- ALL MATCH
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Australia
- Austria
- Bahrain
- Belgium
- Bosnia
- Morocco
- Brazil
- International
- Bulgaria
- United States
- Chile
- China
- Colombia
- Americas
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- Egypt
- England
- Estonia
- Finland
- France
- Spain
- Germany
- Ghana
- Greece
- Netherlands
- Hungary
- Iceland
- India
- Iraq
- Ireland
- Israel
- Italy
- Japan
- Jordan
- South Korea
- Lebanon
- Malaysia
- Luxembourg
- North Macedonia
- Malta
- Mexico
- Moldova
- Myanmar
- Nicaragua
- Nigeria
- Northern Ireland
- Oceania
- Panama
- Peru
- Poland
- Portugal
- Ecuador
- El Salvador
- Honduras
- Paraguay
- Venezuela
- Qatar
- Romania
- San Marino
- Saudi Arabia
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- Slovenia
- South Africa
- Sudan
- Sweden
- Switzerland
- Syria
- Tanzania
- Thailand
- Turkey
- UAE
- Africa
- Ukraine
- Uruguay
- Vietnam
- Wales
Albania Division 2 | |||
2017-02-25 13:00:00 | Tomori berat | 1 - 1 | KS Dinamo Tirana |
Albania Super league | |||
2017-02-25 13:00:00 | Luftetari | 1 - 1 | KF Laci |
2017-02-25 13:00:00 | Teuta Durres | 1 - 0 | KS Korabi Peshkopi |
2017-02-25 15:59:00 | Vllaznia Shkoder | 0 - 1 | Skenderbeu Korca |
Algeria U20 Youth League | |||
2017-02-25 10:05:00 | CR Belouizdad U21 | 0 - 0 | Tadjenant U21 |
2017-02-25 12:00:00 | JS Kabylie U21 | 3 - 2 | JS Saoura U21 |
2017-02-25 12:10:00 | Olympique Medea U21 | 1 - 1 | USM Alger U21 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 | |||
2017-02-25 14:00:00 | OM Medea | 1 - 3 | USM Alger |
2017-02-25 15:00:00 | CR Belouizdad | 1 - 0 | DRB Tadjenant |
2017-02-25 15:00:00 | JS kabylie | 0 - 0 | JS Saoura |
Algerian Ligue Professionnelle 2 | |||
2017-02-25 15:00:00 | ASO Chlef | 2 - 0 | CA Bordj Bou Arreridj |
Andorra Super league | |||
2017-02-25 15:00:00 | CE Jenlai | 1 - 10 | UE Santa Coloma |
Angola Girabola League | |||
2017-02-25 14:00:00 | Sagrada Esperanca | 1 - 0 | ASA Luanda |
2017-02-25 14:30:00 | Bravos do Maquis | 0 - 1 | Kabuscorp do Palanca |
2017-02-25 14:30:00 | Estrela Clube 1 de Maio | 0 - 3 | Primeiro de Agosto |
2017-02-25 16:30:00 | Petro Atletico de Luanda | 2 - 0 | Interclube Luanda |
Argentina Torneo B | |||
2017-02-25 01:00:00 | Central Norte Salta | 6 - 1 | Ferroviario Corrientes |
Australia A-League | |||
2017-02-25 06:35:00 | Brisbane Roar | 1 - 2 | Wellington Phoenix |
2017-02-25 08:50:00 | Melbourne Victory | 2 - 1 | Adelaide United |
2017-02-25 11:00:00 | Perth Glory | 2 - 0 | Western Sydney |
Australia U20 | |||
2017-02-25 10:00:00 | Cork city U20 | 2 - 1 | Balcatta U20 |
Australia U20 League | |||
2017-02-25 01:30:00 | Whittlesea Ranges U20 | 1 - 1 | Werribee City U21 |
2017-02-25 02:00:00 | Sunshine George Cross U20 | 8 - 1 | Bendigo CIty U20 |
Australia Victorian Premier League U21 | |||
2017-02-25 06:00:00 | Pascoe Vale SC U20 | 1 - 2 | Hume City U21 |
2017-02-25 06:00:00 | Avondale FC U21 | 1 - 2 | South Melbourne U21 |
2017-02-25 06:30:00 | Heidelberg United U21 | 3 - 0 | St Albans Saints U21 |
Austrian Bundesliga | |||
2017-02-25 15:00:00 | Wolfsberger AC | 2 - 1 | Rapid Wien |
2017-02-25 17:30:00 | Red Bull Salzburg | 1 - 0 | Mattersburg |
2017-02-25 17:30:00 | Austria Wien | 1 - 3 | Rheindorf Altach |
2017-02-25 17:30:00 | Trenkwalder Admira Wacker | 1 - 0 | SV Ried |
Bahraini Premier League | |||
2017-02-25 14:00:00 | Malkia | 3 - 2 | Bahrain SC |
2017-02-25 14:00:00 | Al-Muharraq | 1 - 0 | Manama Club |
2017-02-25 16:15:00 | Al-Ahli(BHR) | 1 - 3 | Al-Hadd |
Belgian First Amateur Division | |||
2017-02-25 19:00:00 | Sprimont | 0 - 3 | Oudenaarde |
Belgian Pro League | |||
2017-02-25 17:00:00 | Charleroi | 1 - 0 | Sint-Truidense |
2017-02-25 19:00:00 | Kortrijk | 1 - 2 | Red Star Waasland |
2017-02-25 19:00:00 | Lokeren | 1 - 2 | KAS Eupen |
2017-02-25 19:30:00 | Westerlo | 0 - 4 | Oostende |
Belgium Women 1st National | |||
2017-02-25 12:00:00 | Zulte Waregem VV ?w? | 1 - 2 | Tongeren (w) |
2017-02-25 12:00:00 | White Star Bruxelles ?w? | 1 - 1 | Anderlecht II (w) |
2017-02-25 12:00:00 | Eendracht Aalst (w) | 2 - 1 | Gent B (w) |
2017-02-25 12:00:00 | Kontich FC ?w? | 1 - 1 | SG-Tertre-Hautrage (w) |
2017-02-25 12:00:00 | Famkes Merkem (w) | 1 - 1 | Standard Liege B (w) |
2017-02-25 12:00:00 | Massenhoven VC (w) | 0 - 0 | Moldavo (w) |
Belgium Women's Premier League | |||
2017-02-25 14:00:00 | KSK Heist (w) | 1 - 2 | Standard Liege (w) |
2017-02-25 14:00:00 | Racing Genk (w) | 0 - 0 | KAA Gent Ladies (w) |
Bosnia and Herzegovina Premier League | |||
2017-02-25 13:00:00 | Mladost Doboj Kakanj | 3 - 1 | Sloboda |
2017-02-25 13:00:00 | Radnik Bijeljina | 2 - 0 | Olimpik Sarajevo |
2017-02-25 13:30:00 | NK Metalleghe-BSI | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg |
2017-02-25 15:59:00 | NK Celik | 1 - 1 | HSK Zrinjski Mostar |
Botola 2 | |||
2017-02-25 15:00:00 | Raja de Beni Mellal | 1 - 0 | Union Sportive Ait Melloul |
2017-02-25 15:00:00 | Racing Casablanca | 1 - 0 | USK US Sidi Kacem |
2017-02-25 15:00:00 | Maghreb Fez | 2 - 1 | Wydad Fes |
2017-02-25 15:00:00 | CAYB Club Athletic Youssoufia | 1 - 0 | RB Rachad Bernoussi |
2017-02-25 15:00:00 | Itihad Z. Khemisset | 2 - 0 | Union Sportive Temara |
2017-02-25 15:00:00 | Olympique Dcheira | 2 - 2 | ASS Association Sportive de Sa |
Botola Pro 1 | |||
2017-02-25 15:00:00 | Chabab Atlas Khenifra | 0 - 0 | Maghrib Association Tetouan |
2017-02-25 17:00:00 | Kawkab de Marrakech | 1 - 2 | FAR Forces Armee Royales |
2017-02-25 19:15:00 | Wydad Casablanca | 1 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane |
Bra CaP | |||
2017-02-25 19:30:00 | Cascavel PR | 2 - 0 | Londrina PR |
2017-02-25 23:30:00 | Atletico Paranaense | 0 - 0 | Toledo Colonia Work PR |
BRA CGD | |||
2017-02-25 19:00:00 | Aparecidense GO | 2 - 0 | Itumbiara EC GO |
2017-02-25 19:00:00 | Goianesia GO | 1 - 1 | katalang BA |
2017-02-25 19:00:00 | Rio Verde GO | 2 - 1 | Goias |
2017-02-25 19:30:00 | Anapolis FC | 0 - 1 | Vila Nova |
BRA D4 | |||
2017-02-25 19:00:00 | Ceilandia DF | 3 - 2 | CA Taguatinga DF |
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira | |||
2017-02-25 19:30:00 | Uniclinic Atletico Cearense CE | 0 - 2 | Santa Cruz PE |
2017-02-25 21:45:00 | CRB AL | 2 - 0 | ABC RN |
2017-02-25 21:45:00 | America FC Natal RN | 0 - 0 | Vitoria BA |
Brazil Campeonato Carioca | |||
2017-02-25 19:30:00 | Fluminense RJ | 0 - 0 | Madureira |
2017-02-25 20:00:00 | Flamengo | 1 - 0 | Vasco da Gama |
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 | |||
2017-02-25 13:00:00 | Figueirense | 1 - 1 | Atletico Tubarao SC |
2017-02-25 19:00:00 | Inter de Lages SC | 0 - 3 | Brusque FC |
2017-02-25 19:30:00 | Almte Barosso SC | 0 - 3 | Avai FC SC |
2017-02-25 19:30:00 | Criciuma | 5 - 4 | Metropolitano SC |
2017-02-25 22:30:00 | Joinville SC | 0 - 1 | Chapecoense SC |
Brazil Campeonato Cearense Division 1 | |||
2017-02-25 19:30:00 | Tiradentesce | 2 - 0 | Fortaleza |
2017-02-25 20:30:00 | Guarany CE | 0 - 4 | Horizonte CE |
Brazil Campeonato Gaucho | |||
2017-02-25 19:30:00 | Cruzeiro RS | 0 - 2 | Gremio (RS) |
2017-02-25 20:00:00 | Ypiranga(RS) | 2 - 0 | Veranopolis RS |
2017-02-25 20:00:00 | Juventude | 1 - 0 | EC Passo Fundo |
2017-02-25 22:30:00 | Internacional RS | 1 - 0 | Brasil de Pelotas |
Brazil Campeonato Mineiro Division 1 | |||
2017-02-25 13:00:00 | Tupi Juiz de Fora MG | 2 - 0 | Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT |
2017-02-25 19:00:00 | Villa Nova-MG | 1 - 1 | CA Tricordiano MG |
2017-02-25 19:00:00 | Uberlandia MG | 3 - 0 | America Teofilo Otoni MG |
2017-02-25 19:30:00 | Democrata | 2 - 3 | Atletico Mineiro |
2017-02-25 22:30:00 | America MG | 2 - 0 | Tombense |
Brazil Campeonato Paulista | |||
2017-02-25 13:00:00 | Santo Andre | 0 - 2 | Linense(BRA) |
2017-02-25 19:30:00 | Palmeiras | 4 - 1 | Ferroviaria SP |
2017-02-25 20:00:00 | Sao Bento | 1 - 0 | Red Bull Brasil SP |
2017-02-25 20:00:00 | Santos | 2 - 0 | Botafogo SP |
2017-02-25 20:00:00 | Audax Sao Paulo | 3 - 0 | Ituano SP |
2017-02-25 22:30:00 | Gremio Novorizontin | 2 - 2 | Sao Paulo |
2017-02-25 22:30:00 | Mirassol | 2 - 3 | Corinthians Paulista (SP) |
2017-02-25 22:30:00 | Ponte Preta | 1 - 0 | Sao Bernardo |
Brazil Campeonato Paulista B | |||
2017-02-25 18:00:00 | CA Votuporanguense SP | 0 - 1 | Oeste |
2017-02-25 19:00:00 | Sao Caetano | 1 - 0 | Ah so Santa SP |
2017-02-25 19:00:00 | Juventus SP | 1 - 1 | Guarani SP |
2017-02-25 19:00:00 | Uniao Barbarense | 2 - 2 | Penapolense |
2017-02-25 19:00:00 | Mogi Mirim EC | 2 - 3 | Bragantino |
2017-02-25 19:00:00 | Capie Warrero | 1 - 3 | Rio Claro |
2017-02-25 22:00:00 | Taubate | 1 - 0 | Portuguesa Desportos |
2017-02-25 23:00:00 | Batatais | 1 - 0 | Rio Preto SP |
Brazil Campeonato Paulista C | |||
2017-02-25 13:00:00 | Nacional SP | 1 - 1 | Taboao Da Serra SP |
2017-02-25 18:00:00 | Atibaia | 1 - 0 | Marilia Ac |
2017-02-25 18:00:00 | Matonense SP | 1 - 0 | Independente SP |
2017-02-25 18:00:00 | Monte Azul SP | 2 - 1 | Desportivo Brasil SP |
2017-02-25 19:00:00 | Olimpia SP | 3 - 1 | Sao Jose Dos Campos/SP |
2017-02-25 19:00:00 | Comercial-SP | 1 - 1 | Noroeste |
2017-02-25 22:00:00 | Inter de Limeira | 2 - 1 | Catanduvense |
Brazil Paraibano | |||
2017-02-25 19:00:00 | Internacional PB | 1 - 1 | Botafogo PB |
BSWCP | |||
2017-02-25 01:00:00 | Mexico Beach Soccer | 5 - 1 | Trinidad-Tobago Beach Soccer |
2017-02-25 02:15:00 | Bahamas Beach Soccer | 3 - 5 | Guadeloupe Beach Soccer |
2017-02-25 16:15:00 | US Virgin Islands Beach Soccer | 1 - 4 | Turks Caicos Islands Beach Soccer |
2017-02-25 17:30:00 | Belize Beach Soccer | 6 - 2 | Barbados Beach Soccer |
2017-02-25 18:45:00 | Antigua Barbuda Beach Soccer | 2 - 6 | Canada Beach Soccer |
2017-02-25 20:00:00 | Guyana beach soccer team | 2 - 5 | Costa Rica Beach Soccer |
2017-02-25 21:15:00 | USA Beach Soccer | 6 - 2 | Jamaica Beach Soccer |
2017-02-25 22:30:00 | Bahamas Beach Soccer | 5 - 2 | Trinidad-Tobago Beach Soccer |
2017-02-25 23:45:00 | Panama Beach Soccer | 2 - 2 | El Salvador Beach Soccer |
Bulgaria B PFG | |||
2017-02-25 12:00:00 | Botev Galabovo | 1 - 0 | Bansko |
2017-02-25 12:00:00 | Botev Vratsa | 2 - 1 | Levski Karlovo |
2017-02-25 12:00:00 | Etar | 0 - 0 | Oboriste |
2017-02-25 12:00:00 | Lokomotiv Sofia | 1 - 0 | Spartak Pleven |
2017-02-25 12:00:00 | Vitosha Bistritsa | 2 - 1 | Tsarsko Selo |
Bulgaria Premier League | |||
2017-02-25 11:00:00 | Lokomotiv Plovdiv | 0 - 0 | Neff supporting Simic |
2017-02-25 13:00:00 | Beroe Stara Zagora | 0 - 1 | CSKA Sofia |
2017-02-25 15:30:00 | Levski Sofia | 1 - 1 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
Calcutta Football League | |||
2017-02-25 08:30:00 | Hindustan Aeronautics Limited | 2 - 3 | Southern Samity |
Cameroon Elite One | |||
2017-02-25 15:30:00 | Canon Yaounde | 1 - 0 | Bamboutos de |
Carolina Challenge Cup | |||
2017-02-25 21:30:00 | Seattle Sounders | 0 - 1 | Columbus Crew |
Chile Primera B | |||
2017-02-25 20:00:00 | CD Copiapo S.A. | 1 - 0 | Iberia Los Angeles |
2017-02-25 21:00:00 | Puerto Montt | 2 - 1 | Cobreloa |
2017-02-25 22:00:00 | Deportes La Serena | 3 - 1 | Santiago Morning |
Chile Primera D | |||
2017-02-25 19:00:00 | Lota Schwager | 1 - 1 | Deportes Santa Cruz |
2017-02-25 21:00:00 | Municipal La Pintana | 1 - 3 | CD Trasandino de Los Andes |
2017-02-25 22:00:00 | Colchagua CD | 1 - 1 | Naval de Talcahuano |
2017-02-25 22:00:00 | Malleco Unido | 4 - 1 | Independiente de Cauquenes |
Chile Primera Division | |||
2017-02-25 00:30:00 | O.Higgins | 4 - 1 | Cobresal |
2017-02-25 15:00:00 | CSD Antofagasta | 1 - 1 | Palestino |
2017-02-25 21:00:00 | Universidad de Chile | 0 - 0 | Everton CD |
2017-02-25 23:30:00 | Audax Italiano | 3 - 2 | Huachipato |
China Super Cup | |||
2017-02-25 12:00:00 | Guangzhou FC | 1 - 0 | Jiangsu Suning FC |
Colombia Copa Premier | |||
2017-02-25 01:00:00 | Boyaca Chico | 1 - 0 | Valledupar FC |
2017-02-25 19:00:00 | Atletico FC | 0 - 2 | Real Santander |
2017-02-25 20:30:00 | Leones | 1 - 1 | Real Cartagena |
2017-02-25 22:30:00 | Deportivo Pereira | 1 - 1 | Orsomarso |
CONCACAF Championship U20 | |||
2017-02-25 19:30:00 | El Salvador U20 | 1 - 2 | Trinidad Tobago U20 |
2017-02-25 22:00:00 | Costa Rica U20 | 2 - 1 | Bermuda U20 |
CONCACAF U17 Championship | |||
2017-02-25 01:15:00 | PeruU17 | 0 - 3 | Brazil U17 |
2017-02-25 23:00:00 | Uruguay U17 | 0 - 1 | Ecuador U17 |
Costa Rica 2.Liga | |||
2017-02-25 21:00:00 | CD Barrio Mexico | 1 - 5 | FC Aserri |
2017-02-25 21:00:00 | AD Cariari Pococi | 0 - 5 | AD Grecia |
Croatia 1.Division | |||
2017-02-25 14:00:00 | Slaven Koprivnica | 0 - 1 | NK Split |
2017-02-25 15:59:00 | NK Lokomotiva Zagreb | 2 - 0 | ZNK Osijek |
Cyprus 1 Division | |||
2017-02-25 14:00:00 | Anagennisi FC Deryneia | 0 - 0 | AE Zakakiou |
2017-02-25 15:00:00 | Omonia Nicosia FC | 4 - 1 | AEL Limassol |
2017-02-25 17:00:00 | Doxa Katokopias | 3 - 1 | Aris Limassol |
Cyprus 2 Division | |||
2017-02-25 13:00:00 | Agia Napa | 8 - 1 | EN Parekklisias |
2017-02-25 13:00:00 | ENAD Polis | 0 - 3 | AEP Paphos |
2017-02-25 13:00:00 | Akritas Chloraka | 0 - 0 | E.N.Paralimniou |
2017-02-25 13:00:00 | Alki Oroklini | 0 - 2 | Olympiakos Nicosia FC |
2017-02-25 13:00:00 | PAEEK | 1 - 0 | Omonia Aradippou |
Czech Republic Gambrinus Liga | |||
2017-02-25 12:30:00 | Dukla Prague | 0 - 0 | MFK Karvina |
2017-02-25 15:00:00 | Brno | 1 - 0 | Slovan Liberec |
2017-02-25 15:30:00 | Bohemians 1905 | 0 - 0 | Synot Slovacko |
2017-02-25 15:59:00 | Tescoma Zlin | 0 - 0 | FC Viktoria Plzen |
2017-02-25 18:15:00 | Marila Pribram | 1 - 8 | Slavia Praha |
Czech Republic U19 League | |||
2017-02-25 09:30:00 | Mlada Boleslav U19 | 1 - 1 | Opava U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Brno U19 | 2 - 2 | Vysocina Jihlava U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Sparta Praha U19 | 2 - 4 | Marila Pribram U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Slavia Praha U19 | 7 - 1 | Dynamo Ceske Budejovice U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Hlucin U19 | 0 - 3 | Viktoria Plzen U19 |
2017-02-25 10:00:00 | MFK Karvina U19 | 1 - 0 | Banik Ostrava U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Teplice U19 | 1 - 2 | Pardubice U19 |
2017-02-25 11:00:00 | Hradec Kralove U19 | 2 - 2 | Sigma Olomouc U19 |
Danish U17 | |||
2017-02-25 11:00:00 | Brondby IFU17 | 1 - 1 | Herfolge KogeU17 |
2017-02-25 11:00:00 | Viborg U17 | 2 - 3 | Midtjylland U17 |
2017-02-25 13:15:00 | Esbjerg FB U17 | 1 - 6 | Nordsjaelland U17 |
2017-02-25 13:30:00 | Randers FC U17 | 2 - 2 | AalborgU17 |
2017-02-25 13:30:00 | VejleU17 | 1 - 1 | Odense BK U17 |
2017-02-25 13:45:00 | AGF Viby U17 | 4 - 0 | Silkeborg IF U17 |
Denmark Superligaen | |||
2017-02-25 15:00:00 | AC Horsens | 1 - 1 | Odense BK |
Denmark Youth U19 | |||
2017-02-25 11:00:00 | Esbjerg U19 | 2 - 1 | Nordsjaelland U19 |
2017-02-25 11:15:00 | Randers Freja U19 | 2 - 3 | Aalborg BK U19 |
2017-02-25 11:30:00 | Vejle U19 | 1 - 2 | Odense BK U19 |
2017-02-25 11:30:00 | Aarhus AGF U19 | 0 - 2 | Silkeborg U19 |
2017-02-25 14:45:00 | Lyngby Fodbold Club U19 | 2 - 3 | FC Kobenhavn U19 |
Egyptian Premier League | |||
2017-02-25 12:30:00 | El Daklyeh | 1 - 2 | Al-Ittihad Alexandria |
2017-02-25 15:00:00 | Ismaily | 1 - 1 | Talaea EI-Gaish |
2017-02-25 15:00:00 | El Mokawloon El Arab | 1 - 0 | El Entag Al Harby |
2017-02-25 17:30:00 | Enppi | 3 - 3 | Misr Elmaqasah |
England Championship | |||
2017-02-25 12:30:00 | Leeds United | 1 - 0 | Sheffield Wednesday |
2017-02-25 15:00:00 | Aston Villa | 1 - 0 | Derby County |
2017-02-25 15:00:00 | Barnsley | 1 - 1 | Huddersfield Town |
2017-02-25 15:00:00 | Brentford | 4 - 2 | Rotherham United |
2017-02-25 15:00:00 | Cardiff City | 2 - 2 | Fulham |
2017-02-25 15:00:00 | Newcastle United | 2 - 2 | Bristol City |
2017-02-25 15:00:00 | Preston North End | 2 - 1 | Queens Park Rangers (QPR) |
2017-02-25 15:00:00 | Wigan Athletic | 0 - 0 | Nottingham Forest |
2017-02-25 17:30:00 | Brighton Hove Albion | 3 - 0 | Reading |
England Conference | |||
2017-02-25 15:00:00 | Aldershot Town | 4 - 0 | Bromley |
2017-02-25 15:00:00 | Braintree Town | 0 - 0 | Maidstone United |
2017-02-25 15:00:00 | Dover Athletic | 3 - 0 | Eastleigh |
2017-02-25 15:00:00 | Forest Green Rovers | 4 - 3 | Woking |
2017-02-25 15:00:00 | Guiseley | 1 - 2 | North Ferriby United |
2017-02-25 15:00:00 | Solihull Moors | 0 - 1 | Wrexham |
2017-02-25 15:00:00 | Torquay United | 2 - 3 | Sutton United |
2017-02-25 15:00:00 | Southport FC | 0 - 1 | Chester FC |
England Conference North Division | |||
2017-02-25 15:00:00 | Altrincham | 2 - 0 | Worcester City |
2017-02-25 15:00:00 | Boston United | 1 - 3 | Nuneaton Borough |
2017-02-25 15:00:00 | Chorley FC | 2 - 1 | Alfreton Town |
2017-02-25 15:00:00 | Darlington | 2 - 3 | Harrogate Town |
2017-02-25 15:00:00 | AFC Fylde | 3 - 1 | Tamworth |
2017-02-25 15:00:00 | Gainsborough Trinity | 0 - 1 | Curzon Ashton FC |
2017-02-25 15:00:00 | Gloucester City | 2 - 3 | FC United of Manchester |
2017-02-25 15:00:00 | Kidderminster Harriers | 2 - 0 | Stockport County |
2017-02-25 15:00:00 | Salford City | 2 - 1 | AFC Telford United |
England Conference South Division | |||
2017-02-25 15:00:00 | Bath City | 0 - 1 | Ebbsfleet United |
2017-02-25 15:00:00 | Chelmsford City | 4 - 3 | Concord Rangers |
2017-02-25 15:00:00 | East Thurrock United | 1 - 2 | Poole Town |
2017-02-25 15:00:00 | Gosport Borough | 0 - 6 | Hemel Hempstead Town |
2017-02-25 15:00:00 | Hampton Richmond Borough | 0 - 2 | Weston Super Mare |
2017-02-25 15:00:00 | Hungerford Town | 1 - 1 | Maidenhead United |
2017-02-25 15:00:00 | Margate | 0 - 2 | Whitehawk |
2017-02-25 15:00:00 | Oxford City | 1 - 1 | Dartford |
2017-02-25 15:00:00 | Bishop's Stortford | 1 - 4 | Eastbourne Borough |
2017-02-25 15:00:00 | Truro City | 3 - 2 | St Albans City |
2017-02-25 15:00:00 | Welling United | 0 - 1 | Wealdstone FC |
England FA Vase | |||
2017-02-25 15:00:00 | Boreham Wood | 0 - 2 | Lincoln City |
2017-02-25 15:00:00 | Dulwich Hamlet | 2 - 2 | Macclesfield Town |
2017-02-25 15:00:00 | York City | 1 - 0 | Brackley Town |
2017-02-25 15:00:00 | Tranmere Rovers | 5 - 1 | Barrow |
England League 1 | |||
2017-02-25 15:00:00 | AFC Wimbledon | 1 - 0 | Walsall |
2017-02-25 15:00:00 | Bristol Rovers | 1 - 1 | Scunthorpe United |
2017-02-25 15:00:00 | Charlton Athletic | 0 - 1 | Bury |
2017-02-25 15:00:00 | Chesterfield | 0 - 4 | Oxford United |
2017-02-25 15:00:00 | Coventry City | 1 - 3 | Swindon Town |
2017-02-25 15:00:00 | Fleetwood Town | 3 - 0 | Northampton Town |
2017-02-25 15:00:00 | Gillingham | 2 - 1 | Southend United |
2017-02-25 15:00:00 | Milton Keynes Dons | 2 - 1 | Shrewsbury Town |
2017-02-25 15:00:00 | Oldham Athletic | 0 - 0 | Millwall |
2017-02-25 15:00:00 | Peterborough United | 3 - 1 | Rochdale |
2017-02-25 15:00:00 | Port Vale | 1 - 2 | Bradford City |
2017-02-25 15:00:00 | Sheffield United | 2 - 0 | Bolton Wanderers |
England League 2 | |||
2017-02-25 15:00:00 | Barnet | 0 - 1 | Cambridge United |
2017-02-25 15:00:00 | Carlisle United | 0 - 3 | Portsmouth |
2017-02-25 15:00:00 | Colchester United | 2 - 1 | Hartlepool United |
2017-02-25 15:00:00 | Crewe Alexandra | 1 - 2 | Stevenage Borough |
2017-02-25 15:00:00 | Doncaster Rovers | 2 - 2 | Accrington Stanley |
2017-02-25 15:00:00 | Exeter City | 2 - 2 | Blackpool |
2017-02-25 15:00:00 | Leyton Orient | 0 - 1 | Cheltenham Town |
2017-02-25 15:00:00 | Luton Town | 1 - 1 | Plymouth Argyle |
2017-02-25 15:00:00 | Mansfield Town | 2 - 1 | Newport County |
2017-02-25 15:00:00 | Morecambe | 1 - 0 | Grimsby Town |
2017-02-25 15:00:00 | Notts County | 0 - 0 | Yeovil Town |
2017-02-25 15:00:00 | Wycombe Wanderers | 1 - 2 | Crawley Town |
England Northern Premier League | |||
2017-02-25 15:00:00 | Blyth Spartans | 4 - 2 | Corby Town |
2017-02-25 15:00:00 | Grantham Town | 2 - 2 | Workington |
2017-02-25 15:00:00 | Halesowen Town | 1 - 1 | Barwell |
2017-02-25 15:00:00 | Hednesford Town | 1 - 2 | Nantwich Town |
2017-02-25 15:00:00 | Marine | 3 - 3 | Frickley Athletic |
2017-02-25 15:00:00 | Matlock Town | 2 - 2 | Mickleover Sports |
2017-02-25 15:00:00 | Rushall Olympic | 1 - 1 | Ashton United |
2017-02-25 15:00:00 | Stafford Rangers | 3 - 3 | Spennymoor Town |
2017-02-25 15:00:00 | Warrington Town AFC | 2 - 1 | Coalville |
2017-02-25 15:00:00 | Whitby Town | 1 - 3 | Stourbridge |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division | |||
2017-02-25 15:00:00 | Billericay Town | 4 - 1 | Hendon |
2017-02-25 15:00:00 | Canvey Island | 2 - 1 | Burgess Hill Town |
2017-02-25 15:00:00 | Folkestone | 1 - 4 | Harlow Town |
2017-02-25 15:00:00 | Harrow Borough | 1 - 3 | Grays Athletic |
2017-02-25 15:00:00 | Havant Waterlooville | 3 - 0 | Merstham |
2017-02-25 15:00:00 | Leatherhead | 0 - 0 | Tonbridge Angels |
2017-02-25 15:00:00 | Leiston FC | 1 - 2 | Wingate Finchley |
2017-02-25 15:00:00 | Lowestoft Town | 2 - 1 | Enfield Town |
2017-02-25 15:00:00 | Metropolitan Police | 1 - 0 | Sudbury |
2017-02-25 15:00:00 | Needham Market | 2 - 2 | Bognor Regis Town |
2017-02-25 15:00:00 | Staines Town | 4 - 0 | Worthing |
England Southern Premier League | |||
2017-02-25 14:00:00 | Weymouth | 2 - 2 | Hayes Yeading United |
2017-02-25 15:00:00 | Banbury United | 1 - 0 | St Ives Town |
2017-02-25 15:00:00 | Basingstoke Town | 1 - 2 | Chippenham Town |
2017-02-25 15:00:00 | Cambridge City | 1 - 1 | Leamington |
2017-02-25 15:00:00 | Cinderford Town | 1 - 1 | Redditch United |
2017-02-25 15:00:00 | Dorchester Town | 0 - 4 | Slough Town |
2017-02-25 15:00:00 | Dunstable Town | 1 - 1 | Cirencester |
2017-02-25 15:00:00 | Hitchin Town | 5 - 0 | Kings Lynn |
2017-02-25 15:00:00 | Kettering Town | 1 - 2 | Chesham United |
2017-02-25 15:00:00 | Merthyr Town | 1 - 2 | Frome Town |
2017-02-25 15:00:00 | St Neots Town | 5 - 2 | Kings Langley |
2017-02-25 15:00:00 | Stratford Town | 1 - 0 | Biggleswade Town |
English Premier League | |||
2017-02-25 15:00:00 | Chelsea | 3 - 1 | Swansea City |
2017-02-25 15:00:00 | Crystal Palace | 1 - 0 | Middlesbrough |
2017-02-25 15:00:00 | Everton | 2 - 0 | Sunderland A.F.C |
2017-02-25 15:00:00 | Hull City | 1 - 1 | Burnley |
2017-02-25 15:00:00 | West Bromwich(WBA) | 2 - 1 | Bournemouth AFC |
2017-02-25 17:30:00 | Watford | 1 - 1 | West Ham United |
Estonia Winter Tournament | |||
2017-02-25 09:30:00 | Flora Tallinn II | 0 - 0 | JK Tallinna Kalev |
2017-02-25 11:15:00 | Vandra JK Vaprus | 5 - 1 | JK Welco Elekter |
2017-02-25 14:45:00 | JK Tallinna Kalev II | 1 - 2 | Tartu JK Maag Tammeka B |
2017-02-25 16:30:00 | Elva | 0 - 3 | Tallinna JK Kotkad |
2017-02-25 18:15:00 | Tallinna FC Levadia B | 4 - 3 | Nomme JK Kalju II |
Ethiopia Premier League | |||
2017-02-25 06:00:00 | Ethiopia Nigd Bank | 0 - 0 | Woldia SC |
2017-02-25 08:30:00 | Ethio Electric FC | 0 - 0 | Jimma Aba Buna |
FFSA PL | |||
2017-02-25 04:30:00 | The Cove FC | 4 - 2 | Modbury Jets |
2017-02-25 04:30:00 | Adelaide Victory | 2 - 1 | Sturt Lions |
2017-02-25 04:30:00 | Noarlunga United | 3 - 4 | Salisbury United |
2017-02-25 08:30:00 | Western Strikers SC | 0 - 5 | Adelaide Hills |
2017-02-25 08:30:00 | Poet Adelarde Pirates | 2 - 3 | Adelaide Panthers |
2017-02-25 09:00:00 | Adelaide Raiders SC | 3 - 0 | White City Woodville |
FFSA Premier League | |||
2017-02-25 04:30:00 | Cumberland United FC | 1 - 2 | Metrostars SC |
2017-02-25 04:30:00 | Adelaide City FC | 3 - 0 | Para Hills Knlghts SC |
2017-02-25 04:30:00 | West Torrens Birkalla | 0 - 1 | Croydon Kings |
2017-02-25 08:30:00 | Adelaide Olympic | 1 - 2 | Adelaide Blue Eagles |
FFSA SLR | |||
2017-02-25 02:30:00 | Adelaide City Reserve | 2 - 2 | Para Hills Reserves |
2017-02-25 02:30:00 | West Torrens Birkalla B | 0 - 2 | Croydon Kings Reserve |
2017-02-25 02:30:00 | Cumberland United Reserves | 2 - 5 | North Eastern MetroStars Reserve |
2017-02-25 06:30:00 | Adelaide Olympic Reserve | 2 - 0 | Adelaide Blue Eagles Reserve |
Finland Championship U20 | |||
2017-02-25 09:15:00 | KuPS U20 | 2 - 3 | Jyvaskyla JK U20 |
2017-02-25 11:30:00 | KaaPo U20 | 0 - 2 | TPS Turku U20 |
2017-02-25 12:30:00 | Ilves Youth | 4 - 0 | TPVTampereU20 |
2017-02-25 13:00:00 | HIFK Helsinki U20 | 4 - 0 | Helsinki (Youth) |
2017-02-25 15:00:00 | FC Viikingit U20 | 1 - 2 | PK-35 Vjs/Yj U20 |
2017-02-25 18:00:00 | FC Honka U20 | 1 - 2 | FC Espoo U20 |
Finland Suomen Cup | |||
2017-02-25 12:00:00 | HauPa | 1 - 6 | PS Kemi Kings |
France CFA 2 | |||
2017-02-25 17:00:00 | Stade Bordelais | 2 - 2 | Bordeaux B |
France Ligue 1 | |||
2017-02-25 15:59:00 | Guingamp | 1 - 2 | Monaco |
2017-02-25 19:00:00 | Angers | 3 - 0 | Bastia |
2017-02-25 19:00:00 | Nancy | 0 - 0 | Toulouse |
2017-02-25 19:00:00 | Lille | 2 - 3 | Bordeaux |
2017-02-25 19:00:00 | Rennes | 1 - 0 | Lorient |
France Ligue 2 | |||
2017-02-25 14:00:00 | Lens | 2 - 0 | Valenciennes |
France Ligue 3 | |||
2017-02-25 13:45:00 | Concarneau | 1 - 2 | Quevilly |
French Championnat Amateur | |||
2017-02-25 14:30:00 | Fleury Merogis U.S. | 2 - 1 | Lille B |
2017-02-25 15:00:00 | FC Nantes B | 1 - 1 | Saint Malo |
2017-02-25 15:59:00 | Le Puy Foot 43 Auvergne | 2 - 0 | Mulhouse |
2017-02-25 17:00:00 | Dieppe | 1 - 1 | Viry-Chatillon |
2017-02-25 17:00:00 | Chartres FC | 1 - 0 | Lorient B |
2017-02-25 17:00:00 | Amiens AC | 1 - 4 | Entente Sannois |
2017-02-25 17:00:00 | Arras | 0 - 0 | St. Maur Lusi |
2017-02-25 17:00:00 | Voltigeurs Chateaubriant | 2 - 0 | Romorantin |
2017-02-25 17:00:00 | Raon L Etape | 1 - 2 | Annecy |
2017-02-25 17:00:00 | Montceau | 0 - 3 | Grenoble |
2017-02-25 17:00:00 | Saint-Louis Neuweg | 1 - 1 | Jura Sud Foot |
2017-02-25 17:00:00 | Sete FC | 0 - 1 | Mont-de-Marsan |
2017-02-25 17:00:00 | Calais RUFC | 2 - 1 | Iris Club de Croix |
2017-02-25 17:00:00 | FC Bergerac | 1 - 0 | Mantes-la-Ville |
2017-02-25 17:30:00 | Yzeure AS | 0 - 0 | Chasselay M.D. Azergues |
French Feminines D1 | |||
2017-02-25 13:30:00 | Montpellier (w) | 0 - 3 | Lyon (w) |
2017-02-25 18:00:00 | Rodez Aveyron (w) | 0 - 0 | Bordeaux (w) |
2017-02-25 20:00:00 | Juvisy (w) | 1 - 2 | Paris Saint Germain (w) |
Futsal Russia Division De Honor | |||
2017-02-25 09:00:00 | Progress Futsal | 6 - 0 | Novali Futsal |
Futsal Spain Division De Honor | |||
2017-02-25 17:00:00 | Jaen Paraiso Interior Futsal | 5 - 1 | Rios Renovables Ribera Navarra Futsal |
2017-02-25 17:00:00 | Peniscola Futsal | 5 - 1 | CD Burela FS Pescados Ruben Futsal |
2017-02-25 17:30:00 | Jumilla Futsal | 2 - 6 | Catgas Energia Futsal |
German 3.Liga | |||
2017-02-25 13:00:00 | FSV Mainz 05 (Youth) | 3 - 1 | Preuben Munster |
2017-02-25 13:00:00 | Fortuna Koln | 0 - 1 | Rot-Weiss Erfurt |
2017-02-25 13:00:00 | Hallescher FC | 0 - 1 | SG Sonnenhof Grossaspach |
2017-02-25 13:00:00 | Vfr Aalen | 1 - 2 | Jahn Regensburg |
2017-02-25 13:05:00 | FSV Frankfurt | 0 - 0 | Hansa Rostock |
German Bundesliga | |||
2017-02-25 14:30:00 | SC Freiburg | 0 - 3 | Borussia Dortmund |
2017-02-25 14:30:00 | Bayern Munchen | 8 - 0 | Hamburger SV |
2017-02-25 14:30:00 | Darmstadt | 1 - 2 | Augsburg |
2017-02-25 14:30:00 | Bayer Leverkusen | 0 - 2 | FSV Mainz 05 |
2017-02-25 14:30:00 | RB Leipzig | 3 - 1 | FC Koln |
2017-02-25 17:30:00 | Hertha Berlin | 2 - 0 | Eintracht Frankfurt |
German Bundesliga 2 | |||
2017-02-25 12:00:00 | Fortuna Dusseldorf | 0 - 0 | Heidenheimer |
2017-02-25 12:00:00 | Hannover 96 | 2 - 2 | Arminia Bielefeld |
Germany Oberliga Niedersachsen - Full Time Result | |||
2017-02-25 13:15:00 | Schwarz-Weiss Essen | 1 - 1 | TSV Meerbusch |
2017-02-25 15:00:00 | VfL Osnabruck II | 2 - 0 | VfL Oldenburg |
Germany Oberliga NOFV | |||
2017-02-25 13:00:00 | SV Erlenbach | 0 - 0 | Eintracht Bamberg |
2017-02-25 13:00:00 | Sandhausen II | 2 - 1 | Offenburger |
2017-02-25 13:30:00 | Eintracht Stadtallendorf | 7 - 0 | Steinbach |
2017-02-25 14:00:00 | Bahlinger | 2 - 1 | SSV Reutlingen 05 |
2017-02-25 14:00:00 | FC Astoria Walldorf II | 3 - 0 | FSV Hollenbach |
2017-02-25 14:00:00 | FSV 08 Bissingen | 1 - 3 | Neckarsulmer Sport-Union |
2017-02-25 14:00:00 | FV Ravensburg | 2 - 1 | Karlsruher SC (Youth) |
2017-02-25 14:00:00 | SpVgg Neckarelz | 0 - 6 | Goppinger SV |
2017-02-25 14:00:00 | SV Oberachern | 2 - 2 | Pforzheim |
2017-02-25 14:00:00 | Spielberg | 0 - 3 | TSG Balingen |
2017-02-25 14:15:00 | Sportfreunde Seligenstadt | 2 - 1 | Viktoria Kelsterbach |
Germany Regionalliga | |||
2017-02-25 12:30:00 | FSV luckenwalde | 6 - 4 | BFC Viktoria 1889 |
2017-02-25 13:00:00 | Eintr. Braunschweig (Youth) | 3 - 1 | SV Eichede |
2017-02-25 13:00:00 | VFB Lubeck | 2 - 0 | VfL Wolfsburg (Youth) |
2017-02-25 13:00:00 | Saarbrucken | 0 - 2 | TSG Hoffenheim (Youth) |
2017-02-25 13:00:00 | TuS Koblenz | 1 - 0 | Eintracht Trier |
2017-02-25 13:00:00 | TSV Steinbach Haiger | 2 - 0 | SV Elversberg |
2017-02-25 13:00:00 | SSV Ulm 1846 | 1 - 1 | Stuttgarter Kickers |
2017-02-25 13:00:00 | SC Verl | 0 - 1 | Bonner |
2017-02-25 13:00:00 | Alemannia Aachen | 3 - 1 | Wiedenbruck |
2017-02-25 13:00:00 | Borussia Dortmund (Youth) | 4 - 1 | TSG Sprockhovel |
2017-02-25 13:00:00 | Koln Am | 2 - 1 | Wattenscheid 09 |
2017-02-25 13:00:00 | Rot-Weiss Essen | 0 - 0 | Fortuna Dusseldorf (Youth) |
2017-02-25 13:00:00 | Rot-Weiss Ahlen | 1 - 4 | Wuppertaler SV Borussia |
2017-02-25 13:00:00 | Energie Cottbus | 1 - 0 | Berliner FC Dynamo |
Germany Youth U17 League | |||
2017-02-25 10:00:00 | Augsburg U17 | 1 - 1 | Hoffenheim U17 |
2017-02-25 10:00:00 | Bochum U17 | 2 - 0 | Viktoria koln(U17) |
2017-02-25 10:00:00 | FC Hennef 05 U17 | 0 - 1 | FC Schalke 04 U17 |
2017-02-25 10:00:00 | Bayer Leverkusen U17 | 1 - 0 | Monchengladbach U17 |
2017-02-25 10:00:00 | Fortuna Dusseldorf U17 | 1 - 1 | Hombrucher SV U17 |
2017-02-25 10:00:00 | Hertha BSC Berlin U17 | 2 - 1 | Tennis Borussia Berlin U17 |
2017-02-25 11:00:00 | Magdeburg U17 | 3 - 0 | Eintr. BraunschweigU17 |
2017-02-25 12:00:00 | Karlsruher SC U17 | 4 - 0 | Stuttgarter Kickers U17 |
2017-02-25 12:00:00 | Dynamo DresdenU17 | 3 - 4 | Union Berlin U17 |
2017-02-25 12:30:00 | Werder Bremen U17 | 4 - 1 | Hansa Rostock U17 |
2017-02-25 13:00:00 | Monchengladbach 1894 U17 | 0 - 4 | Arminia Bielefeld U17 |
2017-02-25 13:00:00 | Niendorfer TSVU17 | 0 - 3 | Holstein Kiel U17 |
2017-02-25 14:00:00 | VfB Stuttgart U17 | 3 - 0 | FSV Mainz 05 U17 |
Germany Youth U19 League | |||
2017-02-25 10:00:00 | Bayern Munchen U19 | 3 - 0 | Kaiserslautern U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Greuther Furth U19 | 0 - 2 | SC Freiburg U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Nurnberg U19 | 1 - 0 | FSV Mainz 05 U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Monchengladbach U19 | 6 - 1 | Viktoria koln U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Borussia Dortmund U19 | 2 - 0 | Schalke 04 U19 |
2017-02-25 10:00:00 | MSV Duisburg U19 | 1 - 2 | Bayer Leverkusen U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Werder Bremen U19 | 2 - 2 | Dynamo Dresden U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Energie Cottbus U19 | 1 - 1 | Eintracht Braunschweig U19 |
2017-02-25 11:00:00 | Augsburg U19 | 1 - 2 | Hoffenheim U19 |
2017-02-25 11:00:00 | Ingolstadt U19 | 2 - 2 | TSV 1860 Munchen U19 |
2017-02-25 11:00:00 | RB LeipzigU19 | 1 - 1 | Hertha Berlin U19 |
2017-02-25 13:00:00 | Preuben Munster U19 | 2 - 1 | Koln U19 |
2017-02-25 13:00:00 | VfL Wolfsburg U19 | 4 - 1 | JFV Nordwest U19 |
Ghana Premier League | |||
2017-02-25 15:00:00 | WAFA | 1 - 1 | Aduana Stars |
Gibraltar Premier Division | |||
2017-02-25 17:15:00 | Europa Point | 0 - 0 | Gibraltar United |
2017-02-25 19:30:00 | Europa FC | 4 - 3 | Glacis United FC |
GRE U20 | |||
2017-02-25 09:00:00 | Platanias U20 | 1 - 0 | Asteras Tripolis U20 |
2017-02-25 09:30:00 | Veroia U20 | 2 - 3 | PAE AtromitosU20 |
2017-02-25 09:30:00 | SKODA Xanthi U20 | 1 - 3 | Panathinaikos U20 |
2017-02-25 10:50:00 | Kerkyra U20 | 0 - 5 | Panadol Gauss U20 |
2017-02-25 11:15:00 | AEK Athens U20 | 1 - 0 | Larissa FC U20 |
Greece National B | |||
2017-02-25 13:00:00 | Kallithea | 1 - 2 | Apollon Smirnis |
Greece Super League A | |||
2017-02-25 13:00:00 | Platanias FC | 3 - 0 | Asteras Tripolis |
2017-02-25 15:15:00 | Kerkyra | 0 - 0 | Panaitolikos Agrinio |
2017-02-25 17:30:00 | SKODA Xanthi | 1 - 0 | Panathinaikos |
Guatemala D2 | |||
2017-02-25 21:00:00 | Club Aurora | 3 - 0 | Deportivo Quirigua |
Holland Eredivisie | |||
2017-02-25 17:30:00 | Groningen | 2 - 3 | FC Utrecht |
2017-02-25 18:45:00 | Excelsior SBV | 0 - 2 | Willem II |
2017-02-25 18:45:00 | NEC Nijmegen | 0 - 1 | Sparta Rotterdam |
2017-02-25 19:45:00 | SC Heerenveen | 3 - 0 | Roda JC |
Holland Eredivisie Women's | |||
2017-02-25 17:00:00 | VV Alkmaar (w) | 1 - 1 | Ajax Amsterdam (w) |
Holland Ligue 3 | |||
2017-02-25 13:00:00 | Koninklijke HFC | 0 - 1 | AZ Alkmaar (Youth) |
2017-02-25 14:00:00 | FC Lienden | 3 - 0 | Jong Sparta Rotterdam (Youth) |
2017-02-25 14:30:00 | HHC Hardenberg | 2 - 0 | Spakenburg |
Hong Kong Premier League | |||
2017-02-25 06:30:00 | HK Saoling | 1 - 2 | Eastern A.A Football Team |
2017-02-25 09:30:00 | Biu Chun Rangers | 1 - 0 | Hong Kong FC |
Hungary Borsodi Liga | |||
2017-02-25 14:30:00 | Szombathelyi Haladas | 0 - 2 | Ujpesti |
2017-02-25 14:30:00 | Budapest Honved | 1 - 0 | Debrecin VSC |
2017-02-25 14:30:00 | Diosgyor VTK | 2 - 3 | MTK Hungaria |
2017-02-25 14:30:00 | Paksi SE Honlapja | 5 - 0 | Mezokovesd Zsory |
2017-02-25 14:30:00 | Vasas | 1 - 1 | Gyirmot SE |
2017-02-25 17:00:00 | Ferencvarosi TC | 0 - 0 | Fehervar Videoton |
Hungary NB ? | |||
2017-02-25 13:00:00 | Vac-Dunakanyar | 1 - 0 | Dorogi FC |
Hungary U19 A League | |||
2017-02-25 09:00:00 | Ferencvarosi U19 | 2 - 1 | Puskas Akademia FehervarU19 |
2017-02-25 09:00:00 | Vasas U19 | 2 - 2 | Gyori ETO U19 |
2017-02-25 09:00:00 | Illes Akademia Haladas U19 | 4 - 0 | Debrecin VSC U19 |
Hungary Womens Division 1 League | |||
2017-02-25 13:00:00 | MTK Hungaria FC (w) | 2 - 0 | Astra Hungary (W) |
Iceland League Cup | |||
2017-02-25 12:00:00 | Breidablik | 1 - 1 | Grindavik |
2017-02-25 15:15:00 | Vikingur Reykjavik | 1 - 2 | Hafnarfjordur |
2017-02-25 15:59:00 | Grotta Seltjarnarnes | 1 - 2 | KA Akureyri |
India Bangalore A Division | |||
2017-02-25 08:00:00 | Parikrama | 2 - 0 | Bangalore Eagles |
India League Division 1 | |||
2017-02-25 08:35:00 | Aizawal FC | 1 - 0 | Chennai City |
2017-02-25 13:35:00 | Bengaluru | 1 - 3 | East Bengal |
Indian U18 | |||
2017-02-25 10:15:00 | AIFF EA U18 | 1 - 2 | Salgaocar Sports Club U18 |
International Club Friendly | |||
2017-02-25 00:30:00 | Independiente Rivadavia | 1 - 1 | River Plate |
2017-02-25 06:00:00 | Ieong Heng | 1 - 9 | Casa De Portugal |
2017-02-25 09:00:00 | SC Gleisdorf | 4 - 0 | SC Liezen |
2017-02-25 09:00:00 | Pafia Pafos (w) | 2 - 0 | Champions Ypsona (w) |
2017-02-25 09:00:00 | FC Dornbirn 1913 | 1 - 2 | SC Bregenz |
2017-02-25 09:00:00 | Bosnia (w) U17 | 0 - 2 | Serbia (w) U17 |
2017-02-25 09:00:00 | Lokomotiva Kosice | 0 - 0 | MFK Kosice |
2017-02-25 09:15:00 | Pardubice | 0 - 0 | Viktoria Zizkov |
2017-02-25 09:30:00 | Olimpia Grudziadz | 2 - 2 | GKS Belchatow |
2017-02-25 10:00:00 | Partizan Bardejov | 3 - 2 | Spisska Nova Ves |
2017-02-25 10:00:00 | Zaglebie Sosnowiec | 2 - 2 | GKS Tychy |
2017-02-25 10:00:00 | Rozwoj Katowice | 1 - 1 | BKS Stal BB |
2017-02-25 10:00:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biala | 2 - 2 | Rakow Czestochowa |
2017-02-25 10:00:00 | FK Banik Sokolov | 3 - 4 | FC Tachov |
2017-02-25 10:25:00 | FK Gorodeya | 1 - 0 | Slavia Mozyr |
2017-02-25 11:00:00 | Sandnes Ulf | 3 - 1 | Fredrikstad |
2017-02-25 11:00:00 | Fyllingsdalen | 0 - 2 | Lysekloster |
2017-02-25 11:00:00 | Ullern FC | 2 - 0 | Kvik Halden |
2017-02-25 11:00:00 | OKS Stomil Olsztyn | 0 - 0 | Olimpia Zambrow |
2017-02-25 11:00:00 | Bytovia Bytow | 0 - 0 | Gryf Wejherowo |
2017-02-25 11:00:00 | Persib Bandung | 3 - 2 | Mitra Kukar |
2017-02-25 11:00:00 | Skovde AIK | 1 - 2 | Husqvarna FF |
2017-02-25 11:00:00 | Znicz Pruszkow | 3 - 0 | Radomiak Radom |
2017-02-25 12:00:00 | Estudiantes La Plata | 5 - 2 | Aldosivi Mar del Plata |
2017-02-25 12:00:00 | Club Atletico Tigre | 0 - 0 | All Boys |
2017-02-25 12:00:00 | SAK Klagenfurt | 2 - 0 | SK Kuhnsdorf |
2017-02-25 12:00:00 | Pogon Siedlce | 2 - 1 | Stal Stalowa Wola |
2017-02-25 12:00:00 | Hajduk Split II | 2 - 1 | HNK Sibenik |
2017-02-25 12:00:00 | Tartu JK Maag Tammeka | 1 - 1 | JK Sillamae Kalev |
2017-02-25 12:00:00 | AIK Solna (w) | 0 - 3 | Djurgardens (w) |
2017-02-25 12:30:00 | AEK Kokkinochoria (w) | 0 - 7 | FA Club Barcelona (w) |
2017-02-25 13:00:00 | Zaglebie Sosnowiec | 0 - 2 | Polonia Bytom |
2017-02-25 13:00:00 | Stadlau | 1 - 2 | Leopoldsdorf |
2017-02-25 13:00:00 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Nitra |
2017-02-25 13:00:00 | First Wien 1894 | 1 - 2 | FCM Traiskirchen |
2017-02-25 13:05:00 | Unterhaching | 6 - 0 | Greuther Furth (Youth) |
2017-02-25 13:30:00 | Banik Ostrava | 3 - 0 | Hlucin |
2017-02-25 13:50:00 | Ural Sverdlovsk Oblast | 0 - 7 | Baltika Kaliningrad |
2017-02-25 14:00:00 | Pusamania Borneo FC | 0 - 0 | Madura United |
2017-02-25 14:00:00 | Athletico Olympic | 0 - 1 | LLB S4A |
2017-02-25 14:00:00 | Rosenborg | 1 - 1 | GIF Sundsvall |
2017-02-25 14:00:00 | Malmo FF | 2 - 1 | Brann |
2017-02-25 14:00:00 | Arsenal Tula | 2 - 1 | Dinamo Tbilisi |
2017-02-25 14:00:00 | Opava | 1 - 1 | MFK Skalica |
2017-02-25 14:00:00 | TSV 1860 Rosenheim | 0 - 1 | SV Kirchanschoring |
2017-02-25 15:00:00 | GKS Katowice | 1 - 0 | Chrobry Glogow |
2017-02-25 15:00:00 | CSKA Moscow | 3 - 0 | Bodo Glimt |
2017-02-25 15:59:00 | Anzhi Makhachkala | 2 - 3 | Irtysh Pavlodar |
2017-02-25 15:59:00 | Vitkovice | 1 - 0 | HFK Olomouc |
2017-02-25 19:00:00 | San Lorenzo | 0 - 1 | Gimnasia La Plata |
2017-02-25 19:00:00 | White Star Bruxelles | 0 - 1 | ASV Geel |
2017-02-25 19:00:00 | Ciney | 2 - 2 | Walhain |
2017-02-25 20:00:00 | Toronto FC | 1 - 4 | Chicago Fire |
2017-02-25 20:00:00 | New England Revolution | 2 - 0 | New York Red Bulls |
2017-02-25 22:00:00 | San Jose Earthquakes | 4 - 1 | Sacramento Republic FC |
2017-02-25 22:25:00 | Philadelphia Union | 2 - 3 | DC United |
2017-02-25 22:30:00 | New York City Football Club | 1 - 0 | FC Kansas City |
Iraqi Premier League | |||
2017-02-25 11:00:00 | Al-Naft | 1 - 1 | Naft Alwasat |
2017-02-25 11:00:00 | Al Zawraa | 4 - 0 | AI Kahrabaa |
2017-02-25 14:00:00 | Al Shorta | 1 - 0 | Al Talaba |
Ireland First Division | |||
2017-02-25 15:00:00 | Cobh Ramblers | 1 - 1 | Wexford (Youth) |
Israel B League | |||
2017-02-25 17:45:00 | Rubi Shapira | 3 - 0 | Hapoel Ironi Baka El Garbiya |
2017-02-25 19:00:00 | Hapoel Herzliya | 1 - 3 | Ironi Tiberias |
Israel C League | |||
2017-02-25 12:45:00 | Hapoel Sandala Gilboa | 0 - 1 | Hapoel Bnei Arrara Ara |
Israel Premier League | |||
2017-02-25 14:00:00 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 0 | Hapoel Raanana |
2017-02-25 15:59:00 | Hapoel Ashkelon | 1 - 1 | Hapoel Kiryat Shmona |
2017-02-25 16:15:00 | Maccabi Haifa | 0 - 1 | Ashdod MS |
2017-02-25 18:30:00 | Maccabi Tel Aviv | 2 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv |
Israel Youth League | |||
2017-02-25 08:00:00 | Hakoah Amidar Ramat Gan U19 | 1 - 0 | Hapoel Qiryat Ono U19 |
2017-02-25 09:00:00 | Beitar Nes Tubruk U19 | 3 - 0 | Hapoel Beer Sheva U19 |
2017-02-25 09:00:00 | Ashdod MS U19 | 0 - 4 | Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 |
2017-02-25 09:00:00 | Maccabi Petach Tikva U19 | 2 - 0 | Hapoel Haifa U19 |
2017-02-25 09:00:00 | Bnei Sakhnin U19 | 1 - 2 | Maccabi Tel Aviv Shachar U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Hapoel Tel Aviv U19 | 0 - 0 | Hapoel Raanana Roei U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Maccabi Netanya U19 | 0 - 4 | Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 |
2017-02-25 10:00:00 | Bnei Yehuda Tel Aviv U19 | 3 - 0 | Hapoel Ashkelon U19 |
Italian Campionato Nazionale Primavera | |||
2017-02-25 10:00:00 | Spal U19 | 3 - 1 | Latina Calcio U20 |
2017-02-25 10:00:00 | Avellino U19 | 2 - 1 | Chievo U20 |
2017-02-25 10:00:00 | Benevento (Youth) | 0 - 2 | Udinese U20 |
2017-02-25 10:00:00 | Empoli U20 | 2 - 1 | Pro Vercelli U20 |
2017-02-25 10:00:00 | Cagliari U19 | 0 - 1 | Virtus Entella U20 |
2017-02-25 10:00:00 | Crotone U19 | 1 - 3 | Inter Milan U20 |
2017-02-25 11:00:00 | Napoli U20 | 4 - 1 | Vicenza U20 |
2017-02-25 12:00:00 | AC Milan U20 | 3 - 1 | Perugia U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Fiorentina U20 | 2 - 2 | Cesena U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Lazio U20 | 3 - 0 | Brescia U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Verona U20 | 1 - 1 | Sampdoria Youth |
2017-02-25 13:30:00 | Ascoli U20 | 1 - 0 | Cittadella U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Bari U19 | 2 - 2 | Pescara Youth |
2017-02-25 13:30:00 | Sassuolo U20 | 1 - 0 | Carpi U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Bologna U20 | 1 - 2 | Atalanta U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Genoa U20 | 3 - 1 | Pisa U19 |
2017-02-25 13:30:00 | Novara U20 | 6 - 3 | AS Roma U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Palermo U20 | 2 - 0 | Frosinone U20 |
2017-02-25 13:30:00 | Ternana u20 | 2 - 1 | Sha LAN U19 |
Italian Serie A | |||
2017-02-25 17:00:00 | Napoli | 0 - 2 | Atalanta |
2017-02-25 19:45:00 | Juventus | 2 - 0 | Empoli |
Italian Serie B | |||
2017-02-25 14:00:00 | ACD Virtus Entella | 2 - 0 | Carpi |
2017-02-25 14:00:00 | Frosinone | 1 - 0 | Verona |
2017-02-25 14:00:00 | Ternana | 0 - 1 | Latina |
2017-02-25 14:00:00 | Spal | 2 - 0 | Perugia |
2017-02-25 14:00:00 | Ascoli | 2 - 4 | Pisa |
2017-02-25 14:00:00 | Cesena | 1 - 2 | Pro Vercelli |
2017-02-25 14:00:00 | Trapani | 1 - 0 | Salernitana |
2017-02-25 14:00:00 | Novara | 2 - 1 | Spezia |
2017-02-25 14:00:00 | Avellino | 3 - 1 | Vicenza |
Italy C1 | |||
2017-02-25 13:30:00 | Taranto Sport | 1 - 0 | Catanzaro |
2017-02-25 13:30:00 | USD Akragas | 0 - 1 | Foggia |
2017-02-25 13:30:00 | Cosenza Calcio 1914 | 2 - 2 | Fondi |
2017-02-25 13:30:00 | Melfi | 0 - 4 | Paganese |
2017-02-25 13:30:00 | Matera | 0 - 4 | US Siracusa |
2017-02-25 13:30:00 | Lecce | 2 - 1 | Vibonese |
2017-02-25 13:30:00 | Robur Siena S.S.D. | 1 - 2 | Racing Roma |
2017-02-25 13:30:00 | Forli | 1 - 0 | Gubbio |
2017-02-25 13:30:00 | Fano Calcio | 0 - 2 | A.C. Reggiana 1919 |
2017-02-25 15:30:00 | US Casertana 1908 | 1 - 0 | Virtus Francavilla |
2017-02-25 19:30:00 | Juve Stabia | 3 - 3 | Reggina |
Italy Futsal | |||
2017-02-25 17:00:00 | Carme Dawson | 5 - 1 | TSC Lazio Futsal |
2017-02-25 17:30:00 | Acqua e Sapone C5 Futsal | 2 - 2 | Napoli Futsal |
2017-02-25 17:30:00 | The Ischia indoor soccer team | 3 - 2 | Latina C5 Futsal |
J-League Division 1 | |||
2017-02-25 03:30:00 | Yokohama Marinos | 3 - 2 | Urawa Red Diamonds |
2017-02-25 05:00:00 | Hiroshima Sanfrecce | 1 - 1 | Albirex Niigata |
2017-02-25 05:00:00 | Shimizu S-Pulse | 0 - 1 | Vissel Kobe |
2017-02-25 05:00:00 | Kashima Antlers | 0 - 1 | FC Tokyo |
2017-02-25 05:00:00 | Sagan Tosu | 1 - 3 | Kashiwa Reysol |
2017-02-25 05:00:00 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | Consadole Sapporo |
2017-02-25 06:00:00 | Cerezo Osaka | 0 - 0 | Jubilo Iwata |
2017-02-25 07:00:00 | Omiya Ardija | 0 - 2 | Kawasaki Frontale |
Jordan Premier League | |||
2017-02-25 13:00:00 | That Ras | 2 - 1 | Al-Ahly |
2017-02-25 15:30:00 | Al-Jazeera | 1 - 1 | Al Wihdat Amman |
Korea Challengers League | |||
2017-02-25 04:00:00 | Yangpyeong | 1 - 0 | Chuncheon Citizen |
2017-02-25 05:00:00 | Gyeongju Citizen | 2 - 2 | Jeonju Citizen FC |
2017-02-25 05:00:00 | Cheongju Jikji | 0 - 1 | Gimpo FC |
2017-02-25 06:00:00 | Paju Citizen FC | 0 - 3 | Cheongju City FC |
2017-02-25 06:00:00 | Hwaseong FC | 1 - 0 | Yangju Citizen |
Lebanese Premier 2 | |||
2017-02-25 11:15:00 | Homenetmen | 2 - 0 | Al-Hikma |
2017-02-25 12:15:00 | Al shabab trables | 1 - 0 | Al-Mabarrah |
Lebanese Premier League | |||
2017-02-25 12:15:00 | Salam Zgharta | 1 - 0 | Al-Safa |
2017-02-25 13:00:00 | Trables Sports Club | 0 - 2 | Shabab Sahel |
Liga de Elite | |||
2017-02-25 10:30:00 | MFA Development | 0 - 0 | PSP Macau |
2017-02-25 12:30:00 | Lai Chi | 2 - 2 | Cheng Fung |
Liga Super Malaysia | |||
2017-02-25 08:45:00 | Selangor PKNS | 2 - 3 | Sarawak |
2017-02-25 13:00:00 | Johor Darul Takzim | 3 - 0 | Terengganu B |
2017-02-25 13:00:00 | Kelantan | 0 - 2 | Selangor |
2017-02-25 13:00:00 | Felda United | 2 - 2 | Perak |
2017-02-25 13:00:00 | Kedah | 3 - 1 | Pulau Pinang |
2017-02-25 13:00:00 | Melaka | 1 - 3 | Pahang |
Luxembourg National Division | |||
2017-02-25 14:00:00 | Progres Niedercorn | 2 - 2 | Fola Esch |
2017-02-25 15:00:00 | UNA Strassen | 2 - 0 | US Rumelange |
2017-02-25 15:00:00 | Victoria Rosport | 1 - 2 | UN Kaerjeng 97 |
2017-02-25 17:00:00 | Jeunesse Canach | 3 - 2 | Racing Union Luxemburg |
2017-02-25 17:00:00 | US Mondorf-les-Bains | 1 - 1 | F91 Dudelange |
2017-02-25 17:30:00 | CS Petange | 1 - 2 | Hamm RM Benfica FC |
Macedonian First Football League | |||
2017-02-25 13:00:00 | Pelister Bitola | 2 - 1 | Bregalnica Stip |
Mali Premiere Division | |||
2017-02-25 15:59:00 | CSK FC | 1 - 3 | Djoliba |
2017-02-25 18:00:00 | Cercle de Bamako | 0 - 0 | AS Real |
Malta First Division League | |||
2017-02-25 13:00:00 | Zebbug Rangers | 2 - 4 | Naxxar Lions |
2017-02-25 15:15:00 | Mqabba FC | 3 - 0 | Gharghur |
Malta Premier League | |||
2017-02-25 13:00:00 | Birkirkara FC | 2 - 2 | St. Andrews |
2017-02-25 13:00:00 | Gzira United | 1 - 0 | Tarxien Rainbows F.C |
2017-02-25 15:00:00 | Floriana F.C. | 2 - 0 | Pembroke Athleta |
2017-02-25 15:00:00 | Hibernians FC | 3 - 3 | Hamrun Spartans |
Mexico Primera Divison A | |||
2017-02-25 01:00:00 | CF Atlante | 0 - 1 | Murcielagos |
2017-02-25 02:00:00 | Correcaminos UAT | 1 - 3 | Lobos BUAP |
2017-02-25 02:30:00 | Venados FC | 1 - 1 | Leones Negros |
2017-02-25 03:00:00 | Alebrijes de Oaxaca | 1 - 1 | UAEM Potros |
2017-02-25 03:35:00 | Cimarrones de Sonora | 1 - 0 | FC Juarez |
2017-02-25 23:00:00 | Zacatepec | 1 - 0 | Tampico Madero |
Mexico Segunda Division | |||
2017-02-25 01:00:00 | Ocelotes de la UNACH | 1 - 1 | Tlaxcala FC |
2017-02-25 17:00:00 | Mineros de Zacatecas II | 6 - 0 | Titanes de Saltillo |
2017-02-25 17:00:00 | Cruz Azul II | 1 - 2 | Cancun FC |
2017-02-25 17:00:00 | Santos Laguna II | 3 - 1 | Monterrery II |
2017-02-25 21:00:00 | Sporting Canamy | 0 - 1 | FC Politecnico |
2017-02-25 22:00:00 | U.A. Zacatecas | 1 - 0 | Zamora CF |
Mexico Youth U20 | |||
2017-02-25 17:00:00 | Club America U20 | 3 - 0 | CDSyC Cruz Azul U20 |
2017-02-25 17:00:00 | Pachuca U20 | 0 - 0 | Veracruz U20 |
Moldova Divizia Nationala | |||
2017-02-25 11:00:00 | FC Dacia Chisinau | 4 - 1 | Dinamo-Auto |
2017-02-25 11:00:00 | Zimbru Chisinau | 4 - 0 | FC ABUS Ungheni |
Myanmar Professional League | |||
2017-02-25 09:00:00 | Hantharwady United | 0 - 3 | YANGON UNITED |
2017-02-25 09:00:00 | Shan United | 3 - 0 | Laconi Lian |
National Premier Leagues Western Australia | |||
2017-02-25 10:00:00 | Perth Glory (Youth) | 0 - 1 | Floreat Athena |
2017-02-25 12:05:00 | Cockburn City | 0 - 0 | Balcatta FC |
Nicaragua Apertura league | |||
2017-02-25 01:00:00 | UNAN Managua | 3 - 2 | HYH Export Sebaco FC |
2017-02-25 21:00:00 | Nandasmo FC | 0 - 3 | Walter Ferretti |
Nigerian Premier League | |||
2017-02-25 15:00:00 | Akwa United | 3 - 1 | Abia Warriors |
2017-02-25 15:15:00 | Shooting Stars SC | 1 - 1 | Remo Stars |
Northern German state premier league - bayern | |||
2017-02-25 13:30:00 | Rot-Weiss Hadamar | 1 - 2 | SKV Rot Weiss Darmstadt |
2017-02-25 13:30:00 | Rot-Weiss Frankfurt | 4 - 0 | FC Ederbergland |
2017-02-25 13:30:00 | KSV Baunatal | 3 - 3 | Bayern Alzenau |
2017-02-25 13:30:00 | Borussia Fulda | 8 - 0 | Viktoria Urberach |
2017-02-25 13:30:00 | Viktoria Griesheim | 3 - 1 | FSC Lohfelden |
Northern Ireland IFA Championship | |||
2017-02-25 15:00:00 | HW Welders | 2 - 1 | Armagh City |
2017-02-25 15:00:00 | Knockbreda | 6 - 1 | Annagh United |
2017-02-25 15:00:00 | Lurgan Celtic | 2 - 0 | Larne FC |
2017-02-25 15:00:00 | Ballyclare Comrades | 0 - 3 | PSNI |
2017-02-25 15:00:00 | Dergview FC | 2 - 0 | Loughgall FC |
2017-02-25 15:00:00 | Institute FC | 0 - 1 | Warrenpoint Town |
Northern Ireland Premier League | |||
2017-02-25 15:00:00 | Cliftonville | 0 - 0 | Coleraine |
2017-02-25 15:00:00 | Glentoran FC | 0 - 1 | Linfield FC |
2017-02-25 15:00:00 | Ballinamallard United | 1 - 2 | Ballymena United |
2017-02-25 15:00:00 | Carrick Rangers | 0 - 0 | Glenavon Lurgan |
2017-02-25 15:00:00 | Dungannon Swifts | 3 - 3 | Ards FC |
2017-02-25 17:30:00 | Portadown | 1 - 1 | Crusaders |
Northern Ireland Reserve League | |||
2017-02-25 15:00:00 | Ards Reserves | 4 - 3 | Dungannon Swifts Reserves |
OFC Champions League | |||
2017-02-25 06:00:00 | Hekari Souths United FC | 3 - 7 | AS Central Sport |
OFC U-17 Championship | |||
2017-02-25 05:00:00 | New Caledonia U17 | 0 - 7 | New Zealand U17 |
Palestine Football League | |||
2017-02-25 13:00:00 | Markaz Tulkarm | 2 - 0 | Shabab Al Khader |
Panama Liga Nacional de Ascenso | |||
2017-02-25 01:00:00 | Colon C 3 | 1 - 1 | Atletico Chiriqui |
2017-02-25 02:00:00 | Panama Viejo | 1 - 4 | Leones de America FC |
Paraguay reserve team league | |||
2017-02-25 10:30:00 | Independiente FBC Reserves | 1 - 2 | Sportivo Luqueno Reserves |
2017-02-25 21:00:00 | Nacional Asuncion Reserves | 2 - 2 | Sportivo Trinidense Reserves |
Peru Primera Division | |||
2017-02-25 17:30:00 | Ayacucho Futbol Club | 1 - 1 | Deportivo Union Comercio |
2017-02-25 20:30:00 | Deportivo Municipal | 0 - 1 | Comerciantes Unidos |
2017-02-25 22:45:00 | Sport Rosario | 2 - 1 | Sporting Cristal |
Poland Ekstraklasa | |||
2017-02-25 14:30:00 | Wisla Plock | 2 - 1 | Zaglebie Lubin |
2017-02-25 17:00:00 | Lechia Gdansk | 4 - 2 | Cracovia Krakow |
2017-02-25 19:30:00 | Wisla Krakow | 3 - 1 | Jagiellonia Bialystok |
Poland Liga 1 | |||
2017-02-25 17:00:00 | Miedz Legnica | 2 - 0 | MKS Kluczbork |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 | |||
2017-02-25 11:05:00 | Braga U19 | 3 - 1 | FC Porto U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Academica Coimbra U19 | 1 - 0 | Benfica U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Rio Ave U19 | 0 - 1 | Sporting Lisbon U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Belenenses U19 | 0 - 0 | Vitoria SC Guimaraes U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Gil Vicente U19 | 2 - 0 | Oliveirense U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Moreirense U19 | 2 - 1 | Leixoes U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Padroense U19 | 0 - 0 | Pacos Ferreira U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Feirense U19 | 0 - 0 | Chaves U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Sacavenense U19 | 1 - 2 | oeiras U19 |
2017-02-25 15:00:00 | Vitoria FC Setubal U19 | 0 - 0 | GD Estoril-Praia U19 |
2017-02-25 15:59:00 | Nacional U19 | 2 - 1 | Associacao Naval U19 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores B | |||
2017-02-25 15:00:00 | ElvasU U17 | 2 - 3 | Marinhense U17 |
2017-02-25 15:00:00 | Sintrense U17 | 2 - 1 | Borbense U17 |
2017-02-25 15:30:00 | Uniao de Tomar U17 | 1 - 3 | Associacao Naval U17 |
Portugal Primeira Liga | |||
2017-02-25 15:59:00 | CD Tondela | 1 - 1 | Maritimo |
2017-02-25 18:15:00 | Estoril | 0 - 2 | Sporting CP |
2017-02-25 20:30:00 | Rio Ave | 0 - 0 | Pacos de Ferreira |
Portugal Segunda Liga | |||
2017-02-25 11:15:00 | Academica Coimbra | 1 - 2 | Cova Piedade |
2017-02-25 15:00:00 | Sporting Braga II | 2 - 2 | Viseu |
Primera Division de Colombiano-Apertura | |||
2017-02-25 20:15:00 | Patriotas FC | 3 - 2 | Deportivo Cali |
Primera Division de Ecuador | |||
2017-02-25 00:30:00 | Liga Dep. Universitaria Quito | 4 - 0 | Guayaquil City |
2017-02-25 17:00:00 | Universidad Catolica | 0 - 0 | Delfin SC |
2017-02-25 21:00:00 | Macara | 2 - 2 | Deportivo Cuenca |
Primera Division de El Salvador | |||
2017-02-25 21:00:00 | CD Pasaquina | 2 - 1 | CD Sonsonate |
Primera Division de Honduras | |||
2017-02-25 21:30:00 | CD Vida | 0 - 0 | Marathon |
Primera Division de Mexico | |||
2017-02-25 03:00:00 | Club Tijuana | 2 - 0 | Monterrey |
2017-02-25 23:00:00 | Queretaro FC | 4 - 3 | Pumas U.N.A.M. |
Primera Division de Paraguay | |||
2017-02-25 21:00:00 | Cerro Porteno | 0 - 3 | Sol de America |
2017-02-25 23:10:00 | FC Nacional Asuncion | 1 - 1 | Sportivo Trinidense |
Primera Division de Venezuela | |||
2017-02-25 19:00:00 | Deportivo Zulia | 1 - 3 | Zulia FC |
2017-02-25 20:00:00 | Deportivo Metropolitano | 1 - 1 | Caracas FC |
2017-02-25 20:00:00 | Monagas SC | 4 - 3 | Mineros de Guayana |
Qatar League | |||
2017-02-25 13:50:00 | Al Jaish (QAT) | 2 - 0 | Al-Ahli Doha |
2017-02-25 13:50:00 | Al-Arabi SC | 3 - 1 | Al-Wakra |
2017-02-25 15:59:00 | Al Shahaniya | 1 - 3 | Al-Khuraitiat |
QLD Premier League | |||
2017-02-25 08:00:00 | Moreton Bay United | 3 - 1 | North Queensland Fury |
2017-02-25 08:05:00 | Brisbane Olympic United FC | 4 - 1 | Brisbane Roar (Youth) |
2017-02-25 08:30:00 | Brisbane City | 4 - 1 | SWQ Thunder |
2017-02-25 08:30:00 | Cairns FC | 3 - 2 | Gold Coast City |
2017-02-25 09:00:00 | Western Pride | 2 - 2 | Brisbane Strikers |
Queensland U20 League | |||
2017-02-25 05:45:00 | Brisbane City U20 | 5 - 3 | SWQ Thunder U20 |
2017-02-25 05:45:00 | Moreton Bay Jets U20 | 0 - 4 | Palm Beach Sharks U20 |
Romania - Liga 2 Seria | |||
2017-02-25 09:00:00 | ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu | 1 - 2 | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
2017-02-25 09:00:00 | ACS Foresta Suceava | 2 - 2 | FC Timisoara |
2017-02-25 09:00:00 | Sportul Snagov | 3 - 0 | Unirea Tarlungeni |
2017-02-25 09:00:00 | Academica Clinceni | 1 - 0 | Afumati |
2017-02-25 09:00:00 | CSM Ramnicu Valcea | 0 - 3 | CS Balotesti |
2017-02-25 10:30:00 | FC Brasov | 1 - 2 | Olimpia Satu Mare |
Romania Liga I | |||
2017-02-25 13:00:00 | FC Viitorul Constanta | 5 - 0 | ACS Poli Timisoara |
2017-02-25 18:30:00 | Dinamo Bucuresti | 2 - 1 | CS Universitatea Craiova |
Rwanda National League | |||
2017-02-25 13:30:00 | Police(RWA) | 2 - 1 | Rayon Sports FC |
San Marino League | |||
2017-02-25 14:00:00 | SP La Fiorita | 1 - 2 | Fiorentino |
2017-02-25 14:00:00 | AC Juvenes | 1 - 1 | SP Cosmos |
2017-02-25 14:00:00 | Cailungo | 1 - 3 | SP Domagnano |
2017-02-25 14:00:00 | San Giovanni | 0 - 5 | Tre Penne |
2017-02-25 14:00:00 | Folgore/Falciano | 5 - 0 | Murata |
2017-02-25 14:00:00 | Tre Fiori | 1 - 1 | SS Virtus |
2017-02-25 14:00:00 | SP Libertas | 3 - 1 | S.S Pennarossa |
Saudi Arabia Division 2 | |||
2017-02-25 16:50:00 | Al-Kawkab | 2 - 2 | AL-Rbeea Jeddah |
Saudi Arabia Youth League | |||
2017-02-25 12:35:00 | Al-Fath (Youth) | 1 - 1 | Al-Ittihad (Youth) |
2017-02-25 12:45:00 | Al-Hilal (Youth) | 2 - 1 | Hajer (Youth) |
2017-02-25 12:45:00 | Al-Nasr (Youth) | 2 - 1 | Al-Adalh Youths |
2017-02-25 12:45:00 | Al-Shabab (Youth) | 1 - 1 | Al Raed U20 |
2017-02-25 13:15:00 | Al Ahli Jeddah (Youth) | 0 - 0 | Al-Qadasiya (Youth) |
2017-02-25 13:15:00 | Al Wehda (Youth) | 2 - 0 | Ohud Medina Youths |
Saudi Kings Cup | |||
2017-02-25 12:35:00 | Al-adalh | 4 - 3 | Al-Tai |
2017-02-25 15:40:00 | Al-Faisaly Harmah | 2 - 1 | Al Khaleej Club |
Schleswig Holstein Liga | |||
2017-02-25 13:00:00 | Union Neumunster | 2 - 1 | Oldenburger SV |
2017-02-25 13:00:00 | TSV Kropp | 3 - 1 | TSV Schilksee |
2017-02-25 13:00:00 | Heider SV | 1 - 1 | Flensburg 08 |
Scottish Championship | |||
2017-02-25 15:00:00 | Ayr United | 0 - 2 | Saint Mirren |
2017-02-25 15:00:00 | Dundee United | 1 - 1 | Greenock Morton |
2017-02-25 15:00:00 | Falkirk | 2 - 2 | Dumbarton |
2017-02-25 15:00:00 | Queen of South | 2 - 1 | Raith Rovers |
2017-02-25 17:15:00 | Hibernian | 2 - 2 | Dunfermline Athletic |
Scottish Division One | |||
2017-02-25 15:00:00 | Stranraer | 2 - 0 | Brechin City |
2017-02-25 15:00:00 | Alloa Athletic | 2 - 1 | Airdrie United |
2017-02-25 15:00:00 | Peterhead | 1 - 1 | East Fife |
Scottish Division Two | |||
2017-02-25 15:00:00 | Stirling Albion | 1 - 0 | Edinburgh City |
2017-02-25 15:00:00 | Annan Athletic | 1 - 0 | Clyde |
2017-02-25 15:00:00 | Arbroath | 4 - 1 | Cowdenbeath |
2017-02-25 15:00:00 | Berwick Rangers | 0 - 1 | Elgin City |
2017-02-25 15:00:00 | Forfar Athletic | 0 - 0 | Montrose |
Scottish Highland Football League | |||
2017-02-25 15:00:00 | Strathspey Thistle | 0 - 7 | fraserburgh |
2017-02-25 15:00:00 | Inverurie Loco Works | 1 - 5 | fraserburgh |
Scottish Premier League | |||
2017-02-25 15:00:00 | Aberdeen | 1 - 0 | Ross County |
2017-02-25 15:00:00 | Celtic FC | 2 - 0 | Hamilton Academical |
2017-02-25 15:00:00 | Motherwell | 1 - 5 | Dundee |
2017-02-25 15:00:00 | Partick Thistle | 2 - 0 | Heart of Midlothian |
2017-02-25 15:00:00 | Saint Johnstone | 0 - 2 | Kilmarnock |
Senegal Premier League | |||
2017-02-25 15:30:00 | US Ouakam Dakar | 1 - 1 | Linguere |
2017-02-25 15:59:00 | Diambars | 1 - 1 | Casamance |
2017-02-25 16:30:00 | Generation Foot | 4 - 1 | AS Douanes Dakar |
2017-02-25 17:00:00 | Teunhueth FC | 0 - 1 | Guediawaye |
2017-02-25 17:00:00 | ASEC Ndiambour | 1 - 0 | Mbour |
2017-02-25 17:30:00 | NGB ASC Niarry Tally | 0 - 0 | US Goree |
Serbian Superliga | |||
2017-02-25 12:00:00 | FK Backa Backa Palanka | 0 - 3 | Crvena Zvezda |
2017-02-25 13:00:00 | Habitpharm Javor | 2 - 3 | FK Spartak Zlatibor Voda |
2017-02-25 13:00:00 | Novi Pazar | 0 - 0 | Metalac Gornji Milanovac |
2017-02-25 13:00:00 | Radnik Surdulica | 1 - 1 | Mladost Lucani |
2017-02-25 13:00:00 | Radnicki Nis | 2 - 0 | FK Vozdovac Beograd |
2017-02-25 15:59:00 | Cukaricki Stankom | 1 - 0 | FK Napredak Krusevac |
2017-02-25 15:59:00 | Partizan Belgrade | 2 - 1 | Borac Cacak |
Slovak Super Liga | |||
2017-02-25 13:00:00 | Dunajska Streda | 5 - 0 | Tatran Presov |
2017-02-25 15:59:00 | Slovan Bratislava | 4 - 3 | Trencin |
2017-02-25 15:59:00 | Spartak Trnava | 0 - 1 | FK Senica |
Slovenia 1.Liga | |||
2017-02-25 14:00:00 | Radomlje | 0 - 3 | NK Aluminij |
2017-02-25 15:00:00 | NK Rudar Velenje | 1 - 1 | Domzale |
2017-02-25 19:15:00 | Maribor | 1 - 0 | NK Olimpija Ljubljana |
South Africa First League | |||
2017-02-25 13:30:00 | Black Leopards | 1 - 0 | Witbank Spurs |
2017-02-25 13:30:00 | FC Cape Town | 0 - 0 | Santos Cape Town |
2017-02-25 13:30:00 | Mthatha Bucks | 3 - 2 | Magesi |
2017-02-25 13:30:00 | Pretoria Univ | 2 - 0 | Thanda Royal Zulu |
2017-02-25 15:30:00 | Jomo Cosmos | 2 - 0 | Mbombela United |
South Africa Premier Soccer League | |||
2017-02-25 13:30:00 | Royal AM | 0 - 3 | Platinum Stars |
2017-02-25 13:30:00 | Orlando Pirates | 1 - 1 | Polokwane City FC |
2017-02-25 15:59:00 | Mamelodi Sundowns | 2 - 0 | Bidvest Wits |
2017-02-25 18:15:00 | Highlands Park | 0 - 1 | Supersport United |
2017-02-25 18:15:00 | Ajax Cape Town | 1 - 1 | Kaizer Chiefs |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | |||
2017-02-25 11:00:00 | CE Felanitx | 0 - 1 | UD Poblense |
2017-02-25 11:30:00 | Tenerife B | 1 - 1 | Panaderia Pulido |
2017-02-25 12:00:00 | Villa Santa Brigida | 3 - 0 | Marino |
2017-02-25 15:59:00 | EDMF Churra | 0 - 0 | Yeclano Deportivo |
2017-02-25 15:59:00 | Pobla De Mafumet CF | 1 - 1 | AEC Manlleu |
2017-02-25 16:30:00 | Maracena | 1 - 1 | CD Rincon |
2017-02-25 16:30:00 | Novelda CF | 0 - 1 | Torre Levante |
2017-02-25 17:00:00 | UD Ibarra | 2 - 0 | La Quadra |
2017-02-25 17:00:00 | UD San Fernando | 3 - 0 | CD Buzanada |
2017-02-25 17:00:00 | SD Deusto | 1 - 1 | CD Vitoria(SPA) |
2017-02-25 17:00:00 | SD Textil Escudo | 1 - 2 | Racing B |
2017-02-25 17:15:00 | CD Covadonga | 0 - 1 | Union Langreo |
2017-02-25 17:30:00 | CD Getxo | 2 - 4 | Suodu Pei |
2017-02-25 18:30:00 | CD Arnedo | 1 - 1 | Casalarreina |
2017-02-25 19:00:00 | U.M. Escobedo | 2 - 4 | AD Siete Villas |
Spanish La Liga | |||
2017-02-25 12:00:00 | Alaves | 2 - 1 | Valencia |
2017-02-25 15:15:00 | Real Betis | 1 - 2 | Sevilla |
2017-02-25 17:30:00 | Leganes | 4 - 0 | Deportivo La Coruna |
2017-02-25 19:45:00 | Eibar | 3 - 0 | Malaga |
Spanish Ladies Premier League | |||
2017-02-25 09:45:00 | Rayo Vallecano (w) | 1 - 0 | Real Sociedad (w) |
2017-02-25 15:00:00 | Transportes Alcaine (w) | 0 - 6 | Barcelona (w) |
Spanish Segunda Division | |||
2017-02-25 15:00:00 | Cordoba | 1 - 0 | AD Alcorcon |
2017-02-25 17:00:00 | Mirandes | 0 - 2 | Girona |
2017-02-25 17:00:00 | Mallorca | 1 - 4 | Tenerife |
2017-02-25 17:00:00 | Elche | 1 - 1 | SD Huesca |
2017-02-25 19:00:00 | Getafe | 1 - 0 | Rayo Vallecano |
Spanish Segunda Division B | |||
2017-02-25 15:00:00 | SD Amorebieta | 1 - 3 | Leioa |
2017-02-25 15:30:00 | UD Levante B | 2 - 0 | RCD Espanyol B |
2017-02-25 15:30:00 | Real Murcia | 2 - 2 | Recreativo Huelva |
2017-02-25 15:59:00 | Arenas Club de Getxo | 0 - 0 | Sestao |
2017-02-25 16:30:00 | Valencia CF Mestalla | 5 - 0 | Baleares |
2017-02-25 17:00:00 | Villanovense | 1 - 1 | Atletico Mancha real |
2017-02-25 17:00:00 | UD Mutilve | 0 - 0 | CD Tudelano |
2017-02-25 17:00:00 | Real Sociedad B | 4 - 0 | CF Rayo Majadahonda |
2017-02-25 17:30:00 | Atletico Sanluqueno | 1 - 0 | La Roda CF |
2017-02-25 18:00:00 | Barcelona B | 4 - 0 | CF Gava |
2017-02-25 18:00:00 | Real Union Irun | 1 - 0 | Fuenlabrada |
2017-02-25 19:00:00 | Lleida | 1 - 0 | Hercules |
2017-02-25 19:00:00 | Extremadura | 1 - 0 | Ejido |
Sri Lanka Champions League | |||
2017-02-25 10:05:00 | New Young's SC | 4 - 1 | Navy SC |
Sudanese Premier League | |||
2017-02-25 14:00:00 | Al-Hilal Kadougli | 1 - 0 | Merreikh El-Fasher |
2017-02-25 14:00:00 | Hay Al Wadi | 1 - 1 | Ahli Al Khartoum |
Sweden Cupen | |||
2017-02-25 12:00:00 | Vanersborgs IF | 2 - 2 | IFK Norrkoping FK |
2017-02-25 13:00:00 | Kristianstads FF | 0 - 3 | AIK Solna |
2017-02-25 13:00:00 | Dalkurd FF | 2 - 2 | GAIS |
2017-02-25 13:00:00 | IK Sirius FK | 2 - 0 | Ljungskile |
2017-02-25 13:00:00 | Falkenberg | 1 - 1 | IFK Varnamo |
2017-02-25 13:00:00 | Hacken | 3 - 1 | Atvidabergs |
2017-02-25 13:00:00 | BKV Norrtalje | 0 - 5 | Orebro |
2017-02-25 15:00:00 | Halmstads | 4 - 0 | Orgryte |
2017-02-25 15:00:00 | Nykopings BIS | 1 - 5 | Ostersunds FK |
Swiss Challenge League | |||
2017-02-25 18:00:00 | Neuchatel Xamax | 3 - 1 | FC Wil 1900 |
2017-02-25 18:00:00 | Schaffhausen | 2 - 1 | Winterthur |
Swiss Super League | |||
2017-02-25 16:45:00 | Thun | 4 - 3 | Vaduz |
2017-02-25 19:00:00 | Grasshopper | 2 - 3 | Young Boys |
Syrian League | |||
2017-02-25 12:00:00 | Al Jazeera | 0 - 0 | Jableh SC |
Tanzania Ligue 1 | |||
2017-02-25 13:00:00 | Simba Sports Club | 2 - 1 | Young Africans |
Thai Division 1 League | |||
2017-02-25 11:00:00 | Songkhla United | 1 - 0 | Nong Bua Lamphu |
2017-02-25 12:00:00 | Ang Thong FC | 4 - 2 | Krabi FC |
2017-02-25 12:00:00 | Nakhon Pathom FC | 1 - 2 | Prachuap Khiri Khan |
Thai Division 2 League | |||
2017-02-25 09:00:00 | Pattaya FC | 3 - 2 | Chanthaburi FC |
Thai Premier League | |||
2017-02-25 10:45:00 | Buriram United | 2 - 0 | Pattaya United |
2017-02-25 11:00:00 | Sukhothai | 5 - 1 | Super Power Samut Prakan F.C. |
2017-02-25 12:00:00 | BEC Tero Sasana | 0 - 1 | Muang Thong United |
2017-02-25 13:00:00 | Bangkok United FC | 6 - 2 | Port FC |
The German oberliga Westfalen | |||
2017-02-25 13:00:00 | Erndtebruck | 1 - 3 | SV Westfalia Rhynern |
2017-02-25 13:00:00 | FC Eintracht Rheine | 2 - 0 | Gutersloh |
2017-02-25 16:30:00 | TuS Ennepetal | 2 - 0 | FC Kaan-Marienborn |
Turkey 1. Lig | |||
2017-02-25 10:00:00 | Bandirmaspor | 4 - 0 | S.Urfaspor |
2017-02-25 13:00:00 | Adana Demirspor | 1 - 2 | Balikesirspor |
2017-02-25 15:30:00 | Goztepe | 1 - 0 | Manisaspor |
Turkey 3. Ligi B | |||
2017-02-25 10:00:00 | Hekimoglu Trabzon | 2 - 0 | Orduspor |
2017-02-25 10:30:00 | Altay Spor Kulubu | 4 - 1 | Manavgat Evrenseki |
Turkey Super Lig | |||
2017-02-25 12:00:00 | Alanyaspor | 4 - 1 | Adanaspor |
2017-02-25 13:00:00 | Akhisar Bld.Geng | 3 - 0 | Antalyaspor |
2017-02-25 15:59:00 | Konyaspor | 1 - 1 | Trabzonspor |
Turkey U21 Ligi 1 | |||
2017-02-25 09:00:00 | Bandirmaspor U21 | 0 - 2 | S.Urfaspor U21 |
2017-02-25 09:30:00 | Adana Demirspor U21 | 2 - 0 | Balikesirspor U21 |
2017-02-25 11:00:00 | Goztepe U21 | 1 - 0 | Vestel Manisaspor U21 |
Turkey U21 Super League | |||
2017-02-25 09:00:00 | Alanyaspor U21 | 2 - 2 | Adanaspor U21 |
2017-02-25 09:30:00 | Akhisar Bld.Geng U21 | 3 - 2 | Antalyaspor U21 |
2017-02-25 11:00:00 | Konyaspor U21 | 3 - 3 | Trabzonspor U21 |
UAE Division 1 Group A | |||
2017-02-25 13:25:00 | Al Oruba (UAE) | 6 - 1 | Al Arabi(UAE) |
2017-02-25 13:30:00 | Masfut | 3 - 4 | Ahli Al-Fujirah |
2017-02-25 13:30:00 | Dubai | 2 - 0 | Al-Hamriyah |
Uganda Premier League | |||
2017-02-25 13:00:00 | Kampala City Council FC | 7 - 0 | Onduparaka FC |
2017-02-25 13:00:00 | JMC | 1 - 1 | Lweza FC |
Ukraine U21 Liga | |||
2017-02-25 10:00:00 | Chernomorets Odessa U21 | 0 - 1 | Karpaty U21 |
2017-02-25 11:00:00 | FC Shakhtar Donetsk U21 | 0 - 1 | FC Vorskla U21 |
2017-02-25 11:00:00 | Zirka Kirovohrad U21 | 0 - 2 | FC Dnipro Dnipropetrovsk U21 |
Ukrainian Premier League | |||
2017-02-25 12:00:00 | Zorya | 1 - 2 | Dynamo Kyiv |
2017-02-25 12:00:00 | Olimpic Donetsk | 0 - 0 | Stal D. |
2017-02-25 15:00:00 | PFC Oleksandria | 6 - 0 | Volyn |
Uruguay Primera Division | |||
2017-02-25 19:30:00 | Boston River | 0 - 1 | Racing Club Montevideo |
2017-02-25 20:00:00 | IA Sud America | 0 - 6 | Cerro Montevideo |
2017-02-25 20:00:00 | Wanderers FC | 0 - 4 | CA Penarol |
Uruguay U19 League | |||
2017-02-25 12:00:00 | River Plate U19 | 1 - 1 | Liverpool Montevideo U19 |
VIC Premier League | |||
2017-02-25 08:00:00 | Avondale FC | 1 - 0 | South Melbourne |
2017-02-25 08:10:00 | Pascoe Vale SC | 0 - 0 | Hume City |
2017-02-25 08:30:00 | Heidelberg United | 0 - 0 | St Albans Saints |
VIC Women’s Premier League | |||
2017-02-25 04:00:00 | Southern United (w) | 1 - 1 | Alamein (w) |
2017-02-25 05:00:00 | Geelong Galaxy (w) | 3 - 0 | Heidelberg United (w) |
Victorian State League Division 1 | |||
2017-02-25 04:00:00 | Dandenong City SC | 1 - 2 | Springvale White Eagles |
2017-02-25 04:05:00 | Whittlesea Ranges | 1 - 0 | Werribee City |
2017-02-25 04:15:00 | Sunshine Georgies | 3 - 0 | Bendigo |
2017-02-25 04:15:00 | Box Hill United SC | 1 - 1 | Dandenong Thunder |
2017-02-25 06:00:00 | Northcote City | 2 - 1 | Brunswick City |
2017-02-25 07:00:00 | Ballarat Red Devils | 2 - 5 | Moreland Zebras |
2017-02-25 08:00:00 | Goulburn Valley Suns | 3 - 1 | Murray United FC |
Vietnamese First Division | |||
2017-02-25 07:55:00 | Binh Phuoc | 2 - 1 | Nam Dinh FC |
2017-02-25 08:30:00 | Dak Lak | 0 - 2 | Viettel FC |
2017-02-25 09:00:00 | Dong Thap | 1 - 1 | Pacifico Xining |
Vietnamese professional league | |||
2017-02-25 10:00:00 | Quang Nam | 1 - 1 | Thanh Hoa |
2017-02-25 10:30:00 | Dong Tam Long An | 0 - 3 | Hoang Anh Gia Lai |
2017-02-25 10:30:00 | CLB TPHCM | 1 - 0 | Can Tho |
Wales Cup | |||
2017-02-25 13:30:00 | Llanfair United | 0 - 7 | Caernarfon |
2017-02-25 14:30:00 | The New Saints | 0 - 0 | Bangor City FC |
2017-02-25 14:30:00 | Guilsfield | 0 - 3 | Bala Town F.C. |
2017-02-25 17:15:00 | Prestatyn Town FC | 2 - 2 | Connahs Quay Nomads FC |
Wales Cymru Alliance | |||
2017-02-25 14:00:00 | Gresford | 3 - 0 | Penrhyncoch |
2017-02-25 14:30:00 | Flint Town | 0 - 2 | Porthmadog |
Welsh Football League First Division | |||
2017-02-25 14:00:00 | Caerau Ely | 1 - 0 | Cambrian Clydach |
2017-02-25 14:00:00 | Caldicot T. | 0 - 1 | Pen-y-Bont FC |
2017-02-25 14:00:00 | Risca Utd | 3 - 2 | Undy Athletic |
2017-02-25 14:00:00 | Barry Town United | 1 - 2 | Goytre AFC |
2017-02-25 14:00:00 | Monmouth Town | 1 - 3 | Cwmbran Celtic |