- ALL MATCH
- Argentina
- Armenia
- Australia
- Austria
- Bangladesh
- Brazil
- Africa
- Colombia
- Croatia
- Czech Republic
- Egypt
- England
- France
- Spain
- Germany
- Netherlands
- Hungary
- Iceland
- India
- International
- Iran
- Iraq
- Israel
- Italy
- Jordan
- Kenya
- Kuwait
- Libya
- Mexico
- Moldova
- Montenegro
- Northern Ireland
- Portugal
- Qatar
- Romania
- Russia
- Saudi Arabia
- Scotland
- Slovakia
- South Africa
- Switzerland
- Thailand
- Turkey
- Europe
- Uruguay
Argentine Division 1 | |||
2021-02-23 00:30:00 | Colon de Santa Fe | 2 - 0 | San Lorenzo |
Armenia Division 2 | |||
2021-02-23 10:00:00 | Lernayin Artsakh | 0 - 2 | Shirak Gjumri B |
Australia A-League | |||
2021-02-23 08:05:00 | Melbourne City | 3 - 2 | Sydney FC |
Austria Erste Division | |||
2021-02-23 17:30:00 | FC Dornbirn 1913 | 3 - 1 | Kapfenberg |
2021-02-23 17:30:00 | Lafnitz | 0 - 2 | FC Superfund Pasching |
Austrian Bundesliga | |||
2021-02-23 17:30:00 | TSV Hartberg | 1 - 0 | WSG Wattens |
Azerbaijan Division 2 | |||
2021-02-23 10:00:00 | Zaqatala FK | 1 - 0 | Qarabag II |
Bangladesh Championship League | |||
2021-02-23 07:00:00 | Wari Club | 1 - 0 | Victoria Sporting Club |
2021-02-23 09:00:00 | Dhaka City FC | 0 - 2 | Agrani Bank Ltd SC |
Bangladesh Premier League | |||
2021-02-23 10:00:00 | Rahmatganj MFS | 0 - 2 | Chittagong Abahani |
Brazil Campeonato Amazonense | |||
2021-02-23 19:30:00 | Nacional(AM) | 0 - 1 | Manaus (AM) |
Brazil Campeonato Cearense Division 1 | |||
2021-02-23 18:30:00 | Ferroviario CE | 2 - 0 | Guarany CE |
2021-02-23 18:30:00 | Icasa CE | 1 - 1 | Pacajus |
Brazil Campeonato Maranhense | |||
2021-02-23 22:30:00 | Sampaio Correa | 4 - 0 | Sao Jose MA |
CAF Champions League | |||
2021-02-23 13:00:00 | Simba Sports Club | 1 - 0 | Al Ahly SC |
2021-02-23 13:00:00 | Al Merreikh | 1 - 4 | AS Vita Club |
2021-02-23 13:00:00 | Petro Atletico de Luanda | 0 - 1 | Wydad Casablanca |
2021-02-23 15:59:00 | Kaizer Chiefs | 0 - 0 | Horoya AC |
2021-02-23 15:59:00 | Teunhueth FC | 0 - 0 | Zamalek |
2021-02-23 19:00:00 | MC Alger | 1 - 1 | Esperance Sportive de Tunis |
CAF Confederation Cup | |||
2021-02-23 15:00:00 | ES du Sahel | 2 - 0 | Young Buffaloes |
Colombia Copa Premier | |||
2021-02-23 22:30:00 | Fortaleza F.C | 3 - 2 | Valledupar FC |
Columbia women's League | |||
2021-02-23 12:45:00 | Tigres FC (W) | 0 - 4 | Athletic Katy Pumas Real (W) |
2021-02-23 14:45:00 | Sport Colombia (W) | 2 - 0 | Caterpillar Machin (W) |
2021-02-23 17:10:00 | Real Academia (W) | 6 - 1 | Distrito Elite (W) |
2021-02-23 19:30:00 | Nottingham Angeles (W) | 2 - 1 | Future SC (W) |
Croatia Cup | |||
2021-02-23 13:00:00 | NK GOSK Dubrovnik | 1 - 4 | Slaven Koprivnica |
Czech Republic Cup | |||
2021-02-23 13:00:00 | Banik Ostrava | 2 - 0 | Trinec |
Egypt Division 2 | |||
2021-02-23 12:30:00 | Tersana SC | 1 - 2 | Nogoom El Mostakbal |
2021-02-23 12:30:00 | Ghomhoreyet Shebin | 0 - 0 | Tanta |
Egypt Premier League Women | |||
2021-02-23 13:00:00 | Kafr Saad (w) | 5 - 0 | Aga (w) |
Egyptian Scores Cup | |||
2021-02-23 12:30:00 | Misr Elmaqasah | 2 - 0 | Ashmoun |
England Championship | |||
2021-02-23 19:00:00 | Derby County | 2 - 0 | Huddersfield Town |
2021-02-23 19:00:00 | Birmingham City | 1 - 3 | Norwich City |
2021-02-23 19:00:00 | Middlesbrough | 1 - 3 | Bristol City |
2021-02-23 19:45:00 | Luton Town | 1 - 1 | Millwall |
2021-02-23 19:45:00 | Rotherham United | 0 - 1 | Nottingham Forest |
2021-02-23 19:45:00 | Wycombe Wanderers | 1 - 0 | Reading |
England Conference | |||
2021-02-23 19:00:00 | Dagenham Redbridge | 1 - 2 | Sutton United |
2021-02-23 19:00:00 | Maidenhead United | 2 - 4 | Aldershot Town |
2021-02-23 19:00:00 | Solihull Moors | 1 - 2 | Torquay United |
2021-02-23 19:00:00 | Wrexham | 0 - 0 | Hartlepool United |
2021-02-23 19:45:00 | Boreham Wood | 1 - 1 | Bromley |
2021-02-23 19:45:00 | Chesterfield | 1 - 0 | Altrincham |
2021-02-23 19:45:00 | Kings Lynn | 5 - 1 | Barnet |
2021-02-23 19:45:00 | Stockport County | 0 - 0 | Notts County |
2021-02-23 19:45:00 | Wealdstone FC | 0 - 0 | Eastleigh |
2021-02-23 19:45:00 | Yeovil Town | 3 - 1 | Weymouth |
England League 1 | |||
2021-02-23 18:30:00 | AFC Wimbledon | 1 - 0 | Gillingham |
2021-02-23 19:00:00 | Sunderland A.F.C | 2 - 0 | Fleetwood Town |
2021-02-23 19:00:00 | Charlton Athletic | 1 - 2 | Burton Albion |
2021-02-23 19:00:00 | Crewe Alexandra | 2 - 0 | Accrington Stanley |
2021-02-23 19:00:00 | Lincoln City | 2 - 2 | Swindon Town |
2021-02-23 19:00:00 | Shrewsbury Town | 4 - 2 | Milton Keynes Dons |
2021-02-23 19:00:00 | Bristol Rovers | 1 - 2 | Wigan Athletic |
2021-02-23 19:00:00 | Oxford United | 0 - 1 | Portsmouth |
2021-02-23 19:00:00 | Hull City | 0 - 1 | Ipswich Town |
2021-02-23 19:00:00 | Northampton Town | 0 - 0 | Rochdale |
2021-02-23 19:30:00 | Plymouth Argyle | 0 - 3 | Peterborough United |
England League 2 | |||
2021-02-23 18:30:00 | Morecambe | 2 - 1 | Salford City |
2021-02-23 19:00:00 | Oldham Athletic | 0 - 1 | Barrow |
2021-02-23 19:00:00 | Grimsby Town | 2 - 1 | Crawley Town |
2021-02-23 19:00:00 | Port Vale | 0 - 0 | Stevenage Borough |
2021-02-23 19:00:00 | Harrogate Town | 1 - 0 | Mansfield Town |
2021-02-23 19:00:00 | Carlisle United | 2 - 3 | Tranmere Rovers |
2021-02-23 19:00:00 | Cambridge United | 0 - 1 | Cheltenham Town |
2021-02-23 19:00:00 | Bradford City | 1 - 0 | Leyton Orient |
2021-02-23 19:00:00 | Colchester United | 1 - 2 | Exeter City |
2021-02-23 19:00:00 | Bolton Wanderers | 2 - 0 | Scunthorpe United |
England U23 1.Liga | |||
2021-02-23 13:00:00 | Coventry City U23 | 2 - 1 | Sheffield Wed U23 |
2021-02-23 13:00:00 | Bristol City U23 | 0 - 3 | Cardiff City U23 |
2021-02-23 13:00:00 | Ipswich U23 | 1 - 1 | Queens Park Rangers U23 |
English Premier League | |||
2021-02-23 18:00:00 | Leeds United | 3 - 0 | Southampton |
Ethiopia Premier League | |||
2021-02-23 07:00:00 | Adama City | 1 - 4 | Ethiopia Bunna |
2021-02-23 12:00:00 | Welkite Ketema | 3 - 4 | Kedus Giorgis |
France Ligue 3 | |||
2021-02-23 17:00:00 | Stade Lavallois MFC | 0 - 0 | Cholet So |
2021-02-23 17:00:00 | Le Mans | 3 - 0 | Boulogne |
2021-02-23 18:00:00 | Sete FC | 0 - 1 | Quevilly |
2021-02-23 19:00:00 | Concarneau | 0 - 0 | Annecy |
2021-02-23 19:00:00 | Creteil | 0 - 2 | Lyon Duchere |
2021-02-23 19:00:00 | Orleans US 45 | 0 - 0 | Stade Briochin |
Futsal Russia Division De Honor | |||
2021-02-23 10:00:00 | Norilsky Nickel Futsal | 6 - 2 | MFK Torpedo Futsal |
Futsal Spain Division De Honor | |||
2021-02-23 17:00:00 | EiPozo Murcia Turistica Futsal | 3 - 0 | Jaen Paraiso Interior Futsal |
2021-02-23 18:00:00 | Vaidepenas Futsal | 6 - 2 | Inter Movistar Futsal |
2021-02-23 19:00:00 | Rios Renovables Ribera Navarra Futsal | 0 - 1 | Xota Navarra Futsal |
German Bundesliga 2 | |||
2021-02-23 17:30:00 | SC Paderborn 07 | 2 - 2 | Heidenheimer |
Germany Regionalliga | |||
2021-02-23 13:00:00 | SC Freiburg (Youth) | 4 - 1 | TSV Schott Mainz |
2021-02-23 18:00:00 | FK Pirmasens | 1 - 1 | Bayern Alzenau |
2021-02-23 18:30:00 | Fortuna Koln | 0 - 0 | VFB Homberg |
2021-02-23 18:30:00 | Schalke 04 (Youth) | 0 - 0 | Wegberg-Beeck |
Gibraltar Premier Division | |||
2021-02-23 18:30:00 | Mons Calpe SC | 4 - 1 | Brunos Magpie |
Holland Jupiler League | |||
2021-02-23 17:45:00 | Volendam | 3 - 2 | Jong Ajax (Youth) |
2021-02-23 20:00:00 | Jong PSV Eindhoven (Youth) | 2 - 2 | Helmond Sport |
Hungary - Cup | |||
2021-02-23 16:30:00 | Mezokovesd Zsory | 2 - 0 | Diosgyor VTK |
Iceland Women's League Cup | |||
2021-02-23 17:30:00 | Valur (w) | 8 - 0 | IBV Vestmannaeyjar (w) |
India Bangalore Super Division | |||
2021-02-23 08:00:00 | ASC | 1 - 2 | FC Bengaluru United |
2021-02-23 10:00:00 | Young Challengers | 1 - 2 | Bangalore Eagles |
India League Division 1 | |||
2021-02-23 08:30:00 | Aizawl FC | 1 - 3 | Real Kashmir |
2021-02-23 10:30:00 | Sudeva Delhi | 0 - 1 | Gokulam Kerala FC |
2021-02-23 13:30:00 | Mohammedan SC | 2 - 1 | Chennai City |
India League Women | |||
2021-02-23 03:30:00 | Kickstart Karnataka FC (w) | 0 - 0 | Bengaluru Braves (W) |
2021-02-23 05:30:00 | Indian Football Factory (W) | 2 - 3 | Parikrma FC (W) |
India Regional Cup | |||
2021-02-23 06:45:00 | AMOFA | 2 - 5 | LYCC |
Indian Super League | |||
2021-02-23 14:00:00 | East Bengal | 1 - 2 | Northeast United |
International Club Friendly | |||
2021-02-23 08:00:00 | Mashuk-KMV | 2 - 0 | FC Tuapse |
2021-02-23 11:00:00 | Dinamo-BGUFK Minsk (w) | 6 - 0 | Dnepr Mogilev (w) |
2021-02-23 11:15:00 | Shohada Babolsar | 0 - 1 | Shams Azar Qazvin |
2021-02-23 12:30:00 | Balkany Zorya | 2 - 1 | SC Tavriya |
2021-02-23 13:00:00 | FC Torpedo Zhodino | 1 - 0 | Ahrobiznes TSK Romny |
2021-02-23 13:00:00 | Unirea Alba Iulia | 1 - 0 | Magura Cisnadie |
2021-02-23 13:30:00 | HNK Gorica | 1 - 1 | Kustosija |
2021-02-23 14:00:00 | FC Kairat Almaty | 4 - 1 | Rotor Volgograd |
2021-02-23 14:00:00 | Dolgiye Prudy | 0 - 0 | Tobol Kostanai |
2021-02-23 19:00:00 | Taquarussu EC U20 | 4 - 0 | Atletico Cerrado U20 |
International Friendly | |||
2021-02-23 07:00:00 | Belarus (w) U19 | 3 - 1 | Energetik-BGU Minsk (w) |
2021-02-23 08:00:00 | Nigeria (w) | 9 - 0 | Equatorial Guinea (w) |
2021-02-23 11:00:00 | Uzbekistan (w) | 1 - 0 | CSKA Moscow (w) |
2021-02-23 12:00:00 | India (w) | 2 - 3 | Ukraine (w) |
2021-02-23 12:00:00 | Serbia U19 | 1 - 0 | Bosnia U19 |
2021-02-23 12:30:00 | England (w) | 6 - 0 | Northern Ireland (w) |
2021-02-23 13:00:00 | Bulgaria (w) U19 | 0 - 2 | Russia (w) U19 |
2021-02-23 13:00:00 | Serbia (w) | 2 - 0 | Russia (w) |
2021-02-23 13:30:00 | malta (w) | 0 - 3 | Sweden (w) |
2021-02-23 17:30:00 | Austria (w) | 1 - 0 | Slovakia (w) |
2021-02-23 19:00:00 | Mexico (w) | 0 - 0 | Costa Rica (w) |
2021-02-23 20:10:00 | France (w) | 2 - 0 | Switzerland (w) |
Iran Cup | |||
2021-02-23 10:30:00 | Milad Mehr | 0 - 2 | Avalan Kamyaran |
2021-02-23 10:30:00 | Pas | 3 - 0 | Shahrdari Bam |
2021-02-23 10:30:00 | Shahrdari Mahshahr | 1 - 0 | Shahrdari Dokouhe Andimeshk |
Iran Div 2 | |||
2021-02-23 10:45:00 | FC Vista Turbine | 0 - 0 | Sepidrood Rasht |
2021-02-23 10:45:00 | Mes Shahr-e Babak | 2 - 0 | Atrak Bojnourd FC |
2021-02-23 10:45:00 | Shahrdari Bandar Abbas | 2 - 0 | Mohtasham Tabriz |
2021-02-23 11:15:00 | Melli Hafari | 0 - 0 | Shahrdari Hamedan |
Iran U23 Liga | |||
2021-02-23 09:30:00 | Aluminium Arak U23 | 0 - 1 | Naft Omidiyeh U23 |
2021-02-23 09:30:00 | Nassaji Mazandaran U23 | 0 - 0 | Shahr Khodrou U23 |
2021-02-23 10:20:00 | Teraktor-Sazi U23 | 2 - 4 | Kian Babol U23 |
Iraqi Premier League | |||
2021-02-23 10:30:00 | AI Kahrabaa | 0 - 1 | Al Quwa Al Jawiya |
2021-02-23 11:00:00 | Al Karkh | 1 - 1 | Zakho |
2021-02-23 11:00:00 | Alsinaat Alkahrabaiya | 0 - 0 | Al-Naft |
2021-02-23 11:00:00 | Al Semawah | 0 - 0 | Naft Alwasat |
2021-02-23 12:30:00 | Naft Misan | 0 - 1 | Al Qasim Sport Club |
2021-02-23 14:30:00 | AL Najaf | 2 - 0 | Al Diwaniya |
Israel B League | |||
2021-02-23 11:30:00 | Maccabi Tamra | 1 - 0 | Hapoel Herzliya |
Israel Leumit League | |||
2021-02-23 17:00:00 | Hapoel Katamon Jerusalem | 4 - 1 | Sectzya Nes Ziona |
Italy Futsal | |||
2021-02-23 19:00:00 | Acqua e Sapone C5 Futsal | 5 - 6 | Royal Saint Giuseppe Futsal |
2021-02-23 19:30:00 | Carme Dawson | 7 - 5 | Catania Futsal |
Jordan Sh Cup | |||
2021-02-23 13:00:00 | Sahab SC | 0 - 1 | Al Wihdat Amman |
2021-02-23 15:59:00 | Al-Baq's | 0 - 2 | Ramtha Club |
Kenya Premier League | |||
2021-02-23 12:00:00 | Bandari | 5 - 0 | Vihiga United |
2021-02-23 12:00:00 | Tusker | 2 - 1 | Nzoia United |
Kuwaiti Premier League | |||
2021-02-23 13:55:00 | Al-Salmiyah | 1 - 3 | Al-Nasar |
2021-02-23 16:20:00 | Al-Arabi Club (KUW) | 2 - 2 | Al-Qadsia SC |
Libyan Premier League | |||
2021-02-23 13:00:00 | Al-Nasr Benghazi | 2 - 1 | Khaleej Sart |
2021-02-23 13:00:00 | Al Taawun | 2 - 2 | Shah Bob Chyba |
2021-02-23 13:30:00 | Al-Shat | 0 - 2 | Al-Olomby |
2021-02-23 13:30:00 | Asswehly SC | 0 - 0 | Al-Ahli tripoli |
Mexico Primera Divison A | |||
2021-02-23 23:00:00 | Tlaxcala FC | 0 - 0 | Venados FC |
Moldova Divizia Nationala | |||
2021-02-23 10:30:00 | Codru Lozova | 1 - 9 | CS Petrocub |
2021-02-23 12:30:00 | Dacia-Buiucani | 2 - 2 | FC Floresti |
Montenegro Prva Crnogorska Liga | |||
2021-02-23 12:00:00 | FK Zeta | 0 - 1 | FK Rudar Pljevlja |
2021-02-23 13:00:00 | Decic Tuzi | 0 - 0 | Jezero Plav |
2021-02-23 14:00:00 | FK Sutjeska Niksic | 2 - 2 | FK Iskra Danilovgrad |
2021-02-23 15:00:00 | FK Podgorica | 0 - 1 | FK Buducnost Podgorica |
2021-02-23 15:59:00 | OFK Titograd | 1 - 0 | OFK Petrovac |
Nepal B Division | |||
2021-02-23 06:30:00 | Madhyapur Youth Association | 1 - 2 | Naya Basti Yuwa Club |
2021-02-23 09:45:00 | Pulchowk SC | 2 - 5 | Khumaltar Youth Club |
Northern Ireland Premier League | |||
2021-02-23 19:45:00 | Carrick Rangers | 0 - 2 | Coleraine |
2021-02-23 19:45:00 | Linfield FC | 0 - 1 | Glentoran FC |
2021-02-23 19:45:00 | Ballymena United | 1 - 2 | Cliftonville |
2021-02-23 19:45:00 | Dungannon Swifts | 1 - 2 | Glenavon Lurgan |
Portugal Campeonato Nacional | |||
2021-02-23 20:00:00 | SF Damaiense (w) | 0 - 1 | A-dos-Francos (w) |
Portugal Segunda Liga | |||
2021-02-23 18:00:00 | Oliveirense | 2 - 2 | Vilafranquense |
Primera Division de Colombiano-Apertura | |||
2021-02-23 01:00:00 | Deportivo Cali | 1 - 1 | Alianza Petrolera |
Primera Division de Mexico | |||
2021-02-23 03:00:00 | Pachuca | 1 - 1 | Chivas Guadalajara |
Qatar League | |||
2021-02-23 13:45:00 | Al-Ahli Doha | 1 - 0 | Umm Salal |
2021-02-23 16:15:00 | Al-Wakra | 0 - 0 | Qatar SC |
2021-02-23 16:15:00 | Al-Sailiya | 1 - 1 | Al Khor SC |
Romania - Liga 2 Seria | |||
2021-02-23 17:00:00 | Petrolul Ploiesti | 1 - 0 | Metaloglobus |
Russia Youth Championship League | |||
2021-02-23 10:00:00 | FK Krasnodar Youth | 3 - 1 | Arsenal Tula Youth |
Saudi Professional League | |||
2021-02-23 12:45:00 | Al-Baten | 2 - 2 | Al-Qadasiya |
2021-02-23 13:10:00 | Al-Ameade | 1 - 1 | Dhamk |
2021-02-23 15:20:00 | Al-Fateh | 2 - 3 | Al-Ettifaq |
2021-02-23 15:59:00 | Al Ittihad(KSA) | 1 - 3 | Al-Faisaly Harmah |
2021-02-23 17:35:00 | Al-Nasr(KSA) | 1 - 0 | Al Hilal |
Scottish Championship | |||
2021-02-23 19:00:00 | Inverness | 2 - 2 | Alloa Athletic |
Slovak Super Liga | |||
2021-02-23 13:00:00 | SKF Sered | 1 - 2 | Nitra |
South Africa Premier Soccer League | |||
2021-02-23 15:00:00 | Lamontville Golden Arrows | 1 - 2 | Black Leopards |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | |||
2021-02-23 19:00:00 | CD Penaranda | 1 - 1 | CD Becerril |
Swiss Challenge League | |||
2021-02-23 17:15:00 | Aarau | 4 - 0 | Neuchatel Xamax |
2021-02-23 17:15:00 | Winterthur | 0 - 0 | Kriens |
Thai Premier League | |||
2021-02-23 11:30:00 | Muang Thong United | 2 - 1 | Port FC |
2021-02-23 12:05:00 | Trat FC | 0 - 2 | Suphanburi FC |
Turkey 1. Lig | |||
2021-02-23 10:30:00 | Umraniyespor | 0 - 0 | Adana Demirspor |
2021-02-23 11:00:00 | Bandirmaspor | 1 - 1 | Keciorengucu |
2021-02-23 15:59:00 | Altay Spor Kulubu | 1 - 3 | Altinordu |
UEFA Champions League | |||
2021-02-23 20:00:00 | Atletico Madrid | 0 - 1 | Chelsea |
2021-02-23 20:00:00 | Lazio | 1 - 4 | Bayern Munchen |
UEFA European Women's Championship | |||
2021-02-23 14:00:00 | Azerbaijan (w) | 1 - 0 | Moldova (w) |
2021-02-23 15:00:00 | Croatia (w) | 0 - 1 | Romania (w) |
2021-02-23 15:10:00 | Scotland (w) | 0 - 2 | Portugal (w) |
2021-02-23 15:59:00 | Estonia (w) | 0 - 9 | Slovenia (w) |
2021-02-23 17:00:00 | Cyprus (w) | 0 - 5 | Finland (w) |
2021-02-23 18:00:00 | Spain (w) | 3 - 0 | Poland (w) |
Uganda Premier League | |||
2021-02-23 10:00:00 | Kyetume | 2 - 2 | Bright Stars |
2021-02-23 13:00:00 | Busoga United | 1 - 1 | SC Villa |
2021-02-23 13:00:00 | Malaba youth Football | 1 - 4 | Express FC |
2021-02-23 13:00:00 | Wakiso Giants FC | 1 - 1 | Kampala City Council FC |
2021-02-23 13:00:00 | Vipers | 1 - 0 | BUL FC |
Uruguay Primera Division | |||
2021-02-23 22:15:00 | Boston River | 2 - 3 | Club Atletico Progreso |