International Club Friendly | |||
2020-01-15 08:00:00 | Yangiyer | 1 - 3 | FK Andijon |
2020-01-15 10:00:00 | OKS Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Olimpia Elblag |
2020-01-15 10:00:00 | Strumska Slava | 1 - 4 | Etar |
2020-01-15 10:10:00 | Trencin | 0 - 0 | MFK Karvina |
2020-01-15 10:15:00 | Sigma Olomouc | 3 - 1 | Vysocina jihlava |
2020-01-15 10:20:00 | Nong Bua Lamphu | 0 - 1 | Khonkaen FC |
2020-01-15 10:30:00 | Buriram United | 2 - 0 | Nakhon Ratchasima |
2020-01-15 11:00:00 | Cherno More Varna | 1 - 1 | Chernomorets Balchik |
2020-01-15 11:00:00 | Michalovce | 1 - 0 | Partizan Bardejov |
2020-01-15 11:05:00 | Borussia Dortmund (Youth) | 3 - 3 | Vitoria Setubal U23 |
2020-01-15 11:15:00 | Spartak Varna | 2 - 1 | FC Sozopol |
2020-01-15 11:30:00 | Zwolle (w) | - | Standard Liege (w) |
2020-01-15 12:00:00 | Sonderjyske | 1 - 1 | AC Horsens |
2020-01-15 12:00:00 | Debrecin VSC | 2 - 1 | Bekescsaba |
2020-01-15 12:00:00 | Vasas | 1 - 3 | Mezokovesd Zsory |
2020-01-15 12:00:00 | Aarau | 1 - 1 | VfL Osnabruck |
2020-01-15 12:00:00 | FC Dunav Ruse | 3 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
2020-01-15 12:00:00 | Korona Kielce | 2 - 1 | KF Tirana |
2020-01-15 12:20:00 | Trencin | 5 - 0 | Frydek-Mistek |
2020-01-15 12:30:00 | FC Maritsa 1921 | 0 - 6 | Botev Plovdiv |
2020-01-15 13:00:00 | Bayern Munchen (Youth) | 1 - 1 | SSV Ulm 1846 |
2020-01-15 13:00:00 | SG Sonnenhof Grossaspach | 0 - 4 | Saarbrucken |
2020-01-15 13:00:00 | Gremio Novorizontin | 3 - 2 | Noroeste |
2020-01-15 13:00:00 | MTK Hungaria | 3 - 0 | FK Gilan Gabala |
2020-01-15 13:00:00 | LKS Lodz | 4 - 0 | FC Neftci Baku |
2020-01-15 13:00:00 | Capie Warrero | - | XV de Piracicaba |
2020-01-15 13:00:00 | FC Voluntari | 1 - 1 | Okzhetpes |
2020-01-15 13:00:00 | KF Ferizaj | 4 - 0 | Renova Cepciste |
2020-01-15 13:00:00 | Nyiregyhaza | 0 - 0 | FK Kosice |
2020-01-15 13:05:00 | Nyiregyhaza | 0 - 0 | MFK Kosice |
2020-01-15 13:05:00 | CSM Politehnica Iasi | 0 - 0 | KS Perparimi Kukesi |
2020-01-15 14:00:00 | Sparta Praha | - | Jiskra Usti nad Orlici |
2020-01-15 14:00:00 | Rijeka | 1 - 2 | Synot Slovacko |
2020-01-15 14:00:00 | Ferencvarosi TC | 0 - 0 | Arminia Bielefeld |
2020-01-15 14:00:00 | Kazincbarcika | 1 - 0 | FC Mynai |
2020-01-15 14:00:00 | Budapest Honved | 2 - 0 | Partizani Tirana |
2020-01-15 14:00:00 | ND Gorica | 1 - 2 | Budafoki MTE |
2020-01-15 14:00:00 | Sigma Olomouc | 0 - 2 | SK Prostejov |
2020-01-15 14:00:00 | HNK Gorica | 1 - 2 | Dafuji cloth MTE |
2020-01-15 14:15:00 | NK Mura 05 | 3 - 3 | ZalaegerzsegTE |
2020-01-15 14:30:00 | Dinamo Bucuresti | 0 - 1 | Dynamo Dresden |
2020-01-15 14:30:00 | Sabah FK Baku | 0 - 0 | Academica Clinceni |
2020-01-15 15:00:00 | Fehervar Videoton | 0 - 2 | VfL Bochum |
2020-01-15 15:00:00 | Domzale | 3 - 4 | Triglav Gorenjska |
2020-01-15 15:00:00 | Wurzburger Kickers | 4 - 2 | Rot-Weiss Essen |
2020-01-15 15:00:00 | NK Rudar Velenje | 8 - 1 | NK Rogaska |
2020-01-15 15:00:00 | Heracles Almelo Reserves | 5 - 1 | De Graafschap (R) |
2020-01-15 15:10:00 | Kriens | 1 - 2 | Neuchatel Xamax |
2020-01-15 15:15:00 | Llaneros de Guanare FC | 1 - 0 | Gran Valencia FC |
2020-01-15 15:15:00 | Stal Rzeszow | 1 - 3 | LKS Wolczanka Wolka Pelkinska |
2020-01-15 15:59:00 | GKS Jastrzebie | 3 - 0 | MKS Kluczbork |
2020-01-15 15:59:00 | Opava | 1 - 1 | Hlucin |
2020-01-15 16:30:00 | Borussia Dortmund (Youth) | 1 - 1 | CF Uniao Serpense SC |
2020-01-15 17:00:00 | BSV Rehden | 2 - 3 | Sportfreunde Lotte |
2020-01-15 17:00:00 | TSV Hartberg | 6 - 1 | SC Weiz |
2020-01-15 17:00:00 | Eintracht Northeim | 0 - 9 | Rot-Weiss Erfurt |
2020-01-15 17:00:00 | Szombierki Bytom | - | KS Sosnica Gliwice |
2020-01-15 17:00:00 | Skra Czestochowa | 2 - 1 | RKS Radomsko |
2020-01-15 17:30:00 | Rot-Weiss Oberhausen | 5 - 1 | RSV Meinerzhagen |
2020-01-15 17:30:00 | VfB Auerbach | 6 - 2 | VFC Plauen |
2020-01-15 17:30:00 | VfL Wolfsburg (Youth) | 5 - 0 | Lupo-Martini Wolfsburg |
2020-01-15 17:45:00 | RB LeipzigU19 | 1 - 1 | MagdeburgU19 |
2020-01-15 18:00:00 | Aragua FC | 0 - 1 | Trujillanos |
2020-01-15 18:00:00 | Fortuna Dusseldorf (Youth) | 3 - 1 | SpVg Schonnebeck |
2020-01-15 18:00:00 | Lichtenberg 47 | 6 - 1 | Strausberg |
2020-01-15 18:00:00 | VfB Hilden | 0 - 1 | Wuppertaler |
2020-01-15 18:00:00 | Alverca U19 | 1 - 2 | Belenenses U19 |
2020-01-15 18:15:00 | TSV Meerbusch | 4 - 1 | SC Dusseldorf West |
2020-01-15 18:30:00 | Goiania | 0 - 2 | CA Taguatinga DF |
2020-01-15 18:30:00 | EC Vitoria U23 | 3 - 1 | EC Jacuipense |
2020-01-15 18:30:00 | VFB Homberg | 2 - 2 | Bocholt FC |
2020-01-15 18:30:00 | Schaffhausen | 1 - 1 | FC Black Stars Basel |
2020-01-15 18:30:00 | Borussia Lindenthal Hohenlind | 1 - 3 | Fortuna Koln |
2020-01-15 18:30:00 | FC Monheim | 2 - 1 | SW Dusseldorf |
2020-01-15 18:30:00 | Ratingen SV | 1 - 2 | SC Kapellen |
2020-01-15 18:40:00 | FSV Vohwinkel Wuppertal | 3 - 0 | SG Unterrath |
2020-01-15 19:00:00 | Sturm Graz (Youth) | - | SC Stadtwerke Bruck/Mur |
2020-01-15 19:00:00 | LALA FC | 1 - 1 | Fundacion AIFI |
2020-01-15 19:00:00 | Brasil de Pelotas | 2 - 2 | Sao Jose PoA RS |
2020-01-15 20:00:00 | Juventude | 0 - 2 | Gremio (RS) |
2020-01-15 20:00:00 | Angostura FC | 0 - 1 | Bolivar |
2020-01-15 20:00:00 | Atletico Victoria | 1 - 1 | Atletico Union Guimar |
2020-01-15 20:30:00 | Zamora CF | 3 - 1 | CD Hermanos Colmenares |
2020-01-15 21:00:00 | Brujos Mario Calvo | - | CD FAS |
2020-01-15 21:00:00 | CSD Ipala | - | CSyD Sacachispas |
2020-01-15 22:00:00 | katalang BA | 3 - 0 | Uberlandia MG |
2020-01-15 23:00:00 | Corinthians Paulista (SP) | 2 - 1 | New York City Football Club |
International Friendly | |||
2020-01-15 11:00:00 | Bangladesh | 0 - 2 | Palestine |
2020-01-15 11:00:00 | Spain U19 | 1 - 1 | Italy U19 |
2020-01-15 13:00:00 | Italy U17 | 0 - 1 | spain U17 |