- ALL MATCH
- Albania
- Algeria
- Bahrain
- Bangladesh
- Belarus
- Brazil
- Bulgaria
- China
- Colombia
- Americas
- Costa
- Czech Republic
- Egypt
- England
- Estonia
- International
- Finland
- Georgia
- Indonesia
- Kuwait
- Libya
- Guatemala
- Lithuania
- Malta
- Morocco
- Nicaragua
- United States
- Norway
- Iran
- Portugal
- El Salvador
- Mexico
- Saudi Arabia
- Russia
- Spain
- Syria
- Europe
- Ukraine
- Uzbekistan
- Wales
Albania Super league | |||
2017-10-12 12:00:00 | Luftetari | 1 - 2 | Kamza |
2017-10-12 12:00:00 | Lushnja KS | 0 - 2 | KS Perparimi Kukesi |
2017-10-12 12:00:00 | Vllaznia Shkoder | 1 - 1 | Flamurtari |
2017-10-12 15:00:00 | Skenderbeu Korca | 2 - 1 | KF Laci |
2017-10-12 15:00:00 | Teuta Durres | 1 - 2 | Partizani Tirana |
Algeria U20 Youth League | |||
2017-10-12 12:00:00 | Tadjenant U21 | 1 - 4 | USM Blida U21 |
2017-10-12 12:10:00 | NA Hussein Dey U21 | 0 - 0 | Paradou AC U21 |
2017-10-12 13:30:00 | USM Bel Abbes U21 | 2 - 2 | JS Kabylie U21 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 | |||
2017-10-12 15:00:00 | NA Hussein Dey | 1 - 1 | Paradou AC |
2017-10-12 15:00:00 | DRB Tadjenant | 1 - 0 | USM Blida |
2017-10-12 16:45:00 | USM Bel Abbes | 4 - 1 | JS kabylie |
Argentina Torneo B | |||
2017-10-12 17:00:00 | Gimnasia Mendoza | 5 - 0 | Union Aconquija |
Bahraini King’s Cup | |||
2017-10-12 15:00:00 | Busaiteen | 3 - 1 | Al-Tadhmon |
2017-10-12 15:00:00 | Al-Ittifaq | 2 - 2 | Isa Town |
2017-10-12 15:00:00 | Sitra | 0 - 1 | Qalali |
Bangladesh Premier League | |||
2017-10-12 07:35:00 | Kawran Bazar Progoti | 0 - 1 | Feni SC |
2017-10-12 09:35:00 | Victoria Sporting Club | 1 - 2 | Uttar Baridhara SC |
Belarus Reserve League | |||
2017-10-12 11:00:00 | Neman Grodno Reserves | 1 - 0 | FK Gorodeya Reserves |
BRA D4 | |||
2017-10-12 18:00:00 | Coritiba FBC Itabaiana | 4 - 1 | AD Boquinhense |
2017-10-12 19:00:00 | Ibis SC | 0 - 0 | Ferroviario do Cabo |
Brazil Campeonato Paulista Youth | |||
2017-10-12 19:30:00 | Cruzeiro (Youth) | 1 - 1 | Coritiba PR (Youth) |
Brazil Serie A | |||
2017-10-12 00:45:00 | Avai FC SC | 1 - 2 | Vasco da Gama |
2017-10-12 00:45:00 | Atletico Mineiro | 1 - 0 | Sao Paulo |
2017-10-12 00:45:00 | Gremio (RS) | 0 - 1 | Cruzeiro (MG) |
2017-10-12 20:00:00 | Ponte Preta | 1 - 1 | Santos |
2017-10-12 20:00:00 | Vitoria BA | 1 - 2 | Sport Club Recife PE |
2017-10-12 20:00:00 | Flamengo | 1 - 1 | Fluminense RJ |
Bulgaria Premier League | |||
2017-10-12 17:00:00 | Botev Plovdiv | 5 - 0 | Septemvri Sofia |
Bulgaria U19 | |||
2017-10-12 12:30:00 | FC Dunav Ruse U19 | 0 - 1 | Cherno More U19 |
2017-10-12 12:30:00 | Pirin Blagoevgrad U19 | 1 - 0 | CSKA Sofia U19 |
2017-10-12 12:30:00 | Levski Sofia U19 | 4 - 0 | Lokomotiv Plovdiv U19 |
Calcutta Football League | |||
2017-10-12 09:00:00 | Patha Chakra | 4 - 3 | Army Red |
Chinese Taipei Intercity League | |||
2017-10-12 07:30:00 | FuJen University FC | 1 - 1 | Tatung FC |
Colombia Copa Cup | |||
2017-10-12 00:45:00 | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | Patriotas FC |
Copa Libertadores Femenino | |||
2017-10-12 11:15:00 | Estudiantes de Guarico (w) | 1 - 1 | Union Espanola (w) |
2017-10-12 13:30:00 | Deportivo Capiata (w) | 1 - 2 | River Plate (w) |
2017-10-12 21:00:00 | Independiente Santa Fe (w) | 9 - 2 | Deportivo Ita (w) |
2017-10-12 23:15:00 | Sportivo Limpeno (w) | 0 - 2 | Audax SP (w) |
Costa Rica Primera Division | |||
2017-10-12 02:00:00 | Herediano | 4 - 1 | Municipal Liberia |
2017-10-12 02:00:00 | Santos De Guapiles | 2 - 1 | Alajuelense |
2017-10-12 02:00:00 | Deportivo Saprissa | 1 - 2 | Perez Zeledon |
Czech Republic U19 League | |||
2017-10-12 08:30:00 | Bohemians 1905 U19 | 0 - 4 | Sparta Praha U19 |
2017-10-12 11:00:00 | Sigma Olomouc U19 | 2 - 0 | Tescoma Zlin U19 |
Egypt Division 2 | |||
2017-10-12 13:00:00 | Future FC | 1 - 0 | Haras El Hedoud |
Egyptian Premier League | |||
2017-10-12 12:45:00 | Pyramids FC | 1 - 1 | El Mokawloon El Arab |
2017-10-12 15:05:00 | Al Masry | 3 - 2 | Misr Elmaqasah |
2017-10-12 18:00:00 | Al Ahly SC | 2 - 0 | Al-Ittihad Alexandria |
England Continental Cup | |||
2017-10-12 18:30:00 | Arsenal (w) | 7 - 0 | London Bees (w) |
2017-10-12 18:30:00 | Durham Wildcats LFC (w) | 0 - 0 | Sunderland (w) |
2017-10-12 18:30:00 | Doncaster Rovers Belles (w) | 0 - 3 | Everton FC (w) |
2017-10-12 18:45:00 | Watford (w) | 1 - 0 | Millwall (w) |
2017-10-12 18:45:00 | Tottenham Hotspur (w) | 2 - 0 | Bristol Academy (w) |
English Women's Conference South | |||
2017-10-12 18:30:00 | Chichester City (w) | 3 - 2 | Portsmouth (w) |
Estonia Esi Liiga | |||
2017-10-12 15:59:00 | Tallinna FC Levadia B | 2 - 3 | FC Kuressaare |
FIFA U-17 World Cup | |||
2017-10-12 11:30:00 | Mali U17 | 3 - 1 | New Zealand U17 |
2017-10-12 11:30:00 | Turkey U17 | 1 - 3 | Paraguay U17 |
2017-10-12 14:30:00 | USA U17 | 1 - 3 | Colombia U17 |
2017-10-12 14:30:00 | GhanaU17 | 4 - 0 | India U17 |
Fiji cup | |||
2017-10-12 02:00:00 | Suva FC | 3 - 1 | Tavua FC |
2017-10-12 04:00:00 | Ba | 2 - 2 | Dreketi FC |
2017-10-12 06:00:00 | Labasa FC | 1 - 1 | Rewa FC |
2017-10-12 08:00:00 | Lautoka | 1 - 0 | Nadi FC |
Finland Veikkausliga | |||
2017-10-12 15:30:00 | HIFK | 4 - 0 | PS Kemi Kings |
2017-10-12 15:30:00 | Jyvaskyla JK | 0 - 0 | Ilves Tampere |
2017-10-12 15:30:00 | KuPs | 1 - 1 | RoPS Rovaniemi |
2017-10-12 15:30:00 | Lahti | 0 - 1 | IFK Mariehamn |
2017-10-12 15:30:00 | Vaasa VPS | 2 - 2 | Inter Turku |
2017-10-12 17:00:00 | SJK Seinajoen | 0 - 2 | HJK Helsinki |
Georgia Division | |||
2017-10-12 11:00:00 | Gagra Tbilisi | 1 - 2 | WIT Georgia Tbilisi |
2017-10-12 11:00:00 | Samgurali Tskh | 1 - 2 | Guria Lanchkhuti |
Georgia U19 League | |||
2017-10-12 08:50:00 | Lokomotivi Tbilisi U19 | 2 - 0 | FC Tskhinvali U19 |
2017-10-12 11:00:00 | Sioni Bolnisi U19 | 2 - 3 | FC Rustavi U19 |
2017-10-12 13:55:00 | Dinamo Tbilisi U19 | 2 - 1 | FC Saburtalo Tbilisi U19 |
India Mizoram Premier League | |||
2017-10-12 06:00:00 | Chanmari FC | 1 - 2 | Chhinga Veng FC |
2017-10-12 08:45:00 | Ramhlun North FC | 1 - 0 | Bethlehem VT FC |
India Shillong Premier League | |||
2017-10-12 11:30:00 | MLP Football Team | 3 - 1 | Shillong United |
Indonesia Division 1 | |||
2017-10-12 08:00:00 | PSIM Yogyakarta | 2 - 1 | Persipur Purwodadi |
2017-10-12 08:00:00 | Persebaya Surabaya | 0 - 1 | Kalteng Putra FC |
2017-10-12 08:00:00 | Persigo Semeru FC | 1 - 0 | PSBS Biak |
2017-10-12 11:30:00 | PSCS Cilacap | 1 - 1 | PSBK Blitar |
International Club Friendly | |||
2017-10-12 00:05:00 | Trinidad Tobago Police FC | 0 - 0 | Point Fortin FC |
2017-10-12 09:25:00 | Parvoz | 1 - 0 | Somon |
2017-10-12 12:55:00 | Ntinda United FC | 1 - 0 | Greater Masaka FC |
2017-10-12 12:55:00 | Kireka United | 1 - 0 | Bumate United FC |
2017-10-12 14:30:00 | Pogon Szczecin | 2 - 1 | GKP Gorzow |
2017-10-12 15:55:00 | Tabasalu FC Charma | 4 - 1 | Viimsi MRJK B |
2017-10-12 15:59:00 | FC Cartagena | 4 - 1 | FC Goa |
2017-10-12 16:50:00 | Std Petrovich | 5 - 1 | FC Sertolovo |
2017-10-12 17:15:00 | SpVgg Horsthausen | 0 - 7 | SpVg Olpe |
2017-10-12 18:00:00 | Coritiba SE | 4 - 1 | Boquinhense SE |
2017-10-12 19:00:00 | Bonagee United | 1 - 6 | Fanad United |
2017-10-12 19:00:00 | Peamount United | 0 - 2 | Leicester Celtic |
Ireland Leinster Senior League | |||
2017-10-12 19:00:00 | Crumlin United | 2 - 3 | Malahide United |
Kuwaiti Premier League | |||
2017-10-12 14:50:00 | Al-Ttadamon(KUW) | 2 - 2 | Al-Jahra |
Libyan Premier League | |||
2017-10-12 12:30:00 | Al Taawun | 1 - 3 | Al Ahli Benghzi |
2017-10-12 13:00:00 | Al Mahalla | 0 - 2 | Abilasheha |
2017-10-12 13:00:00 | Al-Sharara | 0 - 4 | Al ittihad(LBY) |
Liga Nacional de Guatemala | |||
2017-10-12 01:00:00 | Coban Imperial | 3 - 1 | CSD Municipal |
2017-10-12 03:00:00 | Xelaju MC | 4 - 1 | Suchitepequez |
2017-10-12 17:00:00 | Marquense | 1 - 1 | Guastatoya |
Lithuania - 1.Division | |||
2017-10-12 15:00:00 | Atlantas Klaipeda | 3 - 2 | Stumbras |
2017-10-12 17:00:00 | FK Zalgiris Vilnius | 0 - 1 | FK Riteriai |
Malta Women Division 1 | |||
2017-10-12 18:15:00 | Mosta FC (w) | 1 - 3 | Sliema Raiders (w) |
Mexico Segunda Division | |||
2017-10-12 01:00:00 | Pafik FC | 0 - 1 | Loros Universidad |
2017-10-12 02:30:00 | Deportivo Tepic | 1 - 1 | Gavilanes FC Matamoros |
Morocco cup | |||
2017-10-12 14:00:00 | Renaissance Sportive de Berkane | 2 - 1 | Wydad Casablanca |
2017-10-12 17:00:00 | Union Touarga Sport Rabat | 1 - 2 | Raja Casablanca Atlhletic |
Nicaragua Apertura league | |||
2017-10-12 02:00:00 | Juventus Managua | 1 - 2 | Walter Ferretti |
North American Soccer League | |||
2017-10-12 02:30:00 | San Francisco Deltas | 2 - 1 | Indy Eleven |
Norwegian Junior U19 | |||
2017-10-12 16:30:00 | Sprint Jeloy U19 | 0 - 7 | Nordstrand U19 |
2017-10-12 16:30:00 | Baerum B U19 | 1 - 3 | KFUM U19 |
2017-10-12 17:30:00 | Nord U19 | 5 - 3 | Stord 2 U19 |
2017-10-12 18:00:00 | Orkla 2 U19 | 5 - 8 | Kolstad U19 |
2017-10-12 18:00:00 | Drobak/Frogn U19 | 5 - 4 | Oppsal U19 |
2017-10-12 18:00:00 | Kongsvinger U19 | 4 - 0 | Lorenskog U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Skeid 2 U19 | 0 - 6 | Holmen U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Ready U19 | 2 - 7 | Heming U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Follo U19 | 1 - 4 | Ham-Kam U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Baerum U19 | 3 - 2 | Fredrikstad U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Ullern 2 U19 | 6 - 2 | Kolboth U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Raufoss U19 | 1 - 3 | Skeid Oslo U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Lillestrom U19 | 9 - 0 | Sarpsborg 08 U19 |
2017-10-12 18:15:00 | Holmlia U19 | 4 - 8 | Jutul/BV U19 |
2017-10-12 18:15:00 | GjellerasenU19 | 0 - 5 | Lyn Fotball U19 |
Norwegian Tippeligaen | |||
2017-10-12 17:00:00 | Valerenga | 3 - 0 | Haugesund |
Persian Gulf Pro League | |||
2017-10-12 12:30:00 | Peykan | 1 - 0 | Gostaresh Folad |
2017-10-12 13:30:00 | Esteghlal Khozestan | 1 - 3 | Persepolis |
Portugal Campeonato Nacional | |||
2017-10-12 19:15:00 | ARC Oleiros | 2 - 4 | Sporting CP |
Primera Division de El Salvador | |||
2017-10-12 00:30:00 | CD Sonsonate | 0 - 0 | Aguila |
2017-10-12 00:30:00 | CD Chalatenango | 0 - 1 | Municipal Limeno |
2017-10-12 01:00:00 | Luis Angel Firpo | 1 - 1 | CD Audaz |
2017-10-12 01:00:00 | CD Dragon | 0 - 2 | Alianza San Salvador |
Primera Division de Mexico | |||
2017-10-12 02:00:00 | Toluca | 3 - 1 | Lobos BUAP |
Prince Faisal bin Fahad CupU21 | |||
2017-10-12 12:05:00 | Al-QadasiyaU21 | 1 - 3 | Al-FaysalyU21 |
2017-10-12 12:20:00 | Al-Nasr(KSA) U21 | 2 - 0 | Al Jeel U21 |
2017-10-12 12:20:00 | Al-Shabab(KSA) U21 | 3 - 1 | Uhud U21 |
2017-10-12 12:50:00 | Al Ahli Jeddah U21 | 0 - 0 | Al-Fateh U21 |
Russia Division 2 | |||
2017-10-12 05:00:00 | Smena Komsomolsk | 0 - 2 | FK Chita |
2017-10-12 05:00:00 | SY Sakhalinsk | 3 - 1 | Zvezda Irkutsk |
Russia Division 3 | |||
2017-10-12 11:55:00 | Volgar Astrakhan II | 2 - 0 | FK Astrakhan |
2017-10-12 12:30:00 | FSM 2 | 4 - 1 | Kuntsevo |
2017-10-12 15:10:00 | Setun Kuntsevo | 7 - 3 | Sviblovo |
2017-10-12 16:30:00 | Ekran Politechnik | 0 - 5 | FK Akvilon |
Russia Youth Championship League | |||
2017-10-12 11:00:00 | FC Terek Groznyi Youth | 1 - 4 | Spartak Moscow Youth |
Saudi Arabia Youth Cup | |||
2017-10-12 12:20:00 | Al-Nasr (Youth) | 2 - 0 | Al Ahli Jeddah (Youth) |
Slovakia 3.Liga | |||
2017-10-12 13:00:00 | Namestovo | 3 - 1 | Liptovska Stiavnica |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | |||
2017-10-12 08:45:00 | CD Valdefierro | 1 - 1 | AD Almudevar |
2017-10-12 09:30:00 | CD Diocesano | 2 - 0 | CP Valdivia |
2017-10-12 09:30:00 | Guadalcacin CD | 0 - 0 | CD San Roque de Lepe |
2017-10-12 09:30:00 | Sevilla C | 2 - 2 | Puente Genil |
2017-10-12 09:30:00 | Atletico Onubense | 0 - 1 | Algeciras |
2017-10-12 09:30:00 | Club Deportivo Sarinena | 2 - 1 | CD Caspe |
2017-10-12 09:30:00 | Elche CF Ilicitano | 0 - 0 | Recambios Colon CD |
2017-10-12 09:30:00 | Suodu Pei | 3 - 1 | Cultural de Durango |
2017-10-12 09:30:00 | Portugalete | 2 - 1 | CD Getxo |
2017-10-12 09:30:00 | Almeria B | 0 - 1 | UD San Pedro |
2017-10-12 09:30:00 | Parla Escuela | 1 - 3 | CDF Tres Cantos |
2017-10-12 09:30:00 | Clomenar Viejo | 0 - 2 | Getafe B |
2017-10-12 09:30:00 | CD San Fernando de Henares | 1 - 1 | Alcorcon B |
2017-10-12 09:30:00 | CD Los Yebenes-San Bruno | 2 - 1 | DAV Santa Ana |
2017-10-12 09:45:00 | CD Binefar | 0 - 6 | SD Ejea |
2017-10-12 10:00:00 | Quintanar Del Rey | 4 - 2 | Tomelloso |
2017-10-12 10:00:00 | Valdesoto | 0 - 0 | CD Tuilla |
2017-10-12 10:00:00 | CD Binissalem | 1 - 0 | CD Ferriolense |
2017-10-12 10:00:00 | CD Calamonte | 0 - 2 | Cacereno |
2017-10-12 10:00:00 | Castilleja CF | 1 - 1 | Atletico Sanluqueno |
2017-10-12 10:00:00 | Ourense CF | 0 - 0 | Silva SD |
2017-10-12 10:00:00 | UD Paterna | 1 - 1 | Novelda CF |
2017-10-12 10:00:00 | Aurrera de Vitoria | 0 - 0 | Alaves B |
2017-10-12 10:00:00 | Rayo Cantabria | 1 - 0 | Samanod |
2017-10-12 10:00:00 | Guadix CF | 0 - 0 | Antequera CF |
2017-10-12 10:00:00 | Velez CF | 2 - 0 | Real Jaen CF |
2017-10-12 10:00:00 | Atletico Malagueno | 3 - 1 | Juventud Torremolinos CF |
2017-10-12 10:00:00 | Leganes B | 1 - 2 | Atletico Pinto |
2017-10-12 10:00:00 | Mostoles | 2 - 2 | RSD Alcala Henares |
2017-10-12 10:00:00 | Alcobendas Sport | 2 - 2 | CF Trival Valderas |
2017-10-12 10:00:00 | CD Cortes | 1 - 2 | CD lruna |
2017-10-12 10:00:00 | Huercal | 1 - 2 | Murcia B |
2017-10-12 10:30:00 | Real Sociedad C | 3 - 2 | Santurtzi CD |
2017-10-12 10:30:00 | UC Ceares | 2 - 0 | CD Mosconia |
2017-10-12 10:30:00 | Real Burgos CF | 3 - 3 | Beroil Bupolsa |
2017-10-12 11:00:00 | UD San Fernando | 3 - 1 | Tenisca |
2017-10-12 11:00:00 | CD Vera | 0 - 1 | Lanzarote |
2017-10-12 11:00:00 | Estrella CF | 0 - 1 | Atletico Union Guimar |
2017-10-12 11:00:00 | CD Mensajero | 1 - 2 | Villa Santa Brigida |
2017-10-12 11:00:00 | CD Buzanada | 2 - 1 | La Quadra |
2017-10-12 11:00:00 | Panaderia Pulido | 1 - 2 | CD Santa Ursula |
2017-10-12 11:00:00 | UD Ibarra | 3 - 1 | Las Palmas C |
2017-10-12 11:00:00 | CD Rincon | 6 - 1 | Melistar |
2017-10-12 11:00:00 | Rayo Vallecano B | 2 - 0 | CD El Alamo |
2017-10-12 14:30:00 | Mallorca B | 5 - 0 | CE Mercadal |
2017-10-12 15:00:00 | CF Trujillo | 1 - 3 | EMD Aceuchal |
2017-10-12 15:00:00 | AD Ceuta | 0 - 2 | UB Lebrijana |
2017-10-12 15:00:00 | Xerez Deportivo | 3 - 0 | CD Alcala Guadaira |
2017-10-12 15:00:00 | Teruel | 3 - 0 | SD Borja |
2017-10-12 15:00:00 | Negreira | 2 - 2 | CD Choco |
2017-10-12 15:00:00 | CF Alondras | 1 - 0 | Laracha |
2017-10-12 15:00:00 | Amurrio | 0 - 0 | Sestao |
2017-10-12 15:00:00 | Castro | 1 - 0 | Atletico Albericia |
2017-10-12 15:00:00 | EMD Santillana | 3 - 3 | Gimnastica Torrelavega |
2017-10-12 15:00:00 | U.M. Escobedo | 0 - 0 | SD Textil Escudo |
2017-10-12 15:00:00 | Club Deportivo Tropezon | 2 - 1 | Solares |
2017-10-12 15:00:00 | Almazan | 2 - 2 | CD Cristo Atletico |
2017-10-12 15:00:00 | CF Salmantino | 2 - 1 | Burgos Promesas |
2017-10-12 15:00:00 | CA Bembibre | 1 - 2 | Atletico Tordesillas |
2017-10-12 15:00:00 | CD Idoya | 1 - 2 | CD Subiza |
2017-10-12 15:00:00 | CD Huarte | 1 - 1 | CD Baztan |
2017-10-12 15:30:00 | Bergantinos CF | 4 - 0 | Cultural Areas |
2017-10-12 15:30:00 | Bermeo | 2 - 1 | Santutxu FC |
2017-10-12 15:30:00 | La Baneza | 1 - 3 | Real Avila CF |
2017-10-12 15:59:00 | Almansa | 2 - 1 | Almagro CF |
2017-10-12 15:59:00 | Extremadura B | 1 - 2 | UP Plasencia |
2017-10-12 15:59:00 | Arcos CF | 1 - 2 | CD Gerena |
2017-10-12 15:59:00 | CD Utrera | 2 - 0 | CD Cabecense |
2017-10-12 15:59:00 | UD Fraga | 1 - 1 | CF Illueca |
2017-10-12 16:30:00 | Atletico Espeleno | 4 - 4 | Lucena CF |
2017-10-12 16:30:00 | UD Los Barrios | 0 - 0 | Cadiz B |
2017-10-12 16:30:00 | Motril | 0 - 2 | CD El Palo |
2017-10-12 16:30:00 | CD Madridejos | 1 - 1 | Mora CF |
2017-10-12 16:30:00 | Villacarrillo CF | 1 - 1 | CD Huetor Vega |
2017-10-12 17:00:00 | UD Collerense | 1 - 0 | Song clade pull |
2017-10-12 17:00:00 | CD Barco | 6 - 0 | UD Barbadas |
2017-10-12 18:00:00 | Jerez | 1 - 0 | Olivenza FC |
Spanish Ladies Premier League B | |||
2017-10-12 11:00:00 | UD San Antonio Pilar (w) | 2 - 1 | CF Costa Adeje (w) |
2017-10-12 17:00:00 | CFF Caceres (w) | 2 - 0 | Hispalis (w) |
Spanish Segunda Division | |||
2017-10-12 14:00:00 | CD Lugo | 2 - 0 | Cordoba |
2017-10-12 15:59:00 | Real Valladolid | 4 - 0 | AD Alcorcon |
2017-10-12 18:00:00 | Osasuna | 1 - 0 | Albacete |
2017-10-12 19:00:00 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | Almeria |
Sri Lanka Champions League | |||
2017-10-12 09:30:00 | Moragasmulla SC | 1 - 3 | Saunders SC |
SVK U19 A | |||
2017-10-12 12:00:00 | Partizan Bardejov U19 | 2 - 0 | MFK Zemplin Michalovce U19 |
Syrian Cup | |||
2017-10-12 15:10:00 | Teshrin SC | 1 - 0 | Al Ittihad (SYR) |
Thailand U19 League | |||
2017-10-12 06:00:00 | Uthai Thani Forest U19 | 1 - 3 | Kamphaeng Phet U19 |
2017-10-12 06:00:00 | Nakhon Sawan U19 | 3 - 1 | Lopburi FC U19 |
2017-10-12 08:05:00 | Ang Thong FC U19 | 1 - 0 | Chainat FC U19 |
2017-10-12 08:20:00 | Phitsanulok FC U19 | 5 - 2 | Singburi U19 |
UEFA Women | |||
2017-10-12 18:00:00 | Manchester City (w) | 3 - 0 | St. Polten (w) |
2017-10-12 18:30:00 | Glasgow City (w) | 4 - 1 | BIIK Shymkent (w) |
Uganda Division 2 | |||
2017-10-12 13:05:00 | Kira United | 0 - 0 | Airtel Kitara FC |
2017-10-12 13:10:00 | Kansai Plascon FC | 1 - 1 | Simba Sports Club |
Ukraine U19 Liga | |||
2017-10-12 11:55:00 | Mfa Mukachevo U19 | 2 - 1 | Volyn U19 |
USA Women Premier League | |||
2017-10-12 23:00:00 | Kentucky (w) | 1 - 2 | Missouri (w) |
2017-10-12 23:00:00 | Rutgers (w) | 0 - 0 | Penn State (w) |
USL Championship | |||
2017-10-12 00:30:00 | Swope Park Rangers | 2 - 1 | Seattle Sounders B |
2017-10-12 00:40:00 | San Antonio | 2 - 1 | Portland Timbers Reserve |
2017-10-12 23:30:00 | Orlando City U23 | 0 - 2 | Tampa Bay Rowdies |
Uzbekistan Second League | |||
2017-10-12 10:00:00 | ouziyu | 1 - 2 | Hotira Namangan |
2017-10-12 10:00:00 | Istiklol Fergana | 1 - 1 | Sementchi Kuvasoy |
2017-10-12 10:00:00 | FK Andijon | 2 - 0 | Uz Dong Joo Andijon |
2017-10-12 10:30:00 | Termez Surkhon | 3 - 4 | Mashal II |
2017-10-12 10:30:00 | Aral Nukus | 1 - 1 | Naryn |
2017-10-12 10:40:00 | Yangiyer | 2 - 1 | Lokomotiv BFK |
2017-10-12 11:00:00 | Nasaf Qarshi B | 4 - 2 | Nurafshon |
2017-10-12 11:00:00 | Xorazm Urganch | 1 - 1 | FK Yozyovon |
Welsh Premier League | |||
2017-10-12 18:45:00 | Newtown AFC | 1 - 3 | Bala Town F.C. |