- ALL MATCH
- International
- Albania
- Asia
- Argentina
- Australia
- Austria
- Belgium
- Bolivia
- Morocco
- Brazil
- Bulgaria
- Chile
- Colombia
- Americas
- Croatia
- Cyprus
- Denmark
- Egypt
- England
- Estonia
- Finland
- France
- Spain
- Germany
- Greece
- Netherlands
- Hungary
- Iceland
- India
- Iraq
- Ireland
- Israel
- Italy
- Japan
- Jordan
- Kosovo
- Kuwait
- Malta
- Mexico
- Myanmar
- Northern Ireland
- Oceania
- Oman
- Panama
- Peru
- Poland
- Portugal
- Paraguay
- Venezuela
- Qatar
- Romania
- Russia
- Saudi Arabia
- Scotland
- Serbia
- South Africa
- Switzerland
- Syria
- Thailand
- Turkey
- UAE
- Africa
- Ukraine
- Wales
Al Kass International Cup | |||
2020-02-21 13:45:00 | Glasgow RangersU17 | 2 - 2 | Kashiwa Reysol(U17) |
2020-02-21 16:15:00 | Aspire International U17 | 4 - 2 | Zenit St. Petersburg U17 |
Albania Super league | |||
2020-02-21 17:00:00 | KS Perparimi Kukesi | 1 - 2 | KF Tirana |
Arab Cup U20 | |||
2020-02-21 11:45:00 | Senegal U20 | 3 - 1 | Sudan U20 |
2020-02-21 11:45:00 | Saudi Arabia U20 | 2 - 2 | Egypt U20 |
2020-02-21 14:50:00 | Algeria U20 | 1 - 0 | Palestine U20 |
2020-02-21 15:00:00 | United Arab Emirates U20 | 1 - 2 | Libya U20 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester | |||
2020-02-21 20:00:00 | Argentino de Rosario | 0 - 0 | Sportivo Barracas |
Argentina group C Tebolidun League Manchester | |||
2020-02-21 20:00:00 | Sportivo Dock Sud | 1 - 0 | Central Cordoba De Rosario |
Argentina Reserve League | |||
2020-02-21 12:00:00 | Argentinos Jrs Reserves | 1 - 0 | CA Patronato Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | Banfield Reserves | 3 - 0 | CA Aldosivi Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | Boca Juniors Reserve | 0 - 0 | Godoy Cruz Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | CA Independiente Reserves | 2 - 2 | Gimnasia LP Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | CA Talleres de Córdoba Reserves | 1 - 0 | Huracan Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | Defensa y Justicia Reserves | 2 - 0 | Rosario Central Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | Newell's Reserves | 1 - 1 | Colon Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | San Lorenzo Reserves | 0 - 1 | Racing Club Reserves |
2020-02-21 12:00:00 | Union Santa Fe Reserves | 0 - 0 | Central Cordoba SdE Reserves |
2020-02-21 12:10:00 | Arsenal de Sarandi Reserves | 0 - 1 | Velez Sarsfield Reserves |
2020-02-21 12:25:00 | Atletico Tucuman Reserve | 2 - 3 | Lanus Reserves |
Argentine Division 1 | |||
2020-02-21 22:00:00 | Banfield | 0 - 1 | Aldosivi Mar del Plata |
Argentine Division 2 | |||
2020-02-21 23:05:00 | Atletico Rafaela | 1 - 3 | Defensores de Belgrano |
Australia A-League | |||
2020-02-21 06:15:00 | Wellington Phoenix | 2 - 0 | Western United FC |
2020-02-21 08:30:00 | Western Sydney | 5 - 2 | Adelaide United |
Australia Brisbane Woman Cup | |||
2020-02-21 09:35:00 | Brisbane Olympic (w) | 1 - 0 | Annerley FC (w) |
2020-02-21 10:30:00 | University of Queensland FC Snr (w) | 8 - 1 | North Star (w) |
Australia FFA Cup | |||
2020-02-21 09:35:00 | Annerley FC | 0 - 2 | Ipswich City |
2020-02-21 09:35:00 | Pine Hills | 3 - 0 | Mount Gravatt Hawks |
Australia South Australia State League 2 | |||
2020-02-21 10:00:00 | Modbury Vista | 4 - 1 | Northern Demons |
Australia Victorian Premier League U21 | |||
2020-02-21 07:30:00 | Oakleigh Cannons U21 | 1 - 1 | Heidelberg United U21 |
2020-02-21 07:35:00 | Dandenong City U21 | 1 - 1 | St. Albans Saints U21 |
Australia West Premier Bam Creative Night Series | |||
2020-02-21 10:30:00 | Perth SC | 1 - 0 | Floreat Athena |
2020-02-21 12:30:00 | Sorrento F.C. | 0 - 0 | Willip |
Austria Erste Division | |||
2020-02-21 18:10:00 | Austria Lustenau | 4 - 1 | FC Dornbirn 1913 |
2020-02-21 18:10:00 | Kapfenberg | 1 - 1 | FC Blau Weiss Linz |
2020-02-21 18:10:00 | FC Superfund Pasching | 1 - 2 | Lafnitz |
2020-02-21 18:10:00 | SG Austria Klagenfurt | 1 - 1 | SV Ried |
2020-02-21 18:10:00 | SKU Amstetten | 1 - 1 | FC Liefering |
2020-02-21 18:10:00 | SV Horn | 2 - 2 | Austria Wien (Youth) |
Azerbaijan Division 2 | |||
2020-02-21 10:00:00 | Keshla FK II | 3 - 1 | FK MOIK Baku |
2020-02-21 10:00:00 | Turan Tovuz | 1 - 0 | PFC Neftchi II |
2020-02-21 10:00:00 | Standard Sumgayit II | 1 - 0 | FK Kapaz Ganca |
Belgian Pro League | |||
2020-02-21 19:30:00 | Kortrijk | 0 - 1 | Racing Genk |
Belgian Second Division | |||
2020-02-21 19:30:00 | Oud Heverlee | 3 - 5 | Saint Gilloise |
Belgium Women's Premier League | |||
2020-02-21 19:00:00 | Anderlecht (w) | 1 - 0 | Club Brugge (w) |
2020-02-21 19:00:00 | Standard Liege (w) | 3 - 1 | KAA Gent Ladies (w) |
2020-02-21 19:30:00 | Oud Heverlee Leuven (w) | 1 - 3 | Racing Genk (w) |
Bolivia Primera Division | |||
2020-02-21 22:00:00 | Bolivar | 5 - 4 | The Strongest |
2020-02-21 23:00:00 | San Jose | 2 - 2 | Club Guabira |
Botola Pro 1 | |||
2020-02-21 15:59:00 | Raja de Beni Mellal | 1 - 2 | Raja Casablanca Atlhletic |
Bra CaP | |||
2020-02-21 23:00:00 | Coritiba PR | 2 - 0 | Cianorte PR |
BRA CGD | |||
2020-02-21 23:30:00 | Gremio Anapolis | 1 - 0 | Vila Nova |
Brasil Cup | |||
2020-02-21 00:30:00 | Brusque FC | 5 - 1 | Remo Belem (PA) |
Brazil Brasiliense DF Division 1 | |||
2020-02-21 18:30:00 | Capital CF | 0 - 0 | Ceilandia DF |
Brazil Campeonato Paulista | |||
2020-02-21 00:30:00 | Palmeiras | 1 - 0 | Guarani SP |
2020-02-21 19:00:00 | Botafogo SP | 2 - 1 | Inter de Limeira |
2020-02-21 22:15:00 | Gremio Novorizontin | 1 - 1 | Mirassol |
Brazil Campeonato Paulista B | |||
2020-02-21 18:00:00 | Monte Azul SP | 6 - 0 | Atibaia |
2020-02-21 22:00:00 | Sertaozinho | 2 - 2 | Audax Sao Paulo |
2020-02-21 23:00:00 | Taubate | 0 - 2 | Juventus SP |
Brazil Campeonato Paulista C | |||
2020-02-21 22:00:00 | Gremio Osasco | 2 - 0 | Paulista(SP) |
2020-02-21 23:00:00 | Batatais | 0 - 2 | Linense(BRA) |
Brazil L | |||
2020-02-21 00:30:00 | Humaita AC | 0 - 4 | Galvez AC |
Brazil Pernambucano League | |||
2020-02-21 22:15:00 | Nautico (PE) | 0 - 1 | Central SC |
Bulgaria B PFG | |||
2020-02-21 15:30:00 | Pirin Blagoevgrad | 1 - 4 | Septemvri Sofia |
Chile Primera Division | |||
2020-02-21 15:00:00 | CSD Antofagasta | 1 - 1 | Universidad de Concepcion |
2020-02-21 21:30:00 | Univ Catolica | 3 - 1 | Municipal Iquique |
Colombia Copa Cup | |||
2020-02-21 01:05:00 | Atletico FC | 1 - 2 | Real Cartagena |
CONCACAF Champions League | |||
2020-02-21 01:05:00 | AD San Carlos | 3 - 5 | New York City Football Club |
2020-02-21 03:00:00 | CD Olimpia | 2 - 2 | Seattle Sounders |
CONCACAF Championship U20 | |||
2020-02-21 18:00:00 | Anguilla U20 | 0 - 7 | Grenada U20 |
2020-02-21 20:00:00 | Dominica U20 | 0 - 2 | Dominican Republic U20 |
2020-02-21 20:30:00 | Cayman Islands U20 | 2 - 1 | Bermuda U20 |
2020-02-21 22:40:00 | Montserrat U20 | 1 - 5 | st Vincent the Grenadine U20 |
2020-02-21 23:30:00 | Barbados U20 | 4 - 0 | Puerto Rico U20 |
Conmebol - Copa Sudamericana | |||
2020-02-21 00:30:00 | CD El Nacional | 2 - 2 | Centro Atletico Fenix |
2020-02-21 00:30:00 | Atletico Mineiro | 2 - 0 | Union Santa Fe |
Copa Libertadores U20 | |||
2020-02-21 21:00:00 | Sporting Cristal U20 | 2 - 1 | Nacional Montevideo U20 |
2020-02-21 23:15:00 | Flamengo RJ U20 | 0 - 1 | Academia Puerto Cabello U20 |
Costa Rica U20 League | |||
2020-02-21 18:30:00 | Alajuelense U20 | 5 - 0 | Santos de Guapiles U20 |
Croatia 1.Division | |||
2020-02-21 17:00:00 | NK Varteks Varazdin | 0 - 2 | NK Lokomotiva Zagreb |
Croatia 2.HNL | |||
2020-02-21 14:00:00 | NK Dubrava Zagreb | 2 - 1 | HNK Cibalia |
2020-02-21 17:00:00 | Medjimurje | 1 - 2 | Hrvatski dragovoljac |
Cyprus 2 Division | |||
2020-02-21 15:59:00 | Aris Limassol | 0 - 0 | Agia Napa |
Denmark Superligaen | |||
2020-02-21 18:00:00 | Hobro | 0 - 2 | Midtjylland |
Egyptian Scores Cup | |||
2020-02-21 15:00:00 | Ismaily | 0 - 1 | Pyramids FC |
England Championship | |||
2020-02-21 19:45:00 | Derby County | 1 - 1 | Fulham |
England U23 1.Liga | |||
2020-02-21 13:00:00 | Coventry City U23 | 2 - 1 | Bristol City U23 |
England U23 League Cup | |||
2020-02-21 12:00:00 | Nottingham Forest U23 | 0 - 0 | Stoke City U23 |
2020-02-21 13:00:00 | Newcastle U23 | 6 - 2 | Scunthorpe U23 |
2020-02-21 14:00:00 | Birmingham City U23 | 1 - 0 | Derby County U23 |
2020-02-21 19:00:00 | Watford U23 | 0 - 1 | Everton U23 |
2020-02-21 19:00:00 | Hull City U23 | 2 - 0 | West Bromwich U23 |
2020-02-21 19:00:00 | Bournemouth U23 | 3 - 2 | Southampton U23 |
2020-02-21 19:00:00 | Middlesbrough U23 | 1 - 1 | Crystal Palace U23 |
2020-02-21 19:00:00 | Leeds United U23 | 1 - 1 | Wolves U23 |
2020-02-21 19:00:00 | Liverpool U23 | 3 - 0 | Huddersfield U23 |
Estonia Winter Tournament | |||
2020-02-21 15:45:00 | Viimsi MRJK B | 1 - 5 | Flora Tallinn III |
2020-02-21 17:30:00 | Paide Linnameeskond C | 2 - 3 | Maardu FC Starbunker II |
2020-02-21 19:15:00 | FCI Tallinn | 2 - 0 | Ajax Lasnamae |
Ethiopia Premier League | |||
2020-02-21 12:10:00 | Hadiya Hossana | 1 - 0 | Jimma Aba Jifar |
FFSA PL | |||
2020-02-21 09:00:00 | White City Woodville | 3 - 2 | Adelaide Hills |
2020-02-21 09:45:00 | West Torrens Birkalla | 7 - 2 | Adelaide Victory |
FFSA Premier League | |||
2020-02-21 09:00:00 | Campbelltown City SC | 3 - 2 | Adelaide Blue Eagles |
Finland Suomen Cup | |||
2020-02-21 18:00:00 | Vaasa VPS | 0 - 2 | Jaro |
France Ligue 1 | |||
2020-02-21 18:00:00 | Nice | 2 - 2 | Stade Brestois |
2020-02-21 19:45:00 | Metz | 0 - 2 | Lyon |
France Ligue 2 | |||
2020-02-21 19:00:00 | Chambly FC | 2 - 1 | Nancy |
2020-02-21 19:00:00 | Rodez Aveyron | 0 - 1 | Lorient |
2020-02-21 19:00:00 | Guingamp | 1 - 1 | Sochaux |
2020-02-21 19:00:00 | Grenoble | 0 - 1 | Chateauroux |
2020-02-21 19:00:00 | Ajaccio | 2 - 0 | Le Mans |
2020-02-21 19:00:00 | Clermont | 0 - 1 | Paris FC |
2020-02-21 19:00:00 | Le Havre | 1 - 2 | Orleans US 45 |
2020-02-21 19:00:00 | Chamois Niortais | 1 - 0 | Valenciennes |
France Ligue 3 | |||
2020-02-21 19:00:00 | Avenir Sportif Beziers | 1 - 2 | Creteil |
2020-02-21 19:00:00 | Boulogne | 1 - 0 | Le Puy Foot 43 Auvergne |
2020-02-21 19:00:00 | Bourg Peronnas | 0 - 0 | Pau FC |
2020-02-21 19:00:00 | Cholet So | 0 - 0 | Bastia Borgo |
2020-02-21 19:00:00 | Ajaccio Gfco | 0 - 2 | USL Dunkerque |
2020-02-21 19:00:00 | Lyon Duchere | 1 - 4 | Avranches |
2020-02-21 19:00:00 | Quevilly | 0 - 1 | Concarneau |
2020-02-21 19:00:00 | Toulon | 3 - 0 | Villefranche |
Futsal Russia Division De Honor | |||
2020-02-21 09:00:00 | Berkut Futsal | 2 - 6 | MFK Tyumen Futsal |
2020-02-21 13:30:00 | TTG-Ugra Yugorsk Futsal | 4 - 3 | MFK Sinara Ekaterinburg Futsal |
2020-02-21 14:30:00 | Dynamo Samarra Futsal | 2 - 3 | Novali Futsal |
2020-02-21 15:59:00 | Ukhta Tyumen Futsal | 6 - 4 | MFK CPRF Futsal |
Futsal Spain Division De Honor | |||
2020-02-21 20:00:00 | Peniscola Futsal | 2 - 4 | CD Burela FS Pescados Ruben Futsal |
Gambia GFA League | |||
2020-02-21 16:30:00 | Banjul United | 4 - 0 | Fortune FC |
2020-02-21 16:30:00 | BK Milan | 1 - 1 | Brikama United |
German 3.Liga | |||
2020-02-21 18:00:00 | Viktoria koln | 1 - 0 | SG Sonnenhof Grossaspach |
German Bundesliga | |||
2020-02-21 19:30:00 | Bayern Munchen | 3 - 2 | SC Paderborn 07 |
German Bundesliga 2 | |||
2020-02-21 17:30:00 | VfL Osnabruck | 0 - 0 | Erzgebirge Aue |
2020-02-21 17:30:00 | SV Wehen Wiesbaden | 1 - 1 | Greuther Furth |
German Frauen Bundesliga | |||
2020-02-21 18:15:00 | VfL Wolfsburg (w) | 5 - 1 | Turbine Potsdam (w) |
Germany Oberliga NOFV | |||
2020-02-21 18:30:00 | FSV Martinroda | 0 - 2 | Carl Zeiss Jena II |
2020-02-21 18:30:00 | Strausberg | 1 - 4 | Tennis Borussia Berlin |
2020-02-21 18:30:00 | FC Oberneuland | 3 - 0 | Blumenthaler SV |
2020-02-21 18:30:00 | Strausberg | 1 - 4 | Tennis Borussia Berlin |
2020-02-21 19:00:00 | Hamburger SV III | 1 - 3 | Tus Dassendorf |
2020-02-21 19:30:00 | Wiedenbruck | 2 - 0 | Gutersloh |
Germany Regionalliga | |||
2020-02-21 17:30:00 | TSG Hoffenheim (Youth) | 2 - 3 | Astoria Walldorf |
2020-02-21 18:00:00 | TSG Balingen | 1 - 5 | FSV Mainz 05 (Youth) |
2020-02-21 18:00:00 | Berliner FC Dynamo | 1 - 2 | VSG Altglienicke |
2020-02-21 18:00:00 | Wacker Nordhausen | 4 - 4 | Lichtenberg 47 |
2020-02-21 18:30:00 | Rot-Weiss Oberhausen | 1 - 1 | Sportfreunde Lotte |
2020-02-21 18:30:00 | SV Drochtersen/Assel | 1 - 0 | Heider SV |
2020-02-21 18:30:00 | Werder Bremen (Youth) | 1 - 0 | HSC Hannover |
Gibraltar Premier Division | |||
2020-02-21 19:30:00 | FC Lincoln | 7 - 1 | Lions Gibraltar |
Greece National B | |||
2020-02-21 13:00:00 | Levadiakos | 3 - 2 | Doxa Dramas |
Holland Eredivisie | |||
2020-02-21 19:00:00 | RKC Waalwijk | 0 - 1 | Sparta Rotterdam |
Holland Jupiler League | |||
2020-02-21 19:00:00 | NAC Breda | 1 - 0 | Almere City FC |
2020-02-21 19:00:00 | SC Cambuur | 2 - 0 | Roda JC |
2020-02-21 19:00:00 | Dordrecht | 1 - 2 | De Graafschap |
2020-02-21 19:00:00 | Excelsior SBV | 6 - 4 | Den Bosch |
2020-02-21 19:00:00 | Go Ahead Eagles | 2 - 1 | NEC Nijmegen |
2020-02-21 19:00:00 | Helmond Sport | 0 - 2 | Jong Ajax (Youth) |
2020-02-21 19:00:00 | Jong PSV Eindhoven (Youth) | 1 - 1 | FC Oss |
2020-02-21 19:00:00 | SC Telstar | 2 - 1 | MVV Maastricht |
Hungary U19 A League | |||
2020-02-21 11:00:00 | Illes Akademia Haladas U19 | 2 - 1 | Ferencvarosi U19 |
2020-02-21 11:00:00 | Debrecin VSC U19 | 0 - 2 | Budapest Honved U19 |
Iceland League Cup | |||
2020-02-21 19:00:00 | Afturelding | 1 - 3 | Breidablik |
Iceland League Cup B | |||
2020-02-21 18:30:00 | Haukar Hafnarfjordur | 3 - 2 | Vaengir Jupiters |
2020-02-21 19:00:00 | KV Reykjavik | 3 - 0 | Throttur Vogum |
2020-02-21 19:00:00 | IR Reykjavik | 4 - 0 | Reynir Sandgerdi |
India Goa Professional League | |||
2020-02-21 10:15:00 | Velsao SCC | 0 - 1 | Just Lang Ge Uthai Association |
India I-League 2nd Division | |||
2020-02-21 09:30:00 | Rajasthan Club | 1 - 3 | Garhwal FC |
India League Division 1 | |||
2020-02-21 08:30:00 | Neroca FC | 3 - 2 | Gokulam Kerala FC |
India Mumbai Elite League | |||
2020-02-21 05:50:00 | Atlanta FC | 3 - 1 | Sunday Boys |
2020-02-21 09:50:00 | ONGC FC | 1 - 0 | Bank of Baroda |
Indian Super League | |||
2020-02-21 14:00:00 | Mumbai City | 0 - 1 | Chennai Titans |
International Club Friendly | |||
2020-02-21 00:05:00 | Sao Paulo RS | 3 - 2 | Riograndense RS |
2020-02-21 06:55:00 | Olympia FC Warriors Reserves | 6 - 1 | South East United FC |
2020-02-21 07:00:00 | Taroona | 2 - 0 | Beach City |
2020-02-21 07:00:00 | Kuruvchi Kokand Qoqon | 2 - 2 | Lokomotiv Tashkent |
2020-02-21 08:00:00 | Dinamo Minsk | 0 - 4 | Dynamo Moscow |
2020-02-21 08:00:00 | Viettel FC | 2 - 1 | Phu Dong FC |
2020-02-21 08:00:00 | Baltika Kaliningrad | 0 - 1 | Zhejiang Greentown |
2020-02-21 08:50:00 | FC Kolkheti Poti | 1 - 6 | Merani Martvili |
2020-02-21 09:45:00 | Urartu II | 2 - 2 | Ararat Yerevan II |
2020-02-21 10:00:00 | Libertaid U23 | 2 - 0 | Sol America U23 |
2020-02-21 10:00:00 | Impuls Dilijan | 2 - 1 | Se Wan Boy |
2020-02-21 10:00:00 | FK Lida | 0 - 0 | Kommunalnik Slonim |
2020-02-21 10:30:00 | UWA-Nedlands FC | 0 - 1 | Fremantle City |
2020-02-21 10:55:00 | Legion Dynamo | 3 - 1 | Stavropolye-2009 |
2020-02-21 11:00:00 | Brann | 1 - 3 | Aalesund FK |
2020-02-21 11:00:00 | CSKA Moscow | 3 - 0 | FC Rapperswil-Jona |
2020-02-21 11:00:00 | Chojniczanka Chojnice | 2 - 0 | Radunia Stezyca |
2020-02-21 11:00:00 | FK Leningradets | 1 - 3 | FC Pskov 747 |
2020-02-21 12:30:00 | Stirling Lions | 1 - 4 | Olympic Kingsway SC |
2020-02-21 13:00:00 | Stal Mielec | 2 - 1 | Chernomorets Odessa |
2020-02-21 13:00:00 | Pahang | 3 - 1 | Kuala Lumpur |
2020-02-21 13:10:00 | Radnicki 1923 Kragujevac | 0 - 1 | Borac Cacak |
2020-02-21 14:00:00 | Lillestrom | 1 - 4 | Bodo Glimt |
2020-02-21 14:00:00 | Notodden FK | 0 - 2 | FK Arendal |
2020-02-21 14:00:00 | Viborg | 2 - 1 | FC Mynai |
2020-02-21 14:00:00 | Baltika Kaliningrad | 4 - 3 | FK Vitebsk |
2020-02-21 14:00:00 | Tobol Kostanai | 0 - 1 | Dinamo Brest |
2020-02-21 15:00:00 | Rosenborg | 4 - 2 | Ranheim IL |
2020-02-21 15:00:00 | Sarpsborg 08 | 1 - 1 | Gazovik Orenburg |
2020-02-21 15:30:00 | Wisla Pulawy | 10 - 0 | Garbarnia Kurow |
2020-02-21 15:59:00 | Start Kristiansand | 1 - 0 | Jerv |
2020-02-21 16:30:00 | Norrby IF | 1 - 2 | Degerfors IF |
2020-02-21 16:30:00 | Slavia Kromeriz | 4 - 0 | TJ Skastice |
2020-02-21 17:00:00 | OKS Stomil Olsztyn | 1 - 0 | Rigas Futbola skola |
2020-02-21 17:30:00 | Slovan Velvary | 1 - 0 | FK Kraluv Dvur |
2020-02-21 17:30:00 | Usv Kainbach-Honigtal | 2 - 3 | SV Frohnleiten |
2020-02-21 18:00:00 | TSV Rain Am Lech | 1 - 2 | TSV Schwaben Augsburg |
2020-02-21 18:00:00 | Neusiedl | 6 - 0 | Leopoldsdorf |
2020-02-21 18:00:00 | Wiener Viktoria | 2 - 2 | Stadlau |
2020-02-21 18:00:00 | VfR Wormatia Worms | 2 - 0 | FV Fortuna Heddesheim |
2020-02-21 18:30:00 | Wiener SC | 3 - 2 | St.Polten Amateure |
2020-02-21 19:00:00 | FC Cincinnati | 3 - 3 | KR Reykjavik |
International Friendly | |||
2020-02-21 12:00:00 | Denmark U16 | 0 - 3 | Spain U16 |
2020-02-21 12:00:00 | England (w) U16 | 1 - 3 | USA (w) U16 |
Iraqi Premier League | |||
2020-02-21 11:30:00 | Al-Naft | 1 - 1 | Baghdad |
2020-02-21 13:30:00 | Al Talaba | 1 - 1 | AL Najaf |
Ireland First Division | |||
2020-02-21 19:45:00 | Wexford (Youth) | 1 - 1 | UC Dublin |
2020-02-21 19:45:00 | Cabinteely FC | 4 - 2 | Bray Wanderers |
Ireland Leinster Senior League | |||
2020-02-21 19:45:00 | Carrigaline United | 2 - 1 | Cobh Wanderers |
2020-02-21 19:45:00 | St John Bosco | 3 - 1 | Templeogue United FC |
2020-02-21 19:45:00 | Malahide United | 2 - 0 | Maynooth University Town FC |
2020-02-21 20:00:00 | St Patricks CY | 1 - 2 | Swords Celtic FC |
Ireland Premier Division | |||
2020-02-21 19:45:00 | Waterford United | 0 - 2 | Bohemians |
2020-02-21 19:45:00 | Shelbourne | 1 - 2 | Dundalk |
2020-02-21 19:45:00 | Derry City | 1 - 1 | Finn Harps |
2020-02-21 19:45:00 | Sligo Rovers | 0 - 2 | St. Patricks Athletic |
2020-02-21 20:00:00 | Shamrock Rovers | 6 - 0 | Cork City |
Israel B League | |||
2020-02-21 09:45:00 | Hapoel Bnei Zalfa | 1 - 2 | Hapoel Herzliya |
2020-02-21 10:45:00 | Hapoel Kfar Shalem | 3 - 0 | Maccabi Kabilio Jaffa |
2020-02-21 11:00:00 | Maccabi Tzur Shalom | 3 - 1 | Hapoel Kafr Kanna |
2020-02-21 11:00:00 | Hapoel Azor | 4 - 0 | Maccabi Kiryat Gat |
2020-02-21 11:30:00 | Hapoel Iksal | 3 - 0 | Moadon Sport Tira |
2020-02-21 11:30:00 | Maccabi Herzliya | 1 - 0 | SC Maccabi Ashdod |
2020-02-21 11:30:00 | Hapoel Holon Yaniv | 0 - 1 | Maccabi Yavne |
2020-02-21 11:30:00 | Maccabi Shaarayim | 1 - 1 | Hapoel Bikat Hayarden |
2020-02-21 11:30:00 | Shimshon Kafr Qasim | 0 - 0 | Hapoel Marmorek lrony Rehovot |
2020-02-21 11:45:00 | Maccabi Tamra | 1 - 0 | Ironi Tiberias |
2020-02-21 11:45:00 | FC Ironi Or Yehuda | 0 - 3 | Hakoah Amidar Ramat Gan FC |
2020-02-21 11:45:00 | AS Ashdod | 2 - 1 | Agudat Sport Nordia Jerusalem |
2020-02-21 12:00:00 | Hapoel Migdal HaEmek | 0 - 2 | Hapoel Kaukab |
2020-02-21 12:00:00 | Rubi Shapira | 0 - 0 | Maccabi Ironi Kiryat Ata |
2020-02-21 12:00:00 | SC Daburiyya Osama | 2 - 0 | Hapoel Bnei Arrara Ara |
Israel C League | |||
2020-02-21 09:00:00 | FC Tzeirey Tamra | 2 - 0 | Maccabi Ma'alot Tarshiha |
2020-02-21 09:00:00 | Maccabi Ahi Iksal | 6 - 2 | Hapoel Bnei Jat United |
2020-02-21 09:00:00 | Hapoel Kfar Qasm Shuaa | 3 - 1 | Beitar Petah Tikva |
2020-02-21 09:00:00 | Shimshon Tel Aviv | 0 - 0 | Beitar Ramat Gan |
2020-02-21 09:45:00 | SC Shicun Hamizrah | 0 - 2 | Bnei Eilat |
2020-02-21 10:45:00 | Maccabi Ironi Sderot | 4 - 1 | Ironi Modiin |
2020-02-21 11:00:00 | Hapoel Hod HaSharon | 2 - 0 | Hapoel Mahane Yehuda |
2020-02-21 11:00:00 | Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva | 5 - 0 | Otzma FC Holon |
2020-02-21 11:30:00 | Hapoel Kiryat Ono | 2 - 1 | SC Bnei Yaffo Ortodoxim |
2020-02-21 11:30:00 | Ironi Beit Dagan | 1 - 0 | Shimshon Bnei Tayibe |
2020-02-21 12:00:00 | Maccabi Bnei Nahf | 1 - 2 | FC Achva Kfar Manda |
Israel Leumit League | |||
2020-02-21 13:00:00 | Hapoel Ashkelon | 0 - 0 | Kafr Qasim |
2020-02-21 13:00:00 | Ironi Nir Ramat HaSharon | 0 - 0 | Hapoel Akko |
2020-02-21 13:00:00 | Hapoel Afula | 3 - 2 | Hapoel Natzrat Illit |
2020-02-21 13:00:00 | Hapoel Petah Tikva | 0 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC |
2020-02-21 13:00:00 | Beitar Tel Aviv Ramla | 1 - 2 | Hapoel Ramat Gan |
Italian Serie A | |||
2020-02-21 19:45:00 | Brescia | 1 - 2 | Napoli |
Italian Serie B | |||
2020-02-21 20:00:00 | Cosenza Calcio 1914 | 0 - 2 | Frosinone |
J-League Division 1 | |||
2020-02-21 10:00:00 | Shonan Bellmare | 2 - 3 | Urawa Red Diamonds |
Jordan Sh Cup | |||
2020-02-21 15:59:00 | Al Wihdat Amman | 2 - 1 | Ramtha Club |
Kosovo Superliga | |||
2020-02-21 12:00:00 | Kosova Vushtrri | 2 - 3 | KF Drita Gjilan |
Kuwait Emir Cup | |||
2020-02-21 13:55:00 | Al-Salibikhaet | 0 - 1 | Al-Jahra |
2020-02-21 17:30:00 | Al-Ttadamon(KUW) | 0 - 5 | Al-Arabi Club (KUW) |
Mali Cup | |||
2020-02-21 15:59:00 | AS Olympique de Missira | 1 - 1 | Onze Createurs |
2020-02-21 18:00:00 | Afrique Football Elite | 1 - 1 | Yeelen |
Malta First Division League | |||
2020-02-21 17:00:00 | Fgura United | 1 - 4 | Pembroke Athleta |
2020-02-21 19:15:00 | Zejtun Corinthians | 0 - 1 | Qrendi |
Malta Premier League | |||
2020-02-21 17:00:00 | Sirens | 0 - 0 | Sliema Wanderers FC |
2020-02-21 18:00:00 | Tarxien Rainbows F.C | 0 - 4 | Floriana F.C. |
2020-02-21 19:00:00 | Gzira United | 0 - 1 | Valletta FC |
Mexico Liga MX Femenil | |||
2020-02-21 22:00:00 | Club Necaxa (w) | 0 - 2 | Tijuana (w) |
Mexico Primera Divison A | |||
2020-02-21 02:30:00 | Mineros de Zacatecas | 2 - 0 | Zacatepec |
Mexico Youth U20 | |||
2020-02-21 15:00:00 | Atlas U20 | 0 - 1 | Pachuca U20 |
2020-02-21 15:00:00 | Puebla U20 | 1 - 1 | Deportivo Toluca Mexiquense U20 |
Myanmar League 2 | |||
2020-02-21 09:00:00 | MFF | 1 - 0 | Kachin United FC |
2020-02-21 09:00:00 | Mawyawadi | 2 - 1 | Mawyawadi FC |
Myanmar Professional League | |||
2020-02-21 09:00:00 | Ispe FC | 2 - 1 | Magway |
Northern Ireland Premier League | |||
2020-02-21 19:45:00 | Linfield FC | 4 - 0 | Crusaders |
OFC Champions League | |||
2020-02-21 04:00:00 | Malampa Revi | 3 - 0 | Lae City |
Oman Professional League | |||
2020-02-21 12:25:00 | Al Oruba Sur | 2 - 1 | Fnjaa |
2020-02-21 13:15:00 | Al Rustaq | 3 - 2 | Dhufar |
2020-02-21 13:30:00 | Bahla | 0 - 0 | Saham |
2020-02-21 15:45:00 | Mrbat | 0 - 1 | Al-Nasr(OMA) |
Panama Liga Nacional de Ascenso | |||
2020-02-21 01:00:00 | Alianza FC (PAN) | 0 - 2 | CD Arabe Unido |
Peru Primera Division | |||
2020-02-21 23:00:00 | EM Deportivo Binacional | 1 - 0 | UTC Cajamarca |
Peru Reserves League | |||
2020-02-21 23:15:00 | Deportivo Municipal Reserves | 0 - 0 | FC Carlos Stein Reserves |
Poland Ekstraklasa | |||
2020-02-21 17:00:00 | LKS Lodz | 0 - 0 | Pogon Szczecin |
2020-02-21 19:30:00 | Slask Wroclaw | 2 - 1 | Gornik Zabrze |
Portugal Primeira Liga | |||
2020-02-21 20:30:00 | Aves | 0 - 2 | Vitoria Guimaraes |
Portugal Segunda Liga | |||
2020-02-21 20:00:00 | Vilafranquense | 0 - 3 | SC Farense |
Portugal U23 | |||
2020-02-21 15:00:00 | Rio Ave U23 | 3 - 1 | Braga U23 |
2020-02-21 15:00:00 | Famalicao U23 | 1 - 0 | Leixoes U23 |
2020-02-21 17:00:00 | Estoril U23 | 0 - 4 | Aves U23 |
Primera Division de Colombiano-Apertura | |||
2020-02-21 23:05:00 | Deportivo Pasto | 1 - 0 | Envigado FC |
Primera Division de Paraguay | |||
2020-02-21 21:00:00 | 12 de Octubre | 0 - 2 | FC Nacional Asuncion |
2020-02-21 23:15:00 | Libertad | 2 - 1 | Sol de America |
Primera Division de Venezuela | |||
2020-02-21 23:00:00 | Deportivo Tachira | 0 - 2 | Zamora Barinas |
Qatar League | |||
2020-02-21 13:45:00 | Al Khor SC | 1 - 1 | Al Rayyan |
2020-02-21 15:55:00 | Qatar SC | 0 - 1 | Al-Sailiya |
QLD Division 1 | |||
2020-02-21 09:00:00 | Brisbane Wolves | 1 - 3 | Southside Eagles |
Queensland U20 League | |||
2020-02-21 09:00:00 | Redlands United U20 | 3 - 1 | Capalaba Bulldogs U20 |
Romania - Liga 2 Seria | |||
2020-02-21 18:00:00 | Universitaea Cluj | 1 - 1 | Arges |
Russian FNL cup | |||
2020-02-21 08:00:00 | Chertanovo Moscow | 4 - 0 | Tom Tomsk |
2020-02-21 10:45:00 | Tambov | 4 - 1 | Krylya Sovetov |
2020-02-21 13:30:00 | Shinnik Yaroslavl | 3 - 0 | Mordovya Saransk |
2020-02-21 16:15:00 | Riga FC | 2 - 1 | SKA Khabarovsk |
Saudi Arabia Division 2 | |||
2020-02-21 12:35:00 | Jubail | 0 - 1 | Hajer |
2020-02-21 12:35:00 | Al Sahel | 1 - 0 | Al-Jndal |
2020-02-21 12:50:00 | Al Anwar SA | 1 - 0 | Al-Riyadh |
2020-02-21 13:00:00 | Al Kholood | 1 - 1 | Al Qaisoma |
2020-02-21 13:00:00 | Al Drae | 0 - 3 | Al-Orubah |
2020-02-21 13:05:00 | Al-Akhdoud | 1 - 0 | Al-Washm |
2020-02-21 13:10:00 | Arar FC | 1 - 2 | Al Safa(KSA) |
2020-02-21 13:20:00 | Al Entesar | 1 - 1 | Al-Sadd FC(SA) |
2020-02-21 13:30:00 | Al-Suqoor(KSA) | 0 - 1 | Al-Rawdhah |
Saudi Professional League | |||
2020-02-21 13:10:00 | Abha | 2 - 2 | Al-adalh |
2020-02-21 15:30:00 | Al-Faisaly Harmah | 1 - 2 | Al-Ettifaq |
2020-02-21 17:30:00 | Al Ahli Jeddah | 0 - 1 | Al-Fateh |
Scotland WPL | |||
2020-02-21 19:35:00 | Celtic (w) | 2 - 1 | Glasgow City (w) |
Scottish Championship | |||
2020-02-21 19:05:00 | Dundee United | 2 - 1 | Inverness |
Serbian Superliga | |||
2020-02-21 16:30:00 | FK Vozdovac Beograd | 2 - 3 | FK Spartak Zlatibor Voda |
2020-02-21 17:00:00 | Habitpharm Javor | 1 - 2 | Mladost Lucani |
South Africa League Cup | |||
2020-02-21 18:00:00 | Black Leopards | 2 - 0 | Amavarara FC |
Spain Youth League | |||
2020-02-21 18:00:00 | Alboraya U19 | 3 - 0 | Lorca CFB U19 |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | |||
2020-02-21 19:00:00 | Jerez | 1 - 2 | Ted Contois Feng |
2020-02-21 20:00:00 | EMD Aceuchal | 1 - 4 | CD Montijo |
2020-02-21 21:00:00 | UD Tamaraceite | 6 - 1 | Union Viera |
Spanish La Liga | |||
2020-02-21 20:00:00 | Real Betis | 3 - 3 | Mallorca |
Spanish Segunda Division | |||
2020-02-21 20:00:00 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Cadiz |
Swiss Challenge League | |||
2020-02-21 19:00:00 | Winterthur | 0 - 4 | Lausanne Sports |
Syrian League | |||
2020-02-21 12:00:00 | Al-Sahel(SYR) | 0 - 0 | Al futowa |
2020-02-21 12:00:00 | Al-Taleiah | 0 - 1 | Hutteen FC |
2020-02-21 12:00:00 | Al-Shorta Damascus | 1 - 0 | Jableh SC |
2020-02-21 12:00:00 | Teshrin SC | 2 - 0 | Al Nawair |
Thai Division 1 League | |||
2020-02-21 12:00:00 | Navy FC | 3 - 2 | Udon Thani |
Thai Premier League | |||
2020-02-21 13:00:00 | Rayong FC | 1 - 2 | Nakhon Ratchasima |
Turkey 1. Lig | |||
2020-02-21 15:59:00 | Eskisehirspor | 0 - 1 | Hatayspor |
2020-02-21 15:59:00 | Ankaraspor FK | 2 - 0 | Menemen Belediye Spor |
Turkey Super Lig | |||
2020-02-21 17:00:00 | Sivasspor | 1 - 0 | Alanyaspor |
UAE Cup | |||
2020-02-21 13:30:00 | Banni Yas | 1 - 0 | Al Ahli(UAE) |
2020-02-21 16:30:00 | Al-Dhafra | 1 - 1 | Al-Jazira(UAE) |
UAE Division 1 Group A | |||
2020-02-21 13:25:00 | Al Arabi(UAE) | 0 - 2 | Al-Hamriyah |
2020-02-21 13:25:00 | Masafi | 0 - 1 | Al Oruba (UAE) |
Uganda Premier League | |||
2020-02-21 13:00:00 | URA Kampala | 3 - 1 | Vipers |
2020-02-21 13:30:00 | Ma Lu | 0 - 1 | Busoga United |
Ukraine League Reserve | |||
2020-02-21 13:00:00 | FC Mariupol Reserves | 2 - 0 | Zorya Reserves |
Ukraine U21 Liga | |||
2020-02-21 13:00:00 | FC Mariupol U21 | 2 - 0 | Zorya U21 |
United Arab Emirates U19 | |||
2020-02-21 13:25:00 | Al Arabi Umm Al Quwain U19 | 3 - 1 | Khor Fakkan U19 |
2020-02-21 13:25:00 | Al Dhaid U19 | 1 - 1 | Al Bataeh U19 |
2020-02-21 13:25:00 | Al Rams U19 | 1 - 2 | Sharjah SCC U19 |
2020-02-21 13:25:00 | Dibba Al Fujairah U19 | 1 - 1 | Ajman SCC U19 |
2020-02-21 13:25:00 | Dubba Al-Husun U19 | 0 - 3 | Shabab Al Ahli Dubai U19 |
2020-02-21 13:30:00 | Al Ain SCC U19 | 4 - 2 | Al Jazira Club U19 |
2020-02-21 13:30:00 | Al Nasr SC U19 | 0 - 2 | Emirates Club RAK U19 |
2020-02-21 13:30:00 | Al-Wasl U19 | 2 - 1 | Al Ittihad Kalba U19 |
VIC Premier League | |||
2020-02-21 08:30:00 | Melbourne Knights | 3 - 3 | Dandenong Thunder |
2020-02-21 08:45:00 | Port Melbourne | 1 - 1 | Bentleigh greens |
2020-02-21 09:00:00 | Green Gully Cavaliers | 0 - 2 | Hume City |
2020-02-21 09:30:00 | Dandenong City SC | 1 - 1 | St Albans Saints |
2020-02-21 09:30:00 | Oakleigh Cannons | 3 - 2 | Heidelberg United |
Wales FAW Championship | |||
2020-02-21 19:30:00 | Cambrian Clydach | 3 - 0 | Cwmbran Celtic |
2020-02-21 19:30:00 | Afan Lido | 2 - 1 | Taffs Well |
2020-02-21 19:30:00 | Haverfordwest County | 2 - 0 | Ammanford |
2020-02-21 19:30:00 | Llanelli | 0 - 2 | Swansea University |
2020-02-21 19:30:00 | Briton Ferry Athletic | 4 - 1 | STM Sports |
Welsh Premier League | |||
2020-02-21 19:45:00 | Aberystwyth Town | 0 - 1 | Pen-y-Bont FC |
2020-02-21 20:00:00 | Connahs Quay Nomads FC | 1 - 0 | The New Saints |