- ALL MATCH
- Australia
- Bangladesh
- Belarus
- Brazil
- International
- Canada
- China
- Americas
- Czech Republic
- Denmark
- Ecuador
- Estonia
- Faroe
- Fiji
- Finland
- Spain
- Georgia
- Iceland
- Iraq
- Italy
- Japan
- South Korea
- Cambodia
- Kazakhstan
- Kenya
- Latvia
- Malaysia
- Lithuania
- Moldova
- Mongolia
- Myanmar
- Norway
- Paraguay
- Tunisia
- Singapore
- Sweden
- Syria
- Thailand
- United States
- Uzbekistan
- Vietnam
- Zimbabwe
Denmark - 2.Liga | |||
2019-06-15 12:00:00 | Aarhus Fremad | 1 - 2 | Vanlose |
2019-06-15 12:00:00 | Jammerbugt | 2 - 1 | Kolding FC |
2019-06-15 12:00:00 | Middelfart G og | 4 - 1 | Skive IK |
2019-06-15 12:00:00 | Ringkobing | 1 - 2 | B93 Copenhagen |
2019-06-15 12:00:00 | Dalum | 1 - 2 | Vegar |
2019-06-15 12:00:00 | Kjellerup | 1 - 2 | Hillerod Fodbold |
2019-06-15 12:00:00 | Odder IGF | 2 - 0 | Marienlyst |
2019-06-15 12:00:00 | FC Sydvest | 1 - 2 | BK Frem |
2019-06-15 12:00:00 | Tarup Paarup IF | 2 - 3 | BK Avarta |
2019-06-15 13:45:00 | Bronshoj | 2 - 3 | AB Copenhagen |
2019-06-15 13:50:00 | HIK Hellerup | 1 - 4 | Brabrand |
Denmark - 4.Liga | |||
2019-06-15 13:30:00 | AB Tarnby | - | Taastrup FC |
2019-06-15 13:30:00 | Holbaek | - | Karlslunde IF |
2019-06-15 13:30:00 | IF Skjold Birkerod | - | BSF |
2019-06-15 13:30:00 | Ledoje-Smorum Fodbold | - | Allerod |
2019-06-15 13:30:00 | Naesby | - | Varde |
2019-06-15 13:30:00 | Otterup | - | Kolding BK |
2019-06-15 13:30:00 | Oure Skolernes | - | Silkeborg KFUM |
2019-06-15 13:30:00 | Holstebro BK | - | Vinder Vatanspor-VRI |
2019-06-15 13:30:00 | IF Lyseng | - | Nørresundby 2 |
2019-06-15 13:30:00 | VSK Arhus | - | FC Djursland |
2019-06-15 13:30:00 | Hedensted | - | B 1913 Odense |
2019-06-15 13:30:00 | Aalborg young | 1 - 6 | Viby IF |
2019-06-15 13:30:00 | Union | - | Rishoj |
2019-06-15 13:45:00 | Herlev IF | 5 - 0 | Greve Fodbold |
2019-06-15 13:45:00 | FA 2000 | 7 - 1 | Kastrup |
2019-06-15 13:45:00 | BK Fremad Valby | 1 - 1 | KFUM Roskilde |
2019-06-15 14:00:00 | GVI | 0 - 2 | Avedore IF |
Denmark Woman League Divison 2 | |||
2019-06-15 08:30:00 | ASA Aarhus (w) | 3 - 2 | IF Lyseng (w) |
2019-06-15 10:00:00 | Fortuna Hjorring B (w) | 2 - 2 | Varde (w) |
2019-06-15 13:00:00 | Vejle (w) | 6 - 5 | Aarhus 1900 (w) |
2019-06-15 13:00:00 | Herlufsholm GF (w) | 1 - 2 | Sundby BK (w) |
2019-06-15 13:00:00 | Skovlunde IF B (w) | 0 - 4 | Osterbro IF (w) |
Denmark Womans League | |||
2019-06-15 13:00:00 | Odense BK (w) | 5 - 3 | Boldklubben AF 1893 (w) |
2019-06-15 13:00:00 | Vildbjerg SF (w) | 1 - 5 | Aalborg (w) |
2019-06-15 13:45:00 | Nordsjaelland (w) | 2 - 1 | Naesby BK (w) |