Armenia Division 2 | |||
2020-06-04 12:30:00 | FK Van Charentsavan | 5 - 1 | FK Dilijan |
2020-06-04 12:45:00 | BKMA | 7 - 0 | FC Torpedo Yerevan |
2020-06-04 13:00:00 | Rail Locomotive | 1 - 1 | FC West Armenia |
2020-06-04 13:00:00 | Pyunik B | 3 - 4 | Urartu II |
2020-06-04 13:30:00 | Ararat-Armenia B | 9 - 2 | Ani Yerevan |
Armenia Premier League | |||
2020-06-04 11:30:00 | Shirak | 2 - 0 | Ararat Yerevan |
2020-06-04 13:30:00 | FC Noah | 1 - 0 | Alashkert |
Belarus Reserve League | |||
2020-06-04 12:00:00 | Smolevichi Reserves | 3 - 1 | FK Gorodeya Reserves |
Costa Rica 2.Liga | |||
2020-06-04 20:00:00 | Sporting San Jose | 5 - 0 | AD Guanacasteca |
Costa Rica Primera Division | |||
2020-06-04 02:00:00 | Deportivo Saprissa | 2 - 2 | Jicaral |
2020-06-04 21:00:00 | Limon FC | 0 - 2 | AD Grecia |
Czech Republic 2.Liga | |||
2020-06-04 15:00:00 | Vitkovice | 2 - 3 | Brno |
2020-06-04 15:59:00 | Dukla Prague | 2 - 0 | Vysehrad |
Estonia Esi Liiga | |||
2020-06-04 15:30:00 | FC Maardu | 3 - 1 | Vandra JK Vaprus |
2020-06-04 15:30:00 | Elva | 4 - 2 | Parnu JK |
2020-06-04 15:59:00 | Tallinna FC Levadia B | 1 - 4 | FC Nomme United |
2020-06-04 16:30:00 | Flora Tallinn II | 0 - 1 | Vaprus Parnu |
2020-06-04 16:30:00 | Kohtla Jarve JK Jarve | 0 - 1 | Tartu JK Maag Tammeka B |
Estonia Teine Liiga | |||
2020-06-04 15:30:00 | JK Welco Elekter | 1 - 1 | Laanemaa Haapsalu |
2020-06-04 15:30:00 | JK Tallinna Kalev II | 1 - 1 | Voru JK |
2020-06-04 16:30:00 | Tabasalu Charma | 0 - 3 | Keila JK |
2020-06-04 16:30:00 | Rakvere FC Flora | 0 - 4 | Nomme JK Kalju II |
2020-06-04 16:30:00 | Viimsi MRJK | 2 - 0 | Paide Linnameeskond B |
German Frauen Bundesliga | |||
2020-06-04 15:59:00 | FCR 2001 Duisburg ?w? | 1 - 1 | Koln (w) |
Hungary Womens Division 1 League | |||
2020-06-04 15:30:00 | Ferencvarosi TC (w) | 3 - 2 | MTK Hungaria FC (w) |
Iceland U19 League | |||
2020-06-04 18:00:00 | Breidablik Augnablik II U19 | 4 - 0 | HK KopavogurU19 |
2020-06-04 18:20:00 | Fram ReykjavikU19 | 5 - 0 | Valur KH Hlidarendi U19 |
International Club Friendly | |||
2020-06-04 08:00:00 | Dinamo Bucuresti | 1 - 0 | Rapid Bucuresti |
2020-06-04 09:00:00 | FK Jedinstvo Surcin | 2 - 2 | FK Brodarac |
2020-06-04 11:00:00 | Molde | 4 - 2 | Kristiansund BK |
2020-06-04 14:00:00 | Odd Grenland | 2 - 1 | Start Kristiansand |
2020-06-04 15:59:00 | Rosenborg | 3 - 1 | Stjordals Blink |
2020-06-04 15:59:00 | Mjondalen IF | 0 - 2 | Valerenga |
2020-06-04 16:50:00 | Atlantis | 1 - 1 | PK-35 Vantaa |
2020-06-04 17:00:00 | FK Neptunas Klaipeda | 3 - 0 | FK Rosa Klaipeda |
Israel Leumit League | |||
2020-06-04 17:00:00 | Maccabi Ahi Nazareth | 2 - 4 | Kafr Qasim |
2020-06-04 17:00:00 | Maccabi Petah Tikva FC | 1 - 0 | Hapoel Akko |
2020-06-04 17:00:00 | Hapoel Katamon Jerusalem | 0 - 2 | Hapoel Natzrat Illit |
2020-06-04 17:00:00 | Hapoel Umm Al Fahm | 1 - 1 | Hapoel Rishon Lezion |
2020-06-04 17:00:00 | Hapoel Ashkelon | 2 - 1 | Hapoel Bnei Sakhnin FC |
2020-06-04 17:00:00 | Ironi Nir Ramat HaSharon | 0 - 2 | Hapoel Ramat Gan |
2020-06-04 17:00:00 | Hapoel Afula | 0 - 0 | Beitar Tel Aviv Ramla |
2020-06-04 17:00:00 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 1 | Hapoel Petah Tikva |
Montenegro Third League | |||
2020-06-04 15:00:00 | Sloga Radovici | 0 - 7 | OSK Igalo |
2020-06-04 15:30:00 | FK Obilic Herceg Novi | 0 - 1 | FK Sloga Radovici |
Poland Liga 1 | |||
2020-06-04 16:10:00 | Radomiak Radom | 0 - 0 | Odra Opole |
2020-06-04 18:40:00 | GKS Tychy | 1 - 1 | Zaglebie Sosnowiec |
Portugal Primeira Liga | |||
2020-06-04 17:00:00 | Maritimo | 1 - 1 | Vitoria Setubal |
2020-06-04 18:15:00 | Benfica | 0 - 0 | CD Tondela |
2020-06-04 20:15:00 | Vitoria Guimaraes | 2 - 2 | Sporting CP |
Vietnam U19 Championship Women | |||
2020-06-04 09:55:00 | Ha Noi (w) U19 | 1 - 0 | Than KSVN U19 (w) |
2020-06-04 12:30:00 | Phong Phu Ha Nam U19 (w) | 1 - 1 | Son La U19 (w) |