- ALL MATCH
- Albania
- Algeria
- Argentina
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bolivia
- Bosnia
- Morocco
- Brazil
- Bulgaria
- Chile
- Colombia
- United States
- Americas
- Africa
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- England
- Estonia
- Finland
- France
- Spain
- Germany
- Greece
- Netherlands
- Hungary
- Iceland
- India
- Indonesia
- International
- Iraq
- Ireland
- Israel
- Italy
- Jordan
- Kenya
- Lebanon
- Guatemala
- North Macedonia
- Malta
- Mexico
- Myanmar
- New Zealand
- Nicaragua
- Northern Ireland
- Panama
- Peru
- Poland
- Portugal
- Ecuador
- El Salvador
- Paraguay
- Venezuela
- Tunisia
- Qatar
- Romania
- San Marino
- Saudi Arabia
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- South Africa
- Sweden
- Switzerland
- Syria
- Tanzania
- Thailand
- Turkey
- UAE
- Ukraine
- Uruguay
- Wales
International Club Friendly | |||
2018-02-17 01:00:00 | Nagano Parceiro (w) | 1 - 0 | AS Elfen Sayama (w) |
2018-02-17 01:00:00 | Kanagawa University (w) | 2 - 4 | Orca Kamogawa FC (w) |
2018-02-17 01:00:00 | JEF United Ichihara Chiba (w) | 0 - 1 | Vegalta Sendai (w) |
2018-02-17 01:00:00 | DLSU (w) | 1 - 0 | FEU Tamaraws (w) |
2018-02-17 01:30:00 | Central Norte Salta | 2 - 2 | Sol de America de Formosa |
2018-02-17 03:00:00 | Giravanz Kitakyushu | 0 - 0 | Consadole Sapporo |
2018-02-17 05:00:00 | FC Tokyo | 1 - 0 | Yokohama Marinos |
2018-02-17 06:00:00 | Bonnyrigg White Eagles | 3 - 0 | Sydney Olympic |
2018-02-17 06:00:00 | JEF United Ichihara Chiba (w) | 1 - 2 | NTV Beleza (w) |
2018-02-17 06:00:00 | Nagano Parceiro (w) | 3 - 0 | Orca Kamogawa FC (w) |
2018-02-17 06:00:00 | Kanagawa University (w) | 0 - 2 | Urawa Red Diamonds (w) |
2018-02-17 06:30:00 | South Hobart | 5 - 1 | Hobart Zebras |
2018-02-17 07:00:00 | UST Growling Tigers (w) | 3 - 2 | Fighting Maroons (w) |
2018-02-17 07:00:00 | FK Isloch Minsk | 2 - 0 | Torpedo-MAZ Minsk |
2018-02-17 08:00:00 | Mako | - | Kiskinfelegyhazi Tk |
2018-02-17 09:00:00 | FK Ural-2 | 3 - 1 | Chelyabinsk |
2018-02-17 09:00:00 | Hradec Kralove | 9 - 1 | SK Viktorie Jirny |
2018-02-17 09:00:00 | Rudes | 1 - 0 | NK Samobor |
2018-02-17 09:00:00 | Odra Opole | 0 - 0 | MKS Kluczbork |
2018-02-17 09:00:00 | Stiinta Miroslava | - | SC Municipal Petrotub Roman |
2018-02-17 09:00:00 | Sportul Snagov | 4 - 1 | CS Paulesti |
2018-02-17 09:05:00 | Veles | 1 - 0 | FK Ryazan |
2018-02-17 09:30:00 | Pardubice | 1 - 0 | Otrokovice |
2018-02-17 09:30:00 | Slavoj Vysehrad | 2 - 3 | Marila Pribram |
2018-02-17 09:45:00 | FC Minsk | 1 - 1 | Luch Minsk |
2018-02-17 10:00:00 | AB Copenhagen | 2 - 3 | Nykobing FC |
2018-02-17 10:00:00 | Herfolge Boldklub Koge | 0 - 1 | Hvidovre IF |
2018-02-17 10:00:00 | Slavia Kromeriz | 1 - 6 | MFK Skalica |
2018-02-17 10:00:00 | Bekescsaba | 1 - 3 | UTA Arad |
2018-02-17 10:00:00 | GKS Jastrzebie | 4 - 0 | GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
2018-02-17 10:00:00 | Balmazujvarosi FC | 4 - 0 | Cigand SE |
2018-02-17 10:00:00 | Vitkovice | 1 - 3 | Opava |
2018-02-17 10:00:00 | Vyskov | 1 - 1 | Frydek-Mistek |
2018-02-17 10:00:00 | Stavropolye-2009 | 2 - 0 | FK Biolog |
2018-02-17 10:00:00 | Parndorf | 3 - 1 | SV Wimpassing |
2018-02-17 10:00:00 | SOROKSAR | 2 - 1 | Vasas |
2018-02-17 10:00:00 | Puszcza Niepolomice | 2 - 2 | Sandecja Nowy Sacz |
2018-02-17 10:00:00 | FK Imt | 0 - 9 | FK Brodarac |
2018-02-17 10:00:00 | NK Dugopolje | 0 - 0 | NK Lucko |
2018-02-17 10:00:00 | Chernomorets Pomorie | 5 - 1 | Zagorets |
2018-02-17 10:00:00 | FK Zalgiris Vilnius B | 0 - 2 | BFC Daugavpils |
2018-02-17 10:05:00 | Suduva | 5 - 0 | Stumbras |
2018-02-17 10:15:00 | Dalum | 4 - 0 | B 1909 Odense |
2018-02-17 10:30:00 | Rosenborg | 5 - 0 | Nardo FK |
2018-02-17 10:30:00 | Vaxjo FF (w) | - | IFK Kalmar (w) |
2018-02-17 11:00:00 | FC Wacker Innsbruck Amateure | 3 - 3 | Kufstein |
2018-02-17 11:00:00 | HIK Hellerup | 2 - 0 | Landskrona BoIS |
2018-02-17 11:00:00 | Orgryte | 3 - 0 | Utsiktens BK |
2018-02-17 11:00:00 | Chojniczanka Chojnice | 3 - 1 | OKS Stomil Olsztyn |
2018-02-17 11:00:00 | Odra Opole | 2 - 2 | Rekord Bielsko-Biala |
2018-02-17 11:00:00 | Urartu | 0 - 4 | FK Ruan Tosno |
2018-02-17 11:00:00 | Pogon Siedlce | 3 - 0 | Znicz Pruszkow |
2018-02-17 11:00:00 | Lokomotiva Skopje | 0 - 3 | FK Tikves Kavadarci |
2018-02-17 11:40:00 | Sollentuna United | 8 - 1 | Newroz FC |
2018-02-17 12:00:00 | SAK Klagenfurt | 1 - 6 | SG Austria Klagenfurt |
2018-02-17 12:00:00 | FK Zeleznicar Pancevo | 0 - 3 | FK Jedinstvo Surcin |
2018-02-17 12:00:00 | Strommen | 2 - 1 | Ham-Kam |
2018-02-17 12:00:00 | Loko Vltavin | 2 - 1 | FK MAS Taborsko |
2018-02-17 12:00:00 | Sandvikens IF | 3 - 0 | Hudiksvalls ABK |
2018-02-17 12:00:00 | FC Trollhattan | 2 - 2 | Grebbestads IF |
2018-02-17 12:00:00 | Mezokovesd Zsory | 4 - 0 | Cegled |
2018-02-17 12:00:00 | Shinnik M Yaroslavl | 2 - 3 | Spartak Kostroma |
2018-02-17 12:00:00 | Tsarsko Selo | 1 - 0 | Botev Galabovo |
2018-02-17 12:00:00 | MFK Dubnica nad Vahom | 2 - 1 | Nove Mesto |
2018-02-17 12:00:00 | Valerenga B | 3 - 1 | Gjelleraasen IL |
2018-02-17 12:30:00 | FK Graffin Vlasim | 4 - 1 | Litomerice |
2018-02-17 12:30:00 | Septemvri Sofia | 0 - 0 | CSKA 1948 Sofia |
2018-02-17 12:30:00 | PFC Nesebar | 2 - 1 | FC Sozopol |
2018-02-17 13:00:00 | Ullensaker/Kisa IL | 3 - 0 | Raufoss |
2018-02-17 13:00:00 | Ringkobing | 1 - 2 | Skive IK |
2018-02-17 13:00:00 | Mjallby AIF | 2 - 1 | Kristianstads FF |
2018-02-17 13:00:00 | Kriens | 4 - 3 | BSC Old Boys |
2018-02-17 13:00:00 | BATE Borisov | 3 - 0 | FK Riteriai |
2018-02-17 13:00:00 | Elverum | 3 - 1 | Eidsvold Turn |
2018-02-17 13:00:00 | Notodden FK | 4 - 1 | Baerum SK |
2018-02-17 13:00:00 | IK Brage | 3 - 1 | Nykopings BIS |
2018-02-17 13:00:00 | FC Flora Tallinn | 4 - 2 | Trans Narva |
2018-02-17 13:20:00 | Wacker Burghausen | 1 - 0 | Wacker |
2018-02-17 13:50:00 | ACS Ghiroda | 4 - 2 | CNS Cetate Deva |
2018-02-17 13:58:00 | ND Gorica | - | Dinamo Zagreb II |
2018-02-17 14:00:00 | CSKA Moscow | 0 - 0 | Esbjerg |
2018-02-17 14:00:00 | Mjondalen IF | 2 - 0 | Kongsvinger |
2018-02-17 14:00:00 | Pitea IF (w) | - | Umea IK (w) |
2018-02-17 14:00:00 | Viktoria Zizkov | 2 - 2 | Chrudim |
2018-02-17 14:00:00 | Maribor | 4 - 1 | NK Publikum Celje |
2018-02-17 14:15:00 | TPS Turku | 11 - 2 | BK-46 Karis Karjaa |
2018-02-17 15:00:00 | Rostov FK | 2 - 1 | Aalesund FK |
2018-02-17 15:00:00 | AFC Eskilstuna | 2 - 0 | Vasteras SK FK |
2018-02-17 17:00:00 | Asane Fotball | 0 - 0 | Floro |
2018-02-17 19:00:00 | Igrejinha | 1 - 1 | CE Lajeadense |
2018-02-17 19:00:00 | Newbridge Town | 1 - 2 | Longford Town |
2018-02-17 19:00:00 | Aimore RS | 2 - 3 | Esportivo RS |
2018-02-17 20:00:00 | ELCO LTD St Peters | 2 - 1 | SLH St Pauls Utd |
2018-02-17 22:00:00 | San Jose Earthquakes | 4 - 2 | LA Galaxy |
2018-02-17 22:00:00 | Atlanta United | 1 - 3 | Columbus Crew |
2018-02-17 22:00:00 | Philadelphia Union | 1 - 2 | DC United |
2018-02-17 22:00:00 | LA Galaxy | - | San Jose Earthquakes |
2018-02-17 22:00:00 | TGE Dieppe Bay Eagles | 1 - 0 | Fast Cash Saddlers Utd |
2018-02-17 22:30:00 | SV River Plate | 1 - 5 | SV Deportivo Nacional |
International Friendly | |||
2018-02-17 12:30:00 | Morocco (w) football U17 | 0 - 1 | South Africa (w) U17 |
2018-02-17 18:00:00 | Benin (w) | 8 - 0 | Togo?w? |
2018-02-17 21:00:00 | Chile (w) U17 | 0 - 1 | USA (w) U17 |