- ALL MATCH
- Australia
- Austria
- Bosnia
- Morocco
- Brazil
- Bulgaria
- Chile
- China
- Americas
- Costa
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- Ecuador
- Egypt
- England
- Estonia
- Finland
- France
- Germany
- Hungary
- Iceland
- International
- Japan
- Kazakhstan
- South Korea
- Kuwait
- Latvia
- Mexico
- Montenegro
- Myanmar
- Norway
- Poland
- Russia
- Scotland
- Slovakia
- Slovenia
- Sudan
- Sweden
- Switzerland
- Syria
- Thailand
- Tunisia
- Europe
- Ukraine
- Uruguay
- United States
- Uzbekistan
- Vietnam
International Club Friendly | |||
2020-09-16 08:30:00 | Hercules | 2 - 1 | Baleares |
2020-09-16 08:30:00 | Madura United | 4 - 1 | Martapura FC |
2020-09-16 09:00:00 | Extremadura | 5 - 0 | Cacereno |
2020-09-16 09:00:00 | Gefest | - | Heracleion |
2020-09-16 09:30:00 | Thanh Hoa | 1 - 1 | Nam Dinh FC |
2020-09-16 09:30:00 | Quang Nam | 4 - 0 | Huda Hue |
2020-09-16 13:30:00 | Juventus | - | Inter Milan |
2020-09-16 14:00:00 | Cittadella | 3 - 1 | Piacenza |
2020-09-16 14:00:00 | Venezia | 2 - 2 | Pordenone Calcio SSD |
2020-09-16 14:30:00 | Gubbio | - | Cesena |
2020-09-16 15:00:00 | Pas Giannina | 1 - 0 | Giorgos Karaiskakis |
2020-09-16 15:00:00 | HNK Gorica | 0 - 2 | Triestina |
2020-09-16 15:00:00 | Ludogorets Razgrad | 2 - 1 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
2020-09-16 15:30:00 | ACD Virtus Entella | 1 - 1 | Lucchese |
2020-09-16 15:59:00 | Pescara | 1 - 0 | Ternana |
2020-09-16 16:05:00 | Portugalete | 1 - 0 | CD Izarra |
2020-09-16 16:05:00 | UCAM Murcia | 2 - 2 | UD Levante B |
2020-09-16 16:05:00 | CD Mosconia | 0 - 5 | Real Oviedo B |
2020-09-16 16:25:00 | Real Titanico Laviana | 0 - 1 | CD Lealtad |
2020-09-16 16:30:00 | Gimnastic Tarragona | 1 - 0 | Real Zaragoza |
2020-09-16 16:30:00 | CF Salmantino | 0 - 0 | Atletico Astorga |
2020-09-16 17:00:00 | FC Barcelona | 3 - 1 | Girona |
2020-09-16 17:00:00 | Real Avila CF | 1 - 0 | CD Penalanda |
2020-09-16 17:00:00 | RCD Espanyol B | 3 - 0 | CF Badalona |
2020-09-16 17:30:00 | CA Bembibre | 2 - 6 | Cultural Leonesa |
2020-09-16 17:30:00 | CF Gava | - | Igualada |
2020-09-16 17:30:00 | CE Banyoles | 1 - 1 | UE Llagostera |
2020-09-16 18:00:00 | CD Guijuelo | 3 - 1 | CD Coria |
2020-09-16 18:00:00 | Orihuela CF | 0 - 1 | Real Murcia |
2020-09-16 18:00:00 | AD Llerenense | 2 - 3 | Extremadura B |
2020-09-16 18:30:00 | CP Villarrobledo | 2 - 2 | La Roda CF |
2020-09-16 18:30:00 | UE Castelldefels | - | FC Martinenc |
2020-09-16 18:30:00 | UD Rayo Ibense | 1 - 2 | Eldense |
2020-09-16 18:30:00 | Padiham | 2 - 2 | Clitheroe |
2020-09-16 18:35:00 | UD Rotena | 1 - 3 | Xerez Deportivo |
2020-09-16 18:45:00 | Kettering Town | 1 - 0 | Hemel Hempstead Town |
2020-09-16 18:45:00 | Montevarchi | 1 - 1 | Prato |
2020-09-16 18:45:00 | Montevarchi | 1 - 1 | Prato |
2020-09-16 19:30:00 | Figueres | 1 - 0 | UE Olot |
2020-09-16 20:00:00 | Ypiranga AP | 1 - 1 | Sao Paulo AP |
2020-09-16 23:40:00 | Santana AP | 1 - 0 | Santos Macapa |