- ALL MATCH
- Asia
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Argentina
- Australia
- Iran
- Belgium
- Morocco
- Brazil
- Burundi
- Africa
- Chile
- Costa
- Egypt
- England
- Estonia
- France
- Spain
- Germany
- Ghana
- Greece
- Netherlands
- China
- Iceland
- India
- International
- Israel
- Italy
- Jamaica
- Kenya
- Kuwait
- Guatemala
- Malta
- Mexico
- Myanmar
- New Zealand
- Nigeria
- Portugal
- El Salvador
- Honduras
- Paraguay
- Tunisia
- Qatar
- San Marino
- Scotland
- South Africa
- Americas
- Tanzania
- Europe
- Republic of Trinidad
- Turkey
AFC U-23 Championship | |||
2020-01-19 10:15:00 | Korea U23 | 2 - 1 | Jordan U23 |
2020-01-19 13:15:00 | United Arab Emirates U23 | 1 - 5 | Uzbekistan U23 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 | |||
2020-01-19 13:30:00 | MC Magra | 1 - 1 | Paradou AC |
Andorra CUP | |||
2020-01-19 10:00:00 | UE Engordany | 11 - 1 | Encamp |
2020-01-19 13:00:00 | Atletic Club D Escaldes | 1 - 3 | La Massana |
2020-01-19 15:59:00 | FC Ordino | 1 - 1 | Penya Encarnada |
2020-01-19 19:30:00 | CE Carroi | 3 - 1 | La Posa FC Lusitans |
Angola Girabola League | |||
2020-01-19 14:00:00 | Recreativo Caala | 0 - 0 | Santa Rita FC |
2020-01-19 14:00:00 | Cuando Cubango | 1 - 1 | Ferroviario Do Huambo |
2020-01-19 15:59:00 | Primeiro de Agosto | 4 - 0 | Progresso |
Argentina Cup | |||
2020-01-19 20:10:00 | Deportivo Camioneros | 2 - 1 | Club Circulo Deportivo |
2020-01-19 20:30:00 | G.San Martin Formosa | 1 - 2 | Boca Unidos |
2020-01-19 21:00:00 | Deportivo Madryn | 5 - 1 | Sol de Mayo |
2020-01-19 22:00:00 | Sportivo Belgrano | 1 - 0 | Union Sunchales |
2020-01-19 23:00:00 | Defensores Belgrano (VR) | 0 - 0 | Douglas Haig |
Argentine Division 1 | |||
2020-01-19 22:10:00 | Independiente | 1 - 2 | River Plate |
Australia A-League | |||
2020-01-19 05:00:00 | Western United FC | 3 - 0 | Central Coast Mariners |
2020-01-19 07:30:00 | Western Sydney | 0 - 1 | Perth Glory |
Australia W-League | |||
2020-01-19 05:00:00 | WS Wanderers (w) | 3 - 1 | Perth Glory (w) |
Azadegan League | |||
2020-01-19 10:30:00 | Mes Rafsanjan | 1 - 2 | Qashqai Shiraz |
2020-01-19 10:30:00 | Damash Gilan FC | 0 - 0 | Malavan |
2020-01-19 10:30:00 | Khooshe Talaee Sana Saveh | 2 - 1 | Shahrdari Tabriz |
2020-01-19 10:30:00 | Mes krman | 1 - 0 | Arman Gohar Sirjan |
2020-01-19 10:30:00 | Fajr Sepasi | 0 - 0 | Esteghlal Khozestan |
Belgian First Amateur Division | |||
2020-01-19 14:00:00 | Rupel Boom | 0 - 1 | KSK Heist |
2020-01-19 14:00:00 | RFC de Liege | 2 - 1 | LaLouviere |
2020-01-19 14:00:00 | URS Lixhe-Lanaye | 0 - 1 | Dessel Sport |
Belgian Pro League | |||
2020-01-19 13:30:00 | Cercle Brugge | 1 - 2 | Royal Antwerp |
2020-01-19 17:00:00 | Anderlecht | 1 - 2 | Club Brugge |
2020-01-19 19:00:00 | Zulte-Waregem | 0 - 3 | Racing Genk |
Belgian Second Division | |||
2020-01-19 15:00:00 | Oud Heverlee | 1 - 3 | Westerlo |
Botola Pro 1 | |||
2020-01-19 15:59:00 | OCK Olympique de Khouribga | 1 - 0 | Renaissance Zmamra |
2020-01-19 18:00:00 | Renaissance Sportive de Berkane | 2 - 2 | Raja Casablanca Atlhletic |
Botswana Premier League | |||
2020-01-19 13:30:00 | Township Rollers | 7 - 0 | Botswana Police XI SC |
Bra CaP | |||
2020-01-19 19:00:00 | Londrina PR | 2 - 1 | Parana STC PR |
2020-01-19 19:00:00 | Rio Branco PR | 0 - 0 | Parana PR |
2020-01-19 19:00:00 | Toledo Colonia Work PR | 0 - 1 | Cianorte PR |
2020-01-19 21:00:00 | Coritiba PR | 2 - 1 | Cascavel PR |
2020-01-19 21:00:00 | Operario Ferroviario PR | 1 - 0 | Cascavel CR |
BRA CP | |||
2020-01-19 19:00:00 | Palmeira RN | 0 - 3 | America FC Natal RN |
2020-01-19 19:00:00 | Globo | 3 - 3 | ASSU RN |
2020-01-19 19:00:00 | ABC RN | 1 - 0 | Santa Cruz RN |
2020-01-19 20:00:00 | Potiguar RN | 0 - 2 | CE Forca e Luz RN |
BRA SE | |||
2020-01-19 18:30:00 | CS Sergipe | 1 - 1 | Boca Juniors SE |
2020-01-19 19:00:00 | Itabaiana(SE) | 1 - 0 | Dorense SE |
BRA SPB | |||
2020-01-19 19:10:00 | Remo Belem (PA) | 1 - 0 | Tapajos |
Brasil Copa SP Juniores | |||
2020-01-19 00:30:00 | OSTO youth team | 2 - 1 | Sao Paulo (Youth) |
Brazil Campeonato Carioca | |||
2020-01-19 19:05:00 | Vasco da Gama | 0 - 0 | Bangu |
2020-01-19 22:00:00 | Cabofriense(RJ) | 0 - 1 | Fluminense RJ |
Brazil Campeonato Cearense Division 1 | |||
2020-01-19 19:00:00 | Ferroviario CE | 2 - 0 | Horizonte CE |
2020-01-19 19:10:00 | Caucaia CE | 1 - 1 | Barbalha |
Brazil Pernambucano League | |||
2020-01-19 19:00:00 | Afogados da Ingazeira FC | 2 - 1 | Salgueiros AC |
2020-01-19 19:00:00 | Nautico (PE) | 1 - 1 | Sport Club Recife PE |
2020-01-19 19:00:00 | Vitoria PE | 0 - 1 | Decisao |
Brazil Serie D | |||
2020-01-19 19:00:00 | EC Pelotas(RS) | 1 - 1 | Gremio RS U23 |
2020-01-19 19:00:00 | Altos/PI | 2 - 1 | EC Timon |
2020-01-19 20:00:00 | EC Flamengo PI | 2 - 0 | Parnahyba PI |
Burundi League | |||
2020-01-19 11:30:00 | Vitalo | 2 - 0 | Bumamuru |
2020-01-19 13:00:00 | Musongati FC | 0 - 2 | Olympique Star |
2020-01-19 13:00:00 | LLB Academic | 1 - 2 | Aigle Noir |
2020-01-19 13:00:00 | Le Messager Ngozi | 1 - 1 | Kayanza Utd |
2020-01-19 14:00:00 | Rukinzo FC | 1 - 0 | Inter Stars |
CAN W-U20 | |||
2020-01-19 13:00:00 | South Sudan U20 (w) | 0 - 5 | Algeria (w) U20 |
2020-01-19 13:00:00 | Tanzania (w)U20 | 2 - 1 | Uganda (w) U20 |
2020-01-19 14:30:00 | Congo (w) U20 | 2 - 0 | Angola U20 (w) |
2020-01-19 15:00:00 | Namibia (w)U20 | 0 - 7 | Botswana (w)U20 |
2020-01-19 15:59:00 | Liberia U20(w) | 3 - 0 | Guinea U20 (W) |
Chile Primera B | |||
2020-01-19 23:00:00 | CD Copiapo S.A. | 2 - 3 | Deportes Temuco |
Costa Rica 2.Liga | |||
2020-01-19 17:00:00 | AD Cartagena | 1 - 1 | AD Rosario |
2020-01-19 17:00:00 | AD Escazucena | 2 - 1 | Municipal Turrialba |
2020-01-19 20:00:00 | AD Guanacasteca | 3 - 3 | CD Barrio Mexico |
2020-01-19 21:00:00 | AD Carmelita | 0 - 0 | Puntarenas |
2020-01-19 21:00:00 | AD Cofutpa | 2 - 0 | Municipal Liberia |
Costa Rica Primera Division | |||
2020-01-19 17:00:00 | Cartagines Deportiva SA | 1 - 2 | Deportivo Saprissa |
2020-01-19 20:00:00 | AD Grecia | 1 - 0 | Universidad de Costa Rica |
2020-01-19 21:00:00 | Jicaral | 2 - 1 | Limon FC |
2020-01-19 22:00:00 | Alajuelense | 0 - 0 | Herediano |
Curacao League | |||
2020-01-19 01:40:00 | CSD Barber | 4 - 1 | SV UNDEBA |
Egypt Division 2 | |||
2020-01-19 12:30:00 | National Bank of Egypt | 2 - 2 | El Alameen |
2020-01-19 12:30:00 | Telephonaat Bani Suweif FC | 1 - 0 | Dayrot |
Egyptian Premier League | |||
2020-01-19 17:30:00 | El Mokawloon El Arab | 0 - 2 | Al Ahly SC |
England Championship | |||
2020-01-19 12:00:00 | Nottingham Forest | 3 - 1 | Luton Town |
England FA Women Super League | |||
2020-01-19 12:00:00 | Manchester United (w) | 3 - 0 | Tottenham Hotspur (w) |
2020-01-19 12:00:00 | Birmingham (w) | 0 - 2 | Manchester City (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Arsenal (w) | 1 - 4 | Chelsea FC (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Everton FC (w) | 3 - 1 | Reading (w) |
2020-01-19 15:00:00 | Bristol Academy (w) | 0 - 1 | Liverpool (w) |
2020-01-19 15:00:00 | West Ham United (w) | 2 - 1 | Brighton H.A. (w) |
English FA Women's Premier League | |||
2020-01-19 12:00:00 | Durham Wildcats LFC (w) | 1 - 1 | London City Lionesses (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Charlton (w) | 1 - 2 | Blackburn Rovers (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Coventry (w) | 0 - 5 | Sheffield United (w) |
2020-01-19 14:00:00 | CrystalPalace (w) | 1 - 3 | Leicester City (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Lewes (w) | 0 - 0 | London Bees (w) |
English Premier League | |||
2020-01-19 14:00:00 | Burnley | 2 - 1 | Leicester City |
2020-01-19 16:30:00 | Liverpool | 2 - 0 | Manchester United |
English Women's Conference North | |||
2020-01-19 14:00:00 | Sunderland (w) | 4 - 0 | Fylde LFC (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Derby County (w) | 6 - 1 | Hull City (w) |
Estonia Winter Tournament | |||
2020-01-19 11:10:00 | Tallinna JK Legion | 2 - 1 | JK Tallinna Kalev |
Finland Kolmonen Cup | |||
2020-01-19 10:00:00 | Klubi 04 Helsinki | 4 - 0 | Viikingit |
2020-01-19 12:30:00 | RFA | 2 - 1 | JS Hercules |
2020-01-19 13:00:00 | Ilves Tampere II | 6 - 1 | Tampere United |
Finland Woman's Cup | |||
2020-01-19 15:00:00 | Aland United (w) | 1 - 1 | Honka Espoo (w) |
2020-01-19 18:00:00 | Merane (w) | 2 - 1 | ONS (w) |
France Youth U19 League | |||
2020-01-19 10:00:00 | Colomiers U19 | 0 - 0 | Nice U19 |
2020-01-19 10:00:00 | Porto Vecchio U19 | 0 - 1 | Toulouse U19 |
2020-01-19 10:00:00 | Aviron Bayonnais U19 | 3 - 3 | Le Mans U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Bourg Peronnas U19 | 2 - 0 | Epinal U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Lyon U19 | 2 - 3 | Dijon U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Metz U19 | 3 - 0 | AuxerreU19 |
2020-01-19 13:30:00 | SochauxU19 | 2 - 0 | Le Puy Foot 43 Auvergne U19 |
2020-01-19 13:30:00 | StrasbourgU19 | 3 - 3 | ASPTT Dijon U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Paris FC U19 | 3 - 0 | Montceau U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Le Havre U19 | 0 - 0 | Drancy U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Quevilly US U19 | 1 - 1 | US Boulogne U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Feignies U19 | 5 - 1 | FC Chartres U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Amiens U19 | 1 - 1 | Paris Saint Germain U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Lille U19 | 2 - 5 | Valenciennes US U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Orleans US 45 U19 | 4 - 1 | Evreux U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Ajaccio U19 | 2 - 1 | Toulon U19 |
2020-01-19 13:30:00 | NimesU19 | 1 - 1 | Monaco U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Cannes AS U19 | 0 - 0 | Castelnau le Cres U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Chateauroux U19 | 3 - 1 | Niort U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Angers SCO U19 | 2 - 0 | Vannes U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Laval U19 | 0 - 1 | Guingamp U19 |
2020-01-19 13:30:00 | Trelissac U19 | 2 - 3 | Tours U19 |
French Cup | |||
2020-01-19 16:15:00 | GS Consolat Marseille | 0 - 2 | Rennes |
2020-01-19 16:15:00 | Montpellier | 5 - 0 | Caen |
2020-01-19 16:15:00 | Dijon | 5 - 0 | Nimes |
2020-01-19 16:15:00 | FC Rouen | 1 - 4 | Angers |
2020-01-19 19:55:00 | Lorient | 0 - 1 | Paris Saint Germain (PSG) |
French Feminines D1 | |||
2020-01-19 14:00:00 | Bordeaux (w) | 0 - 0 | Lyon (w) |
Futsal Russia Division De Honor | |||
2020-01-19 08:00:00 | MFK Sinara Ekaterinburg Futsal | 2 - 5 | MFK Tyumen Futsal |
2020-01-19 13:00:00 | Novali Futsal | 6 - 0 | Berkut Futsal |
Futsal Spain Division De Honor | |||
2020-01-19 11:00:00 | Levante Futsal | 6 - 1 | CD Burela FS Pescados Ruben Futsal |
German Bundesliga | |||
2020-01-19 14:30:00 | Hertha Berlin | 0 - 4 | Bayern Munchen |
2020-01-19 17:00:00 | SC Paderborn 07 | 1 - 4 | Bayer Leverkusen |
Ghana Premier League | |||
2020-01-19 15:00:00 | Aduana Stars | 2 - 0 | All Stars |
2020-01-19 15:00:00 | Asante Kotoko FC | 2 - 0 | Ebusua Dwarfs |
2020-01-19 15:00:00 | Elmina Sharks | 1 - 1 | Great Olympics |
2020-01-19 15:00:00 | Inter Allies | 1 - 1 | WAFA |
2020-01-19 15:00:00 | Karela United FC | 1 - 1 | King Faisal |
2020-01-19 15:00:00 | Liberty Professionals | 1 - 2 | Accra Hearts of Oak |
2020-01-19 15:00:00 | Ghana Dream FC | 1 - 0 | Medeama SC |
Greece Divison C | |||
2020-01-19 13:00:00 | AE Kifisias | 2 - 0 | Ilisiakos FC |
2020-01-19 13:00:00 | Akratitos Neon Liosion | 2 - 1 | AE Moschatou |
2020-01-19 13:00:00 | Almopos Arideas | 2 - 0 | Thiella Sarakinon |
2020-01-19 13:00:00 | Almyros | 1 - 1 | Pierikos |
2020-01-19 13:00:00 | AO Anatoli | 1 - 1 | Acheron Kanalaki |
2020-01-19 13:00:00 | AO Sellanon | 1 - 0 | Iraklis Larisas |
2020-01-19 13:00:00 | Diagoras Stefanovikiou | 0 - 0 | Atromitos Palamas |
2020-01-19 13:00:00 | Enosi Antheias Aristinou | 0 - 0 | Doxa Kato Kamilas |
2020-01-19 13:00:00 | Ermis Koridalou | 0 - 1 | Kallithea |
2020-01-19 13:00:00 | Ethnikos Pireaus | 1 - 2 | Agios Ierotheos |
2020-01-19 13:00:00 | Fostiras | 5 - 0 | APO Keratsini |
2020-01-19 13:00:00 | Kilkisiakos Kilkis | 2 - 1 | Iraklis Zygou |
2020-01-19 13:00:00 | Makedonikos | 1 - 0 | Edessaikos |
2020-01-19 13:00:00 | Nea Kallikrateia | 0 - 0 | Megas Alexandros Trikalon |
2020-01-19 13:00:00 | Thinaliakos FC | 0 - 1 | AE Karagiannion |
2020-01-19 13:00:00 | Panthrakikos | 3 - 0 | AO Palliniakos |
2020-01-19 13:00:00 | Thyella Rafinas | 2 - 0 | AEK Tripolis |
2020-01-19 13:00:00 | Ypato | 0 - 1 | Marko |
2020-01-19 13:00:00 | AO Episkopis Rethymno | 1 - 1 | Aeek Synka |
2020-01-19 13:00:00 | Irodotos | 0 - 0 | Atsalenios |
2020-01-19 13:00:00 | Poros | 1 - 0 | Rethymniakos |
2020-01-19 13:00:00 | Apollon Paralimniou | 1 - 1 | Nestos Chrisoupolis |
2020-01-19 13:00:00 | Diagoras Vrachneikon | 2 - 0 | Olympiakos Zacharos |
2020-01-19 13:00:00 | Thyella Patras | 1 - 1 | Pangitheatikos |
Greece National B | |||
2020-01-19 10:45:00 | Apollon Larissas | 2 - 0 | Giorgos Karaiskakis |
2020-01-19 12:00:00 | Panahaiki-2005 | 4 - 0 | Kerkyra |
2020-01-19 13:00:00 | Apollon Smirnis | 0 - 0 | Kissamikos |
Greece National B1 | |||
2020-01-19 13:00:00 | Kalamata AO | 0 - 2 | Niki Volou |
2020-01-19 13:00:00 | Olympiakos Volou | 2 - 2 | Trikala |
2020-01-19 13:00:00 | AO Triglia | 0 - 0 | Veria FC |
2020-01-19 13:00:00 | Thesprotos | 1 - 2 | Diagoras |
Greece Super League A | |||
2020-01-19 13:00:00 | SKODA Xanthi | 0 - 1 | Panathinaikos |
2020-01-19 15:15:00 | Atromitos Athens | 0 - 0 | Volos NFC |
2020-01-19 15:15:00 | AEK Athens | 3 - 0 | AEL Larisa |
2020-01-19 15:59:00 | PAOK Saloniki | 3 - 1 | Asteras Tripolis |
2020-01-19 17:30:00 | Olympiakos Piraeus | 4 - 2 | Aris Thessaloniki |
Greece U19 | |||
2020-01-19 09:30:00 | Xanthi U19 | 1 - 4 | Panathinaikos U19 |
2020-01-19 10:30:00 | Atromitos U19 | 3 - 2 | Volos Nps U19 |
Grenada Club Championship | |||
2020-01-19 21:00:00 | Combined Northerners | 1 - 2 | Fontenoy United |
Grenada Premier Division | |||
2020-01-19 23:15:00 | Springs FC | 2 - 1 | Royal Grenada Police Force |
Guatemala D2 | |||
2020-01-19 02:00:00 | CSyD Sacachispas | 0 - 1 | Deportivo Mictlan |
2020-01-19 02:00:00 | Quiche FC | 1 - 0 | Coatepecano IB |
2020-01-19 17:00:00 | Nueva Concepcion | 2 - 1 | Marquense |
2020-01-19 21:00:00 | CD Achuapa | 3 - 3 | Deportivo Catocha |
2020-01-19 21:00:00 | Deportivo San Pedro | 3 - 0 | CSD Solola |
2020-01-19 21:00:00 | Suchitepequez | 3 - 2 | Deportivo Xinabajul |
2020-01-19 22:00:00 | Petapa | 1 - 2 | CSYD Carcha |
Guatemala Reserve League | |||
2020-01-19 15:00:00 | Siquinala FC Reserves | 5 - 2 | Deportivo Sanarate FC Reserves |
2020-01-19 20:10:00 | Antigua GFC Reserves | 2 - 0 | Deportivo Iztapa Reserves |
2020-01-19 21:00:00 | Malacateco Reserves | 1 - 0 | Guastatoya Reserves |
Holland Eredivisie | |||
2020-01-19 11:15:00 | VVV Venlo | 1 - 1 | PSV Eindhoven |
2020-01-19 13:30:00 | AFC Ajax | 2 - 1 | Sparta Rotterdam |
2020-01-19 13:30:00 | Emmen | 1 - 0 | Heracles Almelo |
2020-01-19 15:45:00 | ADO Den Haag | 2 - 0 | RKC Waalwijk |
Holland Jupiler League | |||
2020-01-19 13:30:00 | Den Bosch | 2 - 3 | Go Ahead Eagles |
Hong Kong 2nd Division | |||
2020-01-19 05:00:00 | Kowloon City | 2 - 2 | Kwong Wah AA |
2020-01-19 05:00:00 | Tuen Mun Football Team | 0 - 1 | Mutual Football Club |
2020-01-19 05:00:00 | Kwai Tsing District FA | 0 - 0 | Chelsea FC Soccer School (HK) |
2020-01-19 05:00:00 | Lucky Mile FC | 0 - 7 | Flower |
2020-01-19 05:30:00 | Tung Sing FC | 2 - 0 | Fu Moon FC |
2020-01-19 05:30:00 | Kwun Tong | 0 - 0 | Sao Jose(AP) |
2020-01-19 07:30:00 | Wan Chai | 4 - 0 | Yau Tsim Mong |
Hong Kong First Division League | |||
2020-01-19 05:30:00 | Wong Tai Sin | 0 - 2 | Tai Chung FC |
2020-01-19 05:30:00 | Wing Yee FT | 3 - 1 | Shatin SA |
2020-01-19 05:30:00 | HK Saoling | 3 - 1 | Sham Shui Po |
2020-01-19 07:30:00 | Citizen | 1 - 3 | Eastern District SA |
2020-01-19 07:30:00 | Kai Jing | 1 - 3 | Metro Gallery |
2020-01-19 07:30:00 | Central Western District RSA | 0 - 3 | South China AA |
Hong Kong Premier League | |||
2020-01-19 06:30:00 | Happy Valley | 1 - 1 | Yuen Long FC |
Iceland Championship B | |||
2020-01-19 12:00:00 | Vikingur Olafsvik | 3 - 5 | UMF Njardvik |
2020-01-19 13:00:00 | Vestri | 2 - 3 | Throttur Vogum |
Iceland Faxa Bay Cup Women | |||
2020-01-19 17:00:00 | Haukar (w) | 0 - 3 | Keflavik (w) |
Iceland Reykjavik Women's Tournament | |||
2020-01-19 15:15:00 | Fjolnir (w) | 1 - 4 | Valur (w) |
Iceland U19 Cup | |||
2020-01-19 12:00:00 | UMF Njardvik U19 | 3 - 5 | Grotta Kria U19 |
India Goa Professional League | |||
2020-01-19 10:15:00 | Vasco SC | 1 - 2 | Corps of Signals |
India League Division 1 | |||
2020-01-19 11:30:00 | Mohun Bagan(Ind) | 2 - 1 | East Bengal |
2020-01-19 13:45:00 | Churchill Brothers | 1 - 2 | Trau FC |
Indian Super League | |||
2020-01-19 14:00:00 | Jamshedpur FC | 3 - 2 | Kerala Blasters FC |
International Club Friendly | |||
2020-01-19 00:10:00 | Coomera | 0 - 3 | Moreton Bay United |
2020-01-19 01:20:00 | Barcelona Guayaquil | 0 - 1 | Delfin SC |
2020-01-19 01:35:00 | Universitario De Deportes | 0 - 1 | Cerro Largo |
2020-01-19 02:10:00 | Rochedale Rovers | 0 - 3 | Brisbane City |
2020-01-19 05:30:00 | Ornament FC | 1 - 3 | Gospel Friends FC |
2020-01-19 05:30:00 | Islands District FT | 1 - 6 | Convoy Sun Hei |
2020-01-19 06:00:00 | St George City FA | 2 - 2 | Hake Ya Dong in Sydney City |
2020-01-19 08:00:00 | Rydalmere Lions FC | 0 - 4 | Marconi Stallions |
2020-01-19 08:00:00 | FC Avan Academy | 3 - 1 | FC West Armenia |
2020-01-19 09:00:00 | SV Gerasdorf Stammer | 1 - 0 | KSV Siemens |
2020-01-19 09:00:00 | Ipswich knights SC | 3 - 1 | Holland Park Hawks FC |
2020-01-19 09:15:00 | Friends FC | 4 - 1 | Saraswoti Youth Club |
2020-01-19 09:30:00 | Al-Dhafra | 4 - 3 | Guangzhou FC |
2020-01-19 10:00:00 | Jyvaskyla JK | 1 - 4 | MP MIKELI |
2020-01-19 10:00:00 | Arminia Bielefeld U19 | 3 - 0 | Holstein Kiel U19 |
2020-01-19 10:00:00 | Vyskov | 2 - 6 | Blansko |
2020-01-19 11:00:00 | Schaffhausen | 6 - 1 | YF Juventus Zurich |
2020-01-19 11:00:00 | Kauno Zalgiris | 0 - 0 | Suduva |
2020-01-19 12:00:00 | Te Cu Kukuh Atta Seip | 1 - 3 | Bayern Munchen (Youth) |
2020-01-19 12:20:00 | Iceland U17 | 1 - 2 | Tajikistan U17 |
2020-01-19 12:30:00 | FK Shkupi | 0 - 0 | FK Drita Bogovinje |
2020-01-19 13:00:00 | Union Berlin | 1 - 2 | St. Gallen |
2020-01-19 13:00:00 | Bergisch Gladbach 09 | 2 - 3 | Viktoria koln |
2020-01-19 13:00:00 | NK Rudar Velenje | 6 - 0 | Sampion Celje |
2020-01-19 13:00:00 | NK Olimpija Ljubljana | 2 - 0 | NK Brezice |
2020-01-19 13:00:00 | HSC Hannover | 1 - 4 | VfV Borussia 06 Hildesheim |
2020-01-19 13:00:00 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | FC Lokomotive Leipzig |
2020-01-19 13:00:00 | LKS Lodz | 0 - 2 | Astra Giurgiu |
2020-01-19 13:00:00 | Sandefjord (w) | 1 - 6 | Stabaek (w) |
2020-01-19 13:30:00 | ADO Den Haag (w) | 5 - 1 | Bayer Leverkusen (w) |
2020-01-19 13:30:00 | NK Lokomotiva Zagreb | 4 - 0 | Drava |
2020-01-19 13:30:00 | Urartu | 3 - 0 | Rail Locomotive |
2020-01-19 13:30:00 | NK Varteks Varazdin | 2 - 0 | HSK Zrinjski Mostar |
2020-01-19 13:55:00 | Giesenkirchen | 2 - 4 | SV Monchengladbach 1910 |
2020-01-19 14:00:00 | Basel | 0 - 2 | Hamburger SV |
2020-01-19 14:00:00 | Hannover 96 Am | 3 - 3 | BFC Viktoria 1889 |
2020-01-19 14:00:00 | Dynamo Kyiv | 1 - 1 | Legia Warszawa |
2020-01-19 14:00:00 | TuRU Dusseldorf | 1 - 2 | DJK Teutonia St.Tonis |
2020-01-19 14:00:00 | Sabail | 1 - 3 | Olimpic Donetsk |
2020-01-19 14:00:00 | Rakow Czestochowa | 1 - 3 | Ural Sverdlovsk Oblast |
2020-01-19 14:00:00 | Chindia Targoviste | 0 - 0 | FK Sochi |
2020-01-19 14:00:00 | PFC Oleksandria | 2 - 2 | Slavia Sofia |
2020-01-19 14:00:00 | DSC Wanne-Eickel | 4 - 3 | Wiedenbruck |
2020-01-19 14:05:00 | Westfalia Herne | 4 - 3 | BV Westfalia Wickede |
2020-01-19 15:00:00 | Brentford B | 3 - 3 | FC Seoul |
2020-01-19 15:00:00 | Belarus U17 | 4 - 1 | Uzbekistan U17 |
2020-01-19 15:50:00 | NK Mura 05 | 3 - 0 | Medjimurje |
2020-01-19 17:30:00 | MuSa | 2 - 1 | ToVe Pori |
2020-01-19 18:30:00 | Cienciano | 2 - 1 | Bolivar |
2020-01-19 19:00:00 | ASA AL | 1 - 1 | CEO AL |
2020-01-19 20:55:00 | UTC Cajamarca | 3 - 0 | FC Carlos Stein |
2020-01-19 21:00:00 | Sporting Cristal | 2 - 2 | Independiente Jose Teran |
2020-01-19 23:00:00 | Millonarios | 1 - 2 | America de Cali |
2020-01-19 23:15:00 | Curico Unido | 0 - 0 | Cerro Montevideo |
International Friendly | |||
2020-01-19 10:10:00 | Belgium U17 | 2 - 1 | Finland U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Bangladesh | 3 - 0 | Sri Lanka |
Iran Div 2 | |||
2020-01-19 10:30:00 | Atrak Bojnourd FC | 2 - 2 | Milad Mehr |
2020-01-19 10:30:00 | Avalan Kamyaran | 1 - 0 | Caspian Qazvin |
2020-01-19 10:30:00 | Esteghlal Molasani | 0 - 0 | Shahrdari Astara |
Ireland Leinster Senior League | |||
2020-01-19 11:00:00 | Newtown Rangers AFC | 0 - 0 | Leixlip United |
2020-01-19 11:15:00 | Skerries Town FC | 0 - 3 | St Patricks CY |
2020-01-19 12:00:00 | Ballymun United | 5 - 1 | Cherry Orchard |
Israel Premier League | |||
2020-01-19 18:15:00 | Hapoel Tel Aviv | 3 - 1 | Hapoel Raanana |
Israel Women First National | |||
2020-01-19 17:20:00 | AS Tel Aviv University (w) | 5 - 0 | Bnot Netanya (w) |
2020-01-19 18:30:00 | Maccabi Hadera (w) | 5 - 4 | Ironi Ramat Hasharon (w) |
Italian Campionato Nazionale Primavera | |||
2020-01-19 09:00:00 | Pescara Youth | 1 - 0 | Napoli U20 |
2020-01-19 13:30:00 | Atalanta U20 | 0 - 0 | Torino U20 |
2020-01-19 15:59:00 | Sassuolo U20 | 2 - 0 | Bologna U20 |
Italian Serie A | |||
2020-01-19 11:30:00 | AC Milan | 3 - 2 | Udinese |
2020-01-19 14:00:00 | Lecce | 1 - 1 | Inter Milan |
2020-01-19 14:00:00 | Bologna | 1 - 1 | Verona |
2020-01-19 14:00:00 | Brescia | 2 - 2 | Cagliari |
2020-01-19 17:00:00 | Genoa | 1 - 3 | AS Roma |
2020-01-19 19:45:00 | Juventus | 2 - 1 | Parma |
Italian Serie B | |||
2020-01-19 14:00:00 | Pescara | 1 - 2 | Salernitana |
2020-01-19 14:00:00 | Spezia | 1 - 1 | Cittadella |
2020-01-19 20:00:00 | Benevento | 1 - 1 | Pisa |
Italian Women Division 1 | |||
2020-01-19 11:30:00 | Fiorentina (w) | 6 - 1 | Florentia?w? |
2020-01-19 11:30:00 | Empoli (w) | 1 - 2 | Juventus (w) |
Italy C1 | |||
2020-01-19 14:00:00 | JuventusU23 | 1 - 0 | Arezzo |
2020-01-19 14:00:00 | Monza | 1 - 1 | Como |
2020-01-19 14:00:00 | Olbia | 1 - 1 | Pontedera |
2020-01-19 14:00:00 | Us Pergolettese | 0 - 3 | Pro Patria |
2020-01-19 14:00:00 | Gubbio | 0 - 1 | Azy based nano Bo |
2020-01-19 14:00:00 | Padova | 0 - 1 | Modena |
2020-01-19 14:00:00 | SudTirol | 4 - 1 | Rimini |
2020-01-19 14:00:00 | Bari | 5 - 2 | Rieti |
2020-01-19 14:00:00 | Bisceglie 1913 | 1 - 2 | Reggina |
2020-01-19 14:00:00 | US Casertana 1908 | 1 - 1 | Francavilla |
2020-01-19 14:00:00 | Catania | 1 - 1 | Potenza |
2020-01-19 14:00:00 | Paganese | 0 - 0 | ASD Sicula Leonzio |
2020-01-19 14:00:00 | Ternana | 3 - 1 | Rende |
2020-01-19 14:00:00 | Vibonese | 0 - 1 | Cavese |
2020-01-19 16:30:00 | Carrarese | 3 - 1 | Robur Siena S.S.D. |
2020-01-19 16:30:00 | Lecco | 3 - 2 | Novara |
2020-01-19 16:30:00 | Vicenza | 1 - 0 | Carpi |
2020-01-19 16:30:00 | Ravenna | 1 - 1 | Alma Juventus Fano |
2020-01-19 16:30:00 | Catanzaro | 1 - 2 | AC Monopoli |
2020-01-19 16:30:00 | Teramo | 1 - 0 | Avellino |
Italy Serie D | |||
2020-01-19 13:30:00 | Pro Sesto | 1 - 0 | Virtus Bolzano |
2020-01-19 13:30:00 | US Inveruno | 0 - 3 | Legnano |
2020-01-19 13:30:00 | Villa dAlme Valbrembana | 0 - 1 | Nibionnoggiono |
2020-01-19 13:30:00 | Nuovo Campobasso | 4 - 0 | Tolentino |
2020-01-19 13:30:00 | GSD Ambrosiana | 3 - 0 | Cjarlins Muzane |
2020-01-19 13:30:00 | Sammaurese | 1 - 2 | US Fiorenzuola |
2020-01-19 13:30:00 | Sangiustese | 0 - 1 | Asd Pineto Calcio |
2020-01-19 13:30:00 | US Adriese | 1 - 0 | Union Feltre Asd |
2020-01-19 13:30:00 | ACR Messina | 1 - 0 | ACD San Tommaso |
2020-01-19 13:30:00 | ASD Grassina | 2 - 1 | Nuova Monterosi |
2020-01-19 13:30:00 | ASD Muravera | 1 - 1 | Pro Calcio Tor Sapienza |
2020-01-19 13:30:00 | Trastevere Calcio | 3 - 3 | Budoni |
2020-01-19 13:30:00 | As Casale Calcio | 2 - 0 | FC Vado |
2020-01-19 13:30:00 | Cattolica SM Calcio | 1 - 1 | Olympia Agnonese |
2020-01-19 13:30:00 | Chieri | 0 - 1 | Borgosesia |
2020-01-19 13:30:00 | Ciliverghe Mazzano | 0 - 1 | SCD Progresso Calcio |
2020-01-19 13:30:00 | Foggia | 2 - 0 | Nocerina |
2020-01-19 13:30:00 | Foligno Calcio | 3 - 1 | Ponsacco |
2020-01-19 13:30:00 | Forli | 0 - 1 | ASD Fanfulla |
2020-01-19 13:30:00 | Grosseto | 3 - 1 | Tuttocuoio |
2020-01-19 13:30:00 | Ligorna | 2 - 2 | Fezzanese |
2020-01-19 13:30:00 | Montevarchi | 0 - 1 | Bastia 1924 |
2020-01-19 13:30:00 | Palermo | 1 - 0 | Roccella |
2020-01-19 13:30:00 | Pomezia | 0 - 1 | Albalonga |
2020-01-19 13:30:00 | Real Forte Querceta | 1 - 1 | Lucchese |
2020-01-19 13:30:00 | Giulianova | 0 - 0 | Societa Sportiva Matelica Calcio |
2020-01-19 13:30:00 | Savona | 2 - 1 | SC Caronnese |
2020-01-19 13:30:00 | Vis Artena | 3 - 0 | Aprilia |
2020-01-19 13:30:00 | Ghivizzano | 0 - 2 | A.S.D. Bra |
2020-01-19 14:00:00 | USD Bitonto | 2 - 0 | Citta di Fasano |
2020-01-19 14:00:00 | Nardo | 1 - 1 | Taranto Sport |
2020-01-19 14:10:00 | FB Brindisi 1912 | 1 - 1 | Casarano |
Jamaica Premier League | |||
2020-01-19 20:00:00 | Dunbeholden FC | 1 - 0 | Cavalier FC |
2020-01-19 20:00:00 | Molynes United | 0 - 2 | Portmore United |
2020-01-19 20:00:00 | Siti Worley Garden J | 1 - 0 | University of West Indies FC |
2020-01-19 20:00:00 | Vere United | 0 - 1 | Waterhouse FC |
2020-01-19 22:00:00 | Humble Lions | 3 - 1 | Arnett Gardens |
Japan Futsal League | |||
2020-01-19 06:30:00 | Vasagey oita Futsal | 0 - 2 | fugador sumida Futsal |
Japan University Championship Women | |||
2020-01-19 04:00:00 | Nippon Sport Science Universit (w) | 2 - 0 | Waseda University AFC (w) |
Kenya Premier League | |||
2020-01-19 10:10:00 | Wu Shuru | 3 - 2 | APS Bomet |
2020-01-19 12:00:00 | Bidco United | 2 - 1 | Migori Youth |
2020-01-19 12:25:00 | FC Talanta | 2 - 1 | Vihiga United |
Kuwaiti Premier League | |||
2020-01-19 13:25:00 | Al-Shabab(KUW) | 0 - 0 | Al-Yarmouk |
2020-01-19 15:55:00 | Al-Nasar | 1 - 2 | Al-Sahel |
Liga Nacional de Guatemala | |||
2020-01-19 01:00:00 | Coban Imperial | 1 - 1 | CSD Municipal |
2020-01-19 01:00:00 | Deportivo Mixco | 1 - 1 | Santa Lucia Cotzumalguapa |
2020-01-19 17:30:00 | Antigua GFC | 1 - 2 | CD Puerto de Iztapa |
2020-01-19 18:00:00 | Malacateco | 1 - 0 | Guastatoya |
Mali Premiere Division | |||
2020-01-19 15:59:00 | AS Real | 1 - 2 | Djoliba |
Malta First Division League | |||
2020-01-19 10:00:00 | Pembroke Athleta | 2 - 1 | Mqabba FC |
2020-01-19 12:15:00 | Qrendi | 3 - 2 | Lija Athletic |
2020-01-19 14:30:00 | Pieta Hotspurs | 1 - 1 | Swieqi United |
Malta Premier League | |||
2020-01-19 13:00:00 | Sirens | 2 - 0 | Mosta FC |
2020-01-19 15:00:00 | Gzira United | 1 - 2 | Santa Lucia |
Mexico Segunda Division | |||
2020-01-19 01:00:00 | Tepatitlan de Morelos | 3 - 0 | Atletico Bahia CF |
2020-01-19 21:00:00 | CD Cuautla | 1 - 0 | Deportivo Cafessa |
Mexico Youth U20 | |||
2020-01-19 15:00:00 | Queretaro U20 | 2 - 0 | Club Tijuana U20 |
2020-01-19 15:00:00 | Toluca U20 | 4 - 1 | Necaxa U20 |
2020-01-19 17:00:00 | Santos Laguna U20 | 2 - 1 | Leon U20 |
Myanmar Professional League | |||
2020-01-19 09:00:00 | Ayeyawady united | 2 - 1 | Ispe FC |
2020-01-19 09:00:00 | YANGON UNITED | 3 - 1 | Zwekapin United |
Nepal super | |||
2020-01-19 05:45:00 | New Road Team | 3 - 2 | Armed Police Force |
New Zealand Football Championship | |||
2020-01-19 01:00:00 | Auckland City | 4 - 2 | Hawke's Bay United |
2020-01-19 01:00:00 | Canterbury United | 1 - 6 | Eastern Suburbs AFC |
2020-01-19 01:00:00 | Hamilton Wanderers | 1 - 0 | Team Wellington |
2020-01-19 01:00:00 | Wellington Phoenix Reserve | 3 - 4 | Waitakere United |
Nigerian Premier League | |||
2020-01-19 15:00:00 | Enugu Rangers International | 3 - 1 | Abia Warriors |
2020-01-19 15:00:00 | Ifeanyi Ubah | 2 - 0 | Enyimba |
2020-01-19 15:00:00 | Heartland FC | 0 - 0 | Katsina United |
2020-01-19 15:00:00 | Kano Pillars | 2 - 0 | Akwa United |
2020-01-19 15:00:00 | Kwara United | 0 - 0 | Sunshine Stars FC |
2020-01-19 15:00:00 | Plateau United | 5 - 0 | Adamawa United |
2020-01-19 15:00:00 | Wikki Tourist | 2 - 1 | MFM FC |
2020-01-19 15:00:00 | Lobi Stars | 0 - 0 | Akwa Starlets |
Portugal Campeonato Nacional | |||
2020-01-19 15:00:00 | Sintra Football | 0 - 2 | SU 1 Dezembro |
2020-01-19 15:00:00 | Fafe | 1 - 0 | Maria da Fonte |
2020-01-19 15:00:00 | Assoc.Desportiva Oliveirense | 1 - 1 | Montalegre |
2020-01-19 15:00:00 | Sanjoanense | 1 - 1 | Coimbroes |
2020-01-19 15:00:00 | Alverca | 4 - 0 | Lusitano Evora |
2020-01-19 15:00:00 | Anadia | 2 - 0 | Ideal |
2020-01-19 15:00:00 | ARC Oleiros | 1 - 2 | Clube Condeixa |
2020-01-19 15:00:00 | FC Arouca | 3 - 1 | Clube Desportivo Trofense |
2020-01-19 15:00:00 | CD Cerveira | 2 - 1 | Marr Tino |
2020-01-19 15:00:00 | Esp. Lagos | 1 - 0 | Fabril Barreiro |
2020-01-19 15:00:00 | Fatima | 1 - 2 | FC Caldas |
2020-01-19 15:00:00 | FC Armacenenses | 1 - 1 | Olhanense SC |
2020-01-19 15:00:00 | Pedras Rubras | 0 - 0 | Lusitania |
2020-01-19 15:00:00 | Ginasio Figueirense | 0 - 1 | Valadares Gaia FC |
2020-01-19 15:00:00 | Gondomar | 0 - 1 | Sp. Espinho |
2020-01-19 15:00:00 | Vitoria Guimaraes B | 1 - 1 | Sal gadacz |
2020-01-19 15:00:00 | Leca | 0 - 1 | AD Castro Daire |
2020-01-19 15:00:00 | Louletano | 2 - 1 | Amora FC |
2020-01-19 15:00:00 | Olimpico Montijo | 3 - 1 | Sacavenense |
2020-01-19 15:00:00 | Real Sport Clube Queluz | 2 - 1 | Pinhalnovense |
2020-01-19 15:00:00 | Vila Real | 0 - 0 | Lusitanos |
2020-01-19 15:00:00 | Sintrense | 0 - 0 | Loures |
2020-01-19 15:00:00 | SCU Torreense | 1 - 0 | Sertanense FC |
2020-01-19 15:00:00 | USC Paredes | 0 - 0 | Amarante |
2020-01-19 15:00:00 | Vizela | 3 - 5 | Maritimo B |
2020-01-19 15:59:00 | GD Fontinhas | 0 - 2 | Praiense |
Portugal Champions NACIONAL Juniores B | |||
2020-01-19 11:00:00 | Uniao Leiria U17 | 0 - 3 | Belenenses U17 |
2020-01-19 11:00:00 | GD Estoril-Praia U17 | 0 - 1 | Loures U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Academica Coimbra U17 | 1 - 0 | Benfica Sad U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Vitoria FC Setubal U17 | 1 - 1 | Fatima U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Spg C Braga U17 | 4 - 0 | Tondela U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Rio Ave U17 | 3 - 0 | Chaves U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Porto Sad U17 | 4 - 1 | Padroense U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Merelinense U17 | 3 - 1 | Uniao Nogueirenes U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Limianos U17 | 0 - 14 | FC Famalicao U17 |
2020-01-19 11:00:00 | GD Braganca U17 | 0 - 2 | Moreirense U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Academico Viseu U17 | 1 - 2 | Marialvas U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Lusitania Lourosa U17 | 0 - 0 | Anadia U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Feirense U17 | 10 - 0 | Seia FCU17 |
2020-01-19 11:00:00 | Regua U17 | 1 - 2 | Sp Espinho U17 |
2020-01-19 11:00:00 | CA Fundao U17 | 1 - 2 | Sintrense U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Electrico FC U17 | 1 - 0 | Uniao Almeirim U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Sacavenense U17 | 3 - 0 | Peniche U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Sporting Lisbon Sad U17 | 4 - 0 | Sport Clube Caldas U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Praia Milfontes(U17) | 0 - 4 | Real Sport Clube U17 |
2020-01-19 11:00:00 | Casa Pia AC U17 | 3 - 0 | Cova da Pied U17 |
2020-01-19 11:00:00 | oeiras U17 | 3 - 1 | Louletano U17 |
2020-01-19 15:00:00 | Palmeiras FC(U17) | 0 - 1 | Pacos Ferreira U17 |
Portugal Primeira Liga | |||
2020-01-19 15:00:00 | Pacos de Ferreira | 0 - 0 | Gil Vicente |
2020-01-19 17:30:00 | FC Famalicao | 1 - 1 | Maritimo |
2020-01-19 20:00:00 | Rio Ave | 2 - 0 | Boavista FC |
Portugal Segunda Liga | |||
2020-01-19 11:15:00 | SC Farense | 0 - 0 | SC Covilha |
2020-01-19 15:00:00 | Viseu | 0 - 0 | GD Chaves |
2020-01-19 15:00:00 | Casa Pia AC | 2 - 2 | Varzim |
2020-01-19 15:15:00 | Cova Piedade | 3 - 1 | Nacional da Madeira |
2020-01-19 17:15:00 | Vilafranquense | 1 - 1 | Penafiel |
Portugal Women Cup | |||
2020-01-19 15:00:00 | Maritimo (w) | 0 - 2 | Braga (w) |
Primera Division de El Salvador | |||
2020-01-19 00:30:00 | CD Chalatenango | 0 - 0 | Aguila |
2020-01-19 00:30:00 | CD Sonsonate | 0 - 2 | CD El Vencedor |
2020-01-19 01:15:00 | A.D. Isidro Metapan | 1 - 3 | Alianza San Salvador |
2020-01-19 21:00:00 | Municipal Limeno | 0 - 1 | CD FAS |
2020-01-19 21:15:00 | Independiente San Vicente | 1 - 0 | Once Deportivo Ahuachapan |
Primera Division de Honduras | |||
2020-01-19 01:00:00 | Real Espana | 2 - 1 | CD Olimpia |
2020-01-19 01:00:00 | Lobos UPNFM | 1 - 1 | Honduras Progreso |
2020-01-19 01:15:00 | CD Vida | 0 - 0 | Marathon |
2020-01-19 21:00:00 | C.D. Real de Minas | 4 - 0 | Platense |
2020-01-19 22:00:00 | CD Motagua | 2 - 0 | Real Sociedad Tocoa |
Primera Division de Mexico | |||
2020-01-19 01:00:00 | Pachuca | 0 - 0 | Chivas Guadalajara |
2020-01-19 03:00:00 | Club America | 1 - 0 | Tigres UANL |
2020-01-19 18:00:00 | Toluca | 2 - 3 | Necaxa |
2020-01-19 22:00:00 | Queretaro FC | 3 - 0 | Club Tijuana |
Primera Division de Paraguay | |||
2020-01-19 21:00:00 | 12 de Octubre | 0 - 3 | Libertad |
2020-01-19 23:15:00 | Olimpia Asuncion | 2 - 1 | General Diaz |
Professional Tunisian League 1 | |||
2020-01-19 12:00:00 | Esperance Sportive de Tunis | 2 - 1 | Club Africain |
Qatar Reserve League | |||
2020-01-19 14:30:00 | Al Wakra Reserves | 2 - 1 | Al Gharafa U23 |
2020-01-19 14:30:00 | Al Shahaniya Reserves | 1 - 1 | Al Sadd Reserves |
2020-01-19 14:30:00 | Qatar SC Doha U23 | 2 - 5 | Al Duhail U23 |
2020-01-19 16:45:00 | Al Rayyan Reserves | 1 - 2 | Al-Arabi Doha (R) |
Reykjavik Football Tournament | |||
2020-01-19 17:15:00 | Fylkir | 5 - 3 | Fjolnir |
2020-01-19 19:15:00 | KR Reykjavik | 2 - 0 | Throttur Reykjavik |
Rwanda National League | |||
2020-01-19 11:25:00 | Vision JN FC | 1 - 1 | UR FC |
2020-01-19 12:00:00 | Amagaju | 1 - 4 | Rutsiro FC |
2020-01-19 13:00:00 | Gasogi Utd | 2 - 0 | Muhanga |
2020-01-19 13:00:00 | Musanze FC | 1 - 0 | Mukura |
2020-01-19 13:00:00 | Sunrise FC | 0 - 2 | Kiyovu FC |
2020-01-19 13:00:00 | Gicumbi FC | 0 - 1 | Police(RWA) |
Saint Kitts Nevis Premier League | |||
2020-01-19 21:00:00 | Mantab United | 0 - 1 | Old Road Jets |
San Marino League | |||
2020-01-19 14:00:00 | AC Juvenes | 0 - 3 | SP Cosmos |
2020-01-19 14:00:00 | San Giovanni | 1 - 2 | Fiorentino |
2020-01-19 14:00:00 | Faetano | 1 - 0 | SP Domagnano |
Scotland FA Cup | |||
2020-01-19 15:00:00 | Dundee United | 2 - 2 | Hibernian |
Senegal Ligue 2 | |||
2020-01-19 15:59:00 | Africa Promo Foot | 0 - 0 | Jamono Fatick |
2020-01-19 18:00:00 | Thies FC | 0 - 1 | Amitie FC |
2020-01-19 18:00:00 | US Ouakam Dakar | 4 - 0 | SONACOS |
Senegal Premier League | |||
2020-01-19 16:30:00 | NGB ASC Niarry Tally | 0 - 1 | Casamance |
2020-01-19 16:30:00 | Toure Kunda Footpro | 3 - 0 | US Goree |
2020-01-19 17:00:00 | Pikine | 0 - 2 | AS Douanes Dakar |
2020-01-19 17:00:00 | ASEC Ndiambour | 1 - 1 | AS Dakar Sacre Coeur |
South Africa First League | |||
2020-01-19 13:30:00 | Richards Bay | 0 - 1 | Uthongathi FC |
2020-01-19 13:30:00 | Royal Eagles | 1 - 4 | Cape Umoya United |
2020-01-19 13:30:00 | Marumo Gallants FC | 1 - 0 | Mbombela United |
South Africa Premier Soccer League | |||
2020-01-19 13:30:00 | Royal AM | 1 - 1 | Chippa United |
2020-01-19 13:30:00 | Polokwane City FC | 1 - 1 | Lamontville Golden Arrows |
2020-01-19 13:30:00 | Supersport United | 1 - 2 | Mamelodi Sundowns |
South Africa Reserve League | |||
2020-01-19 08:00:00 | Cape Town City FC Reserves | 0 - 1 | Orlando Pirates Reserves |
2020-01-19 10:00:00 | Amazulu Reserves | 3 - 1 | Black Leopards Reserves |
2020-01-19 10:00:00 | Kaizer Chiefs Reserves | 1 - 1 | Supersport United Reserves |
South American Olympics Qualifiers | |||
2020-01-19 01:30:00 | Colombia U23 | 1 - 2 | Argentina U23 |
2020-01-19 23:00:00 | Uruguay U23 | 1 - 0 | Paraguay U23 |
Spain Segunda Women | |||
2020-01-19 10:00:00 | Fundacion Albacete (w) | 3 - 2 | CD Femarguin (w) |
2020-01-19 10:30:00 | AD Alhondiga (w) | 1 - 0 | CDE Olimpico De Madrid (w) |
2020-01-19 10:30:00 | Salamanca (w) | 2 - 2 | DNS De Belen (w) |
2020-01-19 11:00:00 | Athletic Bilbao B (w) | 4 - 0 | Pozuelo Alarcon (w) |
Spain Youth League | |||
2020-01-19 11:00:00 | Burgos U19 | 2 - 0 | UD Santa Marta U19 |
2020-01-19 11:00:00 | Elche U19 | 1 - 0 | Valencia U19 |
2020-01-19 11:00:00 | Malaga U19 | 1 - 0 | Sevilla U19 |
2020-01-19 11:00:00 | Recreativo Huelva U19 | 6 - 4 | CD Santa Fe U19 |
2020-01-19 11:00:00 | Ural CF U19 | 3 - 0 | Atletico Perines U19 |
2020-01-19 11:00:00 | Villarreal U19 | 4 - 0 | Hercules U19 |
2020-01-19 11:15:00 | ED Val Minor Nigran U19 | 4 - 0 | Marina Sport U19 |
2020-01-19 11:30:00 | Patacona CF U19 | 3 - 0 | Albacete U19 |
2020-01-19 14:45:00 | Barcelona U19 | 5 - 0 | Atletico Villacarlos U19 |
2020-01-19 15:00:00 | Aravaca CF U19 | 0 - 2 | Real Madrid U19 |
2020-01-19 15:00:00 | Getafe U19 | 3 - 1 | Extremadura U19 |
2020-01-19 15:00:00 | San Felix CF U19 | 1 - 3 | Calavera CF U19 |
2020-01-19 15:00:00 | Union Adarve U19 | 2 - 2 | Badazous U19 |
2020-01-19 15:00:00 | Vazquez Cultural U19 | 1 - 1 | Castilleja CF U19 |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | |||
2020-01-19 10:00:00 | Sevilla C | 2 - 1 | CD Gerena |
2020-01-19 10:15:00 | Santurtzi CD | 0 - 0 | SD San Ignacio |
2020-01-19 10:30:00 | Portmany | 0 - 3 | CE Felanitx |
2020-01-19 10:30:00 | SFC Minerva | 3 - 2 | Muleno CF |
2020-01-19 10:30:00 | CD Tarancon | 3 - 2 | CD Azuqueca |
2020-01-19 10:30:00 | CD Basconia | 3 - 0 | SD Deusto |
2020-01-19 10:30:00 | Sestao | 4 - 1 | CD Ariznabarra |
2020-01-19 10:30:00 | CF Intercity | 1 - 4 | Atzeneta UE |
2020-01-19 10:30:00 | Recambios Colon CD | 1 - 1 | CD Alcoyano |
2020-01-19 10:30:00 | RCD Carabanchel | 2 - 1 | ED Moratalaz |
2020-01-19 10:30:00 | CF Trival Valderas | 1 - 0 | CD Artistico Navalcarnero |
2020-01-19 10:30:00 | CD Linares Deportivo | 6 - 0 | Melilla CD |
2020-01-19 10:30:00 | Rayo Vallecano B | 3 - 3 | CD San Fernando de Henares |
2020-01-19 10:45:00 | AD Siete Villas | 1 - 1 | U.M. Escobedo |
2020-01-19 11:00:00 | Cordoba B | 0 - 0 | CD Utrera |
2020-01-19 11:00:00 | Atletico Tacoronte | 0 - 4 | UD San Fernando |
2020-01-19 11:00:00 | Cacereno | 4 - 1 | Arroyo Club Polideportivo |
2020-01-19 11:00:00 | CD Calamonte | 2 - 0 | Ted Contois Feng |
2020-01-19 11:00:00 | Olivenza FC | 2 - 0 | Villanovense |
2020-01-19 11:00:00 | CD Berceo | 2 - 1 | CDFC La Calzada |
2020-01-19 11:00:00 | CD Villegas | 0 - 3 | CCD Alberite |
2020-01-19 11:00:00 | CD Cuarte Industrial | 1 - 3 | San Juan de Mozarrifar |
2020-01-19 11:00:00 | SD Borja | 0 - 1 | Real Zaragoza B |
2020-01-19 11:00:00 | Suokuaili Moss | 0 - 0 | CD Torrijos |
2020-01-19 11:00:00 | CD Vallobin | 1 - 0 | UC Ceares |
2020-01-19 11:00:00 | Real Aviles | 2 - 2 | Condal CF |
2020-01-19 11:00:00 | CE Europa | 3 - 2 | FC Vilafranca |
2020-01-19 11:00:00 | CP San Cristobal | 2 - 2 | Cerdanyola del Valles |
2020-01-19 11:00:00 | Sant Andreu | 2 - 1 | EC Granollers |
2020-01-19 11:00:00 | DAV Santa Ana | 0 - 1 | Alcorcon B |
2020-01-19 11:00:00 | Mostoles | 0 - 0 | CF Pozuelo Alarcon |
2020-01-19 11:00:00 | AD Union Adarve | 1 - 0 | Flat Earth FC |
2020-01-19 11:00:00 | CD La Virgen Del Camino | 2 - 2 | Almazan |
2020-01-19 11:00:00 | Loja CD | 1 - 1 | Almeria B |
2020-01-19 11:00:00 | Maracena | 2 - 2 | CD Huetor Vega |
2020-01-19 11:00:00 | Polideportivo Almeria | 2 - 2 | Huetor Tajar |
2020-01-19 11:15:00 | Silva SD | 2 - 3 | UD Somozas |
2020-01-19 11:30:00 | Alhaurin de la Torre | 1 - 1 | Atletico Mancha real |
2020-01-19 11:30:00 | Polvorin | 2 - 2 | Arosa SC |
2020-01-19 11:30:00 | CD La Granja | 2 - 3 | Salamanca B |
2020-01-19 12:00:00 | Marino | 2 - 1 | Tenerife B |
2020-01-19 15:00:00 | CA River Ebro | 3 - 0 | Yague CF |
2020-01-19 15:00:00 | Club Deportivo Sarinena | 1 - 2 | CF Calamocha |
2020-01-19 15:00:00 | Club Siero | 1 - 1 | EI San Martin |
2020-01-19 15:00:00 | UD Llanera | 3 - 1 | CD Tuilla |
2020-01-19 15:00:00 | Leganes B | 1 - 0 | Parla Escuela |
2020-01-19 15:00:00 | RSD Alcala Henares | 1 - 2 | CD El Alamo |
2020-01-19 15:00:00 | Burgos Promesas | 1 - 2 | Atletico Tordesillas |
2020-01-19 15:00:00 | Numancia B | 3 - 0 | Real Burgos CF |
2020-01-19 15:00:00 | Bell Bridget | 1 - 1 | UD Fraga |
2020-01-19 15:30:00 | CD As Pontes | 1 - 0 | Racing Villalbes |
2020-01-19 15:30:00 | Aguilas CF | 0 - 3 | Lorca Deportiva FC |
2020-01-19 15:30:00 | Ciudad de Murcia | 1 - 1 | Deportiva Minera |
2020-01-19 15:30:00 | Mazarron CF | 0 - 0 | EG El Palmar |
2020-01-19 15:30:00 | Olimpico de Totana | 1 - 1 | CD Plus Ultra |
2020-01-19 15:30:00 | UCAM Murcia CF B | 0 - 4 | At. Pulpileno |
2020-01-19 15:30:00 | CP Valdivia | 0 - 1 | UP Plasencia |
2020-01-19 15:30:00 | CD Binefar | 2 - 1 | CD Valdefierro |
2020-01-19 15:30:00 | Utebo FC | 2 - 2 | Barbastro |
2020-01-19 15:30:00 | Albacete B | 2 - 0 | CD Villacanas |
2020-01-19 15:30:00 | La Solana | 0 - 0 | CD Pedroneras |
2020-01-19 15:30:00 | Real Sociedad C | 1 - 0 | Santutxu FC |
2020-01-19 15:30:00 | Pobla De Mafumet CF | 2 - 0 | UA Horta |
2020-01-19 15:30:00 | Atletico Astorga | 3 - 1 | CD Becerril |
2020-01-19 15:30:00 | La Baneza | 0 - 0 | CA Bembibre |
2020-01-19 15:30:00 | Real Jaen CF | 0 - 0 | Motril |
2020-01-19 15:30:00 | CF Peralada | 2 - 1 | UE Sants |
2020-01-19 15:59:00 | Bergantinos CF | 0 - 3 | Ourense CF |
2020-01-19 15:59:00 | CD Barco | 0 - 2 | CD Arenteiro |
2020-01-19 15:59:00 | Compostela | 1 - 0 | CF Alondras |
2020-01-19 15:59:00 | Rapido de Bouzas | 1 - 1 | CD Pontellas |
2020-01-19 15:59:00 | Xerez Deportivo FC | 1 - 1 | CD Rota |
2020-01-19 15:59:00 | Mallorca B | 3 - 0 | Constancia |
2020-01-19 15:59:00 | CF Platges De Calvia | 0 - 0 | CD Ferriolense |
2020-01-19 15:59:00 | UD Los Garres | 0 - 0 | Murcia B |
2020-01-19 15:59:00 | Moralo CP | 4 - 3 | EMD Aceuchal |
2020-01-19 15:59:00 | Teruel | 2 - 1 | CF Illueca |
2020-01-19 15:59:00 | CS Puertollano | 3 - 0 | Manchego Ciudad |
2020-01-19 15:59:00 | Toledo | 3 - 0 | CD Madridejos |
2020-01-19 15:59:00 | CF Vimenor | 2 - 3 | Gimnastica Torrelavega |
2020-01-19 15:59:00 | SD Gernika | 1 - 0 | Tolosa |
2020-01-19 15:59:00 | LHospitalet | 3 - 0 | UE Vilassar de Mar |
2020-01-19 15:59:00 | CD Olimpic Xativa | 4 - 0 | Villarreal C |
2020-01-19 15:59:00 | Silla CF | 1 - 0 | UD Paterna |
2020-01-19 15:59:00 | UD Alzira | 3 - 0 | Vilamarxant CF |
2020-01-19 15:59:00 | Real Avila CF | 1 - 2 | CyDL Jupiter Leones |
2020-01-19 15:59:00 | Antequera CF | 2 - 2 | CD El Palo |
2020-01-19 15:59:00 | Ejido | 2 - 1 | Velez CF |
2020-01-19 15:59:00 | Real Betis B | 5 - 1 | UD Los Barrios |
2020-01-19 17:30:00 | Eldense | 2 - 1 | Novelda CF |
Spanish La Liga | |||
2020-01-19 11:00:00 | Mallorca | 4 - 1 | Valencia |
2020-01-19 13:00:00 | Real Betis | 3 - 0 | Real Sociedad |
2020-01-19 15:00:00 | Villarreal | 1 - 2 | RCD Espanyol |
2020-01-19 17:30:00 | Athletic Bilbao | 1 - 1 | Celta Vigo |
2020-01-19 20:00:00 | FC Barcelona | 1 - 0 | Granada CF |
Spanish Ladies Premier League | |||
2020-01-19 10:00:00 | CDEF Logrono (w) | 1 - 1 | UD Granadilla Tenerife Sur (w) |
2020-01-19 11:00:00 | Madrid CFF (w) | 4 - 1 | Athletic Club Bibao (w) |
2020-01-19 11:00:00 | Sporting De Huelva (w) | 1 - 3 | Real Madrid (w) |
2020-01-19 12:00:00 | Sevilla FC (w) | 2 - 2 | Atletico de Madrid ?w? |
2020-01-19 17:30:00 | Deportivo La Coruna W | 3 - 1 | Real Betis (w) |
Spanish Segunda Division | |||
2020-01-19 11:00:00 | Elche | 1 - 1 | AD Alcorcon |
2020-01-19 15:00:00 | Deportivo La Coruna | 1 - 0 | Cadiz |
2020-01-19 17:15:00 | Real Oviedo | 1 - 1 | SD Huesca |
2020-01-19 17:15:00 | Racing Santander | 1 - 1 | Las Palmas |
2020-01-19 19:30:00 | Extremadura | 1 - 2 | Almeria |
2020-01-19 19:30:00 | Tenerife | 1 - 0 | Girona |
Spanish Segunda Division B | |||
2020-01-19 10:30:00 | UD Melilla | 1 - 0 | Celta vigo b |
2020-01-19 11:00:00 | CF Internacional De Madrid | 0 - 2 | coruxo FC |
2020-01-19 11:00:00 | Union Langreo | 2 - 0 | Real Oviedo B |
2020-01-19 11:00:00 | Las Rozas | 1 - 1 | Getafe B |
2020-01-19 11:00:00 | SCR Pena Deportiva | 3 - 1 | Atletico de Madrid B |
2020-01-19 11:00:00 | CF Rayo Majadahonda | 0 - 1 | Ibiza Eivissa |
2020-01-19 11:00:00 | Alaves B | 2 - 2 | Burgos CF |
2020-01-19 11:00:00 | CD Tudelano | 1 - 1 | Arenas Club de Getxo |
2020-01-19 11:00:00 | Real Valladol B | 2 - 0 | Osasuna B |
2020-01-19 11:00:00 | RCD Espanyol B | 2 - 2 | CD Ebro |
2020-01-19 11:00:00 | Gimnastic Tarragona | 1 - 0 | Barcelona B |
2020-01-19 11:00:00 | UE Olot | 1 - 1 | UE Cornella |
2020-01-19 11:00:00 | AE Prat | 2 - 2 | Orihuela CF |
2020-01-19 11:00:00 | Cadiz B | 2 - 0 | Yeclano Deportivo |
2020-01-19 11:00:00 | CF Talavera de la Reina | 0 - 1 | Recreativo Huelva |
2020-01-19 11:00:00 | UCAM Murcia | 4 - 3 | Real Balompedica Linense |
2020-01-19 11:00:00 | CP Villarrobledo | 1 - 4 | UD Marbella |
2020-01-19 12:00:00 | Las Palmas Atletico | 2 - 1 | Baleares |
2020-01-19 15:30:00 | SD Ejea | 1 - 0 | UE Llagostera |
2020-01-19 15:59:00 | Marino luanco | 1 - 0 | Real Madrid Castilla |
2020-01-19 15:59:00 | Pontevedra | 0 - 0 | Racing de Ferrol |
2020-01-19 15:59:00 | UD San Sebastian Reyes | 1 - 0 | Sporting de Gijon B |
2020-01-19 15:59:00 | Barakaldo CF | 0 - 1 | CD Guijuelo |
2020-01-19 15:59:00 | Calahorra | 2 - 3 | Athletic Bilbao B |
2020-01-19 15:59:00 | Haro Deportivo | 1 - 2 | UD Logrones |
2020-01-19 15:59:00 | CF Salmantino | 0 - 3 | SD Amorebieta |
2020-01-19 15:59:00 | CF Badalona | 0 - 0 | Andorra CF |
2020-01-19 15:59:00 | Sabadell | 1 - 0 | UD Levante B |
2020-01-19 15:59:00 | Algeciras | 0 - 1 | Real Murcia |
2020-01-19 15:59:00 | Cordoba | 1 - 1 | Villarrubia CF |
2020-01-19 15:59:00 | Merida AD | 0 - 0 | Atletico Sanluqueno |
2020-01-19 15:59:00 | C.D. San Fernando Isleno | 2 - 3 | Granada CF B |
2020-01-19 16:30:00 | Cultural Leonesa | 0 - 0 | Real Union Irun |
2020-01-19 17:00:00 | Valencia CF Mestalla | 1 - 2 | Castellon |
2020-01-19 17:00:00 | FC Cartagena | 1 - 1 | Don Benito |
2020-01-19 18:30:00 | Sevilla Atletico | 1 - 1 | Badajoz |
Tanzania Ligue 1 | |||
2020-01-19 13:00:00 | Alliance FC | 1 - 4 | Simba Sports Club |
Thailand University League | |||
2020-01-19 06:10:00 | Chulalongkorn University | 1 - 0 | Bangkok Thonburi University |
Tipsport Cup | |||
2020-01-19 09:30:00 | Nitra | 5 - 1 | Brno |
2020-01-19 12:00:00 | Dunajska Streda | 0 - 1 | MFK Skalica |
Trinidad and Tobago Pro League | |||
2020-01-19 20:30:00 | Trinidad Tobago Police FC | 0 - 0 | National Defense Forces |
Turkey 1. Lig | |||
2020-01-19 11:00:00 | Istanbulspor | 1 - 1 | Erzurum BB |
2020-01-19 11:00:00 | Keciorengucu | 0 - 1 | Eskisehirspor |
2020-01-19 13:30:00 | Boluspor | 0 - 2 | Ankaraspor FK |
2020-01-19 15:59:00 | Bursaspor | 2 - 1 | Karagumruk |
Turkey 3. Ligi B | |||
2020-01-19 10:00:00 | Artvin Hopaspor | 2 - 0 | Kizilcabolukspor |
2020-01-19 10:00:00 | Yeni Orduspor | 3 - 1 | Manisaspor |
2020-01-19 10:00:00 | Ofspor | 3 - 1 | 1877 Alemdagspor |
2020-01-19 10:00:00 | Batman Petrolspor | 1 - 0 | Nazillispor |
2020-01-19 10:00:00 | Yesilyurt Belediyespor | 2 - 1 | Somaspor |
2020-01-19 10:30:00 | Tire 1922 Spor | 3 - 1 | Erzin Belediyespor |
2020-01-19 10:30:00 | Duzcespor | 3 - 1 | Cankaya FK |
2020-01-19 10:30:00 | Serik Belediyespor | 0 - 1 | Aksarayspor |
2020-01-19 10:30:00 | Silivrispor | 0 - 0 | Sile Yildizspor |
2020-01-19 10:30:00 | Tokatspor | 0 - 2 | Yomraspor |
2020-01-19 10:30:00 | Payas BS 1975 | 1 - 1 | Agri 1970 Spor |
2020-01-19 10:30:00 | Kozan Spor FK | 2 - 0 | Karsiyaka |
2020-01-19 10:30:00 | Dai Lin Jissbon | 1 - 0 | Fatsa Belediyespor |
2020-01-19 10:30:00 | Turgutluspor | 0 - 0 | Kemerspor 2003 |
2020-01-19 10:30:00 | Muglaspor | 0 - 0 | Yeni Altindag BS |
2020-01-19 10:30:00 | Nevsehirspor Genclik | 3 - 1 | Pazarspor |
2020-01-19 10:30:00 | Modafen Spor | 1 - 1 | Diyarbakirspor |
2020-01-19 10:30:00 | Halide Edip Adivarspor | 1 - 0 | Darica Genclerbirligi |
2020-01-19 10:30:00 | Golcukspor | 2 - 2 | Bayrampasa |
2020-01-19 10:30:00 | Yimpas Yozgatspor | 0 - 1 | Kelkit Belediye Hurriyet |
2020-01-19 10:30:00 | Bursa Niluferspor AS | 1 - 0 | Osmaniyespor |
Turkey Super Lig | |||
2020-01-19 10:30:00 | Antalyaspor | 0 - 3 | Goztepe |
2020-01-19 13:00:00 | Galatasaray | 2 - 1 | Denizlispor |
2020-01-19 13:00:00 | Trabzonspor | 6 - 0 | Kasimpasa |
2020-01-19 15:59:00 | Besiktas JK | 1 - 2 | Sivasspor |
Turkiye Lig3 | |||
2020-01-19 10:00:00 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | 2 - 0 | Bodrumspor |
2020-01-19 10:00:00 | Amedspor | 0 - 0 | Zonguldak |
2020-01-19 10:00:00 | Gumushanespor | 1 - 3 | Anadolu Selcukluspor |
2020-01-19 10:30:00 | Ankarademirspor | 4 - 0 | Kahramanmarasspor |
2020-01-19 10:30:00 | Kastamonuspor | 1 - 0 | Kirsehir Koyhizmetleri |
2020-01-19 10:30:00 | Sakaryaspor | 1 - 0 | Elazigspor |
2020-01-19 10:30:00 | Usakspor | 2 - 0 | Ergene Velimese |
2020-01-19 10:30:00 | Baskent Gozgozler | 2 - 3 | Sariyer |
2020-01-19 10:30:00 | Manisa BB Spor | 4 - 0 | Hacettepe SK |
2020-01-19 10:30:00 | Tarsus Idman Yurdu | 3 - 0 | S.Urfaspor |
2020-01-19 10:30:00 | Corum Belediyespor | 1 - 3 | Inegolspor |
Uganda Premier League | |||
2020-01-19 13:00:00 | Wakiso Giants FC | 1 - 0 | Onduparaka FC |
Uruguay Segunda | |||
2020-01-19 19:30:00 | Uruguay Montevideo | 1 - 1 | Rocha |
Wales Premier League Women | |||
2020-01-19 13:00:00 | Cardiff Metropolitan (w) | 4 - 1 | Port Talbot (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Abergavenny (w) | 0 - 2 | Cyncoed LFC (w) |
2020-01-19 14:00:00 | Cardiff (w) | 4 - 1 | Aberystwyth (w) |
Zambia Super League | |||
2020-01-19 13:00:00 | Zanaco | 3 - 0 | ZESCO United Ndola |