A-League National Youth League
2019-12-08 02:30:00 Perth Glory (Youth) - Brisbane Roar (Youth)
Albania Super league
2019-12-08 12:30:00 KF Laci - Flamurtari
2019-12-08 15:30:00 Teuta Durres - Skenderbeu Korca
Andorra Super league
2019-12-08 11:00:00 FC Santa Coloma - FC Ordino
2019-12-08 13:00:00 Sant Julia - UE Santa Coloma
2019-12-08 15:00:00 UE Engordany - CE Carroi
2019-12-08 17:00:00 Inter Club Escaldes - Atletic Club D Escaldes
Argentina Prim C Metropolitana
2019-12-08 20:00:00 Defensores Unidos - Tristan Suarez
2019-12-08 20:00:00 Comunicaciones BsAs - Los Andes
2019-12-08 20:00:00 CA San Miguel - Uhl Que Sa
Argentine Division 1
2019-12-08 00:45:00 Lanus 1 - 0 Racing Club
2019-12-08 20:35:00 Gimnasia La Plata - Central Cordoba SDE
2019-12-08 20:35:00 Defensa Y Justicia - Godoy Cruz Antonio Tomba
2019-12-08 22:40:00 Rosario Central - Boca Juniors
Argentine Division 2
2019-12-08 20:00:00 Estudiantes de Caseros - Guillermo Brown
Argentine Torneo A
2019-12-08 00:30:00 Boca Unidos 1 - 2 Douglas Haig
2019-12-08 00:45:00 Chaco For Ever 1 - 0 Defensores Pronunciamiento
Armenia Division 2
2019-12-08 10:00:00 Alashkert B Martuni - Shirak Gjumri B
2019-12-08 10:00:00 FK Dilijan - Masis
2019-12-08 10:00:00 FC Aragats - Ararat Yerevan II
2019-12-08 10:00:00 FC Torpedo Yerevan - Lernayin Artsakh
2019-12-08 10:00:00 FK Van - Ararat-Armenia B
Aruba Division Di Honor
2019-12-08 00:30:00 Sport Club United - SV Brazil Juniors
2019-12-08 22:00:00 SV La Fama - SV Caravel
Australia A-League
2019-12-08 05:00:00 Western United FC - Melbourne Victory
2019-12-08 07:00:00 Adelaide United - Newcastle Jets
Australia W-League
2019-12-08 05:00:00 Sydney FC (w) - Melbourne City (w)
Austrian Bundesliga
2019-12-08 13:30:00 Mattersburg - Trenkwalder Admira Wacker
2019-12-08 13:30:00 Sturm Graz - Rheindorf Altach
2019-12-08 15:59:00 Rapid Wien - Austria Wien
Azerbaijan Premier League
2019-12-08 11:00:00 Standard Sumgayit - FK Gilan Gabala
2019-12-08 11:00:00 Zira FK - Sabail
2019-12-08 13:00:00 Sabah FK - FC Neftci Baku
Belarusian Premier League
2019-12-08 11:00:00 Dnepr Mogilev - FC Rukh Brest
Belgian First Amateur Division
2019-12-08 14:00:00 RFC de Liege - Dessel Sport
2019-12-08 14:00:00 Sint-Eloois-Winkel - Rupel Boom
Belgian Pro League
2019-12-08 13:30:00 Mouscron Peruwelz - Standard Liege
2019-12-08 17:00:00 Anderlecht - Charleroi
2019-12-08 19:00:00 KAS Eupen - Oostende
Belgian Second Division
2019-12-08 15:00:00 Westerlo - Saint Gilloise
Bolivia Primera Division
2019-12-08 19:00:00 Always Ready - Club Guabira
2019-12-08 19:00:00 Real Potosi - Destroyers
2019-12-08 20:00:00 Bolivar - Blooming
2019-12-08 21:15:00 Jorge Wilstermann - San Jose
2019-12-08 23:30:00 Royal Pari FC - The Strongest
Bosnia and Herzegovina Premier League
2019-12-08 14:00:00 Borac Banja Luka - Sloboda
Botola 2
2019-12-08 14:00:00 Wydad Fes - KAC de Kenitra
2019-12-08 14:00:00 Club Salmi - Racing Casablanca
2019-12-08 14:00:00 Chabab Rif Hoceima - Itihad Z. Khemisset
2019-12-08 14:00:00 Wydad Temara - Chabab Ben Guerir
2019-12-08 14:00:00 Kawkab de Marrakech - ASS Association Sportive de Sa
2019-12-08 14:00:00 SCCM Chabab Mohamedia - Chabab Atlas Khenifra
2019-12-08 14:00:00 USK US Sidi Kacem - Olympique Dcheira
2019-12-08 14:00:00 TAS de Casablanca - Maghreb Fez
Botola Pro 1
2019-12-08 15:59:00 MCO Mouloudia Oujda - FAR Forces Armee Royales
2019-12-08 18:00:00 IRT Itihad de Tanger - Raja de Beni Mellal
Brazil Copa RS U20
2019-12-08 18:30:00 Corinthians Paulista (Youth) - Nacional Montevideo U20
2019-12-08 20:30:00 River Plate U20 - Gremio Nacional U20
2019-12-08 22:30:00 Midtjylland (Youth) - CA Talleres de Cordoba U20
Brazil Serie A
2019-12-08 19:00:00 Goias - Gremio (RS)
2019-12-08 19:00:00 Cruzeiro (MG) - Palmeiras
2019-12-08 19:00:00 Santos - Flamengo
2019-12-08 19:00:00 Centro Sportivo Alagoano - Sao Paulo
2019-12-08 19:00:00 Vasco da Gama - Chapecoense SC
2019-12-08 19:00:00 Corinthians Paulista (SP) - Fluminense RJ
2019-12-08 19:00:00 Internacional RS - Atletico Mineiro
2019-12-08 19:00:00 Fortaleza - Bahia BA
2019-12-08 19:00:00 Botafogo RJ - Ceara
2019-12-08 19:00:00 Avai FC SC - Atletico Paranaense
Brazil Serie D
2019-12-08 18:30:00 Assermurb Women - Atletico Acreano (w)
Bulgaria B PFG
2019-12-08 12:00:00 Strumska Slava - Septemvri Simitli
2019-12-08 12:00:00 Botev Galabovo - Ludogorets Razgrad II
2019-12-08 13:00:00 PFK Montana - Kariana Erden
Bulgaria Premier League
2019-12-08 10:00:00 Botev Vratsa - Slavia Sofia
2019-12-08 12:15:00 Arda - CSKA Sofia
2019-12-08 14:30:00 Levski Sofia - Vitosha Bistritsa
Burkina Faso League
2019-12-08 17:45:00 KOZAF - Rahimo FC
CAF Confederation Cup
2019-12-08 13:00:00 Zanaco - Renaissance Sportive de Berkane
2019-12-08 13:00:00 Esae FC - Daring Club Motema Pembe
2019-12-08 13:00:00 Enyimba - Calor de San Pedro
2019-12-08 15:59:00 EL Masry - Enugu Rangers International
2019-12-08 15:59:00 Djoliba - Bidvest Wits
2019-12-08 15:59:00 Horoya AC - Al-Nasr Benghazi
2019-12-08 19:00:00 Pyramids FC - F.C. Nouadhibou
2019-12-08 19:00:00 Paradou AC - Hassania Agadir
Cameroon Elite One
2019-12-08 12:00:00 Feutcheu FC - PWD de Bamenda
2019-12-08 14:00:00 Colombe du Dja et Lobo - AS Fortuna Mfou
2019-12-08 14:00:00 Coton Sport - Eding Sport FC
2019-12-08 14:00:00 Dragon Club Yaounde - Avion Academy
2019-12-08 14:00:00 Stade Renard de Melong - APEJES Academy
2019-12-08 14:00:00 Tonnerre Yaounde - Young Sports
2019-12-08 14:00:00 Union Douala - Canon Yaounde
2019-12-08 14:00:00 Fovu de Baham - Panthere Sportive du Nde
Cameroon League Women
2019-12-08 12:00:00 Vision Sports Bamenda (W) - Amazone FAP (W)
2019-12-08 12:30:00 AS Awa FF (w) - Canon de Yaounde (w)
2019-12-08 14:30:00 Louves Minproff (W) - Renaissance de Figuil Women
CECAFA Tusker Challenge Cup
2019-12-08 13:30:00 Zanzibar - Sudan
2019-12-08 13:30:00 Kenya - Tanzania
COSAFA Cup U20
2019-12-08 08:00:00 Seychelles U20 - Swaziland U20
2019-12-08 10:45:00 Mauritius U20 - Lesotho U20
2019-12-08 13:30:00 Madagascar U20 - South Africa U20
Costa Rica Primera Division
2019-12-08 21:00:00 Alajuelense - Herediano
Croatia 1.Division
2019-12-08 14:00:00 ZNK Osijek - NK Lokomotiva Zagreb
2019-12-08 16:30:00 Rijeka - Istra 1961 Pula
Croatia 2.HNL
2019-12-08 12:00:00 Hajduk Split II - HNK Sibenik
2019-12-08 12:30:00 Rudes - Bijelo Brdo
Croatia First League Women
2019-12-08 12:00:00 ZNK Osijek (w) - ZNK Split (w)
Croatia U19 League
2019-12-08 11:00:00 Inter Zapresic U19 - Hajduk Split U19
2019-12-08 12:00:00 Hrvatski Dragovoljac U19 - Rijeka U19
CS U15
2019-12-08 20:00:00 Colombia U15 - Paraguay U15
2019-12-08 22:30:00 Argentina U15 - Brasil U15
Curacao League
2019-12-08 01:20:00 Jong Holland - SV Hubentud Fortuna
2019-12-08 21:15:00 Inter Willemstad - Scherpenheuvel
2019-12-08 23:30:00 CSD Barber - SV Vesta
Cyprus 1 Division
2019-12-08 14:00:00 Omonia Nicosia FC - Doxa Katokopias
2019-12-08 15:59:00 Apollon Limassol FC - AEK Larnaca
Cyprus 2 Division
2019-12-08 12:30:00 Dignis Yepsonas - Agia Napa
Cyprus Women Division 1
2019-12-08 09:00:00 Apollon Lympion (w) - EN Thoi Lakatamias (w)
2019-12-08 09:00:00 Pyrgos Limassol (W) - Lefkothea Latisa Women
2019-12-08 09:00:00 Yeroskipou FC (W) - Omonia Nicosia (w)
Czech Republic Gambrinus Liga
2019-12-08 13:30:00 Dynamo Ceske Budejovice - Marila Pribram
2019-12-08 13:30:00 MFK Karvina - Sigma Olomouc
2019-12-08 15:59:00 Sparta Praha - Mlada Boleslav
Denmark Superligaen
2019-12-08 11:00:00 Silkeborg - Randers FC
2019-12-08 13:00:00 Aarhus AGF - Lyngby
2019-12-08 13:00:00 Sonderjyske - Esbjerg
2019-12-08 15:00:00 Nordsjaelland - FC Copenhagen
2019-12-08 17:00:00 Brondby IF - Midtjylland
Ecuador Campeonato Serie B
2019-12-08 17:30:00 Esmeraldas - Club 9 de Octubre
2019-12-08 20:30:00 CD Independiente Juniors - Pottu Via Ho
2019-12-08 20:30:00 Orense SC - Manta FC
Egypt Division 2
2019-12-08 12:30:00 Al Minya - Telephonaat Bani Suweif FC
2019-12-08 12:30:00 Suhag - National Bank
Egyptian Scores Cup
2019-12-08 12:30:00 Aswan - Tanta
El Salvador Segunda Division
2019-12-08 21:00:00 Brujos Mario Calvo - CD Racing Junior de Armenia
2019-12-08 21:15:00 CD Platense Municipal Zacatecoluca - AD Juayua
England Championship
2019-12-08 12:00:00 West Bromwich(WBA) - Swansea City
England FA Women Super League
2019-12-08 12:00:00 Manchester United (w) - Everton FC (w)
2019-12-08 12:00:00 Chelsea FC (w) - Manchester City (w)
2019-12-08 14:00:00 Liverpool (w) - West Ham United (w)
2019-12-08 14:00:00 Tottenham Hotspur (w) - Brighton H.A. (w)
2019-12-08 14:30:00 Reading (w) - Arsenal (w)
2019-12-08 15:00:00 Bristol Academy (w) - Birmingham (w)
England FA Women's Cup
2019-12-08 13:00:00 Sunderland (w) - Middlesbrough (w)
2019-12-08 13:00:00 Stoke City (w) - Huddersfield (w)
2019-12-08 13:00:00 Burnley (w) - Hull City (W)
English FA Women's Premier League
2019-12-08 12:00:00 Durham Wildcats LFC (w) - Lewes (w)
2019-12-08 14:00:00 Blackburn Rovers (w) - London City Lionesses (w)
2019-12-08 14:00:00 Charlton (w) - Coventry (w)
2019-12-08 14:00:00 Sheffield United (w) - London Bees Women's
English Premier League
2019-12-08 14:00:00 Aston Villa - Leicester City
2019-12-08 14:00:00 Newcastle United - Southampton
2019-12-08 14:00:00 Norwich City - Sheffield United
2019-12-08 16:30:00 Brighton Hove Albion - Wolves
English Women's Conference North
2019-12-08 14:00:00 Sheffield (w) - Derby County (w)
English Women's Conference South
2019-12-08 13:00:00 Chichester City (w) - Queens Park Rangers (w)
2019-12-08 13:00:00 Milton Keynes Dons (w) - Portsmouth (w)
2019-12-08 13:00:00 Watford (w) - Plymouth Argyle (w)
2019-12-08 14:00:00 Crawley Wasps (w) - Cardiff City (w)
2019-12-08 14:00:00 Gillingham (w) - Keynsham Town (w)
2019-12-08 14:00:00 Oxford United (w) - Yeovil Town (w)
Ethiopia Premier League
2019-12-08 12:00:00 Sidama Bunna - Shire Endaselassie FC
France Youth U19 League
2019-12-08 13:30:00 AuxerreU19 - Bourg Peronnas U19
2019-12-08 13:30:00 Torcy U.S U19 - Lyon U19
2019-12-08 13:30:00 Epinal U19 - Troyes U19
2019-12-08 13:30:00 ASPTT Dijon U19 - Metz U19
2019-12-08 13:30:00 Le Puy Foot 43 Auvergne U19 - StrasbourgU19
2019-12-08 13:30:00 Montceau U19 - SochauxU19
2019-12-08 13:30:00 FC Chartres U19 - Le Havre U19
2019-12-08 13:30:00 US Boulogne U19 - Orleans US 45 U19
2019-12-08 13:30:00 Drancy U19 - Caen U19
2019-12-08 13:30:00 Valenciennes US U19 - Feignies U19
2019-12-08 13:30:00 Toulon U19 - NimesU19
2019-12-08 13:30:00 Saint Etienne U19 - Cannes AS U19
2019-12-08 13:30:00 Toulouse U19 - Bastia U19
2019-12-08 13:30:00 Guingamp U19 - Chateauroux U19
2019-12-08 13:30:00 Vannes U19 - Bordeaux U19
2019-12-08 13:30:00 Niort U19 - Aviron Bayonnais U19
2019-12-08 13:30:00 Tours U19 - Laval U19
2019-12-08 13:30:00 Rennes U19 - Concarneau U19
France Ligue 1
2019-12-08 14:00:00 Reims - Saint Etienne
2019-12-08 15:59:00 Nantes - Dijon
2019-12-08 20:00:00 Marseille - Bordeaux
French Cup
2019-12-08 12:30:00 Linas-Montlhery - Maccabi Paris
2019-12-08 12:30:00 Nanterre - Bastia CA
2019-12-08 12:30:00 USM Senlis - Le Portel
2019-12-08 12:30:00 Reims Ste Anne - USL Dunkerque
2019-12-08 12:45:00 Dieppe - Lens
2019-12-08 13:00:00 Olympique de Valence - Paris FC
2019-12-08 13:30:00 AF Virois - Versailles 78
2019-12-08 14:00:00 Vauban Strasbourg - Nancy
2019-12-08 14:00:00 Les Herbiers - Le Mans
2019-12-08 14:00:00 Tourcoing - Valenciennes
2019-12-08 14:30:00 St. Pierroise - Thaon
French Feminines D1
2019-12-08 13:45:00 Lyon (w) - FC Metz (w)
Futsal Spain Division De Honor
2019-12-08 15:30:00 F.C.Barcelona Futsal - Inter Movistar Futsal
Georgia Cup
2019-12-08 11:30:00 FC Saburtalo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
German 3.Liga
2019-12-08 12:00:00 SV Waldhof Mannheim - Eintracht Braunschweig
2019-12-08 13:00:00 MSV Duisburg - Bayern Munchen (Youth)
German Bundesliga
2019-12-08 14:30:00 Union Berlin - FC Koln
2019-12-08 17:00:00 Werder Bremen - SC Paderborn 07
German Bundesliga 2
2019-12-08 12:30:00 Jahn Regensburg - St. Pauli
2019-12-08 12:30:00 Dynamo Dresden - SV Sandhausen
2019-12-08 12:30:00 SV Wehen Wiesbaden - Darmstadt
German Frauen Bundesliga
2019-12-08 13:00:00 Bayer Leverkusen (w) - SG Essen-Schonebeck (w)
2019-12-08 13:00:00 SC Sand (w) - VfL Wolfsburg (w)
2019-12-08 13:00:00 FCR 2001 Duisburg ?w? - Koln (w)
2019-12-08 13:00:00 Hoffenheim (w) - USV Jena (w)
Germany Bundesliga II Women
2019-12-08 10:00:00 Ingolstadt 04 (w) - SV Meppen (w)
2019-12-08 10:00:00 FFC Turbine Potsdam II (w) - FC Gutersloh (w)
2019-12-08 10:00:00 FFC Frankfurt II (w) - Bayern Munich II (w)
2019-12-08 10:00:00 Werder Bremen (w) - Saarbrucken (w)
2019-12-08 10:00:00 Wolfsburg II (w) - Andernach (w)
2019-12-08 13:00:00 Arminia Bielefeld (w) - Monchengladbach (w)
Germany Oberliga NOFV
2019-12-08 12:00:00 1. FC Lok Stendal - Brandenburger SC Sud 05
2019-12-08 12:00:00 Hertha 06 Charlotten - Strausberg
2019-12-08 12:00:00 SV Victoria Seelow - SV Tasmania Berlin
2019-12-08 12:00:00 Carl Zeiss Jena II - VFC Plauen
2019-12-08 12:00:00 Einheit Rudolstadt - SV 1899 Merseburg
2019-12-08 12:00:00 international Leipzig FC - FSV Martinroda
2019-12-08 12:00:00 Wacker Nordhausen II - Grimma
2019-12-08 12:30:00 TSG Neustrelitz - Hansa Rostock II
2019-12-08 13:00:00 Werder Bremen III - LTS Bremerhaven
2019-12-08 13:00:00 Eintracht Celle - TuS Bersenbruck
2019-12-08 13:00:00 MTV Wolfenbuttel - Heeslinger SC
2019-12-08 13:00:00 VfL Oldenburg - FC Hagen/Uthlede
2019-12-08 13:00:00 Hertha Zehlendorf - Greifswalder FC
2019-12-08 13:15:00 Cronenberger SC - SV Straelen
2019-12-08 13:15:00 FC Kray - FC Kleve
2019-12-08 13:15:00 Schwarz-Weiss Essen - SC Union Nettetal
2019-12-08 13:15:00 TSV Meerbusch - SpVg Schonnebeck
2019-12-08 13:30:00 Duren - SpVg Frechen 20
2019-12-08 13:30:00 SV Breinig - Fortuna Cologne II
2019-12-08 13:30:00 Wegberg-Beeck - Siegburger SV 04
2019-12-08 13:30:00 FC Kaan-Marienborn - Gutersloh
2019-12-08 13:30:00 FC Eintracht Rheine - Erndtebruck
2019-12-08 13:30:00 Holzwickeder SC - Hammer SpVg
2019-12-08 13:30:00 SC Preussen Munster II - Rot-Weiss Ahlen
2019-12-08 13:30:00 Wiedenbruck - ASC 09 Dortmund
2019-12-08 13:30:00 Adams Sam Beek - SC Paderborn 07 II
2019-12-08 13:30:00 TuS Ennepetal - RSV Meinerzhagen
2019-12-08 13:30:00 SV Westfalia Rhynern - TSG Sprockhovel
2019-12-08 13:45:00 Blau-Weib Friesdorf - FC Viktoria Arnoldsweiler
2019-12-08 13:45:00 SpVg Wesseling-Urfeld - SV Deutz 05
2019-12-08 14:00:00 BSC Hastedt - Union 60 Bremen
2019-12-08 14:00:00 TSV Sasel - TSV Buchholz 08
2019-12-08 14:00:00 Hennef 05 - Borussia Freialdenhoven
2019-12-08 14:00:00 FC Pesch 1956 - VfL Vichttal
2019-12-08 14:00:00 SV Eilendorf - Hurth
2019-12-08 14:00:00 Bocholt FC - TVD Velbert
2019-12-08 14:00:00 FC Monheim - VfB Hilden
2019-12-08 14:00:00 Ratingen SV - SF Baumberg
2019-12-08 14:00:00 SC Velbert - SSVg Velbert
2019-12-08 14:00:00 TuRU Dusseldorf - SF Niederwenigern
2019-12-08 14:15:00 Westfalia Herne - Siegen Sportfreunde
2019-12-08 14:30:00 SFL Bremerhaven - BTS Neustadt
Germany Regionalliga
2019-12-08 12:30:00 SV Babelsberg 03 - Berliner FC Dynamo
2019-12-08 12:30:00 BSG Chemie Leipzig - Wacker Nordhausen
2019-12-08 12:30:00 Rot-Weiss Erfurt - BFC Viktoria 1889
2019-12-08 12:30:00 FSV Union Furstenwalde - ZFC Meuselwitz
2019-12-08 12:30:00 Germania Halberstadt - FSV Optik Rathenow
2019-12-08 12:30:00 Lichtenberg 47 - VfB Auerbach
2019-12-08 13:00:00 Borussia Dortmund (Youth) - Rot-Weiss Essen
2019-12-08 13:00:00 SC Freiburg (Youth) - SV Elversberg
2019-12-08 13:00:00 VfL Wolfsburg (Youth) - Werder Bremen (Youth)
2019-12-08 13:00:00 HSC Hannover - Hamburger SV (Youth)
2019-12-08 13:00:00 St Pauli II - VFB Lubeck
Germany Youth U17 League
2019-12-08 10:00:00 SV Lippstadt U17 - Bochum U17
2019-12-08 10:00:00 Fortuna Dusseldorf U17 - Koln U17
2019-12-08 10:00:00 FC Schalke 04 U17 - Dortmund U17
2019-12-08 10:00:00 Aachen U17 - SG Unterrath U17
2019-12-08 10:00:00 Karlsruher SC U17 - Augsburg U17
2019-12-08 10:00:00 VfB Stuttgart U17 - Stuttgarter Kickers U17
2019-12-08 10:00:00 Eintr. BraunschweigU17 - VfL Wolfsburg U17
2019-12-08 12:00:00 SpVgg Unterhaching U17 - Nurnberg U17
2019-12-08 12:00:00 Eintracht Frankfurt U17 - Greuther Furth U17
2019-12-08 13:00:00 St. PauliU17 - Werder Bremen U17
Germany Youth U19 League
2019-12-08 10:00:00 Kaiserslautern U19 - SSV Ulm U19
2019-12-08 10:00:00 Energie Cottbus U19 - Holstein Kiel U19
2019-12-08 12:00:00 Hannover 96 U19 - Union Berlin U19
2019-12-08 12:00:00 RW Oberhausen U19 - Arminia Bielefeld U19
Greece Divison C
2019-12-08 10:30:00 Ermis Koridalou - AS Ano Mera
2019-12-08 12:00:00 AEK Tripolis - Aiolikos
2019-12-08 13:00:00 Iraklis Larisas - Karitsa
2019-12-08 13:00:00 Orfeas Xanthi - Keravnos Pernis
2019-12-08 13:00:00 Posidonas Neas Michanionas - Megas Alexandros Trikalon
2019-12-08 13:00:00 Thermaikos Thermis - Thiella Sarakinon
Greece National A
2019-12-08 13:00:00 Lamia - OFI Crete
2019-12-08 15:15:00 Asteras Tripolis - AEL Larisa
2019-12-08 17:30:00 Volos NFC - Panathinaikos
2019-12-08 17:30:00 Atromitos Athens - Aris Thessaloniki
Greece National B
2019-12-08 13:00:00 Platanias FC - Kerkyra
2019-12-08 13:00:00 Apollon Smirnis - Giorgos Karaiskakis
2019-12-08 13:00:00 Apollon Larissas - Apollon Kalamarias
2019-12-08 15:30:00 Pas Giannina - Doxa Dramas
Greece National B1
2019-12-08 13:00:00 Ialysos - Veria FC
2019-12-08 13:00:00 Ierapetra - Thesprotos
2019-12-08 13:00:00 AO Kavala - Ionikos
2019-12-08 13:00:00 Niki Volou - Aspropyrgos Enosis
2019-12-08 13:00:00 Egaleo Athens - Olympiakos Volou
2019-12-08 13:00:00 AO Triglia - Diagoras
Greece U19
2019-12-08 09:00:00 Doxa Dramas U19 - Kassiopi U19
2019-12-08 10:00:00 Levadiakos U19 - Chania FC U19
Guatemala D2
2019-12-08 02:00:00 Marquense - CD Achuapa
Gulf Cup of Nations
2019-12-08 15:59:00 Bahrain - Saudi Arabia
Holland Eredivisie
2019-12-08 11:15:00 Vitesse Arnhem - Feyenoord
2019-12-08 13:30:00 RKC Waalwijk - SC Heerenveen
2019-12-08 13:30:00 Groningen - FC Utrecht
2019-12-08 15:45:00 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
Hong Kong 2nd Division
2019-12-08 05:00:00 Chelsea FC Soccer School (HK) - Fu Moon FC
2019-12-08 05:00:00 Sao Jose(AP) - Mutual Football Club
2019-12-08 05:00:00 Yau Tsim Mong - Kwong Wah AA
2019-12-08 05:00:00 Tung Sing FC - Lucky Mile FC
2019-12-08 05:00:00 Kwun Tong - Flower
2019-12-08 05:00:00 Tuen Mun Football Team - Kowloon City
2019-12-08 05:00:00 Kwai Tsing District FA - Wan Chai
Hong Kong First Division League
2019-12-08 05:30:00 Eastern District SA - North District FC
2019-12-08 05:30:00 Wing Yee FT - Citizen
2019-12-08 07:30:00 Central Western District RSA - Hong Kong Sapling
2019-12-08 07:30:00 Wong Tai Sin - Sham Shui Po
2019-12-08 07:30:00 Tai Chung FC - Dreams Metro Gallery
2019-12-08 07:30:00 Shatin SA - South China AA
2019-12-08 08:45:00 Hong Kong FC - Kai Jing
Hungary Borsodi Liga
2019-12-08 14:45:00 Ferencvarosi TC - Videoton Puskas Akademia
Hungary NB ?
2019-12-08 12:00:00 Dafuji cloth MTE - Szegedi AK
2019-12-08 12:00:00 Gyori ETO - FC Ajka
2019-12-08 12:00:00 Kazincbarcika - SOROKSAR
2019-12-08 12:00:00 Nyiregyhaza - Budaorsi SC
2019-12-08 12:00:00 Vac-Dunakanyar - Szolnoki MAV FC
2019-12-08 15:59:00 Duna-Tisza - Bekescsaba
2019-12-08 15:59:00 Szombathelyi Haladas - Gyirmot SE
2019-12-08 15:59:00 Vasas - Dorogi FC
2019-12-08 17:00:00 Balmazujvarosi FC - Bodajk FC Siofok
Iceland U19 Cup
2019-12-08 12:15:00 Afturelding Hviti U19 - Leiknir KB U19
2019-12-08 18:00:00 Stjarnan Gardabaer U19 - IA Skallagrimur U19
India League Division 1
2019-12-08 11:30:00 Mohun Bagan(Ind) - Churchill Brothers
Indian Super League
2019-12-08 14:00:00 Fateh Hyderabad - FC Goa
Indonesia Super League
2019-12-08 08:30:00 PSIS Semarang - Arema Malang
2019-12-08 08:30:00 Perseru Serui - Persija Jakarta
2019-12-08 11:00:00 Persebaya Surabaya - Bhayangkara Surabaya United
2019-12-08 13:30:00 Bali United - Persipura Jayapura
International Club Friendly
2019-12-08 13:30:00 CD Maxaquene - Ferroviario Maputo
Israel Premier League
2019-12-08 17:45:00 Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv
2019-12-08 18:15:00 Ashdod MS - Beitar Jerusalem
Italian Campionato Nazionale Primavera
2019-12-08 09:00:00 Empoli U20 - AS Roma U20
2019-12-08 11:00:00 Cagliari U20 - Sampdoria U20
Italian Serie A
2019-12-08 11:30:00 Lecce - Genoa
2019-12-08 14:00:00 Torino - Fiorentina
2019-12-08 14:00:00 Sassuolo - Cagliari
2019-12-08 14:00:00 Spal - Brescia
2019-12-08 17:00:00 Sampdoria - Parma
2019-12-08 19:45:00 Bologna - AC Milan
Italian Serie B
2019-12-08 14:00:00 Pisa - ACD Virtus Entella
2019-12-08 14:00:00 Juve Stabia - Frosinone
2019-12-08 20:00:00 Pordenone Calcio SSD - Crotone
Italian Women Division 1
2019-12-08 11:30:00 Inter Milan (w) - Res Roma (w)
Italy C1
2019-12-08 13:30:00 Avellino - ASD Sicula Leonzio
2019-12-08 14:00:00 Arezzo - Gozzano
2019-12-08 14:00:00 JuventusU23 - Carrarese
2019-12-08 14:00:00 Lecco - Olbia
2019-12-08 14:00:00 Pro Patria - Novara
2019-12-08 14:00:00 Padova - Imolese
2019-12-08 14:00:00 Piacenza - Rimini
2019-12-08 14:00:00 Ravenna - SudTirol
2019-12-08 14:00:00 Catania - Rende
2019-12-08 14:00:00 AZ Picerno ASD - AC Monopoli
2019-12-08 14:00:00 Reggina - Viterbese
2019-12-08 14:00:00 Rieti - Bisceglie 1913
2019-12-08 14:00:00 Vibonese - Teramo
2019-12-08 14:00:00 Francavilla - Cavese
2019-12-08 16:30:00 Albinoleffe - Renate AC
2019-12-08 16:30:00 Monza - Giana
2019-12-08 16:30:00 Us Pergolettese - Alessandria
2019-12-08 16:30:00 Fermana - Azy based nano Bo
2019-12-08 16:30:00 Vicenza - Feralpisalo
2019-12-08 16:30:00 Triestina - Modena
2019-12-08 16:30:00 USD Virtus Verona - Reggio Audace FC
2019-12-08 16:30:00 Vis Pesaro - Carpi
2019-12-08 16:30:00 Bari - Potenza
2019-12-08 16:30:00 Ternana - US Casertana 1908
Italy Serie D
2019-12-08 13:30:00 AC Mestre - Luparense FC
2019-12-08 13:30:00 Nardo - Gladiator
2019-12-08 13:30:00 APDC Chions - US Adriese
2019-12-08 13:30:00 ASD Corigliano Calabro - Castrovillari
2019-12-08 13:30:00 ASD Flaminia Civita Castellana - Ponsacco
2019-12-08 13:30:00 ASD Grassina - ASD Sporting Trestina
2019-12-08 13:30:00 ASD Muravera - Aprilia
2019-12-08 13:30:00 Villafranca - Belluno
2019-12-08 13:30:00 Atletico Terme Fiuggi - Vastogirardi
2019-12-08 13:30:00 Casarano - Citta di Fasano
2019-12-08 13:30:00 Ciliverghe Mazzano - ASD Sasso Marconi
2019-12-08 13:30:00 Giugliano - US Palmese
2019-12-08 13:30:00 Legnano - ASD Cartigliano
2019-12-08 13:30:00 Lucchese - TSV Klausdorf
2019-12-08 13:30:00 Palermo - Acireale
2019-12-08 13:30:00 Pro Calcio Tor Sapienza - AS Ostia Mare
2019-12-08 13:30:00 Giulianova - San Nicolo Notaresco
2019-12-08 13:30:00 Recanatese - Atletico Porto Santelpidio
2019-12-08 13:30:00 Scandicci - Bastia 1924
2019-12-08 13:30:00 SCD Progresso Calcio - US Fiorenzuola
2019-12-08 13:30:00 Seregno - Ponte San Pietro
2019-12-08 13:30:00 US Breno - Fanfulla Cavenago
2019-12-08 13:30:00 Latina - US Ladispoli
2019-12-08 13:30:00 Virtus Bergamo - US Folgore Caratese
2019-12-08 13:30:00 Messina - Marina di Ragusa
Ivory Coast Premier Division
2019-12-08 15:30:00 SOL FC Abobo - Sporting Gagnoa
2019-12-08 18:00:00 ASI Abengourou - ASEC MIMOSAS
J-League Division 2
2019-12-08 04:05:00 Tokushima Vortis - Montedio Yamagata
J-League Division 3
2019-12-08 04:00:00 Vanraure Hachinohe FC - Cerezo Osaka U23
2019-12-08 04:00:00 Grulla Morioka - Kamatamare Sanuki
2019-12-08 04:00:00 Blaublitz Akita - SC Sagamihara
2019-12-08 04:00:00 Fukushima United FC - Thespa Kusatsu
2019-12-08 04:00:00 AC Nagano Parceiro - Roasso Kumamoto
2019-12-08 04:00:00 Fujieda MYFC - Giravanz Kitakyushu
2019-12-08 04:00:00 Azul Claro Numazu - Kataller Toyama
2019-12-08 04:00:00 Gainare Tottori - Yokohama SCC
2019-12-08 04:00:00 FC Tokyo U23 - Gamba Osaka U23
Jamaica Premier League
2019-12-08 20:00:00 Molynes United - Portmore United
2019-12-08 20:00:00 Dunbeholden FC - Siti Worley Garden J
2019-12-08 20:00:00 UWI - Harbour View FC
2019-12-08 20:00:00 Vere United - Arnett Gardens
Japan Women Empresss Cup
2019-12-08 02:00:00 AS Elfen Sayama (w) - Orca Kamogawa FC (w)
2019-12-08 04:00:00 NTV Beleza (w) - Nippon Sport Science Universit (W)
2019-12-08 05:00:00 Urawa Red Diamonds (w) - Vegalta Sendai (w)
2019-12-08 05:00:00 Vegalta Sendai (w) - Urawa Red Diamonds (w)
2019-12-08 07:00:00 INAC (w) - Nojima Stella ?W?
Kenya Super League
2019-12-08 12:00:00 KCB - Posta Rangers
2019-12-08 12:00:00 AFC Leopards SC - Mathare United
2019-12-08 12:00:00 Nairobi Stima - Bidco United
Korea League
2019-12-08 05:00:00 Gyeongnam FC - Busan I Park
Lebanese Premier League
2019-12-08 12:15:00 Al-Safa - Trables Sports Club
Liga Nacional de Guatemala
2019-12-08 17:00:00 Antigua GFC - CSD Municipal
2019-12-08 17:00:00 Coban Imperial - Deportivo Sanarate
2019-12-08 17:00:00 C.S.D. Comunicaciones - Xelaju MC
2019-12-08 17:00:00 Guastatoya - Malacateco
2019-12-08 17:00:00 Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Mixco
2019-12-08 17:00:00 Siquinala FC - CD Puerto de Iztapa
Luxembourg Cup
2019-12-08 15:00:00 Mondercange - Fola Esch
2019-12-08 15:00:00 Swift Hesperange - Jeunesse Canach
2019-12-08 15:00:00 US Esch - Red Boys Differdange
2019-12-08 15:00:00 Racing Beirut - UNA Strassen
2019-12-08 15:00:00 FC Kehlen - Progres Niedercorn
2019-12-08 15:00:00 Bettembourg - Victoria Rosport
Luxembourg National Division
2019-12-08 15:00:00 Muhlenbach Sandzak - Hostert
Macedonian First Football League
2019-12-08 12:00:00 Renova Cepciste - Rabotnicki Skopje
2019-12-08 12:00:00 FK Shkupi - FK Makedonija Gjorce Petrov
2019-12-08 12:00:00 FC Struga Trim Lum - Borec Veles
2019-12-08 12:00:00 FC Vardar Skopje - FK Shkendija 79
Malawi Premier League
2019-12-08 12:30:00 Blue Eagles - Chitipa United
2019-12-08 12:30:00 Mzuzu University - Masters Security
2019-12-08 12:30:00 Silver Strikers - Big Bullets FC
Malta First Division League
2019-12-08 10:00:00 Vittoriosa Stars - Naxxar Lions
2019-12-08 12:15:00 Lija Athletic - Zebbug Rangers
2019-12-08 14:30:00 Fgura United - Zejtun Corinthians
Malta Premier League
2019-12-08 15:00:00 Valletta FC - Hibernians FC
New Zealand Football Championship
2019-12-08 01:00:00 Canterbury United 0 - 3 Auckland City
2019-12-08 01:00:00 Hamilton Wanderers - Waitakere United
2019-12-08 01:00:00 Tasman United 1 - 1 Wellington Phoenix Reserve
2019-12-08 03:00:00 Eastern Suburbs AFC - Team Wellington
Nicaragua Apertura league
2019-12-08 23:00:00 Walter Ferretti - Managua FC
Nigerian Premier League
2019-12-08 15:00:00 Kano Pillars - Delta Force
2019-12-08 15:00:00 Heartland FC - Plateau United
2019-12-08 15:00:00 Ifeanyi Ubah - Wikki Tourist
2019-12-08 15:00:00 Warri Wolves FC - Lobi Stars
2019-12-08 15:00:00 Abia Warriors - Akwa Starlets
2019-12-08 15:00:00 Katsina United - MFM FC
2019-12-08 15:00:00 Akwa United - Adamawa United
2019-12-08 15:00:00 Sunshine Stars FC - Nasarawa United
Northern German state premier league - bayern
2019-12-08 13:00:00 VfB Ginsheim - FC Hanau 93
2019-12-08 14:30:00 FC Eddersheim - Eintracht Stadtallendorf
Norway NM Cupen
2019-12-08 12:15:00 Haugesund - Viking
Peru Primera Division
2019-12-08 20:00:00 EM Deportivo Binacional - Alianza Lima
Poland Ekstraklasa
2019-12-08 11:30:00 Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa
2019-12-08 14:00:00 Pogon Szczecin - Piast Gliwice
2019-12-08 16:30:00 Slask Wroclaw - Legia Warszawa
Portugal Campeonato Nacional
2019-12-08 11:00:00 ARC Oleiros - Praiense
2019-12-08 11:00:00 Vitoria Guimaraes B - Marr Tino
2019-12-08 11:45:00 SCU Torreense - FC Caldas
2019-12-08 14:15:00 Real Sport Clube Queluz - Lusitano Evora
2019-12-08 15:00:00 Fafe - Mirandela
2019-12-08 15:00:00 Assoc.Desportiva Oliveirense - GD Braganca
2019-12-08 15:00:00 Sanjoanense - Ginasio Figueirense
2019-12-08 15:00:00 Amarante - CF Canelas 2010
2019-12-08 15:00:00 Anadia - Fatima
2019-12-08 15:00:00 Beira Mar - GD Fontinhas
2019-12-08 15:00:00 Pinhalnovense - Loures
2019-12-08 15:00:00 Oriental Lisboa - Fabril Barreiro
2019-12-08 15:00:00 Esp. Lagos - Sintra Football
2019-12-08 15:00:00 FC Armacenenses - SU 1 Dezembro
2019-12-08 15:00:00 FC Arouca - Valadares Gaia FC
2019-12-08 15:00:00 Pedras Rubras - Leca
2019-12-08 15:00:00 FC Felgueiras - AD Castro Daire
2019-12-08 15:00:00 GD Vitoria Sernache - Sertanense FC
2019-12-08 15:00:00 Gondomar - Vila Real
2019-12-08 15:00:00 Louletano - Alverca
2019-12-08 15:00:00 Lusitania - Coimbroes
2019-12-08 15:00:00 Sal gadacz - Maritimo B
2019-12-08 15:00:00 Ideal - Uniao Leiria
2019-12-08 15:00:00 CD Cerveira - Berco SC
2019-12-08 15:00:00 Maria da Fonte - Merelinense
2019-12-08 15:00:00 Sintrense - Sacavenense
2019-12-08 16:15:00 Sporting Braga II - Montalegre
2019-12-08 20:30:00 Clube Desportivo Trofense - Sp. Espinho
Portugal Campeonato Nacional Women
2019-12-08 15:00:00 Maritimo Women - Clube Albergaria (w)
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
2019-12-08 11:00:00 FC Famalicao U17 - Palmeiras FC(U17)
2019-12-08 11:00:00 Belenenses U17 - Loures U17
2019-12-08 11:00:00 Pacos Ferreira U17 - Uniao Nogueirenes U17
2019-12-08 11:00:00 Tondela U17 - Chaves U17
2019-12-08 11:00:00 Padroense U17 - Spg C Braga U17
2019-12-08 11:00:00 Vitoria SC Guimaraes U17 - Rio Ave U17
2019-12-08 11:00:00 Benfica Sad U17 - Uniao Leiria U17
2019-12-08 11:00:00 Fatima U17 - GD Estoril-Praia U17
2019-12-08 11:00:00 Moreirense U17 - Merelinense U17
Portugal Primera Liga
2019-12-08 15:00:00 Pacos de Ferreira - Vitoria Setubal
2019-12-08 15:00:00 Vitoria Guimaraes - Portimonense
2019-12-08 17:30:00 Sporting Lisbon - Moreirense
2019-12-08 20:00:00 Belenenses - FC Porto
Portugal Segunda Liga
2019-12-08 11:15:00 Feirense - SL Benfica B
2019-12-08 15:00:00 Academica Coimbra - Casa Pia AC
2019-12-08 15:00:00 Leixoes - Viseu
2019-12-08 15:00:00 CD Mafra - Estoril
2019-12-08 17:15:00 Varzim - SC Covilha
Primera Division de Chile
2019-12-08 20:00:00 O.Higgins - Audax Italiano
2019-12-08 20:00:00 CSD Antofagasta - Municipal Iquique
2019-12-08 20:00:00 Univ Catolica - Palestino
2019-12-08 20:00:00 Union La Calera - Coquimbo Unido
2019-12-08 20:00:00 Everton CD - Colo Colo
2019-12-08 20:00:00 Universidad de Chile - Universidad de Concepcion
2019-12-08 20:00:00 Cobresal - Curico Unido
2019-12-08 20:00:00 Huachipato - Union Espanola
Primera Division de El Salvador
2019-12-08 01:00:00 CD Sonsonate 1 - 0 Aguila
2019-12-08 20:30:00 Municipal Limeno - Santa Tecla
Primera Division de Honduras
2019-12-08 22:00:00 CD Olimpia - Marathon
2019-12-08 22:00:00 CD Motagua - Lobos UPNFM
Primera Division de Mexico
2019-12-08 02:30:00 Necaxa - Monterrey
Primera Division de Paraguay
2019-12-08 22:00:00 Olimpia Asuncion - Guarani CA
2019-12-08 22:00:00 Libertad - Deportivo Santani
Primera Division de Venezuela
2019-12-08 23:00:00 Deportivo Tachira - Caracas FC
Professional Tunisian League 1
2019-12-08 13:00:00 AS Slimane - Chebba
2019-12-08 13:00:00 US Tataouine - J.S. Kairouanaise
2019-12-08 17:00:00 Sifakesi - Stade tunisien
Romania - Liga 2 Seria
2019-12-08 11:00:00 FC UT Arad - Petrolul Ploiesti
2019-12-08 15:00:00 Luceafarul Oradea - Universitaea Cluj
Romania Liga I
2019-12-08 15:30:00 Botosani - CFR Cluj
2019-12-08 18:30:00 FC Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova
Russia Premier League
2019-12-08 11:00:00 Kryliya Sovetov - Ural Sverdlovsk Oblast
2019-12-08 13:30:00 FK Sochi - Rubin Kazan
2019-12-08 15:59:00 Spartak Moscow - Rostov FK
Rwanda National League
2019-12-08 11:00:00 Police FC Kibungo - Mukura
2019-12-08 13:00:00 AS Kigali - Gicumbi FC
2019-12-08 13:00:00 Garhwal Heroes FC - Rayon Sports FC
2019-12-08 13:00:00 Marines FC - Espoir FC
SAGA
2019-12-08 11:45:00 Nepal U23 - Bangladesh U23
Saint Kitts Nevis Premier League
2019-12-08 19:00:00 SLH St Pauls Utd - Old Road Jets
2019-12-08 23:00:00 HE Garden Hotspurs - St Peters
Scotland League Cup
2019-12-08 15:00:00 Glasgow Rangers - Celtic FC
Senegal Premier League
2019-12-08 16:30:00 Casamance - Teunhueth FC
2019-12-08 16:30:00 Pikine - ASEC Ndiambour
2019-12-08 17:00:00 Mbour - AS Douanes Dakar
Serbian Superliga
2019-12-08 12:30:00 FK Rad Beograd - Partizan Belgrade
2019-12-08 14:00:00 Backa Topola - Vojvodina Novi Sad
2019-12-08 14:00:00 Proleter - Cukaricki Stankom
2019-12-08 14:00:00 FK Napredak Krusevac - Macva Sabac
2019-12-08 14:00:00 Radnik Surdulica - Indjija
2019-12-08 14:00:00 Habitpharm Javor - FK Vozdovac Beograd
2019-12-08 14:00:00 Radnicki Nis - Mladost Lucani
Slovak Super Liga
2019-12-08 14:00:00 FK Senica - MSK Zilina
Slovenia U19
2019-12-08 13:00:00 Domzale U19 - ND Ilirija U19
South Africa First League
2019-12-08 13:30:00 Jomo Cosmos - Steenberg United
2019-12-08 13:30:00 TS Galaxy - Uthongathi FC
2019-12-08 13:30:00 Tshakhuma TM - Free State Stars
South Africa Premier Soccer League
2019-12-08 13:30:00 Polokwane City FC - Maritzburg United
South Africa Reserve League
2019-12-08 08:00:00 Bloem Celtic Reserves - Black Leopards Reserves
2019-12-08 08:00:00 Cape Town City FC Reserves - Polokwane City Reserves
2019-12-08 10:00:00 Kaizer Chiefs Reserves - Golden Arrows Reserves
Southeast Asian Games football Women
2019-12-08 08:00:00 Philippines (w) - Myanmar (w)
2019-12-08 12:00:00 Thailand (w) - Vietnam (w)
Spain Segunda Women
2019-12-08 11:00:00 CD Parquesol CF (w) - CPM Friol (w)
2019-12-08 11:00:00 Atleico Malaga (w) - CD Juan Grande (w)
2019-12-08 11:00:00 Sporting Gijon (w) - Athletic Bilbao B Women
Spain Youth League
2019-12-08 10:00:00 Levante U19 - Patacona CF U19
2019-12-08 11:00:00 Cadiz U19 - Castilleja CF U19
2019-12-08 11:00:00 CE Europa U19 - Real Zaragoza U19
2019-12-08 11:00:00 Racing Ferrol U19 - Racing Santander U19
2019-12-08 11:00:00 UD Alzira U19 - Alboraya U19
2019-12-08 15:59:00 Mostoles U19 - Burgos U19
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-12-08 11:00:00 Murcia B - Aguilas CF
2019-12-08 11:00:00 UD Los Garres - At. Pulpileno
2019-12-08 11:00:00 Lorca FC - Muleno CF
2019-12-08 11:15:00 FC Cartagena B - EDMF Churra
2019-12-08 12:30:00 Rayo Vallecano B - Flat Earth FC
2019-12-08 15:00:00 RSD Alcala Henares - Parla Escuela
2019-12-08 15:15:00 Deportiva Minera - EG El Palmar
2019-12-08 15:30:00 UCAM Cartagena - CD Plus Ultra
2019-12-08 15:30:00 Ciudad de Murcia - Mar Menor
2019-12-08 15:30:00 Huercal - SFC Minerva
2019-12-08 15:59:00 Mazarron CF - Lorca Deportiva FC
Spanish La Liga
2019-12-08 11:00:00 Eibar - Getafe
2019-12-08 13:00:00 Real Betis - Athletic Bilbao
2019-12-08 15:00:00 Real Valladolid - Real Sociedad
2019-12-08 17:30:00 Leganes - Celta Vigo
2019-12-08 20:00:00 Osasuna - Sevilla
Spanish Ladies Premier League
2019-12-08 10:00:00 Rayo Vallecano (w) - UD Granadilla Tenerife Sur (W)
2019-12-08 11:00:00 Atletico de Madrid ?w? - Athletic Club Bibao (w)
2019-12-08 11:00:00 Barcelona (w) - Real Betis (W)
2019-12-08 12:00:00 Sevilla FC (w) - Madrid CFF (w)
2019-12-08 15:59:00 CD Tacon (w) - RCD Espanyol (w)
2019-12-08 17:30:00 Levante UD (w) - Deportivo La Coruna W
Spanish Segunda Division
2019-12-08 11:00:00 Girona - CD Lugo
2019-12-08 15:00:00 Deportivo La Coruna - Real Zaragoza
2019-12-08 17:00:00 Las Palmas - Numancia
2019-12-08 20:00:00 Cadiz - Elche
Spanish Segunda Division B
2019-12-08 10:30:00 Getafe B - Atletico de Madrid B
2019-12-08 10:30:00 UD Melilla - Baleares
2019-12-08 10:30:00 SCR Pena Deportiva - Racing de Ferrol
2019-12-08 11:00:00 Celta vigo b - Real Oviedo B
2019-12-08 11:00:00 Union Langreo - coruxo FC
2019-12-08 11:00:00 Las Rozas - UD Ibiza
2019-12-08 11:00:00 CF Rayo Majadahonda - UD San Sebastian Reyes
2019-12-08 11:00:00 SD Ejea - AE Prat
2019-12-08 11:00:00 RCD Espanyol B - Hercules
2019-12-08 11:00:00 Gimnastic Tarragona - Villarreal B
2019-12-08 11:00:00 UE Olot - Orihuela CF
2019-12-08 11:00:00 Valencia CF Mestalla - Barcelona B
2019-12-08 11:00:00 Yeclano Deportivo - Villarrubia CF
2019-12-08 12:00:00 Las Palmas Atletico - Pontevedra
2019-12-08 15:00:00 Cadiz B - UD Marbella
2019-12-08 15:59:00 Barakaldo CF - Real Union Irun
2019-12-08 15:59:00 Calahorra - CD Tudelano
2019-12-08 15:59:00 CF Badalona - UD Levante B
2019-12-08 15:59:00 Castellon - Andorra CF
2019-12-08 15:59:00 CF La Nucia - UE Llagostera
2019-12-08 15:59:00 Lleida - CD Ebro
2019-12-08 15:59:00 Algeciras - Real Balompedica Linense
2019-12-08 15:59:00 Badajoz - Granada CF B
2019-12-08 15:59:00 CF Talavera de la Reina - Merida AD
2019-12-08 15:59:00 Cordoba - Atletico Sanluqueno
2019-12-08 15:59:00 C.D. San Fernando Isleno - Don Benito
2019-12-08 17:00:00 Real Murcia - FC Cartagena
2019-12-08 18:00:00 CP Villarrobledo - UCAM Murcia
SVK U19 A
2019-12-08 10:00:00 MFK Zemplin Michalovce U19 - Dukla Banska Bystrica U19
Swiss Challenge League
2019-12-08 14:00:00 Lausanne Sports - Vaduz
2019-12-08 14:00:00 Winterthur - Stade Ouchy
Swiss Super League
2019-12-08 15:00:00 FC Zurich - Servette
2019-12-08 15:00:00 Thun - St. Gallen
2019-12-08 15:00:00 Basel - FC Sion
The women's league of Argentina
2019-12-08 12:00:00 Social Atletico Television (W) - Villa San Carlos (w)
2019-12-08 20:00:00 Platense (w) - Lanus Women
Turkey 2 Ligi A
2019-12-08 11:00:00 Osmanlispor FC - Altay Spor Kulubu
2019-12-08 13:30:00 Altinordu - Adanaspor
2019-12-08 13:30:00 Bursaspor - Giresunspor
2019-12-08 15:59:00 Adana Demirspor - Erzurum BB
Turkey 3. Ligi B
2019-12-08 10:00:00 Karaman Belediyesi Spor - Cankaya FK
2019-12-08 10:00:00 Yeni Orduspor - Sile Yildizspor
2019-12-08 10:00:00 Artvin Hopaspor - Manisaspor
2019-12-08 10:00:00 Agri 1970 Spor - Korfez Bld.
2019-12-08 10:00:00 Elazig Belediyespor - Erokspor
2019-12-08 10:00:00 Fethiyespor - Fatsa Belediyespor
2019-12-08 10:00:00 Cizrespor - 1877 Alemdagspor
2019-12-08 10:00:00 Yesilyurt Belediyespor - Nazillispor
2019-12-08 10:00:00 Golcukspor - Kelkit Belediye Hurriyet
2019-12-08 10:30:00 Serik Belediyespor - Erzin Belediyespor
2019-12-08 10:30:00 Tokatspor - Aksarayspor
2019-12-08 10:30:00 Duzcespor - Wing Larsburg
2019-12-08 10:30:00 Kizilcabolukspor - Catalca Spor
2019-12-08 10:30:00 Sultanbeyli - Erzincanspor
2019-12-08 10:30:00 Payas BS 1975 - Tekirova Belediyespor
2019-12-08 10:30:00 Turgutluspor - Erbaaspor S
2019-12-08 10:30:00 Dai Lin Jissbon - Karsiyaka
2019-12-08 10:30:00 Ofspor - Kozan Spor FK
2019-12-08 10:30:00 Nevsehirspor Genclik - Somaspor
2019-12-08 10:30:00 Yimpas Yozgatspor - Pazarspor
2019-12-08 10:30:00 Osmaniyespor - Diyarbakirspor
2019-12-08 10:30:00 Bursa Niluferspor AS - Darica Genclerbirligi
Turkey Bayanlar 1. Ligi
2019-12-08 09:00:00 Atasehir Belediyesi (w) - Kocaeli Bayan (W)
2019-12-08 09:00:00 Adana Idmanyurduspor (w) - Hakkarigucu SK Women
2019-12-08 09:00:00 Amedspor Women - Fomget Genclik (W)
2019-12-08 09:00:00 Kirecburnu (w) - KDZ Ereglispor (w)
2019-12-08 09:00:00 Besiktas (w) - Konak BEL. (w)
2019-12-08 09:00:00 Fatih Vatan Spor (w) - ALG Spor Women
Turkish Super Liga
2019-12-08 11:00:00 Konyaspor - Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
2019-12-08 13:30:00 Antalyaspor - Trabzonspor
2019-12-08 13:30:00 Denizlispor - Istanbul Buyuksehir Belediyesi
2019-12-08 15:59:00 Kasimpasa - Besiktas JK
Turkiye Lig3
2019-12-08 09:30:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor - Bandirmaspor
2019-12-08 10:00:00 Belediye Vanspor - Tuzlaspor
2019-12-08 10:00:00 Gumushanespor - S.Urfaspor
2019-12-08 10:30:00 Ankarademirspor - Nigde Belediyespor
2019-12-08 10:30:00 Ergene Velimese - Bodrumspor
2019-12-08 10:30:00 Etimesgut Belediye Spor - Kirsehir Koyhizmetleri
2019-12-08 10:30:00 Eyupspor - Elazigspor
2019-12-08 10:30:00 Kastamonuspor - Bayburt Ozel Idare
2019-12-08 10:30:00 Usakspor - Kardemir Karabukspor
2019-12-08 10:30:00 Afjet Afyonspor - Sancaktepe Belediye Spor
2019-12-08 10:30:00 Anadolu Selcukluspor - Sariyer
2019-12-08 10:30:00 Manisa BB Spor - Inegolspor
2019-12-08 10:30:00 Pendikspor - Duzyurtspor
2019-12-08 10:30:00 Tarsus Idman Yurdu - Zonguldak
2019-12-08 10:30:00 Corum Belediyespor - Samsunspor
2019-12-08 11:00:00 Sakaryaspor - Kahramanmarasspor
2019-12-08 11:00:00 Amedspor - Kirklarelispor
UAE Pro-League
2019-12-08 14:00:00 Ahli Al-Fujirah - Banni Yas
2019-12-08 14:00:00 Khor Fakkan - Al Ahli(UAE)
2019-12-08 16:45:00 Al-Wasl - Al-Jazira(UAE)
Ukrainian Premier League
2019-12-08 12:00:00 FC Karpaty Lviv - Desna Chernihiv
2019-12-08 12:00:00 FC Mariupol - FC Lviv
2019-12-08 15:00:00 Dynamo Kyiv - Zorya
USA National Premier Soccer League
2019-12-08 01:30:00 Real Irving CD - Kernow Storm FC
2019-12-08 21:00:00 Arlington FC II - Somerset
2019-12-08 23:00:00 FC Fort Worth - Inocentes FC
Wales Premier League Women
2019-12-08 14:00:00 Abergavenny Women - Cardiff Metropolitan (w)
2019-12-08 14:00:00 Briton Ferry Women - Aberystwyth (w)