AFC U-23 Championship
2020-01-15 10:15:00 Uzbekistan U23 1 - 2 Korea U23
2020-01-15 10:15:00 China U23 0 - 1 Iran U23
2020-01-15 13:15:00 Qatar U23 1 - 1 Japan U23
2020-01-15 13:15:00 Saudi Arabia U23 1 - 0 Syria U23
Argentina Cup
2020-01-15 20:00:00 Sol de Mayo 0 - 2 Deportivo Madryn
2020-01-15 20:30:00 Club Circulo Deportivo 2 - 1 Deportivo Camioneros
Belgian U21
2020-01-15 19:00:00 St.-Truidense U21 2 - 4 Racing Genk U21
Botola Pro 1
2020-01-15 14:00:00 Renaissance Zmamra 5 - 0 Renaissance Sportive de Berkane
2020-01-15 18:00:00 IRT Itihad de Tanger 1 - 4 Raja Casablanca Atlhletic
BRA CP
2020-01-15 23:00:00 ABC RN 2 - 2 Potiguar RN
2020-01-15 23:00:00 Globo 0 - 2 America FC Natal RN
Brasil Copa SP Juniores
2020-01-15 00:30:00 Sao Paulo (Youth) 2 - 0 Santa Cruz PE U20
2020-01-15 14:00:00 Londrina EC (Youth) 1 - 1 Botafogo-SP (Youth)
2020-01-15 18:00:00 Atletico Paranaense (Youth) 2 - 1 CA Taboao da Serra (Youth)
2020-01-15 20:30:00 Red Bull Brasil SP (Youth) 1 - 1 Internacional (RS) Youth
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2020-01-15 18:30:00 Horizonte CE 1 - 1 Caucaia CE
2020-01-15 18:30:00 Pacajus 2 - 1 Uniclinic Atletico Cearense CE
2020-01-15 19:00:00 Barbalha 0 - 0 Guarany CE
Brazil Serie D
2020-01-15 23:00:00 CS Esportivo AL 2 - 2 Murici
2020-01-15 23:00:00 Jacyoba AC 0 - 2 CEO AL
Cameroon Elite two
2020-01-15 14:00:00 Les Astres FC De Douala 0 - 0 Yafoot FC
Chile Primera B
2020-01-15 21:00:00 Melipilla 1 - 1 CD Copiapo S.A.
2020-01-15 23:30:00 Nublense 0 - 1 Deportes Temuco
Coppa Italia
2020-01-15 14:00:00 Fiorentina 2 - 1 Atalanta
2020-01-15 17:00:00 AC Milan 3 - 0 Spal
2020-01-15 19:45:00 Juventus 4 - 0 Udinese
Costa Rica Primera Division
2020-01-15 21:00:00 Universidad de Costa Rica 0 - 0 Cartagines Deportiva SA
2020-01-15 21:00:00 Limon FC 1 - 2 AD San Carlos
Cyprus 1 Division
2020-01-15 17:00:00 Ethnikos Achnas FC 0 - 0 APOEL Nicosia
Cyprus 2 Division
2020-01-15 12:30:00 Agia Napa 1 - 2 Karmiotissa Polemidion
Cyprus Cup
2020-01-15 14:00:00 AEP Paphos 0 - 1 Nea Salamis
2020-01-15 14:00:00 AEL Limassol 2 - 1 Alki Oroklini
2020-01-15 15:00:00 Olympiakos Nicosia FC 0 - 0 Anorthosis Famagusta FC
2020-01-15 17:00:00 Ermis Aradippou 0 - 5 Omonia Nicosia FC
Egyptian Premier League
2020-01-15 15:00:00 El Gounah 0 - 2 Zamalek
2020-01-15 17:30:00 EL Ahly 5 - 0 Tanta
England Continental Cup
2020-01-15 19:00:00 Chelsea FC (w) 3 - 1 Aston Villa (w)
2020-01-15 19:30:00 Manchester United (w) 2 - 1 Brighton H.A. (w)
2020-01-15 19:30:00 Sheffield United (w) 0 - 4 Manchester City (w)
2020-01-15 19:30:00 Arsenal (w) 1 - 0 Reading (w)
England County cup
2020-01-15 19:45:00 Penistone Church 2 - 2 Worksop Town
England FA Cup
2020-01-15 19:45:00 Manchester United 1 - 0 Wolves
2020-01-15 19:45:00 Carlisle United 3 - 4 Cardiff City
England Reserves League
2020-01-15 13:00:00 Wigan Athletic (R) 2 - 1 Blackpool (R)
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2020-01-15 19:45:00 Cray Wanderers 1 - 1 Hornchurch
England Youth FA Cup
2020-01-15 19:00:00 Sheff U18 1 - 2 Fulham U18
2020-01-15 19:00:00 Manchester City U18 2 - 1 Aston Villa U18
2020-01-15 19:00:00 Chelsea U18 5 - 0 Bradford U18
2020-01-15 19:00:00 Birmingham U18 2 - 1 Barnsley U18
France Youth U19 League
2020-01-15 14:00:00 Feignies U19 3 - 1 Evreux U19
France Ligue 1
2020-01-15 18:00:00 Nimes 0 - 1 Rennes
2020-01-15 18:00:00 Amiens 1 - 1 Reims
2020-01-15 20:00:00 Monaco 1 - 4 Paris Saint Germain (PSG)
Gambia Division 2
2020-01-15 16:30:00 SK East BI 0 - 0 Bombada FC
2020-01-15 16:30:00 Young Africans Gambia 2 - 3 Team Rhino FC
Ghana Premier
2020-01-15 15:00:00 King Faisal 2 - 2 Bechem United
2020-01-15 15:00:00 Inter Allies 2 - 3 Elmina Sharks
2020-01-15 15:00:00 Medeama SC 1 - 0 Asante Kotoko FC
2020-01-15 15:00:00 Techiman City 1 - 0 Aduana Stars
2020-01-15 15:00:00 WAFA 0 - 0 Accra Hearts of Oak
2020-01-15 15:00:00 Ebusua Dwarfs 1 - 2 Liberty Professionals
2020-01-15 15:00:00 Berekum Chelsea 1 - 0 Ghana Dream FC
2020-01-15 19:00:00 All Stars 0 - 0 Ashanti Gold
Gibraltar Premier Division
2020-01-15 19:30:00 Manchester 62 FC 1 - 0 Glacis United FC
Greece Amateur Cup
2020-01-15 12:30:00 AE Kifisias 0 - 1 Fostiras
2020-01-15 12:30:00 AO Poseidonas Geraniou 4 - 1 Aris Rethymnou
2020-01-15 12:35:00 Atromitos Patras 2 - 0 Dias Saravaliou
2020-01-15 13:00:00 AO Episkopis Rethymno 0 - 0 Rethymniakos
2020-01-15 13:30:00 AE Moschatou 0 - 0 Ermis Koridalou
2020-01-15 13:30:00 Ethnikos Pireaus 2 - 0 Hellas Pontion
Greece Cup
2020-01-15 13:00:00 PAOK Saloniki 4 - 1 OFI Crete
2020-01-15 13:00:00 Lamia 1 - 1 Trikala
2020-01-15 15:15:00 Panionios 0 - 0 Panaitolikos Agrinio
2020-01-15 15:15:00 Panathinaikos 3 - 1 Pas Giannina
2020-01-15 17:30:00 Olympiakos Piraeus 4 - 1 Kalamata AO
Holland Youth Cup
2020-01-15 17:30:00 SBV Excelsior U19 1 - 4 NAC Breda U19
Hong Kong Reserve Division
2020-01-15 10:30:00 R F Reserves 0 - 12 Happy Valley (R)
2020-01-15 10:30:00 Yuen Long Reserve 3 - 3 Kitchee (R)
2020-01-15 12:30:00 TSW Pegasus Reserves 3 - 5 Biu Chun Rangers Reserve
2020-01-15 12:30:00 Wofoo Tai Po (R) 0 - 3 Southern District Reserve
Iceland Championship B
2020-01-15 17:30:00 Keflavik 9 - 0 Throttur Vogum
Iceland Pre-Season Cup
2020-01-15 19:45:00 Thor Akureyri 2 - 1 Magni
India Goa Professional League
2020-01-15 10:15:00 Churchill Brothers SC 5 - 1 Vasco SC
India League Division 1
2020-01-15 11:30:00 East Bengal 1 - 3 Gokulam Kerala FC
Indian Super League
2020-01-15 14:00:00 Fateh Hyderabad 1 - 2 Delhi Dynamos
International Club Friendly
2020-01-15 08:00:00 Yangiyer 1 - 3 FK Andijon
2020-01-15 10:00:00 OKS Stomil Olsztyn 2 - 1 Olimpia Elblag
2020-01-15 10:00:00 Strumska Slava 1 - 4 Etar
2020-01-15 10:10:00 Trencin 0 - 0 MFK Karvina
2020-01-15 10:15:00 Sigma Olomouc 3 - 1 Vysocina jihlava
2020-01-15 10:20:00 Nong Bua Lamphu 0 - 1 Khonkaen FC
2020-01-15 10:30:00 Buriram United 2 - 0 Nakhon Ratchasima
2020-01-15 11:00:00 Cherno More Varna 1 - 1 Chernomorets Balchik
2020-01-15 11:00:00 Michalovce 1 - 0 Partizan Bardejov
2020-01-15 11:05:00 Borussia Dortmund (Youth) 3 - 3 Vitoria Setubal U23
2020-01-15 11:15:00 Spartak Varna 2 - 1 FC Sozopol
2020-01-15 12:00:00 Sonderjyske 1 - 1 AC Horsens
2020-01-15 12:00:00 Debrecin VSC 2 - 1 Bekescsaba
2020-01-15 12:00:00 Vasas 1 - 3 Mezokovesd Zsory
2020-01-15 12:00:00 Aarau 1 - 1 VfL Osnabruck
2020-01-15 12:00:00 FC Dunav Ruse 3 - 0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2020-01-15 12:00:00 Korona Kielce 2 - 1 KF Tirana
2020-01-15 12:20:00 Trencin 5 - 0 Frydek-Mistek
2020-01-15 12:30:00 FC Maritsa 1921 0 - 6 Botev Plovdiv
2020-01-15 13:00:00 Bayern Munchen (Youth) 1 - 1 SSV Ulm 1846
2020-01-15 13:00:00 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 4 Saarbrucken
2020-01-15 13:00:00 Gremio Novorizontin 3 - 2 Noroeste
2020-01-15 13:00:00 MTK Hungaria 3 - 0 FK Gilan Gabala
2020-01-15 13:00:00 LKS Lodz 4 - 0 FC Neftci Baku
2020-01-15 13:00:00 CS Voluntari 1 - 1 Okzhetpes
2020-01-15 13:00:00 KF Ferizaj 4 - 0 Renova Cepciste
2020-01-15 13:00:00 Nyiregyhaza 0 - 0 FK Kosice
2020-01-15 13:05:00 Nyiregyhaza 0 - 0 MFK Kosice
2020-01-15 13:05:00 Politehnica Iasi 0 - 0 KS Perparimi Kukesi
2020-01-15 14:00:00 Rijeka 1 - 2 Synot Slovacko
2020-01-15 14:00:00 Ferencvarosi TC 0 - 0 Arminia Bielefeld
2020-01-15 14:00:00 Kazincbarcika 1 - 0 FC Mynai
2020-01-15 14:00:00 Budapest Honved 2 - 0 Partizani Tirana
2020-01-15 14:00:00 ND Gorica 1 - 2 Budafoki MTE
2020-01-15 14:00:00 Sigma Olomouc 0 - 2 SK Prostejov
2020-01-15 14:00:00 HNK Gorica 1 - 2 Dafuji cloth MTE
2020-01-15 14:15:00 NK Mura 05 3 - 3 ZalaegerzsegTE
2020-01-15 14:30:00 Dinamo Bucuresti 0 - 1 Dynamo Dresden
2020-01-15 14:30:00 Sabah FK 0 - 0 FC Clinceni
2020-01-15 15:00:00 Fehervar Videoton 0 - 2 VfL Bochum
2020-01-15 15:00:00 Domzale 3 - 4 Triglav Gorenjska
2020-01-15 15:00:00 Wurzburger Kickers 4 - 2 Rot-Weiss Essen
2020-01-15 15:00:00 NK Rudar Velenje 8 - 1 NK Rogaska
2020-01-15 15:00:00 Heracles Almelo Reserves 5 - 1 De Graafschap (R)
2020-01-15 15:10:00 Kriens 1 - 2 Neuchatel Xamax
2020-01-15 15:15:00 Llaneros de Guanare FC 1 - 0 Gran Valencia FC
2020-01-15 15:15:00 Stal Rzeszow 1 - 3 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
2020-01-15 15:59:00 GKS Jastrzebie 3 - 0 MKS Kluczbork
2020-01-15 15:59:00 Opava 1 - 1 Hlucin
2020-01-15 16:30:00 Borussia Dortmund (Youth) 1 - 1 CF Uniao Serpense SC
2020-01-15 17:00:00 BSV Rehden 2 - 3 Sportfreunde Lotte
2020-01-15 17:00:00 TSV Hartberg 6 - 1 SC Weiz
2020-01-15 17:00:00 Eintracht Northeim 0 - 9 Rot-Weiss Erfurt
2020-01-15 17:00:00 Skra Czestochowa 2 - 1 RKS Radomsko
2020-01-15 17:30:00 Rot-Weiss Oberhausen 5 - 1 RSV Meinerzhagen
2020-01-15 17:30:00 VfB Auerbach 6 - 2 VFC Plauen
2020-01-15 17:30:00 VfL Wolfsburg (Youth) 5 - 0 Lupo-Martini Wolfsburg
2020-01-15 17:45:00 RB LeipzigU19 1 - 1 MagdeburgU19
2020-01-15 18:00:00 Aragua FC 0 - 1 Trujillanos
2020-01-15 18:00:00 Fortuna Dusseldorf (Youth) 3 - 1 SpVg Schonnebeck
2020-01-15 18:00:00 Lichtenberg 47 6 - 1 Strausberg
2020-01-15 18:00:00 VfB Hilden 0 - 1 Wuppertaler
2020-01-15 18:00:00 Alverca U19 1 - 2 Belenenses U19
2020-01-15 18:15:00 TSV Meerbusch 4 - 1 SC Dusseldorf-West
2020-01-15 18:30:00 Goiania 0 - 2 CA Taguatinga DF
2020-01-15 18:30:00 EC Vitoria U23 3 - 1 EC Jacuipense
2020-01-15 18:30:00 VFB Homberg 2 - 2 Bocholt FC
2020-01-15 18:30:00 Schaffhausen 1 - 1 FC Black Stars Basel
2020-01-15 18:30:00 Borussia Lindenthal Hohenlind 1 - 3 Fortuna Koln
2020-01-15 18:30:00 FC Monheim 2 - 1 SW Dusseldorf
2020-01-15 18:30:00 Ratingen SV 1 - 2 SC Kapellen
2020-01-15 18:40:00 FSV Vohwinkel Wuppertal 3 - 0 SG Unterrath
2020-01-15 19:00:00 LALA FC 1 - 1 Fundacion AIFI
2020-01-15 19:00:00 Brasil de Pelotas 2 - 2 Sao Jose PoA RS
2020-01-15 20:00:00 Juventude 0 - 2 Gremio (RS)
2020-01-15 20:00:00 High hot drawing 0 - 1 Bolivar
2020-01-15 20:00:00 Atletico Victoria 1 - 1 Atletico Union Guimar
2020-01-15 20:30:00 Zamora CF 3 - 1 CD Hermanos Colmenares
2020-01-15 22:00:00 katalang BA 3 - 0 Uberlandia MG
2020-01-15 23:00:00 Corinthians Paulista (SP) 2 - 1 New York City Football Club
International Friendly
2020-01-15 11:00:00 Bangladesh 0 - 2 Palestine
2020-01-15 11:00:00 Spain U19 1 - 1 Italy U19
2020-01-15 13:00:00 Italy U17 0 - 1 spain U17
Ireland Leinster Senior League
2020-01-15 20:00:00 Cherry Orchard 3 - 1 Bluebell United
Israel Cup
2020-01-15 17:15:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 1 - 0 Hapoel Afula
2020-01-15 17:15:00 Hapoel Haifa 1 - 0 Kafr Qasim
2020-01-15 17:15:00 Ashdod MS 2 - 4 Hapoel Raanana
2020-01-15 18:15:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 3 Hapoel Tel Aviv
Italy Serie D
2020-01-15 13:30:00 AC Mestre 1 - 2 APDC Chions
2020-01-15 13:30:00 AC Vigasio 3 - 0 GSD Ambrosiana
2020-01-15 13:30:00 Arconatese 3 - 0 Seregno
2020-01-15 13:30:00 ASD Brusaporto 1 - 0 Pro Sesto
2020-01-15 13:30:00 Villafranca 0 - 0 ASD Caldiero Terme
2020-01-15 13:30:00 Cjarlins Muzane 2 - 2 Clodiense
2020-01-15 13:30:00 Delta Porto Tolle 0 - 1 ACD Campodarsego
2020-01-15 13:30:00 AC Este 2 - 0 US Adriese
2020-01-15 13:30:00 Legnano 2 - 0 Caravaggio
2020-01-15 13:30:00 Montebelluna 3 - 4 Legnago Salus
2020-01-15 13:30:00 Tamai 2 - 1 Belluno
2020-01-15 13:30:00 Tritium 0 - 0 Scanzorosciate
2020-01-15 13:30:00 Union Feltre Asd 0 - 0 ASD Cartigliano
2020-01-15 13:30:00 US Folgore Caratese 1 - 1 Bustese Milano City
2020-01-15 13:30:00 Virtus Bolzano 1 - 2 Sondrio
2020-01-15 14:30:00 ASD San Luigi Calcio 1 - 3 Luparense FC
Kenya Super League
2020-01-15 13:00:00 Chemelil Sugar 0 - 4 Gor Mahia
Mali Premiere Division
2020-01-15 15:59:00 Djoliba 0 - 0 AS Bakaridjan
Mauritania Division 2
2020-01-15 15:30:00 ASC Riadh 3 - 1 FC Wagadou
2020-01-15 17:30:00 FC Dar El Barka 0 - 0 AS Douanes Nouakchott
Myanmar U19 League
2020-01-15 09:00:00 Rakhine United U19 3 - 1 Chinland FC U19
2020-01-15 09:00:00 Southern Myanmar U19 0 - 1 Yangon United FC U19
Nigerian Premier League
2020-01-15 15:00:00 Warri Wolves FC 1 - 2 Enugu Rangers International
2020-01-15 15:00:00 Abia Warriors 2 - 1 Ifeanyi Ubah
2020-01-15 15:00:00 Enyimba 0 - 2 Heartland FC
2020-01-15 15:00:00 Katsina United 1 - 1 Kano Pillars
2020-01-15 15:00:00 Akwa United 0 - 2 Kwara United
2020-01-15 15:00:00 Sunshine Stars FC 2 - 1 Plateau United
2020-01-15 15:00:00 Adamawa United 0 - 0 Wikki Tourist
2020-01-15 15:00:00 MFM FC 2 - 1 Jigawa Golden Stars
2020-01-15 15:00:00 Rivers United 2 - 1 Lobi Stars
Northern Ireland Reserve League
2020-01-15 19:45:00 Carrick Rangers Reserves 4 - 1 Larne Reserves
2020-01-15 19:45:00 Linfield Reserves 0 - 2 Cliftonville Reserves
Portugal Campeonato Nacional
2020-01-15 20:00:00 Pacos de Ferreira 0 - 1 FC Famalicao
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
2020-01-15 19:30:00 Porto Sad U17 2 - 0 Vitoria SC Guimaraes U17
Professional Tunisian League 1
2020-01-15 13:00:00 Esperance Sportive de Tunis 1 - 0 ES du Sahel
Qatar B
2020-01-15 15:00:00 Al Bidda SC 2 - 1 Russell City
2020-01-15 15:00:00 Al Nasa(QAT) 0 - 2 Al Markhiya
2020-01-15 15:00:00 Al Mesaimeer SC 0 - 3 Muaidar SC
2020-01-15 15:00:00 Al Shamal 1 - 1 Al-Khuraitiat
Reykjavik Football Tournament
2020-01-15 19:00:00 Throttur Reykjavik 1 - 0 IR Reykjavik
2020-01-15 21:00:00 Fjolnir 1 - 2 KR Reykjavik
Saudi Arabia Division 1
2020-01-15 12:15:00 AL-jeel 2 - 0 Al-Taqdom
2020-01-15 12:20:00 Al-Baten 1 - 1 Al-Kawkab
2020-01-15 12:40:00 Al-Tai 1 - 3 Al Bukayriyah
2020-01-15 14:50:00 Al-Qadasiya 6 - 0 Al-Ansar
2020-01-15 15:35:00 Hottain (KSA) 0 - 1 Al-Nahdha
South Africa First League
2020-01-15 13:30:00 Mbombela United 0 - 0 TS Galaxy
2020-01-15 13:30:00 Ajax Cape Town 0 - 1 TS Sporting
South Africa Premier Soccer League
2020-01-15 17:30:00 Orlando Pirates 1 - 0 Mamelodi Sundowns
2020-01-15 17:30:00 Bidvest Wits 3 - 2 Bloemfontein Celtic
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-01-15 18:00:00 Portugalete 1 - 0 Real Sociedad C
2020-01-15 18:05:00 UD Tamaraceite 5 - 1 Atletico Tacoronte
2020-01-15 18:30:00 SD San Ignacio 1 - 2 Sestao
2020-01-15 19:00:00 CD Manacor 0 - 3 CD Binissalem
2020-01-15 19:00:00 U.M. Escobedo 1 - 0 CD Guarnizo
2020-01-15 20:00:00 Motril 2 - 0 Maracena
2020-01-15 20:00:00 UD Somozas 2 - 2 CD Arenteiro
Spanish Segunda Division
2020-01-15 18:00:00 AD Alcorcon 2 - 2 Numancia
2020-01-15 18:00:00 SD Huesca 2 - 1 Tenerife
2020-01-15 19:00:00 Rayo Vallecano 1 - 0 CD Lugo
2020-01-15 20:00:00 Cadiz 3 - 3 Mirandes
Spanish Segunda Division B
2020-01-15 15:00:00 Sporting de Gijon B 1 - 0 CF Rayo Majadahonda
2020-01-15 15:00:00 CD Ebro 1 - 2 UE Olot
2020-01-15 17:00:00 Athletic Bilbao B 2 - 3 Haro Deportivo
2020-01-15 18:00:00 SD Amorebieta 1 - 3 Cultural Leonesa
2020-01-15 18:00:00 Barcelona B 2 - 1 CF Badalona
2020-01-15 18:30:00 UD Marbella 0 - 0 CF Talavera de la Reina
2020-01-15 19:00:00 Racing de Ferrol 0 - 2 UD San Sebastian Reyes
2020-01-15 19:00:00 UD Ibiza 1 - 0 Las Palmas Atletico
2020-01-15 19:00:00 UD Logrones 0 - 0 Alaves B
2020-01-15 19:00:00 UE Llagostera 0 - 0 Gimnastic Tarragona
2020-01-15 19:00:00 Orihuela CF 2 - 0 SD Ejea
2020-01-15 19:00:00 Recreativo Huelva 1 - 3 C.D. San Fernando Isleno
2020-01-15 19:30:00 Unionistas de Salamanca 1 - 0 Barakaldo CF
2020-01-15 19:30:00 Don Benito 1 - 2 Merida AD
2020-01-15 19:30:00 Atletico Sanluqueno 2 - 1 UCAM Murcia
2020-01-15 19:30:00 Yeclano Deportivo 1 - 0 Sevilla Atletico
2020-01-15 19:45:00 Badajoz 2 - 1 FC Cartagena
2020-01-15 20:00:00 UE Cornella 1 - 0 CF La Nucia
2020-01-15 20:00:00 Real Murcia 3 - 1 Cadiz B
Tanzania Ligue 1
2020-01-15 13:00:00 Young Africans 0 - 3 Kagera Sugar
2020-01-15 15:59:00 Azam 2 - 0 Lipuli FC
Thailand University League
2020-01-15 06:00:00 Pitchayabundit College 1 - 1 Mahidol University
2020-01-15 06:00:00 Maejo University 1 - 1 Phetchaburi Rajabhat University
2020-01-15 08:15:00 Rangsit University JW FC 1 - 3 Bangkok Thonburi University
2020-01-15 08:30:00 Chulalongkorn University 1 - 0 Chiang Rai Rajabhat University
Tipsport Cup
2020-01-15 12:00:00 Baumit Jablonec 1 - 0 Bohemians 1905
2020-01-15 12:00:00 Nitra 3 - 3 MFK Skalica
2020-01-15 12:00:00 Mlada Boleslav 1 - 0 Hradec Kralove
Togo Premier Division
2020-01-15 15:00:00 AC Semassi 0 - 0 AS Togo-Port
Turkey Cup
2020-01-15 13:00:00 Alanyaspor 3 - 1 Kasimpasa
2020-01-15 15:30:00 Erzurum BB 3 - 2 Besiktas JK
2020-01-15 17:30:00 Caykur Rizespor 1 - 1 Galatasaray
UAFA Club Cup
2020-01-15 17:15:00 Al Ittihad(KSA) 1 - 1 Olympique de Safi
Uganda Premier League
2020-01-15 13:00:00 Mbarara City 1 - 0 Wakiso Giants FC
2020-01-15 13:30:00 BUL FC 1 - 3 URA Kampala
2020-01-15 13:30:00 Uganda Police FC 6 - 1 Express FC
2020-01-15 13:50:00 Kyetume 1 - 1 Tooro United
United Arab Emirates U19
2020-01-15 13:00:00 Al Dhaid U19 1 - 2 Sharjah SCC U19
2020-01-15 13:00:00 Al Ittihad Kalba U19 0 - 0 Al Bataeh U19
2020-01-15 13:00:00 Dubba Al-Husun U19 0 - 7 Al Ain SCC U19
2020-01-15 13:00:00 Al Arabi Umm Al Quwain U19 0 - 1 Emirates Club RAK U19
2020-01-15 13:05:00 Al-Wasl U19 1 - 3 Al Jazira Club U19
Zambia Super League
2020-01-15 13:00:00 Nkwazi 1 - 0 ZESCO United Ndola
2020-01-15 13:00:00 Zanaco 2 - 1 Nkana FC