- ALL MATCH
- Albania
- Algeria
- Argentina
- Asia
- Australia
- Austria
- Bangladesh
- Belgium
- Bolivia
- Brazil
- Bulgaria
- Chile
- Colombia
- Americas
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- Egypt
- England
- Estonia
- Finland
- France
- Spain
- Germany
- Netherlands
- Iceland
- India
- Indonesia
- International
- Iraq
- Ireland
- Israel
- Italy
- Japan
- Jordan
- Kenya
- Kuwait
- China
- Malaysia
- Mexico
- Northern Ireland
- Iran
- Peru
- Poland
- Portugal
- Paraguay
- Venezuela
- Qatar
- Romania
- Saudi Arabia
- Scotland
- Serbia
- South Africa
- Sweden
- Switzerland
- Tanzania
- Thailand
- Turkey
- UAE
- Africa
- Ukraine
- Vietnam
- Wales
Albania Super league | |||
2019-02-22 17:00:00 | Skenderbeu Korca | 1 - 2 | KF Tirana |
Algeria U20 Youth League | |||
2019-02-22 09:30:00 | JSM Skikda U21 | 1 - 0 | A Bou Saada U21 |
2019-02-22 09:30:00 | MC EI Eulma U21 | 0 - 2 | ASM Oran U21 |
2019-02-22 09:30:00 | MC Saida U21 | 3 - 4 | US Biskra U21 |
2019-02-22 09:30:00 | NC Magra U21 | 4 - 1 | USM Blida U21 |
2019-02-22 10:00:00 | RC Relizane U21 | 0 - 1 | WA Tlemcen U21 |
2019-02-22 13:30:00 | CA Bordj Bou Arreridj U21 | 0 - 0 | JS Saoura U21 |
2019-02-22 14:30:00 | MC Alger U21 | 1 - 0 | MC Oran U21 |
Algeria Womens League | |||
2019-02-22 10:00:00 | AS Intissar Oran (w) | 2 - 3 | ESF Amizour (w) |
2019-02-22 10:00:00 | ASEAC(w) | 1 - 1 | CF Akbou(w) |
2019-02-22 10:00:00 | FC Bejaia(w) | 1 - 2 | AFAK Rezilane (w) |
2019-02-22 10:00:00 | JF Khroub(w) | 0 - 1 | AS Surete Nationale (w) |
Algerian Ligue Professionnelle 1 | |||
2019-02-22 17:00:00 | CA Bordj Bou Arreridj | 2 - 0 | JS Saoura |
Algerian Ligue Professionnelle 2 | |||
2019-02-22 14:00:00 | JSM Skikda | 1 - 1 | A Bou Saada |
2019-02-22 14:00:00 | MC Saida | 2 - 0 | Biskra |
2019-02-22 14:00:00 | MC Magra | 1 - 0 | USM Blida |
2019-02-22 15:59:00 | MC El Eulma | 0 - 0 | ASM Oran |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester | |||
2019-02-22 20:00:00 | Claypole | 0 - 0 | CA Atlas |
2019-02-22 20:00:00 | Deportivo Paraguayo | 1 - 1 | Real Pilar |
Argentina Prim C Metropolitana | |||
2019-02-22 20:00:00 | CA San Miguel | 0 - 0 | Deportivo Riestra |
2019-02-22 20:05:00 | Barracas Central | 6 - 0 | Comunicaciones BsAs |
2019-02-22 21:45:00 | Estudiantes de Caseros | 2 - 0 | Talleres Rem de Escalada |
Argentina Reserve League | |||
2019-02-22 12:00:00 | Colon Reserves | 0 - 2 | Banfield Reserves |
2019-02-22 12:00:00 | Lanus Reserves | 3 - 2 | Rosario Central Reserves |
2019-02-22 12:00:00 | Tigre Reserves | 3 - 0 | CA Patronato Reserves |
Argentine Division 1 | |||
2019-02-22 22:00:00 | Club Atletico Tigre | 2 - 1 | Patronato Parana |
ASEAN Hassanal Bolkiah U21 You | |||
2019-02-22 11:30:00 | Malaysia U22 | 1 - 0 | Myanmar U22 |
2019-02-22 11:30:00 | Cambodia U22 | 0 - 2 | Indonesia U22 |
Australia A-League | |||
2019-02-22 08:55:00 | Central Coast Mariners | 3 - 5 | Brisbane Roar |
Australia Brisbane Capital League 1 Reserves | |||
2019-02-22 08:40:00 | Tarragindi Tigers Reserves | 3 - 2 | Brisbane Athletic Reserves |
Australia Pre-Season Cup | |||
2019-02-22 06:45:00 | Kingborough Lions (w) | 2 - 0 | Clarence Utd (w) |
Australia Queensland State Women's Premier League | |||
2019-02-22 10:00:00 | Moreton Bay United (w) | 2 - 1 | Eastern Suburbs SC (w) |
Australia Victorian Premier League U21 | |||
2019-02-22 07:15:00 | South Melbourne U21 | 4 - 0 | Dandenong City U21 |
Australia West Premier Bam Creative Night Series | |||
2019-02-22 10:30:00 | Inglewood United | 0 - 4 | Perth SC |
2019-02-22 12:30:00 | Sorrento F.C. | 2 - 3 | Stirling Lions |
Austria Erste Division | |||
2019-02-22 18:10:00 | FC Blau Weiss Linz | 0 - 2 | FC Magna Wiener Neustadt |
2019-02-22 18:10:00 | Floridsdorfer AC | 2 - 0 | SKU Amstetten |
2019-02-22 18:10:00 | Austria Wien (Youth) | 1 - 3 | Kapfenberg |
2019-02-22 18:10:00 | FC Liefering | 4 - 0 | SV Horn |
Austria Landesliga | |||
2019-02-22 17:00:00 | SC Ostbahn XI | 1 - 0 | Favoritner AC |
Austrian Bundesliga | |||
2019-02-22 18:30:00 | LASK Linz | 2 - 0 | Austria Wien |
Azerbaijan Division 2 | |||
2019-02-22 11:00:00 | FK Kapaz Ganca | 1 - 2 | Zaqatala FK |
2019-02-22 11:00:00 | Turan Tovuz | 1 - 5 | PFC Neftchi II |
2019-02-22 11:00:00 | Sabayi II | 2 - 1 | Keshla FK II |
2019-02-22 11:00:00 | Olimpik-Shuvalan Baku | 1 - 3 | Qarabag II |
Bangladesh Premier League | |||
2019-02-22 10:00:00 | Mohammedan Dhaka | 1 - 1 | Sheikh Jamal |
2019-02-22 12:30:00 | Sheikh Russel KC | 2 - 0 | Abahani Limited |
Belgian Pro League | |||
2019-02-22 19:30:00 | KAA Gent | 2 - 1 | Standard Liege |
Belgian Second Division | |||
2019-02-22 19:30:00 | Westerlo | 2 - 2 | KVSK Lommel |
Belgian U21 | |||
2019-02-22 18:30:00 | Excelsior Mouscron U21 | 0 - 2 | Royal Charleroi U21 |
2019-02-22 18:30:00 | Racing Genk U21 | 0 - 2 | Club Brugge U21 |
Belgium Women's Premier League | |||
2019-02-22 19:00:00 | Racing Genk (w) | 7 - 0 | KSK Heist (w) |
2019-02-22 19:30:00 | KAA Gent Ladies (w) | 1 - 3 | Anderlecht (w) |
2019-02-22 19:30:00 | Oud Heverlee Leuven (w) | 1 - 4 | Standard Liege (w) |
Bolivia Primera Division | |||
2019-02-22 00:45:00 | Oriente Petrolero | 4 - 3 | San Jose |
Botswana Premier League | |||
2019-02-22 17:00:00 | Mochudi Centre Chiefs | 1 - 2 | Miscellaneous |
BRA CGD | |||
2019-02-22 22:30:00 | Atletico Clube Goianiense | 2 - 1 | Aparecidense GO |
BRA CP | |||
2019-02-22 18:00:00 | CE Forca e Luz RN | 0 - 0 | ASSU RN |
Brasil Cup | |||
2019-02-22 00:30:00 | Goias | 1 - 1 | CRB AL |
Brazil Campeonato Carioca | |||
2019-02-22 19:30:00 | Macae | 0 - 4 | Nova Iguacu |
2019-02-22 19:30:00 | Resende-RJ | 0 - 1 | Volta Redonda |
Brazil Campeonato Paulista | |||
2019-02-22 21:45:00 | Mirassol | 2 - 1 | Sao Bento |
Brazil Campeonato Paulista B | |||
2019-02-22 23:00:00 | XV de Piracicaba | 4 - 1 | Taubate |
Brazil Campeonato Paulista C | |||
2019-02-22 23:00:00 | Barretos SP | 1 - 0 | Primavera |
2019-02-22 23:00:00 | Comercial-SP | 2 - 0 | Olimpia SP |
Bulgaria B PFG | |||
2019-02-22 14:30:00 | PFK Montana | 1 - 0 | Chernomorets Balchik |
Chile Primera B | |||
2019-02-22 23:00:00 | Barnechea | 2 - 1 | Puerto Montt |
2019-02-22 23:00:00 | Deportes Temuco | 0 - 0 | San Luis Quillota |
Chile Primera Division | |||
2019-02-22 21:00:00 | CSD Antofagasta | 1 - 2 | Union Espanola |
2019-02-22 23:30:00 | Colo Colo | 1 - 0 | Universidad de Concepcion |
Colombia Copa Premier | |||
2019-02-22 00:30:00 | Deportes Quindio | 0 - 0 | Leones |
CONCACAF Champions League | |||
2019-02-22 01:00:00 | FC Kansas City | 3 - 0 | Toluca |
2019-02-22 03:00:00 | Herediano | 3 - 1 | Atlanta United |
Conmebol - Copa Sudamericana | |||
2019-02-22 00:30:00 | Deportiva Once Caldas | 0 - 2 | Deportivo Santani |
Copa Libertadores | |||
2019-02-22 00:30:00 | Libertad | 1 - 0 | Atletico Nacional Medellin |
Croatia 1.Division | |||
2019-02-22 17:00:00 | Rudes | 2 - 4 | Rijeka |
Cyprus 2 Division | |||
2019-02-22 17:00:00 | Aris Limassol | 2 - 1 | Anagennisi FC Deryneia |
2019-02-22 17:00:00 | Thoi Lakatamias | 2 - 4 | Onisilos Sotiras |
Czech Republic Gambrinus Liga | |||
2019-02-22 17:00:00 | Slovan Liberec | 2 - 0 | Dukla Prague |
Czech women's Cup | |||
2019-02-22 17:15:00 | Sparta Praha (w) | 11 - 1 | FC Viktoria Plzen (w) |
Denmark Superligaen | |||
2019-02-22 18:00:00 | Aalborg | 3 - 0 | Sonderjyske |
Egyptian Premier League | |||
2019-02-22 13:00:00 | Haras El Hedoud | 0 - 0 | Misr Elmaqasah |
2019-02-22 15:59:00 | Nogoom El Mostakbal | 0 - 1 | Al Masry |
England Ryman(Isthmian) League | |||
2019-02-22 19:45:00 | Heybridge Swifts | 1 - 0 | Witham Town |
England U23 1.Liga | |||
2019-02-22 19:00:00 | Nottingham Forest U23 | 2 - 2 | Leeds United U23 |
England U23 League Cup | |||
2019-02-22 12:00:00 | Birmingham City U23 | 2 - 1 | Colchester United U23 |
2019-02-22 14:00:00 | Fulham U23 | 2 - 0 | Reading U23 |
2019-02-22 19:00:00 | Hull City U23 | 2 - 2 | Swansea City U23 |
2019-02-22 19:00:00 | Wolves U23 | 2 - 0 | Oxford U23 |
2019-02-22 19:00:00 | Southampton U23 | 6 - 2 | North County U23 |
English Premier League | |||
2019-02-22 19:45:00 | Cardiff City | 1 - 5 | Watford |
2019-02-22 19:45:00 | West Ham United | 3 - 1 | Fulham |
Estonia Winter Tournament | |||
2019-02-22 17:35:00 | Parnu JK | 3 - 1 | Keila JK |
FFSA PL | |||
2019-02-22 09:45:00 | White City Woodville | 2 - 1 | West Torrens Birkalla |
2019-02-22 10:00:00 | Salisbury United | 0 - 3 | Cumberland United FC |
FFSA Premier League | |||
2019-02-22 09:00:00 | Campbelltown City SC | 2 - 3 | Adelaide Blue Eagles |
Finland Suomen Cup | |||
2019-02-22 17:00:00 | SJK Seinajoen | 1 - 1 | KPV |
France Ligue 1 | |||
2019-02-22 18:00:00 | Dijon | 0 - 1 | Saint Etienne |
2019-02-22 19:45:00 | Strasbourg | 1 - 1 | Lille |
France Ligue 2 | |||
2019-02-22 19:00:00 | Ajaccio | 2 - 1 | AJ Auxerre |
2019-02-22 19:00:00 | Clermont | 0 - 1 | Lorient |
2019-02-22 19:00:00 | Orleans US 45 | 2 - 0 | Sochaux |
2019-02-22 19:00:00 | Troyes | 2 - 1 | Le Havre |
2019-02-22 19:00:00 | Metz | 2 - 0 | Paris FC |
2019-02-22 19:00:00 | Stade Brestois | 3 - 1 | Grenoble |
2019-02-22 19:00:00 | Red Star FC 93 | 1 - 0 | Valenciennes |
2019-02-22 19:00:00 | Nancy | 3 - 1 | Ajaccio Gfco |
2019-02-22 19:00:00 | Avenir Sportif Beziers | 1 - 1 | Chateauroux |
France Ligue 3 | |||
2019-02-22 19:00:00 | Bourg Peronnas | 3 - 0 | Marignane Gignac |
2019-02-22 19:00:00 | Concarneau | 1 - 2 | Lyon Duchere |
2019-02-22 19:00:00 | Drancy | 2 - 1 | Entente Sannois |
2019-02-22 19:00:00 | Stade Lavallois MFC | 3 - 2 | Cholet So |
2019-02-22 19:00:00 | Quevilly | 1 - 3 | Avranches |
2019-02-22 19:00:00 | Rodez Aveyron | 4 - 1 | USL Dunkerque |
2019-02-22 19:00:00 | Tours | 2 - 0 | Le Mans |
2019-02-22 19:00:00 | Villefranche | 2 - 1 | Pau FC |
French Championnat Amateur | |||
2019-02-22 17:00:00 | Schiltigheim | 1 - 2 | Stade Reims II |
2019-02-22 19:00:00 | Toulon | 2 - 1 | OLYMPIQUE DE MARSEILLE B |
Futsal Spain Division De Honor | |||
2019-02-22 19:30:00 | Xota Navarra Futsal | 3 - 1 | Antequera Futsal |
2019-02-22 19:45:00 | DKV Seguros Zaragoza Indoor So | 1 - 1 | Peniscola Futsal |
2019-02-22 20:15:00 | F.C.Barcelona Futsal | 4 - 5 | Peinsa F.S. Cartagena Futsal |
Gambia GFA League | |||
2019-02-22 16:30:00 | Banjul Hawks FC | 0 - 0 | Marimoo |
German 3.Liga | |||
2019-02-22 18:00:00 | Vfr Aalen | 1 - 1 | SG Sonnenhof Grossaspach |
German Bundesliga | |||
2019-02-22 19:30:00 | Werder Bremen | 1 - 1 | VfB Stuttgart |
German Bundesliga 2 | |||
2019-02-22 17:30:00 | Union Berlin | 1 - 1 | Arminia Bielefeld |
2019-02-22 17:30:00 | Greuther Furth | 0 - 0 | Heidenheimer |
Germany Oberliga NOFV | |||
2019-02-22 18:00:00 | Brinkumer SV | 1 - 4 | FC Oberneuland |
2019-02-22 18:00:00 | TUS Mechtersheim | 4 - 0 | TSG Pfeddersheim |
2019-02-22 18:30:00 | SC Victoria Hamburg | 3 - 0 | TuS Osdorf |
Germany Regionalliga | |||
2019-02-22 18:00:00 | SV Babelsberg 03 | 3 - 0 | FC Lokomotive Leipzig |
2019-02-22 18:30:00 | Bonner | 3 - 1 | Rot-Weiss Essen |
Gibraltar Premier Division | |||
2019-02-22 19:30:00 | Gibraltar United | 1 - 1 | Gibraltar Phoenix |
Holland Eredivisie | |||
2019-02-22 19:00:00 | VVV Venlo | 0 - 1 | Heracles Almelo |
Holland Eredivisie Women's | |||
2019-02-22 18:30:00 | ADO Den Haag (w) | 4 - 1 | Zwolle (w) |
2019-02-22 18:30:00 | Ajax Amsterdam (w) | 1 - 0 | PSV Eindhoven (w) |
2019-02-22 18:30:00 | VV Alkmaar (w) | 1 - 1 | SC Heerenveen (w) |
2019-02-22 18:30:00 | Excelsior Barendrecht (w) | 1 - 0 | RKSV Achilles 29 (w) |
Holland Jupiler League | |||
2019-02-22 19:00:00 | Den Bosch | 1 - 2 | MVV Maastricht |
2019-02-22 19:00:00 | Helmond Sport | 1 - 3 | AZ Alkmaar (Youth) |
2019-02-22 19:00:00 | SC Cambuur | 1 - 3 | Dordrecht |
2019-02-22 19:00:00 | NEC Nijmegen | 5 - 0 | Almere City FC |
2019-02-22 19:00:00 | SC Telstar | 0 - 2 | Jong Ajax (Youth) |
2019-02-22 19:00:00 | RKC Waalwijk | 3 - 3 | Volendam |
2019-02-22 19:00:00 | Jong PSV Eindhoven (Youth) | 2 - 2 | Roda JC |
2019-02-22 19:00:00 | FC Twente Enschede | 1 - 0 | FC Eindhoven |
Iceland League Cup | |||
2019-02-22 18:10:00 | HK Kopavogs | 1 - 1 | Afturelding |
2019-02-22 19:00:00 | Fjolnir | 2 - 2 | Valur Reykjavik |
2019-02-22 21:10:00 | Grotta Seltjarnarnes | 1 - 0 | Haukar Hafnarfjordur |
Iceland League Cup B | |||
2019-02-22 19:00:00 | Leiknir F | 1 - 1 | HotturHuginn |
2019-02-22 20:00:00 | UMF Vidir | 1 - 1 | Reynir Sandgerdi |
2019-02-22 20:00:00 | KH Hlidarendi | 2 - 0 | Kordrengir |
2019-02-22 20:00:00 | KV Reykjavik | 2 - 5 | Vaengir Jupiters |
2019-02-22 21:00:00 | IR Reykjavik | 3 - 2 | Vestri |
India I-League 2nd Division | |||
2019-02-22 09:30:00 | South United | 1 - 3 | Kerala Blasters II |
2019-02-22 09:30:00 | Hyderabad FC | 2 - 1 | Chennaiyin II |
India League Division 1 | |||
2019-02-22 11:30:00 | Shillong Lajong FC | 1 - 1 | Gokulam Kerala FC |
India Mumbai Elite League | |||
2019-02-22 03:10:00 | PIFA Sports | 0 - 3 | GM Sports |
2019-02-22 10:00:00 | CFCI U19 | 2 - 2 | St Sebastian FC |
Indian Super League | |||
2019-02-22 14:00:00 | Atletico De Kolkata | 1 - 3 | Mumbai City |
Indonesia Cup | |||
2019-02-22 08:00:00 | Arema Malang | 2 - 2 | Persib Bandung |
2019-02-22 12:00:00 | Bali United | 2 - 0 | Persela Lamongan |
International Club Friendly | |||
2019-02-22 05:55:00 | FC Iskra Smolensk | 1 - 2 | Market Sveta |
2019-02-22 07:40:00 | Dnepr Smolensk | 0 - 0 | GUTID Saint Petersburg |
2019-02-22 09:30:00 | Trinec | 1 - 0 | Frydek-Mistek |
2019-02-22 09:30:00 | Slovan Bratislava B | 0 - 2 | FC Artmedia Petrzalka |
2019-02-22 09:50:00 | Sdyushor Zenit St Petersburg | 0 - 4 | FK Leningradets |
2019-02-22 09:55:00 | Meliorator Bucha | 0 - 0 | Obolon Brovar Kiev U19 |
2019-02-22 09:55:00 | Motor Zaporizhia | 1 - 2 | FC Victoria Mykolaivka |
2019-02-22 10:30:00 | Zenit-2 St.Petersburg | 3 - 2 | Thisted FC |
2019-02-22 12:00:00 | Ranheim IL | 0 - 0 | Stromsgodset |
2019-02-22 12:00:00 | Viljandi Tulevik | 1 - 3 | Trans Narva |
2019-02-22 12:30:00 | Stavropolye-2009 | 1 - 0 | Legion Dynamo |
2019-02-22 13:00:00 | Silkeborg | 4 - 1 | Trelleborgs FF |
2019-02-22 13:00:00 | SC Znojmo | 5 - 0 | Sardice |
2019-02-22 13:30:00 | Concordia Chiajna | 0 - 0 | ACS Flacara Horezu |
2019-02-22 14:00:00 | Terek Grozny | 2 - 0 | Dinamo Minsk |
2019-02-22 14:00:00 | Rakow Czestochowa | 0 - 1 | Skra Czestochowa |
2019-02-22 14:00:00 | GKS Katowice | 4 - 0 | Gornik Polkowice |
2019-02-22 14:00:00 | Rukh Vynnyky | 0 - 3 | Roskilde |
2019-02-22 14:25:00 | FC Volchansk | 1 - 1 | Hirnik Kryvyi Rih |
2019-02-22 15:15:00 | Ararat Yerevan | 0 - 1 | Ural Sverdlovsk Oblast |
2019-02-22 15:30:00 | Sarpsborg 08 | 3 - 2 | FK Ventspils |
2019-02-22 15:30:00 | Molde | 3 - 1 | Nomme JK Kalju |
2019-02-22 17:00:00 | Notodden FK | 6 - 0 | Pors Grenland |
2019-02-22 17:00:00 | Raufoss | 4 - 3 | Strommen |
2019-02-22 17:30:00 | Vaxjo FF (w) | 2 - 0 | Linkopings (w) |
2019-02-22 18:00:00 | Fredrikstad | 0 - 2 | Kvik Halden |
2019-02-22 18:15:00 | FC Espoo | 1 - 2 | JIPPO |
2019-02-22 19:25:00 | FCI Tallinn | 4 - 4 | Ajax Lasnamae |
2019-02-22 22:30:00 | CD Universidad de El Salvador | 2 - 2 | FC Cabanas |
International Friendly | |||
2019-02-22 13:00:00 | Russia U19 | 2 - 1 | Armenia U19 |
Iraqi Premier League | |||
2019-02-22 11:30:00 | Al Hussein | 2 - 2 | Al-Naft |
Ireland First Division | |||
2019-02-22 19:45:00 | Salthill Devon Galway | 2 - 3 | Shelbourne |
2019-02-22 19:45:00 | Limerick FC | 0 - 0 | Longford Town |
2019-02-22 19:45:00 | Athlone Town | 4 - 2 | Wexford (Youth) |
2019-02-22 19:45:00 | Drogheda United | 4 - 0 | Cobh Ramblers |
2019-02-22 19:45:00 | Cabinteely FC | 0 - 3 | Bray Wanderers |
Ireland Premier Division | |||
2019-02-22 19:45:00 | Cork City | 0 - 2 | Waterford United |
2019-02-22 19:45:00 | UC Dublin | 0 - 2 | Bohemians |
2019-02-22 19:45:00 | Sligo Rovers | 0 - 1 | St. Patricks Athletic |
2019-02-22 20:00:00 | Shamrock Rovers | 2 - 0 | Derry City |
2019-02-22 20:00:00 | Finn Harps | 1 - 1 | Dundalk |
Israel B League | |||
2019-02-22 10:30:00 | Maccabi Ironi Kiryat Ata | 0 - 0 | Maccabi Tzur Shalom |
2019-02-22 10:30:00 | Hapoel Bikat Hayarden | 1 - 0 | Maccabi Kiryat Gat |
2019-02-22 11:00:00 | Hapoel Migdal HaEmek | 1 - 2 | Hapoel Kaukab |
2019-02-22 11:00:00 | Hapoel Jerusalem | 0 - 0 | Moadon Sport Tira |
2019-02-22 11:30:00 | Ironi Nesher | 0 - 1 | Ironi Tiberias |
2019-02-22 11:30:00 | Hapoel Kafr Kanna | 1 - 0 | Rubi Shapira |
2019-02-22 11:30:00 | Maccabi Yavne | 0 - 2 | Kafr Qasim |
2019-02-22 11:30:00 | Maccabi Herzliya | 2 - 2 | Agudat Sport Nordia Jerusalem |
2019-02-22 12:00:00 | Hapoel Ironi Baka El Garbiya | 2 - 2 | Hapoel Bnei Zalfa |
2019-02-22 12:00:00 | Maccabi Kabilio Jaffa | 2 - 0 | Hapoel Azor |
2019-02-22 12:00:00 | Hapoel Holon Yaniv | 2 - 2 | Beitar Kfar Saba Shlomi |
Israel C League | |||
2019-02-22 09:00:00 | SC Cpa Tel Aviv | 0 - 4 | Shimshon Tel Aviv |
2019-02-22 09:15:00 | Tzeirey Kafr Kana | 0 - 1 | Maccabi Ma'alot Tarshiha |
2019-02-22 10:00:00 | Maccabi Beer Sheva | 0 - 1 | Beitar Ironi Maale Adumim |
2019-02-22 10:00:00 | Shimshon Bnei Tayibe | 1 - 1 | Hapoel Kfar Qasm Shuaa |
2019-02-22 11:00:00 | Beitar Petah Tikva | 2 - 1 | Ironi Beit Dagan |
2019-02-22 11:05:00 | Bnei Yeechalal Rehovot FC | 0 - 1 | Bnei Eilat |
2019-02-22 11:30:00 | Maccabi Ironi Netivot | 2 - 6 | SC Shicun Hamizrah |
2019-02-22 11:45:00 | Hapoel Kiryat Ono | 1 - 0 | Hapoel Hod HaSharon |
2019-02-22 12:00:00 | MS Tseirey Taybe | 1 - 1 | Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva |
Israel Leumit League | |||
2019-02-22 13:00:00 | Hapoel Ashkelon | 4 - 2 | Hapoel Marmorek lrony Rehovot |
2019-02-22 13:00:00 | Beitar Tel Aviv Ramla | 0 - 0 | Hapoel Kfar Saba |
2019-02-22 13:00:00 | Hapoel Rishon Lezion | 3 - 1 | Hapoel Acco |
2019-02-22 13:00:00 | Hapoel Iksal | 2 - 0 | Hapoel Afula |
2019-02-22 13:00:00 | Ironi Nir Ramat HaSharon | 0 - 1 | Hapoel Bnei Lod |
Italian Campionato Nazionale Primavera | |||
2019-02-22 13:30:00 | Napoli U20 | 1 - 0 | Udinese U20 |
2019-02-22 15:30:00 | Cittadella U20 | 2 - 1 | Padova U20 |
Italian Serie A | |||
2019-02-22 19:30:00 | AC Milan | 3 - 0 | Empoli |
Italian Serie B | |||
2019-02-22 20:00:00 | Verona | 1 - 0 | Salernitana |
J-League Division 1 | |||
2019-02-22 10:30:00 | Cerezo Osaka | 1 - 0 | Vissel Kobe |
Jordan Premier League | |||
2019-02-22 14:00:00 | AL-Sareeh | 2 - 4 | Al Wihdat Amman |
2019-02-22 16:30:00 | Al-Baq's | 1 - 1 | Al Aqaba SC |
Kenya Premier League | |||
2019-02-22 11:00:00 | Kangemi All Stars | 1 - 1 | St Josephs Youth |
2019-02-22 12:00:00 | Deckard Lian | 0 - 1 | Shabana FC |
2019-02-22 13:15:00 | Nairobi Star City | 0 - 2 | Wu Shuru |
2019-02-22 13:15:00 | Kibera Black Stars | 1 - 2 | Nairobi Stima |
Kuwait first Division Leagus | |||
2019-02-22 13:55:00 | Al-Sahel | 3 - 1 | Al-Salibikhaet |
2019-02-22 13:55:00 | Burgan SC | 0 - 2 | Al-Yarmouk |
Kuwaiti Premier League | |||
2019-02-22 15:15:00 | Al-Shabab(KUW) | 1 - 3 | Al-Jahra |
Leinster Senior Cup | |||
2019-02-22 19:30:00 | Liffeys Pearse | 0 - 4 | Crumlin United |
Liga de Elite | |||
2019-02-22 11:05:00 | Hang Sai | 0 - 1 | PSP Macau |
Liga Super Malaysia | |||
2019-02-22 13:00:00 | MISC-MIFA | 0 - 2 | Kedah |
2019-02-22 13:20:00 | Kuala Lumpur | 0 - 1 | Terengganu |
Mexico Liga MX Femenil | |||
2019-02-22 01:00:00 | Pachuca (w) | 3 - 0 | Toluca (w) |
2019-02-22 03:00:00 | Santos Laguna (w) | 0 - 1 | Monterrey (w) |
Mexico Segunda Division | |||
2019-02-22 18:00:00 | Deportivo Cafessa | 3 - 0 | FC Potosino |
2019-02-22 21:00:00 | CD Cruz Azul Hidalgo | 0 - 2 | Unam Pumas II |
2019-02-22 21:00:00 | Ciervos FC | 2 - 0 | Atletico Saltillo |
2019-02-22 23:00:00 | Ocelotes de la UNACH | 3 - 0 | Calor de San Pedro |
Mexico Youth U20 | |||
2019-02-22 15:00:00 | Veracruz U20 | 0 - 0 | CDSyC Cruz Azul U20 |
2019-02-22 15:00:00 | Atlas U20 | 3 - 0 | Tigres UANL U20 |
Myanmar League 2 | |||
2019-02-22 09:00:00 | Ispe FC | 4 - 0 | Myanmar Universitet |
2019-02-22 09:00:00 | Mawyawadi | 4 - 0 | Silver Stars |
Northern Ireland Premier League | |||
2019-02-22 19:45:00 | Crusaders | 1 - 1 | Glenavon Lurgan |
Panama Reserve League | |||
2019-02-22 22:00:00 | CD Arabe Unido Reserves | 2 - 2 | Costa Del Este Reserves |
Paraguay reserve team league | |||
2019-02-22 11:00:00 | Sol de America Reserves | 0 - 0 | Sportivo San Lorenzo Reserve |
Persian Gulf Pro League | |||
2019-02-22 11:30:00 | Esteghlal Khozestan | 1 - 1 | Sanat-Naft |
2019-02-22 12:00:00 | Shahr Khodrou | 2 - 0 | Sepidrood Rasht |
2019-02-22 12:00:00 | Nassaji Mazandaran | 2 - 0 | Foolad Khozestan |
2019-02-22 12:00:00 | Mashin Sazi | 0 - 1 | Peykan |
Peru Primera Division | |||
2019-02-22 20:30:00 | UTC Cajamarca | 0 - 0 | Carlos Manucci |
Peru Reserves League | |||
2019-02-22 15:59:00 | UTC Cajamarca Reserves | 6 - 0 | Carlos Manucci Reserves |
Poland Ekstraklasa | |||
2019-02-22 17:00:00 | Arka Gdynia | 1 - 2 | Piast Gliwice |
2019-02-22 19:30:00 | Korona Kielce | 1 - 1 | Pogon Szczecin |
Portugal Primeira Liga | |||
2019-02-22 19:00:00 | Sporting Braga | 0 - 2 | Belenenses |
2019-02-22 21:15:00 | CD Tondela | 0 - 3 | FC Porto |
Portugal U23 | |||
2019-02-22 11:00:00 | Sporting Lisbon Sad U23 | 2 - 2 | Rio Ave U23 |
2019-02-22 15:00:00 | Braga U23 | 1 - 1 | Estoril U23 |
2019-02-22 15:00:00 | Feirense U23 | 2 - 1 | Belenenses U23 |
Primera Division de Paraguay | |||
2019-02-22 21:45:00 | Sol de America | 1 - 6 | Sportivo San Lorenzo |
2019-02-22 23:45:00 | Cerro Porteno | 1 - 1 | FC Nacional Asuncion |
Primera Division de Venezuela | |||
2019-02-22 19:00:00 | Deportivo Tachira | 0 - 0 | Monagas SC |
Qatar League | |||
2019-02-22 13:50:00 | Al Khor SC | 3 - 1 | Qatar SC |
2019-02-22 16:10:00 | Umm Salal | 0 - 1 | Al-Khuraitiat |
QLD Premier League | |||
2019-02-22 09:00:00 | Redlands United FC | 0 - 8 | Gold Coast Knights |
Romania - Liga 2 Seria | |||
2019-02-22 12:00:00 | Chindia Targoviste | 3 - 2 | CS Aerostar Bacau |
Romania Liga I | |||
2019-02-22 18:00:00 | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 0 - 0 | FC Viitorul Constanta |
Rwanda National League | |||
2019-02-22 13:30:00 | Espoir FC | 0 - 0 | Police(RWA) |
2019-02-22 13:30:00 | Etincelles | 3 - 2 | Bugesera |
2019-02-22 13:30:00 | Muhanga | 5 - 2 | Amagaju |
2019-02-22 13:30:00 | Mukura | 0 - 3 | Rayon Sports FC |
Saudi Arabia Division 2 | |||
2019-02-22 12:45:00 | Al-Muzahmiyya | 0 - 0 | Al-Suqoor(KSA) |
2019-02-22 12:55:00 | Al-Taqdom | 1 - 0 | Al-Draih |
2019-02-22 12:55:00 | Al Bukayriyah | 2 - 2 | Al Sahel |
2019-02-22 12:55:00 | Al Kholood | 1 - 0 | Al Drae |
2019-02-22 13:00:00 | Arar FC | 3 - 1 | Al-Hait |
2019-02-22 13:05:00 | Al-Akhdoud | 4 - 0 | Al-Riyadh |
2019-02-22 13:10:00 | Hercue | 3 - 1 | Al-Jndal |
2019-02-22 13:10:00 | Afief | 3 - 2 | Al-Arabi(KSA) |
2019-02-22 13:20:00 | Al-Ghazwa | 0 - 0 | Al-Sadd FC(SA) |
2019-02-22 13:20:00 | Alwatani | 1 - 1 | Wajj |
Saudi Professional League | |||
2019-02-22 12:55:00 | Al-Taawon | 4 - 1 | Al-Baten |
2019-02-22 15:15:00 | Al-Qadasiya | 0 - 1 | Al-Shabab(KSA) |
2019-02-22 17:25:00 | Al Wehda Mecca | 4 - 1 | Ohod Medina |
Scottish Premier League | |||
2019-02-22 19:45:00 | Dundee | 2 - 4 | Hibernian |
Serbian Superliga | |||
2019-02-22 17:00:00 | Vojvodina Novi Sad | 0 - 1 | Radnicki Nis |
South Africa First League | |||
2019-02-22 13:30:00 | Cape Umoya United | 1 - 1 | Marumo Gallants FC |
South Africa Premier Soccer League | |||
2019-02-22 18:00:00 | Chippa United | 1 - 1 | Lamontville Golden Arrows |
Spain Segunda Women | |||
2019-02-22 20:50:00 | UD Geneto Del Teide (w) | 0 - 0 | UD Orotava (w) |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | |||
2019-02-22 17:30:00 | Villarreal C | 2 - 2 | Novelda CF |
2019-02-22 19:00:00 | CD Cabecense | 0 - 3 | Lucena CF |
2019-02-22 21:00:00 | Villa Santa Brigida | 0 - 2 | Panaderia Pulido |
Spanish La Liga | |||
2019-02-22 20:00:00 | RCD Espanyol | 1 - 1 | SD Huesca |
Spanish Segunda Division | |||
2019-02-22 20:00:00 | Tenerife | 2 - 2 | Mallorca |
Sweden Cupen | |||
2019-02-22 18:00:00 | Assyriska Turab IK JKP | 0 - 2 | IFK Norrkoping FK |
Swiss Challenge League | |||
2019-02-22 19:00:00 | FC Wil 1900 | 1 - 1 | Lausanne Sports |
Tanzania Ligue 1 | |||
2019-02-22 13:00:00 | Azam | 1 - 3 | Simba Sports Club |
Thai Division 1 League | |||
2019-02-22 12:00:00 | Udon Thani | 2 - 1 | Ubon UMT United |
Thai Premier League | |||
2019-02-22 13:00:00 | Ratchaburi FC | 3 - 2 | Trat FC |
The German oberliga Westfalen | |||
2019-02-22 19:00:00 | Westfalia Herne | 2 - 0 | Hammer SpVg |
The lowlands of Scotland League | |||
2019-02-22 19:45:00 | Spartans | 2 - 0 | Gala Fairydean |
Turkey 1. Lig | |||
2019-02-22 15:59:00 | Istanbulspor | 0 - 3 | Hatayspor |
2019-02-22 15:59:00 | Balikesirspor | 2 - 1 | Afjet Afyonspor |
Turkey Super Lig | |||
2019-02-22 17:30:00 | Goztepe | 1 - 3 | Trabzonspor |
2019-02-22 17:30:00 | Caykur Rizespor | 3 - 0 | Yeni Malatyaspor |
Turkey U21 Ligi 1 | |||
2019-02-22 09:00:00 | Istanbulspor AS U21 | 6 - 0 | Hatayspor U21 |
2019-02-22 09:00:00 | Balikesirspor U21 | 3 - 1 | Afjet Afyonspor U21 |
Turkey U21 Super League | |||
2019-02-22 09:00:00 | Goztepe U21 | 2 - 0 | Trabzonspor U21 |
2019-02-22 09:00:00 | Rizespor U21 | 1 - 0 | Yeni Malatyaspor U21 |
UAE Division 1 Group A | |||
2019-02-22 13:25:00 | Al Taawon | 0 - 2 | Khor Fakkan |
2019-02-22 13:30:00 | Masfut | 2 - 3 | Masafi |
2019-02-22 15:59:00 | Al Arabi(UAE) | 1 - 1 | Al-Thaid |
UAE Pro-League | |||
2019-02-22 13:30:00 | Dabba Al-Fujairah | 1 - 1 | Emirates Club |
2019-02-22 13:30:00 | Ittihad Kalba | 0 - 3 | Al-Dhafra |
2019-02-22 16:15:00 | Al-Sharjah | 2 - 0 | Al Ahli(UAE) |
UAE RL | |||
2019-02-22 13:35:00 | Al-Jazira Reserve | 2 - 0 | Baniyas SC Reserves |
2019-02-22 13:35:00 | Al Wahda Abu Dhabi Reserves | 2 - 0 | Al Wasl SC Reserves |
Uganda Division 2 | |||
2019-02-22 13:00:00 | Kira United | 1 - 0 | Airtel Kitara FC |
2019-02-22 13:00:00 | Proline FC | 3 - 0 | Kireka United |
Uganda Premier League | |||
2019-02-22 13:00:00 | Vipers | 3 - 0 | Bright Stars |
Ukraine League Reserve | |||
2019-02-22 10:00:00 | FK Lviv Reserves | 1 - 2 | Chernomorets Odessa Reserves |
Ukraine U21 Liga | |||
2019-02-22 10:00:00 | Lviv U21 | 1 - 2 | Chernomorets Odessa U21 |
2019-02-22 12:00:00 | FC Mariupol U21 | 3 - 0 | Olimpic Donetsk U21 |
United Arab Emirates U21 | |||
2019-02-22 13:35:00 | Al Wehda U21(KSA) | 2 - 0 | Wasl Dubai U21 |
VIC Premier League | |||
2019-02-22 08:45:00 | Hume City | 1 - 0 | Oakleigh Cannons |
2019-02-22 08:45:00 | Melbourne Knights | 4 - 3 | Altona Magic |
2019-02-22 08:50:00 | Pascoe Vale SC | 2 - 4 | Bentleigh greens |
2019-02-22 09:35:00 | South Melbourne | 1 - 0 | Dandenong City SC |
Vietnam Championship U19 | |||
2019-02-22 06:30:00 | Khatoco Khanh Hoa U19 | 0 - 0 | Dong Nai U19 |
2019-02-22 07:30:00 | SHB Da Nang U19 | 3 - 2 | Thanh Hoa U19 |
2019-02-22 08:00:00 | Hoang Anh Gia Lai U19 | 3 - 0 | Phu Yen U19 |
2019-02-22 08:00:00 | The Cong U19 | 5 - 1 | Nam Dinh U19 |
2019-02-22 08:00:00 | Pho Hien U19 | 0 - 1 | T T Hanoi U19 |
2019-02-22 08:00:00 | An Giang U19 | 0 - 0 | Becamex Binh Duong U19 |
2019-02-22 08:00:00 | Ben Tre U19 | 1 - 3 | Tay Ninh U19 |
2019-02-22 08:35:00 | Lam Dong U19 | 3 - 1 | Binh Dinh U19 |
2019-02-22 09:45:00 | Huda Hue U19 | 1 - 2 | Song Lam Nghe An U19 |
2019-02-22 10:00:00 | CLB TPHCM U19 | 1 - 0 | Dong Tam Long An U19 |
Wales Cymru Alliance | |||
2019-02-22 19:30:00 | Holywell | 0 - 2 | Buckley Town |
2019-02-22 20:00:00 | Bangor City FC | 0 - 4 | Ruthin Town FC |
Welsh Football League First Division | |||
2019-02-22 19:30:00 | Pen-y-Bont FC | 5 - 2 | Goytre Utd |
2019-02-22 19:30:00 | Taffs Well | 1 - 3 | Afan Lido |
2019-02-22 19:30:00 | Cambrian Clydach | 3 - 3 | Cwmamman United |
Welsh Premier League | |||
2019-02-22 19:45:00 | Bala Town F.C. | 2 - 2 | Newtown AFC |