- ALL MATCH
- Albania
- Algeria
- Argentina
- Asia
- Australia
- Austria
- Bangladesh
- Belgium
- Bolivia
- Brazil
- Bulgaria
- Chile
- Colombia
- Americas
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- Egypt
- England
- Estonia
- Finland
- France
- Spain
- Germany
- Netherlands
- Iceland
- India
- Indonesia
- International
- Iraq
- Ireland
- Israel
- Italy
- Japan
- Jordan
- Kenya
- Kuwait
- China
- Malaysia
- Mexico
- Northern Ireland
- Iran
- Peru
- Poland
- Portugal
- Paraguay
- Venezuela
- Qatar
- Romania
- Saudi Arabia
- Scotland
- Serbia
- South Africa
- Sweden
- Switzerland
- Tanzania
- Thailand
- Turkey
- UAE
- Africa
- Ukraine
- Vietnam
- Wales
International Club Friendly | |||
2019-02-22 00:40:00 | Neftekhimik Nizhnekamsk | - | Volga Ulyanovsk |
2019-02-22 05:55:00 | FC Iskra Smolensk | 1 - 2 | Market Sveta |
2019-02-22 07:40:00 | Dnepr Smolensk | 0 - 0 | GUTID Saint Petersburg |
2019-02-22 09:30:00 | Trinec | 1 - 0 | Frydek-Mistek |
2019-02-22 09:30:00 | Slovan Bratislava B | 0 - 2 | FC Artmedia Petrzalka |
2019-02-22 09:50:00 | Sdyushor Zenit St Petersburg | 0 - 4 | FK Leningradets |
2019-02-22 09:55:00 | Meliorator Bucha | 0 - 0 | Obolon Brovar Kiev U19 |
2019-02-22 09:55:00 | Motor Zaporizhia | 1 - 2 | FC Victoria Mykolaivka |
2019-02-22 10:30:00 | Zenit-2 St.Petersburg | 3 - 2 | Thisted FC |
2019-02-22 12:00:00 | Ranheim IL | 0 - 0 | Stromsgodset |
2019-02-22 12:00:00 | Viljandi Tulevik | 1 - 3 | Trans Narva |
2019-02-22 12:30:00 | Stavropolye-2009 | 1 - 0 | Legion Dynamo |
2019-02-22 13:00:00 | Silkeborg | 4 - 1 | Trelleborgs FF |
2019-02-22 13:00:00 | SC Znojmo | 5 - 0 | Sardice |
2019-02-22 13:30:00 | Concordia Chiajna | 0 - 0 | ACS Flacara Horezu |
2019-02-22 14:00:00 | Terek Grozny | 2 - 0 | Dinamo Minsk |
2019-02-22 14:00:00 | Rakow Czestochowa | 0 - 1 | Skra Czestochowa |
2019-02-22 14:00:00 | GKS Katowice | 4 - 0 | Gornik Polkowice |
2019-02-22 14:00:00 | Rukh Vynnyky | 0 - 3 | Roskilde |
2019-02-22 14:25:00 | FC Volchansk | 1 - 1 | Hirnik Kryvyi Rih |
2019-02-22 15:15:00 | Ararat Yerevan | 0 - 1 | Ural Sverdlovsk Oblast |
2019-02-22 15:30:00 | Sarpsborg 08 | 3 - 2 | FK Ventspils |
2019-02-22 15:30:00 | Molde | 3 - 1 | Nomme JK Kalju |
2019-02-22 17:00:00 | Notodden FK | 6 - 0 | Pors Grenland |
2019-02-22 17:00:00 | Raufoss | 4 - 3 | Strommen |
2019-02-22 17:30:00 | Vaxjo FF (w) | 2 - 0 | Linkopings (w) |
2019-02-22 18:00:00 | Fredrikstad | 0 - 2 | Kvik Halden |
2019-02-22 18:15:00 | FC Espoo | 1 - 2 | JIPPO |
2019-02-22 19:25:00 | FCI Tallinn | 4 - 4 | Ajax Lasnamae |
2019-02-22 22:30:00 | CD Universidad de El Salvador | 2 - 2 | FC Cabanas |
International Friendly | |||
2019-02-22 13:00:00 | Russia U19 | 2 - 1 | Armenia U19 |