- ALL MATCH
- Asia
- Algeria
- Argentina
- Armenia
- Austria
- Iran
- Brazil
- International
- Colombia
- Americas
- Czech Republic
- Denmark
- Egypt
- England
- Estonia
- Finland
- Germany
- China
- Hungary
- India
- Indonesia
- Ireland
- Jamaica
- Kosovo
- Malta
- Mexico
- Moldova
- Montenegro
- Morocco
- Northern Ireland
- Norway
- Oman
- Peru
- Poland
- Ecuador
- Qatar
- Saudi Arabia
- Slovenia
- South Africa
- Sweden
- Tanzania
- Europe
- Africa
- Uzbekistan
AFC Champions League | |||
2019-10-22 16:15:00 | Al Hilal | 2 - 4 | Al-Sadd |
Algerian Ligue Professionnelle 2 | |||
2019-10-22 14:00:00 | USM EL HARRACH | 2 - 1 | JSM Bejaia |
Argentina Reserve League | |||
2019-10-22 12:30:00 | Victoriano Arenas Reserves | 3 - 1 | Real Pilar Reserves |
2019-10-22 13:00:00 | JJ Urquiza Reserves | 2 - 1 | Argentino Quilmes Reserves |
2019-10-22 14:00:00 | Deportivo Riestra Reserves | 2 - 0 | CA Atlanta Reserves |
2019-10-22 15:00:00 | Deportivo Espanol Reserves | 4 - 0 | Leandro N. Alem Reserves |
2019-10-22 17:30:00 | Tristan Suarez Reserves | 1 - 0 | Almirante Brown Reserves |
2019-10-22 18:25:00 | CA Estudiantes Caseros Reserves | 5 - 1 | CA Brown de Adrogue Reserves |
2019-10-22 18:30:00 | CSD Flandria Reserves | 0 - 1 | Talleres Remedios Reserves |
2019-10-22 19:00:00 | Temperley Reserves | 1 - 4 | Platense Reserves |
Argentine Division 1 | |||
2019-10-22 00:20:00 | Colon de Santa Fe | 2 - 1 | Godoy Cruz Antonio Tomba |
Argentine Division 2 | |||
2019-10-22 00:10:00 | Ferrol Carril Oeste | 1 - 0 | Estudiantes de Caseros |
Armenia Division 2 | |||
2019-10-22 11:30:00 | Ani Yerevan | 1 - 2 | FC Torpedo Yerevan |
2019-10-22 11:30:00 | FK Dilijan | 0 - 7 | Alashkert B Martuni |
2019-10-22 11:30:00 | Lernayin Artsakh | 1 - 2 | Ararat-Armenia B |
2019-10-22 11:30:00 | Shirak Gjumri B | 1 - 1 | Ararat Yerevan II |
2019-10-22 13:30:00 | Urartu II | 1 - 1 | BKMA |
Austria Amateur cup | |||
2019-10-22 17:00:00 | DSV Fortuna 05 | 4 - 4 | Favoritner AC |
Austrian 3.Liga | |||
2019-10-22 17:00:00 | Rapid Vienna (Youth) | 2 - 3 | SC Mannsdorf |
2019-10-22 17:00:00 | SC Weiz | 1 - 1 | Wolfsberger AC Amateure |
2019-10-22 17:00:00 | WSC Hertha Wels | 5 - 2 | Sturm Graz (Youth) |
Azadegan League | |||
2019-10-22 11:30:00 | Arman Gohar Sirjan | 2 - 1 | Sepidrood Rasht |
Brazil Campeonato Paulista Youth | |||
2019-10-22 18:00:00 | Santa Cruz PE U20 | 0 - 2 | CSP Youth |
2019-10-22 18:00:00 | Sport Club Recife Youth | 4 - 0 | America RN (Youth) |
Brazil U20 Cup | |||
2019-10-22 18:30:00 | Atletico GO (Youth) | 0 - 0 | Aseev U20 |
2019-10-22 18:30:00 | Goiania (Youth) | 2 - 2 | Vila Nova (Youth) |
2019-10-22 18:35:00 | Anapolina U20 | 0 - 2 | Aparecida EC U20 |
Brazil Youth | |||
2019-10-22 18:55:00 | Fluminense RJ (Youth) | 0 - 3 | CR Flamengo (RJ) (Youth) |
BSWCP | |||
2019-10-22 06:30:00 | FC Vybor Beach Soccer | 4 - 2 | New Team BS Brussels Beach |
2019-10-22 07:45:00 | Levante UD Beach Soccer | 11 - 3 | Real Munster Beach |
2019-10-22 07:55:00 | Rostocker Robben Beach Soccer | 7 - 4 | BQ All Star Club Beach |
2019-10-22 11:45:00 | Boka Gdansk beach foot | 10 - 3 | Al-Arabi Beach |
2019-10-22 11:45:00 | Flamengo RJ Beach | 5 - 1 | Shahin Khazar Beach |
Colombia Copa Premier | |||
2019-10-22 01:00:00 | Bogota FC | 1 - 1 | Real Cartagena |
Copa Libertadores Femenino | |||
2019-10-22 00:30:00 | Deportivo Cuenca (w) | 3 - 3 | Cerro Porteno (w) |
2019-10-22 22:00:00 | SC Corinthians Paulista (w) | 2 - 0 | Santiago Morning (w) |
Czech Republic U19 League | |||
2019-10-22 09:00:00 | Sigma Olomouc U19 | 4 - 0 | Slovacko U19 |
2019-10-22 10:15:00 | Dynamo Ceske Budejovice U19 | 0 - 3 | Brno U19 |
Denmark - 2.Liga | |||
2019-10-22 17:00:00 | BK Frem | 0 - 1 | B93 Copenhagen |
Denmark Reserve League | |||
2019-10-22 12:00:00 | Aarhus AGF Reserve | 0 - 1 | Randers FC Reserve |
Denmark Youth U19 | |||
2019-10-22 12:00:00 | Sonderjyske U19 | 1 - 1 | Aalborg BK U19 |
Egypt Division 2 | |||
2019-10-22 13:00:00 | Abo Qair Semads | 1 - 1 | EI Raja Marsa Matruh |
2019-10-22 13:00:00 | El Hammam | 0 - 0 | El Mansoura |
2019-10-22 13:00:00 | Maleyet El Zayiat | 0 - 0 | Ghazl El Mahallah |
2019-10-22 13:00:00 | El Olympi | 0 - 1 | Dekernes |
2019-10-22 13:00:00 | Baladiyet El Mahallah | 1 - 1 | Ala ab Damanhour |
Egyptian Premier League | |||
2019-10-22 13:00:00 | Aswan | 1 - 0 | Enppi |
2019-10-22 15:50:00 | Wadi Degla SC | 2 - 2 | Misr Elmaqasah |
ENG SD1 | |||
2019-10-22 18:45:00 | Thame United | 5 - 3 | Winchester City |
England Championship | |||
2019-10-22 18:45:00 | Queens Park Rangers (QPR) | 2 - 2 | Reading |
2019-10-22 18:45:00 | Millwall | 2 - 2 | Cardiff City |
2019-10-22 18:45:00 | Swansea City | 0 - 3 | Brentford |
2019-10-22 18:45:00 | Birmingham City | 1 - 0 | Blackburn Rovers |
2019-10-22 18:45:00 | Sheffield Wednesday | 1 - 0 | Stoke City |
2019-10-22 18:45:00 | Preston North End | 1 - 1 | Leeds United |
2019-10-22 19:00:00 | West Bromwich(WBA) | 2 - 2 | Barnsley |
England Conference North Division | |||
2019-10-22 18:45:00 | Southport FC | 3 - 2 | Hereford United |
2019-10-22 19:00:00 | Kidderminster Harriers | 2 - 0 | Farsley Celtic |
England FA Cup | |||
2019-10-22 18:45:00 | Wealdstone FC | 0 - 2 | Maidenhead United |
2019-10-22 18:45:00 | Barnet | 3 - 1 | Potters Bar Town |
2019-10-22 18:45:00 | Billericay Town | 5 - 2 | Sutton United |
2019-10-22 18:45:00 | Eastleigh | 4 - 2 | Welling United |
2019-10-22 18:45:00 | Woking | 0 - 1 | Ebbsfleet United |
2019-10-22 18:45:00 | Wrexham | 1 - 0 | Chesterfield |
2019-10-22 19:25:00 | Poole Town | 2 - 3 | Hayes Yeading United |
England League 1 | |||
2019-10-22 18:45:00 | Bristol Rovers | 0 - 2 | Bolton Wanderers |
2019-10-22 18:45:00 | Shrewsbury Town | 1 - 1 | Gillingham |
2019-10-22 18:45:00 | Blackpool | 1 - 1 | Wycombe Wanderers |
2019-10-22 18:45:00 | Burton Albion | 1 - 0 | AFC Wimbledon |
2019-10-22 18:45:00 | Sunderland A.F.C | 5 - 0 | Tranmere Rovers |
2019-10-22 18:45:00 | Portsmouth | 1 - 0 | Lincoln City |
2019-10-22 18:45:00 | Rochdale | 2 - 0 | Milton Keynes Dons |
2019-10-22 18:45:00 | Southend United | 1 - 7 | Doncaster Rovers |
England League 2 | |||
2019-10-22 18:45:00 | Cambridge United | 0 - 0 | Grimsby Town |
2019-10-22 18:45:00 | Oldham Athletic | 2 - 0 | Walsall |
2019-10-22 18:45:00 | Plymouth Argyle | 4 - 0 | Leyton Orient |
2019-10-22 18:45:00 | Crewe Alexandra | 0 - 0 | Colchester United |
2019-10-22 18:45:00 | Bradford City | 1 - 2 | Port Vale |
2019-10-22 18:45:00 | Mansfield Town | 1 - 2 | Salford City |
2019-10-22 18:45:00 | Carlisle United | 0 - 2 | Northampton Town |
2019-10-22 18:45:00 | Scunthorpe United | 3 - 1 | Exeter City |
2019-10-22 18:45:00 | Swindon Town | 1 - 0 | Stevenage Borough |
2019-10-22 18:45:00 | Morecambe | 0 - 2 | Forest Green Rovers |
2019-10-22 18:45:00 | Newport County | 1 - 1 | Crawley Town |
2019-10-22 18:45:00 | Cheltenham Town | 3 - 0 | Macclesfield Town |
England Ryman Cup | |||
2019-10-22 18:45:00 | Bury Town | 3 - 0 | Coggeshall Town |
2019-10-22 18:45:00 | Maldon Tiptree | 2 - 2 | Sudbury |
2019-10-22 18:45:00 | Phoenix Sports | 2 - 4 | Sittingbourne |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division | |||
2019-10-22 18:45:00 | Enfield Town | 1 - 1 | Hornchurch |
2019-10-22 18:45:00 | Folkestone | 4 - 1 | East Thurrock United |
2019-10-22 18:45:00 | Horsham | 1 - 1 | Cray Wanderers |
2019-10-22 18:45:00 | Margate | 2 - 1 | Merstham |
2019-10-22 18:45:00 | Wingate Finchley | 1 - 2 | Bishop's Stortford |
2019-10-22 18:45:00 | Worthing | 1 - 1 | Carshalton Athletic FC |
England Southern League Central Division | |||
2019-10-22 18:45:00 | Rushden Diamonds | 2 - 1 | Banbury United |
2019-10-22 18:45:00 | Barwell | 1 - 3 | Bromsgrove Sporting FC |
2019-10-22 18:45:00 | Hednesford Town | 4 - 0 | Redditch United |
2019-10-22 18:45:00 | Kings Langley | 1 - 2 | Leiston FC |
2019-10-22 18:45:00 | Needham Market | 2 - 1 | Peterborough Sports |
2019-10-22 18:45:00 | St Ives Town | 0 - 4 | Royston Town |
2019-10-22 18:45:00 | Stratford Town | 1 - 3 | Tamworth |
England Southern Premier League | |||
2019-10-22 18:30:00 | Hartley Wintney | 1 - 2 | Chesham United |
2019-10-22 18:45:00 | Gosport Borough | 0 - 0 | Beaconsfield SYCOB |
2019-10-22 18:45:00 | Harrow Borough | 1 - 2 | Metropolitan Police |
2019-10-22 18:45:00 | Hendon | 2 - 0 | Walton Casuals |
2019-10-22 18:45:00 | Merthyr Town | 1 - 1 | Salisbury FC |
2019-10-22 18:45:00 | Weston Super Mare | 3 - 2 | Tiverton Town |
2019-10-22 18:45:00 | Wimborne Town | 2 - 1 | Dorchester Town |
2019-10-22 18:45:00 | Yate Town | 0 - 1 | Farnborough Town |
Estonia Cup | |||
2019-10-22 15:59:00 | Trans Narva | 21 - 0 | Eston Villa II |
Finland - Kakkonen Lohko | |||
2019-10-22 15:00:00 | RoPS 2 | 1 - 5 | SC KuFu-98 |
Germany Landespokal | |||
2019-10-22 17:00:00 | Wegberg-Beeck | 2 - 0 | Bonner sc |
2019-10-22 17:00:00 | SSC Schaffhausen 1919 | 0 - 2 | Saarbrucken |
Germany Regionalliga | |||
2019-10-22 16:30:00 | BFC Viktoria 1889 | 0 - 0 | ZFC Meuselwitz |
2019-10-22 17:00:00 | Werder Bremen (Youth) | 2 - 1 | Hannover 96 Am |
Holland Reserve League | |||
2019-10-22 11:00:00 | Fortuna Sittard Reserve | 0 - 4 | NAC Breda Reserve |
2019-10-22 12:30:00 | De Graafschap (R) | 1 - 3 | SC Heerenveen Reserve |
2019-10-22 16:30:00 | FC Eindhoven Reserves | 1 - 7 | NEC Nijmegen Reserve |
Hong Kong Elite Cup | |||
2019-10-22 12:00:00 | Wofoo Tai Po | 3 - 5 | R F |
Hungary Womens Division 1 League | |||
2019-10-22 11:30:00 | Kelen SC (w) | 1 - 7 | Diosgyori VTK ?w? |
Indian Super League | |||
2019-10-22 14:00:00 | Jamshedpur FC | 2 - 1 | Odisha FC |
Indonesia Liga 1 | |||
2019-10-22 11:30:00 | Bali United | 3 - 0 | Perseru Serui |
2019-10-22 11:30:00 | Pusamania Borneo FC | 2 - 0 | Kalteng Putra FC |
2019-10-22 11:30:00 | Barito Putera | 2 - 0 | PSIS Semarang |
Indonesia Liga 1 Women | |||
2019-10-22 01:00:00 | Persebaya Surabaya (w) | 1 - 2 | PSM Makassar (w) |
2019-10-22 07:00:00 | Bali United (w) | 2 - 2 | Persipura Jayapura (w) |
Indonesia Liga 3 | |||
2019-10-22 07:45:00 | PS Bone Bolango | 0 - 2 | Persidago Gorontalo |
2019-10-22 07:55:00 | Perses Sumedang | 1 - 2 | Maung Anom |
2019-10-22 08:00:00 | PSKC Cimahi | 5 - 2 | Fearless Persekabtas |
2019-10-22 08:00:00 | Persikasi Kabupaten Bekasi | 4 - 0 | Persipo Purwakarta |
2019-10-22 08:00:00 | Sultan Muda FC | 3 - 6 | Citeureup Raya FC |
International Club Friendly | |||
2019-10-22 01:30:00 | Mandalay University (w) | 1 - 1 | Monywa University (w) |
2019-10-22 08:30:00 | Myitkyina University | 5 - 2 | Monywa University |
2019-10-22 10:00:00 | Chennai City | 3 - 5 | Terengganu |
2019-10-22 12:00:00 | Al-Naft | 3 - 1 | Al Diwaniya |
2019-10-22 12:00:00 | Naft Alwasat | 2 - 1 | Al Semawah |
2019-10-22 12:00:00 | Alsinaat Alkahrabaiya | 2 - 0 | Al Qasim Sport Club |
2019-10-22 13:00:00 | Bashundhara Kings | 1 - 3 | Gokulam Kerala FC |
2019-10-22 13:00:00 | Arbil | 1 - 1 | Zakho |
2019-10-22 13:00:00 | Crikvenica NK | 0 - 5 | Rijeka |
2019-10-22 14:15:00 | Al Zawraa | 2 - 2 | AL Minaa |
2019-10-22 14:15:00 | Naft Misan | 2 - 2 | Al Shorta |
2019-10-22 14:30:00 | SD Videm | 1 - 4 | Maribor |
International Friendly | |||
2019-10-22 12:00:00 | Montenegro U16 | 2 - 2 | Turkey U16 |
2019-10-22 12:00:00 | Romania U18 | 1 - 2 | Slovakia U18 |
Iran Div 2 | |||
2019-10-22 11:30:00 | Caspian Qazvin | 0 - 1 | Atrak Bojnourd FC |
2019-10-22 11:30:00 | Shahrdari Astara | 4 - 0 | Persepolis Ganaveh |
2019-10-22 11:30:00 | Shahrdari Hamedan | 2 - 1 | Shahrdari Fuman |
2019-10-22 11:45:00 | Esteghlal Molasani | 1 - 0 | Avalan Kamyaran |
Ireland Leinster Senior League | |||
2019-10-22 18:30:00 | St James's Gate | 0 - 2 | Cherryfield United FC |
Ireland Premier Division | |||
2019-10-22 18:45:00 | Derry City | 1 - 3 | St. Patricks Athletic |
Israel C League | |||
2019-10-22 12:00:00 | FC Achva Kfar Manda | 4 - 1 | FC Tzeirey Tamra |
2019-10-22 12:00:00 | Maccabi Ironi Sderot | 8 - 0 | Moadon Zeirey Rahat |
2019-10-22 12:30:00 | Ihud Bnei Jat | 1 - 2 | MS Pardes Hana Karkur |
2019-10-22 12:30:00 | Hapoel Bnei Musmus | 2 - 0 | Hapoel Tirat Karmel |
2019-10-22 12:30:00 | Tzeirey Kafr Kana | 4 - 1 | Bnei Bir Al Maksur |
2019-10-22 15:59:00 | Ironi Nesher | 0 - 0 | Maccabi Bnei Raina |
Jamaica Premier League | |||
2019-10-22 01:30:00 | Arnett Gardens | 1 - 0 | Portmore United |
Kazakhstan Division 2 | |||
2019-10-22 08:00:00 | Altay Reserves | 2 - 0 | Okzhetpes Kokshetau Reserves |
2019-10-22 08:00:00 | Sdushor-8 | 3 - 2 | FC Irtysh Pavlodar Reserves |
2019-10-22 09:00:00 | FK Taraz Reserves | 1 - 0 | Akademia Ontustyk Reserves |
2019-10-22 09:00:00 | Kaisar Kyzylorda Reserves | 2 - 0 | FK Atyrau Reserves |
2019-10-22 09:00:00 | Zhetysu Taldykorgan Reserves | 5 - 2 | FC Ruzayevka |
2019-10-22 09:00:00 | Ordabasy Reserves | 6 - 2 | Aktobe Zhas Reserves |
2019-10-22 09:00:00 | Shakhtar Karaganda Reserves | 2 - 1 | FK Aksu |
Kosovo Superliga | |||
2019-10-22 12:00:00 | Kosova Vushtrri | 0 - 1 | KF Feronikeli |
Malta Women Division 1 | |||
2019-10-22 18:15:00 | Swieqi United (w) | 5 - 0 | Kirkop United (w) |
2019-10-22 18:15:00 | Mgarr (w) | 1 - 1 | Birkirkara (w) |
2019-10-22 18:15:00 | Sliema Raiders (w) | 0 - 0 | Mosta FC (w) |
Mexico Liga MX Femenil | |||
2019-10-22 01:00:00 | Saint Louis Athletica (w) | 0 - 0 | Puebla (w) |
2019-10-22 03:00:00 | Tijuana (w) | 2 - 0 | Pachuca (w) |
Moldova Division 2 | |||
2019-10-22 12:00:00 | CSF Sparta | 2 - 1 | FC ABUS Ungheni |
Montenegro Cup | |||
2019-10-22 11:30:00 | FK Podgorica | 3 - 0 | Petnjica |
Morocco cup | |||
2019-10-22 15:00:00 | IRT Itihad de Tanger | 0 - 0 | Hassania Agadir |
Northern German state premier league - bayern | |||
2019-10-22 17:30:00 | Hessen Dreieich | 3 - 2 | Waldgirmes |
Northern Ireland Premier League | |||
2019-10-22 18:45:00 | Linfield FC | 7 - 0 | Warrenpoint Town |
Norwegian Junior U19 | |||
2019-10-22 15:59:00 | Kristiansund BK U19 | 1 - 2 | Aalesund FKU19 |
Oman Professional League | |||
2019-10-22 12:55:00 | Oman Club | 1 - 2 | Fnjaa |
2019-10-22 13:15:00 | Mrbat | 1 - 1 | Saham |
2019-10-22 15:10:00 | Al Oruba Sur | 1 - 2 | Al-Nasr(OMA) |
2019-10-22 15:30:00 | Al-Suwaiq | 1 - 2 | Al-Seeb |
Palestine Football League | |||
2019-10-22 15:00:00 | Hilal AL Quds | 0 - 0 | Al Quwwat Al Falistinia |
Peru Primera Division | |||
2019-10-22 01:00:00 | Sport Huancayo | 1 - 1 | FBC Melgar |
Poland Liga 1 | |||
2019-10-22 15:30:00 | GKS Tychy | 4 - 1 | Miedz Legnica |
2019-10-22 15:59:00 | GKS Jastrzebie | 1 - 0 | Wigry Suwalki |
2019-10-22 17:00:00 | Puszcza Niepolomice | 0 - 2 | Warta Poznan |
Primera Division de Ecuador | |||
2019-10-22 00:15:00 | Tecnico Universitario | 3 - 0 | Mushuc Runa |
Qatar Reserve League | |||
2019-10-22 17:00:00 | Al Duhail U23 | 2 - 1 | Umm Salal U23 |
Rwanda National League | |||
2019-10-22 13:00:00 | Gasogi Utd | 0 - 0 | Police(RWA) |
2019-10-22 13:00:00 | Marines FC | 1 - 2 | APR FC |
2019-10-22 15:59:00 | Rayon Sports FC | 2 - 1 | Bugesera |
Saudi Arabia Division 1 | |||
2019-10-22 14:50:00 | AL-jeel | 1 - 2 | AL-Rbeea Jeddah |
2019-10-22 15:00:00 | Al-Shoalah | 0 - 0 | Al-Baten |
2019-10-22 15:05:00 | Al mojzel | 0 - 1 | Al-Ansar |
2019-10-22 15:20:00 | Al-Tai | 0 - 2 | Najran SC |
2019-10-22 15:25:00 | Hottain (KSA) | 1 - 1 | Al Khaleej Club |
Scotland Development League | |||
2019-10-22 18:35:00 | Livingston Reserves | 5 - 0 | Alloa Athletic (R) |
Scotland Reserve Cup | |||
2019-10-22 13:00:00 | Dunfermline Reserves | 0 - 1 | Celtic (R) |
2019-10-22 13:00:00 | Hearts U20 | 1 - 1 | Hibernian FC U20 |
2019-10-22 13:00:00 | St. Mirren (R) | 2 - 2 | Dundee United (R) |
Slovenia Cup | |||
2019-10-22 15:00:00 | NK Publikum Celje | 1 - 1 | Radomlje |
South Africa Premier League Cup | |||
2019-10-22 17:30:00 | Chippa United | 1 - 0 | Royal AM |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra | |||
2019-10-22 13:00:00 | Djurgardens U21 | 5 - 1 | Brommapojkarna U21 |
2019-10-22 13:00:00 | IFK Varnamo U21 | 2 - 2 | IFK Goteborg U21 |
Sweden Superettan | |||
2019-10-22 17:00:00 | Orgryte | 1 - 1 | Degerfors IF |
Switzerland 1.Liga Promotion | |||
2019-10-22 18:00:00 | Bavois | 1 - 3 | Koniz |
Tanzania Ligue 1 | |||
2019-10-22 13:00:00 | JKT Tanzania | 0 - 0 | KMC FC |
2019-10-22 13:00:00 | Mbao FC | 0 - 1 | Young Africans |
Thailand University League | |||
2019-10-22 06:30:00 | Rattana Bundit University | 0 - 1 | Dhurakij Pundit University |
2019-10-22 06:30:00 | Bangkok Thonburi University | 2 - 0 | Bangkok University Deffo |
2019-10-22 06:30:00 | Thammasat University | 6 - 1 | Silpakorn University |
2019-10-22 06:40:00 | Thonburi University | 3 - 2 | Chulalongkorn University |
2019-10-22 08:40:00 | Kasembundit University | 0 - 0 | Rajapruek University |
2019-10-22 08:40:00 | Rajamangala University Rattanakosin | 1 - 2 | Kasetsart University FC |
2019-10-22 08:45:00 | Rajamangala University Thanyaburi | 1 - 1 | Mahidol University |
2019-10-22 08:50:00 | North Bangkok College | 5 - 1 | King Mongkut University |
The women's league of Argentina | |||
2019-10-22 19:05:00 | Villa San Carlos (w) | 1 - 2 | Defensores de Belgrano (w) |
UEFA Champions League | |||
2019-10-22 16:55:00 | FC Shakhtar Donetsk | 2 - 2 | Dinamo Zagreb |
2019-10-22 16:55:00 | Atletico Madrid | 1 - 0 | Bayer Leverkusen |
2019-10-22 19:00:00 | Galatasaray | 0 - 1 | Real Madrid |
2019-10-22 19:00:00 | Club Brugge | 0 - 5 | Paris Saint Germain (PSG) |
2019-10-22 19:00:00 | Olympiakos Piraeus | 2 - 3 | Bayern Munchen |
2019-10-22 19:00:00 | Tottenham Hotspur | 5 - 0 | Crvena Zvezda |
2019-10-22 19:00:00 | Manchester City | 5 - 1 | Atalanta |
2019-10-22 19:00:00 | Juventus | 2 - 1 | Lokomotiv Moscow |
UEFA European U-17 Football Championship | |||
2019-10-22 11:00:00 | Iceland U17 | 2 - 3 | Croatia U17 |
2019-10-22 12:00:00 | France U17 | 8 - 0 | Gibraltar U17 |
2019-10-22 12:00:00 | Cyprus U17 | 0 - 3 | Slovakia U17 |
2019-10-22 17:00:00 | Scotland U17 | 2 - 0 | Armenia U17 |
UEFA European Women | |||
2019-10-22 14:00:00 | Portugal (w) U17 | 4 - 1 | Israel (w) U17 |
2019-10-22 15:00:00 | Netherlands (w) U17 | 6 - 0 | Latvia (w) U17 |
UEFA Youth League U19 | |||
2019-10-22 10:00:00 | FC Shakhtar Donetsk U19 | 1 - 1 | Dinamo Zagreb U19 |
2019-10-22 12:00:00 | Galatasaray U19 | 0 - 1 | Real Madrid U19 |
2019-10-22 12:00:00 | Atletico de Madrid U19 | 2 - 0 | Bayer Leverkusen U19 |
2019-10-22 12:00:00 | Juventus U20 | 1 - 2 | Lokomotiv Moscow U19 |
2019-10-22 14:00:00 | Club Brugge U19 | 2 - 0 | Paris Saint Germain U19 |
2019-10-22 14:00:00 | Tottenham Hotspur U19 | 9 - 2 | Red Star Belgrade U19 |
2019-10-22 14:00:00 | Olympiakos Piraeus U19 | 0 - 4 | Bayern Munchen U19 |
2019-10-22 14:00:00 | Manchester City U19 | 1 - 3 | Atalanta U19 |
2019-10-22 16:05:00 | Domzale U19 | 2 - 0 | Viitorul Constanta U19 |
2019-10-22 18:00:00 | Derby County U19 | 7 - 2 | Dinamo Minsk U19 |
Uganda Premier League | |||
2019-10-22 13:00:00 | Vipers | 2 - 1 | BUL FC |
2019-10-22 13:30:00 | Maroons | 1 - 3 | Kampala City Council FC |
2019-10-22 13:30:00 | Ma Lu | 1 - 3 | Mbarara City |
2019-10-22 13:35:00 | Kyetume | 1 - 0 | Proline FC |
2019-10-22 13:40:00 | Kyetume FC | 1 - 0 | Proline FC |
Ukraine Women Division | |||
2019-10-22 08:00:00 | Rodina-Licey Kostopil (w) | 0 - 1 | Yednist Plysky (w) |
Uzbekistan PFL Cup | |||
2019-10-22 10:00:00 | Kuruvchi Kokand Qoqon | 2 - 4 | Pakhtakor |
2019-10-22 13:00:00 | OTMK Olmaliq | 3 - 0 | Dinamo Samarqand |
Uzbekistan Second League | |||
2019-10-22 10:30:00 | FK Rubin (UZB) | 2 - 0 | FC Bunyodkor II Chrichik |
2019-10-22 10:58:49 | Neftchi Fargona | 3 - 0 | Iftixor FK |
2019-10-22 13:00:00 | FK Chigatoy | 0 - 1 | Turon Nukus |