AFC Women’s Asian Cup | |||
2022-01-26 14:00:00 | Chinese Taipei (w) | 5 - 0 | Iran (w) |
Africa Cup of Nations | |||
2022-01-26 15:59:00 | Ivory Coast | 0 - 0 | Egypt |
2022-01-26 19:00:00 | Mali | 0 - 0 | Equatorial Guinea |
Albania Cup | |||
2022-01-26 12:45:00 | Flamurtari | 1 - 2 | Vllaznia Shkoder |
2022-01-26 12:45:00 | Egnatia | 1 - 1 | KF Laci |
Andorra Super league | |||
2022-01-26 19:45:00 | FC Santa Coloma | 3 - 1 | UE Santa Coloma |
2022-01-26 20:00:00 | CE Carroi | 0 - 6 | Sant Julia |
Argentina - Torneo Pentagonal de Verano | |||
2022-01-26 00:10:00 | Boca Juniors | 1 - 0 | San Lorenzo |
Belgian Pro League | |||
2022-01-26 17:45:00 | KAS Eupen | 0 - 2 | Standard Liege |
2022-01-26 17:45:00 | Zulte-Waregem | 1 - 1 | Oud Heverlee |
2022-01-26 20:00:00 | Anderlecht | 0 - 2 | Cercle Brugge |
2022-01-26 20:00:00 | Seraing United | 2 - 1 | Beerschot Wilrijk |
Benin Ligue 1 | |||
2022-01-26 15:00:00 | UPI-ONM FC | 1 - 2 | ASPAC Cotonou |
Bra CaP | |||
2022-01-26 22:00:00 | Cascavel PR | 2 - 1 | CE Uniao PR |
2022-01-26 22:00:00 | Parana PR | 2 - 1 | Azuriz FC |
BRA CGD | |||
2022-01-26 22:30:00 | Atletico Clube Goianiense | 1 - 0 | katalang BA |
2022-01-26 23:30:00 | Gremio Anapolis | 0 - 0 | Goias |
2022-01-26 23:30:00 | Morrinhos FC | 1 - 1 | AE Jataiense |
BRA CP | |||
2022-01-26 18:00:00 | CE Forca e Luz RN | 0 - 0 | America FC Natal RN |
2022-01-26 23:00:00 | Potiguar RN | 1 - 2 | Potyguar-CN RN |
2022-01-26 23:00:00 | Globo | 0 - 1 | ASSU RN |
BRA SE | |||
2022-01-26 23:15:00 | Confianca SE | 5 - 0 | America SE |
BRA SPB | |||
2022-01-26 21:00:00 | Itupiranga | 4 - 1 | Caete FC |
2022-01-26 23:00:00 | River PI | 2 - 0 | Altos/PI |
2022-01-26 23:00:00 | AA Corisabba | 0 - 2 | Parnahyba PI |
2022-01-26 23:00:00 | Ag. Maraba | 1 - 1 | Tuna Luso |
Brazil Brasiliense DF Division 1 | |||
2022-01-26 18:30:00 | Brasilia | 2 - 2 | Sociedade Esportiva Unai DF |
2022-01-26 18:30:00 | SE Santa Maria | 2 - 3 | Ceilandia DF |
2022-01-26 18:30:00 | Paranoa EC | 2 - 1 | Capital CF |
2022-01-26 23:00:00 | SE do Gama | 3 - 2 | Brasiliense |
Brazil Campeonato Amazonense | |||
2022-01-26 19:00:00 | Manaus (AM) | 1 - 0 | Fast Clube AM |
2022-01-26 19:30:00 | Amazonas FC | 1 - 1 | Manauara |
2022-01-26 19:30:00 | Princesa AM | 1 - 0 | EC Iranduba |
2022-01-26 19:30:00 | Sao Raimundo | 0 - 1 | Operario/AM |
2022-01-26 23:00:00 | CRB AL | 1 - 1 | Murici |
2022-01-26 23:00:00 | CS Esportivo AL | 1 - 1 | Desportivo Alianca AL |
Brazil Campeonato Baiano Division | |||
2022-01-26 22:15:00 | Bahia | 1 - 0 | DOS Meyer |
Brazil Campeonato Carioca | |||
2022-01-26 18:30:00 | Audax Rio RJ | 0 - 0 | Nova Iguacu |
2022-01-26 22:00:00 | Volta Redonda | 2 - 4 | Vasco da Gama |
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 | |||
2022-01-26 19:00:00 | EC Prospera | 0 - 1 | Hercilio Luz SC |
2022-01-26 22:00:00 | Barra FC | 0 - 0 | Figueirense |
2022-01-26 22:00:00 | Joinville SC | 1 - 3 | Concordia AC |
Brazil Campeonato Gaucho | |||
2022-01-26 19:00:00 | Juventude | 1 - 2 | Internacional RS |
2022-01-26 22:00:00 | Gremio (RS) | 2 - 1 | Caxias RS |
2022-01-26 23:00:00 | Uniao Frederiquense RS | 1 - 1 | Novo Hamburgo RS |
Brazil Campeonato Maranhense | |||
2022-01-26 18:30:00 | Juventude MA | 1 - 2 | Sampaio Correa |
Brazil Campeonato Mineiro Division 1 | |||
2022-01-26 20:00:00 | Cruzeiro (MG) | 3 - 0 | Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT |
2022-01-26 22:00:00 | Villa Nova-MG | 1 - 1 | Atletico Mineiro |
2022-01-26 22:00:00 | Tombense | 1 - 1 | Pouso Alegre |
2022-01-26 23:00:00 | Uberlandia MG | 0 - 1 | Athletic Club MG |
2022-01-26 23:20:00 | Democrata | 1 - 1 | CA Patrocinense |
Brazil Campeonato Paulista | |||
2022-01-26 18:00:00 | Ah so Santa SP | 0 - 1 | Sao Bernardo |
2022-01-26 22:00:00 | Inter de Limeira | 0 - 0 | Santos |
2022-01-26 22:00:00 | Ituano SP | 2 - 0 | Gremio Novorizontin |
Brazil Campeonato Paulista B | |||
2022-01-26 18:00:00 | Audax Sao Paulo | 0 - 2 | Sao Bento |
2022-01-26 18:00:00 | Juventus SP | 1 - 0 | Lemense SP |
2022-01-26 18:00:00 | Monte Azul SP | 1 - 0 | Sao Caetano |
2022-01-26 22:00:00 | AA Portuguesa Santista | 0 - 0 | Rio Claro |
2022-01-26 22:00:00 | Taubate | 0 - 0 | Oeste |
2022-01-26 22:30:00 | Linense(BRA) | 1 - 0 | Red Bull Brasil SP |
2022-01-26 23:00:00 | AE Velo Clube SP | 1 - 1 | XV de Piracicaba |
Brazil Mato-grossense Division 1 | |||
2022-01-26 19:30:00 | Uniao Rondonopolis MT | 1 - 2 | Cuiaba |
2022-01-26 23:00:00 | Nova Mutum EC | 1 - 0 | Luverdense |
2022-01-26 23:30:00 | Sport Sinop | 2 - 0 | Gremio Sorriso |
Brazil Pernambucano League | |||
2022-01-26 23:30:00 | Sport Club Recife PE | 7 - 0 | Sete de Setembro PE |
Brazil Serie D | |||
2022-01-26 23:00:00 | Cruzeiro Arapiraca | 3 - 1 | Zumbi EC |
Chile Primera B | |||
2022-01-26 22:00:00 | Huachipato | 1 - 0 | CD Copiapo S.A. |
Costa Rica 2.Liga | |||
2022-01-26 21:00:00 | AD Cariari Pococi | 1 - 2 | FC Aserri |
2022-01-26 22:00:00 | CD Barrio Mexico | 0 - 0 | Santa Ana |
Costa Rica U20 League | |||
2022-01-26 17:00:00 | Guadalupe FC U20 | 1 - 0 | Deportivo Saprissa U20 |
Cyprus 2 Division | |||
2022-01-26 12:30:00 | Omonia 29is Maiou | 2 - 0 | Ermis Aradippou |
2022-01-26 12:30:00 | Omonia Aradippou | 1 - 1 | Karmiotissa Polemidion |
2022-01-26 12:30:00 | Asil Lysi | 2 - 1 | E.N.Paralimniou |
Cyprus Cup | |||
2022-01-26 14:00:00 | Ethnikos Achnas FC | 3 - 1 | Doxa Katokopias |
2022-01-26 15:59:00 | Apollon Limassol FC | 1 - 0 | AEL Limassol |
Cyprus Division 3 | |||
2022-01-26 12:30:00 | Kouris Erimi | 1 - 1 | Elia Lythrodonta |
Egypt League Cup | |||
2022-01-26 12:30:00 | Al Masry | 1 - 2 | Future FC |
2022-01-26 12:30:00 | Al-Ittihad Alexandria | 0 - 0 | Misr Elmaqasah |
2022-01-26 12:30:00 | El Sharqia Dokhan | 1 - 1 | Pyramids FC |
El Salvador Reserves League | |||
2022-01-26 17:00:00 | CD Platense Zacatecoluca Reserves | 3 - 4 | Atletico Marte Reserves |
2022-01-26 18:00:00 | Once Deportivo de Ahuachapán U20 | 1 - 2 | Municipal Limeno U20 |
2022-01-26 18:30:00 | Jocoro FC Reserves | 2 - 0 | CD FAS Reserves |
2022-01-26 22:00:00 | CD Luis Angel Firpo Reserves | 2 - 2 | AD Isidro Metapan Reserves |
2022-01-26 22:00:00 | Alianza FC San Salvador Reserves | 6 - 1 | CD Chalatenango Reserves |
ENG SD1 | |||
2022-01-26 19:30:00 | Willand Rovers | 0 - 1 | Highworth Town |
2022-01-26 19:45:00 | Aylesbury United | 1 - 2 | Waltham Abbey |
England Championship | |||
2022-01-26 20:00:00 | West Bromwich(WBA) | 0 - 2 | Preston North End |
England Conference South Division | |||
2022-01-26 19:45:00 | Havant Waterlooville | 1 - 1 | Tonbridge Angels |
England FA Women Super League | |||
2022-01-26 19:00:00 | Chelsea FC (w) | 2 - 0 | West Ham United (w) |
England Ryman Cup | |||
2022-01-26 19:45:00 | Romford | 0 - 7 | East Thurrock United |
English Women's Conference North | |||
2022-01-26 19:45:00 | Brighouse Town (w) | 1 - 0 | Huddersfield (w) |
2022-01-26 19:45:00 | Burnley (w) | 2 - 2 | Fylde LFC (w) |
2022-01-26 19:45:00 | Derby County (w) | 5 - 0 | Stoke City (w) |
2022-01-26 19:45:00 | West Bromwich WFC (w) | 0 - 3 | Wolverhampton Wanderers WFC (w) |
English Women's Conference South | |||
2022-01-26 19:30:00 | London Bees (w) | 5 - 0 | Queens Park Rangers (w) |
2022-01-26 19:45:00 | Ipswich Town (w) | 0 - 0 | Gillingham (w) |
2022-01-26 19:45:00 | Southampton (w) | 8 - 0 | Chichester City (w) |
France Ligue 1 | |||
2022-01-26 18:00:00 | Angers | 0 - 1 | Saint Etienne |
France Ligue 2 | |||
2022-01-26 18:00:00 | Quevilly | 1 - 1 | Amiens |
French Championnat Amateur | |||
2022-01-26 13:40:00 | Lyon Duchere | 0 - 0 | Lyonnais II |
2022-01-26 15:00:00 | Jura Sud Foot | 2 - 0 | Saint-Priest |
2022-01-26 17:00:00 | Lens B | 2 - 2 | Bobigny A.C. |
2022-01-26 17:00:00 | Vannes | 2 - 0 | Guingamp B |
Gambia Division 2 | |||
2022-01-26 15:59:00 | Gunjur United | 3 - 2 | Dibba Oil FC |
2022-01-26 16:10:00 | Waterside FC | 0 - 1 | Immigration FC |
Gambia GFA League | |||
2022-01-26 18:50:00 | Samger FC | 3 - 0 | Elite United |
German 3.Liga | |||
2022-01-26 18:00:00 | MSV Duisburg | 0 - 5 | Magdeburg |
2022-01-26 18:00:00 | Saarbrucken | 2 - 0 | Borussia Dortmund (Youth) |
2022-01-26 18:00:00 | Havelse | 0 - 1 | SV Wehen Wiesbaden |
2022-01-26 18:00:00 | SC Verl | 0 - 1 | SV Meppen |
2022-01-26 18:00:00 | Zwickau | 1 - 0 | Eintracht Braunschweig |
Germany Oberliga NOFV | |||
2022-01-26 18:00:00 | Hamm United | 2 - 5 | USC Paloma |
Greece Cup | |||
2022-01-26 18:00:00 | Lamia | 0 - 0 | Aris Thessaloniki |
Greece National B | |||
2022-01-26 12:00:00 | Giorgos Karaiskakis | 0 - 2 | Zakynthos |
2022-01-26 13:00:00 | Almopos Arideas | 1 - 2 | PAOK Saloniki B |
2022-01-26 13:00:00 | SKODA Xanthi | 0 - 0 | Apollon Larissas |
2022-01-26 13:00:00 | AO Kavala | 1 - 0 | Trikala |
2022-01-26 13:00:00 | Veria FC | 5 - 0 | Apollon Kalamarias |
2022-01-26 13:00:00 | Panserraikos | 1 - 1 | Pierikos |
Iceland Championship B | |||
2022-01-26 20:30:00 | Grindavik | 3 - 0 | Vikingur Olafsvik |
Iceland Pre-Season Cup | |||
2022-01-26 19:30:00 | Fram Reykjavik | 2 - 0 | Throttur Reykjavik |
Indian Super League | |||
2022-01-26 14:00:00 | Bengaluru | 3 - 0 | Chennai Titans |
Indonesia Liga 1 | |||
2022-01-26 08:15:00 | Persiraja Aceh | 2 - 2 | Persela Lamongan |
2022-01-26 13:30:00 | Persita Tangerang | 1 - 2 | Persija Jakarta |
International Club Friendly | |||
2022-01-26 08:00:00 | Radomiak Radom | 1 - 1 | Metalist Kharkiv |
2022-01-26 08:30:00 | Visakha FC | 3 - 2 | Boeung Ket Angkor |
2022-01-26 09:15:00 | FC Artmedia Petrzalka | 4 - 0 | SC Znojmo |
2022-01-26 10:00:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biala | 2 - 2 | GKS Katowice |
2022-01-26 11:00:00 | Arka Gdynia | 1 - 0 | Olimpia Grudziadz |
2022-01-26 11:00:00 | Sokol Dolna Zdana | 3 - 2 | STK Samorin |
2022-01-26 11:00:00 | Maribor | 1 - 2 | FK Vozdovac Beograd |
2022-01-26 11:30:00 | FK Makhachkala | 6 - 1 | Stavropolye-2009 |
2022-01-26 11:59:00 | Zaglebie Lubin | 3 - 1 | Metalac Gornji Milanovac |
2022-01-26 12:00:00 | FK Spartak Zlatibor Voda | 0 - 2 | MFK Karvina |
2022-01-26 12:00:00 | FC Koper | 0 - 2 | Rudar Prijedor |
2022-01-26 12:00:00 | Wanderers FC | 3 - 1 | Albion FC |
2022-01-26 12:00:00 | CA River Plate | 3 - 2 | Estudiantes La Plata |
2022-01-26 12:00:00 | Strumska Slava | 0 - 2 | Sportist Svoge |
2022-01-26 12:00:00 | Belasica Strumica | 0 - 0 | FK Sloga 1934 Vinica |
2022-01-26 12:00:00 | MFK Ruzomberok | 2 - 1 | Radnicki Nis |
2022-01-26 12:00:00 | Michalovce | 3 - 1 | Lipany |
2022-01-26 12:00:00 | Mladost Novi Sad | 1 - 1 | FK Backa Backa Palanka |
2022-01-26 13:00:00 | Ural Sverdlovsk Oblast | 1 - 1 | FC Pyunik |
2022-01-26 13:00:00 | Kazincbarcika | 1 - 2 | FK Kosice |
2022-01-26 13:30:00 | Radnik Sesvete | 2 - 1 | NK Opatija |
2022-01-26 13:30:00 | FC Vratimov | 1 - 4 | Viktoria Zizkov |
2022-01-26 13:30:00 | FC Struga Trim Lum | 1 - 1 | Botev Vratsa |
2022-01-26 13:30:00 | NK Siroki Brijeg | 0 - 3 | FK Velez Mostar |
2022-01-26 13:45:00 | FC Lviv | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi |
2022-01-26 14:00:00 | Prishtina | 2 - 2 | FK Atyrau |
2022-01-26 14:00:00 | Cukaricki Stankom | 1 - 1 | NK Mura 05 |
2022-01-26 14:00:00 | FC Gomel | 4 - 1 | Dnepr Mogilev |
2022-01-26 14:00:00 | Domzale | 0 - 2 | SG Austria Klagenfurt |
2022-01-26 14:00:00 | Chernomorets Odessa | 1 - 1 | FK Shkupi |
2022-01-26 14:00:00 | Radomlje | 2 - 0 | Roltek Dob |
2022-01-26 14:30:00 | Slovan Duslo Sala | 1 - 6 | KFC Komarno |
2022-01-26 15:00:00 | Korona Kielce | 1 - 0 | Skra Czestochowa |
2022-01-26 15:00:00 | Lokomotiv Moscow | 3 - 2 | Sparta Praha |
2022-01-26 15:00:00 | Gornik Zabrze | 2 - 2 | PFC Oleksandria |
2022-01-26 15:00:00 | Union Berlin | 0 - 0 | Widzew lodz |
2022-01-26 15:30:00 | Veszprem | 3 - 1 | Szekszard UFC |
2022-01-26 15:59:00 | ND Beltinci | 3 - 0 | ZalaegerzsegTE |
2022-01-26 15:59:00 | NK Dubrava Zagreb | 3 - 2 | Kustosija |
2022-01-26 15:59:00 | Rijeka | 3 - 0 | Triglav Gorenjska |
2022-01-26 15:59:00 | Cracovia Krakow | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje |
2022-01-26 15:59:00 | Slask Wroclaw | 0 - 2 | Vojvodina Novi Sad |
2022-01-26 15:59:00 | DUGO SELO | 4 - 3 | NK Jarun |
2022-01-26 17:00:00 | Cuiavia Inowroclaw | 0 - 5 | Unia Solec Kujawski |
2022-01-26 17:00:00 | KP Calisia Kalisz | 8 - 0 | KS Pogon Nowe Skalmierzyce |
2022-01-26 17:00:00 | Humenne | 7 - 2 | TeslaStropkov |
2022-01-26 17:20:00 | FV Illertissen | 0 - 2 | Vfr Aalen |
2022-01-26 18:00:00 | Sturm Graz (Youth) | 4 - 1 | SV Wildon |
2022-01-26 18:00:00 | Hamburger SV (Youth) | 7 - 1 | SV Eichede |
2022-01-26 18:00:00 | Phonix Lubeck | 4 - 0 | SV Preussen 09 Reinfeld |
2022-01-26 18:00:00 | Wiener Viktoria | 2 - 3 | Helfort 15 |
2022-01-26 18:00:00 | Waf Brigittenau | 4 - 4 | SC Columbia Floridsdorf |
2022-01-26 18:15:00 | FSV Mainz 05 (Youth) | 4 - 1 | FC Basara Mainz |
2022-01-26 18:15:00 | SV Heimstetten | 2 - 0 | SV Pullach |
2022-01-26 18:30:00 | Union Titus Petange | 2 - 2 | Red Boys Differdange |
2022-01-26 19:00:00 | Hessen Dreieich | 6 - 0 | SV Niedernhausen |
2022-01-26 19:30:00 | Athlone Town | 1 - 2 | Sligo Rovers |
2022-01-26 20:15:00 | Portuguesa FC | 0 - 1 | Monagas SC |
2022-01-26 22:00:00 | CA Penarol | 1 - 0 | Nacional Montevideo |
2022-01-26 23:00:00 | Universitario de Sucre | 1 - 2 | Real Tomayapo |
2022-01-26 23:35:00 | Deportivo Metropolitano | 1 - 1 | Academia Puerto Cabello |
Ireland Leinster Senior League | |||
2022-01-26 19:45:00 | Malahide United | 2 - 0 | Cherry Orchard |
2022-01-26 19:45:00 | Edenderry Town FC | 0 - 1 | Killester Donnycarne |
2022-01-26 20:00:00 | Home Farm FC | 1 - 1 | Crumlin United |
2022-01-26 20:15:00 | St Francis FC | 3 - 2 | Swords Celtic FC |
Italian Serie B | |||
2022-01-26 19:00:00 | Lecce | 2 - 1 | Vicenza |
Italian Youth League B | |||
2022-01-26 13:00:00 | Udinese U20 | 0 - 0 | US Cremonese U20 |
Italy C1 | |||
2022-01-26 15:00:00 | SudTirol | 1 - 0 | Triestina |
Italy Serie D | |||
2022-01-26 13:30:00 | Gozzano | 3 - 3 | Derthona |
2022-01-26 13:30:00 | Chieri | 1 - 1 | Fossano Calcio |
2022-01-26 13:30:00 | Borgo San Donnino | 2 - 1 | Forli |
2022-01-26 13:30:00 | Afragolese 1944 | 0 - 2 | Sassari Torres |
2022-01-26 13:30:00 | Legnano | 2 - 0 | AC Leon Monza Brianza |
2022-01-26 13:30:00 | Ghivizzano | 1 - 1 | ASD Seravezza Calcio |
2022-01-26 13:30:00 | Aprilia | 1 - 2 | Team Nuova Florida |
2022-01-26 13:30:00 | Caravaggio | 1 - 1 | Ponte San Pietro |
2022-01-26 13:30:00 | Sangiuliano City Nova | 1 - 0 | US Folgore Caratese |
2022-01-26 13:30:00 | ASD San Luca | 2 - 0 | Rende |
2022-01-26 13:30:00 | ASD Biancavilla | 0 - 0 | Santa Maria |
2022-01-26 13:30:00 | A.C. Crema 1908 | 1 - 1 | Real Calepina FC |
2022-01-26 14:00:00 | Audace Cerignola | 2 - 1 | San Giorgio 1926 |
2022-01-26 14:00:00 | A.S.D. Bra | 1 - 4 | Sanremese |
Italy Youth Championship Cup | |||
2022-01-26 15:59:00 | Paganese U19 | 1 - 1 | Foggia U19 |
Kenya Premier League | |||
2022-01-26 12:00:00 | Posta Rangers | 3 - 0 | Gor Mahia |
Kenya Super League | |||
2022-01-26 12:00:00 | Mombasa Elite | 1 - 0 | Kibera Black Stars |
2022-01-26 12:00:00 | Shabana FC | 2 - 0 | Mwatate United |
2022-01-26 12:00:00 | Vihiga United | 2 - 1 | Kisumu All Stars |
2022-01-26 12:10:00 | Dandora Love | 2 - 3 | Fortune Sacco |
Malta Premier League | |||
2022-01-26 18:00:00 | Sliema Wanderers FC | 1 - 0 | Balzan FC |
2022-01-26 18:00:00 | Hamrun Spartans | 0 - 0 | Birkirkara FC |
Malta Women Division 1 | |||
2022-01-26 19:30:00 | Raiders Lija (W) | 1 - 3 | Birkirkara (w) |
Mexico Copa Conecta | |||
2022-01-26 01:00:00 | Estudiantes de Queretaro | 0 - 4 | Aguacateros de Periban FC |
2022-01-26 22:00:00 | CD Muxes | 2 - 0 | Huracanes Izcalli FC |
Mexico Primera Divison A | |||
2022-01-26 01:05:00 | Venados FC | 2 - 2 | Pumas Tabasco |
2022-01-26 03:05:00 | Mineros de Zacatecas | 1 - 0 | Cancun FC |
2022-01-26 23:00:00 | Monterrey B | 2 - 0 | Alebrijes de Oaxaca |
Niger Super League | |||
2022-01-26 15:15:00 | Olympic FC | 0 - 2 | ASN Nigelec |
Nigeria League Women | |||
2022-01-26 14:55:00 | Adamawa Queens (W) | 1 - 0 | Pelican Stars (W) |
Nigerian Premier League | |||
2022-01-26 15:00:00 | Enugu Rangers International | 0 - 0 | Remo Stars |
2022-01-26 15:00:00 | Enyimba | 1 - 0 | Akwa United |
2022-01-26 15:00:00 | Shooting Stars SC | 2 - 1 | Kwara United |
Northern German state premier league - bayern | |||
2022-01-26 18:30:00 | TuS Makkabi Berlin | 1 - 1 | Tukiyemspor Berlin |
Northern Ireland Reserve League | |||
2022-01-26 19:45:00 | Ballymena Utd Reserves | 4 - 2 | Carrick Rangers Reserves |
Portugal Campeonato Nacional | |||
2022-01-26 15:59:00 | Operario Desportivo Lagoa | 1 - 0 | Rabo Peixe |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 | |||
2022-01-26 15:00:00 | Gil Vicente U19 | 2 - 2 | Vizela U19 |
Portugal League Cup | |||
2022-01-26 19:45:00 | Sporting CP | 2 - 1 | Santa Clara |
Portugal U23 | |||
2022-01-26 11:00:00 | Famalicao U23 | 2 - 3 | Vitoria Guimaraes U23 |
Primera Division de Colombiano-Apertura | |||
2022-01-26 01:10:00 | Atletico Bucaramanga | 0 - 0 | Millonarios |
2022-01-26 19:00:00 | La Equidad | 1 - 2 | Deportiva Once Caldas |
2022-01-26 21:20:00 | Jaguares de Cordoba | 2 - 1 | Cortulua |
2022-01-26 23:20:00 | Deportivo Cali | 0 - 1 | Deportes Tolima |
Primera Division de El Salvador | |||
2022-01-26 21:15:00 | Jocoro FC | 2 - 2 | CD FAS |
2022-01-26 21:15:00 | CD Platense Municipal Zacatecoluca | 1 - 1 | Atletico Marte |
2022-01-26 21:30:00 | Once Deportivo Ahuachapan | 3 - 2 | Municipal Limeno |
Reykjavik Football Tournament | |||
2022-01-26 19:00:00 | Valur Reykjavik | 2 - 0 | Fylkir |
Saudi Arabia Division 1 | |||
2022-01-26 12:30:00 | Al-Shoalah | 1 - 1 | Al-Ameade |
2022-01-26 13:00:00 | Bisha FC | 1 - 1 | Al-Akhdoud |
2022-01-26 15:00:00 | Hajer | 1 - 1 | Ohod Medina |
Scotland WPL | |||
2022-01-26 19:00:00 | Hibernian (w) | 1 - 0 | Motherwell (w) |
2022-01-26 19:30:00 | Hearts (w) | 1 - 1 | Spartans (w) |
Scottish Premier League | |||
2022-01-26 19:45:00 | Dundee United | 2 - 1 | Ross County |
2022-01-26 19:45:00 | Heart of Midlothian | 1 - 2 | Celtic FC |
2022-01-26 19:45:00 | Motherwell | 0 - 0 | Hibernian |
2022-01-26 19:45:00 | Glasgow Rangers | 1 - 0 | Livingston |
2022-01-26 19:45:00 | Saint Johnstone | 0 - 0 | Dundee |
Spain Primera Division RFEF | |||
2022-01-26 18:00:00 | Celta vigo b | 1 - 2 | Real Union Irun |
2022-01-26 18:00:00 | CF Rayo Majadahonda | 3 - 1 | Real Valladol B |
2022-01-26 18:00:00 | Unionistas de Salamanca | 2 - 0 | CF Internacional De Madrid |
2022-01-26 18:00:00 | Algeciras | 3 - 2 | UE Cornella |
2022-01-26 18:00:00 | Gimnastic Tarragona | 0 - 3 | Andorra CF |
2022-01-26 18:00:00 | UCAM Murcia | 1 - 0 | Real Balompedica Linense |
2022-01-26 19:00:00 | Zamora CF | 0 - 1 | Deportivo La Coruna |
2022-01-26 19:00:00 | Sabadell | 3 - 0 | CD Alcoyano |
2022-01-26 20:00:00 | Badajoz | 2 - 1 | UD San Sebastian Reyes |
2022-01-26 20:00:00 | Racing Santander | 1 - 0 | Racing de Ferrol |
2022-01-26 20:00:00 | CD Linares Deportivo | 2 - 0 | Baleares |
2022-01-26 20:00:00 | C.D. San Fernando Isleno | 1 - 0 | Real Betis B |
2022-01-26 20:00:00 | Atletico Sanluqueno | 0 - 1 | Castellon |
2022-01-26 20:00:00 | Sevilla Atletico | 2 - 1 | Villarreal B |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | |||
2022-01-26 14:30:00 | Athletic Torrellano | 0 - 0 | CD Roda |
2022-01-26 14:30:00 | Intergym Melilla | 0 - 4 | Torredonjimeno |
2022-01-26 15:00:00 | Alcorcon B | 3 - 0 | Ursaria |
2022-01-26 15:15:00 | Sporting de Gijon B | 2 - 0 | SD Lenense |
2022-01-26 15:15:00 | CD Lealtad | 1 - 0 | UD Gijon Industrial |
2022-01-26 15:15:00 | CD Llanes | 2 - 1 | L Entregu CF |
2022-01-26 15:30:00 | Almazan | 4 - 0 | Ciudad Rodrigo |
2022-01-26 18:00:00 | Cordoba B | 3 - 1 | CD Rota |
2022-01-26 19:00:00 | Recreativo Huelva | 1 - 0 | Lucena CF |
2022-01-26 19:00:00 | Conil CF | 2 - 1 | UD Los Barrios |
2022-01-26 19:00:00 | Xerez Deportivo | 1 - 1 | CD Pozoblanco |
2022-01-26 19:00:00 | Manchego Ciudad | 1 - 1 | UB Conquense |
2022-01-26 19:00:00 | CD Guadalajara | 5 - 1 | AD Hogar Alcarreno |
2022-01-26 19:00:00 | Villarreal C | 0 - 0 | Callosa Deportiva CF |
2022-01-26 19:00:00 | CD Galapagar | 4 - 0 | Parla Escuela |
2022-01-26 19:00:00 | CD Paracuellos Antamira | 1 - 0 | AD Complutense Alcala |
2022-01-26 19:00:00 | CF Pozuelo Alarcon | 2 - 1 | RSD Alcala Henares |
2022-01-26 19:00:00 | Rayo Vallecano B | 4 - 1 | ED Moratalaz |
2022-01-26 19:00:00 | CDF Tres Cantos | 0 - 0 | CF Fuenlabrada Promesas |
2022-01-26 19:00:00 | Atletico Porcuna CF | 2 - 0 | UD San Pedro |
2022-01-26 19:00:00 | CD Alhaurino | 2 - 1 | Almeria B |
2022-01-26 19:00:00 | Huetor Tajar | 0 - 0 | CD Huetor Vega |
2022-01-26 19:00:00 | UD Torre del Mar | 1 - 3 | Atletico Malagueno |
2022-01-26 19:00:00 | CD Beti Onak | 1 - 0 | Valle de Egues |
2022-01-26 19:00:00 | CD Ribert | 1 - 2 | Real Avila CF |
2022-01-26 19:00:00 | UD Santa Marta | 2 - 1 | Colegios Diocesanos |
2022-01-26 19:30:00 | Torrejon CF | 4 - 1 | Getafe B |
2022-01-26 19:30:00 | Las Rozas | 1 - 1 | CF Trival Valderas |
2022-01-26 19:40:00 | Motril | 2 - 0 | Real Jaen CF |
2022-01-26 20:00:00 | Arroyo Club Polideportivo | 2 - 2 | EMD Aceuchal |
2022-01-26 20:00:00 | CD Badazus II | 1 - 1 | CD Calamonte |
2022-01-26 20:00:00 | Jerez | 0 - 1 | Moralo CP |
2022-01-26 20:00:00 | RCD Carabanchel | 2 - 2 | AD Villaviciosa De Odon |
2022-01-26 20:00:00 | UD Marbella | 1 - 0 | CD Torreperogil |
Spanish Queen Cup | |||
2022-01-26 15:15:00 | CDEF Logrono (w) | 0 - 0 | Villarreal (w) |
2022-01-26 15:59:00 | Atleico Malaga (w) | 0 - 2 | Rayo Vallecano (w) |
2022-01-26 17:00:00 | Alhama CF (w) | 3 - 1 | Eibar (w) |
2022-01-26 17:00:00 | RCD Espanyol (w) | 2 - 0 | CD Alaves (w) |
2022-01-26 18:30:00 | Racing de Santander (w) | 0 - 5 | Athletic Club Bibao (w) |
2022-01-26 19:00:00 | Oviedo Moderno (w) | 1 - 4 | Sporting De Huelva (w) |
2022-01-26 19:00:00 | Granada CF(w) | 0 - 1 | Real Betis (w) |
2022-01-26 19:00:00 | CD Juan Grande (w) | 0 - 1 | Colegio Aleman Valencia (w) |
Spanish Segunda Division B | |||
2022-01-26 18:45:00 | CD Izarra | 0 - 1 | Osasuna B |
2022-01-26 19:00:00 | Atletico Mancha real | 2 - 2 | UD Melilla |
Tanzania Ligue 1 | |||
2022-01-26 13:00:00 | Kagera Sugar | 1 - 0 | Simba Sports Club |
Thai Division 1 League | |||
2022-01-26 11:00:00 | Phrae United FC | 2 - 1 | Udon Thani |
Thai Division 2 League | |||
2022-01-26 08:30:00 | Khonkaen Mordindang FC | 0 - 2 | Sisaket FC |
2022-01-26 08:30:00 | Assumption Thonburi | 0 - 1 | Samut Songkhram FC |
2022-01-26 08:30:00 | Maptaphut Rayong FC | 2 - 0 | Sa Kaeo City |
2022-01-26 08:30:00 | Krabi FC | 3 - 1 | Pattani |
2022-01-26 08:30:00 | Ayutthaya FC | 1 - 1 | Chainat United |
2022-01-26 08:30:00 | Inter Bangkok | 0 - 0 | Muangnont Bankunmae FC |
2022-01-26 08:30:00 | Kamphaeng Phet | 1 - 4 | Uthai Thani FC |
2022-01-26 08:30:00 | Sisaket United | 2 - 2 | Surin Khongcheemool |
2022-01-26 08:30:00 | Pluakdaeng United | 0 - 0 | Bankhai United |
2022-01-26 08:30:00 | North Bangkok College | 1 - 2 | Phram Bangkok FC |
2022-01-26 08:30:00 | Nakhon Ratchasima United FC | 2 - 2 | Sakon Nakhon FC |
2022-01-26 08:30:00 | Grakcu Sai Mai United | 0 - 1 | Royal Thai Air Force FC |
2022-01-26 08:30:00 | Bangkok | 0 - 0 | Samut Prakan FC |
2022-01-26 09:00:00 | Pattaya Discovery United FC | 4 - 0 | Banbueng FC |
2022-01-26 09:00:00 | Maejo United | 1 - 0 | Chiangrai FC |
Thai Premier League | |||
2022-01-26 11:00:00 | Nakhon Ratchasima | 1 - 0 | Chiangrai United |
2022-01-26 11:00:00 | Ratchaburi FC | 0 - 1 | Muang Thong United |
Tipsport Cup | |||
2022-01-26 10:00:00 | SK Prostejov | 3 - 1 | Pardubice |
2022-01-26 12:00:00 | Brno | 1 - 3 | Trencin |
UEFA Futsal Championship | |||
2022-01-26 16:30:00 | Bosnia and Herzegovina Indoor | 1 - 2 | Georgia Indoor Soccer |
2022-01-26 19:30:00 | Spain Indoor Soccer | 2 - 2 | Azerbaijan Indoor Soccer |
Uganda Cup | |||
2022-01-26 12:00:00 | Impala Hill FC | 1 - 1 | Proline FC |
United Arab Emirates U19 | |||
2022-01-26 13:05:00 | Ajman SCC U19 | 1 - 1 | Al-Jazira UAE U19 |
Zambia Super League | |||
2022-01-26 13:00:00 | Zanaco | 1 - 1 | Green Eagles |