- ALL MATCH
- Argentina
- Azerbaijan
- Bolivia
- Brazil
- Bulgaria
- Americas
- Costa
- Czech Republic
- Egypt
- England
- Estonia
- France
- Georgia
- Germany
- Netherlands
- Hungary
- Iceland
- India
- International
- Iraq
- Israel
- Italy
- Jordan
- South Korea
- Kuwait
- Libya
- Malaysia
- Malta
- Mexico
- Northern Ireland
- Portugal
- Colombia
- Ecuador
- El Salvador
- Paraguay
- Romania
- Russia
- Saudi Arabia
- Scotland
- Sudan
- Sweden
- Thailand
- Europe
- Africa
- Uzbekistan
- Wales
Algeria Womens League | |||
2021-03-09 08:20:00 | AR Guelma (w) | 0 - 0 | FC Bejaia(w) |
2021-03-09 10:15:00 | FC Constantine(w) | 1 - 2 | CF Akbou(w) |
2021-03-09 13:10:00 | ASE Alger Centre (w) | 1 - 1 | ESF Amizour (w) |
Argentine Division 1 | |||
2021-03-09 00:35:00 | River Plate | 0 - 1 | Argentinos juniors |
Azerbaijan Premier League | |||
2021-03-09 11:00:00 | FK Gilan Gabala | 1 - 1 | Sabail |
2021-03-09 13:15:00 | Zira FK | 0 - 2 | Qarabag |
Bangladesh Championship League | |||
2021-03-09 07:30:00 | Fortis FC | 2 - 1 | Wari Club |
Bolivia Primera Division | |||
2021-03-09 22:15:00 | Nacional Potosi | 3 - 4 | The Strongest |
Brasil Cup | |||
2021-03-09 22:15:00 | EC Aguia Negra | 0 - 1 | Vitoria BA |
Brazil Campeonato Amazonense | |||
2021-03-09 19:30:00 | Princesa AM | 1 - 1 | Amazonas FC |
Brazil Campeonato Gaucho | |||
2021-03-09 01:05:00 | Caxias RS | 3 - 2 | Aimore RS |
2021-03-09 01:05:00 | Novo Hamburgo RS | 1 - 3 | Juventude |
Brazil Campeonato Maranhense | |||
2021-03-09 18:30:00 | Juventude MA | 2 - 0 | Pinheiro AC |
Brazil Paulista Women's League | |||
2021-03-09 18:00:00 | Vasco Da Gama(w) | 7 - 0 | America RJ (w) |
Bulgaria Premier League | |||
2021-03-09 15:30:00 | PFK Montana | 0 - 1 | Botev Vratsa |
Cambodia Cup | |||
2021-03-09 08:00:00 | ADE FC | 1 - 7 | Tboung Khmum |
2021-03-09 08:00:00 | Banteay Meanchey | 3 - 2 | Battambong |
2021-03-09 08:00:00 | Kampong Speu | 1 - 2 | Phnom Penh Galaxy FC |
2021-03-09 08:00:00 | Oddar Meanchey | 1 - 0 | Kampong Thom |
Copa Libertadores | |||
2021-03-09 22:15:00 | Santos | 2 - 1 | Deportivo Lara |
2021-03-09 22:15:00 | Wanderers FC | 1 - 0 | Bolivar |
Copa Libertadores Femenino | |||
2021-03-09 20:00:00 | Atletico SC (VEN) (W) | 1 - 2 | Sol de America (w) |
2021-03-09 20:00:00 | Ferroviaria SP (w) | 1 - 1 | CA Penarol (w) |
2021-03-09 22:30:00 | Independiente Santa Fe (w) | 0 - 1 | CA River Plate (w) |
2021-03-09 22:30:00 | Sportivo Limpeno (w) | 0 - 5 | Universidad de Chile (w) |
Costa Rica Primera Division | |||
2021-03-09 01:05:00 | Santos De Guapiles | 1 - 0 | Cartagines Deportiva SA |
Czech Republic Cup | |||
2021-03-09 15:00:00 | Bohemians 1905 | 0 - 2 | Sigma Olomouc |
Czech Republic Gambrinus Liga | |||
2021-03-09 17:00:00 | Sparta Praha | 4 - 0 | Marila Pribram |
Egyptian Premier League | |||
2021-03-09 17:00:00 | Al-Ittihad Alexandria | 0 - 0 | Ghazl El Mahallah |
England Championship | |||
2021-03-09 18:00:00 | Blackburn Rovers | 1 - 1 | Swansea City |
2021-03-09 19:00:00 | Queens Park Rangers (QPR) | 1 - 0 | Wycombe Wanderers |
England Conference | |||
2021-03-09 19:00:00 | Barnet | 0 - 2 | Wrexham |
2021-03-09 19:00:00 | Dagenham Redbridge | 2 - 1 | Maidenhead United |
2021-03-09 19:00:00 | Solihull Moors | 0 - 5 | Stockport County |
2021-03-09 19:00:00 | Sutton United | 2 - 1 | Yeovil Town |
2021-03-09 19:45:00 | Altrincham | 1 - 1 | Hartlepool United |
2021-03-09 19:45:00 | Notts County | 1 - 2 | Halifax Town |
2021-03-09 19:45:00 | Wealdstone FC | 3 - 1 | Kings Lynn |
2021-03-09 19:45:00 | Woking | 0 - 0 | Boreham Wood |
England County cup | |||
2021-03-09 13:20:00 | Southend Utd Am. | 3 - 1 | Oxford Utd (R) |
England League 1 | |||
2021-03-09 19:00:00 | AFC Wimbledon | 0 - 1 | Burton Albion |
2021-03-09 19:00:00 | Bristol Rovers | 4 - 1 | Accrington Stanley |
2021-03-09 19:00:00 | Charlton Athletic | 2 - 1 | Northampton Town |
2021-03-09 19:00:00 | Swindon Town | 1 - 2 | Oxford United |
2021-03-09 19:00:00 | Ipswich Town | 1 - 1 | Lincoln City |
2021-03-09 19:00:00 | Rochdale | 0 - 2 | Shrewsbury Town |
2021-03-09 19:00:00 | Peterborough United | 1 - 3 | Hull City |
2021-03-09 19:00:00 | Plymouth Argyle | 0 - 2 | Wigan Athletic |
2021-03-09 19:00:00 | Milton Keynes Dons | 0 - 1 | Blackpool |
2021-03-09 19:00:00 | Crewe Alexandra | 1 - 0 | Doncaster Rovers |
2021-03-09 19:45:00 | Portsmouth | 0 - 2 | Sunderland A.F.C |
2021-03-09 19:45:00 | Fleetwood Town | 1 - 0 | Gillingham |
England League 2 | |||
2021-03-09 19:00:00 | Forest Green Rovers | 2 - 2 | Morecambe |
2021-03-09 19:00:00 | Leyton Orient | 0 - 0 | Stevenage Borough |
2021-03-09 19:00:00 | Scunthorpe United | 0 - 2 | Exeter City |
2021-03-09 19:00:00 | Newport County | 2 - 1 | Bradford City |
2021-03-09 19:00:00 | Crawley Town | 1 - 0 | Salford City |
2021-03-09 19:00:00 | Harrogate Town | 3 - 0 | Colchester United |
2021-03-09 19:00:00 | Mansfield Town | 3 - 1 | Cheltenham Town |
2021-03-09 19:00:00 | Carlisle United | 1 - 1 | Grimsby Town |
2021-03-09 19:00:00 | Southend United | 0 - 2 | Tranmere Rovers |
2021-03-09 19:00:00 | Bolton Wanderers | 2 - 1 | Cambridge United |
2021-03-09 19:10:00 | Port Vale | 0 - 0 | Oldham Athletic |
England U23 1.Liga | |||
2021-03-09 13:00:00 | Bristol City U23 | 2 - 0 | Queens Park Rangers U23 |
2021-03-09 13:00:00 | Cardiff City U23 | 4 - 0 | Watford U23 |
Estonia Cup | |||
2021-03-09 15:59:00 | FC Flora Tallinn | 2 - 1 | Tartu JK Maag Tammeka |
France Ligue 3 | |||
2021-03-09 17:00:00 | Avranches | 1 - 2 | Orleans US 45 |
2021-03-09 17:00:00 | Boulogne | 1 - 1 | Bastia Borgo |
2021-03-09 18:00:00 | Annecy | 0 - 2 | Stade Lavallois MFC |
2021-03-09 18:00:00 | Quevilly | 0 - 1 | Concarneau |
2021-03-09 19:00:00 | Stade Briochin | 2 - 1 | Creteil |
2021-03-09 19:00:00 | Red Star FC 93 | 1 - 1 | Sete FC |
Gambia Division 2 | |||
2021-03-09 15:59:00 | Latrikunda Utd | 0 - 0 | Jam City |
Georgia Division | |||
2021-03-09 11:00:00 | Merani Martvili | 2 - 0 | FC Merani Tbilisi |
2021-03-09 11:00:00 | FC Sioni Bolnisi | 2 - 1 | Baia Zugdidi |
Georgia Primera Division | |||
2021-03-09 12:00:00 | FC Shukura Kobuleti | 1 - 0 | Samtredia |
2021-03-09 15:00:00 | Dinamo Tbilisi | 0 - 1 | Dinamo Batumi |
German 3.Liga | |||
2021-03-09 18:00:00 | Uerdingen KFC 05 | 0 - 1 | Hansa Rostock |
2021-03-09 18:00:00 | Viktoria koln | 1 - 0 | SV Meppen |
Germany Regionalliga | |||
2021-03-09 17:30:00 | TSV Schott Mainz | 1 - 0 | Hessen Kassel |
Gibraltar Premier Division | |||
2021-03-09 18:30:00 | Mons Calpe SC | 0 - 4 | St Joseph's FC |
Holland Eredivisie | |||
2021-03-09 17:45:00 | VVV Venlo | 0 - 1 | Sparta Rotterdam |
Holland Eredivisie Women's | |||
2021-03-09 18:30:00 | SC Heerenveen (w) | 3 - 3 | ADO Den Haag (w) |
2021-03-09 18:30:00 | FC Twente Enschede (w) | 7 - 0 | Excelsior Barendrecht (w) |
Holland Jupiler League | |||
2021-03-09 20:00:00 | Jong PSV Eindhoven (Youth) | 0 - 1 | Dordrecht |
Hungary - Cup | |||
2021-03-09 16:30:00 | Ujpesti | 1 - 1 | Mezokovesd Zsory |
Iceland League Cup | |||
2021-03-09 20:00:00 | Akranes | 2 - 2 | Grotta Seltjarnarnes |
Iceland U19 Cup | |||
2021-03-09 20:00:00 | Keflavik U19 | 3 - 5 | Valur KH Hlidarendi U19 |
India Goa Professional League | |||
2021-03-09 10:15:00 | Manula manula | 0 - 1 | Salgaocar Sports Club |
India League Women | |||
2021-03-09 03:35:00 | Kickstart Karnataka FC (w) | 7 - 0 | Slamzers Belgaum (W) |
2021-03-09 05:40:00 | Bangalore United FC (w) | 1 - 0 | Parikrma FC (W) |
Indian Super League | |||
2021-03-09 14:00:00 | Mohun Bagan(Ind) | 2 - 1 | Northeast United |
International Club Friendly | |||
2021-03-09 08:00:00 | Salyut-Energia Belgorod | 0 - 1 | FK Angusht Nazran |
2021-03-09 09:00:00 | FK Kaluga | 0 - 1 | Luki Energiya |
2021-03-09 11:00:00 | KuPs | 2 - 0 | MP MIKELI |
2021-03-09 16:30:00 | Taby | 0 - 4 | Brommapojkarna |
2021-03-09 17:00:00 | Torns IF | 0 - 2 | Varbergs BoIS FC |
2021-03-09 19:00:00 | Shelbourne | 4 - 1 | Wexford (Youth) |
2021-03-09 19:30:00 | UC Dublin | 3 - 3 | Bray Wanderers |
Iran U23 Liga | |||
2021-03-09 07:35:00 | Ayandeh Sazan Tehran U23 | 0 - 3 | Saipa U23 |
2021-03-09 07:50:00 | Naft Iranian U23 | 1 - 1 | Spad Alvand U23 |
2021-03-09 09:00:00 | Abi Pooshan U23 | 1 - 1 | Dena Saba U23 |
2021-03-09 10:10:00 | Espahbod U23 | 1 - 2 | Cypress teresopolis U23 |
2021-03-09 10:50:00 | Esteghlal Tehran U23 | 0 - 2 | Baderan Tehran U23 |
2021-03-09 10:50:00 | Paykan U23 | 1 - 0 | Oghab Tehran U23 |
Iraqi Premier League | |||
2021-03-09 11:00:00 | Al-Naft | 1 - 0 | Zakho |
2021-03-09 11:00:00 | Al Semawah | 1 - 2 | Naft Misan |
2021-03-09 11:00:00 | Naft Alwasat | 0 - 0 | Al Karkh |
2021-03-09 13:15:00 | Al Talaba | 1 - 2 | Baghdad |
Israel B League | |||
2021-03-09 13:00:00 | Maccabi Yavne | 0 - 4 | AS Ashdod |
Israel C League | |||
2021-03-09 12:00:00 | Beitar Nahariya | 0 - 3 | Ihud Bnei Shefaram |
2021-03-09 12:30:00 | Ironi Bnei Kabul | 3 - 1 | Maccabi Ironi Yafia |
2021-03-09 12:30:00 | Hapoel Kfar Qasm Shuaa | 2 - 3 | Shimshon Tel Aviv |
2021-03-09 13:00:00 | Beitar Ironi Maale Adumim | 3 - 3 | MS Hapoel Yeroham |
2021-03-09 13:00:00 | Hapoel Qalansawe | 1 - 2 | Hapoel Hod HaSharon |
2021-03-09 13:00:00 | Maccabi Ironi Netivot | 2 - 0 | Beitar Ashdod |
2021-03-09 13:30:00 | Maccabi Ahva Shaab | 2 - 0 | Hapoel Ironi Arraba |
2021-03-09 15:59:00 | FC Alnada Nazareth | 1 - 6 | Bnei Mamba Golan |
2021-03-09 16:30:00 | Ironi Modiin | 4 - 1 | Hapoel Ironi Gedera |
2021-03-09 17:00:00 | Hapoel Pardesiyah Noam | 0 - 1 | Ironi Beit Dagan |
2021-03-09 17:10:00 | Beitar Kfar Saba Shlomi | 0 - 0 | Shimshon Bnei Tayibe |
2021-03-09 19:00:00 | Sporting Club Tel Aviv | 0 - 2 | SC Bnei Yaffo Ortodoxim |
Israel Leumit League | |||
2021-03-09 17:00:00 | Sectzya Nes Ziona | 1 - 2 | Kafr Qasim |
Italian Campionato Nazionale Primavera | |||
2021-03-09 14:00:00 | Sampdoria Youth | 4 - 2 | Fiorentina U20 |
2021-03-09 15:59:00 | Juventus U20 | 4 - 2 | Torino U20 |
Italy Youth Championship Cup | |||
2021-03-09 13:30:00 | Pro Patria U19 | 0 - 1 | Pro Vercelli U19 |
2021-03-09 15:30:00 | Novara U20 | 2 - 1 | Renate U19 |
Jordan Sh Cup | |||
2021-03-09 13:00:00 | Al Wihdat Amman | 1 - 0 | Al Faisaly |
2021-03-09 15:59:00 | Al-Jazeera | 0 - 0 | Al-Jalil |
Korea League | |||
2021-03-09 10:00:00 | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 - 1 | Gangwon FC |
2021-03-09 10:00:00 | Ulsan Hyundai FC | 3 - 1 | Incheon United |
2021-03-09 10:30:00 | Jeju United | 1 - 0 | Pohang Steelers |
Kuwaiti Premier League | |||
2021-03-09 13:00:00 | Al-Nasar | 1 - 1 | Khaitan |
2021-03-09 15:05:00 | Al-Shabab(KUW) | 0 - 1 | Kazma |
Libyan Premier League | |||
2021-03-09 13:00:00 | Al Sadaqa FC | 2 - 1 | Khaleej Sart |
2021-03-09 13:30:00 | Abu Salim | 0 - 2 | Al Mahalla |
Liga Super Malaysia | |||
2021-03-09 13:00:00 | Johor Darul Takzim | 2 - 0 | Pulau Pinang |
2021-03-09 13:00:00 | Terengganu | 3 - 1 | Selangor |
2021-03-09 13:00:00 | Kedah | 2 - 0 | Sabah |
Malaysia Premier League | |||
2021-03-09 08:45:00 | Selangor PKNS | 1 - 2 | Negeri Sembilan |
2021-03-09 13:00:00 | FAM-MSN Project Squad | 1 - 2 | Kelantan |
Malta Women Division 1 | |||
2021-03-09 19:30:00 | Kirkop United (w) | 0 - 4 | Swieqi United (w) |
2021-03-09 19:30:00 | Mosta FC (w) | 0 - 0 | Martal Method (w) |
Mauritania Division 1 | |||
2021-03-09 17:00:00 | FC Inter Nouakchott | 3 - 0 | King Nouakchott |
Mexico Liga MX Femenil | |||
2021-03-09 01:00:00 | Leon (W) | 1 - 2 | Mazatlan FC (w) |
2021-03-09 01:05:00 | Tijuana (w) | 2 - 1 | Chivas Guadalajara (w) |
Mexico Primera Divison A | |||
2021-03-09 23:00:00 | Alebrijes de Oaxaca | 4 - 3 | Mineros de Zacatecas |
Nepal B Division | |||
2021-03-09 06:35:00 | Shree Bhagwati Club | 2 - 1 | Boys Union Club |
2021-03-09 09:45:00 | Tushal Youth Club | 0 - 4 | Shree Kumari Club |
Northern Ireland Premier League | |||
2021-03-09 19:30:00 | Portadown | 1 - 2 | Glenavon Lurgan |
2021-03-09 19:45:00 | Carrick Rangers | 1 - 3 | Crusaders |
2021-03-09 19:45:00 | Glentoran FC | 0 - 2 | Ballymena United |
2021-03-09 19:45:00 | Linfield FC | 5 - 0 | Warrenpoint Town |
Palestine Football League | |||
2021-03-09 13:00:00 | Palestinian Forces | 1 - 0 | Al Karmel |
2021-03-09 15:59:00 | Hillal Areeha | 2 - 2 | Silwan |
Panama Reserve League | |||
2021-03-09 21:00:00 | Colon C 3 | 2 - 2 | Sporting San Miguelito Reserves |
2021-03-09 22:00:00 | CA Independiente de la Chorrera Reserves | 2 - 1 | San Francisco Reserves |
2021-03-09 22:00:00 | Costa Del Este Reserves | 2 - 0 | Panama City FC |
2021-03-09 22:00:00 | San Martin FC Reserves BM | 1 - 3 | Plaza Amador Reserves |
Portugal Primeira Liga | |||
2021-03-09 21:45:00 | Sporting Braga | 3 - 0 | Vitoria Guimaraes |
Portugal Segunda Liga | |||
2021-03-09 19:45:00 | Feirense | 0 - 1 | Estoril |
Primera Division de Colombiano-Apertura | |||
2021-03-09 01:05:00 | Independiente Santa Fe | 2 - 2 | Deportivo Pasto |
Primera Division de Ecuador | |||
2021-03-09 00:40:00 | Tecnico Universitario | 0 - 0 | 9 de Octubre |
Primera Division de El Salvador | |||
2021-03-09 21:30:00 | Once Deportivo Ahuachapan | 1 - 0 | A.D. Isidro Metapan |
Primera Division de Mexico | |||
2021-03-09 03:05:00 | Pachuca | 2 - 1 | Club Tijuana |
Primera Division de Paraguay | |||
2021-03-09 21:30:00 | Guairena | 0 - 0 | 12 de Octubre |
2021-03-09 23:50:00 | Cerro Porteno | 3 - 0 | River Plate (PAR) |
Qatar B | |||
2021-03-09 15:15:00 | Russell City | 0 - 1 | Al Mesaimeer Club |
2021-03-09 15:15:00 | Muaidar SC | 1 - 0 | Al Nasa(QAT) |
Romania - Liga 2 Seria | |||
2021-03-09 17:00:00 | Universitatea Craiova | 1 - 2 | CS Mioveni |
Russia Youth Championship League | |||
2021-03-09 11:00:00 | Spartak Moscow Youth | 3 - 0 | FC Terek Groznyi Youth |
Saudi Arabia Division 1 | |||
2021-03-09 12:45:00 | Al-adalh | 0 - 1 | Al-Kawkab |
2021-03-09 12:55:00 | Al-Draih | 0 - 3 | Al Khaleej Club |
2021-03-09 13:15:00 | Al-Tai | 0 - 0 | Ohod Medina |
2021-03-09 15:20:00 | Al-Thuqbah | 2 - 3 | Al-Shoalah |
2021-03-09 16:10:00 | AL-Rbeea Jeddah | 0 - 1 | Al Bukayriyah |
Saudi Arabia Division 2 | |||
2021-03-09 12:55:00 | Kumait | 1 - 2 | Al-Arabi(KSA) |
2021-03-09 12:55:00 | Al-Zlfe | 0 - 0 | Al-Sadd FC(SA) |
2021-03-09 13:00:00 | Al-Taqdom | 1 - 0 | Al Entesar |
2021-03-09 13:10:00 | Al-Akhdoud | 3 - 1 | Al Safa(KSA) |
2021-03-09 13:10:00 | Al-Jndal | 2 - 1 | Al Liwaa |
2021-03-09 13:10:00 | Bisha FC | 1 - 0 | Al Qaisoma |
2021-03-09 13:25:00 | Al-Ansar | 1 - 2 | Hercue |
Scottish Championship | |||
2021-03-09 19:00:00 | Inverness | 0 - 1 | Greenock Morton |
2021-03-09 19:00:00 | Raith Rovers | 0 - 0 | Ayr United |
Spain Youth League | |||
2021-03-09 20:00:00 | CD Marino U19 | 4 - 0 | CF Laguna U19 |
Sudanese Premier League | |||
2021-03-09 13:45:00 | Al Merreikh | 2 - 1 | Hilal El Fasher |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra | |||
2021-03-09 15:59:00 | Elfsborg U21 | 5 - 2 | Gais Goteborg U21 |
Thai Premier League | |||
2021-03-09 11:30:00 | Nakhon Ratchasima | 4 - 1 | Muang Thong United |
2021-03-09 12:00:00 | Rayong FC | 1 - 3 | Prachuap Khiri Khan |
UAE RL | |||
2021-03-09 13:30:00 | Al-Sharjah (R) | 4 - 0 | Al Nasr SC Reserves |
UEFA Champions League | |||
2021-03-09 20:00:00 | Juventus | 2 - 1 | FC Porto |
2021-03-09 20:00:00 | Borussia Dortmund | 2 - 2 | Sevilla |
UEFA Futsal Championship | |||
2021-03-09 14:00:00 | Russia Indoor Soccer | 5 - 1 | France Indoor Soc |
2021-03-09 14:00:00 | Czech Republic Indoor Soccer | 1 - 5 | Portugal Indoor Soccer |
2021-03-09 15:59:00 | Latvia Indoor Soccer | 1 - 12 | Spain Indoor Soccer |
2021-03-09 15:59:00 | Switzerland Indoor Soccer | 1 - 11 | Slovenia Indoor Soccer |
2021-03-09 16:30:00 | Moldova Indoor Soccer | 3 - 5 | Azerbaijan Indoor Soccer |
2021-03-09 18:00:00 | Italy Indoor Soccer | 4 - 1 | Belgium Indoor Soccer |
2021-03-09 18:00:00 | North Macedonia Indoor Soccer | 1 - 6 | Serbia Indoor Soccer |
UEFA Women | |||
2021-03-09 15:00:00 | Paris Saint Germain (w) | 5 - 0 | Sparta Praha (w) |
Uganda Premier League | |||
2021-03-09 10:15:00 | Busoga United | 1 - 0 | Malaba youth Football |
2021-03-09 13:00:00 | Uganda Police FC | 0 - 2 | URA Kampala |
2021-03-09 13:00:00 | Kyetume | 0 - 1 | Kampala City Council FC |
2021-03-09 13:00:00 | defense forces | 1 - 0 | Express FC |
2021-03-09 13:10:00 | Onduparaka FC | 1 - 0 | Mbarara City |
Uzbek League | |||
2021-03-09 13:30:00 | Navbahor Namangan | 0 - 1 | Sogdiana Jizak |
2021-03-09 13:30:00 | OTMK Olmaliq | 2 - 1 | Lokomotiv Tashkent |
Welsh Premier League | |||
2021-03-09 19:45:00 | Aberystwyth Town | 2 - 1 | Haverfordwest County |
2021-03-09 19:45:00 | Flint Town | 0 - 1 | Connahs Quay Nomads FC |
2021-03-09 19:45:00 | Barry Town United | 0 - 1 | Pen-y-Bont FC |
2021-03-09 19:45:00 | Newi Cefn Druids | 2 - 4 | Newtown AFC |