- ALL MATCH
- Asia
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Argentina
- Armenia
- Australia
- Austria
- Iran
- Azerbaijan
- Belarus
- Belgium
- Bosnia
- Morocco
- Brazil
- International
- Bulgaria
- Burundi
- Colombia
- Americas
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- Ecuador
- England
- Estonia
- France
- Spain
- Georgia
- Germany
- Greece
- Netherlands
- China
- Hungary
- India
- Indonesia
- Israel
- Italy
- Japan
- South Korea
- Kenya
- Kosovo
- Kuwait
- Latvia
- Guatemala
- Lithuania
- Luxembourg
- North Macedonia
- Malta
- Mexico
- Moldova
- Montenegro
- Nicaragua
- Northern Ireland
- Norway
- Africa
- Panama
- Peru
- Poland
- Portugal
- El Salvador
- Tunisia
- Qatar
- Romania
- Russia
- San Marino
- Saudi Arabia
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- Slovenia
- South Africa
- Sweden
- Switzerland
- Turkey
- UAE
- Europe
- Ukraine
- Uruguay
- United States
- Wales
Poland Division 2 | |||
2019-11-09 12:00:00 | Stargard Szczecinski | 2 - 2 | Lech II Poznan |
2019-11-09 12:00:00 | Resovia Rzeszow | 2 - 2 | GKS Katowice |
2019-11-09 12:30:00 | Skra Czestochowa | 1 - 2 | Stal Rzeszow |
2019-11-09 15:00:00 | Bytovia Bytow | 2 - 0 | Gornik Polkowice |
2019-11-09 15:30:00 | Pogon Siedlce | 1 - 2 | Stal Stalowa Wola |
2019-11-09 15:59:00 | Gornik Leczna | 2 - 0 | KS Legionovia Legionowo |
2019-11-09 17:00:00 | Olimpia Elblag | 1 - 1 | Garbarnia Krakow |
Poland Ekstraklasa | |||
2019-11-09 14:00:00 | Wisla Plock | 0 - 0 | Cracovia Krakow |
2019-11-09 16:30:00 | Legia Warszawa | 5 - 1 | Gornik Zabrze |
2019-11-09 19:00:00 | Wisla Krakow | 0 - 1 | Arka Gdynia |
Poland Liga 1 | |||
2019-11-09 11:40:00 | OKS Stomil Olsztyn | 1 - 3 | Warta Poznan |
2019-11-09 13:00:00 | Radomiak Radom | 1 - 1 | Puszcza Niepolomice |
2019-11-09 15:00:00 | Chojniczanka Chojnice | 0 - 2 | Stal Mielec |
2019-11-09 15:00:00 | GKS Jastrzebie | 2 - 2 | Miedz Legnica |
2019-11-09 15:59:00 | GKS Belchatow | 1 - 4 | GKS Tychy |
2019-11-09 15:59:00 | Odra Opole | 2 - 0 | LKS Nieciecza |
2019-11-09 17:00:00 | Zaglebie Sosnowiec | 2 - 0 | Wigry Suwalki |
Poland Mloda Ekstraklasa | |||
2019-11-09 10:00:00 | Arka Gdynia (Youth) | 3 - 3 | Cracovia Krakow (Youth) |
2019-11-09 10:00:00 | Zaglebie Lubin (Youth) | 3 - 2 | Korona Kielce (Youth) |
2019-11-09 11:00:00 | SMS Lodz Youth | 0 - 3 | Gornik Zabrze (Youth) |
2019-11-09 11:00:00 | Lech Poznan (Youth) | 2 - 1 | Slask Wroclaw U21 |
2019-11-09 11:00:00 | Wisla Krakow (Youth) | 1 - 5 | Legia Warszawa (Youth) |
2019-11-09 14:00:00 | Lechia Gdansk (Youth) | 1 - 2 | Pogon Szczecin(Youth) |