10-12 12:00:00 Atletic Bradu 3 - 1 ACSO Filiasi
2018-10-12 12:00:00 Avantul Reghin 0 - 2 CS Minaur Baia Mare
2018-10-12 12:00:00 CS Sanatatea Cluj 3 - 1 ACS Unu Fotbal Club Gloria
2018-10-12 12:00:00 CS Soimii Lipova 1 - 0 CS Municipal Lugoj
2018-10-12 12:00:00 CSM Flacara Moreni 1 - 4 CS Universitatea Craiova B
2018-10-12 12:00:00 Pascani 0 - 3 FC Botosani II
2018-10-12 12:00:00 CSM Ramnicu Sarat 2 - 0 ACS KSE Targu Secuiesc
2018-10-12 12:00:00 Gaz Metan Medias II 1 - 2 Cluj II
2018-10-12 12:00:00 Ghiroda SI Giarmata VII 3 - 1 Unirea Alba Iulia
2018-10-12 12:00:00 National Sebis 1 - 0 Millenium Giarmata
2018-10-12 12:00:00 Viitorul Domnesti 1 - 5 CS Sporting Rosiori
2018-10-12 12:00:00 FC Voluntari II 0 - 2 ACS Flacara Horezu
Russia Division 2
2018-10-12 15:00:00 Torpedo Vladimir 0 - 2 FK Leningradets
2018-10-12 15:30:00 FC Murom 1 - 0 Luki Energiya
Russia Division 3
2018-10-12 10:55:00 Kolos Belaya Glina 4 - 0 Druzhba 2 Maykop
Scotland Bells Challenge Cup
2018-10-12 18:35:00 Arbroath 1 - 4 Edinburgh City
Serbia Prva Liga
2018-10-12 13:00:00 Zlatibor Cajetina 2 - 0 FK Buducnost Dobanovci
2018-10-12 15:59:00 Habitpharm Javor 4 - 1 FK Bezanija
Slovakia 2. Liga
2018-10-12 15:59:00 Sokol Dolna Zdana 1 - 0 MSK Zilina B
Slovenia 3.Liga
2018-10-12 17:00:00 Tinex Sencur 2 - 1 NK Komenda
Spain Segunda Women
2018-10-12 10:30:00 CD Parquesol CF (w) 3 - 1 DNS De Belen (w)
2018-10-12 10:30:00 Gijon FF (w) 1 - 1 CD Monte Women
2018-10-12 11:00:00 SD Casablanca Women 2 - 2 UD Sanse Women
2018-10-12 20:00:00 AD Anaza Women 1 - 2 CD San Lorenzo Constancia Women
Spain Youth League
2018-10-12 10:00:00 Alondras U19 0 - 1 Celta Vigo U19
2018-10-12 10:00:00 San Felix CF U19 2 - 2 Sevilla U19
2018-10-12 10:00:00 Elche U19 3 - 2 Ciudad de Cuenca U19
2018-10-12 10:00:00 Recreativo Huelva U19 1 - 0 Tiro Pichon U19
2018-10-12 11:00:00 Cordoba U19 1 - 3 UCD Canada Atletico U19
2018-10-12 14:00:00 CD Roces U19 2 - 0 Covadonga U19
2018-10-12 14:30:00 Espanyol U19 1 - 2 Mallorca U19
2018-10-12 14:30:00 Reus Deportiu U19 1 - 0 Manacor U19
2018-10-12 15:00:00 Seneca CF U19 1 - 1 UD Tomares U19
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2018-10-12 09:00:00 MRA Navarra 2 - 2 CD Cortes
2018-10-12 09:15:00 Santutxu FC 1 - 0 Suodu Pei
2018-10-12 09:30:00 Sevilla C 0 - 3 Real Betis B
2018-10-12 09:30:00 Pasaia KE 2 - 1 Amurrio
2018-10-12 09:30:00 Portugalete 2 - 0 SD San Pedro
2018-10-12 09:30:00 SD San Ignacio 0 - 1 CD Basconia
2018-10-12 09:45:00 Barreda Balompie 2 - 0 Ribamontan Al Mar CF
2018-10-12 10:00:00 CD Utrera 0 - 0 Puente Genil
2018-10-12 10:00:00 Xerez Deportivo 1 - 0 Guadalcacin CD
2018-10-12 10:00:00 La Hoya Lorca CF 3 - 0 UD Los Garres
2018-10-12 10:00:00 CD Diocesano 0 - 2 Extremadura B
2018-10-12 10:00:00 Alesves 2 - 2 CD Beti Onak
2018-10-12 10:00:00 Real Aviles 0 - 4 CD Llanes
2018-10-12 10:00:00 SD Deusto 0 - 0 Real Sociedad C
2018-10-12 10:15:00 CD Alhaurino 0 - 2 Guadix CF
2018-10-12 10:15:00 CD Rincon 2 - 1 CD Huetor Vega
2018-10-12 10:30:00 FC Asco 1 - 1 Sant Andreu
2018-10-12 11:00:00 CD Santa Ursula 2 - 0 Union Viera
2018-10-12 11:00:00 Velez CF 1 - 0 Beauty Leila River team
2018-10-12 11:00:00 UD San Fernando 1 - 0 Marino
2018-10-12 11:00:00 Villa Santa Brigida 1 - 1 Atletico Union Guimar
2018-10-12 11:30:00 UD Tamaraceite 2 - 0 Panaderia Pulido
2018-10-12 14:00:00 Avance Ezcabarte 1 - 2 Beti Kozkor KE
2018-10-12 14:30:00 CD Subiza 0 - 0 CD Cantolagua
2018-10-12 14:30:00 U.M. Escobedo 2 - 1 Velarde
2018-10-12 15:00:00 CD Mosconia 0 - 0 L Entregu CF
2018-10-12 15:00:00 Club Deportivo Tropezon 1 - 2 AD Siete Villas
2018-10-12 15:00:00 Villarreal C 4 - 2 Acero
2018-10-12 15:30:00 Laracha 1 - 0 UD Somozas
2018-10-12 15:30:00 UD Los Barrios 0 - 0 Xerez Deportivo
2018-10-12 15:59:00 CD Barco 3 - 0 CF Alondras
2018-10-12 15:59:00 Deportivo Ourense 4 - 0 UD Paiosaco
2018-10-12 15:59:00 Toledo 2 - 3 Albacete B
2018-10-12 15:59:00 SD Beasain 1 - 0 Santurtzi CD
2018-10-12 17:00:00 Solares 0 - 0 Atletico Albericia
2018-10-12 17:00:00 JD Somorrostro 1 - 1 SD Balmaseda FC
2018-10-12 17:00:00 Villarrubia CF 0 - 0 Manchego Ciudad
2018-10-12 18:00:00 CD San Roque de Lepe 4 - 3 Coria CF
Spanish Segunda Division
2018-10-12 14:00:00 Malaga 2 - 1 Albacete
2018-10-12 15:59:00 Extremadura 2 - 1 Cadiz
2018-10-12 19:00:00 Deportivo La Coruna 4 - 0 Elche
Spanish Segunda Division B
2018-10-12 10:00:00 Cultural de Durango 0 - 1 Barakaldo CF
2018-10-12 16:30:00 SD Gernika 1 - 1 SD Amorebieta
SVK U19 A
2018-10-12 13:00:00 FK Poprad U19 1 - 1 FK Senica U19
Sweden Div 3 Mellersta
2018-10-12 17:00:00 Bodens BK 6 - 0 Gallivare Malmbergets FF
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
2018-10-12 11:00:00 Norrkoping IFK U21 3 - 4 Brommapojkarna U21
Sweden U19
2018-10-12 14:00:00 Halmstads BK U19 4 - 3 Trelleborg U19
Syrian League
2018-10-12 13:00:00 Al-Majd Damascus 0 - 0 Herafio Halab
2018-10-12 13:00:00 Al Nawair 3 - 1 Hutteen FC
2018-10-12 13:00:00 Al Ittihad (SYR) 0 - 0 Al-Sahel(SYR)
2018-10-12 13:00:00 Al-Karamah 3 - 1 Al-Shorta Damascus
2018-10-12 13:00:00 Al-Wahda Damascus 0 - 0 Al Wathbah
2018-10-12 15:59:00 Teshrin SC 1 - 0 Jableh SC
Thailand University League
2018-10-12 07:00:00 Bangkok Thonburi University 4 - 0 King Mongkut University
2018-10-12 07:00:00 North Bangkok College 0 - 1 Kasetsart University FC
2018-10-12 07:10:00 Dhurakij Pundit University 3 - 2 Bangkok University Deffo
2018-10-12 09:15:00 Rajapruek University 2 - 4 Kasembundit University
2018-10-12 09:20:00 Rangsit University JW FC 2 - 0 Thonburi University
2018-10-12 09:30:00 Thammasat University 0 - 0 Chulalongkorn University
The German oberliga Westfalen
2018-10-12 17:30:00 Rot-Weiss Ahlen 2 - 2 SV Westfalia Rhynern
2018-10-12 18:00:00 Adams Sam Beek 2 - 1 SC Paderborn 07 II
Turkiye Lig3
2018-10-12 12:00:00 Hacettepe SK 3 - 1 Eyupspor
UAE Cup
2018-10-12 13:05:00 Masfut 2 - 0 Al Taawon
2018-10-12 15:30:00 Al Oruba (UAE) 1 - 4 Hatta
UEFA - EURO U21 Qualifying
2018-10-12 14:00:00 Montenegro U21 3 - 0 Luxembourg U21
2018-10-12 15:00:00 Malta U21 2 - 1 Hungary U21
2018-10-12 15:30:00 Finland U21 1 - 2 Georgia U21
2018-10-12 15:59:00 Slovenia U21 1 - 1 Bulgaria U21
2018-10-12 15:59:00 Croatia U21 2 - 0 Greece U21
2018-10-12 15:59:00 Denmark U21 1 - 1 Poland U21
2018-10-12 15:59:00 Faroe Islands U21 2 - 2 Lithuania U21
2018-10-12 15:59:00 Ukraine U21 3 - 1 Scotland U21
2018-10-12 15:59:00 Russia U21 5 - 1 FYR Macedonia U21
2018-10-12 15:59:00 Serbia U21 0 - 0 Austria U21
2018-10-12 15:59:00 Romania U21 2 - 0 Wales U21
2018-10-12 16:30:00 Latvia U21 0 - 3 Netherlands U21
2018-10-12 18:00:00 Germany U21 2 - 1 Norway U21
2018-10-12 18:30:00 Slovakia U21 2 - 0 Estonia U21
UEFA European Women
2018-10-12 09:00:00 Northern Ireland (w) U17 1 - 3 Greece (w) U17
2018-10-12 12:00:00 Switzerland (w) U17 5 - 0 Kazakhstan (w) U17
UEFA Nations League
2018-10-12 18:45:00 Belgium 2 - 1 Switzerland
2018-10-12 18:45:00 Croatia 0 - 0 England
2018-10-12 18:45:00 Austria 1 - 0 Northern Ireland
2018-10-12 18:45:00 Estonia 0 - 1 Finland
2018-10-12 18:45:00 Greece 1 - 0 Hungary
2018-10-12 18:45:00 Moldova 2 - 0 San Marino
2018-10-12 18:45:00 Belarus 1 - 0 Luxembourg
Ukraine Division 2
2018-10-12 12:00:00 FC Sumy 0 - 6 Kolos Kovalyovka
USA National Premier Soccer League
2018-10-12 20:00:00 University of Central Florida 0 - 0 University of Connecticut
USA Women Premier League
2018-10-12 21:00:00 Wake Forest (w) 0 - 2 Louisville (w)
Uzbekistan Second League
2018-10-12 10:00:00 PFC Labsa 0 - 2 Sherdor Samarqand
2018-10-12 10:30:00 Lokomotiv BFK 0 - 4 Nurafshon
2018-10-12 10:30:00 Hotira Namangan 0 - 0 Zaamin
2018-10-12 10:30:00 FK Yozyovon 1 - 4 FK G'ijduvon
Vietnam Women Championship
2018-10-12 08:55:00 Ha Noi (w) 0 - 0 Phong Phu Ha Nam (w)
2018-10-12 11:30:00 CLB TPHCM (W) 2 - 0 Than KSVN (w)
Wales Cymru Alliance
2018-10-12 18:30:00 Holywell 2 - 3 Rhyl FC
Wales League Division 2
2018-10-12 18:45:00 Risca Utd 3 - 3 Aberdare Town
Welsh Football League First Division
2018-10-12 18:30:00 Port Talbot 1 - 2 Afan Lido
Welsh Premier League
2018-10-12 18:45:00 Aberystwyth Town 0 - 0 Caernarfon
2018-10-12 18:45:00 Bala Town 3 - 2 Newtown AFC
2018-10-12 18:45:00 Llanelli 0 - 2 UWIC Inter Cardiff
Women
2018-10-12 02:10:00 Costa Rica (w) 1 - 3 Canada (w)